ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Необов'язкові нотатки alex-kin

Перейти донизу 
+18
STEEL
andreyv1979
CNPOMAHELL
Alfed
Stormfild
Caonima
Александр 7676
Сэм
2hcom
Zsolti
trimmer
ARTURIUS
fill
vicbro
Ruslan
Kitten911
egoist
alex-kin
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Наступний
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6941
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 9:34

У кожного індивідуальна шкіра та волосся :). Але втім роби як зручно.

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 11:27

alex-kin пише:
... але до BBS мені дістатися не вдалося. Я знаю, що для мене під час використання 89 голови, це неможливо. Я і не намагався. 

Я думаю, це питання часу і практики. Впевнений майже на 100%, що 89-та здатна виголити в BBS будь-кого. Просто, треба підібрати свій шлях до цього.

Я - відомий фанат 89-ої, часто про неї говорю. 
Але нерідко вже чую від інших, що от вони не вірили у 89-ту, та згодом зрозуміли, що все вона голить, і робить це добре :-)

Ruslan, WetShaver, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 11:41

Я з тобою і погоджуюся, і ні.
З чим погоджуюся: "питання часу і практики" - 100%. Бачу, що 89-а голить і добре голить. Я, чесно кажучи, дуже швидко відійшов від R89, перейшовши спочатку на "разороковський" слант, а потім на R41 і яківську "катану". Але зараз, після дворічної перерви, бачу, що для мене особисто потенціал R89 поки що розкритий відсотків на 25. Буду його розвивати!
З чим не погоджуюся: я знаю, що не виголю своє обличчя в BBS тому, що у нього є декілька особливостей, які не виголює ніщо. Ні, можна чверть години їздити 41-ою, але кому це потрібно?  lol! Навіть мені - ні.
Хоча - цікавий момент: 89-а виголила "в нуль" місце на вилиці, яке я не виголював 41-ою. І виголила без напруги.

Ruslan, WetShaver, fill, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 249
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 13:05

От я також зрозумів, що эфективнсть, це не завжди агресія. Наприклад, той же Які Хелмет голить мене так чисто як Р41, але більше делікатно. Той же самий Біг Рок, (прости господи) голить не набагато гірше, але в у порівнянні з Р41 він взагалі гладить. По чистоті гоління поступається, але не в рази.)

fill, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 13:07

alex-kin пише:
Я з тобою і погоджуюся, і ні.
З чим погоджуюся: "питання часу і практики" - 100%. Бачу, що 89-а голить і добре голить. Я, чесно кажучи, дуже швидко відійшов від R89, перейшовши спочатку на "разороковський" слант, а потім на R41 і яківську "катану". Але зараз, після дворічної перерви, бачу, що для мене особисто потенціал R89 поки що розкритий відсотків на 25. Буду його розвивати!
З чим не погоджуюся: я знаю, що не виголю своє обличчя в BBS тому, що у нього є декілька особливостей, які не виголює ніщо. Ні, можна чверть години їздити 41-ою, але кому це потрібно?  lol! Навіть мені - ні.
Хоча - цікавий момент: 89-а виголила "в нуль" місце на вилиці, яке я не виголював 41-ою. І виголила без напруги.

От бачиш, як все не просто і цікаво :-)
Маєш чим зайнятися найближчим часом - 89-та варта того, щоб з нею трохи заморочитися.

Ну й щодо BBS: а воно реально треба?
Хочеться, я розумію. Всім хочеться. А от чи треба?
Якось поступово прийшов для себе до думки, що BBS з маленькими грішками чи навіть просто впевнений DFS - цього цілком достатньо у 99% випадків. А для того 1% я вже застарий і заледачий :-)))

WetShaver, Yura_, all75, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 249
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 13:17

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Погоджуюсь! Найчастіше D.F.S., без травм для шкіри більш ніж достатньо. Ось наприклад я голюся через три дні. Якщо голитися частіше, починаються проблеми зі шкірою. Ну, не встигає вона досить відновитися. Особливо взимку. Може якщо морочитися з комплексним доглядом було б краще. Але скажіть як багато чоловіків це роблять?)
А якщо подивитися на лице після гоління і наступного дня, візуально мало хто з оточуючих людей побачить значну різницю. А щетина вже промацуватиметься.)

fill, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 13:26

WetShaver пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Погоджуюсь! Найчастіше D.F.S., без травм для шкіри більш ніж достатньо. Ось наприклад я голюся через три дні. Якщо голитися частіше, починаються проблеми зі шкірою. Ну, не встигає вона досить відновитися. Особливо взимку. Може якщо морочитися з комплексним доглядом було б краще. Але скажіть як багато чоловіків це роблять?)
А якщо подивитися на лице після гоління і наступного дня, візуально мало хто з оточуючих людей побачить значну різницю. А щетина вже промацуватиметься.)

BBS - це священний Грааль ВКГ :-)))
Але практичного сенсу він дійсно не має чи має дуже мало.

І лайфхак: перевірку на BBS краще робити десь через пів годинки після гоління. Тоді шкіра стягується, все недоголене ховається під неї, і ти - кросавчеґ! :-)))

WetShaver, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 13:30

fill пише:
І лайфхак: перевірку на BBS краще робити десь через пів годинки після гоління. Тоді шкіра стягується, все недоголене ховається під неї, і ти - кросавчеґ! :-)))
Цікаво. Треба спробувати буде. Якось не мацав спеціально себе через 2 години.

Є знайомий. Голиться зранку. А під вечір знову вже треба - відросло. Але не цікавився якось чим саме він голиться.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 13:36

CNPOMAHELL пише:

Цікаво. Треба спробувати буде. Якось не мацав спеціально себе через 2 години.

Є знайомий. Голиться зранку. А під вечір знову вже треба - відросло. Але не цікавився якось чим саме він голиться.

Спробуй. Бо реально немає сенсу вишкрібати себе у більярдну кулю, якщо через пів години все неголене все одно сховається саме собою.
А так виходить, шо ти чисто голений, і шкіра ціла.

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 13:57

fill пише:
А так виходить, шо ти чисто голений, і шкіра ціла.
Ага. А ще виходить, що я про це не знаю, вважаючи, що гоління "не вдалося". :)
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 14:39

fill пише:


Маєш чим зайнятися найближчим часом - 89-та варта того, щоб з нею трохи заморочитися.

Ну й щодо BBS: а воно реально треба?
Хочеться, я розумію. Всім хочеться. А от чи треба?
Якось поступово прийшов для себе до думки, що BBS з маленькими грішками чи навіть просто впевнений DFS - цього цілком достатньо у 99% випадків. А для того 1% я вже застарий і заледачий :-)))
Заморочуся. Дуже цікаво.

Щодо BBS і його досягнення. Є думки. Сформулюю - напишу. Але, думаю, що після того, як достатньо поголюся і R89, і R41. Разом, змінюючи голову.

fill, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 14:43

fill пише:


BBS - це священний Грааль ВКГ :-)))
Але практичного сенсу він дійсно не має чи має дуже мало.

І лайфхак: перевірку на BBS краще робити десь через пів годинки після гоління. Тоді шкіра стягується, все недоголене ховається під неї, і ти - кросавчеґ! :-)))
Все так: і священий Грааль, і лайфхак. Коли голишся "під ноль", треба зрозуміти, коли вже всьо, не треба більше "їздити". Недоголене сховається.
Але не все)))))

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 14:47

"Якось не мацав спеціально себе через 2 години."

А у мене це такий собі дослідницький ритуал: я мацаю обличчя через кожні 6 годин після гоління. Це дозволяє зрозуміти, як спрацювало лезо, як спрацювала "зв'язка", який термін потрібен між голіннями, як росте щетина.

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 15:12

alex-kin пише:
А у мене це такий собі дослідницький ритуал: я мацаю обличчя через кожні 6 годин після гоління. Це дозволяє зрозуміти, як спрацювало лезо, як спрацювала "зв'язка", який термін потрібен між голіннями, як росте щетина.
Це має сенс, якщо записувати ці результати. Але забагато змінних буде. А ще це буде працювати лише на разі, коли використовується один й той самий пензлик, джерело піни (мило, крем, гель тощо), бритва, афтершейв. І лише лезо кожного разу інше.
Інакше це буде просто купа непов'язаних між собою параметрів, якщо змінних "у рівнянні" буде більше ніж 1. Наприклад, як це, загалом, у моїх голіннях буває. ;)

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 15:17

Так, майже все вірно. Якщо шукати своє лезо, свій станок, власну зв'язку - можна і не записувати. Хоча записувати - це дисциплінує.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 15:31

alex-kin пише:
Так, майже все вірно. Якщо шукати своє лезо, свій станок, власну зв'язку - можна і не записувати.
Я більше про те, що усе має сенс лише при 1 змінному параметрі при незмінній решті. Бо дані по Бритва А + лезо B + пензлик С + крем для гоління D на триденній щетині досить важко порівняти із Бритва D + лезо А + пензлик B + гель для гоління С на однодобовій щетині. Ба, навіть, один і той самий набір інструментів та пристосувань на одноденній або тижневій щетині -то 2 великі різниці. Лезо покаже себе по різному. І це  разі, якщо сама бритва дозволяє голити і денну і довгу тижневу щетину.

Цитата :
Хоча записувати - це дисциплінує.
Якщо хороша пам'ять можна й не записувати. В мене останнім часом щось не дуже.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 18:42

CNPOMAHELL пише:

Я більше про те, що усе має сенс лише при 1 змінному параметрі при незмінній решті. Бо дані по Бритва А + лезо B + пензлик С + крем для гоління D на триденній щетині досить важко порівняти із Бритва D + лезо А + пензлик B + гель для гоління С на однодобовій щетині. Ба, навіть, один і той самий набір інструментів та пристосувань на одноденній або тижневій щетині -то 2 великі різниці. Лезо покаже себе по різному. І це  разі, якщо сама бритва дозволяє голити і денну і довгу тижневу щетину.


Якщо хороша пам'ять можна й не записувати. В мене останнім часом щось не дуже.

Друже, не ускладнюй собі життя. От чесно!


Якщо ти не зробив собі нормальну піну, то пофігу з чого і чим ти її не зробив - подальше гоління буде фігньою.

Якщо піна нормальна, тоді вже переходимо до бритви і леза.
Але й тут все просто: більшість лез-бритв голять середньостатистично нормально.
І лише якщо за 5-7-10 голінь поспіль ти не впорався з парою бртва-лезо, є сенс щось міняти і думати, що щось негаразд. Але це велика рідкість.

Изотовец, Yura_, all75, alex-kin, CNPOMAHELL та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyВт 13 Лют 2024 - 23:24

fill пише:
Якщо ти не зробив собі нормальну піну, то пофігу з чого і чим ти її не зробив - подальше гоління буде фігньою.
Має сенс.
Цитата :
Але й тут все просто: більшість лез-бритв голять середньостатистично нормально.
Не погоджуся. В мене купа лез, які в інтернетах хвалять, а мені вони не заходять. Але ось це "не заходить" різне в залежності від леза.
Є леза, з якими можна поголитися, але це, трохи неприємно для шкіри. Трохи більш агресія, ніж потрібно (мені). Або ж дуже гострі будь де - леза Feather наприклад.
Або поставив лезо, воно ніби й голить, але враження, що воно нове вже трохи тупе. Там скільки не совгай по пиці - результат буде у кращому разі задовільний.
Є й ті, що не голять геть. Наприклад Super-Max Platinum - мій останній "експеримент".

Як там Архімед казав?: Дайте мені точку опори і я зрушу землю.

Це я до того, що коли в одного 100 мільйонів а в іншого нічого, у середньому в кожного по 50. Середньостатистичні леза, то які? Я коли на форум прийшов, наводив приклад. Середньостатистичні леза в мене (це ті що я можу прямо зараз піти й купити) то Спутник, РПЛ, Gillette Rubie, Gillette Platinum (дуже зрідка), Treet Platinum, BIC Chrome Platinum, Wilkinson Sword. То моя статистика найближчого мого оточення рочків на 5 тому назад. І наведені леза проміж собою голять дуже по різному.
Скажеш "інтернет в поміч"? Так є купа лез, які цікаво спробувати, не завжди продадуть тобі пачечку а не блок. Магазин (наприклад асортимент на "промі") не зацікавлений продавати тобі пачечку. А купувати блок? То вже не тестування виходить.  Так, існують спеціальні магазини, де це є. Але ж поки я до них "доріс" асортимент там дуже спаскудився (я про наявність та різноманіття). Та й події останніх років вносили корективи. А колись, наприклад, можна було замовити шоколадку на Розетці, і привозили її безкоштовно (бо преміум на початку року сплатив). А зараз? А зараз 200 грн доставка. А ще розбивають одне твоє замовлення на купу менших. І за кожне плати. Тому купляти 1 пачечку, із доставкою в 200 гривень, то таке. Але я відволікся.

Тож повернемось до "середньостатистичної". Одразу згадується  притча про слона та трьох сліпців, яких попросили описати слона. Один сказав, що слон схожий за змію, хапнувши слона за хобота. В іншого в руках був хвіст, і він сказав, що солон схожий на канат. Для третього слон то був стовбур - бо схопився за ногу слона. Мораль яка?

Беремо лінійку Gillette: Спутник, Astra SP, Perma-Sharp, Polsilver Super Iridium, Gillette Rubie, Gillette Platinum, Gillette Silver Blue. І це я ще не намагався усі варіанти згадати. А якщо додати всю варіацію вже неіснуючих Gillette Rubie (оті всі плюси, платинуми, платинум плюси тощо) то додасться ще третина.
Леза однакові? Зовсім ні. Упевнений, що певна частка голярів скаже, що хоча б одне лезо з названої лінійки їм не сподобалося, а може й зовсім не голило.
Цитата :
І лише якщо за 5-7-10 голінь поспіль ти не впорався з парою бртва-лезо, є сенс щось міняти і думати, що щось негаразд. 
Тут знову ж залежить від твого сприйняття  "не впорався".
Не впорався:
-голило але різався;
-геть не голило;
- кожного разу голило по різному
Проблема голярства не в різноманітті устаткування, а в індивідуальності сприйняття та інтерпретації висновків.
Лезо погане, бо не голило.
лезо погане бо голило боляче,
лезо погане бо голило але криваво,
лезо погане, бо на 20й раз голило гірше ніж у перший
Так я зараз перебільшую. Але бувають і такі "оцінювачі".

Я, он, два рази однаково поголитися не можу. А ти кажеш "не заморочуйся". В мене там не статистика, а вийшло / не вийшло з переважанням не вийшло. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyСр 14 Лют 2024 - 0:07

WetShaver пише:
От я також зрозумів, що эфективнсть, це не завжди агресія. Наприклад, той же Які Хелмет голить мене так чисто як Р41, але більше делікатно. Той же самий Біг Рок, (прости господи) голить не набагато гірше, але в у порівнянні з Р41 він взагалі гладить. По чистоті гоління поступається, але не в рази.)
Наверное минимум 95% "эффективности" это навык и понимание инструмента с расходником, которое в принципе в навык тоже можно и записать. Сами же расходники и инструмент вторичны.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyСр 14 Лют 2024 - 0:28

Изотовец пише:
Наверное минимум 95% "эффективности" это навык и понимание инструмента с расходником, которое в принципе в навык тоже можно и записать. Сами же расходники и инструмент вторичны.
Як там в анекдоті було: "Ізя ти кому віриш: мені чи своїм очам?"
Я ще не доріс до того, щоб гарно голитися тупими лезами в кривій бритві. Я поки що і нормальними парами два рази однаково поголитися не можу.
І, знову ж наголошу - леза можуть буди дуже різними. І ми всі теж різні. Навички нівелюють різницю, але не прибирають зовсім.
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyСр 14 Лют 2024 - 7:01

Доба після гоління R89.
Мацаю шкіру обличчя і розумію, що такої ситуації - голитися ще рано (та й ліньки), а щетина вже майже помітна - з R41 не було. З R41 через добу на обличчі були лише натяки на щетину.
А чого я чекав, спитаєте ви? Та цього і чекав, оскільки R89 все ж натякає (або вимагає) гоління кожен день.

fill, ARTURIUS, Kitten911, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyСр 14 Лют 2024 - 9:19

alex-kin пише:
Доба після гоління R89.
Мацаю шкіру обличчя і розумію, що такої ситуації - голитися ще рано (та й ліньки), а щетина вже майже помітна - з R41 не було. З R41 через добу на обличчі були лише натяки на щетину.
А чого я чекав, спитаєте ви? Та цього і чекав, оскільки R89 все ж натякає (або вимагає) гоління кожен день.

Зате точно буде, що поголити завтра :-)))

Kitten911, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyСр 14 Лют 2024 - 10:25

alex-kin пише:
Доба після гоління R89.
Мацаю шкіру обличчя і розумію, що такої ситуації - голитися ще рано (та й ліньки), а щетина вже майже помітна - з R41 не було. З R41 через добу на обличчі були лише натяки на щетину.
А чого я чекав, спитаєте ви? Та цього і чекав, оскільки R89 все ж натякає (або вимагає) гоління кожен день.
Зате шкіра скаже Дякую за неагресивне гоління.

fill, Kitten911, all75, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyСр 14 Лют 2024 - 12:50

fill пише:


Зате точно буде, що поголити завтра :-)))
Причому 41-ою!))))))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 12 EmptyСр 14 Лют 2024 - 12:51

Wolfskin пише:

Зате шкіра скаже Дякую за неагресивне гоління.
Складно не погодитися!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Необов'язкові нотатки alex-kin
Повернутися до початку 
Сторінка 12 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: