ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Необов'язкові нотатки alex-kin

Перейти донизу 
+18
STEEL
andreyv1979
CNPOMAHELL
Alfed
Stormfild
Caonima
Александр 7676
Сэм
2hcom
Zsolti
trimmer
ARTURIUS
fill
vicbro
Ruslan
Kitten911
egoist
alex-kin
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Наступний
АвторПовідомлення
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyНд 13 Лист 2022 - 13:33

Сэм,  lol
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyНд 13 Лист 2022 - 15:20

alex-kin пише:
Знову шавета Parker 31 R - і повне фіаско.

Все буде ок, потрібно трохи часу. 


... Я так думаю :-)))

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
2hcom
Частий гість
Частий гість
2hcom


Повідомлень : 57
Репутація : 1
Дата реєстрації : 26.01.2022

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyНд 13 Лист 2022 - 21:09

alex-kin пише:
Знову шавета Parker 31 R - і повне фіаско.

Зараз аналізую і розумію, чтому гоління було провальним: лезо зовсім не ковзало по шкірі. Чому?
1. Вмився з милом.
2. Змив прешейв Proraso (шкіра вже рипіла).
3. Змінив мило для гоління - захотів більш текучого. Взяв Speik. Не те мило для шавети.

Для сьогодняшнього сеансу розрізав лезо Gillette 7 O’Clock Super Stainless (зелене). І другою половинкою, зарядженою в Які Катану, виголився так, що настрій піднявся так, ніби наші знову взяли Херсон!

(Шановний 2hcom правий на 100% - треба зменшити інтервали між голіннями. Здаватися не буду, продовжу.)

Если есть возможность, настоятельно рекомендую попробовать сыворотку эзопов. Aesop shaving serum. Представляет из себя что-то среднее между гелем для бритья и маслом. Эталонное скольжение, не требуется подготовка перед использованием, не нужны в принципе прешейвы (щетину размочить естественно необходимо). За безщелочной продукт кожа скажет спасибо

fill та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyСб 19 Лист 2022 - 6:07

Всі попередні спроби голитися шаветою Parker 31 R вважаю... попередніми  lol
Хват, рухи, густина мила - все це, звісно, важливо, але найважливішим є те, що я зрозумів вчора увечері.

Я чомусь думав, що для шавети вибір леза - річ другорядна. І це була помилка помилок. Можливо, секрет гарного гоління шаветою - саме лезо, тобто робоча зв'язка "шавета - лезо". Я не міг нічого добитися з лезами The Bluebeards Revenge (меншою мірою) та Gillette 7 O’Clock Super Stainless (в повній мірі!) тільки тому, що вони... не різали волос. Ну, тобто, різали, але не так, як це повинно бути.
(Зараз, коли погода холодна, в мене взагалі твердість волоса збільшилася, тому навіть на Т-подібний станок хочеться поставити лезо погостріше, а тут шавета...)

Так от, після довгого прелюда: вчора я поставив ординарне, але робоче Derby Premium (чорне) і після першого руху по шкірі зрозумів, що воно таке, коли лезо ріже! Виголив навіть підборіддя на 4 з "плюсом" (намагався голити обома руками, хоча, для себе, я бачу, що достатньо і однієї). Зрізав лише прищика, порізів не було. Так, без сумнівів, є ще області, над якими слід попрацювати. Так, треба намагатися робити менше зайвих рухів. Так, слід контролювати тиск (трохи попік і галун, і афтешейв). Але головне вже є: є бритва, є лезо, є зв'язка, що голить.

PS. Мило Stirling British Lather - чудове. Про мильні якості нічого і розпадатися, вони класні. Ароматика - те, що я зараз хотів: тут і шкіра грубенька, і якісь трави, і аромат згаслого вогнища. Єдине, що підкачало, на мій погляд: "гучність" аромату слабенька, мені особисто хотілося б, щоб було гучніше.

Ruslan, Oleksii, fill, Qwertyus, Yura_ та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyСб 19 Лист 2022 - 14:58

alex-kin пише:
...Я чомусь думав, що для шавети вибір леза - річ другорядна...
Чесно кажучи, навіть не здогадувався, що із лезами вийшов затик. Правильно ти кажеш, леза потрібно підбирати для шавети, як і для будь-якого голярського інструменту. Особисто в мене більшість лез, які гарно голили у станку, також непогано працювали у шаветці. Але ж дійсно є нюанси. Для найчистішого та комфортного гоління кожного разу, треба підібрати кілька лез, які будуть прогнозовані, не залежно від обраного мила.
В мене це [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].
Дуже гострі, й до того ж комфортні леза. Цікаво, що з початку Gillette Rubie мені ну дуже не сподобались. Й лише через кілька років, випадково встановивши лезо в шавету, я здивувався, на скільки ж воно класне.
Дуже добре, що в тебе все виходить :D

Oleksii, fill, Віталіk та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyПт 25 Лист 2022 - 5:39

Запалив свічечку, зігрів кухоль води, вставив Derby Extra у Muehle R41 і майже навпомацки виголився і-де-аль-но. Мило - British Leather від Stirling, афтешейв - лосьон Marmara Nostalgic.
До речі, є ідея написати про три лосьони Мармара. Цікаво?

Ruslan, Oleksii, fill, Романюк, Peshek, Volodymyr, Sauvage і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Александр 7676
Новачок
Новачок
Александр 7676


Повідомлень : 49
Репутація : 2
Дата реєстрації : 17.12.2020
Звідки : Кропивницкий

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyПт 25 Лист 2022 - 7:18

Так дуже цікаво.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyПт 25 Лист 2022 - 9:36

Александр 7676 пише:
Так дуже цікаво.
Що саме? Техніка гоління навпомацки? :)

Александр 7676 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyПт 25 Лист 2022 - 9:40

Шановний Александр 7676, це я жартую.
Буду готуватися до допису про продукцію Marmara.

Ruslan, Volodymyr та Александр 7676 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyСб 26 Лист 2022 - 6:27

Шавета та ж сама, обличчя теж.
Два проходи. Derby Premium.
Гладесеньке гоління. Так зрадів, що на останній секунді втратив контроль і доволі глибоко порізав підборіддя.
Важливий досвід - як у боксі: допоки ти всередині рингу, розслаблятися не треба.

Ruslan, fill та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyСб 26 Лист 2022 - 11:37

alex-kin пише:
Шавета та ж сама, обличчя теж.
Два проходи. Derby Premium.
Гладесеньке гоління. Так зрадів, що на останній секунді втратив контроль і доволі глибоко порізав підборіддя.
Важливий досвід - як у боксі: допоки ти всередині рингу, розслаблятися не треба.

Вітаю з успіхом! :-)
Як бачиш, все потрошку стає на свої місця. І не така страшна шаветка, як здається на перший раз :-)

Чекаю на Мармару :-)

Ruslan, Oleksii та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyСб 3 Груд 2022 - 7:10

Майже філософська проблема - "бути чи здаватися?".
Якщо прийняти "здаватися", тобто визначити результатом гоління візуальну відсутність щетини на обличчі, то я вже навчився голитися шаветою  lol 
Якщо прийняти "бути", тобто визначити результатом гоління гладесеньку шкіру, то ніфіга не навчився  :P Є одна область на обличчі, яку я не можу виголити шаветою ніяким чином.
(Переформулюємо філософську проблему "бути чи здаватися?" для гоління: "дотик чи зір", тактильне versus оптичне. Рішення кожен приймає сам.)

Шавета та ж сама, обличчя теж.
Два проходи. Personna Platinum Double Edge (німецька). Мило Tabac.
Ідеальності хвата та кута постановки на шкіру поки що чекати не приходиться. Але все ж більш-менш пристойно, оскільки поголився без пригод.
Замість спиртового афтешейву застосував бальзам - Floid Vetiver Splash After Shave Balm. Аромат легкий, бергамот з ветивером. Зараз думаю, що прийдеться чимось ще зверху полити. Без спирту не обійдуся.

Ruslan, Oleksii та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyСб 3 Груд 2022 - 11:11

alex-kin пише:
...Є одна область на обличчі, яку я не можу виголити шаветою ніяким чином...
І яка же це дільниця? Невже під нижньою щелепою?
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyСб 3 Груд 2022 - 11:19

Ruslan пише:
alex-kin пише:
...Є одна область на обличчі, яку я не можу виголити шаветою ніяким чином...
І яка же це дільниця? Невже під нижньою щелепою?
Під нижньою правою щелепою. В мене там шрами-сувеніри молодості (від акне), а щетина росте хаотично, близько до шкіри. Можна ризикувати, але навіщо?

Дякую, Ruslan'е, за пораду щодо лез для шавети. Personna працювала так, що навіть можна було кайфувати. А з Dorco - цікава ситуація: в моїх записах це лезо характеризоване як добрий такий середнячок. Я поставив його у R41, щоб голитися на тижні. І перший раз був просто провальним. Я навіть не ризикнув ставити до шавети (але все ж таки ризикну). Я, правда, грішу не на лезо, а на ситуацію (тиждень був нервовим, шкіра на це реагує чітко; та й ще холодна пора вносить свої корективи).

Oleksii та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyСб 3 Груд 2022 - 12:03

Можу дати таку пораду.
Якщо нахилити голову до плеча, й відтягнути шкіру вверх, проміжок під щелепою вирівняється й буде рівний перехід зі щоки на шию. Так набагато зручніше голити цю ділянку.

Oleksii, razorblade1989, fill, vicbro та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyСб 3 Груд 2022 - 13:48

Камради, був час і натхнення. Тому, прошу - Лосьйони після гоління Marmara Barber: Traditional, Vintage, Nostalgic [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ruslan, Oleksii, fill, Акулов та Віталіk Поставили вподобайку

JORI поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyНд 18 Груд 2022 - 14:03

Немає сил та доброго гумору, тому напишу в режимі репліки:

Мило Stirling Campania + Афтешейв Razorock One X = perfect pair в сенсі ароматичного ансамблю.

(Воно, в принципі і зрозуміло: і мило, і лосьйон базуються на аквадіпармовському парфюмі "Фіко д'Амальфі", серія "Блю Медітеранео".)

fill, Акулов та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyЧт 18 Травень 2023 - 11:28

Після понад трьох місяців безпроблемного "гоління без витребеньок" - Yaqi Katana + лезо Derby - повернувся до R41. Не подивився у свої записи, поставив американську Personn'у. Ура, червоні цятки yahoo Давно такого не було. Буду знова звикати.

Ruslan, fill, Акулов, Volodymyr, Kitten911, ditrih_, Yura_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyЧт 18 Травень 2023 - 11:41

alex-kin пише:
...R41.
...поставив американську Personn'у

Відчайдушний вчинок :-)

all75 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyЧт 18 Травень 2023 - 12:43

alex-kin пише:
Після понад трьох місяців безпроблемного "гоління без витребеньок" - Yaqi Katana + лезо Derby - повернувся до R41. Не подивився у свої записи, поставив американську Personn'у. Ура, червоні цятки yahoo Давно такого не було. Буду знова звикати.
Я-то думаю где Вы пропали)))

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyЧт 18 Травень 2023 - 22:02

alex-kin пише:
 поставив американську Personn'у. Ура, червоні цятки yahoo 
 Я пробував Med Prep в Rocca. Одне з найкращих лез (для мене).
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyПт 19 Травень 2023 - 5:33

"Я пробував Med Prep в Rocca. Одне з найкращих лез (для мене)."


В Катані працювало дуже добре, однак в Мюле щось не пішло. Я думаю, що справа не в лезі, а в стані моєї шкіри - зараз він не дуже стабільний, негативно реагує то на перепади температури, то на нервовий стан організму.
(Щось із цитатами справа не того, як у мене з американською "Персонною" smekh )

Акулов та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyСб 20 Травень 2023 - 18:25

Сьогодні захотілося не просто гоління, а мінімалізму-мінімалізму.
Знайшов шайбу "зеленого" Proraso (я не голився цим милом майже два роки - "шайба" аж потріскалася як поверхні пустелі), лосьйон Vintage від Marmara. Почав голитися в пів шостого (хто рано встає, тому Бог подає) - R41, третє використання американської Personn'и. Зараз, а пройшло 12 годин, на щоках немає і натяку щетини.

Спробую написати про дві "новинки". Одна - навіки, інша - в нікуди. Чисто суб'єктивні враження.

Останні декілька місяців, після того, як закінчився кремовий прешейв Proraso (зелений), я почав користуватися олійкою American Crew Ultra Gliding Shave Oil. І в мене враження, що я від неї вже не відмовлюся. Одразу попереджую: дуже сильна нота гвоздичної олії. Це не недолік, але з цим слід рахуватися: я відмовляюся від олійки, якщо застосовую якісь "легкі" види мила - з цитрусовими нотами, ароматом кедра або чогось "світлого". "Тяжкі" аромати - шкіра, дерево, спеції - сплітаються з ароматом гвозики перфектно.
Сьогодні, разом із "зеленим" Proraso і турецьким афтешейвом все було ідеально.

Я не дуже люблю (та що там - ненавиджу) аромат удового дерева (агвіларія, уд, oud wood). Був проміжок часу, коли уд пхали, де тільки можна і неможна. В чоловічі аромати - обов'язково. Воно і зрозуміло: уд не просто чоловічий, він є маркером маскулінності. Саме це дерево, яке вражене грибком і виділяє олію, - штука дуже дорога, тому безпонтового хімічного замінника уда стало дуже багато. А він просто такий свербить, ріже, пригинає до землі. На мій погляд, це жахливо.
І ось я чомусь - мабуть у якомусь затеменні розуму - придбав Razorock The Stallion Shaving Cream Soap. Поки що до якості будь-якого мила Razorock в мене не було ніяких нарікань (в мене є три мила від канадійців) - це класне, робоче мило. І до сих пір до ароматів нарікань не було, але... Цей "Жеребчик" мав за приклад натхнення Colonia Oud від Acqua di Parma. Я знав цей аромат, я від нього відсахнувся під час першого знайомства, я зробив собі помітку на звивинах мозку - "НЕ МОЄ!" Але забув. Так от: помазок з борсука після першого (і єдиного!) сеансу відгонить удом. Думаю, що треба дуже багато сеансів гоління з іншими видами мила, щоб перебити цей - на мій погляд, на погляд людини, що не виносить уд! - сморід.
Але є і плюс. Я чув (ніколи не застосовував), що деякі помазки з кабана спочатку сильно тхнуть. Майже впевнений, що "разороковський" The Stallion вирішить цю проблему на "відмінно".

Ruslan, Oleksii, fill, Акулов, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyСб 20 Травень 2023 - 19:34

Підкажи-но, олійка AC для  тебе має цінність більше через аромат, чи через властивості?
Бо якщо лише чи переважно через аромат, то під інші види мила/крема можна підібрати інші олійки з іншими запахами і хорошими ТТХ
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 5 EmptyНд 21 Травень 2023 - 5:38

fill пише:
Підкажи-но, олійка AC для  тебе має цінність більше через аромат, чи через властивості?
Бо якщо лише чи переважно через аромат, то під інші види мила/крема можна підібрати інші олійки з іншими запахами і хорошими ТТХ
Як би вона була без аромату, мені особисто було б приємніше. Вона мені сподобалася саме за свої властивості - вона працює. Це друга олійка в моїй практиці. Перша була від "Трюфіт єнд Хілл" і це було ніяк: хоч і з цитрусовим ароматом, але якась занадто в'язка і погано змивалася (вона була негідрофільна). Не можу сказати, що олійка від "Амерікен Крю" змивається просто. Ні, після нанесення треба трошки намилити долоні і змити. Але після змивання олійки на обличчі - просто кайф: шкіра м'яка і не пересушена.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Необов'язкові нотатки alex-kin
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: