ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
creativeresponse
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 21 ... 37, 38, 39
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 941
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 EmptyПн 20 Травень 2024 - 15:54

ARTURIUS пише:
Спробуй Олесін безпомазковий гель для гоління, будеш дуже здивований в порівнянні з Жиллеттовським.
Навіть не маю сумнівів. Але забагато всього набрався (креми\гелі\пінка тощо). Треба спочатку наявне витратити.
WetShaver пише:
Олеся взагалі дуже добра людина. Нещодавно запропонувала охочим протестувати її гель для гоління. Наскільки я зрозумів, просто треба їй написати. Ну і зрозуміло після тесту залишити свій відгук.
Тут треба теж розуміти, що отримувачі будуть добровільними тестувальниками товару. Бо треба якомога швидше знайти проблемні компоненти тощо. А заодно невеличка реклама напрофільному форумі. Але можете сприймати це і як доброту.
WetShaver пише:
А Палмолів і справді гарний крем, піна у нього волога виходить за рахунок екстрактів і гліцерину. Тож не так сохне.
Боявся що зелений то ментоловий, але обійшлося. Хоча користувався ним лише кілька разів, здалося трохи попікує після занадто агресивного гоління.
WetShaver пише:
 А Нівея крем у вас у синій тубі чи білий для чутливої шкіри? У принципі, обидва нічого.
Той шо більш розповсюджений  - біла тюба з синіми написами.
WetShaver пише:
 Але найцікавіше, що синій вiн типу зволожуючий, а мою шкіру стагує ще більше ніж у білій тубі і піна у білого жирніша.
І Palmolive і Nivea трохи стягують шкіру але значно менше за польські креми (Lider, WARS, Belle Jardin ) чи італійський Denim Classic.
Bonbon пише:
Все вірно. Я так і зрозумів, але якщо набрати помазок з першого разу сильніше, то і на другий має вистачити на таку саму густу піну. 
Принаймні з кремом в мене так легко виходить, з милом якщо хочу дуже густу піну, то роблю ще пару обертів по милу під час нанесення другого проходу
Наявного в помазку досить навіть пахви поголити після лиця. Зараз не жалію. А от щільність після вмивання виходить різною за рахунок зайвої вологи. Тому й питав.
WetShaver пише:
Наскільки я знаю, у вас є не одна бритва-метелик, а в них навіть при злегка відкритих стулках можна зрушити лезо і виставити його рівномірно.
І так і ні. Якщо взятися за кінці леза (ті що вушка), то майже вільно можна похитати туди-сюди верх (створки де)  із лезом відносно центральної вісі. Це у більшості моїх метеликів (в мене їх 4) присутнє.
В Gillette King C досить великий люфт направляючих відносно отворів у лезі. Там лезо трохи гуляє. Теж можна посмикати та зробти різницю між різом різних сторін лез трохи менш явною. А от Lord\Treet Hercules\Gillette Blue - там нічого рівняти не можна бо лезо стискається направляючими по 4х боках. Але різність у гоління також присутня. Так що, думаю, це щось особисте а не проблеми бритв чи перекіс леза.
ARTURIUS пише:
Шкіра може бути комбінованого типу, місцями жирна, місцями суха, тому на одеколон місцями проявляється різна реакція.
Саме так Артуре. За допомогою твого відео якраз це й виявив. А от локальна сухість трохи здивувала. Але тепер хоч знаю що воно таке - та сухість після гоління. Причому саме сухість після спиртового одеколону.







WetShaver, hlopets та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2890
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 EmptyПн 20 Травень 2024 - 16:49

CNPOMAHELL пише:
Саме так Артуре. За допомогою твого відео якраз це й виявив. А от локальна сухість трохи здивувала. Але тепер хоч знаю що воно таке - та сухість після гоління. Причому саме сухість після спиртового одеколону.
Рекомендую використання доглядового крему для шкіри обличчя. Дуже допомагає.

На ілюстрації приклад по типам шкіри.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, hlopets, CNPOMAHELL та diusia1 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 270
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 EmptyПн 20 Травень 2024 - 22:40

CNPOMAHELL пише:
Тут треба теж розуміти, що отримувачі будуть добровільними тестувальниками товару. Бо треба якомога швидше знайти проблемні компоненти тощо. А заодно невеличка реклама напрофільному форумі. Але можете сприймати це і як доброту.
Боявся що зелений то ментоловий, але обійшлося. Хоча користувався ним лише кілька разів, здалося трохи попікує після занадто агресивного гоління.
Той шо більш розповсюджений  - біла тюба з синіми написами.
Очевидно я оптиміст і бачу у всьому хороше.) Там де інші бачать досліди над людьми я бачу зворотний зв'язок на нову продукцію. Насправді думаю, що в Олесі немає проблемних компонентів у складі косметики. Думаю, що їй більше цікаво, як працює нова продукція, що можна покращити, що змінити відповідно до побажань користувачів.
Тим більше, її продукцію не тільки в Україні купують, за відгуками блогерів, а не українського форуму про який на Заході ніхто не знає.)
Зелений крем Палмолів є у двох варіантах, Класик та Рефресканте – Освіжаючий, другий з ментолом.
Нівея в синій тубі мені більше сподобалася, особливо ароматом, один із моїх улюблених, пахне цитрусом та м'ятою, морською свіжістю. Білий теж непоганий але захист у нього слабший, піна трохи рідкіша. І витрата більша. Але він навіть краще ковзає, і не так стягує шкіру як синій.)

CNPOMAHELL та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 941
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 EmptyВт 21 Травень 2024 - 0:55

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
В мене частенько у районі "третього ока" сухість.
А після одеколону нижче носу та трохи вбік сушить.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Вт 21 Травень 2024 - 1:06), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 941
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 EmptyВт 21 Травень 2024 - 1:05

WetShaver пише:
Там де інші бачать досліди над людьми я бачу зворотний зв'язок на нову продукцію. 
А це й є те що я до того написав. Тому це не благодійність саме зворотній зв'язок. Але бувають люди з певними особливостями. Хай сто разів будуть компоненти перевірені. Алергічні реакції можуть бути буквально на будь-що. Але ж, звичайно, компоненти на які вірогідна, реакція зазвичай, не використовують.
Наприклад в мене на деякі мас-маркет гелі для душу\шампуні буває реакція бід очима. 
Цитата :
Тим більше, її продукцію не тільки в Україні купують, за відгуками блогерів, а не українського форуму про який на Заході ніхто не знає.)
Та я ж ніби й не сперечаюся про те ,чого ніколи не пробував.
Цитата :
Зелений крем Палмолів є у двох варіантах, Класик та Рефресканте – Освіжаючий, другий з ментолом.
Мені повезло що "Класік". Бо купував не я.
Цитата :
Нівея в синій тубі мені більше сподобалася, особливо ароматом, один із моїх улюблених, пахне цитрусом та м'ятою, морською свіжістю. Білий теж непоганий але захист у нього слабший, піна трохи рідкіша. І витрата більша
Білий із синіми написами зустрічається частіше. Я його пробував. Мені подобається.


Lopar Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 941
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 EmptyСб 1 Черв 2024 - 3:03

Гоління 01.06.2024


Прешейв не було
Бритва метелик "Меридіан" (СРСР)
Лезо Treet Classic (Пакистан)
Пензлик не було
Чаша для гоління не було
Джерело піни гель для гоління Gillette King C. Transparent Shave Gel (США)
Після гоління бальзам після гоління Man Key Sensetive

Вирішив початок літа зустріти саме так. Я вже згадував що, останнім часом, став все більше користуватися гелями для гоління. А саме комплектним гелем Gillette King C. Transparent Shave Gel з набору, що йшов разом із бритвою. Не знаю чи то конкретно цей гель мені зайшов, чи може так співпало, але з гелем у якості джерела для ковзання в мене майже немає порізів чи цяток. При цьому леза все ще відрізняються одне від одного, як і бритви, в яких використовую ці леза. Так і відчуття різного різу залежно від того, яким боком бритву повернув до себе, нікуди не пропало.
Цього разу обрав стару бритву-метелик "Меридіан" часів СРСР, виробництва УРСР. Лезо взяв Treet Classic. Лезо нове.
Ніяких прешейвів не використовував, як і пензля для гоління. Наносив просто вичавивши трохи гелю на долоню. Щетині 3 доби. Не надто довга, але й є що поголити.
Сам процес гоління.
Не скажу, що лезо відчувалося прямо ідеальним. Ні. Нічого подібного. На певних ділянках було навіть трохи боляче. Також не можу сказати що не тис на бритву. Але намагався під різними кутами ділянки проходити. Навіть зрозумів, чому на двох ділянках голіть саме під кутом, а не по-проти зросту щетини.
Після першого проходу наносив гель знову. А от на добривках вже нічого окремо не наносив. Так, лише трохи змочив, обличчя. Спочатку здалося, що вже все - закінчив. Але на шиї відчувалося багато ділянок, які потребували уваги. Зазвичай я там намагаюся занадто не голити. Бо замість чистої поверхні, майже завжди отримую лише цятки, багато цяток. Але цього разу вирішив зробити виняток.
Вийшло дуже добре. Я б навіть сказав - це одне з найчистіших моїх голінь. А може й найкраще. Але бальзам після гоління для чутливої шкіри від Man Key (Україна), досить припік. І пекло навіть через 45 хвилин (та й зараз пече).
А ще цікаво, що при нанесенні бальзаму якісь огріхи гоління майже не відчував. Але згодом щось відчуваю. І це дивно, бо згідно "класичної теорії" від купи тутешніх форумчан, я навпаки - повинен був згодом перестати відчувати пеньки, які повинні були сховатися чи що.
Але нічого подібного в мене не відбулося.

Думки вголос.

Останнім часом пробував Palmolive Classic (зелений тюбик), Weleda (синій тюбик) та Nivea Sensetive (білий з синім тюбик). Два перші були для мене новинками. "Нівеєвський" крем я раніше вже пробував. Пінка утворювалася швидко, хоча й не без огріх. Зазвичай, виходила трохи закисненою (з бульбашками коротше кажучи). Але усі три були на голову вищі за польські креми, якими користувався раніше.
Звичайно, треба навчатися збивати пінку з будь-чого. Але чому тоді немає таких порад щодо гоління будь-чим (я про бритви)? Але я лінивий. Все ж таки зосереджуся на гелях для гоління. З ними все виходить якось простіше та безпечніше. Креми ж буду лише з цікавости іноді пробувати.
Бо саме гель для гоління дав мені те, чого не змогла дати купа кремів. А ще є різниця у відчуттях при голінні з гелем чи з пінкою з крему. Але з гелем виходить краще ковзання (в мене).

Ось таким вийшло перше гоління літа. Піду ховатися, бо знову шахеди летять, а згодом підуть ракети.

Alfed та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1233
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 EmptyСб 1 Черв 2024 - 5:11

На вопрос про мыла и почему с бритвой сработаться можно а мыло лучше искать рабочее.
Мыла абсолютно не равны в плане работы, попросту нереально выжать из мыла прорасо то что вы достигнете с арко.
К инструменту же можно привыкнуть так как там работает лезвие от которого результат и зависит почти полностью, да с ньансами танцами с бубном изучением и пониманием именно этого инструмента но результат в итоге получите

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 270
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 EmptyВчора в 20:22

Наверное я один из немногих кто не разделяет восторга от мыла Арко. Мыло как мыло, ничего особенного. Да скользит оно получше чем Проразо. Но пена у него не взрывная, объем средний, да и по плотность пены не Шпайк.) Не буду сравнивать с мылами типа Табака и Челлы, там и ценник другой.) Среди мыл за сто гривен оно может и хорошо себя показывает. Но тот же Проразо Ред к слову, щетину лучше размягчает чем Арко. Может для пользователей у кого щетина мягкая и подойдет. Но если щетина жёстче, то это довольно важный фактор. Потому, что как бы хорошо мыло не скользило, но если щетина плохо размягчена, то бритва будет запинаться, прыгать. 
Что касается бритв то да, любой бритвой можно побриться. Но чистота бритья и травматичность все равно будет разной. Если например среднее лезвие типа Лорд Платинум поставить в Яки Хелмет, то он быстро побреет до самой кожи, с минимальными пеньками, но и эпидермис снимет тоже немало. (Про Яки Слант я вообще молчу.) А если тоже лезвие поставить в Яки Меллоун, то такой чистоты не добьешься, а вот попутное раздражение от тщетных попыток вполне.
П.С. Чуть не забыл. Есть канал одного дедушки, который из любого крема и мыла взбивает пену одной и той же консистенции. Про это еще Стас упоминал. Вид такой себе водоэмульсионной краски. И не важно, что у него в чаше Т.Ф.С. или Табак. Это доказывает, что очень важна техника и умение.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ruslan, CNPOMAHELL, SurferUa та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1233
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 39 EmptyСьогодні в 0:08

WetShaver пише:
Наверное я один из немногих кто не разделяет восторга от мыла Арко. Мыло как мыло, ничего особенного. Да скользит оно получше чем Проразо. Но пена у него не взрывная, объем средний, да и по плотность пены не Шпайк.) Не буду сравнивать с мылами типа Табака и Челлы, там и ценник другой.) Среди мыл за сто гривен оно может и хорошо себя показывает. Но тот же Проразо Ред к слову, щетину лучше размягчает чем Арко. Может для пользователей у кого щетина мягкая и подойдет. Но если щетина жёстче, то это довольно важный фактор. Потому, что как бы хорошо мыло не скользило, но если щетина плохо размягчена, то бритва будет запинаться, прыгать. 
Что касается бритв то да, любой бритвой можно побриться. Но чистота бритья и травматичность все равно будет разной. Если например среднее лезвие типа Лорд Платинум поставить в Яки Хелмет, то он быстро побреет до самой кожи, с минимальными пеньками, но и эпидермис снимет тоже немало. (Про Яки Слант я вообще молчу.) А если тоже лезвие поставить в Яки Меллоун, то такой чистоты не добьешься, а вот попутное раздражение от тщетных попыток вполне.
П.С. Чуть не забыл. Есть канал одного дедушки, который из любого крема и мыла взбивает пену одной и той же консистенции. Про это еще Стас упоминал. Вид такой себе водоэмульсионной краски. И не важно, что у него в чаше Т.Ф.С. или Табак. Это доказывает, что очень важна техника и умение.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
 Пойдем от обратного
 Про дедушку, пену из любого мыла в чаше по виду можно сделать одинаковую, тут вообще навыков не нужно, почти любой новичек справится, проблема кроется в другом у разных мыл рабочая консистенция разная, твердые мыла формулировок старинного максимально простого состава, любят более жидкую или как минимум менее густую пену, Arko максимальные качества набирает лишь на очень жидкой пене, в то время как американцы и впринцыпе "new school" артезаны пик возможностей мыла имеют на более густой и пышной пене и у многих на жидковатой пост скольжение пропадает, устоявшиеся англичане на такой пене вообще не рабочие, и максимальное скольжение имеют на консистенции еще и не водной но когда тонким слоем ложатся на грани перехожа в жидкую пену. Поетому новичкам и рекомендуют простые мыла в работе с хорошими рабочими данными типа Stirling, который и с малым количеством воды работает нормально и перепоить сложно,  у него впринцыпе нерабочую пену получить сложно.
 Про бритвы пропущу ибо там слишком много ньюансов можно описать, но впринцыпе и с вашей точкой зрения тоже согласен особенно если речь о новичках
 Proraso red хорошо для людей с жесткой щетиной? только для тех сверх редких счастливчиков которые при твердой щетине имееют слоновью кожу, коих сверх мало, в основном пользуются белой, ибо красная вызывает жжение. Ну а люди которые могут побриться одним лезвием больше одного раза или кассетником пойти против шерсти и убрать пеньки(если получится вообще) без кучи коцок и раздражения имеют стандартную щетину.
 Я BBS на одном лезвии без раздражения могу достичь только используя AC лезвия, на одном DE(я использую Nacet и Feather 50/50) в моем случае это нереально для того чтобы получить BBS без раздражений с DE я использую 2(на такие хитрости я редко иду и меня вполне DFS устраивает в 99% случаев), первое на первых 2 прохода и второе свежее ставлю на зачистку ( до такого способа дошел когда нужно было побриться второй раз за день, заметил что получилось BBS и без раздражений, после чего стал експерементировать с использованием 2х лезвий за один сеанс), для жесткой щетины острое и крепкое лезвие куда важнее дополнительного размягчения, от абсолютно любого мыла и воды его более чем достаточно
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 39 з 39Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 21 ... 37, 38, 39
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: