ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
WetShaver
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
creativeresponse
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Наступний
АвторПовідомлення
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyПн 4 Бер 2024 - 18:41

Lopar пише:
1. Кінг - С, саме такий був напис на картонній підкладці тої бритви, купленої в 1997 році. Яка вона була насправді - звиняйте, не мав можливості відправити офіційне звернення до виробника... прошу пробачення. Нині бритва "почіла с міром", тому продемонструвати чи довести не маю змоги, ще раз пробачайте.
2. "А реальність інша - бритви із замаку на 85% криві і з дуже великим допуском, " де ви бачите слова "брак"? неточність і кривизна - то не брак а допуски при виробництві.... Беріть мікрометр - міряйте отой допуск і завалені грані....

Я бы мог начать цепляться за цифры и цитаты в твоих предыдущих сообщениях, но я просто дам тебе почитать одну ссылочку и возможно ты осознаешь абсурдность хотя бы части ахинеи, которую ты несешь.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyПн 4 Бер 2024 - 18:56

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Дістав свою коробку з набору Gillette King С (той де бритва, пачка лез та гель). Написано Est 1901. Але то має відношення до дати виникнення компанії.
А, судячи, з інтернетів дана сучасна бритва не має ніякого відношення до спадщини самої Gillette. У всякому разі не бачив прямих порівнянь саме із історичною продукцією самої Gillette. Тобто бритва до історії компанії Gillette має відношення лише у тому, що Gillette колись теж виробляли бритви-тешки, навіть гарні бритви. Але не цю.

PS: А ще, ніби, пригадую, що перша версія бритви від Gillette називалася щось там legasy (спадщина), чи якось так.  Була у продажу лише в США, та не дуже розповсюджена навіть там. Ніби лише на Амазон та ще декількох мережах була наявна. І Gillette King С, яку саме зараз ми обговорюємо, до неї теж не має відношення. Бо отой "прототип" теж згодом переробляли перед масовим продажем.
Повернутися до початку Перейти донизу
SurferUa
Новачок
Новачок
SurferUa


Повідомлень : 47
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2022
Звідки : Киев

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyПн 4 Бер 2024 - 19:39

НоИзотовец пише:
Той пеной что на фото, вряд ли тарелку какую помыть получится, бриться тем более не выйдет. У меня такая пена не получится даже если в комнате без света наощупь буду взбивать ее.
И я тебе говорил взять размазать остатки мыла по дну банки, но ты как обычно выдумал ерунду. Ну и разумеется в голову тебе не пришло слить все это в раковину и сделать пену заново.
Не мешайте CNPOMAHELL так здорово в режиме сериала развлекать народ!!! 
CNPOMAHELL, не останавливайтесь!!! Ваша эпопея - изюминка форума.

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyПн 4 Бер 2024 - 20:20

SurferUa пише:
Ваша эпопея - изюминка форума.
Та хотілося б і собі трохи швидших результатів. Але маємо що маємо. Бо, поки не зрозумію, чому треба саме так, а не інакше робити - можна хоч 100 разів робити - не вийде результату. Поки оті самі "100 разів без результату" в мене перемагають.

SurferUa Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2880
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyПн 4 Бер 2024 - 20:34

CNPOMAHELL пише:

PS: А ще, ніби, пригадую, що перша версія бритви від Gillette називалася щось там legasy (спадщина), чи якось так.  Була у продажу лише в США, та не дуже розповсюджена навіть там. Ніби лише на Амазон та ще декількох мережах була наявна. І Gillette King С, яку саме зараз ми обговорюємо, до неї теж не має відношення. Бо отой "прототип" теж згодом переробляли перед масовим продажем.[/justify]
Це ж, як я розумію, ви про сучасні бритви говорите?

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyПн 4 Бер 2024 - 21:18

CNPOMAHELL пише:

Так результат був би тим же самим (а може гіршим). Але ще б довелося сушити мило, щоб там нове життя цвіль не утворилася.
Я не знаю, что нужно делать с Прорасо и подобными мылами, чтобы там появилась плесень. Разве что специально выращенную колонию грибов из чашки Петри туда подсаживать.

CNPOMAHELL пише:

Жарт, то коли смішно а не коли образливо. 

Відос глянув. Все-таки різниця є між "в чашці" та безпосередньо з мила забирати. Знову ж не впевнений, що подібне в мене вийде навіть на 5ту спробу, але усвідомив. Хоча в нього якось воно дуже вже вправно виходить.
Не имею цели облизывать в интернетах всех и вся и переживать за чьи-то задетые душевные струны, так как показывает практика задеть их можно чем угодно, поэтому беспросветную глупость называю тем, чем она и является.
Если бы ты читал и впитывал, то тот же fill чуть-ли не каждый раз, когда работает с пробниками, указывает в своем журнале, что он их размазывает по дну чаши. Именно размазывает, не прилепливает, не бросает на дно или еще что-то. Потому что в противном случае, тот кусочек мыла будет болтаться как известно что в проруби и ничего ты с него в помазок не наберешь. Только самое главное, что для того чтобы так делать нужно хотя бы примерно знать сколько мыла нужно так брать.
Нет на том видео ничего сверхъестественного. На форуме уже и вдоль, и поперек, и по диагонали миллион раз написана простая истина работы с мылом: ЗАБОР ПОМАЗКОМ МЫЛА ИЗ БАНКИ ДЕЛАЕТСЯ ВЛАЖНЫМ ПОМАЗКОМ ДО ЗАЛИПАНИЯ, В СРЕДНЕМ ЭТО 30 СЕКУНД. Все. Дальше нужно просто добавлять воды каплями.
На видео там в помазке воды больше, он не отжат, поэтому при заборе из банки мыло шампунится и в таком случае воды в процессе взбивания нужно добавлять мало, но он там все равно набирает мыло 25 секунд. Метод элементарный, но на форуме рекомендуют именно отжатый помазок не просто так, а потому что так как на видео показано можно перевоздушить пену если нет опыта.

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Дістав свою коробку з набору Gillette King С (той де бритва, пачка лез та гель). Написано Est 1901. Але то має відношення до дати виникнення компанії.
А, судячи, з інтернетів дана сучасна бритва не має ніякого відношення до спадщини самої Gillette. У всякому разі не бачив прямих порівнянь саме із історичною продукцією самої Gillette. Тобто бритва до історії компанії Gillette має відношення лише у тому, що Gillette колись теж виробляли бритви-тешки, навіть гарні бритви. Але не цю.

PS: А ще, ніби, пригадую, що перша версія бритви від Gillette називалася щось там legasy (спадщина), чи якось так.  Була у продажу лише в США, та не дуже розповсюджена навіть там. Ніби лише на Амазон та ще декількох мережах була наявна. І Gillette King С, яку саме зараз ми обговорюємо, до неї теж не має відношення. Бо отой "прототип" теж згодом переробляли перед масовим продажем.

King C. Gillette это сокращенный вариант написания (или же подпись в зависимости от вида) имени того самого King Camp Gillette или же Кинг Кэмп Джиллетт, который основал одноименную компанию и хотел заработать немного деньжат подарив миру удобный способ быстрого бритья с использованием бритвы с недорогими сменными лезвиями, и который в гробу аки юла наверное крутится от всей той писанины в интернетах на форумах и отзывах на маркетплейсах и ресурсах с упоминанием его фамилии.

Цитата :
To sell the product, Gillette founded the American Safety Razor Company on September 28, 1901 (changing the company's name to Gillette Safety Razor Company in July 1902). Gillette obtained a trademark registration (0056921) for his portrait and signature on the packaging. Production began in 1903, when he sold a total of 51 razors and 168 blades.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Рассуждение об отношении или нет современных бритв к "наследию" Джиллетт я оставлю другим экспертам по экспертным экспертизам в области ВКБ и не только. Лишь скажу, что бритва из нынешней линейки названной King C. Gillette автоматически не становится одним и тем же со всеми остальными бритвами, которые выпускались ранее и на упаковках и прочей сопутствующей полиграфии которых указаны подпись или имя того самого Кинг Кэмп, что позволялось регистрацией торговой марки. Но нужно быть альтернативно одаренным чтобы этого не понимать.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

vicbro, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyПн 4 Бер 2024 - 22:41

ARTURIUS пише:
Це ж, як я розумію, ви про сучасні бритви говорите?
Я так. Наскільки розумію, інші співрозмовники говорили теж про сучасні бритви Gillette. Навіть попри те, що  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]  знову вирішив порозумнічати, намагаючись розказати, що бритви з назвою Gillette King С випускалися й раніше. Звичайно так. Але мова йде лише про те, наскільки оті самі сучасні бритви останніх років під маркою Gillette King С мають хоч якесь відношення (окрім спільної назви) до більш давніх бритв, коли Gillette ще випускала щось, окрім одноразок, касетників та Gillette Rubie.
Изотовец пише:
Я не знаю, что нужно делать с Прорасо и подобными мылами, чтобы там появилась плесень. Разве что специально выращенную колонию грибов из чашки Петри туда подсаживать.
Теж саме, що треба робити з лезами, які чомусь в інших не іржавіють - зоставити в ванній кімнаті, закривши двері (тоді не працює припливно-витяжна система курсування повітря в несучасних квартирах радянських часів).
Изотовец пише:
Не имею цели облизывать в интернетах всех и вся и переживать за чьи-то задетые душевные струны, так как показывает практика задеть их можно чем угодно, поэтому беспросветную глупость называю тем, чем она и является.
Як модератор форуму ти повинен знати що перехід на особистості кидає тінь на розумові здібності людини, яка це почала. Це не питання "облизування" це називається "вихованість".

Изотовец пише:
Только самое главное, что для того чтобы так делать нужно хотя бы примерно знать сколько мыла нужно так брать.
І, звичайно ж, я це "знаю"  по твоєму баченню? Чи наступного разу будуть натяки на те що мало\багато взяв мила?
Цитата :
Если бы ты читал и впитывал, то тот же fill чуть-ли не каждый раз, когда работает с пробниками, указывает в своем журнале, что он их размазывает по дну чаши. Именно размазывает, не прилепливает, не бросает на дно или еще что-то.
Читати та розуміти прочитане то трошки різні речі. Звичайно ж я, який вже навіть 2 рази за вечір написав, що без розуміння подробиць того, що ти робиш, зробити як написано в інших не зможу. Може комусь достатньо коли кажуть: "Копай от тут. Не виходить? Копай поки не вийде."
Тому розмазування по чашці для мене ось зараз отримало сенс. Бо до цього це читалося як просто "відірвав шматок, помістив у чашу".
Ще раз нагадаю. Ото (на фотках) була найкраща піна, що мені доводилося робити з цього мила за весь час його використання.
Цитата :
На видео там в помазке воды больше, он не отжат, поэтому при заборе из банки мыло шампунится и в таком случае воды в процессе взбивания нужно добавлять мало, но он там все равно набирает мыло 25 секунд. 
Судячи з порівняння того, що робив я, щоб отримати не водичку мильну мені треба буде ретельно витиснути пензля від вологи. Інакше вийде теж саме. Попередні мої пензлі, навіть попри їх  натуральний ворс, були значно меншими і всмоктували в себе значно менше вологи. Помножуючи це на мої і так невеликі здібності у збиванні пінки, думаю саме так треба зробити буде. Додати вологу простіше ніж прибрати потім.
Цитата :
Рассуждение об отношении или нет современных бритв к "наследию" Джиллетт я оставлю другим экспертам по экспертным экспертизам в области ВКБ и не только. Лишь скажу, что бритва из нынешней линейки названной King C. Gillette автоматически не становится одним и тем же со всеми остальными бритвами, которые выпускались ранее и на упаковках и прочей сопутствующей полиграфии которых указаны подпись или имя того самого Кинг Кэмп, что позволялось регистрацией торговой марки. Но нужно быть альтернативно одаренным чтобы этого не понимать.
Щось ти знову на своїй хвилі. Я кажу про конкретно останню бритву Gillette King С (в мене вона 07.2021 дати випуску, в когось може трохи раніше вироблена) та її попередницю, що йшла в іншій, більш "преміальній" з товстого картону упаковці з бритвою на "оксамитовій" подушці, більш схожої на таку, як в старих "Жілетів" до настання ери касетників, та розходилася більшою мірою по влогерах, та невеличкій частині везунчиків, котрі вспіли відхопити її в декількох американських мережах. 
Саме її (а не бритву, котра в мене зараз) називали клоном німецької голови Muhle і з нею ж робили всі порівняння. А от бритва Gillette King С, яка в мене зараз та в більшості форумчан, то вже трохи інша бритва. Голова в ній трохи перероблена. Візуально схожа, але голить інакше. Але не можу сказати, в який бік пішли зміни та "покращення" - на краще чи навпаки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyПн 4 Бер 2024 - 22:55

CNPOMAHELL пише:

я б зрозумів, наше то потрібно форуму (перегляди, холівари тощо). Але нашо то було б потрібно мені? Який мені зиск із контенту? Я тут нічого не рекламую, гроші теж не отримую за свій жірнал.

Есть такое хобби у человеков прямоходящих, быть графоманом графоман графоманычем и сказки всякие рассказывать, поэтому вешайте свою Мивину кому-нибудь другому. Ой, да, и просмотры и холивары совсем не нужны, тут когда активность в бортовике на улице Троля по ходу праздник, как волк в овечьей шкуре прикидываетесь "моя твоя не понимать", чтобы потом как тарантул кровушки попить по полной программе, и с издевкой и сарказмом еще отвечаете (примеров масса, не нужно никаких 5 страниц журнала листать) и даже фотографии своей пенки шменки выкладываете не стесняясь, мошенники так действуют, всячески нагло демонстрируют своей жертве что они ее обманывают, чтобы был отсев и остался 1% совсем уж доверчивых граждан, которыми можно вертеть как угодно. Отныне, пока не будет доказано обратное, для меня это бортовик симулянта, который имитирует деятельность, и усиленно пытается театрально изобразить удивление "а почему это лыжи не едут?!".

STEEL та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyПн 4 Бер 2024 - 23:28

Meo пише:


Есть такое хобби у человеков прямоходящих, быть графоманом графоман графоманычем и сказки всякие рассказывать, поэтому вешайте свою Мивину кому-нибудь другому. Ой, да, и просмотры и холивары совсем не нужны, тут когда активность в бортовике на улице Троля по ходу праздник, как волк в овечьей шкуре прикидываетесь "моя твоя не понимать", чтобы потом как тарантул кровушки попить по полной программе, и с издевкой и сарказмом еще отвечаете (примеров масса, не нужно никаких 5 страниц журнала листать) и даже фотографии своей пенки шменки выкладываете не стесняясь, мошенники так действуют, всячески нагло демонстрируют своей жертве что они ее обманывают, чтобы был отсев и остался 1% совсем уж доверчивых граждан, которыми можно вертеть как угодно. Отныне, пока не будет доказано обратное, для меня это бортовик симулянта, который имитирует деятельность, и усиленно пытается театрально изобразить удивление "а почему это лыжи не едут?!".
 Це істероїдний тип особистості. Йому потрібна увага, а не гоління. "Понять и простить"...

 Я це зрозумів ще тоді, коли він почав клеїти дурника і робити все навпаки, ніж йому радять. Тому й перестав коментувати цей потік підсвідомості.
 Людина не може нібито поголитись і приходить на форум спитати поради. При цьому у нього 4 (чотири!) т-шки, 3 (три!) помазка, 2 (дві!) шаветки і одна небезпечна бритва.  biggrin

 Ну а коли у автора зникає натхнення, він його черпає з повідомлень інших форумчан. У fill-a там не вийшло щось із кремом для гоління, бо замало води взяв. На наступний день знаєте з чого наш герой робив піну? І знаєте чому в нього не вийшло? Не вгадаєте)))
 Артур написав, що у ньго лезо лопнуло, коли вставляв в станок. Знаєте що наш герой пише через годину (чи добу)?  lol

 І ще, для уважних, хто читає форум періодично. В один прекрасний момент один із дописувачів (який потребував постійної до себе уваги) кудись зник, а інши зʼявився. Відгадайте про кого я.

trimmer, Kitten911, all75, Stormfild та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyПн 4 Бер 2024 - 23:51

Друзья, всем же давно понятно ху из ху, можно просто не кормить эмоциями и рано или поздно интерес пропадёт, я сюда даже не заходил долгое время, потом смотрю активность какая-то странная, думаю а вдруг получилось у человека, но спустя несколько месяцев после того как я сюда не заглядывал так ничего и не изменилось, так вопрос, а зачем вообще следить за темой, ну пусть себе развлекается с новенькими, которые ещё ведутся на эти вбросы......

Stormfild та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 0:22

CNPOMAHELL пише:
Я так. Наскільки розумію, інші співрозмовники говорили теж про сучасні бритви Gillette. Навіть попри те, що  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]  знову вирішив порозумнічати, намагаючись розказати, що бритви з назвою Gillette King С випускалися й раніше. Звичайно так. Але мова йде лише про те, наскільки оті самі сучасні бритви останніх років під маркою Gillette King С мають хоч якесь відношення (окрім спільної назви) до більш давніх бритв, коли Gillette ще випускала щось, окрім одноразок, касетників та Gillette Rubie.
Я не знаю по какой диагонали нужно читать то, что я писал, 6.5", 15.6", 24" или 42", слева на право, справа на лево, снизу вверх или сверху вниз, чтобы сделать подобные выводы. Я писал лишь, то что на старых упаковках это был элемент брендинга с бородатых времен, но вот то что так бритвы назывались я не писал. Не нужно фантазировать о том что я писал, лучше продолжи рассуждать о их связи с современными бритвами Gillette, там не паханное поле для фантазий.

CNPOMAHELL пише:
Теж саме, що треба робити з лезами, які чомусь в інших не іржавіють - зоставити в ванній кімнаті, закривши двері (тоді не працює припливно-витяжна система курсування повітря в несучасних квартирах радянських часів).
Все остальные поди в новостройках живут поголовно.

CNPOMAHELL пише:

Як модератор форуму ти повинен знати що перехід на особистості кидає тінь на розумові здібності людини, яка це почала. Це не питання "облизування" це називається "вихованість".

CNPOMAHELL пише:

І, звичайно ж, я це "знаю"  по твоєму баченню? Чи наступного разу будуть натяки на те що мало\багато взяв мила?
Если бы знал, то всех этих переливаний из пустого в порожнее пару десятков страниц про пену не было бы.

CNPOMAHELL пише:

Як модератор форуму ти повинен знати що перехід на особистості кидає тінь на розумові здібності людини, яка це почала. Це не питання "облизування" це називається "вихованість".
CNPOMAHELL пише:
Читати та розуміти прочитане то трошки різні речі. Звичайно ж я, який вже навіть 2 рази за вечір написав, що без розуміння подробиць того, що ти робиш, зробити як написано в інших не зможу. Може комусь достатньо коли кажуть: "Копай от тут. Не виходить? Копай поки не вийде."
Тому розмазування по чашці для мене ось зараз отримало сенс. Бо до цього це читалося як просто "відірвав шматок, помістив у чашу".
Ще раз нагадаю. Ото (на фотках) була найкраща піна, що мені доводилося робити з цього мила за весь час його використання.
Эти две цитаты хорошо показывают, что это не переход на личности и вопрос воспитания здесь не стоит, а констатация факта. Если 30+летнему или сколько тебе лет мужику нужно разжевывать элементарные вещи, а именно как прилепить кусок мыла на дно чаши, то тут мои полномочия все как говорится.
Почему пальцы в розетку совать нельзя нужно объяснить?

CNPOMAHELL пише:
Судячи з порівняння того, що робив я, щоб отримати не водичку мильну мені треба буде ретельно витиснути пензля від вологи. Інакше вийде теж саме. Попередні мої пензлі, навіть попри їх  натуральний ворс, були значно меншими і всмоктували в себе значно менше вологи. Помножуючи це на мої і так невеликі здібності у збиванні пінки, думаю саме так треба зробити буде. Додати вологу простіше ніж прибрати потім.
Внезапно, да? Вот это тебе vicbro видимо просто так писал на предыдущей странице
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL пише:
Щось ти знову на своїй хвилі. Я кажу про конкретно останню бритву Gillette King С (в мене вона 07.2021 дати випуску, в когось може трохи раніше вироблена) та її попередницю, що йшла в іншій, більш "преміальній" з товстого картону упаковці з бритвою на "оксамитовій" подушці, більш схожої на таку, як в старих "Жілетів" до настання ери касетників, та розходилася більшою мірою по влогерах, та невеличкій частині везунчиків, котрі вспіли відхопити її в декількох американських мережах. 
Саме її (а не бритву, котра в мене зараз) називали клоном німецької голови Muhle і з нею ж робили всі порівняння. А от бритва Gillette King С, яка в мене зараз та в більшості форумчан, то вже трохи інша бритва. Голова в ній трохи перероблена. Візуально схожа, але голить інакше. Але не можу сказати, в який бік пішли зміни та "покращення" - на краще чи навпаки.
Это ты на своей волне, а не я. Для начала нужно прочитать ту часть разговора в которой я кидал ссылку на Википедию: пришел пользователь Lopar и начал рассказывать о своем собственном опыте бритья "Кингом", как он в 18 лет брил им пушок, а в 40 ему уже бритву нужно другую подбирать, и лезвия, и косметику, потом начал рассказывать о каком-то датировании 1999 годом, потом что станок купил этот в 97ом, а потом оказалось, что там на каком-то вкладыше в упаковке King C. Gillette написано было.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 0:29

Caonima пише:
І ще, для уважних, хто читає форум періодично. В один прекрасний момент один із дописувачів (який потребував постійної до себе уваги) кудись зник, а інши зʼявився. Відгадайте про кого я.
Если ты о том, о ком я думаю, то было время когда они одновременно отписывались. В любом случае Артур и Руслан могут посмотреть айпишники аккаунтов, но я не думаю что там будет, что-то их связывающее.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 0:36

Изотовец пише:

Если ты о том, о ком я думаю, то было время когда они одновременно отписывались. В любом случае Артур и Руслан могут посмотреть айпишники аккаунтов, но я не думаю что там будет, что-то их связывающее.
 Так, про нього. vpn творят чудеса)) І, якщо я не помиляюсь, у того "персонажа" були моменти, коли він спілкувася з самим собою з різних акаунтів.
 Ну то таке... Чекайте завтра нове оповідання на пів сторінки про "цятки і пече". Коментуйте, давайте цінні поради  biggrin

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 0:52

Американцы на ламборджинях они такие😁

CNPOMAHELL, Caonima та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 0:54

Caonima пише:

 Так, про нього. vpn творят чудеса)) І, якщо я не помиляюсь, у того "персонажа" були моменти, коли він спілкувася з самим собою з різних акаунтів.
 Ну то таке... Чекайте завтра нове оповідання на пів сторінки про "цятки і пече". Коментуйте, давайте цінні поради  biggrin
Ну у того персонажа там прям явно несостыковки в повествовании прослеживались, там в принципе все понятно было, разве что троллинг там очень вялый был, скорее просто человеку нужно было хоть где-то самоутвердиться и создать себе как какой-то имидж. А с впн погореть очень легко, можно и забыть включить/выключить, и не заметить как не в ту страну подключился, на таком количестве сообщений осечка где-нибудь да найдется :) Но это нужно тщательно и упорно искать, было бы только ради чего.
Вообще само мужское коммьюнити молодых людей, которым глубоко за 30 это когда упрямство граничит с упоротостью и споры могут быть бесмысленные и беспощадные, но никто не уступит. Меня самого неоднократно здесь на форуме обвиняли в троллинге, тот же trimmer например, как и его тоже :)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

trimmer та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 1:02

Интересно если все обстоит именно так, прямо как в фильмах, это какие усилия нужны, чтобы проворачивать месяцами-годами такую аферу) Сам бы никогда не заметил, но действительно очень уж странные совпадения как для одного узкопрофильного форума..
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 1:11

Meo пише:
Интересно если все обстоит именно так, прямо как в фильмах, это какие усилия нужны, чтобы проворачивать месяцами-годами такую аферу) Сам бы никогда не заметил, но действительно очень уж странные совпадения как для одного узкопрофильного форума..
 Як каже один мій знайомий - заболіваніє.

Kitten911 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 1:19

Caonima пише:

 Як каже один мій знайомий - заболіваніє.
с креативным подходом и спецэффектами)  gamer

trimmer, Kitten911 та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2880
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 6:52

Шановні відвідувачі цієї теми.
Автор журналу пише свої думки та враження не порушуючи правила Форуму. Тож, не впадаймо в крайнощі переходячи на особистості, будьмо ввічливими та виявляємо повагу до співрозмовників.
Дякую за розуміння!

_________________
Через терни до зірок!

razorblade1989, CNPOMAHELL, Lopar та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 10:05

Meo пише:


Есть такое хобби у человеков прямоходящих, быть графоманом графоман графоманычем и сказки всякие рассказывать, поэтому вешайте свою Мивину кому-нибудь другому. Ой, да, и просмотры и холивары совсем не нужны, тут когда активность в бортовике на улице Троля по ходу праздник, как волк в овечьей шкуре прикидываетесь "моя твоя не понимать", чтобы потом как тарантул кровушки попить по полной программе, и с издевкой и сарказмом еще отвечаете (примеров масса, не нужно никаких 5 страниц журнала листать) и даже фотографии своей пенки шменки выкладываете не стесняясь, мошенники так действуют, всячески нагло демонстрируют своей жертве что они ее обманывают, чтобы был отсев и остался 1% совсем уж доверчивых граждан, которыми можно вертеть как угодно. Отныне, пока не будет доказано обратное, для меня это бортовик симулянта, который имитирует деятельность, и усиленно пытается театрально изобразить удивление "а почему это лыжи не едут?!".
Есть еще варианты.
 Вполне возможно, что это просто так называемый "интеллектуальный онанизм", который не приносит никакой практической пользы кроме интеллектуального самоудовлетворения. А для этого воспринимать информацию от кого-нибудь другого совершенно нет никакой необходимости. Как иначе объяснить объемы простыней, написанных автором, в которых переливается из пустого в порожнее.
У многих форумчан, желающих помочь советом, есть одна большая проблема:
думающие люди думают, что другие люди тоже думают...

Caonima, mad_fish та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 695
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 10:33

короче, автор любит толсто потроллить. Не вижу смысла поддерживать разговор тут. После вчерашней или позавчерашней пены были сначала мысли это все взаправду или нет, ведь такое при желании даже сделать трудновато.
Успехов в выравнивании станков и взбивании пены  Ок

Wolfskin, Yura_, mad_fish та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 18:47

Caonima пише:
Як каже один мій знайомий - заболіваніє.
Будь-ласка не приписуйте свої психічні розлади іншим.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6966
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 19:00

Друзі, ще раз прошу, без образ. Не подобається - не читайте. Але поважайте один одного.
Дякую за розуміння.

all75, CNPOMAHELL, Lopar та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 20:06

Знаєте, панове, ось що вам скажу.

Рочків 10 тому мій знайомий майже цілковито перейшов на англомовні форуми. Казав, що є велика різниця у поводженні на форумах там, та на російсько\україномовних форумах тут. Я не розумів та не вірив. Але, згодом, таки погодився. У чом різниця? У відношенні. Це не означає, що там неадекватів менше. Але для них є інші сайти чи форуми де вони проміж собою і спілкуються зазвичай.

Але повернемося до відношення.

Приходить новачок на форум, щось питає. А йому допомагають. Причому допомагають усім, хто питає. Навіть якщо те ж саме питали 2 повідомлення тому. Прикиньте?!

А на наших форумах інакше. Причому "наші" це така узагальнена більшість форумів на теренах бувших колишніх радянських республік, котрі зараз є окремими державами.

Так от на "нашому" форумі одразу кричать "читай FAQ". Там, де якогось окремого "керівництва до дії" немає кричать - "читай форум". Ага. Оті усі 100500 сторінок треба перечитати. Дуже дотепно.

Так, в мене більше десятка бритв. І так, в мене не виходить голитися ні з "підказками" не без. Чому?

Бо бритву Gillette King С я придбав майже одночасно з приходом на форум. Feather Popular в мене була, але з більшістю моїх наявних тоді лез вона не голила. Так само як не голила з м'якими лезами типу Спутник, РПЛ, Treet Platinum і бритва-метелик Monarch. Що там ще? Бритва-метелик "Мерідіан". Нею голився, але все ще не набрав достатньо, з якими б було ідеально голитися. Тобто є, деякі, але кількість та різноманіття лез в мене більшає час від часу. Як у  звичайного новачках, хочеться спробувати всього та побільше.

Але повернемося. Я голюся новими (для мене) бритвами, з новими кремами для гоління. Так, саме коли голися, дізнався, що креми для гоління з ментолом мені не підходять, а болгарський "КАРО сенситив з липою" навіть подразнення викликає.

А ще я не збивав пінку пензлем у чашці. Зазвичай наносив на лице, і збивав вже безпосередньо там. 

Отже я зараз голюся новими для себе бритвами, новими ж лезами, з новими кремами, які я намагаюся навчитися збивати у чашці. І новим пензлем. Ось порада купити іншого пензля була дійсно корисною. Попри мій великий скепсис до того, різниця є. Вона відчутна.

Можливо я роблю неправильно, змінюючи одразу декілька складових. Може треба було б як  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], який усю осінь голися одним й тим самим. З іншого боку, якщо я голюся одразу всім новим, то не думаю, що якась велика різниця буде якщо зміниться трохи більше, ніж лезо. Бо в мене й на однаковому кремі кожний раз інша пінка. А дехто тут казав, що в нього при митті чаші для гоління така пінка. ;)

Дуже цікава порада з "дивись ютюберів". Ага отих самих, що голяться бритвою без леза, возюкаючи її по піні і безперервно нахвалюючих те, чим голяться. Або ж тих ютюберів, котрі попри неспиняючуся кров по шиї, бадьоро звітують: ""Супер гоління, БіБіЕс, дупка дельфіна, хвіст брбра тощо". Тобто "дивитися ютюберів" та "дивитися корисних ютюберів" то трохи різне.
Хоча, тут марно дорікаю. Попри брюжчання, [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] доповнює свої сентенції конкретними відео. Але питаннячко - він знає що рекомендує. А я то не знаю, як мені самому з отих "ютюбних вєтшейвєрів" знайти тих, чиї поради будуть корисними? Тобто багато інформації то теж не дуже класно.
То як я, молодий чоловік тоді, колись побачив у свого безпосереднього керівника класний вузол на краватці (щось типу подвійного віндзору - пухкий та симетричний). Попросив зробити мені такий же. Він мені зав'язав вузла. Вийшов такий же як я сам собі зазвичай зав'язував - швидко але кривий.
Тобто не всі поради однаково корисні.

А що роблять наші форумчани, які дають цікаві поради.
Не такий помазок. Купи інший. Не такий крем, бери мило. Мило треба на дно чашки прикріпити. Не не прикріпити - розмазати. Це ж елементарно!
Угу. Може вам. Але не мені, який це (виковирював клапоть мила та намагався закріпити у піалі) робив уперше.

Бритва не та. Усі вони криві в тебе. Леза погані. Бери Feather. А коли пика загоїться - пиши ще. ;) 

Я розумію, що в світі існує багато гарних бритв. Але в мене є тільки ці. І хотілося б навчитися голитися саме ними. Бо тепер, я новими не навчився вправно голитися, а от тими що голився раніше якось розучився. От такі діла.

А що роблять згодом наші форумчани на це? "То мабуть троль. Не може в людини нічого не виходити". Підтверджую особисто -може. Ще й як може.

А від підозр та шпигунських пристрастей є валеря'нка. Може й не допоможе, але там вміст спирту. Може це допоможе.

Ну хоч той "посилач услід за кореблем" зник кудись. Леза йому буцімто не сподобались, бо росіянські. Так вони і раніше відкрито продавалися, зараз є, і надалі будуть продаватися не один рік. Бо ті ж, турецького виробництва, Perma Sharp Super й досі купити можна, хоча перестали їх випускати мабуть рочків з 20 як не більше.
І шо мені їх одразу повикидати тепер? Чи може тепер треба розказувати, що ні в мене Astra SP - індійська. Чи писати тепер виключно про Treet, Lord, Derby тощо?

Можна було б і ще багато чого написати, але ліньки.
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 36 EmptyВт 5 Бер 2024 - 20:20

Ну вам по началу никто плохих слов не говорил, на сколько я помню. Просто вывод из ваших действий (именно с "пенкой") можно сделать такой - либо это троллинг, либо паталогическая необучаемость. Как это выглядит для всех, кроме вас: 

"Ребят, купил сыр, не могу нарезать кубиками, как у вас это получается?" - объясняют на словах, показывают на примерах, просят линейку взять, чтобы кубики получились ровными. 

Потом вы приходите: "вот, пробовал резать как вы говорите, получились треугольники, параллелепипеды, кружки, но кубиков как я не пробовал - не получается". - опять показывают, объясняют, на сколько это возможно...

Вы опять приходите: "Ну я пробовал как вы говорите, сыр не режется так вообще, а если пробую по-другому, то он крошится и превращается в пыль, нарезать кубиками никак не получается"

И так по кругу... Естественно у людей, мягко говоря, закрадываются сомнения - а все ли тут нормально?

Yura_, mad_fish, Batman, Meo та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 36 з 39Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Голова Timor Solingen Open Comb

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: