ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Лінійка мил Proraso

Перейти донизу 
+48
Yura_
clint
Wolfskin
vsx
KRuslan
Grisha26
vicbro
Kitten911
ARTURIUS
trimmer
egoist
Віталіk
nobody
Олександр Lutsk
Daved
user999
Изотовец
infantry
kudesnikRu
Andreyjar
Budget Shave
Евгений777
stinger
Maestro
razorsedge
brawl
Oleksii
ASV
Viktor
Andrey_Ukraine
BigRedCat
noc
xxtoyxx
vk04
Maxim Mariupol
uncle187
Олександр
poollers
Стас
Олександр Тернавский
турист
zabor
Саша Кавун
Сергій (Вінниця)
Roman313
Farikhan
Ruslan
Alter ego
52 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
АвторПовідомлення
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyВт 13 Лист 2018 - 20:56

Прогнав по декілька разів мило й крем з оновленої лінійки. Дуже схожі, піна схожа, ттх схожі, одна суттєва відмінність - в кремі явно менше відчувається ментол ніж в милі. Якщо мило явно холодить то в кремі я майже не відчув дії ментолу, тому крем мені на зиму краще. Шкіра взагалі не відреагувала ні на крем, хоча в ньому достатньо сумнівних компонентів, ні на мило (тут сумнівних компонентів трохи менше). Шкіра не подразнена, спокійна, не червона, але я вам більше скажу: біла піна з балона ще краща?. Таке враження, що чим більше в засобі всіляких "ядерних відходів", тим краще моя шкіра на них реагує. Жартую...?
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyВт 13 Лист 2018 - 21:13

Белое прорасо - мое первое ветшейверское мыло/крем :) Ни разу не подвело, и первое мыло, которое закончилось!
Повернутися до початку Перейти донизу
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyВт 13 Лист 2018 - 21:15

razorsedge пише:
Белое прорасо - мое первое ветшейверское мыло/крем [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ни разу не подвело, и первое мыло, которое закончилось!

Аналогично полностью :)

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Andrey_Ukraine
Частий гість
Частий гість
Andrey_Ukraine


Повідомлень : 69
Репутація : 92
Дата реєстрації : 26.12.2017
Вік : 32
Звідки : Рівне

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyСр 14 Лист 2018 - 10:01

razorsedge пише:
Белое прорасо - мое первое ветшейверское мыло/крем :) Ни разу не подвело, и первое мыло, которое закончилось!
У мене так само :twisted: :twisted: :twisted: Мило сподобалось, для мене підійшло, купив ще.
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyСр 14 Лист 2018 - 10:39

По співвідношенню ціна/якість просто на недосяжному рівні знаходиться, що мило, що крем. Красний не зайшов із-за хімозного запаху, як на мене, сандалу (хто нюхав справжній сандал, той зрозуміє), а в зеленому сильно багацько ментолу. Ще лишилося спробувати синій крем.
Повернутися до початку Перейти донизу
Maestro
Новачок
Новачок
Maestro


Повідомлень : 10
Репутація : 1
Дата реєстрації : 26.10.2018
Вік : 41
Звідки : Ковель

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лист 2018 - 17:02

Як і багато людей почав з білого Програмою: перші рази було почервоніння і подразнення. Порівняти поки нема з чим. Слідуючий раз буду брати інше. Хочу попробувати Edwin Jagger.
Повернутися до початку Перейти донизу
stinger
Бувалий
Бувалий
stinger


Повідомлень : 124
Репутація : 95
Дата реєстрації : 15.10.2018
Звідки : Дніпро

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyСр 21 Лист 2018 - 21:04

А как вам такой сет на ебее?
Цена примерно 62 уе
New Proraso Wood & Spice Shaving Set / Pre-After Shave - Shaving Cream - Cologne

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Lutsk та Eisener_Gustav Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyВт 25 Груд 2018 - 21:47

Придбав нещодавно, встиг кілька разів поголитись. Дуже сподобалось, класний аромат і робота мила, звісно поступається по "післяковзанню" деяким милам що були в користуванні. Порівняв слад так званої "нової версії" та з першого посту теми, склад однаковий, змінено тільки упаковку. 

На відміну від білого proraso червоне помітно швидше набралось в помазок та піна швидше утворилась потрібної консистенції. Хоч маю припущення можливо "свіжість" мила від дати виробництва впливає на цей параметр.
Повернутися до початку Перейти донизу
Евгений777
Новачок
Новачок
Евгений777


Повідомлень : 46
Репутація : 7
Дата реєстрації : 27.05.2018
Звідки : Киев

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyСр 26 Груд 2018 - 6:01

Наверно я один из немногих кому очень зашло красное, белое и зеленое мыло))) со всеми прешейвами, лосьонами и бальзамами) все нравиться на крепкую пятерку с плюсом))))
Повернутися до початку Перейти донизу
Budget Shave
Бувалий
Бувалий
Budget Shave


Повідомлень : 187
Репутація : 405
Дата реєстрації : 10.01.2019
Вік : 33
Звідки : Николаев

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyСб 2 Лют 2019 - 21:07

Испробовал сегодня это мыло,что могу сказать как для такой бюджетной цены мыло хорошее, скольжение хорошее,пена сбивается быстро, никаких проблем на коже не вызывает,как другие от крема kapo и стика arko было очень сильное жжение до невозможности нормально побриться,с этим мылом все отлично никаких намёков на жжение нет,да и запах очень очень хорош.
Повернутися до початку Перейти донизу
Andreyjar
Новачок
Новачок
Andreyjar


Повідомлень : 5
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.01.2019

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyВт 5 Бер 2019 - 21:46

у меня есть это мыло и мне оно нравится.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Такой себе запах Ганга) кто был в Индии тот  поймёт))) но мыло бомба очень хорошо!!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
kudesnikRu
Бувалий
Бувалий
kudesnikRu


Повідомлень : 352
Репутація : 201
Дата реєстрації : 19.06.2018
Звідки : Боярка, Киевская область.

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyЧт 28 Бер 2019 - 7:44

Из всей линейки proraso, единственное которое меня пощипывает, и запах не мой.
Повернутися до початку Перейти донизу
kudesnikRu
Бувалий
Бувалий
kudesnikRu


Повідомлень : 352
Репутація : 201
Дата реєстрації : 19.06.2018
Звідки : Боярка, Киевская область.

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyЧт 28 Бер 2019 - 7:49

Зеленое мыло, мне когда-то очень нравилось. Люблю как оно холодит на лице, и запах больше нравится чем у красного. Но сейчас его потеснило белое :)
Повернутися до початку Перейти донизу
kudesnikRu
Бувалий
Бувалий
kudesnikRu


Повідомлень : 352
Репутація : 201
Дата реєстрації : 19.06.2018
Звідки : Боярка, Киевская область.

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyЧт 28 Бер 2019 - 7:56

Для меня это мыло стало неожиданным, и приятным открытием. Очень понравился, приятный запах свежести. Плюс минимальное ощущение холодка от ментола, в отличии от зеленого. Из всей линийки proraso и некоторых других моих мыл, оно для меня вырвалось на первое место :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
uncle187
Бувалий
Бувалий
uncle187


Повідомлень : 251
Репутація : 271
Дата реєстрації : 11.04.2018
Вік : 33
Звідки : Сумы

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2019 - 12:10

мужики, что еще хотел сказать. совершенно случайно вернулось на полку это мыло. мой отзыв чуть выше по нему есть, но вот теперь я подошел к мылу немного с другой стороны и хочу немного рассказать, что у меня вышло, может, кому-то пригодится.

вообщем, я приверженец приготовления пены на лице и приверженец кабаньего помазка, в этом деле я консервативен. 

но, с частым использованием обычной кружки для набирания с нее мыла, начал практиковать  добавлять воду в помазок и, после круговых движений для обильного набора пены, "натрамбовывать" помазок движениями как-бы вбивая помазок в мыло. 

такие движения с обязательным добавлением правильно подобранного количества воды помогают получить кардинально иную пену, чем ту, которая получается при взбивании пены классическими круговыми движениями в скатлах-больших чашах-тарелках-кастрюлях либо же на лице. 

пена выходит консистенцией такой, чтоб абы не стекала с лица, очень блестящая, водянистая, дольше не сохнет на лице, более скользкая, без пузырьков воздуха.

то-есть пена, которая с него получается, если взбивать общепринятыми - круговыми, офигенная на вид - плотная, с которой можно бороду сделать вчистую проигрывает жидкой - водянистой - относительно неприглядной, если взбивать по вышеуказанному принципу. 

в свое время распрощался с прорасо из-за того, что оно больше той же, сильно любимой мной, челлы сушило кожу. вот такая приготовленная пена с этого мыла вообще лишила меня этой проблемы. 

моя нелюбовь распыляться на разные мыла, а пользоваться тем, что есть плюс дело случая и любовь к обычным чашам для набора пены позволили мне по-новому открыть для себя это мыло и получить совершенно другой уровень и по уходу, и по ощущениям от бритья. 

может, кому-то будет полезным, попробуйте  :D

ARTURIUS Поставив вподобайку

topot поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6941
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2019 - 12:31

Спасибо, нужно будет попробовать. У меня как раз Вильямс недавно появился lol
Повернутися до початку Перейти донизу
uncle187
Бувалий
Бувалий
uncle187


Повідомлень : 251
Репутація : 271
Дата реєстрації : 11.04.2018
Вік : 33
Звідки : Сумы

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2019 - 12:45

Вильямс чаша или мыло? мыло тоже жду, вот как оплачу таможенную пошлину, так и отпустят его в моем направлении  8) думается мне, что пену из него готовить нужно подобным образом.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6941
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2019 - 13:20

uncle187 пише:
Вильямс чаша или мыло?
Мыло Вильямс. На нем новую технику и попробую, а то старая что-то не срабатывает.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyПн 9 Бер 2020 - 16:37

Незаслуженно забытое мной мыло пролежало больше полугода и уже было списано на добриться когда-нибудь, и больше не возвращаться. Сегодня решил им побриться и вот кроме эстетической претензии, что пена не такая лоснящаяся как у жировых мыл, больше не нашел никаких минусов, теперь понимаю почему Роман время от времени покупает продукцию Прорасо снова. Все таки за свои деньги это отличное мыло и если просто бриться, а не фотографии пены делать и гоняться за ароматами, то можно на нем спокойно остановиться и не искать больше ничего. Домылю и куплю снова однозначно.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Daved
Бувалий
Бувалий
Daved


Повідомлень : 221
Репутація : 117
Дата реєстрації : 12.02.2019
Вік : 33
Звідки : Киев

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyВт 10 Бер 2020 - 10:57

Недавно тоже купил банку красного Proraso, новой версии. Захотелось прочувствовать магию этого мыла на себе. Мое первое мыло для бритья было белое Proraso, так что сравнить могу только с ним. Так вот, красное на порядок лучше белого. Запах, пена, уходовые.  Многие жалуются на повышеный расход, банки хватает где то на пол года в режиме 2 бритья в неделю. Для мене это скорее плюс нежели минус. При стоимости мыла в 90 грн минусов в нем не вижу. В соотношении цена/качество с ним разве что Figaro может сравнится. 
Обновленный дизайн и состав на фото: 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Proklus та Олександр Lutsk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyПт 8 Травень 2020 - 14:11

Біле вже пробував, тепер добрався до червоного, залишається ще зелене.  :) Порівнюючи з білим можу сказати, що в червоному однозначно краще це ковзкість, Запах на любителя (мані подобається) деревно мускусний, є ще якісь абстрактні бальзамічні ноти, особисто я більше всього мускус відчуваю, навіть подумав спочатку, що мило з тваринного жиру, після гоління запах тримається близько до шкіри доволі довго, десь з пару годин. Піна збивається приблизно як в білому, можна отримати різну щільність в залежності як гратися з кількістю води. Як і біле трохи підсушує шкіру після гоління на рівні WSP Rustic, але менше ніж наприклад PAA Solstice, і ще менше ніж Fine Platinum. Подразнення поки не помітив ні від білого ні від червоного. 

На скільки я зрозумів у багатьох продукція Proraso викликає алергічну реакцію. Мені здається причина цього явища в тому, що мила Proraso спробували всі ветшейвери, майже без винятків. Якщо зробити статистичну вибірку у якого відсотку людей мило Proraso викликає алергічні реакції, то я впевненей що цей відсоток буде +/- такий же як в дорогущих артізанів, а скоріш за все навіть і менший. Proraso це мас маркет  виробник, і ці мила продаються мільонними тиражами тому кількість алергенів зведена до мінімуму, а якість компонентів більш менш контрольована та стабільна. Все це написав не для того щоб прорекламувати, або захистити Proraso від нападок, я не маю відношення до продажу Proraso чи іншої косметики і не отримую кошти за рекламу, просто хтілось об`эктивно дивитися на речі, бо якщо прочитати тему то складається враження, що алергія на проразо майже в кожного. 
 Можна навіть зробити 2 таких голосування. Спочатку голусування за мило чи крем яким користувалися взагалі, щоб зрозуміти скільки людей знайомі з продукцією того чи іншого бренду, а потім голосування за те продукція яких брендів визвала алергічну реакцію. Так ми дізнаємося процент алергічної реакції для конкретного виробника. Але тут ще треба відрізняти й розуміти, що "легкое пощипывание", "легкое покраснение" не є алергічною реакцією, справжня алергічна реакція не лишає місця для складних сполучників "мовби, мовбито, начеб, начебто, немов, немовби, немовбито, неначе, неначебто, ніби, нібито"
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Черв 2020 - 9:43

Задяки комраду razorsedge довелося спробувати зелену лінійку мил Proraso, найновіша формула як я зрозумів. Мило мені сподобалося однозначно більше ніж червоне й біле, і більше ніж синій крем. Якийсь в ньому цікавий ментол, очима відчуваю й анестезуючий ефект присутній, але охолодження зовсім легке. Lea Classic навпаки сильно холодить. Тепер захотілось зелений лосьон з нової лінійки спробувати.

Proklus та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Proraso    Лінійка мил Proraso  - Сторінка 3 EmptyСб 25 Лип 2020 - 13:15

Вирішив спробувати червоне прорасо. Спочатку запах категорично не сподобався. Але після пари голінь почав подобатись. Навіть дуже. Колись я ходив у гості до кришнаїтів. Так вони там любили часто палички ароматичні з сандалом палити. Розпізнав я цей сандаловий аромат в милі не одразу. А коли вже той аромат відкрився, то не хотілось після гоління уже ніякого афтешейву. Просто насолоджувався запахом мила.
 Подразнення і почервоніння обличчя ніякого не спостерігав. Все чудово. Єдине здалось, що мило на обличчі відчувалось занадто густим і не достатньо слизьким. Але є підозра, що малувато води дав. Буду ще експериментувати.
 Цікавий в загальному продукт від італійців за резонну ціну. До речі мені не одному мило спочатку не зайшло по запаху, а пізніше ну прямо кайф. Наркота якась там є певно чи що))).

Ruslan, Andrewt, razorsedge, Акулов, Proklus та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лінійка мил Proraso
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
 Схожі теми
-
» Лінійка мил Razorock
» Лінійка мил Fenomeno
» Лінійка мил Fine
» Лінійка мил Haslinger
» Лінійка мил Stirling

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: