ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Необов'язкові нотатки alex-kin

Перейти донизу 
+18
STEEL
andreyv1979
CNPOMAHELL
Alfed
Stormfild
Caonima
Александр 7676
Сэм
2hcom
Zsolti
trimmer
ARTURIUS
fill
vicbro
Ruslan
Kitten911
egoist
alex-kin
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2423
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyВт 18 Січ 2022 - 17:32

alex-kin пише:


В мене просто інша логіка, яка - для мене - працює ідеально.
За 48 годин в мене не виростає довга щетина, але її довжина така, що R89 не може викосити її навіть за три проходи. Тому тільки при першій постановці леза я застосовую R89, щоб "збити" надмірну гостроту леза, а потім ставлю це ж лезо - вже приручете, так би мовити, - в R41 і докошую все, що залишилося, знизу уверх.

Ви вірно відмітили, що є метод гоління "три проходи трьома бритвами". В мене "два проходи двома". Я задоволений.

Нє, ну якщо клієнт задоволений, то це головне :-)))

Але логіки я все одно не збагну :-)
Ну, крім того, що є намагання притупити лезо перед 41-шою. Це розумію.
Але напуркуа - не розумію :-)))

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyВт 18 Січ 2022 - 17:37

fill пише:



При чому, це перегукується з твердженням камрада vicbro, що це і схильність до пошкодження шкіри.
Як пошкодиться, так потім і регенеруємо!  :D

Знову ж таки - суб'єктивні особливості: шкіра завдяки особистим особливостям дозволяє, шкіра завдяки лагідному поводженню із агресивною бритвою менш травмується, шкіра завдяки (нехай бюджетним) засобам швидко відновлюється...

На мій погляд і смак: краще 1 раз R41 за 48 годин, ніж 1 раз R89 за 24 години. Але це тільки моя пісня.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2423
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyВт 18 Січ 2022 - 17:43

alex-kin пише:
fill пише:



При чому, це перегукується з твердженням камрада vicbro, що це і схильність до пошкодження шкіри.
Як пошкодиться, так потім і регенеруємо!  :D

Знову ж таки - суб'єктивні особливості: шкіра завдяки особистим особливостям дозволяє, шкіра завдяки лагідному поводженню із агресивною бритвою менш травмується, шкіра завдяки (нехай бюджетним) засобам швидко відновлюється...

На мій погляд і смак: краще 1 раз R41 за 48 годин, ніж 1 раз R89 за 24 години. Але це тільки моя пісня.

Загоїться все, звичайно ж. Але навіщо до цього доводити?
Чисто якісно поголився - красапєт зі старту. Накосячив - ходиш кілька годин червоний і покоцаний. Бррр!!!

Моя практика доводить: що 89-ою, що 41-ою - 1 раз на 48 годин. Є трохи різниці через 48 годин між 41 і 89, але в обох випадках вже час голити :-)
А через 24 години в обох випадках ще рано.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyВт 18 Січ 2022 - 17:52

Цитата :


Загоїться все, звичайно ж. Але навіщо до цього доводити?
Чисто якісно поголився - красапєт зі старту. Накосячив - ходиш кілька годин червоний і покоцаний. Бррр!!!

Моя практика доводить: що 89-ою, що 41-ою - 1 раз на 48 годин. Є трохи різниці через 48 годин між 41 і 89, але в обох випадках вже час голити :-)
А через 24 години в обох випадках ще рано.
Травми різні бувають  :D Але, звичайно, краще без них.

Вам щастить - це я про 1 раз на 48 годин з R89. В мене так не виходило і не виходить.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2423
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyВт 18 Січ 2022 - 17:54

alex-kin пише:


Вам щастить - це я про 1 раз на 48 годин з R89. В мене так не виходило і не виходить.

Якщо виходить з 41-шою, то й 89-ою з часом вийде.
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyВт 18 Січ 2022 - 18:01

Навряд. Я починав саме з 89-ї і перейшов на 41-у тому, що не був вдоволений чистотою гоління.

Начитавшись, хочу придбати слант RazoRock German 37, але в мене ще є ідея змінювати кришки від голів. (Та леза ще треба поганяти різні...)
До речі, ви можете згадати, чи було на Форумі якесь інформативне та детальне обговорення (я не знайшов)? Був би вам дуже вдячний.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2423
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyВт 18 Січ 2022 - 18:07

alex-kin пише:
Навряд. Я починав саме з 89-ї і перейшов на 41-у тому, що не був вдоволений чистотою гоління.

Начитавшись, хочу придбати слант RazoRock German 37, але в мене ще є ідея змінювати кришки від голів. (Та леза ще треба поганяти різні...)
До речі, ви можете згадати, чи було на Форумі якесь інформативне та детальне обговорення (я не знайшов)? Був би вам дуже вдячний.

Обговорення про що? Про заміну кришок?
Конкретного не пригадую. Але траплялася інфа, що кришка від 41 на 89-ій плиті - це фігня повна.
Там і розмір менший, і геометрія інша. Тож загалом воно того не варте.


37-ий German Slant можу дати на затест.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyВт 18 Січ 2022 - 18:19

fill пише:

37-ий German Slant можу дати на затест.
Дякую, але поки що зарано: я тільки-тільки починаю бажати  :)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2423
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyВт 18 Січ 2022 - 18:20

alex-kin пише:
fill пише:

37-ий German Slant можу дати на затест.
Дякую, але поки що зарано: я тільки-тільки починаю бажати  :)

Ну, якщо той, знаєш, де мене шукати :-)

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyСб 22 Січ 2022 - 9:17

В загашнике лежит (лежала!) непочатая пачка Gillette Super Thin, ко мне едут Gillette 7 O’Clock Sharp Edge Double Edge (жёлтые) и Gillette 7 O’Clock Permasharp Stainless (зелёные), поэтому возникла идея тестирования семейства лезвий достославной компании Gillette, тем паче, что два наименования уже были испробованы ранее.


Раз уже испытываются отпрыски одного семейства, то придумалось вот что. Когда пробуешь новые лезвия разных марок, то получается "вертикальная" дегустация апробация: ищешь лезвие, которое подходит тебе для конкретной головы, ранжируешь (см. на первой странице), потом возвращаешься и снова тестируешь, уточняя и/или корректируешь ощущения.


А тут - одна марка, значит можно устроить так сказать "горизонтальную" апробацию, попробовать как разные лезвия одной марки отличаются между собой. Несомненно, что такой вид тестирования должен выполняться, как говорят учёные, "при прочих равных условиях". А они для меня в последнее время устоялись: Mühle R41 в режиме "бритьё на второе утро" (между забривами - 48 часов), прешейв - "зелёный" Proraso, мыло - "зелёное" Proraso, афтешейв - бальзам "зелёный" Proraso.
Единственное уточнение: я решил все лезвия Gillette, которые есть и будут в наличии, тестировать одно за другим, то есть менять лезвие после забрива. Просто, если выполнить четыре забрива (больше я не практикую), то ощущения первого во время четвёртого притупляются. Поэтому сегодня результаты первого забрива (он комбинированный (это мой бзик, уж простите): проход "сверху вниз" - Mühle R89, "против шерсти" - Mühle R41) трёх лезвий, между забривами - двое суток (бритьё с утра, в 6:00).


Первый забрив


Gillette Platinum. Эталонный Gillette, с которым я решил сравнивать все остальные лезвия Gillette. Стабильное чистое бритьё. В ранжировании (см. предыдущую страницу) он, каюсь, стоит как-то низковато. Думаю, что на данный конкретный момент для меня он входит в тройку приятных во время бритья и эффективных лезвий вместе с "чёрным" "Дерби" и "Полсильвером".


Gillette Nacet DE Razor Blades. Даже не знаю... Зачем эти лезвия, когда есть "Платинум"? Особенной разницы при первом забриве я не почувствовал.


Gillette Super Thin. А вот тут начинаются чудеса. После первого прохода R89 я вспомнил слова вельмишановного fill: "Якщо виходить з 41-шою, то й 89-ою з часом вийде". Первый проход был очень чистым, и только условия тестирования заставили меня сменить голову на R41 (уверен, что я смог бы классно выбриться этим лезвием в два прохода с R89 - я попробую такой вариант чуть позже). Сменил голову... Ух ты, говорящая рыба красная точка! А потом ещё одна! Ой, "загорелась" кайма на шее, где щетина растёт в хаотическом порядке! Давненько такого не было... Пришлось притормозить (а к алуниту и бальзаму пришлось ещё и лосьон "зелёный" Proraso добавить). Добрился весьма осторожно, результатом остался всё-таки доволен.


Gillette Blue Blades. Неоднозначный опыт. Первый проход в R89 - сняло кое-как, но брило мягко. Второй проход в R41 - тянет, выпивает и закусывает, наставило красных точек на щеке (!). То есть, для R89 (для моей щетины, конечно же) - сильно мягко, для R41 - жёстко и некомфортно. Посмотрим, что там будет на втором и последующих забривах. (К лосьону не прибегал, так как ко мне вчера приехал одеколон Proraso Cypress & Vetyver Cologne - буду сейчас пробовать.)


Gillette 7 O’Clock Permasharp Stainless. Острее и Nacet, и Platinum, и даже Super Thin. Честно говоря, не нужно было, как и в случае с Super Thin, переходить на 41-ю голову: первый проход 89-й уже дал просто прекрасный результат (и даже лучше, чем в случае с Super Thin). Но, как писали Стругацкие, эксперимент есть эксперимент. Перешёл на 41 голову и понял вот что: лезвие предательское и весьма злое. Злое: брило жёстко, на щеках (!) чувствовалось, что сносит и эпителий (несильно, афтешейв покусал минимально, но всё же). Предательское: пока бреешь по второму проходу, чувствуешь какие-то недобривки, невысокие пенёчки... А на деле уже бреешь эти пенёчки внутри эпителия. (Ниже уголка рта лезвие цепануло очень зло.)
Я, наверное, сделаю перерыв в три дня, так как предчувствую, что через два дня ещё не будет чего брить (на выходе получилась уже не слоновая кость, а какая-то отшлифованная слоновая кость). И вообще сделал вывод, что эксперимент, под который я подписался, весьма опасный :P : нужно менять лезвия семейства Gillette на какие-то помягче.


Gillette 7 O’Clock Sharp Edge Double Edge. У меня такое наблюдение: если лезвие в голове R89 ведёт себя неэффективно, значит в R41 оно выступит блестяще. "Жёлтый" 7 O’Clock на первом проходе в 89-й просто прокатился - как с горы на санках. Памятуя свой опыт с Polsilver Super Iridium, который в 89-ой был просто никакой и стал любимейшим лезвием в 41-й, я не пал духом, а сменил голову на 41-ю. И выбрился прекраснейшим образом! Станет ли любимым это лезвие, покажет время, но сейчас мне оно очень приглянулось.


Итак, первый забрив окончен.


Продолжение следует...


Останній раз редагувалося: alex-kin (Сб 19 Лют 2022 - 7:12), всього регувалося 5 раз(-и)

fill, Акулов, ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyСб 22 Січ 2022 - 9:45

Если сравнивать Gillette Platinum Gillette Nacet, вторые намного острее, как по мне.

Акулов, Kitten911 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3453
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyСб 22 Січ 2022 - 10:22

egoist пише:
Если сравнивать Gillette Platinum Gillette Nacet, вторые намного острее, как по мне.
Nacet однозначно острее и они ещё и более живучие чем платинум. 
Рекомендую включить ещё в свой список Спутник -  отличное мягкое и в меру острое лезвие.


Останній раз редагувалося: Kitten911 (Сб 22 Січ 2022 - 11:13), всього регувалося 1 раз(-и)

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2423
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyСб 22 Січ 2022 - 11:12

Цікавий експеримент!
В принципі, так і треба робити: при рівних всєх прочіх одна змінна - лезо.

Цікаво буде також продовжити цей експеримент і запустити ті самі леза на другий-третій-четвертий круг. Перевірити, як вони себе поводять на другому й подальших голіннях. 
Це, звісно, за умови, якщо леза після першого використання не викидались, а зберігались в конвертах.

П.С. Я дещо недолюблюю леза Gillette й інші виробництва Gillette С-Пб. Якось не знайшов в них нічого цікавого для себе. Звичайні робочі леза, без родзинки і видатних результатів.
Хіба що Nacet дещо окремо стоять - невиправдано злі і некомфортні для мене.
Втім, взяв недавно пачечку - дам їм другий шанс.
Ну й Gillette Super Thin при нагоді хочу спробувати, може в них щось цікаве є.

ARTURIUS та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyСб 22 Січ 2022 - 14:00

egoist пише:
Если сравнивать Gillette Platinum Gillette Nacet, вторые намного острее, как по мне.
Согласен, есть такое.
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyСб 22 Січ 2022 - 14:04

Kitten911 пише:


Рекомендую включить ещё в свой список Спутник -  отличное мягкое и в меру острое лезвие.
Я бы включил, но у меня идиосинкразия к спутникам, вздымающимся в небо на восходе  :D
Если серьёзно: предубеждение насчёт "Спутника" и "Восхода", рождённое давным-давно (когда ещё была "Нева"), наверное, развеять не получится.
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyСб 22 Січ 2022 - 14:07

fill пише:
Цікаво буде також продовжити цей експеримент і запустити ті самі леза на другий-третій-четвертий круг. Перевірити, як вони себе поводять на другому й подальших голіннях. 
Це, звісно, за умови, якщо леза після першого використання не викидались, а зберігались в конвертах.
Така ідея і була! В конвертиках лежать, чекають!

Але, якщо прийде бандероль, я продовжу "перше гоління" ще з  двома лезами, а потім піду на "друге", "третє" і "четверте".

І R89 на "Суперзіні" поганяю: не так багато лез, що мене б вдовольнили саме на цій голові.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyПт 28 Січ 2022 - 10:03

Первый забрив шести лезвий Gillette окончен, результаты см. выше (добавлял их в один комментарий, чтобы не запутаться).


Второй забрив


Gillette Platinum. Как уже было испробовано много раз до этого и подтверждено снова: гладко, мягко, чисто. Без сюрпризов.


Gillette Nacet DE Razor Blades. Сначала показалось, что на втором забриве это лезвие приручилось, но нет: оно именно злое (пусть и эффективное). И не прощает: чуть-чуть расслабился в самом конце бритья и немного черкнул. Лезвие для любителей опасности  :D


Gillette Super Thin. Чудеса продолжаются. Мягкая острота, но предательская склонность осталась: бреет на втором забриве весьма эффективно, но и сносит всё нещадно (мелкие прыщики долой!). Эффективность - 100%. Обязательно нужно будет протестировать только в голове R89, думаю, что будет весьма и весьма неплохо.


Gillette Blue Blades. Практически никак. Характер, показанный на первом забриве, демонстрируется и на втором: жёстко, с пропусками. Выбрился неплохо, но неидеально. Думаю, что на третьем и последнем четвёртом забриве всё будет только хуже. Пока промежуточный итог: лезвие и без характера, и бреет так себе.


Gillette 7 O’Clock Permasharp Stainless. "Злое и предательское?", цитирую я сам себя. Вероятно, на первом забриве - да, на втором - просто чистейший кайф. Это лезвие в моей "табели о рангах" вполне уже может состязаться с Platinum за первое место. Идеальное бритьё: чувствуется как лезвие именно бреет, гладчайшая кожа, алунит щипнул пару раз в ожидаемых мною местах (кайма на шее), бальзам смягчил, одеколон практически не почувствовался. Открытие!


Gillette 7 O’Clock Sharp Edge Double Edge. Не знаю, существует ли идеал, но на втором забриве "жёлтое" лезвие сработало превосходнейшим образом.


Продолжение следует...


Останній раз редагувалося: alex-kin (Сб 19 Лют 2022 - 7:13), всього регувалося 8 раз(-и)

fill, ARTURIUS, Kitten911 та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1588
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyПт 28 Січ 2022 - 10:15

Для меня эталон это питерский Джиллетт, индийские Джиллетты ему уступают, китайские даже не видел.
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyПт 28 Січ 2022 - 10:22

Для меня эталон Gilette - тот, который классно бреет :D . Страна-производитель - дело вторичное, хотя, без сомнений, корреляция между качеством и этой самой страной есть.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1588
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyПт 28 Січ 2022 - 11:00

alex-kin пише:
Для меня эталон Gilette - тот, который классно бреет :D . Страна-производитель - дело вторичное, хотя, без сомнений, корреляция между качеством и этой самой страной есть.

Дело не в территории.
Я имел ввиду то что DE лезвия Джиллетт производится в трёх странах - Россия, Индия и Китай.
И хозяин всех этих заводов один - Procter&Gambel.
И питерские Джиллетты, такие как - Астра, Спутник и Платинум, мне нравятся больше остальных Джиллетов.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2811
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyПт 28 Січ 2022 - 11:39

alex-kin пише:

Я бы включил, но у меня идиосинкразия к спутникам, вздымающимся в небо на восходе  :D
Если серьёзно: предубеждение насчёт "Спутника" и "Восхода", рождённое давным-давно (когда ещё была "Нева"), наверное, развеять не получится.

Был тот же диагноз в отношении Спутника.. [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  
Удалось излечить империческим путём, сравнив с другим лезвием.
Спутник очень хорош в r41.

_________________
Через терни до зірок!

Kitten911 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyНд 6 Лют 2022 - 13:00

Второй забрив закончился (см. выше). В принципе, уже по его итогам "горизонтальная" дегустация жилеттовских лезвий показывает основные, так сказать, сущностные результаты.
Третий забрив, который, как и второй, исполняется только лишь с головой R41.
Думаю, что сюрпризов уже не будет. Лично у меня третий забрив одним и тем же лезвием - показательный. Чаще всего лезвие уже притупилось достаточно, чтобы не ранить, но всё же остаётся весьма острым, чтобы замечательно выбрить.


Небольшая ремарка. Уже 24 (или 25, если честно) день, как я бреюсь только лезвиями Gilette. Честно говоря, больше такой опыт ставить со столь острыми лезвиями я не буду. Да, впереди ещё 24 дня третьего и четвёртого забрива, но они пройдут, опыт показывает, не так нервно и несколько травматично. В дальнейшем, я, как и делал ранее, буду бриться, чередуя острые и более нежные лезвия (а от крайне злых ненадолго вообще откажусь).


Но это так, лирика. Начали!


Третий забрив


Gillette Platinum. И лезвие дарило ему свою нееее-жность! В третий раз можно быть весьма смелым, лезвие прощает всё. Идеально! (Любовь к конкретному лезвию можно определять тем, купишь ли ты или нет 100 штук. Я куплю.)


Gillette Nacet DE Razor Blades. Я понял, почему равнодушен к этим лезвиям: мне они кажутся (именно "кажутся", у кого-нибудь другого всё будет прекрасно) нестабильными. Первый и второй забрив - очень остро, третий... кое-где даже поскоблило. Нет, результат очень хороший, но его можно добиться с бОльшим удовольствием, просто сменив лезвие, например, на Platinum.


Gillette Super Thin. Чудеса продолжаются - и это неприятные чудеса. Пять кровавых точек, а в некоторых местах лезвие просто проехалось, как по льду. Непробрив. Не стал добиваться BBS (когда такое было?): насилие над собой - самый гнусный вид насилия. Кое-как добрился...


Gillette Blue Blades. Думал, что будет хуже, но ошибся. "Идеально!", хотел вскрикнуть я и тут же срезал прыщик на скуле :D . Чистота бритья просто удивительная. Я не знаю, в чём тут загвоздка: может быть, лезвие работает на пИке, уже пообтесавшись на первых двух забривах, может быть, с ним уже стало вольней обращаться, может быть, фазы Луны  ;). Остался без ответов, но доволен.


Gillette 7 O’Clock Permasharp Stainless. ...


Gillette 7 O’Clock Sharp Edge Double Edge. ...


Останній раз редагувалося: alex-kin (Сб 19 Лют 2022 - 7:14), всього регувалося 5 раз(-и)

Акулов та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyЧт 10 Лют 2022 - 11:41

В ожидании третьего забрива, как в пьесах, вопрос в сторону: дорогие джентльмены, а тема об одеколонах Proraso была бы вам интересна? Вроде бы, разрозненные заметки есть... Но единого поста я не отыскал.

Я опробовал два из трёх, скоро буду готов подробно поговорить о всех. Кратко: очень приятный опыт (а один из одеколонов - просто упоение!).

fill, Sauvage, vates та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2423
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyЧт 10 Лют 2022 - 11:43

alex-kin пише:
...а тема об одеколонах Proraso была бы вам интересна?

А чому, власне, ні? :-)))

Ruslan та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Zsolti
Новачок
Новачок
Zsolti


Повідомлень : 18
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.07.2021
Звідки : Україна, Ужгород

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 2 EmptyЧт 10 Лют 2022 - 18:31

alex-kin пише:
Kitten911 пише:


Рекомендую включить ещё в свой список Спутник -  отличное мягкое и в меру острое лезвие.
Я бы включил, но у меня идиосинкразия к спутникам, вздымающимся в небо на восходе  :D
Если серьёзно: предубеждение насчёт "Спутника" и "Восхода", рождённое давным-давно (когда ещё была "Нева"), наверное, развеять не получится.
Спутник неплохой,но Вы забыли про Gillette Silver Blue.Хорошие,острые лезвие,мне очень нравятся с джилетов.Попробуйте по возможности.Я бы сказал,что они менее агрессивны чем,платинум,но острые тоже.

Ruslan та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Необов'язкові нотатки alex-kin
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: