ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+31
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
WetShaver
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
creativeresponse
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
35 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyСр 7 Черв 2023 - 19:33

Якось я до недавнього часу голився зовсім зрідка. Може раз на тиждень, чи рідше. А от останнім часом (може роки зо три) голюся раз на 3-4 дні а то й раз на 2 дні.
Першими бритвами в мене були різні варіації Gillette Tech: китайська Gillette Blue, Treet Hercules, Lord L122. Вони трохи вирізняються між собою, та різні у враженнях. Але є й спільне - низенька тоненька голова, якою дуже зручно голитися у проблемних місцях.
У мене проблемними є контур нижньої шелепи, під носом та під губою.

І з деякими бритвами "ідеального результату" мені отримати не вдалося. І добривки проблеми не вирішували. Просто отримував до купи ще й подразнення та красноту від невдалих спроб "виголитися в нуль".

Але, мабуть, кількість таки перейшла у якість, і з'явилося деяке розуміння.

Виявилося, що бритви, якими подобається голитися, при гарному ж результати мають приблизно схожі ознаки - компактна голова, схожа на все той же Gillette Tech. Бо дві бритви-метелика, якими я теж із задоволенням часто голюся, мають голову, хоч і трохи більшу, але теж, досить компактну. І вони теж голять доволі чисто. Наприклад індійська бритва-метелик [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] та бритва-метелик радянських часів, українського виробництва "Меридиан" (кажуть що вона э клоном американської Shick Crona).
Ними виголитися трошки важче але теж реально.

При цьому є бритви, якими голитися приємно, але багато непробривів, яки ніяк не могу побороти. Наприклад Gillette King C та "китайфутур" від QShave. Приємно але нерезультативно. Проблемні місця такими і зостаються.

 І от яки висновки я для себе зробив:

1. Проблеми в мене там, де "нерівні поверхні".
2. Можливо, з часом, проблема зникне так би мовити "зросте голярський скілл". А поки можна просто вибрати бритву із більш компактною головою, для отримання прийнятного очікуваного результату.

Можливо моя проблема для когось із самого початку було очевидною. Але я збагнув це саме зараз. І цьому дуже допомагає спілкування на форумі. Причому не завжди то є чиїмось порадами. Достатньо самому намагатися описати "на папері" свої відчуття.

Andrewt, Oleksii, Олександр Тернавский, Акулов, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyСр 7 Черв 2023 - 21:29

Класна розповідь!
Думаю, краще тему перенести в розділ бортових журналів. Будемо чекати на продовження твоїх інсайтів.)

_________________
Через терни до зірок!

stanislav-q, CNPOMAHELL та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyСр 7 Черв 2023 - 22:39

После всего "опробованного" я сделал вывод, что для меня главное это перерыв между сеансами. Короткую щетину (1-2 и даже 3 дня) я пробовал брить всеми доступными мне способами. Но проблема всегда одна - ощущение, что лезвие не бреет, кожа чувствует себя плохо после бритья, да и выбриться куда тяжелее, чем с 4-5-дневным волосом.
Это относится ко всем инструментам, даже к "щадящим", где не нужен "скилл": кассетные станки, т-шки с фиксированным углом атаки вроде хенсона/leaf thorn. 

К примеру, юзаю мак3, 3-дневная щетина - ощущение, что лезвие тупое (хотя оно новое) и волосы выдирают, попутно снимая слои кожи сверху. Может короткая щетина очень жесткая, или кожа за 3 дня "отдохнуть" не успевает, либо все в комплексе. Лосьон ощутимо прижигал по всему лицу после такого. 
Позже этой же кассетой побрился через 5 дней, использовав тот же гель от King C - все отлично, сбривает легко, лосьон чуток пощипывает лицо. Потом пробовал опять через 3 дня побриться. Последнее бритье ведь было не травматичное. Опять та же песня - некомфортно.

Если что, я пробовал этот "финт" с множеством связок. Разные тешки/кассетники + классическаяя вкб-шная косметика/безпомазковые крема/гели/. Результат аналогичный. Если 4-5 дней не выждал, то результат не порадует.

Для себя вывод сделал такой - буду бриться реже и приятнее. Может мое лицо и щетина не предназначены для частого бритья (щетина жесткая + очень черная, её видно "сквозь кожу" даже когда лицо на 99% гладко побрито). Ну либо "руки кривые", раз не смог ничего из имеющегося приспособить для частого, комфортного бритья. Пусть даже так, других  рук у меня нема, а значит буду исходить из того, что есть [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] (комфортное бритье раз в 4-5 дней).

Ruslan, Олександр Lutsk, ARTURIUS, CNPOMAHELL та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 2:29

stanislav-q пише:
Для себя вывод сделал такой - буду бриться реже и приятнее.
Зробив приблизно ті ж висновки. Голитися частіше аніж раз на 3 дні для мене не має сенсу. Шкіра не загоюється, та реагує боляче. А результат гоління не відповідає прикладеним зусиллям.
А от якщо пауза між голінням більша - то й результат більш суттєвий. Та й шкіра встигає відновитися.

Ruslan та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 7:00

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Спробуйте засоби захисту шкіри до гоління, наприклад масляний прешейв.
Піну не взбивайте на обличчі, а наносьте помазком легкими фарбуючими рухами.
Голіться в два проходи, щоб мінізувати вплив мила та леза на шкіру.
Лосьйон замініть на без спиртовий бальзам, а краще на тонік для обличчя і обовʼязково нанесіть крем для обличчя, щоб шкіра мала захист і швидше відновилась.
Кремом для обличчя користуйтесь кожен день.

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Влад Бежик, alex-kin, CNPOMAHELL, Vlad_S, Шейвер та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 7:53

ARTURIUS пише:
Спробуйте засоби захисту шкіри до гоління, наприклад масляний прешейв.
Такого досвіду ще не маю. Прешейвами досі не користувався. 
Цитата :
Піну не взбивайте на обличчі, а наносьте помазком легкими фарбуючими рухами.
А я якось інакше і не вмію. Як не намагався виходить тільки фарбуючими.

Цитата :
Голіться в два проходи, щоб мінімізувати вплив мила та леза на шкіру.
Тепер, коли я зрозумів, як можна покращити результат. Ага, дивимось назву - треба використовувати конкретного вигляду голови, для покращення результату. Так щоб тільки 2 рази і все - результат поки що поганий з будь-якими інструментами чи розхідниками.
 
Цитата :
Лосьйон замініть на без спиртовий бальзам, а краще на тонік для обличчя і обовʼязково нанесіть крем для обличчя, щоб шкіра мала захист і швидше відновилась.
Періодично використовував старезний "Шипр" та болгарський гель Aroma. Але перший закінчився, другий практично закінчився, тому якраз крем і використовую.
Якось доволі агресивно поголився. Шкіра прямо горіла та боліло навіть при умиванні водою. Спробував гель після гоління, через деякий час - крем після гоління. Результат так собі. Дуже пожирнішала шкіра. Тобто що занадто, то не здраво.
Цитата :
Кремом для обличчя користуйтесь кожен день.
І такого досвіду поки що не маю. Але літо... Чи не буде гірше? Розумію якщо йдецця про осінь чи зиму, але влітку спекотно й без цього. 

До речі, ютюб канал @artshaving то ви?
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 8:26

Від крему для обличчя гірше не буде, а тільки краще.))
Підберіть доглядовий крем для свого типу шкіри.

Так, ютуб канал мій.)

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 8:36

Цитата :
Від крему для обличчя гірше не буде, а тільки краще.))
Підберіть доглядовий крем для свого типу шкіри.
Тоді, зходу, питання: яким чином можна дізнатися про тип своєї шкіри?
Цитата :
Так, ютуб канал мій.)
Просто попалося на днях. А там теж про креми було. ;)

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 9:17

CNPOMAHELL пише:

Тоді, зходу, питання: яким чином можна дізнатися про тип своєї шкіри?

Це досить легко зробити навіть самому.



При виборі доглядового крему орінтуйтесь на професійну косметику.
Така косметика створюється конкретно під типи шкіри, більш дієва і може коштувати дешевше.
Підберіть чоловічий крем, бо шкіра жінок та чоловіків трохи відрізняються. 
Українські бренди виготовляють класні косметичні засоби. 
Рекомендую розглянути саме українських виробників.

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 9:25

ARTURIUS пише:
Підберіть чоловічий крем, бо шкіра жінок та чоловіків трохи відрізняються. 
Українські бренди виготовляють класні косметичні засоби. 
Рекомендую розглянути саме українських виробників.
Щось не пригадую чоловічі креми для обличчя в принципі. Зубні пасти пам'ятаю, мала, гелі для тушу та шампуні. Навіть гігієнічні помади. А от креми щось ні. Причому не тільки українського виробництва, а загалом - чоловічі креми.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 9:52

CNPOMAHELL пише:
Щось не пригадую чоловічі креми для обличчя в принципі. Зубні пасти пам'ятаю, мала, гелі для тушу та шампуні. Навіть гігієнічні помади. А от креми щось ні. Причому не тільки українського виробництва, а загалом - чоловічі креми.

Їх є достатньо. 
Це я просто на вскидку загуглив і перейшов за першим посиланням.
Креми для обличчя - ROZETKA | Купити крем для обличчя у Києві: відгуки, ціни

_________________
Через терни до зірок!


Останній раз редагувалося: ARTURIUS (Чт 8 Черв 2023 - 9:54), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 9:53

CNPOMAHELL пише:

Щось не пригадую чоловічі креми для обличчя в принципі. Зубні пасти пам'ятаю, мала, гелі для тушу та шампуні. Навіть гігієнічні помади. А от креми щось ні. Причому не тільки українського виробництва, а загалом - чоловічі креми.
 Bulldog, Nivea for men, Shiseido и куча других

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Lopar
Новачок
Новачок
Lopar


Повідомлень : 34
Репутація : 3
Дата реєстрації : 07.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 10:00

Читаю перше повідомлення і розумію, що ситуація дуже схожа....
Досвід гоління значний і нині необхідність щоденна, бо дуже неприємно вже через добу. Перечитав багато статей і даний форум, на початку кинувся у косметику, але швидко зрозумів - косметика займає десь 3 місце по важливості, а головне що дуже часто не відповідає тому що написано. Як приклад - креми перед голінням, дуже часто що вони роблять - значно зволожують шкіру, відповідно "волоски" ховаються в набухлій шкірі і не зрізаються, а шкіра навпаки зрізається дуже ефективно. Багато мил для гоління обезжирюють поверхню і як результат - відсутня плавність, а бритва залипає.... Дійшов до того, що звичайне дитяче мило значно ефективніше всього набору розрекламованої хімії. Тому раджу хімію вивчати вже опосля поставленої техніки і підібраного інструменту.
Далі бритва. З власного досвіду - пара бритва + лезо є первинним елементом в голінні. І тільки Ви зможете визначити ту бритву, що підійде Вам. Слухайте поради, читайте, а головне - пробуйте і вибирайте найкраще для себе, але не ведіться на рекламу чи вихваляння.
А вторинним елементом є - випрацювання власної техніки і послідовності дій. Тут масово розповідають про піну, креми, напрямки, але Ваше обличчя унікальне і не можу підлягати загальній формулі. Придивляйтесь до себе, до власного обличчя, так пам'ятайте поради, але не ставте їх в голову кута. Первинне Ваші відчуття і комфорт.

Volodymyr, creativeresponse, stanislav-q, KHSN, AMAROK, Kitten911, all75 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 10:13

Lopar пише:
Читаю перше повідомлення і розумію, що ситуація дуже схожа....
Досвід гоління значний і нині необхідність щоденна, бо дуже неприємно вже через добу. Перечитав багато статей і даний форум, на початку кинувся у косметику, але швидко зрозумів - косметика займає десь 3 місце по важливості, а головне що дуже часто не відповідає тому що написано. Як приклад - креми перед голінням, дуже часто що вони роблять - значно зволожують шкіру, відповідно "волоски" ховаються в набухлій шкірі і не зрізаються, а шкіра навпаки зрізається дуже ефективно. Багато мил для гоління обезжирюють поверхню і як результат - відсутня плавність, а бритва залипає.... Дійшов до того, що звичайне дитяче мило значно ефективніше всього набору розрекламованої хімії. Тому раджу хімію вивчати вже опосля поставленої техніки і підібраного інструменту.
Далі бритва. З власного досвіду - пара бритва + лезо є первинним елементом в голінні. І тільки Ви зможете визначити ту бритву, що підійде Вам. Слухайте поради, читайте, а головне - пробуйте і вибирайте найкраще для себе, але не ведіться на рекламу чи вихваляння.
А вторинним елементом є - випрацювання власної техніки і послідовності дій. Тут масово розповідають про піну, креми, напрямки, але Ваше обличчя унікальне і не можу підлягати загальній формулі. Придивляйтесь до себе, до власного обличчя, так пам'ятайте поради, але не ставте їх в голову кута. Первинне Ваші відчуття і комфорт.
 Такое впечатление что вы пользовались мылом Proraso, или подобным низкокачественным продуктом(я говорю не про цену, херня и среди дорогих мыл для бритья есть), и да в таком случае детское мыло действительно значительно лучше по всем показателям (скольжение, пост скольжение, уходовые), даже обычное мыло Dove будет лучше, хотя вроде как мыло для бритья его не позиционируют, но ни то ни другое ни по защите кожи ни по скольжению и пост скольжению даже и рядом не стоит с хорошими мылами для бритья, а скольжение и пост скольжение не менее важно чем острое лезвие, сама же бритва более второстепенна, можно принаровится к любой, но стоит ли это того когда мы сегодня имеем нереально огромный выбор на любой вкус цвет и кошелек

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 10:23

Чоловіча антивікова косметика | Догляд за обличчям для чоловіків — ТМ Cocos

Користуюсь нічним кремом для обличчя Cocos. 
Ціна-якість задовольняє. Дизайн упаковки такий собі, але в данному випадку це не головне, дозатор зручний і працює добре.

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 10:26

ARTURIUS пише:
Чоловіча антивікова косметика | Догляд за обличчям для чоловіків — ТМ Cocos

Користуюсь нічним кремом для обличчя Cocos. 
Ціна-якість задовольняє. Дизайн упаковки такий собі, але в данному випадку це не головне, дозатор зручний і працює добре.
 Фига се кокос подорожал, я его еще по 18-20 грн помню на полках в еве

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Lopar
Новачок
Новачок
Lopar


Повідомлень : 34
Репутація : 3
Дата реєстрації : 07.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 10:33

Не погоджусь... 
Так, досвічена людина може вибритись і лезом на сірнику, але всі ці теми часто читають початківці....
Вибір бритв величезний, так. Але конструктив - на жаль дуже обмежений. Більшість мають базову конструкцію, відрізняються матеріалами, покриттями, якістю і рекламою, але основа та сама.... 
Хімія - саме це і викликало основні проблеми, бо начитавшись вклався знатно, тільки от результат....
От коли пізнав своє, то зрозумів що йшов за рекламою і не туди. Банально підібравши бритву з лезами дуже вирішив проблему. Наразі це Henson Al13 i Muhle R41, тому що вони добре фіксюють лезо і з моєю щетиною нема перескоків, вібрування леза і скобління шкіри. А відсутність "знатної" косметики дозволяє не розмочувати шкіру перед голінням і тим самим не пошкоджувати її. 
Тому дуже прошу усіх досвічених не зводьте гоління до косметики, багато початківців після цього повертаються у касетники чи на електрику.
Пишу таке, бо сам спотикався через це і пробую відвадити інших від невірного шляху....


Останній раз редагувалося: Lopar (Чт 8 Черв 2023 - 10:41), всього регувалося 1 раз(-и)

Volodymyr та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 10:40

creativeresponse пише:
 Фига се кокос подорожал, я его еще по 18-20 грн помню на полках в еве
Ага.. Все дорощає по троху. 
Але мені цього крему хватає на довго. Він мене вже, чесно кажучи, притомив своєю нескінченністю.)))

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 10:54

ARTURIUS пише:
Користуюсь нічним кремом для обличчя Cocos. 
Ну це ще більш-менш. А те, що ви відібрали по фільрах у Розетці то жах. Там креми навколо вік, для шиї, для зволоження тощо. То все різні креми. Ще відкидаємо креми де прямо переважає маркетинг. На кшталт "із іонами срібла" чи то "ліпіди із флюїдами". Ще відкинемо усілякі анти вікові тощо. И бачимо що реально чоловічих кремів для обличчя там і не має.

А загалом, яку саме проблему ви збираєтесь у весе вирішити, користуючись нічним кремом для обличчя? Покращити шкіру на лиці у проміжках між голіннями? Заживити? Зняти чрезмірну лосність шкіри?
creativeresponse пише:
Bulldog, Nivea for men, Shiseido и куча других
О Нивєєвський якийсь точно бачив у продажу. У маленькому форматі 60 г. Відкривна коробка як у вазеліні. І крем там позиціювався "від у сього". Прямо як у жарті про чоловичий гель для душу 21 в 1.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] Мене чомусь беруть сумніви в ефективності крему "від усього". Але це я докопався до конкретного. Можливо у інших кремів усе ок із цим.

Lopar Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 11:09

Lopar пише:
Не погоджусь... 
Так, досвічена людина може вибритись і лезом на сірнику, але всі ці теми часто читають початківці....
Вибір бритв величезний, так. Але конструктив - на жаль дуже обмежений. Більшість мають базову конструкцію, відрізняються матеріалами, покриттями, якістю і рекламою, але основа та сама.... 
Хімія - саме це і викликало основні проблеми, бо начитавшись вклався знатно, тільки от результат....
От коли пізнав своє, то зрозумів що йшов за рекламою і не туди. Банально підібравши бритву з лезами дуже вирішив проблему. Наразі це Henson Al13 i Muhle R41, тому що вони добре фіксюють лезо і з моєю щетиною нема перескоків, вібрування леза і скобління шкіри. А відсутність "знатної" косметики дозволяє не розмочувати шкіру перед голінням і тим самим не пошкоджувати її. 
Тому дуже прошу усіх досвічених не зводьте гоління до косметики, багато початківців після цього повертаються у касетники чи на електрику.
 Видимо выбирали не тех кого читать стоило так сказать, да и вполне возможно вы в теме давно, лет 10 например, тогда охали от мыла ToBS T&H и Floris, которые на тот момент были жировыми и достаточно неплохими, сейчас они веганские и значительно хуже предыдущей формулы, но даже жировые никак с темже mainstream Stirling не сравнятся, от этого первые и упоминаются все реже если упоминаются вообще, так что новичкам в этом плане гараздо легче чем ребятам которые начинали много лет назадб, ведь любое артезанское мыло будет в разы лучше чем детское мыло, даже дешевый Arko превзойдет по всем показателям, кроме запаха и уходовых, сушит кожу нереально.
 Лезвия тоже всегда советуют "мягкие" или средней остроты, вместо Feather или Bic или Nacet. Ваши шансы расхерачит себе физиономию значительно ниже начиная именно с острых лезвий ибо вы к ним будете относится с большим уважением и срезать они будут чище. Если же начинать например с Astra которые в основном советуют, чтобы они работали лично мне на них нужно сильно давить, и при переходе на острые лезвия я бы себе мордаху расхерачил просто потомучто выработал моторику и технику на тупое лезвие.
 Бритвы по моему мнению новичкам советуют абсолютно неправильные, R89 EJ89 в основном, вместо Rocca и 3one6 например, новичкам они не дают чувства лезвия от чего ребята давят и часто режутся в следствии и возвращаются к касетникам, да и впринцыпе что R89 что его аналоги отвратительный совет для новичка ибо их большинство людей переростает очень быстро.
 Я понимаю что и Henson и Muhle r41 это ваш топ, но опять же новичкам их советовать не стал бы, изза их геометрии, Henson не имеет комфортных углов против роста волос, по росту и наискось достаточно хорош, R41 вообще не умеет брить, только работать как скребок в силу своей геометрии, достаточно щадящий кожу скребок, но комфортного незаметного срезания она не дает, но опять же очень многие люди от нее в восторге.

 А вот варианты которые я бы посоветовал люди в основном отбрасывают изза изначальных вложений, как по мне начинать нужно либо с Blackland BlackBird либо с Blackland Vector, они очень щадящие при этом еффективные, перерости их тоже сложно, что для новичка огромный плюс в плане економии денег, желание попробовать какойто другой отпадет на многие годы, но опять же ето все в нашей психологии, с меньшей суммой расстаться проще, но в итоге тратим значительно больше покупая 5-6-10 "дешевых" станков.

mad_fish Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 11:11

Lopar пише:
Далі бритва. З власного досвіду - пара бритва + лезо є первинним елементом в голінні. І тільки Ви зможете визначити ту бритву, що підійде Вам.
Поки що вважаю так само. Але є й інша "школа", коли не вибирають пару бритва-лезо а пристосовуються самі до тієї чи іншої бритви чи леза. Другий варіант складніший. Я ще від цього делеко знаходжуся.
creativeresponse пише:
Такое впечатление что вы пользовались мылом Proraso, или подобным низкокачественным продуктом
Багато які креми стягують шкіру обличчя. Утому числі й згаданий вами Прорасо. Але ковзання при цьому ок.
І думаю що компенсувати недоліки мила чи бритви то власний вибір. Якщо не 3 проходи, то можна й просто із холодною водою поголитися, без мила. А можно чимость тупим поголитися, компенсуючи ковзанням від мила\крему. Але це не дуже нормальна ситуація.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3532
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 11:12

Как обладатель проблемной кожи и уйдя от кассетников в вкб в поисках решения проблем, могу сказать одно, реально мыло, лосьоны и т.д. Это все второстепенно, главное подобрать правильную бритву и лезвие, у меня это заняло 1,5 года и в итоге распродал большую часть мыл/кремов, нашёл подходящие пару станков и несколько вариантов лезвий и наконец-то просто бреюсь в удовольствие и без убивания кожи! Мылом и туалетным сейчас спокойно могу побриться с хорошим результатом. Главное на самом деле понять что и как хочет кожа, выйти на оптимальную последовательность действий и реально самое интересное для меня было это бриться НЕ распариваясь, убрал распаривание и ушла большая часть проблем, начал в качестве прешейва наносить крем и вообще хорошо стало. Для каждого человека будет свой путь, нужно реально слушать, фильтровать, пробовать и оставлять/убирать лишнее/нужное!

Volodymyr, q7819, vicbro, creativeresponse, stanislav-q, ditrih_, CNPOMAHELL та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 11:16

Цитата :

Багато які креми стягують шкіру обличчя. Утому числі й згаданий вами Прорасо. Але ковзання при цьому ок.
І думаю що компенсувати недоліки мила чи бритви то власний вибір. Якщо не 3 проходи, то можна й просто із холодною водою поголитися, без мила. А можно чимость тупим поголитися, компенсуючи ковзанням від мила\крему. Але це не дуже нормальна ситуація.
 у любого геля для душа скольжение лучше чем у прорасо, впринцыпе у этого мыла скольжение почти отсутсвует, я могу назвать кучу мыл у которых пост скольжение в разы лучше чем скольжение Proraso

ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 11:24

Kitten911 пише:
Как обладатель проблемной кожи и уйдя от кассетников в вкб в поисках решения проблем, могу сказать одно, реально мыло, лосьоны и т.д. Это все второстепенно, главное подобрать правильную бритву и лезвие,

Абсолютно такое же впечатление, за исключением бритвы))
Такое ощущение, что и она относится к второстепенным атрибутами бритья.
Если бреюсь любимым лезвием, то сделаю это аккуратно, комфортно, без проблемно, практически с любой бритвой.
Оставил некоторое количество станков, просто для удовольствия, либо были подарены.
Лезвие на мой взгляд, 90% успешного ВКБ.

creativeresponse та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. EmptyЧт 8 Черв 2023 - 11:33

Lopar пише:
Наразі це Henson Al13 i Muhle R41,
Досить дивний вибір. Хотя.. Одна м'яка а інша агресивна... У вас повний диапазон на вибір.  
creativeresponse пише:
Лезвия тоже всегда советуют "мягкие" или средней остроты, вместо Feather или Bic или Nacet. Ваши шансы расхерачит себе физиономию значительно ниже начиная именно с острых лезвий ибо вы к ним будете относится с большим уважением и срезать они будут чище. Если же начинать например с Astra которые в основном советуют, чтобы они работали лично мне на них нужно сильно давить, и при переходе на острые лезвия я бы себе мордаху расхерачил просто потомучто выработал моторику и технику на тупое лезвие.
Так не забувайте, що, можливо у вас є голірський досвід докисетного гоління а в інших нема. Новачок, шо сидів роками на касетному Жілеті Ф'южин хоче того ж і при переході на вологе гоління. А саме - комфорту і простоти гоління. Как, якщо підібране тупе лезо, яке у даній бритві не голить то починаємо давити. Від цього порізи. Це приблизно так, як і з кухарським ножом - тупим легше порізатись. Бо тупість компенсуємо надавлюванням на ніж. Тож рани виявляються більш суттєвими від порізу тупим ножом, на який сильно давили, щоб він хоча б якось різав. 
Але й вибір занадто гострого леза не вариант. Немає ще техніки гоління. Трохи додавив чи зевонув и теж маємо поріз. І це ще у звичайній бритві, де сама конструкція сильно зменшує можливий кут відносно шкіри.
І мені і зараз не подобаються занадто гострі леза. Тоді потрібно весь час бути напруженим, щоб не різанути. До того ж гостре агресивне лезо не подобається і шкірі теж.
А є й ще вариант. Для мене це Yaqi Slant та Yaqi Katana. Я так і не зміг їм підібрати лезо із яким я б міг поголитися 2 проходи без болю. Кажуть треба 1 прохід. Але кількість проходів залежить від якості результату. Логічно, що за 1 прохід мені далеко до бажаного DFS і тим більше до BBS.
Більш неприємна для мене  була тільки дідова совєтська пластикова бритва із гребінкою. Ось там тупенькі індійські Topaz Platinum голили на трієчку. З іншими й зовсім терпіти неможливо було.

creativeresponse та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 38Перейти до сторінки : 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Голова Timor Solingen Open Comb

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: