ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyСр 19 Лип 2023 - 21:48

Цитата :

А от чому мені завжди краще голити довгу щетину ніж корочку - я поки що не зрозумів.
Питання не в довжині щетини, а в стані шкіри. Ще раз напишу.. За три-чотири дні відновлюється епідермальноліпідний захисний шар шкіри, який методично травмується невірно підібраними засобами для гоління та технікою гоління.

Просто спробуй декілька днів підряд поголитись однією бритвою з однотипним лезом по росту щетини в один-два проходи. 

Я перепробував більше 50 різних бритв.. і що з того? Нічого це мені не дало крім травмування шкіри. Поки не зрозумів, що головне навчитися захищати шкіру.

Куди тобі поспішати?  Просто лови кайф від гоління. Поголись одною бритвою місяць, ти її зрозумієш і техніку відпрацюєш.

Ruslan, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyЧт 20 Лип 2023 - 5:09

ARTURIUS пише:
Куди тобі поспішати?  Просто лови кайф від гоління. Поголись одною бритвою місяць, ти її зрозумієш і техніку відпрацюєш.
Теж здалося, що випробування нового леза на усьому наявному переліку бритв не дуже вдала ідея.

ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyПт 1 Вер 2023 - 17:31

Kitten911 пише:
Ну если в сланте лезвие кажется тупым, то в ровном станке оно наверняка вообще топор топором,
В мене поки що лише навпаки було. Але трохи розширю висновок. Багацько лез мені дуже неприємні у видкритих головах (гребінка) та в сланті. Відкритоголових бритв у мене 2 - не знаю яка бритва часів СРСР, пластикова ще. Друга -то варіація Lord L122C із 2ма нижніми плитами (відкрита та закрита) в комплекті - варіація на тему Gillette Tech. Слант - від Yaqi. Спільного у відчуттях - неприємно ними голитися із більшістю перепробуваних лез. Але й ідмінности. Які-косоріз то бритва часів СРСР - дуже агресивні. Там неприємно, бо боляче голитися. А вот Лорд sp відкритою плитою, там інакше...  Сама бритва м'яка. І те, що пробував там - затупе у більшості (по відчуттям). Тобто виголитися можна, але не "в 0" там з купою зобривок - тому для шкіри результапт неприйнятний.
Але мі ж про сланти, тому зосередимося на сланті від Які. Gillette Platinum, Gillette Nacet Platinum (вінтаж часів СРСР), Gillette Minora завсім  боляче. Shark Super Chrome - дуже боляче. Feather BIC - зразу вдкладав - боляче.
Краще Topaz Platinum (не вінтаж, дест 10тирічної давнини лезо). Але 2й прохід вже неприємно. Краще за все показали себе РПЛ та Treet Classic. І з ними теж 2й прохід вже неприємно.
Тому проситься висновок, що мені у слонті підходить тільки щось дуже тупеньке-м'якеньке. Але ж так не повинно бути? Чи я щось вкускаю.

ЗІ: Хотів у "Філа" в топіку написати, але переніс все ж собі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyПт 1 Вер 2023 - 17:48

CNPOMAHELL пише:

В мене поки що лише навпаки було. Але трохи розширю висновок. Багацько лез мені дуже неприємні у видкритих головах (гребінка) та в сланті. Відкритоголових бритв у мене 2 - не знаю яка бритва часів СРСР, пластикова ще. Друга -то варіація Lord L122C із 2ма нижніми плитами (відкрита та закрита) в комплекті - варіація на тему Gillette Tech. Слант - від Yaqi. Спільного у відчуттях - неприємно ними голитися із більшістю перепробуваних лез. Але й ідмінности. Які-косоріз то бритва часів СРСР - дуже агресивні. Там неприємно, бо боляче голитися. А вот Лорд sp відкритою плитою, там інакше...  Сама бритва м'яка. І те, що пробував там - затупе у більшості (по відчуттям). Тобто виголитися можна, але не "в 0" там з купою зобривок - тому для шкіри результапт неприйнятний.
Але мі ж про сланти, тому зосередимося на сланті від Які. Gillette Platinum, Gillette Nacet Platinum (вінтаж часів СРСР), Gillette Minora завсім  боляче. Shark Super Chrome - дуже боляче. Feather BIC - зразу вдкладав - боляче.
Краще Topaz Platinum (не вінтаж, дест 10тирічної давнини лезо). Але 2й прохід вже неприємно. Краще за все показали себе РПЛ та Treet Classic. І з ними теж 2й прохід вже неприємно.
Тому проситься висновок, що мені у слонті підходить тільки щось дуже тупеньке-м'якеньке. Але ж так не повинно бути? Чи я щось вкускаю.

ЗІ: Хотів у "Філа" в топіку написати, але переніс все ж собі.
Слантами нужно уметь бриться, но если научиться то эффект будет вау! Главное правило слантами, делать один проход и абсолютно никакого давления, только под собственным весом, поставил бритву и поехал, ну и от верхней крышки угол, чем острей тем лучше!

CNPOMAHELL та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyПт 1 Вер 2023 - 21:18

Kitten911 пише:

Слантами нужно уметь бриться, но если научиться то эффект будет вау! Главное правило слантами, делать один проход и абсолютно никакого давления, только под собственным весом, поставил бритву и поехал, ну и от верхней крышки угол, чем острей тем лучше!
А что мешает обычной бритвой брится как слантом? Насколько я помню историю слантов(могу ошибаться) но они были придуманны для новичков которые до конца не овладели техникой тешек, чтобы привычными прямыми движениями бриться под углом, того же еффекта я добиваюсь с абсолютно любой тешкой
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyПт 1 Вер 2023 - 22:23

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Тільки но спробував в які-сланті лезо Man Key (3й раз йому). В один прохід зразу проти росту. Дуже боляче. Але за рахунок узятого крему із великим вмустом ментолу зміг виголитися. Досить чисто вийшло. Хоча треба б було й добривки робити. Але вирішив не "дабивати" шкіру.
Саме дивне, що як раз (може в цьому сланті) від нижньої плити голитися було зручніше, аніж від кришки.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Мені цікаво навчитися саме своїм слантом, бо він у мене є. Хоча слант вія Які вважається агресивним. Тому, поки що, не виходить.
А що до гоління звичайною як слонтом. Є й більш цікаві варіанти. От такою, попри всі мої забобони на користування тим, чим до мене вже користувалися - я б, навіть, користувався б.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyПт 1 Вер 2023 - 22:27

Доречі моя відкритоголова бритва дуже схожа на цю
бритва УРСР (Харків)
У всякому разі, це бритва з мого дитинства, знайдена через купу років знову. І я пам'ятаю схожу коробочку.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyЧт 14 Вер 2023 - 12:27

Пробував 2 рази голитися з використаням польського крему WARS. от такий Ну шо сказати...

1. Запах той самий смердючий дивний специфічний з родзинкою, на поціновувача. Мені сподобався (саме своєю дивністю).
2. По голярським властивостям поки нічого конкретного сказати не можу.
Бо першого разу піта була дуже рідкою і я навіть порізався. А через день (сьогодні) піна вийшла занадто густою. Крові вийшло ще більше.

Можливо мають рацію користувачі, котрі кажутЬ, що не треба постійно змінювати бритву\лезо, а голитися постійно тим самим, для досягнення гарного результату.

ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyЧт 14 Вер 2023 - 20:53

CNPOMAHELL пише:
Пробував 2 рази голитися з використаням польського крему WARS. от такий Ну шо сказати...

1. Запах той самий смердючий дивний специфічний з родзинкою, на поціновувача. Мені сподобався (саме своєю дивністю).
2. По голярським властивостям поки нічого конкретного сказати не можу.
Бо першого разу піта була дуже рідкою і я навіть порізався. А через день (сьогодні) піна вийшла занадто густою. Крові вийшло ще більше.

Можливо мають рацію користувачі, котрі кажутЬ, що не треба постійно змінювати бритву\лезо, а голитися постійно тим самим, для досягнення гарного результату.
Боюсь предположить, что тут не в варсе дело))) почему нельзя было довести пену до нужного состояния!?

stanislav-q, ARTURIUS, CNPOMAHELL та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyЧт 14 Вер 2023 - 22:35

Kitten911 пише:
Боюсь предположить, что тут не в варсе дело))) почему нельзя было довести пену до нужного состояния!?
Звичайно ж відсутність гарних навичок у цьому. Я зазвичай у кінці тюбику десь пристосовуюсь робити пінку с конкретного крему. В мене таке буває із деякими кремами.

Наприклад був польський крем Belle Jardin. Теж ніяк не міг пристосуватися до пінки. Зараз, схоже, та ж сама ситуація.

А з чимось на кшталт Arko, Nivea Каро подібних проблем немає, бо там вже якас пінка зявляється, навіть, якщо просто рукою по пиці розмазати крем.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyСб 16 Вер 2023 - 14:30

Гоління 16.09.2023

Прешейв не користуюсь
Бритва метелик Monarch Safety Razor (Індія)
Лезо винтаж Wizamet Super Stainless Blades  (Польща)
Помазок фарбований під барсука кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic Shaving Cream (Польща)
Після гоління Одеколон Тройной “Ефект” (Україна)
 
Щетині 2 дні. Лезо використовую втретє. Попереднього разу гоління виявилося травматичним і не сподобалося. Кров прямо текла. Відмінності –  була інша бритва – “Меридіан” Україна часів СРСР.
 
Помазок не знаю що й казати. Можливо за теперішніх обставин, вважається замалим розмір. “Робоча конячка” нічого особливого.
За крем я вже жалівся, що ніяк не вийде в мене “правильна пінка”. В перший раз вийшла, занадто рідка. Останнього разу навпаки – загуста. За це мені  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] навіть трохи дорікав вище.
 
З рідкою пінкою встромив собі край леза під носом. Із густою – купа маленьких подряпин та багато крові (майже усе підборіддя). І лише цього разі із пінкою було усе гаразд. Вийшла трохи повітряна піна, але все гаразд. Точно значно краще ніж у попередні спроби.
 
Лезо супер! Наскільки мені не сподобалось винтажне ж Wizamet Super Iridium Double Edge Razor Blades настільки ж сподобалося дане. У бритві Gillette King C. Показало себе супер, навіть попри рідку пінку. У “Мерідіані” трохи тягло та кусало. Здавалося трохи затупим. Тому давив і отримав купу цяток та навіть порізів.
 
Цього разу почалося все краще. Лезо добре ковзало і давало упевненість у гарному результаті. Але не так сталося, як гадалося. Я трохи розслабився. Але вже після першого проходу шкіру трохи пеколо. Так, на рівні похибки. Другою помилкою було піти на 3й прохід. Гадаю, лезо виявилося більш підступним, ніж я очікував: м’яко стелило але жорстко спати. Коли наніс одеколон -дуже пекло шкіру.
 
Бритва. Як я вже розповідав раніше, дана бритва-метелик [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] спочатку була мною неоцінена, і довгий час просто пролежала на поличці, бо потребувала значно “зліших” лез, ніж я тоді використовував. Прямо ідеальними для неї виявилися жовті BIC Chrome Platinum, але й   винтажні Візамети голили не гірше. Хоча ті ж вищезгадані жовті BIC голіть у бритві дуже м’якенько, як не дивно використовувати “м’якенько” по відношенню до цих лез.
 
Одеколон купив нещодавно (як і крем). До цього був теж “Тройной” виробництва м. Золотоноша. Одеколон від “Ефекту” має значно яскравіший запах та тримається довго. Зранку все ще трохи відчувається запах на рушнику, яким витерся ввечері. Але запахи в них різні. У нового більш квітковий запах.
У дитинстві одеколон “Тройной” та лосьон “Огуречний” асоціювалися виключно із алкашнею, котрій було все одно що пити. А зараз навіть сподобався запах.
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Буду пробувати ще.

trimmer, stanislav-q, hlopets, Yura_ та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyСб 16 Вер 2023 - 15:32

CNPOMAHELL пише:
Гоління 16.09.2023
Прешейв не користуюсь
Бритва метелик Monarch Safety Razor (Індія)
Лезо винтаж Wizamet Super Stainless Blades  (Польща)
Помазок фарбований під барсука кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic Shaving Cream (Польща)
Після гоління Одеколон Тройной “Ефект” (Україна)
 
Щетині 2 дні. Лезо використовую втретє. Попереднього разу гоління виявилося травматичним і не сподобалося. Кров прямо текла. Відмінності –  була інша бритва – “Меридіан” Україна часів СРСР.
 
Помазок не знаю що й казати. Можливо за теперішніх обставин, вважається замалим розмір. “Робоча конячка” нічого особливого.
За крем я вже жалівся, що ніяк не вийде в мене “правильна пінка”. В перший раз вийшла, занадто рідка. Останнього разу навпаки – загуста. За це мені  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] навіть трохи дорікав вище.
 
З рідкою пінкою встромив собі край леза під носом. Із густою – купа маленьких подряпин та багато крові (майже усе підборіддя). І лише цього разі із пінкою було усе гаразд. Вийшла трохи повітряна піна, але все гаразд. Точно значно краще ніж у попередні спроби.
 
Лезо супер! Наскільки мені не сподобалось винтажне ж Wizamet Super Iridium Double Edge Razor Blades настільки ж сподобалося дане. У бритві Gillette King C. Показало себе супер, навіть попри рідку пінку. У “Мерідіані” трохи тягло та кусало. Здавалося трохи затупим. Тому давив і отримав купу цяток та навіть порізів.
 
Цього разу почалося все краще. Лезо добре ковзало і давало упевненість у гарному результаті. Але не так сталося, як гадалося. Я трохи розслабився. Але вже після першого проходу шкіру трохи пеколо. Так, на рівні похибки. Другою помилкою було піти на 3й прохід. Гадаю, лезо виявилося більш підступним, ніж я очікував: м’яко стелило але жорстко спати. Коли наніс одеколон -дуже пекло шкіру.
 
Бритва. Як я вже розповідав раніше, дана бритва-метелик [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] спочатку була мною неоцінена, і довгий час просто пролежала на поличці, бо потребувала значно “зліших” лез, ніж я тоді використовував. Прямо ідеальними для неї виявилися жовті BIC Chrome Platinum, але й   винтажні Візамети голили не гірше. Хоча ті ж вищезгадані жовті BIC голіть у бритві дуже м’якенько, як не дивно використовувати “м’якенько” по відношенню до цих лез.
 
Одеколон купив нещодавно (як і крем). До цього був теж “Тройной” виробництва м. Золотоноша. Одеколон від “Ефекту” має значно яскравіший запах та тримається довго. Зранку все ще трохи відчувається запах на рушнику, яким витерся ввечері. Але запахи в них різні. У нового більш квітковий запах.
У дитинстві одеколон “Тройной” та лосьон “Огуречний” асоціювалися виключно із алкашнею, котрій було все одно що пити. А зараз навіть сподобався запах.
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Буду пробувати ще.
Spokar треба розпушити.

hlopets, CNPOMAHELL та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyСб 16 Вер 2023 - 15:38

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] в мене є ще 2 помозка. Ними частіше голюся. Вони трохи більші за Спокара. Просто захотілося цим.

stanislav-q, hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyНд 17 Вер 2023 - 0:46

Попробуйте больше крема дать, см 3 примерно, и воду добавляйте по мере необходимости, т.е. С помазка струсите и добавляйте капельно, пена с него выходит очень классная и жирная!

stanislav-q, ARTURIUS, hlopets, CNPOMAHELL та Yurkagan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyНд 17 Вер 2023 - 12:52

Kitten911 пише:
Попробуйте больше крема дать, см 3 примерно, и воду добавляйте по мере необходимости, т.е. С помазка струсите и добавляйте капельно, пена с него выходит очень классная и жирная!
Останнього разу так і вийшло. Але саме по собі, я не немагався особливо. Просто був менший помазок, та зовсім трішки води. Щей поколоцькав трОхи (попрацював помазком), щоб зайву вологу прибрати.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyНд 17 Вер 2023 - 14:32

CNPOMAHELL пише:
Щей поколоцькав трОхи (попрацював помазком), щоб зайву вологу прибрати.
Щоб прибрати зайву воду з вузла часто достатньо просто одного різкого струсу помазком.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyНд 17 Вер 2023 - 14:47

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Як би то, я в курсі. Але забуваю час від часу. Немає звички. До сього піну робив зразу на обличчі, без чаш. А у величеньких (більші від Спокару) помазках і вологи більше збирається.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyНд 17 Вер 2023 - 21:08

Я інколи робив піну по декілька раз підряд, поки вона не ставала такою, як мені потрібно.) Це ж взагалі не проблема, чи ти кудись поспішаєш?))

_________________
Через терни до зірок!

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyНд 17 Вер 2023 - 21:28

ARTURIUS пише:
Я інколи робив піну по декілька раз підряд, поки вона не ставала такою, як мені потрібно.) Це ж взагалі не проблема, чи ти кудись поспішаєш?))
Навіть не знаю, що й відповісти на це. Піною якось слабо заморачувався. Через раз забуваю мочити помазки кабанячі. Проте мені важливо виголитися в "0". Від цього перізи та інші травми. Бо багато добривок до хорошого не доведуть.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyПн 18 Вер 2023 - 9:26

CNPOMAHELL пише:

Навіть не знаю, що й відповісти на це. Піною якось слабо заморачувався. Через раз забуваю мочити помазки кабанячі. Проте мені важливо виголитися в "0". Від цього перізи та інші травми. Бо багато добривок до хорошого не доведуть.
 В ноль без раздражений за полтора прохода это вам нужна клинковая либо держатель под лезвия формата Artist Club, первый проход против роста второй добривочный веерно скоблящий (в некоторых моментах лезвие будет под углом 90 градусов) если заинтересует потом видео этой техники могу найти
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyПн 18 Вер 2023 - 9:35

CNPOMAHELL пише:
Піною якось слабо заморачувався.
У піни є дві основні задачі. Перша, дати хороше ковзання. Друга, забезпечити хороше зволоження шкіри.
Коли піна не має достатньо води, то ні першу, ні другу задачу вона не вирішує. Саме по цій причині в більшості при голінні отримуємо травматичність.
Шкіру потрібно захищати, а гоління має бути безпечним і приносити задоволення.)

stanislav-q, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyПн 18 Вер 2023 - 16:59

Гоління 17.09.2023

Прешейв не користуюсь
Бритва Gillette King C (США?)
Лезо Vidyut Super-Max Platinum  (Індія)
Помазок фарбований під барсука кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління з екстрактом Алое Man`s Code (Україна)
Після гоління Одеколон Шипр аромати Кіпру “Ефект” (Україна)

На цей раз вирішив спобувати деякі інші компоненти. З кожним разом все більше подобається Gillette King C, хоча вага та насічка не зовсім для мене зручні. А ще насічка на досить невеличку частину ручки нанесена. Іноді беруся за самий край, де цієні насічки вже немає. З рук бритва ще не випадала, але то питання часу.

Індійське лезо Super-Max Platinum вже спробував у бритвах Treet Hercules, Monarch, Lord L122/L122C І воно здавалося трохи затупим. Цього разу ті ж самі враження. Але й лезо те ж саме (тобто пробую вчетверте, бо в мене воно тільки одне на пробу було).

Крем для гоління та крем після гоління тієї ж марки купив якось у Watsons ще у доковідні часи. Крем після гоління зразу весь використав. А от цей все лежав - чекав черги. Бо весь час щось цікавіше знаходилося для спроб.
Ну що сказали? Кольор у крему злегка салатовий із перламутровим мерехтінням. Досить рідкий (у порівнянні із іншими дешевими кремами). А повністю він назівається "крем для гоління з екстрактом Алое Man`s Code для сухої та нормальної шкіри".
Мені він здався варіантом "Denim Classic на мінімалках". Бо, хоча, у кремів зовсім різний запах, у процесі гоління на першу шпальту виступає ментол. Причому, якщо у італійсьському кремі ментол мені навіть заважає бо, по відчуттях, його там занадто; він робить своєрідну анестезію, і я перестаю відчувати ковзання леза по шкірі, ступінь натискання на бритву (вагу) - починаю тиснути, і ріжуся, як результат.
А от в українському кремі ментол відчувається значно менше, та не заважає.

Пінка нормально збивається. Якихось негативних перегинів при використанні не відчув. Звичайно.

Сучасна варіація Одеколону "Шипр" аромати Кипра" від компанії “Ефект” (Україна) нотками нагадував класичний лосьон "Огурєчний" часів СРСР. Але запаху класичного "шипру" тих часів я не памятаю, то може так и треба (запах ноток свіжого огірка)? До чого там вказані аромати саме Кіпру теж не знаю, бо на Кіпрі не довелося бувати. І намальована на етикетці пальма теж ніяк не відчувалася у ароматі одеколону. ;)

У цілому гоління цією парою бритва-лезо нагадувало гоління пластиковую бритвою Feather Popular - зовні виглядає чисто, але на дотик невиголено. Лезо бритві не підходить. Або підходить, якщо хочеться виглядати виголеним тільки зовні, а ле не бути таким насправді.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Далі буде...

stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911, Alfed та Wład Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyПн 18 Вер 2023 - 21:46

Кингом тяжело в ббс выбриться, по крайней мере мне. По поводу веса и ручки, все просто решается, берём ручку более лёгкую и получаем удовольствие, я лично оригинальную ручку сразу снял и поставил другую.

CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyПн 18 Вер 2023 - 22:36

Kitten911 пише:
Кингом тяжело в ббс выбриться, по крайней мере мне. По поводу веса и ручки, все просто решается, берём ручку более лёгкую и получаем удовольствие, я лично оригинальную ручку сразу снял и поставил другую.
З іншими лезами - прямо запросто. А пара місць непробритих зостається приблизно у будь-якому випадку незалежно від використаного устаткування чи лез. Вирізняється тільки ступінь - більше зосталося чи меньше.
З приводу зміни ручки чи ще чоогось, у меня власні забобони. Намагаюсь використовувати річ такаю, якою її задумано зпочатку.
А модифікувати, як це часто робить, наприклад, пан  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] я зовсім не люблю.
До того ж у меня просто немає якоїсь іншої ручки, яка б туди підходила по всім параметрам. Плюс Gillette King C для мене з початку самого трохи заважка. Звик більш легкими користуватися:  Gillette Blue Blades, Treet Hercules, Lord L122 тощо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 4 EmptyПн 18 Вер 2023 - 22:43

Для того, чтобы не оставалось этих пару непробритых мест нужен станок более агрессивный, а понятие ббс и непробритые места несовметимо))) ббс подразумевает, что против шерсти ничего не чувствуется, гладкое как попка младенца!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Продам Yaqi Katana голова (нова)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: