ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
WetShaver
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
creativeresponse
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Наступний
АвторПовідомлення
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyВт 21 Лист 2023, 09:58

Андроний пише:
Тут я не згоден (щодо ситуації - один раз поголився і в смітник).
Можна не погоджуватись, але це факт: існують такі леза, яких конкретному користувачу вистачає лише на одне комфортне гоління. Чи не існують? 

Андроний пише:
Є такі леза, які при першому використанні - вони жахливі, а другий та третій - чудові.
Для всіх користувачів? А можна назвати хоча б одне лезо, яке б на першому сеансі для всіх було жахливе?
Звичайно є такі леза, які для деяких користувачів жахливі на першому сеансі... Але ж не всі леза такі. І не для всіх вони жахливі на першому сеансі.
А є такі користувачі хто править лезо перед першим використанням щоб збільшити гостроту і комфорт. А є такі хто коркує лезо (водить ріжучою кромкою об корок) щоб зменшити гостроту і збільшити комфорт. І тоді леза які на першому сеансі були жахливі, стають чудовими лезами на першому сеансі.

Якщо одного користувача лезо комфортно голить n-разів, то це зовсім не означає що іншого користувача воно так само, комфортно поголить n-разів.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyВт 21 Лист 2023, 10:28

all75 пише:

Для всіх користувачів? А можна назвати хоча б одне лезо, яке б на першому сеансі для всіх було жахливе?
Писали, звісно не мені. Але у моєму бортжурналі, то ж теж відповім. Як мінімум "карбонове" чеське Tiger підходить під виставтавлені умови. Китайські Flying Eagle 74-C, можливо якісь інші китайські ж. Далі можу помилитися з назвою, але Gillette Wilkinson Sword Saloon Pack з Індії.
Про "всіх", якщо ви не азіат і не негр, в яких генетично практично нічого не росте, вищеназвані леза цілковито підходять під умови задані.
Цитата :
Якщо одного користувача лезо комфортно голить n-разів, то це зовсім не означає що іншого користувача воно так само, комфортно поголить n-разів.
Саме так. Навіть при зміні бритви одне й те саме лезо вам буде голити різну кільксть разів. Як власний приклад - останнє гоління лезами GSB. 3й раз дане лезо у даній бритві вже не дуже голило. При тому, що якось до того пробував, теж лезо GSB (з іншої пачки) голило мене комфортно точно більше 4х разів в інших бритвах.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyВт 21 Лист 2023, 11:20

CNPOMAHELL пише:
Писали, звісно не мені. Але у моєму бортжурналі, то ж теж відповім. Як мінімум "карбонове" чеське Tiger підходить під виставтавлені умови. Китайські Flying Eagle 74-C, можливо якісь інші китайські ж. Далі можу помилитися з назвою, але Gillette Wilkinson Sword Saloon Pack з Індії.
Добре, спіймав мене, не дописав я умову зачі. Я мав на увазі ось таку умову:
Андроний пише:
Є такі леза, які при першому використанні - вони жахливі, а другий та третій - чудові.
Є такі леза, які для всіх, на першому сеансі - жахливі, а на другому чудові?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyВт 21 Лист 2023, 13:54

all75 пише:
Добре, спіймав мене, не дописав я умову зачі. Я мав на увазі ось таку умову:
Є такі леза, які для всіх, на першому сеансі - жахливі, а на другому чудові?
Тут за всіх не скажу, але для мене то деякі леза із лінійки Gillette (окрім Спутника). На друге гоління вони стають тупішими - то ж приємнішими.
А для більше ніж просто мене то, мабуть, японскі леза Feather, які дехто навіть тупить спеціально об корк перед першим голінням.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 22 Лист 2023, 21:40

Гоління 22.11.2023
Прешейв небуло
Бритва Gillette King C (США)
Лезо Gillette London Bridge (Китай)
Помазок noname линяючій борсук (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)
Пройшло трохи менше ніж 2 дні (голився 20го рано вночі). Крем для гоління обрав знову польський Wars Classic, та збивав його у пластиковій чаші TupperWare. Лезо - сучасна варіація на колись відоме London Bridge від китайської філії Gillette. Лезу 2й раз. І, хоча,  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] раз за разом застерігає мене весь час щось міняти кожне гоління (за що йому велике спасибі), цього разу взяв бритву Gillette King C.
Спеціально для  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] наголошу, що сьогодні вмивався навіть трохи гарячою водою, для проби. Як на мене, гарячою. Бо моє "гаряче"  - кава, чай, вода чи їжа, для інших, скоріш за все буде "тепленьким". Але мені зі своєю шкірою навіть не дуже приємно було воду тримати у долонях при вмиванні. Хоча й не прям неможливо. Тобто градусів 45-50 була. Якоїсь сакральної різниці не відчув. Бо в хаті +20 і вмивання не призвело до якихось змін у шкірі, бо все швидко стигло.
Помазок замочував, крему не жалкував. Ну що сказати? 2й раз леза, а воно у цій бритві по гарній, досить щільній пінці, і не ковзає. Спочатку думав - здалося, але ж ні. Пробував трохи рідшу пінку зробити для 2го проходу. Зробив. Не рідку мильну водичку, а нормальну пінку. А лезо ще гірше ковзати почало. І, ніби, було ок, спочатку. Бо нічого не зрізав, ні прищів ні родимок. А після першого проходу навіть цяток не було, жодної. А, потім, намагався виголитися під носом (вуса). І ось тут вже з'явилася купа цяток. А ще ж кривлявся, намагаючись мімікою натягнути шкіру. То одна цятка знатно кровила. Але не у кутку рота, як попередні рази. Там я навіть не намагався виголитися чисто зважаючи на посередню поведінку леза в принципі.

Одна цятка проявилася у ямці підборіддя, та одна на шиї. Причому, остання, якось, сама по собі проявилася. Там я не робив добривки на проивагу від підборіддя.

При вмиванні шкіру не пекло. Рідина після гоління ALPA WINDSOR не пекла, і згодом почало приємно холодити шкіру. І, десь, хвилин через 15 наніс заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN. От тоді трохи пекло як раз де були цятки (вуса-підборіддя). Але, знову ж, якщо спеціально зосередитися на відчуттях. Бо мої ранішні (з попередніїх голінь) "пекло" - то як раз - доже болюче пекло.

У якості висновків.
Пінку я вже трохи навчився збивати у чашці. У всякому разі тепер виходить саме такої щільності, як планував, а не "вийшло шо вийшло". Вдалося навіть виправити, коли трохи більше ніж треба води хлюпонув. Але, наголошу, що це вірно для даного, конкретного крему - польського Wars Classic. З іншим кремом знову доведеться пробувати так експериментувати.

Як не дивно але дане Жілетівське лезо геть не підходить до Жілетівської ж бритви. Винтажне лезо London Bridge було на голову кращим. А в бритві-метелику Feather Popular навіть це лезо показало себе значно краще (бив гоління від 08.11.).

А ще розумію нашо мені  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] рекомендував зостатися саме на Feather Popular. Окрім того, що у бритві від Feather будь-якими лезами голитися приємно, вона ще й легка. І тут це перевага. 
Бо коли моя пара Жілєт-Жілєт почала погано себе показувати, я зробив що? Правильно! Трошки натиснув. А бритва Gillette King C значно важча ніж пластикова японська. Тож цятки ще й тому.

Тому, якщо знайду "ідеальне" лезо під цю бритву, може ще спробую. Але, більш логічно зостатися на легкій Feather Popular. Бо вона легша і пробачає мені, певною мірою, натискання. Хоча й там поки не знайшов "свого леза".

Чи, може, повернутися до індійської бритви-метелика Monarch, де лезо BIC Chrome Platinum показує себе прямо супер?...Вточню. Старий, жовтий BIC Chrome Platinum, який я останнім часом витрусив чи наміняв у товариша (бо йому лезо не дуже зайшло).

Бо мої навички ще не дозволяють голитися будь чим. Тільки перестати тиснути. Тим більше, що ця бритва теж не дуже важка, хоча й не прастикова.

Олександр Тернавский, stanislav-q, hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyЧт 23 Лист 2023, 03:37

То, что вы описываете - очень мне напоминает ситуацию, когда я начинал. Сейчас уже, задним числом, понимаю причину. В моем случае это была плохая пена (но это не самое важное) и маленький интервал между сеансами бритья. Уже потом, спустя пару месяцев экспериментов я понял, что даже кассетником раз в 2-3 дня бриться для меня сомнительно, а уж тешкой и с плохим скольжением у продукта - тем более.

Есть вопрос - а вы всю жизнь брились раз в 2-3 дня, либо начали это делать с тешками? Может быть вам в принципе не подходит бритье раз в 2-3 дня, особенно, если предыдущее было очень травматичным. А жиденькая, нескользящая пена и эксперименты с лезвиями/бритвами плюс натирание лица помазком это кратно усугубляют...

Мне сейчас, даже имея идеальные связки, не удается бриться раз в 2 дня. Раз в 3 дня еще можно, но тоже дискомфортно. Идеально - один раз в 4-5 дней.

Ruslan, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyЧт 23 Лист 2023, 04:26

stanislav-q пише:
То, что вы описываете - очень мне напоминает ситуацию, когда я начинал. Сейчас уже, задним числом, понимаю причину. В моем случае это была плохая пена (но это не самое важное) и маленький интервал между сеансами бритья. Уже потом, спустя пару месяцев экспериментов я понял, что даже кассетником раз в 2
В мене ціла низка інших причин. Пінка, тиск на бритву, невдало підібріні леза, подразнення від помазка. Усе це впливає на результат.

Цитата :
Есть вопрос - а вы всю жизнь брились раз в 2-3 дня, либо начали это делать с тешками? Может быть вам в принципе не подходит бритье раз в 2-3 дня, особенно, если предыдущее было очень травматичным. А жиденькая, нескользящая пена и эксперименты с лезвиями/бритвами плюс натирание лица помазком это кратно усугубляют...
Раз на 5 днів голився або навіть рідше.
Цитата :
Мне сейчас, даже имея идеальные связки, не удается бриться раз в 2 дня. Раз в 3 дня еще можно, но тоже дискомфортно. Идеально - один раз в 4-5 дней.
Мені теж. И чим більше проміжок між голіннями -тим краще.

І, якраз, тому, що я раніше голився в більшим проміжком між голіннями, постійно поповнюю свій парк бриз та різноманіття лез, кремів тощо - це не тільки екперименти ,але й спроби навчитися користуватися тим, що маю та таки підібрати певні леза. Бо ж, бачите, одне лезо голить у різних бритвах по різному. То ж, експерименти - то вже у другу чергу. Ну і щоб зовсім не перехотілося голитися.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyЧт 23 Лист 2023, 12:36

CNPOMAHELL пише:
У якості висновків.
Пінку я вже трохи навчився збивати у чашці. У всякому разі тепер виходить саме такої щільності, як планував, а не "вийшло шо вийшло". Вдалося навіть виправити, коли трохи більше ніж треба води хлюпонув. Але, наголошу, що це вірно для даного, конкретного крему - польського Wars Classic. З іншим кремом знову доведеться пробувати так експериментувати.

Як не дивно але дане Жілетівське лезо геть не підходить до Жілетівської ж бритви. Винтажне лезо London Bridge було на голову кращим. А в бритві-метелику Feather Popular навіть це лезо показало себе значно краще (бив гоління від 08.11.).

А ще розумію нашо мені  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] рекомендував зостатися саме на Feather Popular. Окрім того, що у бритві від Feather будь-якими лезами голитися приємно, вона ще й легка. І тут це перевага. 
Бо коли моя пара Жілєт-Жілєт почала погано себе показувати, я зробив що? Правильно! Трошки натиснув. А бритва Gillette King C значно важча ніж пластикова японська. Тож цятки ще й тому.

Тому, якщо знайду "ідеальне" лезо під цю бритву, може ще спробую. Але, більш логічно зостатися на легкій Feather Popular. Бо вона легша і пробачає мені, певною мірою, натискання. Хоча й там поки не знайшов "свого леза".

Чи, може, повернутися до індійської бритви-метелика Monarch, де лезо BIC Chrome Platinum показує себе прямо супер?...Вточню. Старий, жовтий BIC Chrome Platinum, який я останнім часом витрусив чи наміняв у товариша (бо йому лезо не дуже зайшло).

Бо мої навички ще не дозволяють голитися будь чим. Тільки перестати тиснути. Тим більше, що ця бритва теж не дуже важка, хоча й не прастикова.[/justify]

В качестве выводов можно сделать лишь вывод, что никаких выводов сделать нельзя.
Ты поменял абсолютно все, поэтому нельзя сказать, что являлось причиной ухудшения скольжения, станок или же пена. Соответственно нельзя значит делать вывод, что ты научился делать пену даже из этого-крема. То что она плотнее или реже ни о чем не говорит, главное ее свойство это скольжение. Какая она на вид, приподнимает она щетину или дает какую-то "защиту" это все второстепенно. Вон на форуме последние месяцы микро-хайп словили гели безпомазковые, они всего этого не умеют, но зато дают хорошее скольжение за счет чего и внимание к ним притянулось. А раз у тебя все плохо было со скольжением, то и нельзя никаких выводов делать по связке станка с лезвием, да и по отдельности о них тоже.
Какой опыт с этого сеанса бритья вынести можешь - никакой.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Ruslan, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyЧт 23 Лист 2023, 13:09

Изотовец пише:

Ты поменял абсолютно все, поэтому нельзя сказать, что являлось причиной ухудшения скольжения, станок или же пена. Соответственно нельзя значит делать вывод, что ты научился делать пену даже из этого-крема. То что она плотнее или реже ни о чем не говорит, главное ее свойство это скольжение.
Не погоджуся. Крем Wars Classic використовую вже декілька разів поспіль. Приблизно маю уяву як воно може ковзати.
Щодо леза/бритви - теж саме. Я знаю, як гарно може голити бритва Gillette King С з іншими лезами. Також пробував лезо Gillette London Bridge у бритві Feather Popular та маю враження наскільки це лезо може краще голити, чіж було у даному голінні.
Також прекрасно робляться висновки на тему того, чому неможна тиснути на бритву під час гоління, і що буде, якщо застереження все ж проігнорувати. Чому? Бо поки не тиснув - все голило доволі лагідно і не травматично. Просто на гегших бритвах (а у мене їх більшість) різниця не така "сувора".
PS Хотів спробувати у процесі гоління взятися за ручку вище\нижче, та порівняти враження. Але ж тут це неможливо, бо накатка на ручці лише на окремій ділянці в бритві Gillette King С.
Цитата :
Вон на форуме последние месяцы микро-хайп словили гели безпомазковые, они всего этого не умеют, но зато дают хорошее скольжение за счет чего и внимание к ним притянулось
Навіть погоджуся з цим. Бо пробував гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera (виробництва України) у попередніх голіннях. Там ковзання таке, що навіть змивати у кінці процедури важко. Також прекрасне ковзання було й у гелю Nivea з балону. Навіть попри те, що гелю купа років і він прострочений років 5 як.

Тобто навіть гель "не від Флойду" (а саме ж про нього, як новинку, весь хайп?) ковзає супер.

Що ж до захисту -тут не можу нічого сказати. Бо судячи з результату моїх голінь - у всього, що я пробував, захист "такий собі". ;)
Але ж, звичайно, це не так.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСб 25 Лист 2023, 21:06

Гоління 25.11.2023
Прешейв небуло
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо BIC Crhome Platinum (Франція\Греція)
Помазок noname линяючій борсук (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)
З останнього гоління пройшло 3 доби. Цого разу взяв, як я вважав раніше, ідеальну пару: бритву метелик Monarch з Індії та лезо BIC Crhome Platinum. Лезо нове. Все інше зосталося без змін.

Нібити, що могло піти не так? Та це ж я. Тому усе, що завгодно могло піти не так.

Хтось там вихвалялся, що вміє пінку Wars Classic збивати (ага, я попереднього разу)? Нічого подібного! Спершу трошки рідкувата вийшла. Але додав ще трохи крему та позбивав і все вийшло.

Нагадаю, що лезо має різний виліт у цій бритві. І це прямо відчувалося при голінні. Перший прохід був ок. Хоча на пеший раз лез BIC Crhome Platinum завжди голить трохи агресивно, як на мене. Нічого не зрізав, ніяких цяток. В другий прохід здалося, що трохи гальмує лезо знову. Тож додав крему в пінку, ще трохи збив, та наніс пінку вже більш густу. А ще перевернув бритву іншим боком. Тут одним кінцем лезо співає, інший кінец ок. От "тихим" кінцем прохід і зробив. І треба б було на цьому спинитися. Але поліз з добриками. І обертав різними боками бритву. Навколо рота (вуса\підборіддя). Звичайно ж наробив цяток і там і там. А ще проявилася на шиї під підборіддям цятка. Ба, навіть кровила, перетворившись на досить помітну пляму крові, пів сантиметру завдовжки. І ще пара цяток на шиї проявилася.

При вмиванні шкіру трохи пекло, чомусь шию та район скронь. Рідина після гоління ALPA WINDSOR практично не пекла, і згодом почало приємно холодити шкіру. І, десь, хвилин через 10 наніс заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN. Знову трохи пекло. Підборіддя-шия. Саме там, де ота червона пляма спікшоїся крові з'явилася. І знову у районі скронь та трохи щоки.

Я вважав останній раз поганим? Але ж пекло менше, як менше було й цяток.

У якості висновків.

Це гоління хотів зробити показовим. Ну а шо? Вже знайомі компоненти. Ще й пара лезо-бритва узяті підходящі. Але ні. Все знову вийшло погано. Вважаю, добривок не потрібно було. Ну і голярский скіл можна зацінити по результату. Як можна було при ідеальних умовах так поголитися?

Напевно повернуся до Feathe Popular. Чи Gillette King C. Але більше імпонує перша. Бо надлегка та приємна навіть у парі з тупими лезами.

Олександр Тернавский, hlopets, Yura_ та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyНд 26 Лист 2023, 07:13

Щось поміркував собі трохи... Мабуть спробую ще змінити крем для гоління. Все таки попередні враження були із використанням зовсім інших кремів.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyНд 26 Лист 2023, 08:43

Цитата :


З останнього гоління пройшло 3 доби. Цого разу взяв, як я вважав раніше, ідеальну пару: бритву метелик Monarch з Індії та лезо BIC Crhome Platinum
Идеального в бритье ничего не существует. Может только считаться идеальным на отдельном временном отрезке. Бритвенный станок, к примеру, идеальный, может даже несколько лет, становится не идеальным с появлением чего-то нового в продаже., в использовании. Или просто приедается.
Завидую тем, кто не перебирает всё из бритвенного. Но такое существование для меня пресное.

fill, Романюк, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyНд 26 Лист 2023, 16:21

Та звичайно ж, що усе у цьому світі перманентне. Нарід повторно бере щосмь, раніше відкладене та відкриває наново для себе. Просто в мене дана пара голила "ідеально" на мій смак. Було більш-менш прийнятне гоління, при цьому я відчував лезо. Але не відчував настільки, ніби з мене шкіру здирають живцем. Баланс так би мовити. При цьому, зараз так думаю, що при вдалій пінці, міг достатьньо вільно возюкати бритвою. А не напружено, короткими скупими рухами, як з іншими бритвами.
От зараз, голився кількатьсот разів Feather Popular, та вважаю, що бритва теж досить цікава. Бо дає мені, не дуже вправному, голитися однаково приємно  різними лезами. Так, результат буде різним. Але сам процес однаково приємним і з гострими лезами із  м'якими.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyВт 28 Лист 2023, 23:59

Гоління 28.11.2023

Прешейв не було
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо BIC Crhome Platinum (Франція\Греція)
Помазок noname линяючій борсук (Китай)
Чаша для гоління не було
Джерело піни гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera (Україна)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)


У якості передмови.
Своє попереднє гоління намагавсь зробити показовим, бо взяв "ідеальну пару" лезо-бритва.  Бритва метелик Monarch з Індії та лезо BIC Crhome Platinum. Нічого в мене з того не вийшло. Але подумав тут, що погане ковзання - то результат погано збитої пінки. І цього разу замінив крем на гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera, з яким ковзання повинне бути недосяжним, порівняно із кремами (які я використовую). То ж подивимось, що з цього вийде.

Голився я в суботу увечері. Тож пройшло рівно три доби з мого останнього гоління. Окрім зміни джерела піни із рівняння викинув чашу для збивання піни. Бо з гелем воно не дуже й потрібно. Забігаючи наперед, додам, що й помазок можна було теж сміливо викреслити. Але люфт свідомості не дав мені це вчасно збагнути. То ж маємо що маємо.
Я наносив гель на помазок і вже ним розмазував по обличчю. Ніби й ок ідея, але ні. Ще одним нововведенням стало те, що цього разу я не крутив на різні боки бритву, як робив це раніше. Бо, якщо пам'ятаєте, вильот леза тут різний з кожної із сторін.
Вперше здивувався, коли пара бритва-лезо й не подумала почати ковзати як по льоду. У всякому разі я сподівався саме на такий результат після зміни джерела піни. Пара знову трохи застрягала. Стабільно і постійно. Також не скажу, що в гелем стало приємніше голитися. Ні, зовсім ні. Причому я ж іще й лезо взяв те саме - з попереднього огляду. І сподівався, що "різкість", притаманна лезам BIC на перший прохід, трохи схлине, і лезо почне себе вести трохи приємніше. І цього теж не сталося.
Але після першого проходу ніяких цяток не з'явилося. А на другий раз я знову затупив. Я просто додав трохи гелю на помазок (що трохи підсох за час поки голися) і наніс це на обличчя. Звичайно ж читачі здогадалися, що сталося далі. А далі бритва майже перестала ковзати. А коли я здогадався намочити долоню та повозюкати по пиці - було вже трохи запізно. Бо я на автоматі пройшов повний другий раз і же був на середині добривок. Ковзати враз стало краще. Але час вже загублено. Перша цятка проявилася на шиї десь знизу. Ще одна - у кутку рота, де я намагався чисто виголитися додатковими добривками. Згодом з'явилася цятка у другому кутку рота та над губою.

ALPA WINDSOR прямо жахнув больовими відчуттями. Пекло. Потім пішла прохолода від рідини та стало спокійніше шкірі. Згодом наніс заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN. Трохи неприємно. Але, знову ж, на межі похибки відчуття. А от трохи поспіль неприємно стало у районі підборіддя. Саме там я робив свої добривки (хоча й не тільки там). 

Вийшло доволі чисто хоча зовсім не комфортно. Чому це мене може навчити? Знаєте, коли бритвомани кажуть про захист від піни, я спочатку думав, що то якась гра слів та самонавіювання. Тобто одні вірять у зелених чоловічків, інші - у якийсь захист. А от тепер відчув усе на собі та осягнув усю різницю. Бо як ми знаємо, гель дає гарне ковзання але практично ніякого захисту. І моє палаюче обличчя є гарним доказом цього.
А ще зрозумів, що користувався гелем геть неправильно: гелю потрібно менше а води більше. А в мене було навпаки все.
Лезо мене не голило як я сподівався. Ютюбери з інтернетів зразу б сказали, що якщо раніше лезо голило гарно а зараз погано, то не повезло із партією. Ну не знаю. У принципі таке можливо. пояснювали навіть, що заточувальні камені на початку та в кінці свого життєвого циклу мають різний вплив на леза. Хоча в декого вирізняються навіть леза з однієї пачки. В таке я повірити геть не можу. Леза можуть буди однаково гарними чи однаково поганими, але бути всі різними. В умовах конвеєру це технологічно неможливо.

Тому в мене, як завжди, куча факторів які дають саме такий різний результат кожного разу.

Цього разу дива знову не сталося. Але ж мій бортовий журнал у першу чергу заради самопізнання та самовдосконалення. Потроху додається й того і іншого. Хоча значно повільніше ніж хотілося б.

Олександр Тернавский, stanislav-q, hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 29 Лист 2023, 00:54

Ты наверное даже если решишь просто стричь бороду машинкой с насадкой под 3мм, то найдешь способ как накосячить и себя изувечить. У тебя талант творить рандомную необъяснимую дичь.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

trimmer, Олександр Тернавский, vicbro, Kitten911, Alfed, Yura_, CNPOMAHELL і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 29 Лист 2023, 01:09

Изотовец пише:

Ты наверное даже если решишь просто стричь бороду машинкой с насадкой под 3мм, то найдешь способ как накосячить и себя изувечить. У тебя талант творить рандомную необъяснимую дичь.
Думаю, що ця дичина ще й кожного разу інша буде, без повторень. Але маємо що маємо. Візок знань потроху важчає. Хоча на результаті поки що нічого не відбивається. Так щоб позитивно.
PS: Скажіть панове, як у порівнянні із Yaqi помазки інших марок? Omega, чи Pearl + Baili  з "Грейсу"? Або Kent чи Simogue? Маю на увазі найдешевші синтетики від цих марок? Пам'ятаю, що в іншій гілці  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] цікавився помазками Kent, але не знаю чим це скінчилося.
І ще стосовно Yaqi. Ви ж теж думаєте, що борсук мені не потрібен і синтетика буде найкращім варіантом?

І як відноситесь до ручок з резини у помазках Yaqi? Цікаво ж? З одного буку не розіб'єш підлогу. а з іншого. Пам'ятаю що оброблені стики навколо ванни та на вікнах із силіконового герметику прекрасно збирають на собі цвіль. Хоче може воно й інше і я собі вигадую...
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 29 Лист 2023, 02:24

CNPOMAHELL пише:

Думаю, що ця дичина ще й кожного разу інша буде, без повторень. Але маємо що маємо. Візок знань потроху важчає. Хоча на результаті поки що нічого не відбивається. Так щоб позитивно.
PS: Скажіть панове, як у порівнянні із Yaqi помазки інших марок? Omega, чи Pearl + Baili  з "Грейсу"? Або Kent чи Simogue? Маю на увазі найдешевші синтетики від цих марок? Пам'ятаю, що в іншій гілці  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] цікавився помазками Kent, але не знаю чим це скінчилося.
І ще стосовно Yaqi. Ви ж теж думаєте, що борсук мені не потрібен і синтетика буде найкращім варіантом?

І як відноситесь до ручок з резини у помазках Yaqi? Цікаво ж? З одного буку не розіб'єш підлогу. а з іншого. Пам'ятаю що оброблені стики навколо ванни та на вікнах із силіконового герметику прекрасно збирають на собі цвіль. Хоче може воно й інше і я собі вигадую...
Помазки это еще более эфемерная ниша, чем станки или лезвия, и зачастую выбираются они вообще по предпочтениям понятным только человеку, который им пользуется. Лично я барсуков вообще никогда в руках не держал и в принципе помазкоманией не страдал. Нужен тебе барсук или нет, кроме тебя вряд ли кто-то ответит на этот вопрос. Но почему синтетика для тебя будет приемлемее на этот вопрос ответить можно. Ее не нужно длительно замачивать, ее не нужно запускать первое время для работы как натуралов. Весь нюанс с ее использованием это как сильно струсишь ее перед набором мыла или взбитием пены из крема, то и получишь. Смысла смотреть на синтетику от Semogue или Kent я вообще не вижу, либо что-то Yaqi-подобное, либо уже какая-нибудь Omega Evo (ну или хотя бы Hi-brush, но никак не S-brush) или синтетика от Muhle. А вообще нужно начинать с того как помазок будет использоваться. Если это чашка и потом красящие движения по лицу, то любая синтетическая современная метла от 24мм взобьет пену без проблем, а отличия на лице будут мизерные. Если идти на лицо с массажными движениями, то тут нюансов будет больше уже.

Если под "резиной" подразумевается "resin", то это эпоксидная смола. Разбить об пол как раз таки возможно (если интересно, то искать на форуме какую-то тему про Yaqi от Саши Кавуна, у него такой опыт был, вроде бы тема про Purple Haze если не ошибаюсь), а плесень они наоборот не собирают.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Ruslan, Олександр Тернавский, ARTURIUS, Alfed, Yura_, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 29 Лист 2023, 03:27

Изотовец пише:

Если под "резиной" подразумевается "resin", то это эпоксидная смола. Разбить об пол как раз таки возможно (если интересно, то искать на форуме какую-то тему про Yaqi от Саши Кавуна, у него такой опыт был, вроде бы тема про Purple Haze если не ошибаюсь), а плесень они наоборот не собирают.
Тепер більш зрозуміло. А то спочатку думав, що продавці копіпастять бездумно опис своїх продуктів. Бо з одного боку "resin" з іншого "полімерна смола". А виявилося, що resin то зовсім не про резину....
Те ж, що ручку зі смоли можна розбити -навіть не маю сумніву.
Цитата :
Смысла смотреть на синтетику от Semogue или Kent я вообще не вижу, либо что-то Yaqi-подобное, либо уже какая-нибудь Omega Evo (ну или хотя бы Hi-brush, но никак не S-brush) или синтетика от Muhle.
Ну я ж так розумію, що синтетика Mühle вирізняється від Yaqi, Simogue чи Vulfix. Типу Yaqi використовується синтетика від BASF в інших від DuPont (конгломерат, що придумав тефлон, нейлон, кевлар тощо..) и щось своє на базі теж DuPont а може зовсім своє.
Плюс існують усякі OMEGA (S10018 наприклад) з цінником дешевше за Яків. Ти написав, що S-серія "не дуже".  А у чому там різниця з HI-серією?

Також мені здається, що якісь великі пучки (більше 24) нема сенсу. Інакше доведеться весь час власноруч вичавлювати пінку звідти.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 29 Лист 2023, 09:24

Бери Yaqi и не заморачивайся. Соотношение качества и цены у них самое лучшее. В Барберкампани есть в районе 350грн приличные помазки 24мм. Дешевле и на Алиэкспресс не купишь. Этот помазок будет точно в разы лучше любого твоего.
И еще пару слов. Избавься от таких понятий как "...одне лезо голить у різних бритвах по різному." Лезвие не бреет по разному, бритвы могут брить по разному. А в действительности - бреет человек, его связка мозг - рука, а не бритва и, тем более, лезвие. И не брейся бритвой с разным вылетом по сторонам. Отполируй технику на Популаре и сам увидишь, что нет никаких магических связок бритва - лезвие. Есть лезвия более комфортные и менее комфортные.
Я могу бриться любой бритвой с любым лезвием и "без цяток". О чем это говорит? О том, что дело не в лезвиях и связках, а в руках и технике.

Ruslan, trimmer, Kitten911, Alfed, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 154
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 29 Лист 2023, 09:28

Беріть Yaqi, відносно не дорого та й якість нормальна. Маю синтетичний Yaki Mokka Express Synthetic - ним цілком задоволений (користують із квітня 2022 р), правда, інколи кортить придбати Muhle 33K257, але думаю чи вартує.

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6966
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 29 Лист 2023, 09:43

CNPOMAHELL, все ж таки я би рекомендував синтетику Які. Вона мʼяка, враховуючи чутливість твоєї шкіри, то є ідеальний варіант для тебе. А ще рекомендую звернути увагу на масляний прешейв. На сьогодні кращого захисту для шкіри я не знаю. Но то для мене. Хоча б спробуй.

ARTURIUS та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 157
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 29 Лист 2023, 10:03

Изотовец пише:
Ты наверное даже если решишь просто стричь бороду машинкой с насадкой под 3мм, то найдешь способ как накосячить и себя изувечить. У тебя талант творить рандомную необъяснимую дичь.
Ему намного больше нравиться писать чем научиться бриться.😂

trimmer, Олександр Тернавский, Kitten911, CNPOMAHELL, Caonima, Vlad_S та igorbod Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 29 Лист 2023, 10:40

Alfed пише:

Ему намного больше нравиться писать чем научиться бриться.😂

А чë, мне например, интересно читать бортовики а этот прям шедевр, писательского искусства.
И в юмор камрад умеет, нормально воспринимает подколы и конструктивную критику)))

Ruslan, Олександр Тернавский, ARTURIUS, Yura_, all75, CNPOMAHELL, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 29 Лист 2023, 12:51

vicbro пише:

Этот помазок будет точно в разы лучше любого твоего.
Тут не знаю, бо в мене немає синтетики. Мабуть що так.
Цитата :
И еще пару слов. Избавься от таких понятий как "...одне лезо голить у різних бритвах по різному." Лезвие не бреет по разному, бритвы могут брить по разному.
Розумієш, я не знаю які інші слова підібрати до цього. Голиш одною стороною -ок. Голиш іншою - я ніби інше лезо поставив. Як мінінум ця сторона вже "співає". А в процесі гоління враження, ніби я якоюсь трохи тупуватою пилкою голюся. Тобто результат - більше змахує щетини цим боком. Але й досить неприємні враження від гоління.
Я припускаю, що можна поставити лезо якось "не так" у мою бритву-метелика з Індії. Бо то зовсім не Pearl а ближче до нонеймів. Хоча я публікував [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Там і коробочка і поліграфія (є "суперобкладинка" навіть зверху на коробці). Не кожен відомий бренд зможе похизуватися подібною увагою до деталей. І лезо я можу навіть по вертикалі поставити з різним вильотом (те що вушками називають - по краях).
Але я зовсім не розумію, як можна поставити не так лезо у Feather Popular. Якщо ті бачив більше ніж 1-2 моїх огляди, я один раз скаржився і на таке. Так, різниця там практично не помітна. Але ж є. Як і не розумію, як можна поставити "не так" лезо в Treet Hercules, Gillette Blue Blades чи Lord L122. Там це просто конструктивно неможливо зробити.
Як і не може бути, ніби здалося. Бо Ось голишся одним боком. А тут перевернув бритву іншим - і геть інші враження.
Цитата :
Есть лезвия более комфортные и менее комфортные.
Менш комфортні = погані. Більш комфортні=гарні. Неважливо як це назвати. Звичайно ж можна виголитися майже будь-чим, при наявності часу та відсутності поспішності.
Ми ж не у радянські часи живемо, і не у вакуумі. Простіше ж одразу взяти лезо, яким голитися приємніше? Бо мені, мабуть, рік знадобиться, щоб хоча б перепробувати вже наявне. Бо, завдяки Дмитру ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ) та Сергію ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]) в мене багато різноманітних лез, хоч і в 1 екземплярі.

І бувають леза, якими голитися важко у будь-якій бритві (ну майже). І що цікаво. З точки зору законів фізики, порізатись тупим лезом простіше. А мене чомусь напружують саме гострі леза. Неприємно напружують. Багатьма гострими лезами більш комфортно голитися саме на 2-3-4 раз, а не коли воно тільки но з конвертику.
Цитата :
Я могу бриться любой бритвой с любым лезвием и "без цяток". О чем это говорит? О том, что дело не в лезвиях и связках, а в руках и технике.
Та з цятками зрозуміло. Тиснеш чи намагаєшся чистіше виголитися = цятки. Бо навіть в мене на 1й прохід практично немає цяток, порізів тощо. І я прекрасно розумію, що моя "техніка" поки що і не техніка зовсім, поки я не можу отримати однакового результату при однакових (чи майже) параметрах та умовах.
Yura_ пише:
Беріть Yaqi, відносно не дорого та й якість нормальна. Маю синтетичний Yaki Mokka Express Synthetic - ним цілком задоволений (користують із квітня 2022 р), правда, інколи кортить придбати Muhle 33K257, але думаю чи вартує.
Ну на щось подібне до вашого Yaqi я й придивлявся. Причому і до такої форми теж. Бо мені не дуже подобаються (на вигляд) щось розфарбоване у "барберський льодяник" чи довжелезні ж барберські ручки.
Але я розумію, що гоління - то ж хоббі. Тут присутні елементи колекційонування теж.

І це ще одна причина, чому я теж одразу не купив Yaqi та й закрив питання. Особливості характеру. не люблю як у всіх. Навіть якщо моє "не як у всіх" - якесь дивне всрате г*мно.

Я ж і про вибір питаю більше для того, щоб знайти для себе побільше аргументів, щодо подальшої купівлі саме цього екземпляру. Але це ще не найгірше. Я можу місяцями обирати з-поміж декількох моделей (наприклад якщо ми про телефони, комплектуючі до ПК чи іншу електроніку) а в останній момент взяти щось, на що зовсім не звертав уваги до цього. Саме цікаве, що обраний екземпляр теж буде підходити (а може й перевершувати) критерій, якими користувався при виборі. Але іншим може здатися що покупка було спонтанною. :)
Ruslan пише:
А ще рекомендую звернути увагу на масляний прешейв. На сьогодні кращого захисту для шкіри я не знаю. Но то для мене. Хоча б спробуй.
Пробував афтершейв у якості прешйву. Якоїсь різниці не відчув. Але ж в мене і так гоління одне на одне не схожі. А тут ще одну невизначеність додавати? Мені здається, буде тільки гірше при моїх теперішніх голярських здібностях.
Alfed пише:
Ему намного больше нравиться писать чем научиться бриться.[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
А типу я це сильно приховую? Дається взнаки найперша робота, часів ще інституту, якою, нажаль, більше не займаюся.
trimmer пише:
А чë, мне например, интересно читать бортовики а этот прям шедевр, писательского искусства.
И в юмор камрад умеет, нормально воспринимает подколы и конструктивную критику)))
Ну так читати щось на кшталт "в 2000й раз поголився, усе ок", думаю нецікаво читати!? А тут, хоча й немає інтриги щодо результату - бо все буде, як завжди, погано.  Але ж як саме погано та наскільки - тут вже присутня інтрига. ;)

hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 19 EmptyСр 29 Лист 2023, 13:21

CNPOMAHELL пише:


Ну так читати щось на кшталт "в 2000й раз поголився, усе ок", думаю нецікаво читати!? 

Цікаво. 

 Не цікаво читати 2000й раз, про бальзам-комфорт фор мен, який 2000й раз пече.


 А взагалі, хто зрозумів для чого тут це все - давно перестав коментувати і намагатись щось тут комусь довести.


Останній раз редагувалося: Caonima (Ср 29 Лист 2023, 13:22), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 19 з 39Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Голова Timor Solingen Open Comb

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: