ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+31
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
WetShaver
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
creativeresponse
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Наступний
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 11:35

ditrih_ пише:
Абсолютно такое же впечатление, за исключением бритвы))
Такое ощущение, что и она относится к второстепенным атрибутами бритья.
Если бреюсь любимым лезвием, то сделаю это аккуратно, комфортно, без проблемно, практически с любой бритвой.
Оставил некоторое количество станков, просто для удовольствия, либо были подарены.
Лезвие на мой взгляд, 90% успешного ВКБ.
Ну от такої.. Тепер відкидаємо найгірше з лез - DE, й залишаэмось з SE AС, або з GEM.)))
А ще краще переходимо на клинкову бритву і "золотий ключик" у нас в кишені!))


Останній раз редагувалося: ARTURIUS (Чт 8 Черв 2023 - 12:33), всього регувалося 1 раз(-и)

Kitten911, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 11:36

CNPOMAHELL пише:

Досить дивний вибір. Хотя.. Одна м'яка а інша агресивна... У вас повний диапазон на вибір.  

Так не забувайте, що, можливо у вас є голірський досвід докисетного гоління а в інших нема. Новачок, шо сидів роками на касетному Жілеті Ф'южин хоче того ж і при переході на вологе гоління. А саме - комфорту і простоти гоління. Как, якщо підібране тупе лезо, яке у даній бритві не голить то починаємо давити. Від цього порізи. Це приблизно так, як і з кухарським ножом - тупим легше порізатись. Бо тупість компенсуємо надавлюванням на ніж. Тож рани виявляються більш суттєвими від порізу тупим ножом, на який сильно давили, щоб він хоча б якось різав. 
Але й вибір занадто гострого леза не вариант. Немає ще техніки гоління. Трохи додавив чи зевонув и теж маємо поріз. І це ще у звичайній бритві, де сама конструкція сильно зменшує можливий кут відносно шкіри.
І мені і зараз не подобаються занадто гострі леза. Тоді потрібно весь час бути напруженим, щоб не різанути. До того ж гостре агресивне лезо не подобається і шкірі теж.
А є й ще вариант. Для мене це Yaqi Slant та Yaqi Katana. Я так і не зміг їм підібрати лезо із яким я б міг поголитися 2 проходи без болю. Кажуть треба 1 прохід. Але кількість проходів залежить від якості результату. Логічно, що за 1 прохід мені далеко до бажаного DFS і тим більше до BBS.
Більш неприємна для мене  була тільки дідова совєтська пластикова бритва із гребінкою. Ось там тупенькі індійські Topaz Platinum голили на трієчку. З іншими й зовсім терпіти неможливо було.
 Тоже хотел привести пример с тупым ножем, у шефов даже есть пословица "порезаться можно только тупым ножем" но когда давал такойже пример 3 года назад, на меня накинулась куча комрадов, с упреками что это не так!

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 11:38

И не говори, Друже)))
Но клинки и так есть - "то на праздник"))) По воскресеньям ;)

ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 11:44

CNPOMAHELL пише:

Досить дивний вибір. Хотя.. Одна м'яка а інша агресивна... У вас повний диапазон на вибір.  

 Кажуть треба 1 прохід. Але кількість проходів залежить від якості результату. Логічно, що за 1 прохід мені далеко до бажаного DFS і тим більше до BBS.
 В BBS я могу выбрится только с клинковой за менее чем 2 прохода-в полтора(против роста и добривка), я затачиваю свои сам и они значительно острее чем Feather. Честно говоря ни порезов ни коцок у меня от исспользования самых острых нет, напряжения тоже, но я и менее острыми в последний раз пользовался лет 5 назад если не более. Начинал если ето началом можно назвать с Astra, после пары движений выбросил и вставил Feather, так что можно сказать первый опыт полного бритья у меня был именно с ним, ни порезов ни коцек не оставил, ибо все шло плавно и легко, но я тогда и в голове изначально себя настраивал что давить не нужно совсем, хорошее лезвие само все сделает

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Lopar
Новачок
Новачок
Lopar


Повідомлень : 34
Репутація : 3
Дата реєстрації : 07.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 12:02

В голінні - більше 20 років. Починав саме з вологого, дешева бритва джилет, леза типу спутник. Раз на тиждень було достатньо по ніжній щетині. Далі етап - пішов у касетники, допоки не почалося клонування в кількості лез і супер м'якості... Повернувся до Т-шки, кинувся вивчати ринок, напоровся на сайти по голінню, знатно витратив на косметику, але обмежився в бритвах (була пара Parker, закрита і відкрита пізніше купив Pearl  по необхідності) і леза від бік. Все шукав своє "чі" саме в косметиці, а воно не приходило ніяк. Як тільки спробував R41 і не відчув вібрації леза, та ще придбав гострі леза от і зрозумів де проколовся.... А хенсон дозволив відчути роботу касетника але з кращим результатом і варіаціями....
Що до "дивний вибір", вибір базувався на фіксації леза. В цих моделях нема вібрації леза, воно зафіксовано і не плаває при голінні. 
Для жорстких (від слова жорсткий, що важко згинається) лез - жодних проблем нема і в інших бритвах, тільки от на сьогодні не вдалось знайти саме жорстких лез.
А м'які леза (м'яке - лезо що легко згинається), в бритвах з великою амплітудою, при голінні на жорсткій щетині не зрізають а прогинаються і перескакують, зрізаючи епідерміс і виступи на шкірі...


Останній раз редагувалося: Lopar (Чт 8 Черв 2023 - 12:34), всього регувалося 1 раз(-и)

creativeresponse, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 12:12

Lopar пише:
Багато мил для гоління обезжирюють поверхню і як результат - відсутня плавність, а бритва залипає.... Дійшов до того, що звичайне дитяче мило значно ефективніше всього набору розрекламованої хімії.

Детское мыло только кажется экологичным и без химии, и мою кожу оно высушивает в хлам.. Проверьте его состав через «анализатор состава косметики», вот например что есть в Ушастом няне:


Лауретсульфат натрия – вызывает раздражение кожи, сушит ее. Может содержать токсичные примеси.


ПЭГ – повышает проницаемость кожи. Увеличивает риск фоточувствительности, может вызывать раздражение.


Триэтаноламин – сильный аллерген, токсичен для кожи, респираторных органов, иммунной системы.


Динатрий ЭДТА – увеличивает проницаемость кожи, может вызывать раздражение.



Такое, чтобы точно без примесей и не сушит кожу могу посоветовать алеппское мыло. Есть еще оливковое с добавлением молока, но я пробовал разных производителей, и французское и греческое, с алеппским даже рядом не лежало. Тем более брусок 200 г стоит всего 150-160 грн., а хватает его на очень долго.


Кремов без химии выбор конечно небольшой, но все же он есть..

stanislav-q, ARTURIUS, all75, CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 12:15

creativeresponse пише:
у любого геля для душа скольжение лучше чем у прорасо, впринцыпе у этого мыла скольжение почти отсутсвует, я могу назвать кучу мыл у которых пост скольжение в разы лучше чем скольжение Proraso
А я про шо? Теж вважаю червоний крем-мило Прорасо самим невдалим своїм придбанням. До сих пір не витратив і половини. Іноді намагаюсь поголитися із ним але результаті все ті ж - погані.
Kitten911 пише:
Это все второстепенно, главное подобрать правильную бритву и лезвие, у меня это заняло 1,5 года и в итоге распродал большую часть мыл/кремов, нашёл подходящие пару станков и несколько вариантов лезвий и наконец-то просто бреюсь в удовольствие и без убивания кожи!
І які саме пари в вас зосталися після експериментів?
ditrih_ пише:
Абсолютно такое же впечатление, за исключением бритвы))
Всетаки не погоджуся. У моїй індійській бритві-метелику вже обговорюване жовте лезо BIC прямо ідеал. Леза я не відчуваю, можу махати буквально як завгодно сильно не притримуючись безпеки. Можу навіть давити. В інших бритвах я ним можу теж виголитись, але не всюди воно відчувається приємним. У тій же бритві-метелику від Weishi лезо поводить себе приблизно так же. У Gillette King С голитися можна, але лезо вже відчувається (не неприємно а просто відчувається). Але результат теж гарний.
Є й бритви де результат одного й того ж самого леза приємний чи ні.

А ще зрозумів, що загальна думка не завжди правдива. Наприклад зрозумів для себе, що лезя, які вважають "не дуже", наприклад Topaz Platinum, Lord, Derby, Treet Classic, та й РПЛ та Спутник голять досить непогано. інше діло, що це на 1-2 рази. Далі вони вже тупі.
А от Feather, Astra, Wilkinson, Dorco я якось не зрозумів. Хоча... Feather мабуть треба викресліти із переліку. Воно голить, але дуже відчувається на шкірі. Не дуже приємно, хотя і результативно. Найбільш прийнятне у своїй же бритви Feather Popular.  А от інші - ними голитися в мене не вийшло. Не розумію чому їм співають такі дифірамби. 

Чи, наприклад лезо Bluebeards Revenge. В мене воно одні тому не всюди перевіряв. У радянських часів метелику "Меридіані" голить ідеально. У Gillette King С голить на трієчку та неприємно. І ви ж розумієте, що між ідеально та задовільно відстань велика.

Все-таки форма голови, виліт леза теж мають вплив на гоління. Можливо можна якось технікою компенсувати особливості. але ж не на сто відсотків.

А різниця... Представте, що ви їдете на авто по вільній рівній дорозі, і вариант колі їдете у час пік по кривій дорозі ще й уночі, постійно об'єзжаючи дебілів, що нехтують правилами дорожнього руху. Так як ви не вперше їдете, то до кінцевої мети доїдете. Але якими силами! От так і з голінням. Безпроблемний "ледачий" варіант гоління значно кращий, аніж вольові подолання та постійна нервотрьопка на протязі усього гоління.
Гоління підходячими інструментами зберігає нерви і час.

stanislav-q, Kitten911 та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 12:27

Цитата :

А ще зрозумів, що загальна думка не завжди правдива. Наприклад зрозумів для себе, що лезя, які вважають "не дуже", наприклад Topaz Platinum, Lord, Derby, Treet Classic, та й РПЛ та Спутник голять досить непогано. інше діло, що це на 1-2 рази. Далі вони вже тупі.
На моей щетине ни одно DE лезвие не живет больше одного раза, да и SE(artist club style) очень cильно проседают поетому тоже выбрасываются после первого раза, учитывая цену на DE лезвия не думаю что пользоваться больше одного раза целесообразно, всеравно в десятки раз дешевле чем кассетниками

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 12:42

creativeresponse пише:
SE(artist club style) очень cильно проседают поетому тоже выбрасываются после первого раза
Дивуєте мене.))). В мене ці леза до 10 раз працюють.) Правда не всі.

Kitten911, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 12:53

ARTURIUS пише:

Дивуєте мене.))). В мене ці леза до 10 раз працюють.) Правда не всі.
 Не помню где точно, но где-то на этом форуме я скидывал сравнительное фото своей щетины и щетины друга, там даже не вооруженным глазом видно что моя значительно толще, и плотность щетины плюс охват тоже значительно выше среднего, я даже когда в BBS выбрит, у меня так называемый 5 o'clock shadow присутствует

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 12:53

ARTURIUS пише:
Ну от такої.. Тепер відкидаємо найгірше з лез - DE, й залишаэмось з SE AС, або з GEM.)))
А ще краще переходимо на клинкову бритву і "золотий ключик" у нас в кишені!))
Так більшість тих, хто перейшов на гоління клинковою бритвою якось не поспішають повернутися до гоління т-бритвами і тім більш - касетниками.

Але пам'ятаємо що усі перелічені види гоління то є різні види. Хотя й мета одна й та ж для усіх засобів. Тобто воно усе - гоління. Але ж який різний досвід...

Тут як із вариантом коли захотілося м'ясця. І засобів досягнення мети багатенько. 
1. Пішов сам вполював кабана чи то дику гуску, зайця тощо.
2. Купив на ринку чи в магазині
3. Послав жінку\мати\бабусю\дітей\сусіда(дку) купити м'яса 
4. Пішов у ресторацію та поїв там готову страву
5. Замовив готову м'ясну страву із доставкою додому кур'єром


ЗІ: Так повернемося все ж до крему. Які саме проблеми вирішує чоловічий крем для обличчя? Може в мене такого ще немає, або, давно є але я про це не у курсі? Бо я якось вирішив, що мені потребує кальцію, і отримав камінь у нирці результатом. ;)

Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 12:57

Цитата :

ЗІ: Так повернемося все ж до крему. Які саме проблеми вирішує чоловічий крем для обличчя? Може в мене такого ще немає, або, давно є але я про це не у курсі? Бо я якось вирішив, що мені потребує кальцію, і отримав камінь у нирці результатом. ;)
 Состояние кожи становиться лучше, пластичнее, выглядит более здорово, я вроде и не старик, относительно недавно за 30 перевалил, но моя кожа выглядит сейчас моложе чем лет 8 назад когда я кремами не пользовался

stanislav-q, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 13:10

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Доглядовий крем для шкіри обличчя допомагає відновити гідроліпідну мантію, або працює замість неї, коли людина її тимчасово втрачає. Відновлює ліпідно епідермальний барʼєр. Допомагає стримувати вологу в шкірі. Насичує вологою шкіру при її малій кількості. Нічний крем дає допоміжний засіб від скрабування шкіри об подушку. Дневний крем захищає від сонячних променів, що є край важливим захистом від фотостаріння. Є креми з різними поживними компонентами, наприклад з гіалуроновою кислотою, яка допомагає шкірі зберігати вологу.
Крем захищає шкіру і допомагає їй відновитись.

_________________
Через терни до зірок!

creativeresponse, Kitten911, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 13:11

creativeresponse пише:
В BBS я могу выбрится только с клинковой за менее чем 2 прохода-в полтора(против роста и добривка), я затачиваю свои сам и они значительно острее чем Feather. Честно говоря ни порезов ни коцок у меня от исспользования самых острых нет, напряжения тоже, но я и менее острыми в последний раз пользовался лет 5 назад если не более.
Може десяток разів голився шавєткою під половинки стандартних лез. Маю тупу китайську "опаску". До вашого досвіду мені далеченько. Усі разі були нервовими та місцями кривавими.
Lopar пише:
Як тільки спробував R41 і не відчув вібрації леза, та ще придбав гострі леза от і зрозумів де проколовся.... А хенсон дозволив відчути роботу касетника але з кращим результатом і варіаціями....
Дивився і на ту і на іншу. 41 щось я її побоююся. Якщо я без особливих проблем голюся навіть "тупими" лезами, то в агресивній бритві то може стати проблемою. Хенсон чи Ліф теж у бажаннях, бо хочеться знайти, щоб враження "як від касетника".
 
creativeresponse пише:
На моей щетине ни одно DE лезвие не живет больше одного раза, да и SE(artist club style) очень cильно проседают поетому тоже выбрасываются после первого раза, учитывая цену на DE лезвия не думаю что пользоваться больше одного раза целесообразно, всеравно в десятки раз дешевле чем кассетниками
Так то якщо не голять більше разу. А якщо голять? Інтернети он про "голюся лезом Спутник по три місяці" розповідають. ;)
В мене Treet Classic чи Спутник голяти по 3 рази. Більш гостріші - більше разів. Але й не 10-20-30 разів як у розповідях інших. 

creativeresponse пише:
Не помню где точно, но где-то на этом форуме я скидывал сравнительное фото своей щетины и щетины друга, там даже не вооруженным глазом видно что моя значительно толще, и плотность щетины плюс охват тоже значительно выше среднего, я даже когда в BBS выбрит, у меня так называемый 5 o'clock shadow присутствует
А мені до вашого "тільки поголився" чекати день а може й два, щоб відросло те, що треба голити. Волосся тонке. На другий-третій день візуально воно вже є а голити і нічого.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 13:21

Цитата :

Дивився і на ту і на іншу. 41 щось я її побоююся. Якщо я без особливих проблем голюся навіть "тупими" лезами, то в агресивній бритві то може стати проблемою. Хенсон чи Ліф теж у бажаннях, бо хочеться знайти, щоб враження "як від касетника".
 
 Не бойтесь 41, это очень ласковый котенок на самом деле, ее агрессивность часто путают с ощущениями которые она даёт, это всё-таки скребок, и из-за того что ее рабочий угол начинается с 40-45, а не как я люблю 15-30, она даёт лживое ощущение агрессии, которое я бы назвал просто дискомфортом, при этом к коже она очень ласкова, эпидермис особо не сносит, у меня с ней ни разу ни раздражения ни даже покраснения не было, в отличии от менее агрессивного по мнению многих Rocca, с которым если я перемудрю нормально снесет епидермис

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 13:25

creativeresponse пише:
Тоже хотел привести пример с тупым ножем, у шефов даже есть пословица "порезаться можно только тупым ножем" но когда давал такойже пример 3 года назад, на меня накинулась куча комрадов, с упреками что это не так!
То вони просто самі не готують то й не знають.
creativeresponse пише:
Состояние кожи становиться лучше, пластичнее, выглядит более здорово, я вроде и не старик, относительно недавно за 30 перевалил, но моя кожа выглядит сейчас моложе чем лет 8 назад когда я кремами не пользовался
То може ви палити кинули чи перестали їсти некорисні пєльмєні та пиріжки з вокзалу? (шуткую) ;)
Просто може в вас просто вгамувався гормональний роздрай, який може и до 30ти дотягнути (я про всілякі гормональні прищики, покрасніння тощо)?
А можливо й справді допомагає. А ви самі дійшли до потреби у кремі чи хтось надоумив? Просто у 30 ку якихось проблем за собою не пам'ятаю. Зараз буває сухість тимчасова, але поки що теж не користувався нічим. 
 
ARTURIUS пише:
Крем захищає шкіру і допомагає їй відновитись.
Те ж саме питання й до вас. Яким саме чином ви прийшли до думки, що потребуєте мазати щось на обличчя? Були якісь візуальні прояви, чи просто захотілося та потім ввійшло у звичку.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Чт 8 Черв 2023 - 13:52), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 13:43

Цитата :

То може ви палити кинули чи перестали їсти некорисні пєльмєні та пиріжки з вокзалу? (шуткую) ;)
Просто може в вас просто вгамувався гормональний роздрай, який може и до 30ти дотягнути (я про всілякі гормональні прищики, покрасніння тощо)?
А можливо й справді допомагає. А ви самі дійшли до потреби у кремі чи хтось надоумив? Просто у 30 ку якихось проблем за собою не пам'ятаю. Зараз буває сухість тимчасова, але поки що теж не користувався нічим. 
 Кремами я начал пользоваться лет в 24-25, когда финансово дорос до подписания внушительных контрактов, на тот момент плохое состояние кожи играло мне на руку, ибо все думали что мне 35+,что упрощало работу, ибо люди до 35 мало у кого вызывают доверие, когда один из моих новых бизнес партнёров которому на тот момент было за 60, узнал мой возраст, он был удивлен что в 25 можно так плохо выглядеть, записал меня к своему косметологу, который за полтора года смог привести мою кожу в идеальное состояние, сейчас я просто поддерживая и отдаляю процесс старения, в моем окружении выглядеть хорошо это очень важно, особенно когда подписываешь контракты с новыми людьми, есть даже исследование в котором говориться что чем лучше вы выглядите тем более склонны люди идти вам на уступки и помогать

stanislav-q, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 13:44

creativeresponse пише:
Не бойтесь 41, это очень ласковый котенок на самом деле, ее агрессивность часто путают с ощущениями которые она даёт, это всё-таки скребок
Там явна чи прихована агресія? Приховану пробував на китайфутурі від Qshave. Тобто між 1 та 6 позиціями різниця у відчуттях є. Але навіть на 6 позиції воно відчувається немов би "трошки неприємно, трохи пече". І лише коли наприкінці вмиваєшся, чи мажешся засобом після гоління розумієш, шо це повна д*па і епідермісу капець.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 13:51

creativeresponse пише:
когда один из моих новых бизнес партнёров которому на тот момент было за 60, узнал мой возраст, он был удивлен что в 25 можно так плохо выглядеть,
Тобто проблема все-таки була, і побачили її не ви самі а вам підказали.
Цитата :
особенно когда подписываешь контракты с новыми людьми, есть даже исследование в котором говориться что чем лучше вы выглядите тем более склонны люди идти вам на уступки и помогать
Ну то окремий світ був. Треба правильно "успішно" виглядати: конкретне одягати, годинник, краватка, туфлі тощо. Зараз все трохи змінилося. Але не на вищих штабелях. Ну і зосталися деякі сфери, де потрібен конкретний дресскод. А так можна і в розтягнутому светрі та кедах. Аби без дірок. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 13:56

CNPOMAHELL пише:

Тобто проблема все-таки була, і побачили її не ви самі а вам підказали.

Ну то окремий світ був. Треба правильно "успішно" виглядати: конкретне одягати, годинник, краватка, туфлі тощо. Зараз все трохи змінилося. Але не на вищих штабелях. Ну і зосталися деякі сфери, де потрібен конкретний дресскод. А так можна і в розтягнутому светрі та кедах. Аби без дірок. ;)
 Ну у нас есть поговорка что для того чтобы выглядеть как бомж нужно быть миллиардером, при моем состоянии хоть я и вхожу в топ1-2% по мировым стандартам, все равно нужно приезжать на встречи на определенных автомобилях, одевать часы по типу Patek phillipe, или Richard mille, чтобы показать что мне можно доверять и у меня есть сеть потенциал

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 14:25

creativeresponse пише:
се равно нужно приезжать на встречи на определенных автомобилях, одевать часы по типу Patek phillipe, или Richard mille, чтобы показать что мне можно доверять и у меня есть сеть потенциал
Я розумію. Колись теж обертався у подібних колах, де потрібен був певний зовнішній вигляд.
Цитата :
Ну у нас есть поговорка что для того чтобы выглядеть как бомж нужно быть миллиардером,
Саме так. Потрібно буди досить багатим, щоб дозволити собі виглядати як попало.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 14:33

Lopar пише:
В голінні - більше 20 років. Починав саме з вологого, дешева бритва джилет, леза типу спутник. 
Всі ми різні. Різна шкіра, різна щетина. Різна техніка і приладдя/косметика для гоління.
В голінні майже 30 років. Починав з того самого: дешева бритва Gillette rubie і леза бік та спутнік. Все влаштовувало і зараз би влаштовувало - так само можу чудово поголитись в ББС тим самим.

CNPOMAHELL пише:
Так то якщо не голять більше разу. А якщо голять? Інтернети он про "голюся лезом Спутник по три місяці" розповідають. ;)
В мене Treet Classic чи Спутник голяти по 3 рази. Більш гостріші - більше разів. Але й не 10-20-30 разів як у розповідях інших. 
Я  один з таких... Я ще не знайшов леза якими мені було б некомфортно голитися менше 10 разів. Спутнік, Астра СП -  біля 10 сеансів, Бік і  і Джилет SB десь по 12 сеансів, Дербі преміум 15 сеансів... І це комфортні гоління, можна голитись і далі але починає інколи смикати... Зараз зарядив Фізер побачу скільки витримає... А враховуючи що гоління приблизно раз на 4 - 7 днів (як карта ляже) то і виходить що леза вистачає на два-три місяці.

Yura_, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 14:47

На Ютубе раньше было видео где чудак весь год брился станком БИК с одним лезвием, не metal, другой забыл как называется, причем брился каждый день, может оно ещё осталось, но у меня найти не удалось,так же на американских форумах есть так называемый sabre club, чтобы в него попасть нужно 30+ раз побрился одним и тем же лезвием, для меня такие показатели недостижимы

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 15:17

creativeresponse пише:
На Ютубе раньше было видео где чудак весь год брился станком БИК с одним лезвием, не metal, другой забыл как называется, причем брился каждый день, может оно ещё осталось, но у меня найти не удалось,так же на американских форумах есть так называемый sabre club, чтобы в него попасть нужно 30+ раз побрился одним и тем же лезвием, для меня такие показатели недостижимы


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Советую глянуть. Мужик и по 400+ раз бреется одним лезвием, как я понял

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 2 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 15:53

ditrih_ пише:



[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Советую глянуть. Мужик и по 400+ раз бреется одним лезвием, как я понял
Ну в одноразовом бике лезвие одностороннее, а тут DE,ему ещё три сотни раз побрился нужно чтобы достичь дзена

stanislav-q, ditrih_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 38Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Голова Timor Solingen Open Comb

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: