ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyПн 18 Вер 2023 - 22:57

Kitten911 пише:
Для того, чтобы не оставалось этих пару непробритых мест нужен станок более агрессивный, а понятие ббс и непробритые места несовметимо))) ббс подразумевает, что против шерсти ничего не чувствуется, гладкое как попка младенца!
У кожного своє сприйняття BBS у тому числі. В мене стабільно над верхньою губою зостаються непробриви, навіть коли я роблю 100500 добривок. 
Знаєте ж юула мода на тонкі вусики (тонкою полоскою над ругою) на початку попереднього 20го століття? От там.
Якщо ж вибрана навдала пара (у плані ефективності гоління) лезо-бритва, до цього додаються ще район підборіддя і по всьому котуру нижньої щелепи.
Але під носом - то завжди первинна проблема.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyПн 18 Вер 2023 - 23:49

Вы путаете, понятие ббс это не у каждого свое, есть определение этого понятия)))

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyВт 19 Вер 2023 - 0:43

Kitten911 пише:
Вы путаете, понятие ббс это не у каждого свое, есть определение этого понятия)))
Все правильно. Тільки от мало хто знає, що саме вкладають у BBS. Тобто слово знають а його тлумачення - ні. Тому кожен трактує це як йому заманеться.

У всякому разі да нас із вами це поняття точно різне (бо я точної канонічної розшифровки значення BBS не знаю).
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 715
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyВт 19 Вер 2023 - 1:37

CNPOMAHELL пише:

Все правильно. Тільки от мало хто знає, що саме вкладають у BBS. Тобто слово знають а його тлумачення - ні. Тому кожен трактує це як йому заманеться.

У всякому разі да нас із вами це поняття точно різне (бо я точної канонічної розшифровки значення BBS не знаю).


BBS - Baby Butt Smooth. Полностью гладкий результат бритья. Круговые движения кончиками пальцев не позволяют обнаружить щетину. 

DFS - Damn Fine Shave. Близко к BBS. Лёгкую щетину можно обнаружить только при движении пальцев против направления роста волос. 

CCS - Close, Comfortable Shave. Комфортное бритьё, на ступеньку меньше, чем DFS. При движении пальцев по росту волос щетина не ощущается, но заметна при движении под углом 90°. 

SAS - Socially Acceptable Shave. Социально приемлемое бритьё. Лёгкую щетину можно почувствовать во всех направлениях

Ruslan, WetShaver, Kitten911, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyВт 19 Вер 2023 - 1:55

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ти ж розумієш, Дмитре, що дані визначення працюють лише у разі, якщо, скажімо хтось третій обмацує наші з тобою результати гоління? Тобто є єдиний знаменник у порявнянні.

Бо повністю глядкий варіант будет для нас різним. Бо різна тактильна чутливість пальців. А більше -власні відчуття та як це все на самому ділі. Це як при продажі РК телевізору чи монітору. 1-3 темних (битих) пікселів на екрані вважаються нормую и не є привідом до його певернення.

Тобто кожен сам собі може робити попущення. Тому напорлягаю: твій BBS на ділі може сильно вирізнятися від такого у твого опоненту при лобовм порівнянні. Я вже не кажу про те, що тут інтернет, і деякі не зовсім сумлінні особини сильно схильні до "прибрехати". ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyВт 19 Вер 2023 - 2:01

О. Якраз згадав супер приклад подібного оцінування із власного досвіду. Наша вчителька по хіхмії, при спірних питаннях чи ваганнях просто зачитувала параграф від Міністерства із тлумаченням того, як саме визначаються оцінки "5", "4", "3"...тощо. І, повірте, якщо брати це буквальне оцінювання за взірець, думе багадо відміток "5" стали б зразу трійками, а на відмітку "2" теж треба було багацько розказати, просто помилитися декілька разів у процесі відповіді.

Думаю це досить показова ілюстрація того, що я хотів сказати.
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 715
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyВт 19 Вер 2023 - 7:13

Ну.... Нет.
ББС есть ББС, а ДФС есть ДФС. Если пальцы не сильно тактильны, то кусок ваты или "кругляш" для снятия макияжа покажет, есть ббс или нема)
Это как оценивать результат работы, или она сделана как надо, или с допусками. Нет никаких "ятаквижу"))

trimmer, ARTURIUS, Kitten911, Yura_, CNPOMAHELL та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyВт 19 Вер 2023 - 7:26

Якщо пальці не дуже тактильні, значить треба тренувать пальці.)))

_________________
Через терни до зірок!

WetShaver, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyСр 20 Вер 2023 - 5:55

ARTURIUS пише:
Якщо пальці не дуже тактильні, значить треба тренувать пальці.)))
Якщо результат влаштовує, або компромісс припустимий, то навіщо щось тренувати?
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyСр 20 Вер 2023 - 17:25

Гоління 20.09.2023

Прешейв не користуюсь
Бритва Gillette King C (США)
Лезо Derby Premium  (Польща)
Помазок фарбований під барсука кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic Shaving Cream (Польща)
Після гоління Одеколон Тройной “Ефект” (Україна)
Лезом у цій бритві користуюся вдруге. А, в принципі, лезу 4й раз. Цього разу гоління не сподобалося. Лезо на перший прохід відчувалося значно більше ніж було комфортно. На другий прохід неприємні відчуття зникли.
Але слід зазначити, що останного разу я голився ще у суботу опівдні. Хоча й не скажу, що за цей час щось довге відросло.
А ще зоставив поріз, коли намагався виголитися під носом. В іншому, ні червоних цяток ні збритих родимок не було.
Щодо крему. Піну зробив не густу й не рідку. Але, не знаю як у інших, а в мене крем сохне на обличчі.
При змиванні водою не пекло. Одеколон, при нанесенні на обличча, суттєво пік. 
Враження у цілому: пропуски були, але можно було б добривками це прибрати, при бажанні. Можливо при інших умовах (довжина шетини, інший крем  тощо) лезо виявилосяб більш комфортним і цій бритві.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyСр 20 Вер 2023 - 23:13

CNPOMAHELL пише:

Щодо крему. Піну зробив не густу й не рідку. Але, не знаю як у інших, а в мене крем сохне на обличчі.
Піна висихає на обличчі тому, що не насичена водою.
Мокрий помазок струшуєш один раз, але різким рухом.
Набираєш в помазок мила, так щоб щетина залипла. Це десь близько 30-40 обертів помазком по шайбі мила. Набираєш кінчиками ворсу, а не всім вузлом.)
Якщо це крем, то в кінчики вузла кладеш з тюбика близько 2-3 см крема і розминаєш його пальцями, так щоб кінчики ворсу залипли в кремі.
В чаші робиш близько 20 оборотів помазком, добавляєш води 2 мл, робиш 50-70 обертів помазком, так щоб піна ввібрала воду, добавляєш ще 2 мл води і ще робиш 50-100 обертів помазком, так само робиш третій раз.
Вийде хороша волога піна, яка дасть хороше ковзання і висихати не буде.
Може здатись, що процес довгий, але це тільки перші рази.
Оберти помазком мають бути помірними, не швидкими. Вузол прижимай не сильно до чаші, працюй тільки кінчиками ворсу. Результат тебе здивує. 
Приємного гоління!

Ruslan, egoist, Kitten911, Alfed, CNPOMAHELL, Stormfild та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyСр 20 Вер 2023 - 23:52

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Мені піна здавалася за кисненою напочатку. Тому возюкав помазком довше ніж звичайно. Буду ще пробувати. Крем Wars для мене новий, ніяк не пристосуюся.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 0:10

Якщо в піні було багато повітряних бульбашок, то значить інтенсивно крутив помазком і добряче давив вузлом до чаші. Працюємо кінчиками вузла і з помірною швидкістю, приблизно 1 секунда на оберт помазка в чаші.)

ditrih_ та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 9:30

Воздушная пена ещё может быть из-за малого количества крема/мыла, нужно дать полоску сантиметра три и постепенно капельно добавлять воду до момента влажной и блестящей однородной пены, вообще странно что из крема такая проблема получить пену, прислушайтесь к рекомендациям выше т.к. Из крема пену хорошую получить проще простого.


Останній раз редагувалося: Kitten911 (Чт 21 Вер 2023 - 11:58), всього регувалося 1 раз(-и)

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 11:32

ARTURIUS пише:
Якщо в піні було багато повітряних бульбашок, то значить інтенсивно крутив помазком і добряче давив вузлом до чаші.
Так. Досить активно збивав. І зовсін не кінчиком.
Kitten911 пише:
Воздушная пена ещё может быть из-за малого количества пены/мыла, нужно дать полоску сантиметра три и постепенно капельно добавлять воду до момента влажной и блестящей однородной пены, вообще странно что из крема такая проблема получить пену, прислушайтесь к рекомендациям выше т.к. Из крема пену хорошую получить проще простого.
Так я й не жлобився по кількості нібито. Якраз, загалом, з кремами й голюся. З другого боку, це другий мій польський крем, і вдруге не можу до нього пристосуватись. Попередній був Belle Jardin і нормальна пінка в мене вийша десь наприкінці тюбику. І проблеми ті ж самі були: ніяк не виходило зробити правильну пінку з ним.
При цьому КАРО, Nivea, Arco, Denim, Man`s CODE (думаю ще якісь забув) проблем не визивали.

Тільки з кремом від української Біокон були проблеми. Але там виявилося, що просто треба дуже багато покласти, щоб був прийнятний результат. І це був прямо єдиний крем, який саме потребував збиття у чашці. Інші можно біло навить просто на змащені водою щоки нанести, чи зразу на помазок.

Тобто поки що 2 з 2 - проблема системна саме із польськими кремами. Пізніше ще спробую навний польський же Lider і остаточно можна робити висновки.

ЗІ: Я розумію що Польща має ще багато інших виробників косметики. Але ж саме Wars та Lider, нібито, з одного заводу? Тому, думаю, результат той же буде. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 12:01

Думаю тут дело не в Польше)))
Вы наверное первый человек у которого проблема сколотить пену с варса.

CNPOMAHELL та Caonima Поставили вподобайку

Sarmat поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 13:23

Реально странно) Тут я вижу пару вариантов, в чем может быть проблема - очень жесткая вода (но вряд ли она на столько жесткой может быть), либо плохой помазок и неподходящая посуда. У меня такое было на начальных этапах вкб, когда юзал омегу синтетическую (простую) и гладкую пиалу. Вообще взбивать не хотелось, просто размазывалось по стенкам и все (тогда это вроде прорасо было).
Ради интереса стоит попробовать воду взять чистую для этого дела, но у меня есть большие сомнения, что поможет это...

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 14:15

Kitten911 пише:
Вы наверное первый человек у которого проблема сколотить пену с варса.
Спробую на собі зразу. Думаю буде різниця.
stanislav-q пише:
Реально странно) Тут я вижу пару вариантов, в чем может быть проблема - очень жесткая вода (но вряд ли она на столько жесткой может быть), либо плохой помазок и неподходящая посуда. У меня такое было на начальных этапах вкб, когда юзал омегу синтетическую (простую) и гладкую пиалу. Вообще взбивать не хотелось, просто размазывалось по стенкам и все (тогда это вроде прорасо было).
Вода не жорстка але й не м'яка. Нормальна. Може з закосом в якусь сторону, але без крайнощів. Помазок та "чашу" можна побачити у попередніх написах. Чаша -звичайна піала, не барберська.
Так. Збивається скоріш розмазуючись по піалі ніж збивається.

Прорасо мило (червоне, старий варіант по формулі) в мене збивається у дуже ріденьку пінку. Крему не пробував.
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 14:30

Скорее всего чаша неподходящая. Слишком "скользкая". По моему опыту в такой можно без проблем взбить пену объемным, синтетическим помазком. А у вас небольшой кабанчик. Если имеется дома что-то похожее (фото ниже - в интернете нашел) - попробуйте в такой посуде взбить. Результат в глиняной и шершавой посуде будет в разы лучше. Может остались какие-то горшочки глиняные или что-то похожее :)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

У меня есть две чаши яки (пластик, и гладкая глазурь), а также наша, глиняная. Вот она работает лучше всего, пена реально генерируется за полминуты-минуту максимум. Такая:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 14:30

Дивно. В мене з Варсу вийшла дуже хороша піна з першого ж знайомства.

stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 15:10

Чашу нужно исключить, пробовать взбивать на физиономии.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 17:35

trimmer пише:
Чашу нужно исключить, пробовать взбивать на физиономии.
Теж так здається. Не тому, що краще, а тому що на пиці в мене виходть це зробити. Думаю на днях спробую.

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 17:41

CNPOMAHELL пише:

Прорасо мило (червоне, старий варіант по формулі) в мене збивається у дуже ріденьку пінку. Крему не пробував.
Мало мыла набираете и много воды!

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 17:52

Kitten911 пише:
Мало мыла набираете и много воды!
Тут я навіть сперечатися не буду. Але й набирається паганенько. Забір роблю прямо із коробки з милом, додавши туди трохи води.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 5 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 18:07

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Мені вже починає здаватися, що ти нас тонко тролиш.))) Але то таке, всяке може померещитись.)

_________________
Через терни до зірок!

stanislav-q, Kitten911, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Продам Yaqi Katana голова (нова)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: