Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Скромные заметки alex-kin

Донизу 
+5
vicbro
Ruslan
Kitten911
egoist
alex-kin
Участников: 9
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

Дата регистрации : 31.12.2021

Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 Empty
СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 11 Лют 2022 - 9:26

Zsolti пише:

Спутник неплохой,но Вы забыли про Gillette Silver Blue.Хорошие,острые лезвие,мне очень нравятся с джилетов.Попробуйте по возможности.Я бы сказал,что они менее агрессивны чем,платинум,но острые тоже.
Верно! Забыл. Обязательно попробую!
На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 18 Лют 2022 - 9:20

Експеримент був перерваний початком війни РФ проти України. Якось тоді було не до експериментів.
Можливо, колись повернуся до цього експерименту.

Готовлюсь к четвёртому забриву загодя.
В принципе, уже есть расстановка "призовых мест" среди всей "шестёрки". Но эксперимент есть эксперимент, нужно закончить начатое (а это очень-очень сложно: я приобрёл Razorock German 37 Slant и просто изнываю от желания его опробовать! но нужно быть профессионалом Very Happy ).

Четвёртый забрив

Gillette Platinum. ...

Gillette Nacet DE Razor Blades. ...

Gillette Super Thin. ...

Gillette Blue Blades. ...

Gillette 7 O’Clock Permasharp Stainless. ...

Gillette 7 O’Clock Sharp Edge Double Edge. ...

Востаннє редаговано alex-kin (Пт 3 Черв 2022 - 6:48); всього редаговано 1 раз

Ruslan, fill и Сергій Акулов поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyНд 20 Лют 2022 - 9:37

Нет, я не профессионал - любитель как есть  Very Happy
Не вытерпел, познакомился с Razorock German 37 Slant. Зарядил Polsilver Super Iridium, мыло, прешейв и лосьон - "зелёные" от Proraso. Долго выверял, стало ли лезвие ровно (ненужная, как оказалось затея: легло чётко, но от вылета я сначала немного даже испугался). Потом заперся в ванной и побрился.
Не хочу пока анализировать, разымать чувство на части. Напишу просто: кайф. Два прохода + легчайшая добривка на скуле (у меня там проблемная кожа) = BBS. Ни точки, ни пенёчка, ни мельчайшего порезика.
Как бы о R41 в таких условиях не позабыть   Razz

Ruslan, fill, Сергій Акулов, Александр Джаггер, qwertyus, egoist и Kitten911 поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyЧт 2 Черв 2022 - 15:37

Ура!!! Нарешті! Дочекався! Все буде Україна!

Ruslan, Сергій Акулов, Sauvage, Віталіk, egoist, ARTURIUS, Kitten911 и Yura_ поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 3 Черв 2022 - 6:53

Нового досвіду в області гоління за цей тяжкий час не набув.
Голився R41 та Razorock German 37 DE Slant Razor, який купив до війни, з двома видами леза: BIC Chrome Platinum й Treet Platinum Super Stainless Blade. Дуже добрі поєднання.

Ruslan, Oleksii, Сергій Акулов, royib, Kitten911 и alex-kin поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyЧт 9 Черв 2022 - 17:19

Отримав щойно посилку: Speick різноманітний - мило для гоління, лосьон та навіть гель для душу. Буду знайомитися, тестувати.

Перше враження (от як можна не відкрити і не обоняти!): щось дуже цікаве. Мило: не Tabac (Speick, на перший погляд, більш елеганцький та м'який), не "зелений" Proraso (Speick більш виразний, це без сумнівів). Може, це як би мило виготовляли 4711? Va savoir ? Коротше кажучи, цікаво! Обов'язково відпишуся у відповідних топіках.

І буду Fatip Grande  дресирувати  Very Happy (хоча, я думаю, що станок буде дресирувати мене. Twisted Evil ) Разом з цима духмяними речами - саме те, на мій погляд!

Ruslan, Oleksii, fill, vicbro и ARTURIUS поставили лайк

На початок Донизу
vicbro
Постоялець
Постоялець
vicbro

Дата регистрации : 17.07.2019

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 10 Черв 2022 - 8:33

Альпийская валериана как раз и успокоит того, кого будет дресировать Fatip Grande Smile

fill и alex-kin поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПн 13 Черв 2022 - 11:00

vicbro пише:
Альпийская валериана как раз и успокоит того, кого будет дресировать Fatip Grande Smile
Спочатку - приказка, а казка буде у відповідному розділі  Very Happy
(Написав про мило Speik пару речень.)

Якось я з двома прекрасними жінками (білявка і брюнетка; ще б руда була і я б змінив ім'я на "Валєрій") вирішив піддатися ольфакторному задоволенню (не подумайте нічого такого - все було пристойно: тільки парфуми - і більше нічого).
Гуляли по парфюмерним бутикам (було це задовго до війни), "слухали" ароматичні композиції. І тут дві молодиці кажуть: "А давайте спробуємо "Бакара Руж 540"!"
Для тих, кто хоча б трохи занурився в парфюмерну справу, знає, що цей витвір Франсіса Кюркджяна - лакмусовий папірець: хтось жити не може без нього, хтось ненавидить як українці путіна.
Ну що ж, давайте спробуємо. Консультант пшикає на два блотери, я відходжу, щоб подивитися на реакцію дівчат. Вони беруть блотери, "слухають" і... брюнетка майже закохується в аромат "цукрової вати", а білявка знаходить в ньому "медичні бінти". Я вголос сміюся.

Так ось "альпійська валеріана", яка є візитівкою Speik, це не "Бакара Руж 540". Це набагато складніше: то не можна носа відняти (я сьогодні майже забув, що треба збивати піну - так "навдихався" мила), то вилізає щось "медично-заспокійливе" (не болгарська валеріана, звичайно, але щось з аптеки).
Що може бути більше цікаве, ніж ось таке неоднозначне?

Andrewt, Oleksii, Volodymyr, vicbro, royib и Александр 7676 поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyСр 15 Черв 2022 - 18:42

Treet Platinum у битві з моєю щетиною середньої щільності на четвертий сеанс не доживає. Протестував в трьох бритвах (R41, German Slant і Fatip Grande), дістав ще й голову R89, потестую і в ній.

Fatip "з'їв" лезо дуже швидко: якщо в R41 третій сеанс був непоганий, то в Grande третій сеанс мене не дуже задовольнив.

Oleksii, ARTURIUS и Kitten911 поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 24 Черв 2022 - 6:03

Відшукав у запасах леза The Bluebeards Revenge 10 Double-Edge Razor Blades. Голився ними вже... забувся коли. Вирішив повернутися, оскільки пам'ятаю про них лише одне власне враження - ніякі леза. (Та ще й дорогі! Та ще й 10 штук - для цих лез це не перевага, а недолік.)

Зарядив Razorock German 37 DE Slant Razor. Зарядив Mühle R41. Зарядив Fatip Grande.

Сьогодні спробував у 37 сланті. Голюся - і нічого не розумію. Ні, голить... але майже ніяк. Слант працює як 89 голова. Пропускає, їздить по щетині, "кожний пеньок вище норми" (с) і водночас я вже відчуваю, що шкіра припікає, оскільки прийшлося пійти на третій захід, для мене нехарактерний.

BBS? Плюнув на якість, подумав: як би неушкодженим залишитися...
Алуніт... Не пече. Хм...
Лосьон Speik... Помірно. Хм...
Помацав шкіру - чисто поголено.

Якась чудасія. Буду експериментувати далі з цим загадковим лезом.

Ruslan, Oleksii, Sauvage, Kody, Віталіk, ARTURIUS и Kitten911 поставили лайк

На початок Донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Дата регистрации : 06.11.2017

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyПт 24 Черв 2022 - 13:36

Треба с цим лезом продовжувати гоління. Помітив, коли через деякий час повертаєшся до, здавалось би, поганого леза, воно якось починає показувати себе з кращої сторони. Не всі леза, звичайно, але деякі згодом вражають. В мене так було с Gillette Rubie.

Oleksii, Александр 7676, ARTURIUS и alex-kin поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyСб 25 Черв 2022 - 17:56

Життя - річ складна (Ролан Барт вніс би правку: не складна, а складена (з різних частин) - чого в ній тільки немає). Але я ще ни стикався с таким феноменом: процес - такий собі (=задоволення не приносить), а результат - майже відмінний.

Я знову про леза The Bluebeards Revenge. Не витримав до завтрашнього ранку (справа, правда, не в лезах, а в тому, що вже не терпілося випробувати лосьон La Toja Hidrotermal Classic), витягнув заряджений Фатіп Гранде, поголився.

Ну, приклавши долоню до грудей: гоління без задоволення. Відпрацьовував техніку  Very Happy Гоління доволі агресивне, все ж Фатіп, не 37 "разороковський" слант: контролював рух, дозував тиск. Два проходи (нижче підборіддя навіщось махнув пару разів додатково - дурість). Алуніт - трошки попік, "Ла Тоха" - чистий кайф за невеличкі гроші! - секундний вибух і все.

Зараз сиджу з "гумовою" шкірою, вишукую пеньки. Немає. Навіть там, де в мене завжди є.
Чудасія, а не лезо. Відкриває мені нехай не кайфове гоління, але невеличкі секрети Всесвіту  Very Happy

Oleksii, Sauvage, Віталіk и ARTURIUS поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyНд 26 Черв 2022 - 6:24

До мене дійшло! Прямо блискавка промайнула!
Чому процес гоління лезом компанії The Bluebeards Revenge мені задоволення не приносить, а результат цього процесу оцінюється мною як прекрасний?
Чув і бачив, що продукцію The Bluebeards Revenge дуже полюбляють барбери (та й сама компанія себе позиціонує як така, що поставляє свої продукти барбершопам серьйозним чином; шавета їхнього виробництва - знакова для барбершопського руху річ). Тому так й виходить: барберу процесом насолоджуватися якось некомільфо (і ніколи - робота все ж таки), а результат йому потрібен стовідсотковий  Razz
(R41 вже заряджена. Я вже голився цією зв'язкою, але хочу поновити відчуття.)

Oleksii, fill и Volodymyr поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 EmptyВт 28 Черв 2022 - 15:24

Продовжую проводити тести леза The Bluebeards Revenge.
І знову чудасія: в Mühle R41 ці леза - просто нормальні леза, ніякі, безхарактерні.
Цікаво, що з трьох станків (R41, German Slant і Fatip Grande), найкращім в зв'язці показав себе "разороковський" слант. Працював не без пригод  Surprised, але витиснув з леза все, що можна. Я думав і гадав, що так спрацює R1, але ні. Не так сталося, як гадалося.
Продовжу експерименти.

Oleksii, fill, Sauvage и Kody поставили лайк

На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Скромные заметки alex-kin   Скромные заметки alex-kin - Сторінка 3 Empty

На початок Донизу

Скромные заметки alex-kin
На початок 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український бритвений форум :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: