ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
WetShaver
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
creativeresponse
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Наступний
АвторПовідомлення
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyСр 29 Лист 2023 - 13:22

CNPOMAHELL пише:

Ну я ж так розумію, що синтетика Mühle вирізняється від Yaqi, Simogue чи Vulfix. Типу Yaqi використовується синтетика від BASF в інших від DuPont (конгломерат, що придумав тефлон, нейлон, кевлар тощо..) и щось своє на базі теж DuPont а може зовсім своє.
Плюс існують усякі OMEGA (S10018 наприклад) з цінником дешевше за Яків. Ти написав, що S-серія "не дуже".  А у чому там різниця з HI-серією?

Також мені здається, що якісь великі пучки (більше 24) нема сенсу. Інакше доведеться весь час власноруч вичавлювати пінку звідти.
S-brush от Hi-brush отличается поколениями синтетического волокна. S-brush более ранний вариант, соответственно разница в том что у S-brush очень жесткий пучок в отличии от Hi-brush. Если ты на 100% уверен, что у тебя чувствительная кожа, то он тебе не подойдет даже для нанесения пены на лицо красящими движениями. А на лицо его вообще единицы пустить могут.
Тебе парни правильно говорят, бери Яки - не ошибешься, дешево и сердито.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyСр 29 Лист 2023 - 13:39

Был у меня когда-то давно S-brush Омега. Отвратительные впечатления. Яковские помазки имеют волокно намного выше качеством.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyСр 29 Лист 2023 - 13:59

vicbro пише:
Был у меня когда-то давно S-brush Омега. Отвратительные впечатления. Яковские помазки имеют волокно намного выше качеством.

Мне кажется, такой помазок был у всех. 
Такое себе изделие... такое впечатление что волокна с лески сделаны.

vicbro Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 154
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyСр 29 Лист 2023 - 14:08

Мав років 20 тому помазок - невідомий-китайчик.  То там була волосінь, що ого-го. Напевно, таким помазком можна і токарний верстат було поприбирати, змести металеву стружку.
Хоча і мав помазки-китайчики і притомної якості.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyСр 29 Лист 2023 - 20:10

Caonima пише:

Цікаво. 



 Не цікаво читати 2000й раз, про бальзам-комфорт фор мен, який 2000й раз пече.
Порад 0, глузувати в вас теж не виходить. То нашо ви себе змушуєте, бідненький читати?  
Цитата :
А взагалі, хто зрозумів для чого тут це все - давно перестав коментувати і намагатись щось тут комусь довести.
Не помітно, щоб ви не намагалися щось довести раз за разом.
Якщо ж ми в цілому, то гоління в різних людей виглядає приблизно як в анекдоті про рецепт в газеті:
Шановна редакція! Дякуємо вам за надрукований у газеті рецепт. Авокадо ми замінили на відварену картоплю, а креветки - підсмаженим салом, але загалом ваш рецепт салату з авокадо та креветками нам дуже сподобався.
Бо, розумієте, тема то одна, а решта - все індивідуальне в кожного. В вас немає мого бальзаму-комфорт фор мен, в мене -немає чогось, що є в вас. Та, навіть, якби в нас був однаковий набір для гоління - результат був би різним. Бо існує ще купа параметрів: шкіра, її тип, контури обличчя, товщина волосся, жорсткість води, якою вмиваєтесь, вміння голитися тощо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyСр 29 Лист 2023 - 20:32

CNPOMAHELL пише:

Порад 0, глузувати в вас теж не виходить. То нашо ви себе змушуєте, бідненький читати?  
Цікаво спостерігати. Як за рибками в акваріумі.

 Щодо порад. А який сенс? Люди витрачають час на поради, які ігноруються.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyСр 29 Лист 2023 - 20:34

CNPOMAHELL пише:


Шановна редакція! Дякуємо вам за надрукований у газеті рецепт. Авокадо ми замінили на відварену картоплю, а креветки - підсмаженим салом, але загалом ваш рецепт салату з авокадо та креветками нам дуже сподобався.
 Це мені нагадало, як ти замінив бальзам за 30грн на бальзам за 50грн. І гордо заявив, що зробив все як радили.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyСр 29 Лист 2023 - 20:59

Caonima пише:

Це мені нагадало, як ти замінив бальзам за 30грн на бальзам за 50грн. І гордо заявив, що зробив все як радили.
Якщо б ви хоча б по диагоналі читали те, що коментуєте то побачили б що в якості афтершейву в мене рідина після гоління ALPA WINDSOR. А бальзам, до якого ви весь час докопуєтесь, є допоміжною речовиною. Чи "Альпа" вам теж не до вподоби?
Тоді хоча б натякніть, що на вашу думку повинне буди у якості засобу після гоління в "нормального бритвомана"?
Чи ви з'ясовуєте підходить щось чи не підходить тільки подивившись на ціну? Тоді нагадаю, що в своїх країнах ті ж самі Nivea, Proraso, Lea тощо коштують ті ж самі євро-півтора. Чи ви реально вважаєте, що умовний польский/болгарський/турецький/німецький/іспанський/тощо масмаркет крем\бальзам після гоління чимось сильно вирізняється від наших?

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyСр 29 Лист 2023 - 21:10

Я вважаю, що людина, яка на кожному кутку кричить яка в нього особлива ніжна і чутлива шкіра, мала б більш відповідально віднестись до засобу після гоління. Особливо, якщо цей засіб ніфіга не заспокоює, а навпаки, пече.

 А щодо мене особисто, то я вже перебрав штук 15 а/ш, поки не залишив декілька, які мені особисто підходять. Всі решта відразу або на продаж, або в село. Я ж не мазохіст. Те саме і з помазками, те саме і з бритвами.

Kitten911, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyСр 29 Лист 2023 - 21:51

Caonima пише:

Я вважаю, що людина, яка на кожному кутку кричить яка в нього особлива ніжна і чутлива шкіра, мала б більш відповідально віднестись до засобу після гоління.
Так я на них не розуміюся.
Цитата :
Особливо, якщо цей засіб ніфіга не заспокоює, а навпаки, пече.
Пече ж не від засобу, а від того, що так поголився, що шкіра роздратована. Мені ж пекло вже на стадії змивання решток пінки водою. А при нанесенні засобу пече від самого факту торкання шкіри. У всякому разі я собі це саме так пояснив.
Цитата :
А щодо мене особисто, то я вже перебрав штук 15 а/ш, поки не залишив декілька, які мені особисто підходять.
Ну Alpa Windsor заспокоює. Пекти шкіру перестає. Холодить приємно. Може й не треба більш нічого наносити після нього? А може навпаки - треба.

Я коли голився касетниками, користувався кремом після гоління Velour виробництва України. З Харкова компанія чи шо. Крем існує років 20 може й більше. Зараз спеціально подивився. Коштує 18 грн. А ви кажете, що за 30-50 то погані креми. ;)

Мені просто ні з чим особливо порівнювати. Для мене будь-який афтершейв є незрозумілою річчю. Більш незрозумілі тільки маселка перед голінням.

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyСр 29 Лист 2023 - 22:18

Если бальзам печёт, то он точно не подходит, бальзам должен питать и увлажнять, но точно не печь, не помню какой из бальзамов у меня тоже подпекал, несколько раз попробовал, убедился что именно он и пустил в народ...

Yura_, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 0:18

CNPOMAHELL пише:

Я коли голився касетниками, користувався кремом після гоління Velour виробництва України. З Харкова компанія чи шо. Крем існує років 20 може й більше. Зараз спеціально подивився. Коштує 18 грн. А ви кажете, що за 30-50 то погані креми. ;)

Не знаю как у них крем для бритья, никогда не пользовался, но крем для ног Safari этого же бренда Фитодоктор это просто имба за свою стоимость.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 2:08

CNPOMAHELL пише:

Так я на них не розуміюся.
 Так ніхто не розуміється. Тому й перебирають. Кому комфорт треба.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 14:11

Изотовец пише:

Не знаю как у них крем для бритья, никогда не пользовался, но крем для ног Safari этого же бренда Фитодоктор это просто имба за свою стоимость.
Знову ж, купляв крем, коли голитися особливо й не треба було. Або з великими перервами. А за 1-2-3 тижні навіть без крему все загоїться.
Caonima пише:

 Так ніхто не розуміється. Тому й перебирають. Кому комфорт треба.
Звичайно ж ви теж розумієте, в яку логічну пастку я потрапив. Якщо взяв 1, 2, 3 крем (гель, бальзам), різниці особливої не помітив, то мозок робить висновок, що все інше +- таке ж. Тому й питав, що саме вам підійшло. Не факт, що я таке придбаю. Також не факт, що воно мені підійде. Але хоч у якості орієнтиру буде.
І зрозуміло, що на ціну тих невдалих бритв, що в мене вже є, міг би купити щось 1 трошки коштовніше та набагато краще. Але... Бо, наприклад, пам'ятаю як тут продавали Twig Leaf, яка не підійшла. І якщо б не власна гидливість до вживаних товарів особистої гігієни - я б її першим купив. Чи сталеву Feather з цінником 10-11к продавали. Бритва ж супер! Але людині не підійшла. А ще не маю звички продавати те, що купив. Тому, якщо ви перепробували десяток, та непотрібну решту продали, в мене те все буде валятися десь. Така я людина. З роками доволі важко себе переробляти.

Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6966
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 15:43

Kitten911 пише:
Если бальзам печёт, то он точно не подходит, бальзам должен питать и увлажнять, но точно не печь, не помню какой из бальзамов у меня тоже подпекал, несколько раз попробовал, убедился что именно он и пустил в народ...
Є бальзами із вмістом спирту, вони й печуть.

Олександр Тернавский, andreyv1979, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 16:20

Ruslan пише:

Є бальзами із вмістом спирту, вони й печуть.
Думав, що пече бо шкіра пошкоджена.

Гель після гоління Man Key Sensitive After Shave Gel для чутливої шкіри, 200 мл Склад:
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Polysorbate-20, Alcohol Denat., Acrylates/C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Parfum, Panthenol, Allantoin, Menthol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Бальзам For Men ultra sensitive 200мл Склад:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2879
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 17:11

Kitten911 пише:
Если бальзам печёт, то он точно не подходит, бальзам должен питать и увлажнять, но точно не печь
Мабуть бальзам з АНА кислотами попався! Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 3202928208

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 18:32

Ruslan пише:
Є бальзами із вмістом спирту, вони й печуть.
Если кожа сильно повреждена - у меня любой бальзам печет, но не сильно и всего секунд 5-10, потом кожа наоборот успокаивается. 
Давно уже такого не испытывал от подходящих бальзамов, т.к. бреюсь с минимальной травматичностью. В самом начале было.

А вот то, что жгет всегда - бальзамы охлаждающие. Вообще никакого охлаждающего эффекта я не чувствую, лишь длительное жжение. Это же касается и большинства мыл/кремов с ментолом (я штук 5 пробовал за все время). При этом с лосьонами в этом плане все хорошо - охлаждают нормально, негатива ментол не вызывает. Какая причина такой реакции не знаю - может разные ингредиенты охлаждающие используются, или в бальзамах дозировки другие...

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 22:21

Да если кожа сильно повреждена, то даже жжение от воды при умывании может быть. Так что это сомнительный показатель плохого/хорошего бальзама. И при таких повреждениях мало какой бальзам сильно прям ситуацию спасет.
Другое дело когда повреждений как таковых практически нет, а бальзам особо никак себя не проявляет в плане ухода, увлажнения и т.д. Тогда да, уже можно задумываться, что он плохой или не подходит.
Тут же у автора проблемы именно с повреждениями кожи, и ему нужно ни какие-то бальзамы там менять и в промежутках между бритьем уходовые крема использовать, а взять скраб для лица и через день после бритья его использовать и вместо обычных кремов для лица в эти дни все тот же бальзам/крем после бритья наносить для восстановления. Толку там мазать обычные уходовые средства, если кожа в эти дни не ухода, а восстановления просит.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

stanislav-q, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 22:22

И я ментол не люблю.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 23:16

stanislav-q пише:
Если кожа сильно повреждена - у меня любой бальзам печет, но не сильно и всего секунд 5-10, потом кожа наоборот успокаивается. 
От мені теж так здалося.


PS: Вище написав склад того, що я мажу собі після гоління.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 23:18

Изотовец пише:
Да если кожа сильно повреждена, то даже жжение от воды при умывании может быть.
Я так через раз і пишу: пекло при змивання решток піни в кінці гоління.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyЧт 30 Лист 2023 - 23:23

Kitten911 пише:

И я ментол не люблю.
Я в кремах для гоління не люблю. Бо йде локальне "замороження" шкіри (ніби місцевий наркоз), та відчуття становляться невиразними. а я ж і так голюсь так собі (тисну, ріжуся тощо) а тут ще й пропада зворотній зв'язок від шкіри. Виходить ще гірше. А от на ментол як компонент ніяких подразнень чи інших реакцій нема.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyПт 1 Груд 2023 - 1:45

CNPOMAHELL пише:



Тому й питав, що саме вам підійшло. Не факт, що я таке придбаю. Також не факт, що воно мені підійде. Але хоч у якості орієнтиру буде.
 Те, що мені підійшо з доступного, це Areffa.
 В твоєму випадку можна до неї звернутись, і вона тобі накалатає щось в індивідуальному порядку.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6966
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 20 EmptyПт 1 Груд 2023 - 10:09

А може дати шкірі перепочити днів 3-5, а потім кілька разів поголитися в один прохід й виключно за ростом волосся, без усіляких добривок. Шкіра відновиться. А потім можна спробувати голитися правильно :)

stanislav-q, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 20 з 39Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Голова Timor Solingen Open Comb

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: