ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyВт 13 Лют 2024 - 13:16

Super-Max Platinum це отакі леза, я так розумію? 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Купував на ринку по 13 гривень, ну чесно кажучи на 13 гривень вони й коштують.) Ще в Кюшейв якось голять раз, але без задоволення.) Кілька разів поголитися можна лише з м'якою щетиною та підготовкою. Це одноразові леза. Пам'ятаю, моя бабуся, царство їй небесне, такими нитки порола під час шиття.)

Wolfskin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyВт 13 Лют 2024 - 14:25

WetShaver пише:
 Купував на ринку по 13 гривень, ну чесно кажучи на 13 гривень вони й коштують.)
Мені товариш по 5грн купив. Тож я на радощах вигріб усе, що там зоставалося - 4 пачки. Тому лише трохи прикро.
Цитата :
Ще в Кюшейв якось голять раз, але без задоволення.) Кілька разів поголитися можна лише з м'якою щетиною та підготовкою. Це одноразові леза.
Я і в Qshave ним поголитися не зміг. Один раз.
Цитата :
Пам'ятаю, моя бабуся, царство їй небесне, такими нитки порола під час шиття.)
Ну теж стануть "технічними", раз не голять.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 590
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyВт 13 Лют 2024 - 14:54

WetShaver пише:
Super-Max Platinum це отакі леза, я так розумію? 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Купував на ринку по 13 гривень, ну чесно кажучи на 13 гривень вони й коштують.) Ще в Кюшейв якось голять раз, але без задоволення.) Кілька разів поголитися можна лише з м'якою щетиною та підготовкою. Це одноразові леза. Пам'ятаю, моя бабуся, царство їй небесне, такими нитки порола під час шиття.)
Купляв такі якось на ринку. Леза як леза, на пару раз вистачало.

WetShaver, CNPOMAHELL та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 0:23

По случаю можно процитировать пару строк:
"А вы, друзья, как ни садитесь;
Всё в музыканты не годитесь".

Классику про "танцора" думаю цитировать не обязательно. Тараканов в голове нужно ставить в угол, чтобы они не проказничали часто.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 0:28

Изотовец пише:
Классику про "танцора" думаю цитировать не обязательно.
А шо робити? Голитися то треба.
Цитата :
Тараканов в голове нужно ставить в угол, чтобы они не проказничали часто.
Мої таракани ще й копняка дати можуть, якщо до них не прислухатися хоч зрідка. ;)

Тому цитую ще одне прислів'я: Хіба ж хочеш? Мусиш!

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 0:37

CNPOMAHELL пише:

А шо робити? Голитися то треба.

Мої таракани ще й копняка дати можуть, якщо до них не прислухатися хоч зрідка. ;)

Тому цитую ще одне прислів'я: Хіба ж хочеш? Мусиш!


Ты брился день назад, в бритье критической необходимости не было. Тем более не было причин мешать подобный компот из станков.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 1:23

Изотовец пише:
Ты брился день назад, в бритье критической необходимости не было.
То все таргани кляті - тримають, тварючки за горляку. 
Цитата :
Тем более не было причин мешать подобный компот из станков.
Тут не погоджуся. Бритви обиралися не навмання. пластиковий совєтський з гребінкою - як найзліший з наявних в мене. Lord - бо, попри чималу схожість на інші бритви а-ля Gillette Tech, тут, все ж гребінка і бритва голить інакше з деякими бритвами. Gillette King C - у якості лакмусу (невстрата бритва, з передбачуваними характеристиками). "Китайфутур" була вибрана, бо дає широкий діапазон налаштувань для одного леза. "До комплекту" не вистачає, мабуть, лише Yaqi Katana. Бо в Yaqi сланті я це лезо вже невдало пробував (тому вона відпала).
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 10:42

Ты, как и большинство новичков ВКБ (хотя тебя уже и новичком не назовешь по времени), до сих пор веришь в существование святого грааля (в виде бритвы, лезвия, сочетания бритвы и лезвия), который сделает твое бритье идеальным. Нет такого грааля. А что есть? Так это твои голова и руки. Вот это сочетание в виде осознанных методов и навыков и сделает когда-то бритье таким, какое ты пытаешься найти. Никакое сочетание лезвия с бритвой само по себе ничего не сделает. Здесь без эвристики никак, если можно так выразиться.
Надежду на волшебную бритву и лезвия нужно откинуть и поменьше себе придумывать оправданий неудач в виде философских трактатов. Проблема не в бритвах и лезвиях.
Различия в лезвиях есть, но они далеко не такие существенные становятся когда владеешь самим процессом.
А чтобы в таком станке, как Кинг С качество бритья настолько зависело от стороны, как ты описываешь - это  просто невероятно. Я не подвергаю твои ощущения сомнениям, просто это моя реакция на то, что читаю.
Без обид, но читая журнал в шутку вспоминается добрая французская комедия 1981 года "Невезучие" :).

fill, Wolfskin, all75, CNPOMAHELL та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 590
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 10:59

Я вообще удивляюсь, как у некоторых форумчан хватает и терпения, и интереса тестить множество лезвий. У меня в работе лишь Фезер, один вид Жилетт, есть Татра, комплектные для индийского Перла и комплектные для Leaf Twig.
И все... Все они бреют))).

fill, stanislav-q, Yura_, all75 та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 11:25

vicbro пише:
Ты, как и большинство новичков ВКБ (хотя тебя уже и новичком не назовешь по времени), до сих пор веришь в существование святого грааля (в виде бритвы, лезвия, сочетания бритвы и лезвия), который сделает твое бритье идеальным. Нет такого грааля.
Є таке. Шукаю. Може навіть помиляюся. От коли береш одну бритву + лезо а потім іншу бритву + лезо. І голять вони по різному. Іноді геть по різному. Але я не можу це поясніти якимось іншим чином окрім того, що деякі бритви у поєднанні з конкретними лезами голять краще, ніж інші пари.
Бо я, зазвичай, не користуюся одним і тим самим поєднанням бритва+лезо. Як і не зможу повірити, що враз почав голитися краще якоюсь конкретною парою, тоді як з іншими в мене такого якісного зросту немає. І майже кожне моє гоління це доказує. Так, трохи якісного зросту присутньо. Але різниця не така сильна, як при зміні пари лезо+бритва.

Цитата :
 А что есть? Так это твои голова и руки. Вот это сочетание в виде осознанных методов и навыков и сделает когда-то бритье таким, какое ты пытаешься найти. Никакое сочетание лезвия с бритвой само по себе ничего не сделает. Здесь без эвристики никак, если можно так выразиться.
Так повинно бути. Колись таке буде і в мене. Але зараз цього точно немає. І хоча мені досить добре допомогла порада  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], щодо постійного використання однієї й тієї ж самої бритви, в мене немає настільки "всеїдної" до лез бритви, щоб поєднати гарну пораду із моїми забаганками. А от зосередження на одній парі лезо+бритва дало б отой самий зріст навичок, про які ти говориш.
Цитата :
А чтобы в таком станке, как Кинг С качество бритья настолько зависело от стороны, как ты описываешь - это  просто невероятно. Я не подвергаю твои ощущения сомнениям, просто это моя реакция на то, что читаю.
Та бачиш, я ж не використовую цю бритву постійно. І ще не так і багато там лез перепробував для гарної статистичної вибірки. Але ж і ігнорувати враження не можу.
Одне діло, коли голишся бритвою-метеликом з Індії, де навіть візуально видно що лезо "гуляє" як йому заманеться навіть у довжину (виступ "вушок"). Також припускаю, що бритви часів СРСР, навіть придбані новими, могли не вирізнятися якоюсь якістю збірки (а може так повезло?). Але ж у Gillette King С  якось складно "перекосити" лезо. І тим більше складно це зробити у бритвах "по мотивам" Gillette Tech: Gillette Blue Razor, Treet Hercules, Lord L122. Там це фізично неможливо, бо лезо з чотирьох боків підтримується направляючими по кутах голови, які просто не дають покласти лезо якось інакше. То того ж ситуація з "голінням по різному" працює не з будь-якими лезами у певних бритвах. Тому сам дивуюся і не маю пояснення. Просто почав це помічати лише коли почав описувати свій процес та враження від гоління. Бо якраз "тек-подібними" бритвами я зазвичай і голився до цього.

Цитата :
Без обид, но читая журнал в шутку вспоминается добрая французская комедия 1981 года "Невезучие" :)
Та, тут, якби, і сперечатися немає сенсу. Так і є. Справа в іншому. Я собі голився і горя не знав. Голися дешевими тек-подібними бритвами, лезами з ринку та найдешевшими кремами типу Arko, Nivea. Аж поки не почав "занурюватися глибше" у світ ВКБ. Став читати про це, купувати щось нове (креми, бритви, леза). А потім став намагатися "голитися правильно" та вести нотатки своїх спроб. І от тоді все й стало погано. Тут як із Райським кущами та яблуком спокуси у Адама з Євою. Поки я не знав, що голюся "неправильно" та не став намагатися голитися "правильно" я й горя не знав.
Ба, більше. Я тепер розучився голитися як раніше - неправильно, та не навчився правильно. А ще уся моя статистика щодо лез підходящих мені раніше до бритв полетіла шкереберть. Не знаю з чим це пов'язано. Чи то, шкіра звикла до більш гострих лез та агресивних бритв, чи то тому, що голитися почав систематично, а не коли почала заважати "борода" (раз на 4-5 днів і рідше). Але мої раніше "улюблені" леза такими перестали бути. Як і враження від них.

Якщо в тебе є якісь інші варіанти пояснення, із задоволенням вислухаю.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 11:44

Wolfskin пише:
Я вообще удивляюсь, как у некоторых форумчан хватает и терпения, и интереса тестить множество лезвий. У меня в работе лишь Фезер, один вид Жилетт, есть Татра, комплектные для индийского Перла и комплектные для Leaf Twig.
И все... Все они бреют))).
От тому що вони усі добре голять і не треба шукати чогось іншого. Ще один варіант, чому пробую інші леза - бо люди нахвалюють. І тим дивніше, коли сам пробуєш і отримуєш протилежні результати та враження.
От навіть твій перелік лез. Дуже гострі Feather, просто гості Gillette і не особливо гострі Tatra, Pearl та Leaf. От як вони, такі різні, одного тебе однаково голять? Дивні дива. В мене щось схоже. Я люблю не дуже гострі леза. Тому Gillette у перше гоління мені трохи загострі, і процес гоління трохи неприємний. А лезами Feather я, загалом, голитися не можу. Більш-менш вони ще норм у "рідній" бритві Feather Popular. Бо гострота лез компенсується м'якістю бритви. А в інших  бритвах ці японські леза я не можу використовувати з комфортом. Так, леза голять і голять добре. Але коли ними голишся весь час враження, ніби у темному провулку тобі до шиї грабіжники присунули ножа і ти намагаєшся зайвого разу не рухатися, щоб не порізатися. Зазвичай я і ріжуся. ;)
Мені так некомфортно. Ну не знаю навіть, який ще приклад навести. Голитися "Фізером" це, ніби ті намагаєшся забити цвяха кувалдою. Так, забити можна. Але ж простіше та краще вживати більш легкого та компактного молотка для цих цілей. Якось так. В мене ж ціль "поголитися без проблем" а не "поголитися чимось дивним", навіть попри комфорт, та бувши у постійній напрузі з цього приводу. Тому Фізери мені "занадто". Моя щетина дозволяє мені голитися чимось значно "м'якшим".
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 13:12

Серед усього цього потоку... думок та слів, все ж є кілька правильних міркувань. Виділю для тебе - твої правильні міркування, (хоча розумію що сенсу мало і результату не буде).

Одна дуже корисна думка, залишилось тільки втілити її:
CNPOMAHELL пише:
А от зосередження на одній парі лезо+бритва дало б отой самий зріст навичок...
Друга, дуже корисна думка:
CNPOMAHELL пише:
І, знову ж наголошу - леза можуть буди дуже різними. І ми всі теж різні. Навички нівелюють різницю...
Все вірно, навички можуть знівелювати різницю настільки, що і не помітиш різницю.

CNPOMAHELL пише:
І хоча мені досить добре допомогла порада  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], щодо постійного використання однієї й тієї ж самої бритви, в мене немає настільки "всеїдної" до лез бритви, щоб поєднати гарну пораду із моїми забаганками.
Порада дуже корисна, і давали її різні люди і не один раз. І звучить вона дещо ширше: весь набір засобів і приладдя для гоління повинен бути один і той самий (або з мінімальними змінами) поки відпрацьовуєш навички для конкретної пари бритва/лезо. Щоб зробити висновки про лезо треба ним поголитись кільканадцять разів поспіль в одному станку. Потім кільканадцять разів поспіль в іншому станку і т.д. (а не міняти постійно леза і станки). Шкіра повинна звикнути/пристосуватись до леза. А техніка (хват за ручку, кут нахилу голови, сила тиску) підлаштуватись до станка (техніка для одного станка може абсолютно не підходити для іншого станка).  І якщо кожен раз змінювати крем/мило для гоління - то які можна зробити висновки: чи то покращились/погіршились навички гоління чи просто не зміг розкрити властивості мила і піни з нього. Так і зміна автешейву, кожного разу, не дає можливості проаналізувати: чи то в новому більше спирту і тому сильніше припекло, чи гоління вийшло невдале і пече. сильніше.

CNPOMAHELL пише:
 От коли береш одну бритву + лезо а потім іншу бритву + лезо. І голять вони по різному. Іноді геть по різному. Але я не можу це поясніти якимось іншим чином окрім того, що деякі бритви у поєднанні з конкретними лезами голять краще, ніж інші пари. 
Якщо в тебе є якісь інші варіанти пояснення, із задоволенням вислухаю.
Техніка гоління тут має не останнє значення. Одну бритву можна тримати за ручку посередені і тоді вона розкриє всі свої властивості. Іншу ближче до голови. А деякі взагалі за самий кінчик ручки - і тоді тільки вони почнуть ідеально голити. На одні бритви неможна тиснути взагалі. А на деякі треба притиснути щоб отримати гарний результат. Кут від кришки/від гарди/посередіні теж для всіх бритв різний (якщо хочеш досягти ідеального гоління). І т.д. І техніку треба довести до автоматизму. Тобто береш бритву в руки, а рука сама бере в потрібному місці і виставляє потрібний кут нахилу,  відповідний тиск (і всі інші параметри)... І тоді тільки можна відключити голову і просто отримувати кайф від нетравматичного і єффективного гоління, не помічаючи різницю між лезами, бритвами та іншими участниками процессу....

Wolfskin, Yura_, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 590
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 17:38

Feather якісно голять, але це злющі леза. До них потрібно підібрати такий станок, щоб гоління було і приємним, і ефективним. Наприклад, ось в такому станку я вже зовсім ці леза не відчуваю (хоча одного разу я ним порізався з менш агресивним лезом Жилет Super Thing. Випадково надавив і провів трохи паралельно по щоці). 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

stanislav-q, CNPOMAHELL та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 18:17

Wolfskin пише:
Feather якісно голять, але це злющі леза. До них потрібно підібрати такий станок, щоб гоління було і приємним, і ефективним.
А нащо використовувати злющі, якщо повно нормальних, які теж голять якісно?
Цитата :
Наприклад, ось в такому станку я вже зовсім ці леза не відчуваю (хоча одного разу я ним порізався з менш агресивним лезом Жилет Super Thing. Випадково надавив і провів трохи паралельно по щоці). 
Я, зазвичай, коли "гав ловлю"  то ріжуся десь під носом. Не один раз таке було, та з різними бритвами\лезами.
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 590
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 18:21

Тому що це одні з найкращих лез як за гостротою, так і за тривалістю експлуатації одного леза.

mad_fish Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 19:00

all75 пише:
Все вірно, навички можуть знівелювати різницю настільки, що і не помітиш різницю.
Хм. Як би то сказати. Уяви, що ти купив автівку. Наприклад советську "копійку" чи нашого Лайноса. А потім взяв спробувати в товарища іншу. Наприклад БМВ. Поки їздиш по місту, різниця майже і не помітна. Ну, може, німець трохи жвавіше стартуює. А, наприклад, м'якість ходу кращою може бути і в Лайоноса. Бо на БМВ точно всі пагорби дупкою відчуваєш. Бо налаштування підвіски спортивні.
Але тільки но виїзжаєш на автобан і різниця між ними становиться дуже помітною. Бо таМ де БМВ швидко їде, Лайнос вже розвалюється на ходу.

Так і з голінням. Припускаю, що короткими чіткими рухами, постійно себе контролюючи, можна  виголитися навіть тупим лезом. Але це вже занадто багато зусиль, заради результату, якого можна досягти просто вдало підібравши пару лезо+бритва.
Цитата :
Техніка гоління тут має не останнє значення.
Ну не знаю. Можна за один раз доперти, скажімо, мішок піску зі двору до квартири. А можна за 3 рази його донести, при цьому не заробивши грижу.
Техніка гоління трохи допоможе, але не усуне всіх недоліків невдало обраного устаткування. У всякому разі, я краще, трошки більше часу приділю вибору леза\бритві і не буду потім у процесі гоління смикатись та нервувати, намагаючись не відрізати собі чогось (якщо занадто гостре лезо), чи зробити червоним лице, у намаганні поголитися тупим лезом що не голить. 

Техніка дає змогу голитися бритвою так, як це задумали конструктори. І ті самі: "ближче\далі до голови за ручку взятися" чи "від кришки\від гарди" тощо. Але це отримується лише постійною практикою застосування певної бритви.

Я зараз намагаюся отримати "найкращі" пари лез до наявних бритв, щоб потім цими завідомо вдалими парами вже потроху напрацьовувати собі техніку.
Але виходить як у "за двома зайцями" - і те хочу спробувати і інше. А лез багацько вже, яких не пробував. А ще ж новий крем, і ще один. І, она, ще 3. І гель. І все це хочеться пробувати, і одразу.... ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyСр 14 Лют 2024 - 19:02

Wolfskin пише:
Тому що це одні з найкращих лез як за гостротою, так і за тривалістю експлуатації одного леза.
Тоді в мене лезо заіржавіє швидше ніж затупиться. Тому ні. Краще щось на 1-2 рази. Ну 3-4. Та й годі.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 12:23

CNPOMAHELL пише:
Хм. Як би то сказати. Уяви, що ти купив автівку...
Ну не знаю. Можна за один раз доперти, скажімо, мішок піску зі двору до квартири. А можна за 3 рази його донести, при цьому не заробивши грижу.
Ми зараз про правильну і неправильну (або про хорошу і погану) техніку говоримо, а не про швидкість гоління (автомобілів) і не про кількість проходів (голіління/заносу піску). 
Так от правильна техніка на прикладі автомобіля це: зупинятись на червоне світло, не виїзжати на зустрічну через дві сплошні, спокійно іхати в правильному напрямку. А неправильна техніка це через дві слошні, на червоне світло, крутячи рулль вліво, в право, іхати із зигзагом і заносами... і хоч ти на славуті, чи на бентлі, чи на хаммері їдь, але все одно буде біда... 
А ще, коли вчишся водити автомобіль (голитись) навряд вийде швидко і добре навчитись, якщо кожного разу пересідати то за руль славути, то за руль самоскида, то за руль автобуса, то за руль фури. Простіше і швидше, всеж буде навчитись водити на чомусь одному, а потім вже пересідати.
Так само і з піском. Правильна техніка - це взяти помірну кількість піска (в залежності від фізичного стану, щоб можна не надриваючись донести), правильно зосередити вагу піска, наприклад - за спиною, або порівну в дві руки і не поспішаючи, розміренними впевненими кроками занести в дім. А неправильна техніка, наприклад, це взяти невелику кількість піска, в пакеті, покласти на голову (або прив'язати між ногами), і стрибаючи на одній нозі, стрибати в різні боки (бо так цікавіше, і хочется спробувати різне все), намагатись дострибати до... поламати і ноги і шію...

CNPOMAHELL пише:
Техніка гоління трохи допоможе, але не усуне всіх недоліків невдало обраного устаткування. 
Про які недоліки мова? Недолік, це коли крива бритва і лезо нерівно в ній стоїть. Потрібно спробувати вирівняти лезо, або взяти нормальну бритву... Але і в такому випадку техніка гоління допоможе  поголитися краще ніж вийде гоління з непоставленою технікою.
Ще один недолік - тупе лезо. Тут дійсно, техніка мало чим допоможе, потрібно викинути лезо і взяти нормальне, середньостатистичне лезо.
Більше  нічого в голову не приходить. Всі інші випадки, в тому числі діаметрально протилежні випадки: агресивний станок і гостре лезо, та м'який станок і м'яке лезо, а також не дуже добрі властивості піни (звичайно, якщо це все ж таки піна а не мильна водичка) - цілком розрулюются технікою гоління.

CNPOMAHELL пише:
Я зараз намагаюся отримати "найкращі" пари лез до наявних бритв, щоб потім цими завідомо вдалими парами вже потроху напрацьовувати собі техніку.
Але виходить як у "за двома зайцями" - і те хочу спробувати і інше. А лез багацько вже, яких не пробував. А ще ж новий крем, і ще один. І, она, ще 3. І гель. І все це хочеться пробувати, і одразу.... ;)
В тебе техніка плаває... І не тільки техніка гоління а і техніка збивання піни. Що тут можна підібирати? 
Ну підібрав ти собі Рапіру і Спутнік до якихось станків, накупив блоків. А зараз не можеш тими парами поголитись, бо техніка упливла в інший бік. Так само буде і з наступними підібраними парами.

В мене випадок схожий на твій. Я 25 років голився неправильно, і хто зна чим (читай в підпису) і хто зна як. Брав 5 мм крему Каро, якось розмазюкував його по обличчю, утворювалась якась піна і я щось збривав за один прохід. Яка була чистота гоління я вже не скажу, бо тоді я не звертав на це уваги. 
Потім потрапив на цей форум, начитався уривками, накупив станків (Кінг, Фатіп Піколо і Фізер), лез, мила різного, помазків (9 штук вже) і сппробував голитись правильно і нічого не вийшло, взагалі нічого.
Взяв Фатіп, зарядив Бік (улюблене і начебто безпроблемне лезо, бо я ж ним голився 25 років) провів 1 раз, виматюквася, зрозумів що треба зупинитись бо боляче і буде кров. І пішов на роботу з таким "модним" голінням (на правій щоці, виголено 3 см).
Потім спробував Кінг (його я купив трохи пізніше, тому він пішов другим), зарядив те саме лезо Бік і знов не зміг поголитися. Вже краще, не так боляче, але все одно неприємно, вирішив не мучити себе, і припинив гоління (не пям'ятаю наскільки процентів був виголений, але точно не все обличчя).
Поліз знову на форум, запитав порад, порадили взяти до Кінга м'яке лезо, не тиснути на станок, голитись тільки в один прохід, та ще кільканадцять порад (загалом те саме що і тобі тут радили і іншим новачкам).
Спробував. Взяв до Кінга Спутнік (на той час в мене були тільки Дербі, Бік, та Спутнік), спробував заколотити нормальну піну (про піну теж і читав, і відео дивився - яка повинна бути піна) і дуже-дуже обережно, ледве дихаючи, не те що не тис, а водив станком майже над шкірою, всеж таки поголився в один прохід. Епідерміс, звичайно, був пошкоджений, але порізів і точок не було.
Потім ще поголився, ще і ще. І десь після 15 гоління я вирішив що можна спробувати другий прохід - впоперек. Через кільканадцять голінь почав освоювати третій прохід. І весь цей час, поки напрацьовував техніку, я голився тільки лезом Спуітнік. Потім прогоняв інші леза. Тепер голюся будь-яким лезом в Кінгу від Спутніка до Фізера і Бік і різниці майже не відчуваю. 
Ще забув написати, десь після 10 гоління з Кінгом, до мене приїхав з Японії Фізер. Спробував Фізер - трохи дере, м'яке але некомфортне гоління, надавав собі по руках і повернувся до Кінга.
Як поганяв нормально Кінга (освоів три проходи і більшість лез) почав паралельно освоювати Фатіпа, спочатку теж із Спутніком. 
Зараз в мене однаково що Фатіп, що Кінг - чудові, м'які, комфортні гоління, без жодного натяку на агресію і травматизм. Так, для них потрібен різний хват, трохи різна техніка, але результат однаковий по м'якості і ефективності гоління. Різниця між станками звичайно є, але, для мене, малопомітна, на рівні ньюансів, щоб їх відчути потрібно зосередитись на відчуттях під час гоління (бо після гоління різниці вже немає).
Потім придбав косоріз ФОКС. Чудова і м'яка бритва з першого гоління (але в мене вже була напрацьована техніка з Фатіпом Піколо і її, трохи змінивши, застосував до ФОКСа). Мені здається що ФОКС навіть м'якше і безпечніше за Кінга... Останнє придбання - Разорок ГЧ. Оце для мене зараз дуже зла бритва, не можу поголитися без травм. Але думаю що треба потренуватися,  підлаштувати техніку і буде все добре.
Хтось тренується і нарабатує техніку під обраний станок, а хтось змінює станки намагаючиь підібрати станок під свою сталу (а інколи - погану/відсутню) техніку бо не хоче заморочуватись.

Wolfskin пише:
Feather якісно голять, але це злющі леза. До них потрібно підібрати такий станок, щоб гоління було і приємним, і ефективним. Наприклад, ось в такому станку я вже зовсім ці леза не відчуваю (хоча одного разу я ним порізався з менш агресивним лезом Жилет Super Thing. Випадково надавив і провів трохи паралельно по щоці). 
Вони не злющі. Трохи гостріші за більшість інших лез. І то, сучасний Фізер вже не то... Для мене Бік і більш гострі, і більш витривалі ніж сучасний Фізер.
І який "такий" станок треба? М'який? Люди голяться Фізером і Біком в 41 і в Фатіпі (як і в інших будь-яких станках). І для них це приємні і ефективні гоління. Мабуть техніка гоління дозволяє голитись цими лезами в цих станках. Є приклади навіть на нашому форумі, як люди пробували Бік, казали що занадто гостре і травматичне, а потім, через деякий час, казали що це найкраще лезо для 41-ї (або іншої улюбленої бритви). Що могло змінитись?


Останній раз редагувалося: all75 (Пт 16 Лют 2024 - 9:26), всього регувалося 4 раз(-и)

fill, Yura_, CNPOMAHELL, Stormfild та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 12:46

Гоління 15.02.2024


Прешейв органічна олія з авокадо та кокосу La Tourangelle (Франція)
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо BIC Chrome Platinum помаранчеве (Франція\Греція)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Pearl Man Shaving Cream (Індія)
Після гоління лосьйон після гоління "Кузнецкий Мост" (росія)
                        бальзам після гоління Man Key Sensitive (Україна)


Останнього разу голився 12го під вечір. Доволі невдало поголився. Тож трохи перечекав перед наступним голінням. Ранковий обстріл все одно розбудив.

Цього разу вирішив знову поголитися сучасним лезом BIC Chrome Platinum у помаранчевій пачці. До леза взяв індійську бритву-метелика Monarch, в якій жовті BIC Chrome Platinum себе гарно показували. Решта майже незмінна.
Наніс органічну олію з авокадо та кокосу La Tourangelle у якості прешейву. Кремом знову індійський Pearl Man Shaving Cream. Збив собі у пластиковій піалці та й почав голитися. Дива почалися з самого початку.
Пінку я збив трохи загусту. Зовсім трохи. А лезо трохи притримував за краї, коли закривав половинки стулок у бритві-метелику. Лезо ковзало норм. Хоча був легкий але постійний супротив. Ніби вже саме лезо трошки стомилося. Доречи, це 2й раз леза.
Поголися перший похід. Наніс пінку вдруге. Тепер зробив трохи рідшою. Ковзало лезо теж норм, без стрибків. А ще спочатку подумав, що цього разу лезо голить однаково обома сторонами. Але ні. Після проходу однією стороною, можна перевернути бритву іншим боком і знову трохи зрізати щось (во звуку). Але, цього разу, якби спеціально не шукав то різниці б і не помітив.
Я вже якось казав, що BIC Chrome Platinumв у помаранчевій пачці мені подобаються значно менше ніж попередні - у жовтій пачці. Чому? Бо жовті одразу агресивні, і у процесі гоління ти це пам'ятаєш, та голишся обережно. А от помаранчеві інші. Вони сприймаються за більш лагідні, ти трохи розслаблюєшся и отримуєш поріз. І от я радів, як гарно все ковзає та голить і поставив собі поріза над губою. Так, саме поріза, бо була кривава риска а не цятка. А от цятка проявилася у кутку рота при доголеннях.
Але все трохи зміюється. Раніше з цим лезом в мене було б усе геть кривавим навколо рота. Ніби я Ганнібал Лектор, із відомого старого фільму, та з'їв свого співкамерника. Або ж бавився у ліжку з подругою, у якої зараз "оті дні".  ;)
А тепер я поставив лише 1 криваву риску та 1 криваву цятку. У якості афтершейву сьогодні лосьйон після гоління "Кузнецкий Мост". Аромат цитрусів замість шипру та більш жадібний дозатор на противагу від чеської рідини після гоління Alpa Windsor, що використовував останнім часом. Трохи попекло. Потім перестало, а згодом знову з'явилися неприємні відчуття печії шкіри. Тому, хвилин через 20, намазюкався бальзамом після гоління Man Key Sensitive (Україна). Там вже рештки, треба домазюкати. Але, все-таки, не завжди ємність у 200 мл то є гарно. ;)
Після нанесення пекти стало більше. Тому не можу сказати, то я краще зробив шкірі, чи навпаки?

Висновки, думки вголос тощо.

Помаранчеве лезо BIC Chrome Platinum передбачувано підступне. Здивувало, що голися обома сторонами майже однаково. Якби б спеціально не почав порівнювати - мабуть і не помітив різниці. Спробую у цій бритві інші леза. Все ж таки цікаво - то леза дають такі враження чи бритви? Сподобалося, що трохи менше різатися почав, та пінка виходить вже трохи більш передбачуваною ніж раніше.
Ось таке сьогодні вийшло гоління.

WetShaver, hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 13:23

Не пойму я, что за помаранчевий Бик?

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
hlopets
Новачок
Новачок
hlopets


Повідомлень : 17
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.09.2021
Вік : 48
Звідки : Луганская обл., Украина

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 13:31

trimmer пише:
Не пойму я, что за помаранчевий Бик?
Це ті, що зараз є на поличках магазинів, тобто сучасні (вони так умовно wink названі за кольором пачки).

trimmer, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 13:55

all75 пише:
Ми зараз про правильну і неправильну (або про хорошу і погану) техніку говоримо, а не про швидкість гоління (автомобілів) і не про кількість проходів (голіління/заносу піску). 
Значить не зміг донести. Тоді трохи поясню. Техніка гоління, вона я к техніка водіння - у певних умовах може наблизити Лайноса до БМВ по враженнях. Поки їздиш по місту, де нема де розвернутися на БМВ, а стрімкий старт, підрізання інших чи обгін по зустрічній зовсім не означає, що на БМВ ти доїдеш першим. А от за межами міста все інакще.
Це я до того, що техніка гоління може трохи применшити певні вади бритви, леза тощо. Але не може прибрати їх зовсім.
Цитата :
Ну підібрав ти собі Рапіру і Спутнік до якихось станків, накупив блоків. А зараз не можеш тими парами поголитись, бо техніка упливла в інший бік. Так само буде і з наступними підібраними парами.
Не зовсім. Просто виросли мої забаганки до результату гоління. Самі леза не стали голити гірше. Просто іншими бритвами з іншими лезами я можу поголитися чистіше. А раніше у голову кута було - "комфортно поголитися", або навіть "просто поголитися".
Цитата :
Я 25 років голився неправильно, і хто зна чим (читай в підпису) і хто зна як. Брав 5 мм крему Каро, якось розмазюкував його по обличчю, утворювалась якась піна і я щось збривав за один прохід. Яка була чистота гоління я вже не скажу, бо тоді я не звертав на це уваги. 
От і я про те. Раніше тобі було байдуже на результат. Ти просто голився, а не намагався якось чисто виголитися. Крем Каро? А що в ньому поганого? На противагу від "крутих" дорогих кремів\мил, якими користуєшся тепер.
Я кремом КАРО голився на морі, крижаною, солоною трохи іржавою водою та якимись одноразками. Так, мені 25 було. Так, голити там особливо нічого було, навіть тоді. Так, крем хімозний та коштував 3 копійки. Але ж голився. І зовсім не порізаним ходив на дискотеки.

А зараз що? Не так піну збив, не той пензлик узяв, не те лезо... Відчуваєш різницю? Каро можна було хоч просто намазати, к масло на хліб. Просто долонею нанести та розмазати. І поголитися. Прийнятно поголитися.
Цитата :
Ще забув написати, десь після 10 гоління з Кінгом, до мене приїхав з Японії Фізер. Спробував Фізер - трохи дере, м'яке але некомфортне гоління, надавав собі по руках і повернувся до Кінга.
А мені дуже бритва Feather Popular сподобалася. Нажаль досить обмежено коло лез туди поставити можна. Невдалі леза у ній просто не голять. Ніби ти забувся лезо покласти зовсім.
Цитата :
Потім придбав косоріз ФОКС. Чудова і м'яка бритва з першого гоління (але в мене вже була напрацьована техніка з Фатіпом Піколо і її, трохи змінивши, застосував до ФОКСа). Мені здається що ФОКС навіть м'якше і безпечніше за Кінга...
Ну, якби, косорізи спеціально зроблені для тих в кого лагідна чутлива шкіра. Он нарід ганяється за українськими бритвами-косорізами "Днепр". Бо лагідно і чисто голить. Хоч з техніко голить хоч без.
Тут знову ж прикладом автівки наведу. Є автівки які робили руками і для людей. Так, трохи треба звикнути до розташування. А потім навіть по натисканню однієї кнопочки вона майже сама їде, зберігаючи дистанцію з "лідером".
А є дивні автівки. Типу радянського автопрому, де автівки потів в гаражах допилювати треба було. Чи італійські Alfa Romeo, я аких, якщо не зважати на візуальний стиль, все інше -геть погано. Причому у кожній моделі все погано по різному. Типу розігнався до 50ти км\г і в тебе автоматично перестають працювати гальма. Або все ок, але автівка не вміє "давати задню" тощо.

Я до того, що якщо ти прекрасно роками голився бритвою, потім придбав іншу і тобі тепер повністю перевчатися потрібно то не в тебе "руки з " то бритва погана. А деякі сучасні бритви відчуваються так, ніби ти враз забувся як ходити, і намагаєшся навчитися ходити знову. І якщо тобі доводиться поправляти сірником лезу у Fatip Piccolo то не ти невправний, а бритва погано спроектована. Розумієш до чого я?
А от продовжувати користуватися нею, чи змінити на щось менш проблемне - то все твоє власне право. ;)
Цитата :
Потім придбав косоріз ФОКС.
Сфоткай хоч, шо там за "лисиця така". Аж цікаво стало.
Цитата :
Вони не злющі. Трохи гостріші за більшість інших лез.
Так хто ж сперечається? Але то твій вибір - весь час миритися та мучитися з неприємними відчуттями від лез, чи просто взяти інше лезо. Мені таке не подобається Я краще пошукаю щось інше.
Цитата :
І який "такий" станок треба? М'який? Люди голяться Фізером і Біком в 41 і в Фатіпі (як і в інших будь-яких станках).
Є люди в яких лише Feather у r41 голить і нічого більше. Чому мені, який може і тупим м'яким лезом поголитися брати з них приклад?
Цитата :
Мабуть техніка гоління дозволяє голитись цими лезами в цих станках. 
Це не техніка, це таке волосся в людей, з якого можна колючий дріт робити чи око собі вибити волосиною.
Цитата :
Є приклади навіть на нашому форумі, як люди пробували Бік, казали що занадто гостре і травматичне, а потім, через деякий час, казали що це найкраще лезо для 41-ї (або іншої улюбленої бритви). Що могло змінитись?
Стали мазохістами і тепер без такого не можуть. :)
Шуткую. Може техніка. Але мені здалося, що своїми Спутником чи РПЛ в мене перестало виходити голитися, бо почав використовувати більш гострі леза. І шкіра до цього з часом звикла. А зворотного ефекту вже не буває.

Підсумовуючи. Техніка гоління важлива. Важливо також пристосуватися до свого парку бритв і знати їх особливості. Але то не єдиний фактор, що впливає на результат. І техніка не зробить з тупих лез в кривій бритві гарні леза та бритву.

hlopets та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 14:03

trimmer пише:
Не пойму я, что за помаранчевий Бик?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Сподіваюся так видно різницю? Так би мовити: замість тисячі слів.
Розумію камера в мене така собі. Але "в житті"  різниця більш очевидна. Верхня пачечка більш жовта, нижня - помаранчевого відтінку.

trimmer та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 590
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 14:35

Цитата :


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Сподіваюся так видно різницю? Так би мовити: замість тисячі слів.
Розумію камера в мене така собі. Але "в житті"  різниця більш очевидна. Верхня пачечка більш жовта, нижня - помаранчевого відтінку.
Років 5 тому назад купляв пачку жовтих. Як на мене, лезо на тверду трійку.

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 29 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 14:38

hlopets пише:

Це ті, що зараз є на поличках магазинів, тобто сучасні (вони так умовно wink названі за кольором пачки).

Я правильно понимаю, что сейчас продаются только помаранчевые, других нет?

Wolfskin, hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 29 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Продам Yaqi Katana голова (нова)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: