ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyСб 2 Бер 2024 - 22:09

Изотовец пише:
Уже вряд ли [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Треба, блін, вірити в людей, трохи більше, ніж вони самі в себе. ;)
Meo пише:
Со станком Кинг С у меня пока что лучшее сочетание с лезвием Wilkinson, и чем более новое тем лучше, так как уверенно и без особых усилий срезает волос. 
Дуже гарно, що ви згадали саме Wilkinson. Це для того, щоб краще розуміти усю ту різницю між вашими та моїми враженнями.
Лезо Wilkinson у бритві Gillette King С мені відчувалося дуже боляче з першого ж проходу. Майже також воно відчувалося й у дешевій BIG ROC BR2001. Це десь на 3 з 5 балів. Тобто поголитися можна, але, без вагомої причини я б цього не захотів робити сам.
Значно краще лезо показувало себе в "неефективних" бритвах типу Feather Popular, Lord L122С. Причому  у бритві Lord L122С з відкритою плитою (гребінка) ефективність була кращою ніж з закритою. Причому, обох бритвах, лезо відчувалося трошки затупим.
Найкраще лезо Wilkinson показало себе в індійській бритві-метелику, про яку, за словами  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] знаю тільки я і той індієць, що мені  її продав (тут навіть згоден, щось досить локальне навіть для меж Індії). ;)
Причому тут лезо відчувалося трошки неприємно. Але результат - дуже ефективно. Нагадаю, що в цій бритві добре голять краще, загалом, більш гострі леза.

От і порівняйте з вашим "краще поєднання". В мене воно відчувається вже як досить "боляче".
Цитата :
А не рассматривали вариант сходить на один сеанс к профессиональному барберу, может он сможет совладать со всеми этими трудностями, и в дальнейшем будет что взять за ориентир?
З моєю чутливістю (того, що не відчуває решта) не дуже впевнений, що це варто робити. До того ж то буде гоління шавєтткою а не бритвою. Яку різницю я маю відчути? Що швєтткою голитися інакше ніж бритвою? Так я це розумію й так. Бо маю навіть 2 шавєттки. Але голитися ними зарано. І неприємно і результат - ніби з кішкою бився.

ARTURIUS, hlopets, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 9:30

Мабуть вже пора братися за Muhle r41 з лезом Feather. Досвід вже є, тож можна спробувати гоління в один прохід ефективним інструментом.
Я був приємно вражений результатом гоління цією парою. Головне не давити на бритву, лезо має працювати під вагою бритви, наче ковзати над шкірою. Це як коса, траву косить, а землі не торкається.

razorblade1989, Kitten911, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 10:30

ARTURIUS пише:
Мабуть вже пора братися за Muhle r41 з лезом Feather. Досвід вже є, тож можна спробувати гоління в один прохід ефективним інструментом.
Я був приємно вражений результатом гоління цією парою. Головне не давити на бритву, лезо має працювати під вагою бритви, наче ковзати над шкірою. Це як коса, траву косить, а землі не торкається.
Подстрекательство к самоубийству карается законом ...  diablo
Перефразирую немного высказывание доктора Преображенского: проблема не в станках, лезвиях и пене - проблема в ... cool1

razorblade1989, Kitten911, Yura_, all75, CNPOMAHELL, Stormfild та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 15:33

Те що нас не вбиває, робить нас сильнішими.))
В моїй ситуації r41 мені дуже допомогла зрозуміти техніку гоління.

_________________
Через терни до зірок!

hlopets, CNPOMAHELL, Lopar та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 16:09

Гоління 03.03.2024


Прешейв не було
Бритва Gillette King C (США)
Лезо Gillette Silver Blue (США\росія)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем-мило для гоління Proraso Sandal червоне (Італія)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)


Ну от. Вирішив спробувати виконати частину порад. Почну з кінця. Все гоління зайняло 14 хвилин, з яких майже 5 пішло на збивання пінки.
А тепер, знову - з самого початку. Як вже з'ясувалося у попередніх обговореннях з  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] намагатися збивати мої рештки мила Proraso Sandal в рідній коробці не має жодного сенсу. Бо там бублик, ще й ніяк не закріплений. Тому відщепнув трохи в свою імпровізовану чашу для збивання мила (звичайна пластикова піала tm TupperWare (США) та почав збивати.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Звичайно ж я забувся вичавити з пензля рештки зайвої вологи. Ота мутна калюжа - то поки вмивався, натекло та трохи поєдналося із милом.
Почав збвати. Вийшла вже трохи менш ріденька  але все ж-таки не пінка.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Вирішив додати ще трохи мила. Видно зправа ще кусок. Більшу частину пінки увібрав в себе пензлик.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ще трохи позбивав. Замість більш щільної пінки утворилося просто забагато такої ж рідкої. Нагадаю збивав майже 5 хвилин.
Подивився на результат та вирішив, що краще зараз вже не вийде, і простіше спитатися що саме зробив не так потім.
Думав яке ж лезо взяти? Хотілося нове (без використання). Впало в око лезо Gillette Silver Blue, що в тому році надав мені  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (Спасибі, Дмитре!). З цікавого, хоча лезо досить нове (крапка над літерою "i" у формі неправильного чотирикутника), але написи все ще фарбою та з обох боків. А "цікавого" тут те, що ледве відідрав лезо від конверту. Навіть трохи конверту зосталося на лезі. Бритвою знову Gillette King C. Але аутентична, з "рідною" ж ручкою. Але це на загальний час не вплинуло, бо "заряджав" перед голінням та натисненням кнопки початку відліку часу.
Лезо теж голило по різному залежно від сторони бритви. Розкрутив швидко, посовгав лезом.  закрутив. На результат це не вплинуло ніяк. Це вже в процесі першого проходу робив, під час праці секундоміру.
Доволі рідка пінка на гоління не вплинула. Якихось неприємних вражень лезо не давало, якщо не плутати сторони. Скажу навіть, що зазвичай леза Gillette Silver Blue у перше гоління мені трохи неприємні. Але не сьогодні.
Відклав бритву, добре вмився. Бо попередні рази здалося що креми давали різне відчуття, бо на друге нанесення пика була більш сухою. Але ж, цього разу то було зайве. Бо пінка й так була досить негустою: з надлишком зайвої вологи. Друге нанесення пінки - трохи запекло щоку. Виявилося, що там з вечора 2 штуки чогось скочило. І першим проходом я оте "щось" зніс. І пекли відкриті ранки, що утворилися. Ще низка кривавих цяток утворилася нижче лівого вуха. Але там не пекло. Вважаю там теж якесь проблемне місце, бо інколи, стабільно там щось утворюється (я про червоні цятки).
Довелося трохи боротися із тим, що не змив після нанесення пінки, рештки піни з руки. Ще й у процесі гоління доволі рідка пінка стікала по голові бритви на ручку. Один раз ледь не впустив. Але швидко змив, та проблеми пропали. А ще не один раз ловив себе на тому, що весь час намагаюся взяти бритву не посередині, а десь або вище або нижче. Якось мене незручно тримати її саме посередині. Не знаю чому.
Другий прохід додав цяток під носом, в одному з кутків рота та під нижньою губою. Ще побачив на шиї низку цяток. Це майже усі ті місця, де й попереднього разу було. Хоча й трохи більше.

Рідина після гоління ALPA WINDSOR припекла суттєво. За майже 20 хвилин поспіль все ще трохи пече шкіру у деяких місцях. Також неприємні відчуття коли комір торкається поголених місць (шия, щелепа). Навіть через 40 хвилин від гоління все ще відчувається щось.

Все ще не розумію, як можна з того крему-мила, що так усі нахвалюють, створити, щільну, не рідку пінку. Бо майже 5 хвилин колоцькання, то вже й так занадто. Але на результат то не вплинуло аж ніяк.

Але, в цілому, цього разу, з пінкою від мила Прорасо лезо не відчувалося занадто, як це бувало у попередні мої намагання "підкорити" цього італійського жеребця. Але тоді я точно не колоцькав по 5 хвилин, і колоцькав прямо по рештках мила в рідній коробці.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 16:24

ARTURIUS пише:
Мабуть вже пора братися за Muhle r41 з лезом Feather. Досвід вже є, тож можна спробувати гоління в один прохід ефективним інструментом.
Я був приємно вражений результатом гоління цією парою. Головне не давити на бритву, лезо має працювати під вагою бритви, наче ковзати над шкірою. Це як коса, траву косить, а землі не торкається.
Думаю що ні. В мене з претензій до Gillette King C саме її вага. Та, навіть, якщо сама бритва сподобається, лезом буде точно не Feather. Лезо мені геть не подобається відчуттям зайвої гостроти на шкірі. Воно навіть і "рідній" бритві (Feather Popular) неприємне. Трохи менше ніж у інших, але неприємне.
vicbro пише:
Подстрекательство к самоубийству карается законом ...  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ото нас на форумі все меншає. А це  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] просто рекомендує новачкам, оте, що зробив Киса Вороб'янінов Остапу у "12 Стільцях". ;)

vicbro пише:
Перефразирую немного высказывание доктора Преображенского: проблема не в станках, лезвиях и пене - проблема в ... [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Проблема у тому, що один не вміє користуватися іншим. Хтось, просто змінює бритву, лезо на більш підходящі. А ті, хто занадто самовпевнений, раз за разом намагається "пробити стіну". Вибір за певною людиною.
ARTURIUS пише:
Те що нас не вбиває, робить нас сильнішими.))
В моїй ситуації r41 мені дуже допомогла зрозуміти техніку гоління.
Ні, героїчно долати перешкоди -то не моє.

Ну тут 2 варіанти. Може справді саме R41 дасть більшу чистоту, при тих же вихідних параметрах. Можлива й і інша ситуація. Я й так не дуже полюбляю занадто агресивні бритви і агресивне гоління, а тут ще й підкину "дров до багаття".

Поки буду тренуватися наявним.


hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 18:27

Той пеной что на фото, вряд ли тарелку какую помыть получится, бриться тем более не выйдет. У меня такая пена не получится даже если в комнате без света наощупь буду взбивать ее.
И я тебе говорил взять размазать остатки мыла по дну банки, но ты как обычно выдумал ерунду. Ну и разумеется в голову тебе не пришло слить все это в раковину и сделать пену заново.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Wolfskin, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911, all75, CNPOMAHELL, SurferUa і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 18:39

Изотовец пише:
И я тебе говорил взять размазать остатки мыла по дну банки, но ты как обычно выдумал ерунду. Ну и разумеется в голову тебе не пришло слить все это в раковину и сделать пену заново.
Чому це? Як раз розмазюкав. Там 3 куски було спочатку. І звичайно ж злив частину мильної водички. Але так, почав намагатися зробити щось, з того що вийшло. А ще куски мила досить швидко відірвалися від дна чаші.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 19:07

Потому что речь шла про банку, а не чашу. Неужели своих мозгов не хватает, чтобы понять что "бублик" твой можно скатать в один кусок с помощью небольшого количества воды и потом вдавить в дно банки? Хотя о чем я, судя по тому что ты делаешь - не хватает.

Kitten911 та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 335
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 20:32

Как увидел эту пену уже тоже начинаю нервничать)

trimmer, Wolfskin та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 20:48

Це напевно жарт якийсь? В мене така піна виходить коли я чашу після гоління мию!

trimmer, razorblade1989, Wolfskin, andreyv1979, Kitten911, Yura_, all75 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 20:55

Я просто оставлю это здесь

trimmer, razorblade1989, Kitten911, Yura_, all75 та Meo Поставили вподобайку

Lopar поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 21:35

Meo пише:
Как увидел эту пену уже тоже начинаю нервничать)
 У меня, от такого зрелища, красные точки, на морде, повыступали, а рука потянулась к алуниту biggrin

andreyv1979, Kitten911, Yura_, mad_fish та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyНд 3 Бер 2024 - 21:48

Насчет бублика в прорасо - его можно взять в руки, смять в комок/шарик, а потом вмять в чашу опять, чтобы он на дне лежал. Вряд ли прорасо, даже в теории, может превратиться "в камень". Так что точно получится (скорее всего).

andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Lopar
Новачок
Новачок
Lopar


Повідомлень : 34
Репутація : 3
Дата реєстрації : 07.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyПн 4 Бер 2024 - 9:30

Скільки критики, головне - жодного фото "правильної" пінки....
То не таке мило, то не така чаша, то "барсук" сильно мокрий....
А реальність інша - бритви із замаку на 85% криві і з дуже великим допуском, більшість лез також партія на партію не спів-падають, в межах леза то незначне, але коли потрапляє на криву бритву, та ще й потрібне місце.... от і результати. А головне, ніяка пінка не врятує в даному випадку, а лишень погіршить ситуацію і наслідки.
Почніть з якісної бритви, що підходить Вам, підберіть леза, що стають в цю бритву рівно і це стабільно, і банально - балон арко з гелем для гоління. От коли від разу до разу рука буде проходити рівно і чисто, переходьте до експериментів з милом, пензликом, чашою, піною...
Повторюсь зі свого досвіду - в 18, морда лиця брилась кінг С за 2 проходи в дзеркало 1 раз на тиждень, а от в 40 - щодня треба дуже ретельно вибирати мило (бо більшість аж ніяк не підтримують захист шкіри), бритву (бо жорстку щетину на базі м`якої шкірки, беруть невелика кількість бритв, більшість безнадійні) і крем після гоління. І з власного досвіду - багато часу втратив на перебирання розрекламованих тут засобів, головне що 80% однакові, лишень назви різні...

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Kitten911, all75 та Stormfild поствили "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyПн 4 Бер 2024 - 11:21

Lopar пише:
Скільки критики, головне - жодного фото "правильної" пінки....
То не таке мило, то не така чаша, то "барсук" сильно мокрий....
А реальність інша - бритви із замаку на 85% криві і з дуже великим допуском, більшість лез також партія на партію не спів-падають, в межах леза то незначне, але коли потрапляє на криву бритву, та ще й потрібне місце.... от і результати. А головне, ніяка пінка не врятує в даному випадку, а лишень погіршить ситуацію і наслідки.
Почніть з якісної бритви, що підходить Вам, підберіть леза, що стають в цю бритву рівно і це стабільно, і банально - балон арко з гелем для гоління. От коли від разу до разу рука буде проходити рівно і чисто, переходьте до експериментів з милом, пензликом, чашою, піною...
Повторюсь зі свого досвіду - в 18, морда лиця брилась кінг С за 2 проходи в дзеркало 1 раз на тиждень, а от в 40 - щодня треба дуже ретельно вибирати мило (бо більшість аж ніяк не підтримують захист шкіри), бритву (бо жорстку щетину на базі м`якої шкірки, беруть невелика кількість бритв, більшість безнадійні) і крем після гоління. І з власного досвіду - багато часу втратив на перебирання розрекламованих тут засобів, головне що 80% однакові, лишень назви різні...

Солидный жизненный опыт с бритьем Кингом 22 года конечно, с  помощью машины времени практиковался? А можно на ней сгонять лет на 20-25 назад для освещения более глобальных проблем нежели бритье Кинг С или есть риск нарушить временную линию, что приведет к созданию более страшной параллельной реальности в этой мультивселенной?

Март начался и в плате к Наполеону присоединились Жюль Верн и Герберт Уэллс.

STEEL, vicbro, Kitten911, all75, Stormfild та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Lopar
Новачок
Новачок
Lopar


Повідомлень : 34
Репутація : 3
Дата реєстрації : 07.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyПн 4 Бер 2024 - 11:29

Якщо читали уважно, то побачили б датування 1999... роком відносно Кінг С....
А далі був пошук, "грааля", як писав раніше - втратив багато часу і грошей, бо уважно читав поради. А коли спробував вирішувати самостійно, питання зникло і проблеми не стало...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyПн 4 Бер 2024 - 11:36

Lopar пише:
Якщо читали уважно, то побачили б датування 1999... роком відносно Кінг С....
А далі був пошук, "грааля", як писав раніше - втратив багато часу і грошей, бо уважно читав поради. А коли спробував вирішувати самостійно, питання зникло і проблеми не стало...
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

trimmer, vicbro, Kitten911, all75 та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyПн 4 Бер 2024 - 12:19

не хочется так нагло врываться в дискуссию, но king c gillette был выпущен в 2021 где-то, разве нет?  popcorn

fill, Wolfskin, Kitten911, Yura_, all75, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyПн 4 Бер 2024 - 13:25

А неоднократные советы начинать работать с мылом отжатым помазком мы вообще не читаем... А зачем этих умников слушать? Купи мыло Dove и не морочь себе голову.
Если после всех советов и рекомендаций ты это называешь пеной...  Ну смотрел же ты ролики какие-то? Неужели у всех такая пена? И не возник вопрос - почему у них такая, а у меня совсем другая? И не поэкспериментировать с кол-вом мыла, воды и т.д.?

andreyv1979, Kitten911, Yura_, all75, Stormfild та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 335
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyПн 4 Бер 2024 - 13:47

vicbro пише:
А неоднократные советы начинать работать с мылом отжатым помазком мы вообще не читаем... А зачем этих умников слушать? Купи мыло Dove и не морочь себе голову.
Если после всех советов и рекомендаций ты это называешь пеной...  Ну смотрел же ты ролики какие-то? Неужели у всех такая пена? И не возник вопрос - почему у них такая, а у меня совсем другая? И не поэкспериментировать с кол-вом мыла, воды и т.д.?

Да это специально все делается, нужно пилить контент, ставить цятки, инструментом для этого была пена, сейчас когда с пеной поймали за руку появятся другие "непреодолимые" барьеры. Придумывает форумчанам работу, чтобы они ломали голову над неразрешимой задачей. Сизифов труд..

stanislav-q, Kitten911, SurferUa та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyПн 4 Бер 2024 - 13:51

Lopar пише:
Якщо читали уважно, то побачили б датування 1999... роком відносно Кінг С....
А далі був пошук, "грааля", як писав раніше - втратив багато часу і грошей, бо уважно читав поради. А коли спробував вирішувати самостійно, питання зникло і проблеми не стало..
Может я что-то не понял, Кинг С датирован 1999 годом? Где такая информация? Точно не помню, но он появился в конце 2020 или начале 2021 года.
Про 85% бракованных бритв из замака тоже улыбнуло. Откуда статистика? Исследования проводились только на китайских ноунеймах или какие-то еще марки участвовали? Просто говорить что-то несложно, конечно.

stanislav-q, Kitten911, Yura_, all75 та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Lopar
Новачок
Новачок
Lopar


Повідомлень : 34
Репутація : 3
Дата реєстрації : 07.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyПн 4 Бер 2024 - 14:24

1. Кінг - С, саме такий був напис на картонній підкладці тої бритви, купленої в 1997 році. Яка вона була насправді - звиняйте, не мав можливості відправити офіційне звернення до виробника... прошу пробачення. Нині бритва "почіла с міром", тому продемонструвати чи довести не маю змоги, ще раз пробачайте.
2. "А реальність інша - бритви із замаку на 85% криві і з дуже великим допуском, " де ви бачите слова "брак"? неточність і кривизна - то не брак а допуски при виробництві.... Беріть мікрометр - міряйте отой допуск і завалені грані....

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyПн 4 Бер 2024 - 15:49

Lopar пише:
- бритви із замаку на 85% криві і з дуже великим допуском, " де ви бачите слова "брак"? неточність і кривизна - то не брак а допуски при виробництві....
Бритвы из замака кривые на 85%, а неточность и кривизна - это не брак...
Я опять неправильно понял?  cool1 Чего здесь только не начитаешься  good
Не будем больше на эту тему, не наш журнал.

all75, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 35 EmptyПн 4 Бер 2024 - 18:39

Изотовец пише:
Потому что речь шла про банку, а не чашу. Неужели своих мозгов не хватает, чтобы понять что "бублик" твой можно скатать в один кусок с помощью небольшого количества воды и потом вдавить в дно банки?
Так результат був би тим же самим (а може гіршим). Але ще б довелося сушити мило, щоб там нове життя цвіль не утворилася.
Изотовец пише:
Хотя о чем я, судя по тому что ты делаешь - не хватает.
Жарт, то коли смішно а не коли образливо. 

Відос глянув. Все-таки різниця є між "в чашці" та безпосередньо з мила забирати. Знову ж не впевнений, що подібне в мене вийде навіть на 5ту спробу, але усвідомив. Хоча в нього якось воно дуже вже вправно виходить.
Batman пише:
Це напевно жарт якийсь? В мене така піна виходить коли я чашу після гоління мию!
Додам, що це мабуть найкраща пінка, що коли-небудь в мене виходила з цього мила. Зараз лице майже не пекло після гоління з цим милом.
Meo пише:
Как увидел эту пену уже тоже начинаю нервничать)
З цим милом +- таке й виходить завжди.
Lopar пише:
Повторюсь зі свого досвіду - в 18, морда лиця брилась кінг С за 2 проходи в дзеркало 1 раз на тиждень, а от в 40 - щодня треба дуже ретельно вибирати мило (бо більшість аж ніяк не підтримують захист шкіри), бритву (бо жорстку щетину на базі м`якої шкірки, беруть невелика кількість бритв, більшість безнадійні) і крем після гоління. І з власного досвіду - багато часу втратив на перебирання розрекламованих тут засобів, головне що 80% однакові, лишень назви різні...
Ну раніше голився раз на 5-7 днів. А якість результату була не дуже принципова. А ще раніше (30-35) майже бороду носив та голився раз на 2 тижні.
Цитата :
(бо жорстку щетину на базі м`якої шкірки, беруть невелика кількість бритв, більшість безнадійні)
Тонка шкіра, досить чутлива, але точно не м'яка. Щетина теж не те щоб жорстка. І жорстка, зазвичай, у чорноволосих чомусь. У русоволосих\блондинів (як я колись) зазвичай тонша, м'якша та не така густа. Звичайно, не без винятків, але зазвичай так.
Цитата :
І з власного досвіду - багато часу втратив на перебирання розрекламованих тут засобів, головне що 80% однакові, лишень назви різні...
Прямо великого різноманітті досвіду не маю в цьому, але припущу, що косметичні вироби зі схожою ціною виготовлені майже з однакових компонентів. Утім, деяка косметика "подорожче" має той самий склад. А ціна відповідає особистій жадібності виробника. Це я про найдешевий масмаркет.
vicbro пише:
А неоднократные советы начинать работать с мылом отжатым помазком мы вообще не читаем... А зачем этих умников слушать? Купи мыло Dove и не морочь себе голову.
Если после всех советов и рекомендаций ты это называешь пеной...  Ну смотрел же ты ролики какие-то? Неужели у всех такая пена? И не возник вопрос - почему у них такая, а у меня совсем другая? И не поэкспериментировать с кол-вом мыла, воды и т.д.?
Якщо дивився мій журнал трішки далі ніж на 5 останніх сторінок, то міг бачити, що те, що мені казали  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] та інші в мене усвідомлювалось у голові через пів року (чи довше). Прочитати та зрозуміти та виконати то трохи різні штуки. У всякому разі в мене.
Просто зазвичай, те, що в мене не вийшло з 1-2 разу, скоріш за все не вийде й на 10й. У всякому разі те, що потрібно руками робити. Наприклад збивання пінки.
З голінням у цілому, результати є. Але вони не дуже скидаються в око. Тобто починав із "уся пика порізана, кров так і шурує фонтанами". А зараз це декілька цяток (іноді більше), майже завжди в однакових місцях.
Можливо комусь достатньо почитати чи подивитися та одразу зробити так само (та правильно). Нажаль, в мене те так. Тому трохи менше ріжуся, за рік голінь із "розбором польотів" то для мене все ж досягнення. Хоча, зі сторони ,можливо це виглядає якось інакше.
Meo пише:
Да это специально все делается, нужно пилить контент, ставить цятки, инструментом для этого была пена, сейчас когда с пеной поймали за руку появятся другие "непреодолимые" барьеры. Придумывает форумчанам работу, чтобы они ломали голову над неразрешимой задачей. Сизифов труд..
я б зрозумів, наше то потрібно форуму (перегляди, холівари тощо). Але нашо то було б потрібно мені? Який мені зиск із контенту? Я тут нічого не рекламую, гроші теж не отримую за свій жірнал.

І так, я показав яка пінка в мене виходить із цим милом. Навіть трохи вище писав, як з цим милом можна загалом голитися? Бо пінка завжди виходила ще рідшою за цю.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 35 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Продам Yaqi Katana голова (нова)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: