ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Необов'язкові нотатки alex-kin

Перейти донизу 
+18
STEEL
andreyv1979
CNPOMAHELL
Alfed
Stormfild
Caonima
Александр 7676
Сэм
2hcom
Zsolti
trimmer
ARTURIUS
fill
vicbro
Ruslan
Kitten911
egoist
alex-kin
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyСб 15 Жовт 2022 - 11:49

alex-kin пише:
Напевно, щоб полоскотати собі нерви (в доброму сенсі цього виразу), замовив собі шавету Parker 31 R.

Та це не так страшно, як здається :-)
Але так, треба бути обережним.

Завтра теж планую з шаветкою поголитися. В один прохід, байдуже до результату - аби лиш акуратно.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyСб 15 Жовт 2022 - 11:59

fill пише:


Та це не так страшно, як здається :-)
Я, як людина, яка довгий час грала на гітарі, геть не розумів як хтось грає на фортепіано двома руками зовсім різні речі (я навіть не кажу про Глена Гульда).

Це я до того, що я не розумію, як голитися шаветою правою і лівою руками. Та нехай. Я не розумію, як голити ліву сторону обличчя правою рукою. Але, можливо, це до тих пір, поки я не взяв до рук інструмент  :D
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyСб 15 Жовт 2022 - 12:04

Я пробую голитись і одною рукою, і двома.
В обох випадках є свої незручності.
Але можна потроху призвичаїтись.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyНд 16 Жовт 2022 - 12:04

На ютубе смотрел хороший видосик, после которого взял в руки клинок и побрился без единого пореза и с первого раза, правда не полностью, усы и борода не пошли, а со второго раза уже и усы с бородой пошли после правки на доске, но решил что попробовал и хватит, слишком много но.... Кстати брился и правой и левой рукой, все как в инструкции и так реально удобней чем одной правой! 
Вот ссылка
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyНд 16 Жовт 2022 - 15:56

Ruslan пише:
Якщо не важко, роби, будь ласка, огляди на лосьони у [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Бажано з фото. Таким чином більше форумчан зможуть побачити цей матеріал.
Нарешті зробив! Не пройшло і пів року!
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 21 Жовт 2022 - 7:32

Шавета Parker 31 R в перший раз.
Лезо The Bluebeards Revenge розрізав ножицями: половинку - в Parker 31 R, половинку - в Yaqi Katana.

Як писав вище вельмишановний fill, голився дуже акуратно, тільки один прохід зверху вниз (другий прохід був з Катаною, гладесенький). Підборіддя таки порізав - саме порізав, не подразнення, не червона цятка. Щось новеньке, оскільки я давно вже не різався тешками  :D

Перші враження:
1. Заважають окуляри. Поки що складно витримувати паралельність леза шкірі.
2. Постановка леза на шкіру. Треба бути дуже акуратним. Я тримав шавету в положенні "лежачі", а потім встановлював кут.
3. Хват. Тут суцільний жах  :D Класичний хват "як клинкову" не підійшов, тримав, як радив Тойво у відео Стаса, "по-японські".
4. Гоління "радіусів". І шкіру натягував, і був акуратним. Але, зрозуміло, про чистоту гоління саме шаветою я нічого не пишу  :)

Спробую ще.

Ruslan, trimmer, Oleksii, fill, vicbro, ARTURIUS, Medoid та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 21 Жовт 2022 - 15:44

Йой! Згадую себе в цій справі.)) Теж пробував шавет і шось воно мені не пішло. 
А от з клинком сподобалось і діло по трохи рухається.

_________________
Через терни до зірок!

Medoid та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 21 Жовт 2022 - 16:10

ARTURIUS пише:
Йой! Згадую себе в цій справі.)) Теж пробував шавет і шось воно мені не пішло. 
А от з клинком сподобалось і діло по трохи рухається.
Шановний Артуре, я навряд чи зможу назвати шавету улюбленим апаратом для гоління.
Але штука цікава. Проблемна, але цікава.

А щодо клинка... Думаю, що це найцікавіша річ. Але мене особисто лякають всі ці справи: наточити, направити, камені, ремені, пасти... Все ж хочеться просто голитися. Так би мовити, бути із станком друзями. А до клинка в рабство попадаеш  :P

Ruslan, fill, ARTURIUS, Medoid та qwest Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 21 Жовт 2022 - 16:13

Раджу шкіру натягувати завжди й не ставити шавету з положення лежачи, можна порізатись.
Бажаю успіхів!

fill, ARTURIUS та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 21 Жовт 2022 - 17:02

Ruslan пише:
Раджу шкіру натягувати завжди й не ставити шавету з положення лежачи, можна порізатись.
Бажаю успіхів!
Дякую! Врахую!

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 21 Жовт 2022 - 17:21

Не знаю, чи читав ти [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], про всяк випадок даю посилання.

ARTURIUS та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 21 Жовт 2022 - 19:38

Ruslan пише:
Не знаю, чи читав ти [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], про всяк випадок даю посилання.
Там після того відео, можна подумати, шо якщо ти не голишся в один прохід по росту в відмінний ДФС, то взагалі не вмієш голитись.)))
Класне відео, дякую!!

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
2hcom
Частий гість
Частий гість
2hcom


Повідомлень : 57
Репутація : 1
Дата реєстрації : 26.01.2022

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 21 Жовт 2022 - 21:09

alex-kin пише:
ARTURIUS пише:
Йой! Згадую себе в цій справі.)) Теж пробував шавет і шось воно мені не пішло. 
А от з клинком сподобалось і діло по трохи рухається.
Шановний Артуре, я навряд чи зможу назвати шавету улюбленим апаратом для гоління.
Але штука цікава. Проблемна, але цікава.

А щодо клинка... Думаю, що це найцікавіша річ. Але мене особисто лякають всі ці справи: наточити, направити, камені, ремені, пасти... Все ж хочеться просто голитися. Так би мовити, бути із станком друзями. А до клинка в рабство попадаеш  :P
 
Заточка может жить очень долго. Правка бритвы - максимально просто. Никакие углы держать не нужно, всё уже предусмотрено геометрией бритвы. единственное не давить и не спешить по началу. В принципе комплект для клинковой состоит из 2 х элементов: бритва и ремень. Точно также как и безопасной, но там бритва и лезвие.

ARTURIUS, Yura_ та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyСб 22 Жовт 2022 - 6:32

2hcom пише:


 
Заточка может жить очень долго. Правка бритвы - максимально просто. Никакие углы держать не нужно, всё уже предусмотрено геометрией бритвы. единственное не давить и не спешить по началу. В принципе комплект для клинковой состоит из 2 х элементов: бритва и ремень. Точно также как и безопасной, но там бритва и лезвие.
Я все це розумію, але поки що не готовий. Ще не доріс!

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyСб 29 Жовт 2022 - 8:41

Ну що, шановні камради, хотів би я написати, що в полку шаветочників поповнення, але після другого сеансу спілкування з Parker 31 ще зарано робити такі кардинальні висновки. Тому напишу некардинальні спостереження:

1. "Псіханув" і після першого проходу пійшов на другий - знизу уверх. Цікаво, що голитися "в обратку" мені було простіше, ніж "по шерсті".
2. Порізів не було, але пару разів поставив шавету на шкіру дуже незручно. Це ще відпрацьовувати і відпрацьовувати.
3. Підборіддя. Відпрацьовувати, відпрацьовувати, відпрацьовувати.
4. В деяких місцях не зміг витримати кут нахилу - шкрябав. І не знайшов хвата, яким можна було б цього позбутися. В принципі, після двох проходів таке відчуття як після двох проходів R41. Трохи попік алуніт, а потім я "довбанув" лосьоном Speik, але все було дуже пристойно, ніяких спиртових вибухів.

Генеральний висновок. На лівій щоці - майже BBS, на правій - BBS з "кущами"  :D В принципі, я дуже задоволений, оскільки пам'ятаю, як я виголився перший раз R89 після переходу з Мак3 (це було не жахливо, але все ж так собі).
Продовжу обов'язково. Однак, думаю, що гоління шаветою буде саме голінням уїк-енду, несистемно.

Ruslan, Oleksii, fill, wakidzasi, Віталіk, ditrih_ та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 4 Лист 2022 - 7:04

Третій підхід до шавети Parker 31.
Два проходи.

Руку трошечи набив і став хоробрим. Дуже хоробрим  :D
Порізав шию нижче вуха.
Поздовжній поріз, величенький. Так офісним папером палець ріжуть. Алуніт справився добре.

Виголився непогано. Навіть підборіддя на 3+ виголив. Правда, намацав місце на щоці, яке я, напевно, не зможу виголити в BBS. Але буду продовжувати.

Висновок: розслаблятися ще зарано  lol

Ruslan, Oleksii, fill та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 4 Лист 2022 - 7:57

alex-kin, головне не зупинятись. Чим гарна шавета на відміну від клинкової бритви в плані тренування?
Напрацьовуєш рухи до автоматизму не вставляючи лезо. З клинковою так не вийде lol .
Тож тренування й ще раз тренування.

fill, Medoid та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
2hcom
Частий гість
Частий гість
2hcom


Повідомлень : 57
Репутація : 1
Дата реєстрації : 26.01.2022

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 4 Лист 2022 - 8:37

С большими интервалами бритья сложнее технику поставить, т к не вырабатывается мышечная память. Не знаю как на шаветах, на клинковой после 30 процедур уже хороший прогресс, после 100 примерно комфорт бритья уже выше чем тэшках. 
Кстати настоятельно рекомендую пару-тройку раз попробовать побриться с двух рук. Вы удивитесь, но левой рукой левую сторону удобно брить, как бы это не казалось страшно перед первым разом.

fill та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 4 Лист 2022 - 9:23

Ruslan пише:
alex-kin, головне не зупинятись. Чим гарна шавета на відміну від клинкової бритви в плані тренування?
Напрацьовуєш рухи до автоматизму не вставляючи лезо. З клинковою так не вийде lol .
Тож тренування й ще раз тренування.
Ruslan'е, не зупинюся - 100%! Думав, що буде гірше. А вийшло просто - інакше.
Буду тренуватися! Дякую!

Ruslan та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyПт 4 Лист 2022 - 9:29

2hcom пише:
С большими интервалами бритья сложнее технику поставить, т к не вырабатывается мышечная память. Не знаю как на шаветах, на клинковой после 30 процедур уже хороший прогресс, после 100 примерно комфорт бритья уже выше чем тэшках. 
Кстати настоятельно рекомендую пару-тройку раз попробовать побриться с двух рук. Вы удивитесь, но левой рукой левую сторону удобно брить, как бы это не казалось страшно перед первым разом.
Погоджуюся з вами, але інтервал гоління в мене меншим не вийде фізично: в робочі дні я не можу приділити шаветі стільки часу як у вихідні (в мене сьогодні вихідний; так сталося). І ще важливий момент: сьогодні в мене була дводенна щетина, і гоління шаветою виходило не зовсім приємне. Думаю, що на кожний день я б особисто не зміг голитися шаветою - ба навіть через день (як я голюся частіш усього Т-шками). Думаю "запустити" щетину трохи і спробувати поголитися шаветою.

Дякую за пораду. Спробую обов'язково. Але цікава річ: мені зручно голити ліву сторону саме правою рукою - ніж праву сторону правою (там в мене проблемна шкіра і не вдається виголитися).

Ruslan та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyНд 13 Лист 2022 - 9:56

Знову шавета Parker 31 R - і повне фіаско.

Зараз аналізую і розумію, чтому гоління було провальним: лезо зовсім не ковзало по шкірі. Чому?
1. Вмився з милом.
2. Змив прешейв Proraso (шкіра вже рипіла).
3. Змінив мило для гоління - захотів більш текучого. Взяв Speik. Не те мило для шавети.

Для сьогодняшнього сеансу розрізав лезо Gillette 7 O’Clock Super Stainless (зелене). І другою половинкою, зарядженою в Які Катану, виголився так, що настрій піднявся так, ніби наші знову взяли Херсон!

(Шановний 2hcom правий на 100% - треба зменшити інтервали між голіннями. Здаватися не буду, продовжу.)

Ruslan та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyНд 13 Лист 2022 - 10:36

Мило на тваринному жирі саме те. Зробити піну можна яку завгодно по щільності, як зручно. А на обличчі, макаючи пензлик у воду, можна довести її до такого стану як потрібно.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyНд 13 Лист 2022 - 11:15

Ruslan пише:
Мило на тваринному жирі саме те. Зробити піну можна яку завгодно по щільності, як зручно. А на обличчі, макаючи пензлик у воду, можна довести її до такого стану як потрібно.
Замовив Stirling English Leather, буду експериментувати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyНд 13 Лист 2022 - 11:38

alex-kin пише:

Замовив Stirling English Leather, буду експериментувати.
Чудове мило, голився їм цього тижня.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 925
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 4 EmptyНд 13 Лист 2022 - 13:27

тоже есть эта английская кожа, хорошо пахнет жопа лошади

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Необов'язкові нотатки alex-kin
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: