ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 8:20

CNPOMAHELL пише:
Тобто одні вірять у зелених чоловічків, інші - у якийсь захист. А от тепер відчув усе на собі та осягнув усю різницю. Бо як ми знаємо, гель дає гарне ковзання але практично ніякого захисту. І моє палаюче обличчя є гарним доказом цього.
А ще зрозумів, що користувався гелем геть неправильно: гелю потрібно менше а води більше. А в мене було навпаки все.
1. Так бывает, такое сочетание, очень редко, и не у средств за 5 копеек. Тут или скольжение или защита. Большинство, имеющих отличное скольжение, слабо кожу защищают, а имеющие хорошую защиту - слабо скользят.
Мягкий крем Alba Botanica имеет великолепную защиту кожи, но скольжение неважное, хоть и долгое.
Lea - не превзойдён, из опробованных, по сочетанию ухода, защиты, скольжения и цены.
2. Тут таки на 100%.


(Лезо мене не голило як я сподівався. Ютюбери з інтернетів зразу б сказали, що якщо раніше лезо голило гарно а зараз погано, то не повезло із партією.)

Не верю им, и никому не советую. Особенно тем, кто получает плюшки от производителей. И даже, если они искренне говорят, то это их правда, и только для них. У Вас же совершенно иная правда, и она в 9 случаев из 10 с мнением говорящего не совпадёт. Хотя в данном случае (относительно лезвий) - это пропорция, скорее всего, обратная.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 8:32

stanislav-q пише:

Мне сейчас, даже имея идеальные связки, не удается бриться раз в 2 дня. Раз в 3 дня еще можно, но тоже дискомфортно. Идеально - один раз в 4-5 дней.
Даже не могу себе представить такого безобразия.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 8:49

CNPOMAHELL пише:
Бритва метелик Monarch (Індія)
Нагадаю, що лезо має різний виліт у цій бритві. І це прямо відчувалося при голінні. 
Я подобными брею всё остальное агрессивной стороной. Зону усов подбородок, эспаньолку - менее агрессивной. В Вашем случае ещё бы добавил район у адамового яблока, и где у Вас обычно точки кровавые получаются.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 8:55

CNPOMAHELL пише:


PS: Скажіть панове, як у порівнянні із Yaqi помазки інших марок? Omega, чи Pearl + Baili  з "Грейсу"? Або Kent чи Simogue? Маю на увазі найдешевші синтетики від цих марок? Пам'ятаю, що в іншій гілці  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] цікавився помазками Kent, але не знаю чим це скінчилося.
І ще стосовно Yaqi. Ви ж теж думаєте, що борсук мені не потрібен і синтетика буде найкращім варіантом?
1. Ищите дурачков среди продавцов? Дешево может быть только на старте продаж, и то относительно. Это касаемо качественных изделий. Из дерьма можно получить только дерьмо, и ничего другого.
2. "Практика - критерий познания истины" - Карл Маркс.

(І як відноситесь до ручок з резини у помазках Yaqi? Цікаво ж? З одного буку не розіб'єш підлогу. а з іншого.) 

З
акажите ручку литейщикам силикона.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 9:11

CNPOMAHELL пише:



Менш комфортні = погані. Більш комфортні=гарні. Неважливо як це назвати. Звичайно ж можна виголитися майже будь-чим, при наявності часу та відсутності поспішності.
 
У каждого своя щетина по жёсткости, густоте роста. У каждого своя кожа, свой порог комфортности. Поэтому и комфортные лезвия у каждого свои, разные. 

І бувають леза, якими голитися важко у будь-якій бритві (ну майже). І що цікаво. З точки зору законів фізики, порізатись тупим лезом простіше. 

Это физика для режущих движений, как ножом колбасу. Для лезвий это совершенно не так.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 9:16

CNPOMAHELL пише:

Порад 0, глузувати в вас теж не виходить. То нашо ви себе змушуєте, бідненький читати?  
Не помітно, щоб ви не намагалися щось довести раз за разом.
Потихоньку прихожу к выводу, что общаюсь с бритвенным роботом-ботом. Разуверьте, пожалуйста.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 9:22

То же самое, но только после бритья. Отличнейший летний.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 9:23

крем для ног Safari этого же бренда Фитодоктор это просто имба за свою стоимость.

То же самое, но только после бритья. Отличнейший летний.

DismontDeSire та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 9:28

CNPOMAHELL пише:


Чи сталеву Feather з цінником 10-11к продавали. Бритва ж супер! 
Кто такое сказал? Значительно больше людей, которым не подошла. Выполнена великолепно.  У меня в очереди к покупке. Перебираю малоагрессивные бритвы.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 9:38

CNPOMAHELL пише:


 Усі мої гоління неправильні. Останні 8 років неправильні. І, почавши журнал, хоча й бачу тепер що і де робив неправильно, робити правильно це не особливо допомагає. Максимум можу при аналізі перерахувати помилки.
Не спеши, подожди. Ходжа Насреддин еще ишака говорить не научил.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 9:48

CNPOMAHELL пише:
Бо ті, якими я весь час голився (Treet Hercules, Lord L122, Gillette Blue Blades) шановне панство забракувало.  
Вроде бы только Лорд с плитой расчёской забраковали? Не пробовал. Но с СС - одна из лучших бритв, которыми брился. Бреюсь ней с огромным удовольствием.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 9:53

CNPOMAHELL пише:


Та я, он, останнього разу навіть з гелем примудрився налажати. Хоча думав, що це неможливо. :)
Вы Гений. У Вас всё получается.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 14:56

CNPOMAHELL, дуже цікаво читати, що ти дослухаєщся до усіх порад. А потім викладаєш опис свого гоління... dash2

Yura_, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 15:15

Ruslan пише:
CNPOMAHELL, дуже цікаво читати, що ти дослухаєщся до усіх порад. А потім викладаєш опис свого гоління... [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ну шо сказати...  sorryвідповім анекдотом:
Прилетіли в Британію на змагання кращі лучники.
От виходить перший. Цілиться, пускає стрілу. Стріла втикається точно в центр мішені. Натовп глядацький радісно кричить. Лучшик показово кланяється та каже:
- I`m Wilhelm Tell (Я Вільгельм Тель)
Виходить другий. Цілиться, пускає стрілу. стріла втикається в першу та розбиває її навпіл. Натовп шаленіє, а лучник теж розкланюється та промовляє:
- I`m Robin Hood (Я Робін Гуд)
Виходить третій лучник. Довго цілиться, незграбно випускає стрілу. Стріла встромляється в одного з глядачів. Натовп завмер. Лучник тихенько:
- I`m...- I`m...- I`m sorry. (Я...я..Я прошу вибачення)
PS: Вільгельм Тель, як і Робін Гуд, теж відомий фолькльорний персонаж-лучник. Але зі Швейцарії. Знаменитий тим, що поцілив у яблуко, яке стояло на голові його власного сина.
От і я I`m sorry. Ніби намагаюся слідувати порадам. А коли описую результат: те зробив не так, те не зробив, а про решту зовсім забув... Прямо хоч веди перелік того, що треба зробити наступного гоління.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 15:29

Все, я зрозумів, ти просто тролиш спільноту. Ніякі поради не потрібні, треба лише читати й розважатись.

Yurst 63, Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 15:57

Ruslan пише:

Все, я зрозумів, ти просто тролиш спільноту. Ніякі поради не потрібні, треба лише читати й розважатись.
Нажаль ні. Навчитися голитися я таких хочу. Але я не сама організована людина. А ще людина, що часто надто захоплюється, плюючи на деталі і загалом на все, що мозок вважає недоцільним. Тому, загалом то виглядає, ніби зовсім не готувався.
Саме тому до мене на 3-5й раз доходить те, що мені розтлумачують. Я ж, спеціально наголошую та намагаюся свою послідовність мислення відтворити.
Скільки он ми з тобою сперечалися щодо гоління довгої щетини? А я реально дуже сумнівався. Але от спробував і тепер не розумію, чому не робив так раніше? Хоча знаю. Робив. Але проміжки між голіннями були зовсім вже довгі. Тому й забивалося.
І багато іншого стало для мене відкриттям. Просто ви (спільнота) це спочатку робите правильно, а я, от, дивуюся, весь час. І теж не помічаєте, коли я в своїх описах це згадую. Бо для вас це нормально та звично.
В мене потроху накопичується купа знань. Але похапцем, певні окремі моменти. І, нажаль, у єдину картину, яка б допомогла зрушити моєму неправильному голінню у бік правильного, поки що не збирається.

А анекдоти то да. Колись пробував 3 дні не повторюючись розповідати. Як раз на це не звертайте уваги. Троллю я тут, загалом, лише над собою та своєю дрімучістю.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 16:50

CNPOMAHELL, я розумію, усі люди різні. Питань нема. Але ж пройшов не тиждень, пройшло практично пів року з початку ведення твого БЖ.  Повинні ж бути якісь зрушення у позитивний бік. А їх нема. Це й бентежить мою голярську тонку душевну організацію.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 17:18

Ruslan пише:

CNPOMAHELL, я розумію, усі люди різні. Питань нема. Але ж пройшов не тиждень, пройшло практично пів року з початку ведення твого БЖ.  Повинні ж бути якісь зрушення у позитивний бік. А їх нема. Це й бентежить мою голярську тонку душевну організацію.
Так вони ж є. Але настільки мізерні, що їх нема. :(
Нема якогось суттєвого якісного стрибку. Хоча, останнє гоління майже ок пройшло, порівняно з усіма попередніми.

Тому, он, знайшов бритву, тепер лезо ы можна не стрибаючи на інше голитися. Можна буде спробувати тепер порівняти одне саме, а не порівнювати різне, як було раніше.

І з пінкою треба розібратися: початі тюбики крему перетворити на практику збивання пінки. Тим більше 2 з них - ментолові, що мені не подобаються. Та й решта такі собі.

А тонка душевна організація - то да...
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 18:34

Подумалося тут. Маю косметичне масло з авокадо та кокосу. Але воно, ну, мабуть як кроп (напівм'яке мило) чи масло коров'яче, а не рідке маселка-прешейви. Як думаєте, можна таке, наприклад, втерти в обличчя перед голінням у якості прешейву?

Ось таке: Олія авокадо та кокосу органічна La Tourangelle
Саме масло - косметичне (не їстівне). Робилося (не мною, косметичною компанією) у якості заміни кремів для обличчя, рук тощо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 19:30

Тобі не крем треба в обличчя втирати, а наклеїти на обличчя лейкопластир і почати тренуватися бритися, якщо шкіру не пошкодиш то можна продовжувати далі удосконалюватися у техніці бриття.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 19:50

CNPOMAHELL пише:
Подумалося тут. Маю косметичне масло з авокадо та кокосу. Але воно, ну, мабуть як кроп (напівм'яке мило) чи масло коров'яче, а не рідке маселка-прешейви. Як думаєте, можна таке, наприклад, втерти в обличчя перед голінням у якості прешейву?

Ось таке: Олія авокадо та кокосу органічна La Tourangelle
Саме масло - косметичне (не їстівне). Робилося (не мною, косметичною компанією) у якості заміни кремів для обличчя, рук тощо.

Очередной сезон триллера. 
Могу если что, шаветку выслать. 
Это я так, к слову, мало ли, вдруг идеи закончатся.
А вообще, продолжайте, вы очень неплохо пишете, умеете привлечь аудиторию, таких хитов этот форум ещё не видел.

Олександр Тернавский, DismontDeSire, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 20:58

Alfed пише:
Тобі не крем треба в обличчя втирати, а наклеїти на обличчя лейкопластир і почати тренуватися бритися, якщо шкіру не пошкодиш то можна продовжувати далі удосконалюватися у техніці бриття.
Влучна ідея. А потім взяти шавєттку та "голитися" нею без леза, щоб навчитися не тиснути. Тільки замість пластиру треба щось на кшталт паперової-пломби, яка при механічних діях пошкоджується чи тих що клеють на манекени що використовують у авто краштестах, хехе.
trimmer пише:
Очередной сезон триллера. 
Могу если что, шаветку выслать. 
Это я так, к слову, мало ли, вдруг идеи закончатся.
Спасибі, звичайно. Якщо що, в мене є 2 шавєтки та 1 опаска. Звичайно ж придбані "у сусідньому ларькі". ;)

Просто рекомендували тут мазатися олійкою. От я й знайшов саме олійку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 335
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 21:28

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 629
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyНд 3 Груд 2023 - 23:08

CNPOMAHELL пише:
Подумалося тут. Маю косметичне масло з авокадо та кокосу. Але воно, ну, мабуть як кроп (напівм'яке мило) чи масло коров'яче, а не рідке маселка-прешейви. Як думаєте, можна таке, наприклад, втерти в обличчя перед голінням у якості прешейву?

Ось таке: Олія авокадо та кокосу органічна La Tourangelle
Саме масло - косметичне (не їстівне). Робилося (не мною, косметичною компанією) у якості заміни кремів для обличчя, рук тощо.

Спробуй скраб для обличчя, я їм користуюся, зергудно все виходить.
У мене закінчується "Черный Жемчуг", чудова річ. Вот дивлюся в бік Прорасо скраб, але чотири сотні якось жабун давить.
Але те що буду якийсь брати - 100%

Олія, для мене, не дає того результату. Якось і лезо пригальмовує і щетину не розм'якшує

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 22 EmptyПн 4 Груд 2023 - 4:02

Андроний пише:

Спробуй скраб для обличчя, я їм користуюся, зергудно все виходить.
Таке в мене навіть є. Наслухався та надивився [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], то й вирішив спробувати. Називалося "гель для вмивання", але ефект легкого скрабінгу теж присутній.
А можна трохи подробиць процесу? Просто втираєте перед голінням? Чи втираєте, а потім змиваєте? Чи просто намазуєте і згодом пінку зверху?

А ще цікаво, чому не використовують звичайні ефірні олійки з аптеки? Ніби ж не дуже вирізнятися повинно від спеціальних "за всі гроші"?
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 22 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Продам Yaqi Katana голова (нова)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: