ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Необов'язкові нотатки alex-kin

Перейти донизу 
+18
STEEL
andreyv1979
CNPOMAHELL
Alfed
Stormfild
Caonima
Александр 7676
Сэм
2hcom
Zsolti
trimmer
ARTURIUS
fill
vicbro
Ruslan
Kitten911
egoist
alex-kin
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Наступний
АвторПовідомлення
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyНд 14 Січ 2024 - 16:37

Kitten911 пише:
Лорд классик и сталь это одно и то же лезвие.
И насколько я помню, Lord Classic и Shark Super Stainless, тоже очень похожи?)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3510
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyНд 14 Січ 2024 - 17:02

razorblade1989 пише:

И насколько я помню, Lord Classic и Shark Super Stainless, тоже очень похожи?)
Как по мне они не отличаются, только упаковка.

razorblade1989 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyПт 19 Січ 2024 - 15:20

Можливо, це якась суб'єктивна ідіосинкразія до хрому  smekh
Можливо, це нервовий стан (вірогідно).
Але...

Вставив у R41 Shark Super Chrome і мав подразнення там, де ніколи не мав. Ні, виголився в BBS, але того "вау-ефекту", що був зі сталевим "Шарком" немає і близько.
Після АШ прийшлося ще й бальзамом заполірувати (знаю, що у fill'а це постійна практика, але я - не він: бальзам після АШ я не наношу майже ніколи).

Rusні piзda, буду продовжувати експеримент.

fill, Акулов, _yk_, andreyv1979, Kitten911, Alfed, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyНд 21 Січ 2024 - 7:05

Друге гоління хромованою "акулою" ще гірше, ніж перше: подразнення, п'ять (!!!) червоних цяток в в різних місцях обличчя (дві на шиї та одну на підборідді ще можна було передбачити, а дві на щоці - ні; прийшлося пройти все обличчя алунітом, чого я вже рік не робив)... Це при тому, що я взяв мило від Stirling, а не "разороковське"; шкіра максимально відпочила (увечері я ще її кремом намазав).
Висновок робити ще зарано, але в мене підозра, що "хром" - не моє. Чому? Тут лише здогадки, які нічого не вартують, бо їх складно підтвердити.
Так, я "доголю" лезо до 4 разів, як роблю зазвичай. Але вже зараз можу сказати, що ці сеанси будуть неприємними.

PS. Чи голитися "хромовованим" "Лордом", якщо він - та ж сама "Акула"? Чистота експерименту вимагає цього гоління, а душа - ні. Подивлюся.

razorblade1989, fill, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyНд 21 Січ 2024 - 7:30

А буде можливість вставити хромових Шарк у якусь "спокійнішу" бритву?
Бо бачу, поводить воно себе так само, як у мене в Фатіпі. При тому, що у 89-й його поведінка бездоганна

razorblade1989, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3510
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyНд 21 Січ 2024 - 8:55

Я бы ещё посоветовал взять новое лезвие, может брак попался какой-то!?
Хром острее всех акул как по мне, но все равно мягкое лезвие.

razorblade1989, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyНд 21 Січ 2024 - 9:36

fill пише:
А буде можливість вставити хромових Шарк у якусь "спокійнішу" бритву?
Бо бачу, поводить воно себе так само, як у мене в Фатіпі. При тому, що у 89-й його поведінка бездоганна
Це вже буде інший експеримент  smekh

razorblade1989, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyНд 21 Січ 2024 - 15:10

alex-kin пише:
Висновок робити ще зарано, але в мене підозра, що "хром" - не моє. Чому? Тут лише здогадки, які нічого не вартують, бо їх складно підтвердити.
Так, я "доголю" лезо до 4 разів, як роблю зазвичай. Але вже зараз можу сказати, що ці сеанси будуть неприємними.
PS. Чи голитися "хромовованим" "Лордом", якщо він - та ж сама "Акула"? Чистота експерименту вимагає цього гоління, а душа - ні. Подивлюся.
А от мені здається, що Лорд Хром навіть м'якший, ніж хромований Шарк. Але Лорд Хром, я ще не тестував, можу здогадуватись. Хоча я спробував Бiг Бен від Лорда, також з хромованим покриттям, так дуже м'яке лезо. Навіть у R41!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyНд 21 Січ 2024 - 15:14

Можливо, у мене алергія на хром!  lol!

razorblade1989, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyНд 21 Січ 2024 - 15:28

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
А до речі я помітив, що у мене теж з Хромом не склалося. Голить комфортно, але досить швидко тупиться. Бік залишав у мене червоні цятки. А Біг Бен, сідав прямо під час гоління. Як колись розповідав Саша Кавун, що почуття начебто замість щетини дрiт і вiн обламує край леза, перетворюючи на мікро пилку. Хтось посміявся б з цього, але мені було не смішно.) Зв'язую це із солоністю шкіри та жорсткістю води. Хром мабуть до цього чутливий.) І я майже не використовую пришейв.)

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyВт 23 Січ 2024 - 6:42

Третє гоління "хромованою акулою".
Одна червона цятка.
Третє гоління - і одна червона цятка. Я вважав, що таке неможливе.
Але в мене вийшло! lol!
І подразнення - легке, але є.
Просто не моє лезо.

fill, Акулов, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyВт 23 Січ 2024 - 8:44

David  с канала Ohaio Shaves недавно тоже поставил Shark Super Chrome в Роквелл 6S на 6 плите и получил несколько неприятных моментов в результате бритья. Как я понял, он называл "мягкость" лезвия как причину проблем т.к. Роквелл якобы имеет нейтральный вылет. Т.е. он не ругал лезвие, он просто утверждал, что в этой связке оно ему не понравилось. Конечно, по его субъективному мнению.
Я давно сбрил пачку этих лезвий и они мне очень понравились.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

fill, stanislav-q, Kitten911, Alfed, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyВт 23 Січ 2024 - 8:54

vicbro пише:
Я давно сбрил пачку этих лезвий и они мне очень понравились.
А в чому їх використовували? З якою бритвою? Бо що б не казали деякі бритвомани, але все в голінні має значення чи вплив. Іноді досить потужний вплив. Бритви теж.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyВт 23 Січ 2024 - 9:29

CNPOMAHELL пише:

А в чому їх використовували? З якою бритвою? Бо що б не казали деякі бритвомани, але все в голінні має значення чи вплив. Іноді досить потужний вплив. Бритви теж.
Merkur (закрытая голова), Henson и Кинг С. У меня не бывает, чтобы лезвие по разному работало в моих станках.

WetShaver, fill, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyВт 23 Січ 2024 - 9:46

Так я ж не лаю "акулу" shout Мені не підходить. Радий за тих ветшейверів, яким підходить.

Ruslan, fill, stanislav-q, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyВт 23 Січ 2024 - 12:43

alex-kin пише:
Так я ж не лаю "акулу" [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] Мені не підходить. Радий за тих ветшейверів, яким підходить.
Мої враження з часом змінилися стосовно деяких лез. А ще, усе дуже залежить (в мене) від обраного крему для гоління.
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyЧт 25 Січ 2024 - 12:02

Четверте гоління "хромованою" "акулою" свідчить остаточно: не моє лезо.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyЧт 25 Січ 2024 - 12:07

alex-kin пише:
Четверте гоління "хромованою" "акулою" свідчить остаточно: не моє лезо.

Не твоє в 41-шій :-)
Хто знає, як воно заграє в інших бритвах

WetShaver, ARTURIUS, Kitten911, all75, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyСб 27 Січ 2024 - 8:37

"Платинова" "акула" в першому голінні на моїй відносно жорсткій європейскій щетині відпрацювала прекрасно. На мій погляд, трошки м'якіше за "сталеву" версію. Гоління відмінне! Впевнений, що і наступні три гоління будуть кайфовими.

(Ось і особиста загадка: чому у мене не склалося з "хромом"?)

fill, Акулов, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3510
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyСб 27 Січ 2024 - 9:36

alex-kin пише:
"Платинова" "акула" в першому голінні на моїй відносно жорсткій європейскій щетині відпрацювала прекрасно. На мій погляд, трошки м'якіше за "сталеву" версію. Гоління відмінне! Впевнений, що і наступні три гоління будуть кайфовими.

(Ось і особиста загадка: чому у мене не склалося з "хромом"?)
Хром из этой тройки самый острый, как мне показалось, я думаю вы привыкли к откровенно туповатому супер сталь и чуть острее платиновому и в бритье с хромом так же позволили себе и давление и лишние проходы, а хром действительно отличается и как мне показалось, к примеру от стали, очень сильно. 
Сейчас в тесте аско стальные ( Сергей на тест дал), так вот в Кинг С они меня вообще не потянули, а в Рокке дело пошло, хоть и чувствовал дефицит остроты, но смог уже два раза побриться и довольно таки комфортно, так же думаю и с хромом у вас, попробуйте в другом станке ( более мягком чем 41) и лезвие отблагодарит приятной остротой в сочетании с хорошим комфортом!

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyСб 27 Січ 2024 - 9:41

Так, хром найгостріший за моїми відчуттями.
Але я не дуже погоджуюсь із тим, що сталь "тупувата": сталь всі чотири сеанси гоління працювала стабільно на межі, хоча можна написати, що вона працювала на оптимумі  good

Обов'язково спробую хром на чомусь м'якішому (на R89, які я вже давно не застосовував).

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3510
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyСб 27 Січ 2024 - 9:44

alex-kin пише:
Так, хром найгостріший за моїми відчуттями.
Але я не дуже погоджуюсь із тим, що сталь "тупувата": сталь всі чотири сеанси гоління працювала стабільно на межі, хоча можна написати, що вона працювала на оптимумі  good

Обов'язково спробую хром на чомусь м'якішому (на R89, які я вже давно не застосовував).
По этому я аналогию и провел, в Кинг С туповатые, а в Рокке комфортные лезвия...

WetShaver, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyВт 13 Лют 2024 - 9:05

"Хромований" Lord + "Мюлє" R89 = нормальне гоління.

Я вже два роки не голився R89, але "хромованих" лордів і акул треба було спробувати. Так, уся неприємна агресивність лез, яка підсилювалася R41, зникла. Гоління дуже приємне, але до BBS мені дістатися не вдалося. Я знаю, що для мене під час використання 89 голови, це неможливо. Я і не намагався. Проте результат добрий, шкіра майже не "відповідає" на афтешейв.

Думаю, що на деякий час продовжу гоління з R89.

Ruslan, trimmer, fill, _yk_, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6942
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyВт 13 Лют 2024 - 9:11

Непогано було би свої враження про леза також залишати у відповідних темах. Бо початківці рідко читають БЖ.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 11 EmptyВт 13 Лют 2024 - 9:17

Ruslan пише:
Непогано було би свої враження про леза також залишати у відповідних темах. Бо початківці рідко читають БЖ.
Я погоджуюся, але моє враження суто суб'єктивне, а писати кожен раз, яка в мене шкіра та щетина, щоб читач якось пов'язав моє враження зі зв'язкою "станок - лезо", дещо перебір. Та й враження моє коротке, неаналітичне. Просто імпресія.

Ruslan, _yk_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Необов'язкові нотатки alex-kin
Повернутися до початку 
Сторінка 11 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: