ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
WetShaver
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
creativeresponse
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Наступний
АвторПовідомлення
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 17:58

Насчет крема еще другой момент не упомянули - любой крем, даже дешевый, препятствует преждевременному старению лица (кожа дольше будет упругой, морщины появятся позже). Конечно все индивидуально и от генетики зависит. Есть те, кто в 40 лет без кремов будут выглядеть лучше, чем человек, пользующийся различной уходовой косметикой. Но нюанс в том, что без "кремов" последний выглядел бы еще хуже :)

Если морщины уже появились, то "выправить" их можно лишь частично, и то, используя серьезную регенерирующую косметику под присмотром косметолога, ну либо с помощью инъекций и других подобных процедур. Тут крем из магазина ситуацию не исправит.

Я использую различную косметику (уходовую) из-за комфорта. Хорошо помыть лицо без помощи химии не выходит, ощущение как будто кожа все ещё не до конца чистая: как жирную голову помыть просто водой, вроде помыл, но чувствуешь, что недостаточно. Мылом мыть - сушит очень сильно. Поэтому использую умывалку от Vichy - после неё ощущение свежей, чистой кожи, которая при этом не пересушена. После этого использую крем или тоник (водичка увлажняющая). Летом хватает тоника - кожа нормализуется, тоник впитывается полностью, без следов. Зимой использую тоник+крем или просто крем.

Если все это убрать и оставить только умывание водой, то в жирной зоне (на лбу, висках) начинаются прыщи и излишнее выделение кожного сала. На щеках-скулах-вокруг губ постоянно шелушится кожа и чувство стянутости, особенно зимой. Конечно, так тоже можно жить, но зачем испытывать дискомфорт и портить свое лицо, если можно этого избежать?

vsx, Kitten911, ditrih_, Yura_, all75, Bonbon та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 21:39

CNPOMAHELL пише:


І які саме пари в вас зосталися після експериментів?

Оставил два станка,  но хочу еще один))) Razorock BBS AS, Muehle Rocca, а по лезвиям основные это  Shark super chrome и пару вариантов на иногда Sputnik и Gillette silver blue.

andrew_ADK, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 22:05

Kitten911 пише:
Оставил два станка,  но хочу еще один))) Razorock BBS AS, Muehle Rocca, а по лезвиям основные это  Shark super chrome и пару вариантов на иногда Sputnik и Gillette silver blue.ю
А чому саме ці бритви? Тестували, сподобалось та тепер собі хочете? Чи думаєте, шо вони підходячі?
А як вам Shark проти Lord? Ідентичні, чи є різниця?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 22:20

CNPOMAHELL пише:

А чому саме ці бритви? Тестували, сподобалось та тепер собі хочете? Чи думаєте, шо вони підходячі?
А як вам Shark проти Lord? Ідентичні, чи є різниця?
Тестил, понравились, купил, пользуюсь))) 

Шарк и лорд практически одинаковые лезвия, но лорд на ступень ниже идёт чем шарк т.е. Шарк хром это лорд платинум, лорд хром это шарк платинум ну и супер стенли примерно одинаковые и классик туда же!
Я остановился на шарк супер хром, да это не лучшие и не самые острые лезвия, но мне и моей коже они зашли очень хорошо, очень мягкое прогнозируемое бритье каждый раз и без сюрпризов, а самое главное для меня это полное отсутствие раздражения после бритья!

andrew_ADK, creativeresponse та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 22:35

Kitten911 пише:
Шарк и лорд практически одинаковые лезвия, но лорд на ступень ниже идёт чем шарк т.е. Шарк хром это лорд платинум, лорд хром это шарк платинум ну и супер стенли примерно одинаковые и классик туда же!
Тобто ви обрали хромовані Шарки, бо вважаєте, шо вони гостріші аніж прості, сталеві? Чи якісь інші аргументи вибору саме хромованих?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 23:40

CNPOMAHELL пише:

Тобто ви обрали хромовані Шарки, бо вважаєте, шо вони гостріші аніж прості, сталеві? Чи якісь інші аргументи вибору саме хромованих?
Да, они острее и мягче чем стальные.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 23:43

Kitten911 пише:
Да, они острее и мягче чем стальные.
Зрозуміло. Вони вам більше подобаються, ніж сталеві.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 2:16

CNPOMAHELL пише:

Там явна чи прихована агресія? Приховану пробував на китайфутурі від Qshave. Тобто між 1 та 6 позиціями різниця у відчуттях є. Але навіть на 6 позиції воно відчувається немов би "трошки неприємно, трохи пече". І лише коли наприкінці вмиваєшся, чи мажешся засобом після гоління розумієш, шо це повна д*па і епідермісу капець.
 Qshave у меня никогда не было тут не подскажу, про ощущения я имел ввиду то как она убирает волос, именно убирает а не срезает, rocca и blackland blackbird ti(мои командировочные тешеи, дома я использую клинковые) бреясь от крышки очень мягко и плавно убирают щетину, с r41 такого не происходит, даже бреясь от крышки зацеп с лезвием начинается под достаточно тупым углом, вы упоминали что у вас есть шаветка, вот попробуйте на щеке сделать пару движений одно под острым углом с почти лежачей шаветкой, другое под достаточно тупым 40-45градусов, вы поймёте о чем я говорю.
 Прорезаться r41 достаточно сложно ибо у нее ни гапа ни вылета лезвия как такового нет, гарда достаточно хорошо защищает, и бритьё по отношению к коже щадащее, единственно о чем нужно думать это об рабочем угле, стараться максимально от крышки, от гарды тут бритва тоже работает но уже опасно для кожи ибо угол близок к 90 градусам, тобежь где-то немного дали больше давление и порез 100%, эта бритва хоть и давала очень хороший чистый и нетравматичный результат, но никогда не была моим любимчиком, из-за того что комфорта при бритье я с ней никогда не получал, так же как и удовольствия от процесса, но если важен только результат то она очень достойна внимания

Kitten911, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 4:25

creativeresponse пише:
Qshave у меня никогда не было тут не подскажу, про ощущения я имел ввиду то как она убирает волос, именно убирает а не срезает,
Думаю під назвою Ming Shi теж зустрічається. Була навіть пластикова версія в китайців колись. До того ж оригінальний Mercur Future, думаю, теж схожий. Вме-таки саме його брали за основу для копій.

Цитата :
вы упоминали что у вас есть шаветка, вот попробуйте на щеке сделать пару движений одно под острым углом с почти лежачей шаветкой, другое под достаточно тупым 40-45градусов, вы поймёте о чем я говорю.
Розумію про що ви із шавєткою. У всякому разі по рівному досить непогано виходить. проблеми в основному із місцями, де кут потрібно міняти (бо поверхня не рівна). Тобто підборіддя, контур нижньої щелепи, під носом (вуса). При чему більше проблем, коли намагаюся знизу догори прохід  йти. Хм. Треба якось нагадати собі ці відчуття.
  
Цитата :
та бритва хоть и давала очень хороший чистый и нетравматичный результат, но никогда не была моим любимчиком, из-за того что комфорта при бритье я с ней никогда не получал, так же как и удовольствия от процесса, но если важен только результат то она очень достойна внимания
Тоді ні. Моє гоління, то більше про комфорт. Бритва, яка буде постійно мене напрягати при голінні, мені не дуже до вподоби.
А що у вас із улюблених, комфортних вам бритв? Чи клинкові все замінили, а тешки тільки у відрядженнях користаєте?
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 4:40

CNPOMAHELL пише:

Тоді ні. Моє гоління, то більше про комфорт. Бритва, яка буде постійно мене напрягати при голінні, мені не дуже до вподоби.
А що у вас із улюблених, комфортних вам бритв? Чи клинкові все замінили, а тешки тільки у відрядженнях користаєте?
Тешки только в командировках, но если бы я выбирал среди них, то мой голос уйдет Blackland Vector, я покупал абсолютно все Blackland и те что мне не подошли по каким либо причинам вернул(у них крутая фишка с тестом в 30 дней, если не понравилось деньги за товар в польном размере возвращают без вопросов), оставил Backbird ti ибо SE лезвия в открытом доступе не найти, а так если бы я их ставил по градации то это был бы Blackland Vector стальной> Blackbird ti>Blackbird стальной>Sabre> Vector TI> tradere(вот эту я бы обходил стороной, кал редкостный, как по мне иметь ее в наличии огромная ошибка для репутации Blackland). В отличии от Blackbird где титановый мне зашел гараздо больше, у Vector я предпочтение отдам стальному, титановый уже черезчур легкий

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 4:59

До етого моим любимчиком был Wolfman WR2 c гапом 1.45, перепробовал я очень большое количество Тешек, с qshave не знаком ибо FUTUR мне не зашел, да и я предпочитаю первопроходцев поддерживать, если бы китайцы сделали первыми Futur я бы не покупал, у меня был период года 3 когда я в командировках жил, прилетал домой раз в 3-14 дней на один день иногда и всего на пару часов и дальше на следующую встречу, за тот период перепробовал почти все что существовало

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 6:14

У меня так сказать все в обратном порядке, к классическому бритью пришел из-за необходимости и начинал с клинков, тешками заинтересовался когда появилась потребность в частых перелётах и Bic metal как-то поднадоел что-ли.

 Сейчас в BBS без раздражения никакое DE лезвие ни в какой бритве побрить не может, поэтому Vector для меня и предпочтительнее чем Blackbird

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2880
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 7:19

creativeresponse пише:

 Сейчас в BBS без раздражения никакое DE лезвие ни в какой бритве побрить не может, поэтому Vector для меня и предпочтительнее чем Blackbird
Між цими бритвами серйозна різниця. Дрізд хороша бритва, але Вектор це вершина того, що придумала людина в бритвах на сьогоднішній день.)
Комфорт, маневреність, ефективність, при цьому краса форми, витонченість та індивідуальність. Для мене це сумістна досконалість.)))
Але серед моїх знайомих є і ті кому Вектор не сподобався в голінні.

creativeresponse, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 9:23

creativeresponse пише:
 Qshave у меня никогда не было тут не подскажу, про ощущения я имел ввиду то как она убирает волос, именно убирает а не срезает, rocca и blackland blackbird ti(мои командировочные тешеи, дома я использую клинковые) бреясь от крышки очень мягко и плавно убирают щетину, с r41 такого не происходит, даже бреясь от крышки зацеп с лезвием начинается под достаточно тупым углом, вы упоминали что у вас есть шаветка, вот попробуйте на щеке сделать пару движений одно под острым углом с почти лежачей шаветкой, другое под достаточно тупым 40-45градусов, вы поймёте о чем я говорю.
 Прорезаться r41 достаточно сложно ибо у нее ни гапа ни вылета лезвия как такового нет, гарда достаточно хорошо защищает, и бритьё по отношению к коже щадащее, единственно о чем нужно думать это об рабочем угле, стараться максимально от крышки, от гарды тут бритва тоже работает но уже опасно для кожи ибо угол близок к 90 градусам, тобежь где-то немного дали больше давление и порез 100%, эта бритва хоть и давала очень хороший чистый и нетравматичный результат, но никогда не была моим любимчиком, из-за того что комфорта при бритье я с ней никогда не получал, так же как и удовольствия от процесса, но если важен только результат то она очень достойна внимания
Для меня 41  так и остался самый загадочный станок, которым я так нормально и не смог побриться ни разу, самое некомфортное изделие, которым приходилось бриться.... Много чего пробовал и ни с одним не было проблем как с 41, единственный станок, который я не победил, хотя подходил к нему несколько раз....

Олександр Тернавский, creativeresponse та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyСр 19 Лип 2023 - 5:57

Голився тут учора парою Yaqi Katana (в мене лише голова) + ручку взяв від  Gillette King C. У ролі крему - болгарський КАРО Sensitive (синій із липою). "Бороді" - тиждень. І, знаєте, дуже сподобалось. Я скільки чого не сував у Катану. Пробував там різних Жілетів: GSB, Minora, Nacet Platinum (радянських часів),  Perma-Sharp Super Stainless (Турецькі), Lord Platinum. Все відчувалося дуже травматичним. Навіть після 1го проходу шкіра горіла. При цьому й результат був "такий собі". Трохи краще там було BIC Chrome Platinum (помаранчеве). Все ще боляче але й результат був кращім за інших. Краще за все показало Treet Classic. Компроміс між "боляче" і "гарний результат". Дуже недооціненне лезо. А може то якраз, так би мовити - "моє"?!

А тут дістав лезо Shark Super Chrome. І дуже воно мені тут сподобалося. Лезо тестую вперше. Ніде раніше його не пробував ні з якими іншими бритвами. І досить цікаві враження. У даній бритві (а Катана вважається не м'якою) лезо показало себе чудово. Хоча гострота відчувалася. Чи може здавалася. Мені лезо було схожим на Feather у будь-якій бритві. Тільки якщо Feather мені було неприємним практично всюди (ну, може окрім своєї ж бритви Feather Popular), то Shark все ще відчувалося гострим, але не переходило тієї грані, коли це все вже відчувається боляче.
Хоча знову налогошу, що мені більше подобається голитися раз на 3-4 дні. Так що, можливо, вс' мої захоплення як раз від того, що шкіра встигла загоїтися від попередніх голінь. Бо за 1-2 дні точно не встигає.
Крем для гоління спершу не сподобався. Чомусь дуже пік. У результаті після 2х проходів та добривок шкіра боліла навіть при вмиванні водою. Та, навіть при другому нанесенні вже пекло. А на цей раз нічого подібного не трапилось.

Питань гоління лишило достатньо. Але, сподіваюся, наступні гоління будуть теж приємними.

Просто все забодався шукати лезо під Катану...

Олександр Тернавский, Віталіk, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_, Evgeny, all75 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2880
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyСр 19 Лип 2023 - 9:19

Те, що шкіра загоюється за 3-4 дні говорить про те, що порушуєш епідермальноліпідний барʼєр.
Можна спробувати делька дій для вирішення проблеми:
- Викристовувати масляний прешейв.
- Підібрати засіб для гоління з рН 5-6.
- Голитись деякий час в один-два проходи по росту щетини без маніакального бажання отримати ббс.))
- Використовуючи ефективну бритву та гострі леза відпрацювати техніку гоління. Голитись однією бритвою з одним лезом, відпрацювати кут та навчитись робити один прохід бритвою по нанесеній піні без зайвого «ялозання» по одному місцю.
- Зрозуміти свою карту росту щетини і голитись по ній.

Акулов, stanislav-q, ditrih_, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyСр 19 Лип 2023 - 10:38

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Теж помітив, шо постійне використання однієї бритви, а, краще - пари, позитивно впливає на результати. Але моя цікавість поки що не дає міні, зупинитись на одній чи декількох парах. Бо і лез багато і бритв. И варіантів їх поєднання дуже багато. Так що доведеться ще трошки погратися, перш ніж зупинюся.
Прийняти один прохід поки що важко, хоча багато хто на форумі це мені рекомендував.
З картою ніби-то все зрозуміло (чи майже).
А от чому мені завжди краще голити довгу щетину ніж корочку - я поки що не зрозумів.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyСр 19 Лип 2023 - 10:43

CNPOMAHELL пише:

А от чому мені завжди краще голити довгу щетину ніж корочку - я поки що не зрозумів.
У мене те саме. Саме комфортне гоління через дні три-чотири.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyСр 19 Лип 2023 - 10:57

CNPOMAHELL пише:
Голився тут учора парою Yaqi Katana (в мене лише голова) + ручку взяв від  Gillette King C. У ролі крему - болгарський КАРО Sensitive (синій із липою). "Бороді" - тиждень. І, знаєте, дуже сподобалось. Я скільки чого не сував у Катану. Пробував там різних Жілетів: GSB, Minora, Nacet Platinum (радянських часів),  Perma-Sharp Super Stainless (Турецькі), Lord Platinum. Все відчувалося дуже травматичним. Навіть після 1го проходу шкіра горіла. При цьому й результат був "такий собі". Трохи краще там було BIC Chrome Platinum (помаранчеве). Все ще боляче але й результат був кращім за інших. Краще за все показало Treet Classic. Компроміс між "боляче" і "гарний результат". Дуже недооціненне лезо. А може то якраз, так би мовити - "моє"?!

А тут дістав лезо Shark Super Chrome. І дуже воно мені тут сподобалося. Лезо тестую вперше. Ніде раніше його не пробував ні з якими іншими бритвами. І досить цікаві враження. У даній бритві (а Катана вважається не м'якою) лезо показало себе чудово. Хоча гострота відчувалася. Чи може здавалася. Мені лезо було схожим на Feather у будь-якій бритві. Тільки якщо Feather мені було неприємним практично всюди (ну, може окрім своєї ж бритви Feather Popular), то Shark все ще відчувалося гострим, але не переходило тієї грані, коли це все вже відчувається боляче.
Хоча знову налогошу, що мені більше подобається голитися раз на 3-4 дні. Так що, можливо, вс' мої захоплення як раз від того, що шкіра встигла загоїтися від попередніх голінь. Бо за 1-2 дні точно не встигає.
Крем для гоління спершу не сподобався. Чомусь дуже пік. У результаті після 2х проходів та добривок шкіра боліла навіть при вмиванні водою. Та, навіть при другому нанесенні вже пекло. А на цей раз нічого подібного не трапилось.

Питань гоління лишило достатньо. Але, сподіваюся, наступні гоління будуть теж приємними.

Просто все забодався шукати лезо під Катану...
Не зря я из всех лезвий выбрал именно шарк, лезвие очень сбалансированное, а то, что бритье на отдохнувшую кожу всегда лучше это факт, да и волос становится мягче на 3-4-5 день. 
А вот если косметика печёт, то её лучше не использовать вообще!

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyСр 19 Лип 2023 - 11:54

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Та я, загалом, дивлюся, що у пошуках лез часто ігноруються пакистанські, індійські, єгипетські леза. А марно. Хоча й поведінка їх нетипова. Очікуєш шо у досить неагресивній бритві вони голити зовсім не будуть. А виявляється навпаки.
Єдиний мінус - леза досить швидко затуплюються. Навіть друге гоління для деяких подібних лез - вже занадто.
Kitten911 пише:
 то, что бритье на отдохнувшую кожу всегда лучше это факт, да и волос становится мягче на 3-4-5 день. 
Мені здалося, що довгу волосся просто легше зрізати. А може кут різу інший. Після голінь деякими лезами на дотик все дуже колеться. З іншими лезами, при тих же умовах, подібного немає. Приймемо за факт, що дещо змінюється. А чому саме -  поки що одностайно вченими не виявлено.

Kitten911 пише:
А вот если косметика печёт, то её лучше не использовать вообще!
Та я сильно багато компонентів міняю. Не завжди зрозуміло, що саме дає такий ефект: сама косметика, чи косметика у поєднанні із травматичним голінням?

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyСр 19 Лип 2023 - 12:17

Недавно испытания на долговечность устраивал шарк, так вот с правой на руке 6 раз побрился, причём 3-5 были просто кайф, очень мягко и гладко, на последнем бритье уже немного спала эффективность и я решил закончить, но реально наверное ещё раза на три наверное хватило бы!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyСр 19 Лип 2023 - 12:29

Kitten911 пише:
Недавно испытания на долговечность устраивал шарк, так вот с правой на руке 6 раз побрился, причём 3-5 были просто кайф, очень мягко и гладко, на последнем бритье уже немного спала эффективность и я решил закончить, но реально наверное ещё раза на три наверное хватило бы!
Можливо не слід порівнювати їх із Lord. Хоча саме Lord зараз їх і виготовляє. Але Lord Platinum раз на 4й голить але прямо відчувається, що тупеньке. Доводиться додавлювати\підтискати чи повторно проходити деякі місця.
Просто пробував їх на витривалість. Не витримав першим, хехе...

По Shark Super Chrome - я ж ним уперше голився. Не знаю як воно поводиться із коротшим волоссям та в інших бритвах. Є в мене ще Shark Super Stainless. Але старі (купляв 8 років тому на ebay у складі купи тестових лез), ще виробництва не Lord. Теж іще не пробував.

Є бажання спробувати "Хромовану Акулу" порівняти із Хромованим Лордом (є одне із комплекту із бритвою Лорд).

Але Дмитро ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ) підкинув таку купу лез-пробників, що із моєю періодичністю голінь я їх і до наступного року не перепробую усі. Бо хочеться ж у різних бритвах це спробувати теж.

ЗІ: Ще раз спасибі, Дмитре.

ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyСр 19 Лип 2023 - 13:10

Сравнивал все шарк и все лорд, в соответствующем разделе описывал отличия, если интересно можно найти почитать.
Если вкратце, то шарк на одну ступень лучше во всех вариантах чем лорд, остановил свой выбор именно на шарк супер хром.

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyСр 19 Лип 2023 - 13:13

CNPOMAHELL пише:


ЗІ: Ще раз спасибі, Дмитре.

Рад, что смог быть полезен wink🤝

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 3 EmptyСр 19 Лип 2023 - 16:32

Kitten911 пише:
Сравнивал все шарк и все лорд, в соответствующем разделе описывал отличия, если интересно можно найти почитать.
Если вкратце, то шарк на одну ступень лучше во всех вариантах чем лорд, остановил свой выбор именно на шарк супер хром.
Бачив та навіть читав. Але ж треба й самому сформувати особисту думку. Зазвичай враження вирізняються.
Але тож здається, що саме тупе - то платина, а інші гостріші.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 39Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Голова Timor Solingen Open Comb

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: