ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Необов'язкові нотатки alex-kin

Перейти донизу 
+18
STEEL
andreyv1979
CNPOMAHELL
Alfed
Stormfild
Caonima
Александр 7676
Сэм
2hcom
Zsolti
trimmer
ARTURIUS
fill
vicbro
Ruslan
Kitten911
egoist
alex-kin
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Наступний
АвторПовідомлення
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 11 Лют 2022 - 9:26

Zsolti пише:


Спутник неплохой,но Вы забыли про Gillette Silver Blue.Хорошие,острые лезвие,мне очень нравятся с джилетов.Попробуйте по возможности.Я бы сказал,что они менее агрессивны чем,платинум,но острые тоже.
Верно! Забыл. Обязательно попробую!
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 18 Лют 2022 - 9:20

Експеримент був перерваний початком війни РФ проти України. Якось тоді було не до експериментів.
Можливо, колись повернуся до цього експерименту.


Готовлюсь к четвёртому забриву загодя.
В принципе, уже есть расстановка "призовых мест" среди всей "шестёрки". Но эксперимент есть эксперимент, нужно закончить начатое (а это очень-очень сложно: я приобрёл Razorock German 37 Slant и просто изнываю от желания его опробовать! но нужно быть профессионалом :D ).




Четвёртый забрив


Gillette Platinum. ...


Gillette Nacet DE Razor Blades. ...


Gillette Super Thin. ...


Gillette Blue Blades. ...


Gillette 7 O’Clock Permasharp Stainless. ...


Gillette 7 O’Clock Sharp Edge Double Edge. ...


Останній раз редагувалося: alex-kin (Пт 3 Черв 2022 - 6:48), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, Oleksii, fill та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyНд 20 Лют 2022 - 9:37

Нет, я не профессионал - любитель как есть  :D
Не вытерпел, познакомился с Razorock German 37 Slant. Зарядил Polsilver Super Iridium, мыло, прешейв и лосьон - "зелёные" от Proraso. Долго выверял, стало ли лезвие ровно (ненужная, как оказалось затея: легло чётко, но от вылета я сначала немного даже испугался). Потом заперся в ванной и побрился.
Не хочу пока анализировать, разымать чувство на части. Напишу просто: кайф. Два прохода + легчайшая добривка на скуле (у меня там проблемная кожа) = BBS. Ни точки, ни пенёчка, ни мельчайшего порезика.
Как бы о R41 в таких условиях не позабыть   :P

Ruslan, fill, Акулов, Qwertyus, egoist, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyЧт 2 Черв 2022 - 15:37

Ура!!! Нарешті! Дочекався! Все буде Україна!

Ruslan, Акулов, Sauvage, Віталіk, egoist, ARTURIUS, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 3 Черв 2022 - 6:53

Нового досвіду в області гоління за цей тяжкий час не набув.
Голився R41 та Razorock German 37 DE Slant Razor, який купив до війни, з двома видами леза: BIC Chrome Platinum й Treet Platinum Super Stainless Blade. Дуже добрі поєднання.

Ruslan, Oleksii, Акулов, royib, Kitten911 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyЧт 9 Черв 2022 - 17:19

Отримав щойно посилку: Speick різноманітний - мило для гоління, лосьон та навіть гель для душу. Буду знайомитися, тестувати.

Перше враження (от як можна не відкрити і не обоняти!): щось дуже цікаве. Мило: не Tabac (Speick, на перший погляд, більш елеганцький та м'який), не "зелений" Proraso (Speick більш виразний, це без сумнівів). Може, це як би мило виготовляли 4711? Va savoir ? Коротше кажучи, цікаво! Обов'язково відпишуся у відповідних топіках.

І буду Fatip Grande  дресирувати  :D (хоча, я думаю, що станок буде дресирувати мене. :twisted: ) Разом з цима духмяними речами - саме те, на мій погляд!

Ruslan, Oleksii, fill, vicbro та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 10 Черв 2022 - 8:33

Альпийская валериана как раз и успокоит того, кого будет дресировать Fatip Grande :)

fill та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПн 13 Черв 2022 - 11:00

vicbro пише:
Альпийская валериана как раз и успокоит того, кого будет дресировать Fatip Grande :)
Спочатку - приказка, а казка буде у відповідному розділі  :D
(Написав про мило Speik пару речень.)

Якось я з двома прекрасними жінками (білявка і брюнетка; ще б руда була і я б змінив ім'я на "Валєрій") вирішив піддатися ольфакторному задоволенню (не подумайте нічого такого - все було пристойно: тільки парфуми - і більше нічого).
Гуляли по парфюмерним бутикам (було це задовго до війни), "слухали" ароматичні композиції. І тут дві молодиці кажуть: "А давайте спробуємо "Бакара Руж 540"!"
Для тих, кто хоча б трохи занурився в парфюмерну справу, знає, що цей витвір Франсіса Кюркджяна - лакмусовий папірець: хтось жити не може без нього, хтось ненавидить як українці путіна.
Ну що ж, давайте спробуємо. Консультант пшикає на два блотери, я відходжу, щоб подивитися на реакцію дівчат. Вони беруть блотери, "слухають" і... брюнетка майже закохується в аромат "цукрової вати", а білявка знаходить в ньому "медичні бінти". Я вголос сміюся.

Так ось "альпійська валеріана", яка є візитівкою Speik, це не "Бакара Руж 540". Це набагато складніше: то не можна носа відняти (я сьогодні майже забув, що треба збивати піну - так "навдихався" мила), то вилізає щось "медично-заспокійливе" (не болгарська валеріана, звичайно, але щось з аптеки).
Що може бути більше цікаве, ніж ось таке неоднозначне?

Andrewt, Oleksii, Volodymyr, vicbro, royib, Александр 7676 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyСр 15 Черв 2022 - 18:42

Treet Platinum у битві з моєю щетиною середньої щільності на четвертий сеанс не доживає. Протестував в трьох бритвах (R41, German Slant і Fatip Grande), дістав ще й голову R89, потестую і в ній.

Fatip "з'їв" лезо дуже швидко: якщо в R41 третій сеанс був непоганий, то в Grande третій сеанс мене не дуже задовольнив.

Oleksii, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 24 Черв 2022 - 6:03

Відшукав у запасах леза The Bluebeards Revenge 10 Double-Edge Razor Blades. Голився ними вже... забувся коли. Вирішив повернутися, оскільки пам'ятаю про них лише одне власне враження - ніякі леза. (Та ще й дорогі! Та ще й 10 штук - для цих лез це не перевага, а недолік.)

Зарядив Razorock German 37 DE Slant Razor. Зарядив Mühle R41. Зарядив Fatip Grande.

Сьогодні спробував у 37 сланті. Голюся - і нічого не розумію. Ні, голить... але майже ніяк. Слант працює як 89 голова. Пропускає, їздить по щетині, "кожний пеньок вище норми" (с) і водночас я вже відчуваю, що шкіра припікає, оскільки прийшлося пійти на третій захід, для мене нехарактерний.

BBS? Плюнув на якість, подумав: як би неушкодженим залишитися...
Алуніт... Не пече. Хм...
Лосьон Speik... Помірно. Хм...
Помацав шкіру - чисто поголено.

Якась чудасія. Буду експериментувати далі з цим загадковим лезом.

Ruslan, Oleksii, Sauvage, Kody, Віталіk, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 24 Черв 2022 - 13:36

Треба с цим лезом продовжувати гоління. Помітив, коли через деякий час повертаєшся до, здавалось би, поганого леза, воно якось починає показувати себе з кращої сторони. Не всі леза, звичайно, але деякі згодом вражають. В мене так було с Gillette Rubie.

Oleksii, Александр 7676, ARTURIUS та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyСб 25 Черв 2022 - 17:56

Життя - річ складна (Ролан Барт вніс би правку: не складна, а складена (з різних частин) - чого в ній тільки немає). Але я ще ни стикався с таким феноменом: процес - такий собі (=задоволення не приносить), а результат - майже відмінний.

Я знову про леза The Bluebeards Revenge. Не витримав до завтрашнього ранку (справа, правда, не в лезах, а в тому, що вже не терпілося випробувати лосьон La Toja Hidrotermal Classic), витягнув заряджений Фатіп Гранде, поголився.

Ну, приклавши долоню до грудей: гоління без задоволення. Відпрацьовував техніку  :D Гоління доволі агресивне, все ж Фатіп, не 37 "разороковський" слант: контролював рух, дозував тиск. Два проходи (нижче підборіддя навіщось махнув пару разів додатково - дурість). Алуніт - трошки попік, "Ла Тоха" - чистий кайф за невеличкі гроші! - секундний вибух і все.

Зараз сиджу з "гумовою" шкірою, вишукую пеньки. Немає. Навіть там, де в мене завжди є.
Чудасія, а не лезо. Відкриває мені нехай не кайфове гоління, але невеличкі секрети Всесвіту  :D

Oleksii, Sauvage, Віталіk, ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyНд 26 Черв 2022 - 6:24

До мене дійшло! Прямо блискавка промайнула!
Чому процес гоління лезом компанії The Bluebeards Revenge мені задоволення не приносить, а результат цього процесу оцінюється мною як прекрасний?
Чув і бачив, що продукцію The Bluebeards Revenge дуже полюбляють барбери (та й сама компанія себе позиціонує як така, що поставляє свої продукти барбершопам серьйозним чином; шавета їхнього виробництва - знакова для барбершопського руху річ). Тому так й виходить: барберу процесом насолоджуватися якось некомільфо (і ніколи - робота все ж таки), а результат йому потрібен стовідсотковий  :P
(R41 вже заряджена. Я вже голився цією зв'язкою, але хочу поновити відчуття.)

Oleksii, fill та Volodymyr Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyВт 28 Черв 2022 - 15:24

Продовжую проводити тести леза The Bluebeards Revenge.
І знову чудасія: в Mühle R41 ці леза - просто нормальні леза, ніякі, безхарактерні.
Цікаво, що з трьох станків (R41, German Slant і Fatip Grande), найкращім в зв'язці показав себе "разороковський" слант. Працював не без пригод  :o, але витиснув з леза все, що можна. Я думав і гадав, що так спрацює R1, але ні. Не так сталося, як гадалося.
Продовжу експерименти.

Oleksii, fill, Sauvage та Kody Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyСб 2 Лип 2022 - 17:42

До сьогодні для мене лосьони після гоління поділялись на дві категорії: або щось легке - кельтська валеріана, морські ноти, неролі та лаванда; або щось "барбершопне" (щоб це не означало, оскільки скільки барбершопів - стільки ароматів) - спеції, квіти, олдові аперкоти. Полюбляю і те, і інше, але влітку - тим паче такого з усіх боків розпеченого літа! - захотілося чогось італійського.

Придбав Razorock One X Aftershaving Splash. Сайт [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] пише, цитую:
"Лосьйон після гоління One X дозволить провести міні-відпустку у своїй ванній кімнаті з ароматом, який нагадує узбережжя італійського містечка Амальфи влітку. Лосьйон має свіжий аромат із цитрусовими нотками, при цьому не є занадто фруктовим. Якщо принюхатись, можна вловити нотки аромату інжиру та жасмину".
Ну, подумав я, хоча б міні, але відпустка...  :roll:

Знову цитую https://barbercompany.com/:
"Основні запахи: ароматичний цитрус, аніс.
Серцевина: жасмин, цикламен, троянда, інжир.
Базові нотки: бурштин, мускус, персик, сіно, біб тонка."
(Бурштин не має аромату, парфюмерний "бурштин", тобто amber - не плутати із сірою амброю, ambra! - це суміш ароматичних смол.)
В мене грубий нюх - цикламена, жасміна, аніса та сіна я не почув. Але! Цитруси, троянда (дуже легка), інжир (оце особливий кайф - такого в лосьонах в мене ще не було!), мускус - все є. І знову але: хвилин за десять все перебиває Його величність Персик!

Сидиш поголений, наароматизований неголеним плодом... Щось в цьому є іронічне  lol

Жарти вбік. Razorock One X Aftershaving Splash - на мій погляд та понюх, це майже точна репліка Acqua di Parma, серія Blu Mediterraneo, а саме Fico di Amalfi Acqua di Parma, тільки - та дам! - навіть більш стійка (з мене "Фико ді Амальфі" злітає за пів години, "разороковський" лосьон тримається вже дві години, при цьому він в рази дешевший). Так, в дітищі "Разороку" більше персику, але й інжир нікуди не подівся. Тут така гра, або танок, або навіть танго - інжир із персиком. Доглядові? Після нанесення є легка плівка, яка зникає хвилин за двадцять, що свідчить: доглядові є (та й рідина непрозора, щось масне в ній є). Шкіра довольна, коротше кажучі. Так, не Speik і не Tabac, але достойна річ.

Andrewt, fill, Sauvage, Олександр Lutsk, Віталіk, Александр 7676, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyСр 6 Лип 2022 - 11:46

Наголошу ще раз.
Razorock One X Aftershaving Splash виявився незвично стійким, як для лосьона (4711, Speik, La Toja більш делікатні; Tabac, мабуть, чемпіон зі стійкості). Я до того, що навіть після двох годин нанесення (а то і більше!) аромат персику та інжиру доволі стійкий, відповідно, щось треба думати з приводу одеколону або парфюму.

Тут повинна бути задіяна новомодна річ - лейєеринг, тобто нанесення одного аромату зверху іншого. Поки що мало експериментував, але логічним чином обчислив безпрограшний варіант - лайм. І він таки є безпрограшним! "Вест Індіан Лаймс" від "Труфіт & Хілл" або Azur Lime від Proraso поверх разороковського розкішного аромату працює 100 %. В таку спеку - просто клас!

(Хто знайде "пару" до лосьона Tabac може називатися генієм  :P)

Oleksii та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyСр 6 Лип 2022 - 11:54

alex-kin пише:

Тут повинна бути задіяна новомодна річ - лейєеринг, тобто нанесення одного аромату зверху іншого. 

Раніше це називалося "Полегше з парфумами, красавчику!".
А тепер-от - лейеринг!


O tempora, o mores! :-)))

trimmer та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyСр 6 Лип 2022 - 12:25

fill пише:
Раніше це називалося "Полегше з парфумами, красавчику!".
Це і зараз - актуальна річ!
Лейєринг - це не про кількість, а про багатошаровість. По меншій мірі, про існування двох шарів парфуму. Тільки потрібні нескладні композиції. Ось "Джо Малоун Лондон" на цей тренд націлені повністю: один парфум з двох яскравих нот, інший - також з двох... Щоб какофонії (або какАфонії) не вийшло.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyСр 6 Лип 2022 - 12:28

alex-kin пише:
fill пише:
Раніше це називалося "Полегше з парфумами, красавчику!".
Це і зараз - актуальна річ!
Лейєринг - це не про кількість, а про багатошаровість. По меншій мірі, про існування двох шарів парфуму. Тільки потрібні нескладні композиції. Ось "Джо Малоун Лондон" на цей тренд націлені повністю: один парфум з двох яскравих нот, інший - також з двох... Щоб какофонії (або какАфонії) не вийшло.

Ну ок, переконав :-)

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyСб 9 Лип 2022 - 18:57

Razorock One X Aftershaving Splash потребував посидіти на сайті та проаналізувати лосьйонову продукцію Razorock.
Висновки дуж прості:
1. Лінійка значна - майже 30 (а то й більше) найменувань лосьонів після гоління. Тобто, і вашим, і нашим. Хлопці хочуть накрити весь стіл під час великої гри в рулетку. Бажання - в наш вік розвиненого пізнього капіталізму - здорове.
2. Багато лосьйонів базуються на знакових ("Крід", "Том Форд", "Ів Сен-Лоран") чи яскравих ("Пенхалігонс", "Аква ді Парма") парфюмах. Зрозуміло, що це "варіації на тему", але дуже вдалі та влучні. Це знову ж - "що б афтешейви розкупалися", див. п. 1.
3. Я знайшов для Razorock One X Aftershaving Splash епітет. Шукав довго, але знайшов: агресивний. Лосьйон, що має стійкість до двох годин, саме такий - агресивний. Він витискає собою потенційне, він перебиває ваше бажання нанести після нього одеколон або парфюм. Одеколон? Забувайте: нанесли лосьйон, пійшли на роботу. Парфюм? На вечір, для виходу у світ, для суаре. (Зрозуміло, що по одному лосьйону робити такі висновки не слід, тому назвемо їх передчасними; але я замовив ще два лосьйони Razorock, будемо аналізувати).
4. Але аромат та доглядові Razorock One X Aftershaving Splash дуже класні. Якісний продукт. Але він не пасивний, а активний: він вимагає від того, хто його придбав, чіткої позиції. "Хто не з нами, той проти нас"  :D Придбав - перейшов на темну світлу сторону.

Oleksii, fill, Акулов, Sauvage та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 22 Лип 2022 - 9:28

Сьогодні в мене перша зустріч з Таємничою Незнайомкою - з Yaqi Katana. Чекаю із приємним тремтінням!

Ruslan, fill, Віталіk та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyНд 24 Лип 2022 - 9:57

Я обійшов увагою RazoRock XX Aftershaving Splash та одразу придбав Razorock XXX Aftershaving Splash (з червоною етикеткою; з синьою не було в наявності).
Я одним комментарієм вище "аналізував" лосьонову продукцію Razorock "по матеріалам сайту". Заняття недолуге, оскільки дає лише 10% знання. Все треба пробувати носом! Тільки так!

Ні, пп. 1-2 ("лосьони повинні розкупатися") вірний: широка лінійка, омажі "Кріду" та "Ів Сен Лорану". А п. 3. (про агресивність) треба, після "Трьох Іксів", коригувати.

Дійсно, "Три Ікси" категорично несхожі на "One X". Один Ікс - дуже потужний, майже волає (якщо персик вміє волати). Три Ікси - протилежність - ніжність та інтелігентність. Цитруси, трави та мускус. Трохи ментолу, але не для холодку, а для аромату. Це те, що чую я, сидячі зараз і вдихаючи аромат на вусах.

Barbercompany пише, цитую:
"Піраміда ароматів:
Основні запахи: бергамот, апельсин, лимон, флердоранж.

Серцевина: бузок, лаванда, троянда, базилік.
Базові нотки: сіно, біб тонка, пачулі, мускус, сандалове дерево, дуб."

Бузок? Можливо... Щось таке є. Все інше - для людей з тонким нюхом.
Після нанесення є тонка плівочка. Жирненька, зникає поволі. Мене це не бентежить, оскільки масел не пошкодували (через деякий час навколо дірочки в дозаторі збирається біло-жовта жирна рідна), тобто догляд на висоті.
Через годину залишається аромат чистоти, випраної білізни, трохи чогось навіть ладанного.

Буду продовжувати знайомитися із лосьонами RazoRock, оскільки мене їх продукція інтригує в ароматичному сенсі.

Ruslan, Oleksii та Sauvage Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyНд 24 Лип 2022 - 10:33

Якщо не важко, роби, будь ласка, огляди на лосьони у [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Бажано з фото. Таким чином більше форумчан зможуть побачити цей матеріал.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyНд 24 Лип 2022 - 10:47

Ruslan пише:
Якщо не важко, роби, будь ласка, огляди на лосьони у [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Бажано з фото. Таким чином більше форумчан зможуть побачити цей матеріал.
Не важко. Хотів зробити вже підбірку всіх трьох "іксових" лосьонів.
Але з фото в мене складнощі (суб'єктивного плану, я б хотів не занурюватися в цю тему). Обов'язкове "авторське" фото чи достатньо просто фото з якогось ресурсу із посиланням на нього?
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 3 EmptyСб 15 Жовт 2022 - 7:03

Напевно, щоб полоскотати собі нерви (в доброму сенсі цього виразу), замовив собі шавету Parker 31 R.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Необов'язкові нотатки alex-kin
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: