ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Необов'язкові нотатки alex-kin

Перейти донизу 
+18
STEEL
andreyv1979
CNPOMAHELL
Alfed
Stormfild
Caonima
Александр 7676
Сэм
2hcom
Zsolti
trimmer
ARTURIUS
fill
vicbro
Ruslan
Kitten911
egoist
alex-kin
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyНд 21 Травень 2023 - 15:45

На Труфітів багато хто скаржиться. Щось не гаразд у них з олійками.

Якщо цікавить гідрофільна і без аромату, звернись до Олесі - вона таке робить. Та й аромат на свій смак можна в неї підібрати, якщо є бажання.

Я як раз гідрофільні не дуже люблю. Мені зрозуміліше відчувати олійку на обличчі. Перед нанесенням піни я її не змиваю, наношу піну зверху. Вона сама змиється за три проходи.
Тому густіші варіанти - то мій формат.

В цьому плані еталонною для мене є олійка The Bluebeards Revenge. Рекоменлую спробувати, вона буває в маленьких саше, щоб одразу пляшку не брати.

Oleksii, Акулов, Віталіk, alex-kin та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyНд 21 Травень 2023 - 22:40

alex-kin пише:
Як би вона була без аромату, мені особисто було б приємніше. Вона мені сподобалася саме за свої властивості - вона працює. Це друга олійка в моїй практиці. Перша була від "Трюфіт єнд Хілл" і це було ніяк: хоч і з цитрусовим ароматом, але якась занадто в'язка і погано змивалася (вона була негідрофільна). Не можу сказати, що олійка від "Амерікен Крю" змивається просто. Ні, після нанесення треба трошки намилити долоні і змити. Але після змивання олійки на обличчі - просто кайф: шкіра м'яка і не пересушена.
Теж серед перечислених віддам голос за Олесіні олійки. Ще зверніть увагу на Олесі крем перед голінням, це засіб, який має вплив як на саму шкіру, так і на щетину. Відмінний засіб з приємним ароматом.

_________________
Через терни до зірок!

Oleksii, Віталіk та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyСр 24 Травень 2023 - 19:04

Гоління - без сумнівів, багатофакторний процес. Є фактори, які впливають (станок, геометрія голови, маса ручки, зв'язка "станок - лезо" етцетера), і фактори, на які відбувається вплив (щетина, шкіра, геометрія обличчя  smekh  тощо). Є фактори, так би мовити, взаємодії між факторами - прешейв, мило тощо. Коротше кажучи, можна тільки знаки Зодіака винести за скобки і вплив Луни.

З науки відомо, що, якщо фактори не залежать один від одного, можна ставити експерименти та з'ясовувати, як кожен з них впливає. Гоління цю беззаперечну тезу трохи ставить під сумнів. Про що це я?

Я повернувся до R41. Сюрпризів, я так думав, очікувати не слід.
Я знайшов вісім лез Dorco ST-301 DE (Південна Корея). Колись голився раніше, пам'ятаю лише те, що подумав про наявний потенціал, бла-бла-бла. Поставив посередній бал, забув, голився іншими лезами.
Я сьогодні замість двох крапель American Crew Ultra Gliding Shave Oil помилково вичавив і наніс три.
І отримав ідеальне гоління. З великої літери "І".
Що вплинуло: зайва крапля олійки (обличчя було в легкій масній піні) або лезо, яке голило, без перебільшень, чітко і чисто? Чи поєднання?
Не знаю, наука каже, що лезо і олійка - фактори, що між собою не пов'язані  lol
Проте синергетичний ефект ніхто не відміняв!
(Експеримент розпочав, то продовжу.)

Ruslan, Oleksii, fill, Акулов, ditrih_, Yura_, all75 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyСр 24 Травень 2023 - 19:53

Я всегда говорю, на мыле Прешейве и аш экономить нельзя, чем больше тем кайфовее получается бритье!

Акулов, ARTURIUS та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyПн 29 Травень 2023 - 6:45

Передивлявся "Сам удома" і зацікавився, яким афтешейвом користувався Кевін.
Це якийсь Brut з 1990-х років. Можна і зараз придбати і спробувати.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, Акулов, Kitten911, ditrih_, all75 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyНд 18 Черв 2023 - 8:59

Тупо голюся R41, нічого писати про леза та станки. Але є пара новинок - олійка та лосьйон. Про олійку The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil ще писати зарано - не протестував як слід. А про лосьйон вже час.

Це лосьйон після гоління Stirling Aftershave Splash Executive Man.
Дісклеймер: я не фанатію від Aventus by Creed. Дісклеймер 2: я не вважаю цей аромат "королем чоловічих ароматів" (я вважаю, що в царині ароматів немає королів, їх садять на трон людські уподобання). Але чомусь свій перший лосьйон від Стірлінг придбав саме цей, що натхнений "Авентусом".
Чому?

По-перше, щоб зрозуміти, наскільки точно "Стірлінг" передали своє натхнення (діпів та клонів "Авентусу" - десятки, і ще не знайшовся дослідник, що вивчив тему точності копіювання). Перше - найбанальніше.
По-друге, щоб познайомитися з лосьйонами бренду, що виробляє класне мило. В мене всього два мила - Campania і British Leather. За ароматикою вони полярні (так і хотілося), але обидва класні. Про якості, що потрібні для гоління, - найвищій рівень. Друге - це вже щось суттєве.
По-третє, просто хотілося нового. Третє, хоча і є неструктурним елементом, але важливе.

По-перше, "Стірлінгу" вдалося: і свіжий ананас, і шкіра, і підгоріле дерево - все є. При тому, що лосьйон тримається довгенько, може і за "Авентус" пройти  Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 3202928208
По-друге, класний лосьйон: майже неспиртовий, трохи масний (якась плівочка залишається), шкіра після нього бархатиста.
По-третє, так, дійсно для мене нове. З того, що я пробував, лосьйон від "Стірлінг" - особливий. Я так розумію, що всі інші будуть подібні цьому за доглядовими властивостями, але відрізнятися ароматикою. Думаю, що один чи два я ще згодом придбаю.

Ruslan, Oleksii, fill, Акулов, Qwertyus, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyНд 18 Черв 2023 - 11:37

alex-kin, а може спробувати написати огляд про Stirling Aftershave Splash Executive Man у профільній темі? Для наступних поколінь wink

fill, Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyНд 18 Черв 2023 - 11:51

Ruslan пише:
alex-kin, а може спробувати написати огляд про Stirling Aftershave Splash Executive Man у профільній темі? Для наступних поколінь wink
Одразу ж подумав про це. Але вражень малувато і, так би мовити, аналітики. Текст в режимі репліки.
Можливо, наберуся досвіду з цим "Стірлінгом" і тоді вже напишу.

Ruslan, fill, Акулов та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyПт 30 Черв 2023 - 18:36

Написав трохи про дві олії-прешейва: https://www.shaveua.com/t254-topic#75104

fill, Акулов, _yk_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyВт 8 Серп 2023 - 10:04

На нашому улюбленому форумі вже існує такий собі саркастичний мем "Поголится R41 в BBS за один прохід".
Я так і сприймав цей мем - у саркастичному ключі.

Так от... Можливо сьогодні все склалося: дика спека і, відповідно, пружна, просочена водою шкіра обличчя (п'ю воду і не можу зупинитися), добра підготовка перед голінням (олійка "синьобородих"... я чогось задумався і м'яв обличчя більше, ніж звичайно; і мило наносив довгенько), американська "Персона" (третій раз), R41 - і я поголився в один прохід.
Я і сам трохи прифігів: пройшовся зверху вниз, але творчо, за картою росту, почав вмиватися і став мацати... Голити було вже нічого. Я підправив бакенбарди і все.

Завжди ваш, персонаж мему  smekh

Ruslan, fill, Акулов, vicbro, Sauvage, Віталіk, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyВт 8 Серп 2023 - 16:49

І як тобі олійка від Синьої Бороди?
Здається, ти її ще не оглядав
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyВт 8 Серп 2023 - 17:35

Оглядав і вище давав посилання ([Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]).
Я роздвився і полюбив. Зараз тільки нею і користуюся.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyВт 8 Серп 2023 - 19:32

alex-kin пише:
На нашому улюбленому форумі вже існує такий собі саркастичний мем "Поголится R41 в BBS за один прохід".
Я так і сприймав цей мем - у саркастичному ключі.
Ой, шо про це сказати.. Ціла тема про це є написана і детально обговорена.)))
Радий вітати в клубі.))

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyВт 8 Серп 2023 - 19:41

alex-kin пише:
Оглядав і вище давав посилання ([Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]).
Я роздвився і полюбив. Зараз тільки нею і користуюся.

О, точно! 
Було таке. Випало з пам'яті
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyСб 19 Серп 2023 - 17:02

Сьогодні голився і зрозумів, навіщо потрібні хоча б два станки для гоління: щоб гоління з, перепрошую за гучні слова, чудового ритуалу не перетворилося на приємну, але все ж рутину.
Відповідно, з понеділка розпочинаю чи то двобій, чи то експеримент: Mühle R 41 проти Yaqi RABC2003 (Катана).

Хочу поганяти на цих двох станках, з яких я не можу (і не хочу) визначити улюбленця, такі леза (як і ходові, так і такі, що я використовую нечасто): Gillette Super Thin, Gillette Nacet, Gillette Blue Blades, Gillette 7 O’Clock Permasharp, Gillette 7 O’Clock Sharp Edge, Personna Platinum, BIC Chrome Platinum, Polsilver Super Iridium, Feather.

Умови гоління: через добу, два гоління (половинку леза я використовую лише двічі, тому суцільне лезо придеться також використовувати два рази), олія перед голінням American Crew Ultra Gliding Shave Oil, мило RazoRock American Barber, лосьйон після гоління Marmara Barber Vintage.


Останній раз редагувалося: alex-kin (Пн 21 Серп 2023 - 13:56), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, trimmer, fill, Акулов, q7819, vicbro, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyСб 19 Серп 2023 - 19:22

Супер-ідея!
Тепер чекаємо вражень :-)

Віталіk та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyПн 21 Серп 2023 - 13:55

Перед тим, як перейти до суті, ще пару ремарок до умов експерименту.
Шкіра: ближче до жирної, щільна, не дуже рівна; щетина: середньої жорсткості, ближче до жорсткої.
Метод гоління. Два проходи: перший - зверху вниз по карті волосся (комбінація зверху вниз + впоперек), другий - знизу вверх.

Gillette Super Thin. Перше гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Приємне, безпроблемне, чисте гоління. Після першого проходу - впевнений DFS, другий прохід виконано для зачищення. Раніше в "Катані" це лезо я не випробував. Результатом дуже задоволений.
Пройшла доба, а щетина лишень з'явилася. Думаю, що візуально вона буде примітна десь о 1 або 2 годині по обіді (так і було). І це також є приводом для задоволення зв'язкою.

Mühle R41
Не хочу забігати вперед, дивлячись назад smekh , але це лезо в 41-й набрало 4 зірочки з максимальних восьми (Derby Premium). Але то таке, подивимося в середу.

Отже, середа.
Завершив перший прохід і зрозумів, що, в принципі, голити майже нічого, а 4 зірочки, які я поставив лезу, можна і збільшити. Однак, і це мій особистий бзік, коли я голюся, то роблю це не для візуальності, а для тактильності. І тому 3 % пеньків я все ж таки вирішив зголити на другому проході.
І почав щось розуміти про 4 зірочки: лезо на другому проході працювало, як на першому, а зносити було 3 %. І тому лезо сприймалося не тільки як госте, а й зле.
Ні, ніяких кровавих точок, тим паче порізів, "Мармара" трохи попік. Але задоволення трохи зіпсоване.

Акулов, Sauvage та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyСр 23 Серп 2023 - 8:48

Gillette Super Thin. Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Майже безпроблемне гоління. Лезо підсіло, що логічно: це друге гоління, а насправді третє, половинка ж працює більше, ніж суцільне. На першому проході вже були явні пропуски, а на другому проході лезо пройшлося серйозно. Гоління безпроблемне, але задоволення неповне.

Mühle R41
Нормальне гоління, але. На другий раз це лезо ще гостре і зле. BBS відбувся без проблем, пройшовся алунітом про всяк випадок і відчув легеньке попікування. Але комфортності немає.

Висновок:
Мабуть, просто не моє лезо. Гостре і зле, як на мене. Із острахом дивлюся в майбутнє, на Nacet (для мене це лезо стало еталоном гостроти і злісті, не просто голить, а зносить як стругом). Голитися можна, можна досягати BBS, але мені не дуже комфортно.

Акулов та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 6:04

Gillette Nacet. Перше гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Все життя в матеріальному світі, на мій погляд, полягає в тому, щоб побороти в світі думки всі можливі упередження  shout
А тепер без філософії: пам'ятаючи свій (не дуже приємний) досвід з Gillette Nacet в R41, надумав, що це лезо для мене вже нецікаве. І це було упередження. Я його поборов під час "експерименту".

Кайфове гоління. Я вже не буду повторювати про BBS (з усіма зв'язками станків і лез я буду досягати тактильно відчутної чистоти гоління; як не досягну, то напишу про це), лише охарактеризую почуття, що супроводжували його досягнення: оксамит і м'якість. Лезо майже не відчувалося. Так, буду чесним, на деяких радіусах прийшлося пройтися декілька разів, але це не призвело ні до якогось подразнення.
Чисто і приємно.

Mühle R41
Був не дуже приємний досвід колись. Був і загув.
Я впевнений, що в кожного з нас є такі леза, до яких є повна довіра. Я маю на увазі, що, встановивши лезо у станок, про нього забуваєш, не думаєш про нього, а головне - не підозрюєш його, що воно вкусить, десь зачепить. Під час гоління з таким лезом контролюєш гоління, а не роботу леза.
В мене такими лезами є Polsilver Super Iridium, Derby Premium та Treet Platinum Super Stainless. Думаю, що Gillette Nacet може увійти до цієї компанії.
Ідеальне гоління. Так, в мене є ділянки, які треба трохи пошкребти. З цим лезом це було мінімізоване.
Подивлюся, як воно буде під час другого гоління.


Останній раз редагувалося: alex-kin (Сб 2 Вер 2023 - 6:25), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, fill, Романюк, Акулов, Sauvage, egoist, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Stormfild
Новачок
Новачок
Stormfild


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 10:19

alex-kin пише:
Gillette Nacet. Перше гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
...
оксамит і м'якість. Лезо майже не відчувалося. Так, буду чесним, на деяких радіусах прийшлося пройтися декілька разів, але це не призвело ні до якогось подразнення.
Чисто і приємно.
Таке саме відчуття отримав з лезом Derby Premium. До цього поголився ним 4 рази в "метелику" Wilkinson Sword" та хотів викинути, але вирішив використати з Катаною. В результаті поголився кожною половиною ще по 6 разів, хоча не вважаю свою щетину м'якою. Чистота - практично від BBS на початку та до DFS  в кінці, але з кожним голінням лезо відчувалося все більше і на останніх голіннях вже добре таки драло, але голило практично без подразнень.
Взагалі для мене ця бритва виявилася м'якою та ефективною і з іншими лезами, незважаючи на великий виліт леза.
Голився "від кришки" з милом Proraso біле, милом Арко та кремом Каро червоний.
Потім ще "добивав" в цій бритві леза після R41.

ARTURIUS, all75 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 10:35

Катана сама економна, як на мене, бритва по лезам.
З лезом Фізер якісно голився 12 раз, по 6 раз кожною половинкою. Хоча в інших бритвах цього леза мені хватає, як правило, тільки на чотири якісних гоління.

_________________
Через терни до зірок!

alex-kin та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 10:37

Stormfild пише:


Таке саме відчуття отримав з лезом Derby Premium. До цього поголився ним 4 рази в "метелику" Wilkinson Sword" та хотів викинути, але вирішив використати з Катаною. В результаті поголився кожною половиною ще по 6 разів, хоча не вважаю свою щетину м'якою.
Згоден повністю! Не можна списувати лезо, яке не підішло в одному станку. Треба спробувати в іншому.

До речі, з Derby Premium в мене такий же досвід: в Катані воно дуже добре в мене спрацювало.

Stormfild Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyПн 4 Вер 2023 - 6:04

Gillette Nacet. Друге гоління


Yaqi RABC2003 (Катана)
Гоління відбулося, а писати майже нічого.
Безпроблемне, класне гоління.
Я "половинку" вже викинув, але, на мій погляд, і третє гоління вона б відпрацювала добре.

Mühle R41
М'яко, класно, кайф.
Зрозуміло, що викинути лезо рука не підніметься, тому буду його "доголювати". Відповідно, буде невеличка перерва.

Висновок:
Повністю змінив свою думку. Полярним чином. Погані спогади зрізані разом із щетиною. Лезо працює класно в обох станках.


Останній раз редагувалося: alex-kin (Ср 6 Вер 2023 - 6:20), всього регувалося 1 раз(-и)

fill та _yk_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyПн 4 Вер 2023 - 8:44

alex-kin пише:
Gillette Nacet. Друге гоління


Yaqi RABC2003 (Катана)
Гоління відбулося, а писати майже нічого.
Безпроблемне, класне гоління.
Я "половинку" вже викинув, але, на мій погляд, і третє гоління вона б відпрацювала добре.
У мене 6 комфортних голінь виходить, 7е і так і сяк, 8е ще терпимо але недуже комфортно з shlyuz/baili bd 176.

Yura_, alex-kin та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 6:24

ARTURIUS пише:
Катана сама економна, як на мене, бритва по лезам.
З лезом Фізер якісно голився 12 раз, по 6 раз кожною половинкою. Хоча в інших бритвах цього леза мені хватає, як правило, тільки на чотири якісних гоління.
Артуре, дякую за ідею наступного челенджу (експерименту)!
Оскільки в мене залишаються "половинки", наступним експериментом з тими ж самими лезами буде експеримент на "витривалість": буду голити допоки лезо буде голити!

fill, ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Необов'язкові нотатки alex-kin
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: