ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 29 Січ 2024 - 20:45

Гоління 29.01.2024


Прешейв органічна олія з авокадо та кокосу La Tourangelle (Франція)
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо вінтажне Gillette Nacet Platinum (США)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польша)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       Бальзам після гоління Man Key Sensitive (Україна)

Пройшло десь 2.5 доби з останнього гоління. Якоїсь нагальної потреби в голінні не було. Щось відросло але не не настільки, щоб почало заважати. Але хотілося спробувати дещо. Цього разу був прешейв. В його якості виступала органічна олія з авокадо та кокосу La Tourangelle виробництва Франції. Це не спеціальна олійка до\для гоління. Просто косметична (замінник кремів). Наніс я її на трохи зволожене обличчя та почекав мабуть хвилин 5. Для гоління обрав крем для гоління Wars Classic. Збивав його трохи (пара хвилин) замоченим пензлем YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730. Не упевнений, що замочування хоч щось дає синтетиці, але це вплинуло негативно на якість піни. Довелося додавати ще стільки ж крему, щоб зробити більш щільну пінку. Отримана пінка вже не текла. Але, так як я досить довго колоцькав пензликом у піалці, тож і увібрав вин добряче. Тепер пінка відпадала пухнастими хмарками униз, поки наносив її на обличчя. Лезо взяв вінтажне - Gillette Nacet Platinum. Лезу 2й раз. Бритву хотів спочатку взяти теж вінтажну  - "Мерідіан", виробництва УРСР. Але рука сама вхопилася за індійську бритву-метелика Monarch. Ну ок.
Лезо в бритві досить помітно давало різницю в голінні, залежно від того, яким боком повернути бритву. Тож намагався голити менш "співочою" частиною. Перший прохід був досить приємний. А от на другий бритва почала гальмувати. Тож під кінець другого проходу з'явилася перша цятка у кутку рота. А добривками додав ще поріз під носом та на підборідді пару цяток. Рідина після гоління ALPA WINDSOR пекла помірно. Через 15 хвилин пішов намазатися бальзамом після гоління Man Key Sensitive - побачив ще кілька цяток у кутку рота. Спочатку хотів написати, що намазування ні до чого не призвело. Але ні. Трохи відчувається печія лівій щоці та по щелепи та у місті, де отримав поріз (зона вус).

Висновки, думки вголос, тощо.

Чому цього разу наносив прещейв? Очікувалося, що олія додасть того самого ковзання, якого не було при голінні з просто польским кремом. Так, ковзання від олії було. Але це ніяк не вплинуло на поведінку бритви та результат гоління. Ба, більше! "Які-слант" з попереднього гоління може й в давав більш музичні та гучніші звуки при голінні. Але й тиснути на нього треба було менше. А може й не менше? Просто "косоріз" не плигав по шкірі, як бритва-метелик Monarch цього разу. Подивився у свою табличку. Так і є! Лезо й попередні гоління показувало себе на трієчку в цій бритві. Тобто не боляче, та ніби голить. Але результат посередній. Попри цятки і, навіть, поріз, шия була поголена досить посередньо. Добривки теж, не дали підвищення якості; лише отримав більше травмування.
А сама олійка залишалась на шкірі навіть після того, як змив рештки піни. Бо, нагадаю: олійка не гідрофильна-голірська а звичайна - косметична.

PS: Спочатку хотів відтворити попереднє гоління, змінивши крем на гель. Але думка про прешейв перемогла, у моєму однозадачному мізку усі інші. А використовувати одночасно гель для гоління із олією-прешейвом, здалося поганою ідеєю. А лезом, у планах (під косоріза), повинно було бути Gillette Rubie, як одне з найменш болючіші у цій бритві. Але усі плани змінилися. Тому вийшло, що вийшло.

WetShaver та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 29 Січ 2024 - 20:53

WetShaver пише:
Варс я не використав, але є у мене крем Лідер, від тієї ж компанії, з тим самим складом. Не думаю, що він прям кардинально відрізняється. 
Теж є. Нічим не вирізняється з поміж Wars(ів).
Цитата :
Так от із ним ніколи жодних проблем не виникає. Крем не сказати, що топовий, але за свої гроші вiдмiнний. А взагалі мені здається, вам треба не боятися експериментувати і робити неправильно.
Ну Kapo, ARKO, Nivea мені здалися значно кращими у плані здобування пінки так і по якостях самої пінки.
Цитата :
А взагалі мені здається, вам треба не боятися експериментувати і робити неправильно. Коли все робиш за порадою або рецептом часто фігня виходить. Треба за відчуттями. Піна підсихає, додайте води. Сохне на обличчі, підмастити треба.
Так я зараз і роблю "неправильно". Судячи з результатів. Як раз тому, що намагаюся слідувати порадам. Хоча. Треба буде записати пару думок та спробувати це у якийсь з наступних разів. Типу -збити пінку безпосередньо на обличчі. Бо проблеми із пінкою саме коли намагаюся робити її окремо, а не безпосередньо на обличчі.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 29 Січ 2024 - 21:03

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ну ви знаєте все може бути, може збивання у чаші це не ваше. Як писати лівою рукою для правші.) Комусь зручніше збивати в чаші і все контролювати, комусь звичніше і простіше на обличчі. Це ж непогано, просто це ваше чи ні.) Якщо у вас результати з піною і ковзанням краще при збиванні на обличчі, так і робіть. Взагалі я зрозумів, що експерименти в голінні річ цікава і хороша, але тільки коли експериментуєш із чимось одним. Тобто якщо хочеш перевірити як працює пришийв, все інше має бути перевірене і вдало працювати.) А якщо все нове і незвідане, то занадто багато змінних.)

CNPOMAHELL та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyЧт 1 Лют 2024 - 23:43

01.02.2024


Прешейв -
Бритва голова слант YAQI SRH030 + ручка від Gillette King С (Китай)
Лезо Gillette Rubie (росія)
Пензлик -
Чаша для гоління -
Джерело піни гель для гоління Nivea Man з балону (Німеччина)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       Бальзам після гоління Man Key Sensitive (Україна)
Настала черга нового гоління. І от вирішив дечого перевірити. Я вже голився 27.01.2024 головою "Які-слант" YAQI SRH030. Загалом до гоління було 2 претензії.
1. Мабуть лезо вже втомилося і не дуже голить
2. бритва гальмувала та підстрибувала при голінні.
Тож врахуємо ці обставини та спробуємо усунути. Тому цього разу беру лезо Gillette Rubie, сучасне (де вже крапка над "і" у вигляді чотирикутника та лазерне гравіювання написів на лезі з одного боку). На противагу від попереднього (Lord Platinum), жілєтівське лезо з цією головою голило значно краще. Воно, загалом, помічене в моїй табличці, як найбільш підходяще.
Інша проблема вже більш системна - джерело пінки. Вірніше те. що пінка раз до разу виходить різною навіть попри зміну крему. Тому взяв гель для гоління Nivea Man з балону (Німеччина). Гелю хоча й багацько рочків - пінка виходить нормальною.
Тож почнемо. Перший прохід гоління було майже ідеальним. Лезо трохи більше за комфортне відчувалося на пиці. Але вийшло доить гладенько. Нічого зайвого не відрізав. Цяток теж не було. І от би мені на цьому проході спинитися... Але ні, вмився, розмазав гель по лицю долонею та почав другий прохід. Ще при вмиванні шкіру трохи пекло. А при голінні стало все трохи неприємно. Але спочатку теж нормально все йшло. А потім проявилася прямо купа одночасних червоних цяток на лівій щоці біла контур щелепи. При спробі виголитися у районі вус, теж проявилися цятки по кутках рота та під нижньою губою (там де ямка). Зі щоки цятки прибралися при вмиванні. А от по кутках рота та у ямці під губою продовжили кровити. Загалом, ці місця в мене передбачувано себе ведуть подібним чином. А ще бритва при другому проході вже досить натужно йшла по шкірі, трохи підстрибуючи.

Рідина після гоління ALPA WINDSOR прямо сильно припекла, але відчуття швидко змінилися на прохолоду. Шкіра заспокоїлася. Хоча трохи пекло у місті вилиць, по кромці нижньої щелепи та навколо рота. За пів години поспіль намазюкався бальзамом після гоління Man Key Sensitive. Почало пекти активніше. У парі місць навіть болюче пекло.

Висновки, думки вголос тощо.

Цією парою лезо-бритва можна спокійнісінько голитися в один прохід. Причому по зросту волосся. Другий прохід був зайвим. А добривки тім більш зайві. Вибір джерела піни дійсно вирішує (в моїй ситуації).
Стосовно підстрибування та гальмування бритві при другому проході, тут в мене навіть думок ніяких не спадає. Пінку з балону не треба якось спеціально робити. Чому другий прохід вирізнявся від першого і гадки не маю.

DismontDeSire, ARTURIUS та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 590
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyНд 4 Лют 2024 - 20:32

CNPOMAHELL пише:
01.02.2024


Прешейв -
Бритва голова слант YAQI SRH030 + ручка від Gillette King С (Китай)
Лезо Gillette Rubie (росія)
Пензлик -
Чаша для гоління -
Джерело піни гель для гоління Nivea Man з балону (Німеччина)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       Бальзам після гоління Man Key Sensitive (Україна)
Настала черга нового гоління. І от вирішив дечого перевірити. Я вже голився 27.01.2024 головою "Які-слант" YAQI SRH030. Загалом до гоління було 2 претензії.
1. Мабуть лезо вже втомилося і не дуже голить
2. бритва гальмувала та підстрибувала при голінні.
Тож врахуємо ці обставини та спробуємо усунути. Тому цього разу беру лезо Gillette Rubie, сучасне (де вже крапка над "і" у вигляді чотирикутника та лазерне гравіювання написів на лезі з одного боку). На противагу від попереднього (Lord Platinum), жілєтівське лезо з цією головою голило значно краще. Воно, загалом, помічене в моїй табличці, як найбільш підходяще.
Інша проблема вже більш системна - джерело пінки. Вірніше те. що пінка раз до разу виходить різною навіть попри зміну крему. Тому взяв гель для гоління Nivea Man з балону (Німеччина). Гелю хоча й багацько рочків - пінка виходить нормальною.
Тож почнемо. Перший прохід гоління було майже ідеальним. Лезо трохи більше за комфортне відчувалося на пиці. Але вийшло доить гладенько. Нічого зайвого не відрізав. Цяток теж не було. І от би мені на цьому проході спинитися... Але ні, вмився, розмазав гель по лицю долонею та почав другий прохід. Ще при вмиванні шкіру трохи пекло. А при голінні стало все трохи неприємно. Але спочатку теж нормально все йшло. А потім проявилася прямо купа одночасних червоних цяток на лівій щоці біла контур щелепи. При спробі виголитися у районі вус, теж проявилися цятки по кутках рота та під нижньою губою (там де ямка). Зі щоки цятки прибралися при вмиванні. А от по кутках рота та у ямці під губою продовжили кровити. Загалом, ці місця в мене передбачувано себе ведуть подібним чином. А ще бритва при другому проході вже досить натужно йшла по шкірі, трохи підстрибуючи.

Рідина після гоління ALPA WINDSOR прямо сильно припекла, але відчуття швидко змінилися на прохолоду. Шкіра заспокоїлася. Хоча трохи пекло у місті вилиць, по кромці нижньої щелепи та навколо рота. За пів години поспіль намазюкався бальзамом після гоління Man Key Sensitive. Почало пекти активніше. У парі місць навіть болюче пекло.

Висновки, думки вголос тощо.

Цією парою лезо-бритва можна спокійнісінько голитися в один прохід. Причому по зросту волосся. Другий прохід був зайвим. А добривки тім більш зайві. Вибір джерела піни дійсно вирішує (в моїй ситуації).
Стосовно підстрибування та гальмування бритві при другому проході, тут в мене навіть думок ніяких не спадає. Пінку з балону не треба якось спеціально робити. Чому другий прохід вирізнявся від першого і гадки не маю.
Спробуйте ті самі станок і лезо (тільки, звісно, нове, не втомлене) з класичним засобом для гоління. Або мило, або крем. Я впевнений, відчуття будуть іншими.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyНд 4 Лют 2024 - 21:22

Гоління 04.02.2024


Прешейв органічна олія з авокадо та кокосу La Tourangelle (Франція)
Бритва Gillette King C (США)
Лезо BIC Chrome Platinum жовте (Франція\Греція)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем-мило для гоління Proraso Red Sandal (Італія)
Після гоління одеколон ALPA Chypre - Kolínská voda (Чехія)
                       Бальзам після гоління Man Key Sensitive (Україна)

Останнього разу голився на межі 1 та 2го лютого. Зараз вечір 4го. Так що трохи відросло. Спочатку планував перевірити дещо інше. Але в мене часто експромти превалюють над планами. І цей раз не став винятком. Захотілося перевірити мило від італійської Proraso  Sandal (червона коробочка).
Мило в мене досить давно. Зрідка повертаюся до нього. І кожного разу обламуюся із результатами. Рештки крему-мила виглядають як фігура тор (або бублик) із діркою всередині. Попри те, що голярські якості мила не буцав ногою тільки геть лінивий тут ще й я такий собі збивач пінки. Як там хтось шуткував вище - зійшлися зірки. Спочатку налив у пластикову коробку з милом трохи досить теплої води. Перелив у піалку для зБивання. Ну просто мильна видичка. 2 рази залазив пензликом у саме мило. Потім колоцькав пензлем у піалці. Пінка вийшла, але рідкувата. Подумав та вирішив, що краще (в мене) зараз і не вийде. Але я передбачав подібне, тому попередньо вмите обличчя намастив органічною олією з авокадо та кокососу La Tourangelle (Франція), щоб трохи захистити шкіру у разі передбачуваної невдачі.
Бритвою сьогодні буде Gillette King C, а лезом - жовте BIC Chrome Platinum (не плутати із зовсім сучасним - помаранчевим). Лезу 3й раз. Спечатку все пішло досить хороше. Лезо жвавенько літало по шкірі. Але відразу помітив, що різними боками лезо голить по різному. І саме гоління, та навіть шурхіт у процесі - різні. Так як у дану бритву криво вставити лезо неможливо, роблю висновок, що діло все ж таки у лезі.
Наніс пінку вдруге. Лезо майже перестало ковзати. Тому намагався голити саме тим боком леза, який шурхотить менше. Другим проходом традиційно наставив цяток по кутках рота, 2 під носом, 3 під нижньою губою. Це практично ті самі місця цяток, що й попередні разі. До них додалися 2 нових цятки - на шиї.
А ще, чомусь, замість звичної воді після гоління взяв "кельнську воду". Тобто одеколон ALPA Chypre. Він і повів себе саме як одеколон - просто припекло шкіру. Згодом наніс трохи бальзаму після гоління Man Key Sensitive. Тут вже нічого не пекло. Але не можу сказати, що навіть через 10 хвилин, щоб пропала печія з боку пошкодженої шкіри. Все ще пече.
Висновки, думки вголос, тощо.

Крем-мило від Proraso традиційно розчарувало. Не те, щоб для мене це стало несподіванкою. Але, все ж, сподівався, що вийде трохи краще. Олійка в якості прешейву мабуть додала певного ковзання до рідкої пінки з мила. Ба, навіть, коли вже змивав у кінці рештки пінки зі зрізаним волоссям, відчувалося, що олійка все ще на шкірі, хоча й менш помітні ніж спочатку. Все ж вона не спеціальна голярська, а косметична (не гідрофільна).

Мило знову відкладаю на поличку "до кращих часів".

А ще зрозумів, що наносити одеколон без афтершейву потім - погана ідея. Але дух класичного "Шипру" дуже приємний та стійкий.

vicbro Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyНд 4 Лют 2024 - 22:07

Цитата :
Спробуйте ті самі станок і лезо (тільки, звісно, нове, не втомлене) з класичним засобом для гоління. Або мило, або крем. Я впевнений, відчуття будуть іншими.
Звичайно буде інакше. В мене і з одним кремом раз від разу все геть інше (бо пінку так збиваю). :)

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 5 Лют 2024 - 10:21

Да, как всегда, сделал плохую, жидкую пену, а "традиционно разочаровало" в результате мыло.
"Хто всрався? - Невістка" :)
У меня есть такой одеколон, в нем 80 град. содержание спирта! Не стоит его вместо афтершейва использовать с Вашей кожей.

trimmer, fill, Wolfskin та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 5 Лют 2024 - 11:37

vicbro пише:
Да, как всегда, сделал плохую, жидкую пену, а "традиционно разочаровало" в результате мыло.
"Хто всрався? - Невістка" :)
У меня есть такой одеколон, в нем 80 град. содержание спирта! Не стоит его вместо афтершейва использовать с Вашей кожей.
Зато он его до лучших времен отложил, которые у него с таким подходом никогда не настанут судя по всему :)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 5 Лют 2024 - 16:22

vicbro пише:
Да, как всегда, сделал плохую, жидкую пену, а "традиционно разочаровало" в результате мыло.
"Хто всрався? - Невістка" :)
Звичайно. Бо сподівався, що з новим пензлем вийде краще. І я написав, що попри не найкращі властивості мила (це не лише моє особисте враження, а інтернету, у тому чисті і на форумі неодноразово висловлювалися) пінку не зміг збити саме я. Наступним разом спробую відщипнути трохи мила и вже з нього щось зробити. Бо таким, чином, як я намагався, "бублик" мила, який сам по собі крутиться від взаємодії з пензлем, пінку зробити якщо і можна, то не з моєю сьогоднішньою вправністю.
Але ви, пане вістряк, як завжди, прочитали, те що вам захотілося, та прискіпалися. Так тримати!   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 3387126096


Изотовец пише:
Зато он его до лучших времен отложил, которые у него с таким подходом никогда не настанут судя по всему :)
Ну навіщо так одностайно. Є трохи шансів, що мило остаточно затвердіє, і спосіб, яким користувався для отримання піни води з мила стане актуальним.  Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 3202928208

PS: Могли б, окрім хі-хі, і порад дати. Бо з милом Williams Mug Shaving Soap усі наведені у попередньому звіті маніпуляції давали саме пінку, а не каламутну мильну водичку. А інших мил в мене не було.

Wolfskin поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 5 Лют 2024 - 19:43

CNPOMAHELL пише:

Звичайно. Бо сподівався, що з новим пензлем вийде краще. І я написав, що попри не найкращі властивості мила (це не лише моє особисте враження, а інтернету, у тому чисті і на форумі неодноразово висловлювалися) пінку не зміг збити саме я. Наступним разом спробую відщипнути трохи мила и вже з нього щось зробити. Бо таким, чином, як я намагався, "бублик" мила, який сам по собі крутиться від взаємодії з пензлем, пінку зробити якщо і можна, то не з моєю сьогоднішньою вправністю.
Але ви, пане вістряк, як завжди, прочитали, те що вам захотілося, та прискіпалися. Так тримати!   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 3387126096



Ну навіщо так одностайно. Є трохи шансів, що мило остаточно затвердіє, і спосіб, яким користувався для отримання піни води з мила стане актуальним.  Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 3202928208

PS: Могли б, окрім хі-хі, і порад дати. Бо з милом Williams Mug Shaving Soap усі наведені у попередньому звіті маніпуляції давали саме пінку, а не каламутну мильну водичку. А інших мил в мене не було.

Я не знаю каких советов можно дать, кроме как сходить на ютуб например. По Прорасо столько видео снято, что по хронометражу суммарно на все сезоны "Игры престолов" потянет, а написано в интернетах на томов 10 энциклопедий. Чтобы "бублик" не крутился раз ты его заливал водой, то нужно было этот размокший "бублик" пальцем в дно вдавить и размазать, чтобы это стал не "бублик". Это настолько очевидное действие, что я не знаю как до него самому дойти нельзя было и как тебе помогут какие-либо другие советы. Я тебе уже давал совет, что берешь одно мыло/крем и идешь в ванную, там его взбиваешь и наносишь на ладонь/предплечье, берешь станок без лезвия и проверяешь скольжение. Смываешь, наносишь снова через 10 минут и проверяешь опять. Смываешь и пробуешь взбивать снова экспериментируя с количеством воды и количеством крема/мыла. И так до бесконечности пока не получишь результат, который тебя устраивает. Опять же сравнивать работу с Williams и Proraso это нужно быть сверхразумом, одно мыло тройного помола, которое нужно чуть ли не на 10 минут заливать для нормального набора, второе крем-мыло, которое с нормальными сроками из коробки пальцем продавить можно.
Чтобы взбивать нормальную пену нужно понимать, что для этого требуется загрузить помазок, чтобы было из чего ее взбивать, а пока ты манипуляции с мыльной водичкой проводишь, то тут как говорится мои полномочия все. Ты не понимаешь базовых вещей, как тебе их не разжевывай, тут никакие советы не помогут. И "невыдающиеся ТТХ" Proraso вообще никоим образом не относятся к работе с ним, потому что это мыло простое как 5 копеек, как в работе, так и по своим ТТХ. Это мыло просто для того чтобы бриться, кому не нужны сверхскольжения, пост-скольжения, увлажнения и уход, такой себе "баллон с пеной" в виде мыла, но проще чем взбить из него пену, только выдавить ее из того же баллона.

fill, Wolfskin, stanislav-q, Yura_, Caonima, Stormfild та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 157
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 5 Лют 2024 - 20:01

Погоджуюсь із Ізотовцем, із Proraso, як для мене, піна збивається на раз-два.

Wolfskin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Stormfild
Новачок
Новачок
Stormfild


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 5 Лют 2024 - 20:09

CNPOMAHELL пише:
Гоління 04.02.2024
...Спочатку налив у пластикову коробку з милом трохи досить теплої води. Перелив у піалку для зБивання. Ну просто мильна видичка. 2 рази залазив пензликом у саме мило. Потім колоцькав пензлем у піалці. Пінка вийшла, але рідкувата. Подумав та вирішив, що краще (в мене) зараз і не вийде...
Це мило зовсім не треба заливати водою!
Візьміть чайною ложкою грамів зо два, перенесіть до чаші, розмажте пальцем по дну та стінкам та вологим помазкои починайте збивати, по краплі добавляючи воду час від часу.
Мило Proraso - це така собі робоча конячка, невиразна, але надійна. Скачки на ній, звісно, не виграєш, але куди треба завжди довезе )))

fill, Wolfskin, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 5 Лют 2024 - 20:30

CNPOMAHELL пише:



PS: Могли б, окрім хі-хі, і порад дати.  

Ахаха, я не могу, порад уже 30 страниц. 
Но надо дальше писать, по-любому.
Самый комментируемый блокбастер в истории ВКБ, баджер и прочие форумы курят)

fill, ARTURIUS, Yura_, CNPOMAHELL, Stormfild та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 5 Лют 2024 - 20:50

Единственный дельный совет, который тут можно дать это купить какой-нибудь Philips OneBlade. Я понимаю, что могут у кого-то не ехать лыжи, ну не его это и все, но в тот же момент не понимаю зачем столько времени грызть этот кактус безрезультатно.

fill, Wolfskin, CNPOMAHELL, Stormfild та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 5 Лют 2024 - 23:07

Изотовец пише:
Единственный дельный совет, который тут можно дать это купить какой-нибудь Philips OneBlade. Я понимаю, что могут у кого-то не ехать лыжи, ну не его это и все, но в тот же момент не понимаю зачем столько времени грызть этот кактус безрезультатно.
Так нецікаво. :)
Цитата :
Это мыло просто для того чтобы бриться, кому не нужны сверхскольжения, пост-скольжения, увлажнения и уход, такой себе "баллон с пеной" в виде мыла, но проще чем взбить из него пену, только выдавить ее из того же баллона.
Не погоджуся. Є Arco, Nivea, KaPo. Он з них пінка робиться просто. Все інше в мене збивається досить поганенько.

Ну а поради. Тут більше спроба зрозуміти чому пінка збилася. Бо, іноді, таке в мене все ж виходить. А от повторити за власним бажанням я цього не можу.
trimmer пише:
Но надо дальше писать, по-любому.
Самый комментируемый блокбастер в истории ВКБ, баджер и прочие форумы курят)
Радий, що можу підняти настій.
Yura_ пише:
Погоджуюсь із Ізотовцем, із Proraso, як для мене, піна збивається на раз-два.
В мене й на три-чотири воно не збивається у ту піну, з якою б можна було поголитися, не відтявши собі чогось. ;)



Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyЧт 8 Лют 2024 - 0:22

Гоління 07.02.2024


Прешейв органічна олія з авокадо та кокосу La Tourangelle (Франція)
Бритва Gillette King C (США)
Лезо BIC Chrome Platinum жовте (Франція\Греція)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління у коробці з милом
Джерело піни крем-мило для гоління Proraso Red Sandal (Італія)
Після гоління бальзам після гоління Lider Classic (Польща)
Пройшло три доби. Тож час голитися. Все-таки задався ціллю "перемогти" мило. Тому майже нічого не мінялося. Попередньо наніс органічну олію з авокадо та кокосу La Tourangelle, та почекав хвилин з 5.
Цього разу нічого не замочував та збивав пінку вологим пензлем прямо у коробці від самого мила. Щоб мило не совгалося - притримував його пальцем. Цього разу вийшла зовсім не мильна водичка. Вийшов нормальний тонкий шар білої пінки.
В мене було ще одне жовте лезо BIC Chrome Platinum, яким вже голився до цього. Це його 3й раз. А от щодо попереднього разу, то було четверте, а не третє, гоління для леза. Перший прохід був супер. Лезо ледь відчувалося та впевнено ковзало. Зрізав прища на куту нижньої щелепи нижче вуха.
А от другий прохід вийшов значно гіршим. Здається пінка вийшла трохи загустою. Чи може підсохла. А, то й, усе одразу. І почала досить сильно відчуватися різниця між тим, якою стороною лезо (бритву) повернути до облитчча. Одна сторона голила м'яко, а інша -досить агресивно. Але нею можна було ще виголити після гоління першою стороною. "Агресивна" сторона дуже гальмувала при голінні. "М'яка" сторона добре ковзала. Навіть не знаю як це пояснити. Якщо я можу погодитися, що у бритві-метелику, де лезо "гуляє" як йому заманеться, рsзний різ леза відповідно сторонам можна пояснити. То от у бритві Gillette King C неможливо покласти лезо "якось не так". Так що буду вважати, що wt саме лезо да' подsбний рsзний рsз. Леза Gillette давали ты ж самі відчуття.
Якби не намагався виголитися чистіше, то зрізаний прищ так і зостався б єдиною проблемою. Ален я намагався зробити чистіше зону вус. Тому по кутах рота ледь помітні цятки (а не кривавий потік, як у попередніх голіннях) і одна повноцінна цятка у ямці під нижньою губою.

Афтепршейв одразу не використав, бо хотілося у душ. Але тривоги та й ранковий обстріл диктували іншу чергу занять. Як тільки відмінили тривогу полуз митися. І от вже після душе та витирання рушником наніс бальзам після гоління Lider Classic (Польща).

Висновки, думки вголос, тощо.

Ну що я можу сказати?  Мабуть [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] все ж таки був правий, і саме креми\бальзами, які я весь час використовую, дають ту саму печію. Або дуже травмую шкіру. І тоді немає різниці, чим саме потім мазатися - все-одно буде пекти. Якось спробую перевірити намазюкавшись чимось іншим.
Пройшло десь пів години, шкіру підборіддя досі пече.
Також були праві пани [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] та  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] і пінку можна таки отримати з цього "Прорасо", хоча, й цього разу я, мабуть, лажанув із густиною (але тепер загуста).
А ще подумалося, що для жовтого леза BIC Chrome Platinum треба, мабуть, спинитися на голінні 2 рази. Буду пробувати. Цих лез у мене майже блок ще. Бо сучасні, помаранчеві BIC Chrome Platinum, здаються ніби й більш лагідними у процесі гоління. Але результати ще кривавіші ніж (у мене) зазвичай. А "старі" жовті BIC Chrome Platinum - на перше гоління неприємні буд-де а от на другий раз ок. Чи то я просто пристосувався до них, а до інших ще ні... Не знаю. Передчасно робити висновки мабуть.

Андроний, Wolfskin, stanislav-q, hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyНд 11 Лют 2024 - 5:42

Гоління 11.02.2024


Прешейв органічна олія з авокадо та кокосу La Tourangelle (Франція)
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо BIC Chrome Platinum помаранчеве (Франція\Греція)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Pearl Man Shaving Cream (Індія)
Після гоління Soothing Aftershave Balm Avon For Man (росія)


Пройшло трохи більше ніж 4 доби з моменту останнього гоління. Тож час голитися.

Спочатку хотів спробувати лезо Theet Classic у бритві Lord L122C з відкритим гребнем.  Але я більше покладаюся на експромт. Тому в останній момент було обране лезо BIC Chrome Platinum (помаранчевий конвертик) та індійська бритва-метелик Monarch, де французсько-грецькі леза досить приємно відчуваються. Лезо нове. І довершить композицію теж індійський крем для гоління Pearl Man Shaving Cream.
Леза BIC Chrome Platinum з помаранчевої пачки від компанії BIC є переосмисленим варіантом лез. "Помаранчеві" відчуваються значно лагіднішими ніж їх попередня варіація із жовтою пачкою. Я зголив десь пачечку помаранчевих. І от їх м'якість, зазвичай, мене присиплювала у процесі гоління. І результат був завжди досить кривавим. Тому, коли я збагнув, що "жовті леза - все" намагався накупити як найбільше їх. Причому самі леза BIC - то мої найперші леза, що купив, коли вирішив повернутися до класичного вологого гоління ще у 2014му. Тоді леза здалися мені дуже агресивними, і ті 5 чи 6 пачок, придбаних у найближчій "ЄВІ"  так і пролежали рочків 7. Як і бритва-метелик Monarch, з якою більшість випробовуваних лез із тестового набору, купленого на ebay не голили зовсім. Як можна помітити, я й зараз невправний у користуванні бритвами. Але тут співпало, і бритві лезо дуже підходили. І от знову вирішив спробувати "нові" BIC(и) у цій бритві.
Не знаю, чи то нанесення органічної олії з авокадо та кокосу La Tourangelle у якості прешейву (ще й почекав хвилин з 10) вплинула, чи цього разу мені просто вдалося, але вийшла досить гарна пінка з крему для гоління Pearl Man Shaving Cream. Досить густа, але лезо прекрасно собі ковзало (а може й прешейв?)  по шкірі.
Це лезо теж досить відчутно голило по різному, залежно від того, якою стороною я повернув до себе бритву. Тому обрав "більш лагідну" сторону і обидва проходи голився саме цією стороною. Було комфортно. Навіть помріяв, що буду цього разу зовсім без червоних цяток. Але, під кінець, все ж таки отримав 2 цятки у ямці під нижньою губою. При цьому, я знову намагався виголитися чисто у районі вус. Але там цяток не з'явилося. Результат виявився не ідеальним (шию я таки голити вправно та чисто не вмію) але досить близьким до цього. При вмиванні нічого не пекло.
А у якості афтершейва взяв чоловічий заспокійливий бальзам після гоління від Avon. Хоча більшість чула про компанію Avon, але про бальзам мабуть не  в курсі. По консистенції він дуже схожий на бальзами від Nivea. Навіть аромат трохи схожий, але більш виражений, ніж у німців. Враження були більш приємні, ніж від польського бальзаму Lider Classic, чи українських fOr MEN та Man Key Sensetive, якими я зазвичай користуюся. Трошки холодило. Але почало пекти шкіру десь за 10 хвилин після нанесення.
Таки схоже, що ті, хто рекомендував змінити афтершейв на щось інше, мають рацію. Хоча, треба буде ще перевіряти це. "Помаранчеві" леза BIC Chrome Platinum показали себе з кращого боку. Для індійської бритви вони теж прекрасно підходять. З іншими бритвами, де різався чи ще не пробував теж буду перевіряти.
Буду сподіватися, що зменшення цяток, то, все ж, від покращення вправності, а не просто результат збігу обставин. Бо на підставі одного разу висновки робити зарано.
А ще починаю думати, що нанесення олійки якось впливає не результат гоління.

WetShaver, Wolfskin, stanislav-q, Віталіk, hlopets, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyНд 11 Лют 2024 - 23:45

Радий що цього разу і пришейв допоміг і крем спрацював добре, і з піною все вийшло. Це доводить по-перше що Перл все-таки чудовий крем. По-друге проблем, що не вирішуються, не буває, бувають не правильні рішення, або не своєчасні.) Наскільки я пам'ятаю, у вас найбільше виникали питання з піною з крему Варс і мила червоне Проразо?

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 12 Лют 2024 - 1:20

WetShaver пише:
Радий що цього разу і пришейв допоміг і крем спрацював добре, і з піною все вийшло. Це доводить по-перше що Перл все-таки чудовий крем.
Припускаю що ковзання давала олія, що наносив у якості прешейву.
Цитата :
Наскільки я пам'ятаю, у вас найбільше виникали питання з піною з крему Варс і мила червоне Проразо?
Проблема виникала з будь чим у моєму випадку. С кремами, лезами, пензликами, бритвами, афтершейвами тощо. :)
Особливо, коли почав креми збивати не безпосередньо на собі, а у плошці. Виключення тільки креми Arko\Kapo яким без різниці, бо піняться без зусиль хоч чим, як та де збивай.

А щоб сказати, що проблема вирішена, треба щоб іншим разом було досягнуто того ж самого (гарного) результату.
Поки що здається, що з використанням олії у якості прешейву дає менше червоних цяток. Хоча на загальне подразнення шкіри воно впливає слабо. У всякому разі пече як завжди.
Але напрямок для прикладання зусиль я собі намітив.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyПн 12 Лют 2024 - 23:51

Гоління 12.02.2024


Прешейв органічна олія з авокадо та кокосу La Tourangelle (Франція)
Бритва відкрита голова гребінка (УРСР)
             Lord L122C відкрита плита гребінка (Єгипет)
             Gillette King С (США)
             QShave реггульована "китайфутур" (Китай)
Лезо Super-Max Platinum (Індія)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Pearl Man Shaving Cream (Індія)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)

Гасло: Як не треба робити, коли є вільній час. Не всі ідеї, що прийшли в голову, слід впроваджувати у життя.

Є в мене леза Super-Max Platinum виробництва Індії (на самих лезах чомусь напис Stainless). В попередніх голіннях я намагався якось "пристроїти" лезо. Але все марно. І от вирішив провести більш суттєвий експеримент.
А ще є в мене цікава бритва часів СРСР. Цікава вона не стільки сама по собі, скільки історією. Це бритва діда, який помер, ще коли я дуже маленьким був. І його я не пам'ятаю. Хоча бритва звичайна, пластикова, є в неї і цікавинка. Ця бритва має гребінку. А ще вона дуже зла. Навіть більш зла, ніж наявні у мене Yaqi SRH041-G "Katana" та Yaqi SRH030 "Slant". Раніше бритва лежала у прямокутній пластиковій коробці. Щось подібне бачив на OLX але точно не можу сказати, що конкретно за бритва в мене.
Тож я подумав: якщо леза Super-Max Platinum не голять у "лагідних" бритвах, то може стануть у "злих"? От у "дідову" бритву я лезо й запихав.
Нагадаю, що голився буквально напередодні (вранці 11го о 4й годині). Тому нічого особливого за менш ніж добу вирости не встигло.
Навіть у цій бритві лезо Super-Max Platinum було тупим. Бритва намагалася гальмувати навіть попри нанесену олію-прешейв та вдалу пінку. Лезо "співало", ніби погано закріплена залізяка.

Заміна бритви на Lord L122C з теж відкритою плитою дало майже той же результат. Лезо в бритві ніби погано закріплене по звуку.  Нічого не голило воно і в бритві Gillette King С. Ще й стало трохи неприємно у процесі гоління. Останньою обрав "китайфутур" від QShave. Думав, що можливість широкого регулювання якось виправить ситуацію. На 3й позиції не голило. На 4 та 4.5 трохи змінився звук при проході бритві з лезом по шкірі. На 6й позиції звук став схожим на такий у 2 попередніх бритвах з гребінкою - звук незакріпленого, "гуляючого" леза. А ще, попри усі зміні бритв чи звуків у процесі я так іі не виголився. Долонею прекрасно намацувалася щетина. Тобто прохід усіма чотирма бритвами проти зросту волосся виявився "імітацією гоління". Тільки в районі вус від QShave з'явилися неприємні враження "ніби скубе". Вирішив свої експерименти на цьому і закінчити.
Афтершейв ALPA WINDSOR добряче припік. Але навіть і без нього, після декількох проходів по одному й тому самому місцю на щоках утворилося почервоніння. Але ніяких цяток, зрізаних прищів\родимок тощо. Бо воно ж не голило.
Лезо Super-Max Platinum піде на поличку, бо геть не голить. Може якось повернуся ще до нього, але точно не найближчим часом.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyВт 13 Лют 2024 - 8:44

Зачем такое лезвие класть на полочку? Зачем коллекционировать такие лезвия?
Такое лезвие нужно было выбросить в мусор еще после первой попытки.

Wolfskin, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 590
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyВт 13 Лют 2024 - 9:36

vicbro пише:
Зачем такое лезвие класть на полочку? Зачем коллекционировать такие лезвия?
Такое лезвие нужно было выбросить в мусор еще после первой попытки.
Как правило, даже самых плохих лезвий хватает на один раз)) . А вообще я зелёным Дерби обычно два раза брился - и в мусор. Чего на них экономить.

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyВт 13 Лют 2024 - 10:00

vicbro пише:
Зачем такое лезвие класть на полочку? Зачем коллекционировать такие лезвия?
Такое лезвие нужно было выбросить в мусор еще после первой попытки.
У вас чітка та одностайна логіка. Раніше і я б зробив саме те, що ви вище написали. Але то раніше. Тому поясню свою теперішню логіку.

З часу, що я почав описувати у цьому журналі, я переосмислив більшу частину того, чим користуюся. Деякі моменти були приємними. Наприклад знову відкрив для себе бритву Feather Popular. Так, до неї підходить досить незначна частина лез, з наявних в мене. Але враження від гоління гарні навіть із лезами, які не голять. Тобто бритва досить лагідна до шкіри (по відчуттях). Для порівняння схоже (знову ж, для мене) себе поводить "китайфутур" від Qshave.

Так от. При оцінці леза, станка, пензлика тощо головне що? Правильно - робити вірні висновки. Бо не завжди вірно оцінюєш обставини та ситуацію. А від цього і висновки виходять хибними. А я "прямо славлюся" тим, що роблю невірні висновки.  Знаючи за собою подібну ваду, я тепер не поспішаю робити речі, які не можна було б потім "переграти назад".
Наприклад. Леза Treet Platinum мені геть не зайшли будь де з тим, що перепробував. Але леза Treet Classic мені дуже подобаються.
Або вінтажні польські леза Wizamet Super Iridium та Polsilver Stainless. Перші геть не сподобалися. Другі - суперові або на 4 з 5 в тих бритвах з якими я їх пробував.
Або лезо The BlueBerds Revenge. Якщо б я спробував це лезо лише в бритві Gillette King С, то до сих пір вважав би їх переціненім лайном. Бо в Жілеті лезо поводить себе на трієчку з п'яти. Еле все геть змінюється, якщо лезо покласти в бритву "Мерідіан" часів СРСР. Там це лезо показує себе ідеально.

Ще один вид лез  - ті, що я не зрозумів. Наприклад не розумію як можна голитися Astra Superior Platinum. Повний час вважав, що їх більш бюджетний "родич" - Спутник в рази кращій. Бо там де Спутник був комфортний, Астра кусала. В інших бритвах Астра виявилася недостатньо гострою та не голила, або ж голила але погано та дуже неприємно для шкіри. Тож я зробив саме так, як ви й пропонували - поміняв їх на ті леза, що міні більш до вподоби.
У той же час, зараз я не маю бритв, з якими б лезо Спутник зараз приємно та чисто голило. Хоча раніше то були мої улюблені леза напару із РПЛ. От Рапіра все ще гарно голить у деяких бритвах. Але ж я вже зробив хибні висновки. Том маю 3 блоки Спутника та 2 РПЛ.

Те ж саме і з лезами Wilkinson та Dorco. Але для Wilkinson я знайшов бритву, де лезо показує себе з найкращого боку. А от для Dorco я бритви так і не знайшов. Я про Dorco ST-300 (В'єтнамські).

Ба, навіть із цими Super-Max Platinum я не просто навмання обирав бритви. Наприклад з радянською пластиковою (де гребінка) бритвою найбільш сподобались індійські ж леза Topaz Platinum. Але, тоді зоставалося лише одне лезо; більше їх, ніби, не виготовляють; та й неможна індійськими лезами голитися по десять раз. Виняток можливо леза від індійської філії Gillette. Але я про індійські власні бренди.

Це я все про те, що з часом леза можуть відкритися з іншого боку. І не леза теж. Є собі така українська компанія - Біокон. Виготовляють вони креми, шампуні і т.д. У тому числі й крем для гоління робили. Але швидко це закрили, наразившись на нищівну критику від споживачів. А що ж сталося? А крем не давав пінки. І я лише під кінець тюбику зрозумів, що саме робив невірно. А просто треба було разів у 5 більше того крему накладати ніж зазвичай із середньостатистичним кремом для гоління. За це крем теж критикували.

Тому в мене досі лежать навіть чеські "карбонові" коричнєві Tiger та китайські ж "карбонові" коричнєві Flying Eagle C-74. А по враженням вони десь на рівні Super-Max Platinum.

Ось така моя логіка.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 28 EmptyВт 13 Лют 2024 - 10:02

Wolfskin пише:
Как правило, даже самых плохих лезвий хватает на один раз)) .
Як бачите, ці й один раз не голять.
Цитата :
 А вообще я зелёным Дерби обычно два раза брился - и в мусор. 
Ці гірші ніж зелені Derby на 4й раз. ;)

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 28 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Продам Yaqi Katana голова (нова)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: