ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+31
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
WetShaver
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
creativeresponse
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 36, 37, 38
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyНд 10 Бер 2024 - 19:08

mad_fish пише:
Калапуцаєм помазком та потрохи краплями додаєм води, отримуєм чудовий результат
Скажіть, будь ласка, а от така щільна пінка як на ваших фотках - вона не заважає голитися? Бо, наприклад, з тією консистенцією, що зробив останнього разу (на фотках віще вашого), мені було досить некомфортно голитися.

З іншого буку, пробую частіше промивати бритву та порівняю результати. Тим більше, що знову  час голитися.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyНд 10 Бер 2024 - 20:13

Гоління 10.03.2024


Прешейв не було
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо BIC Chrome Platinum помаранчеві (Франція\Греція)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Lider Classic (Польща)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)


Останнього разу голився вночі 7го. Тож трохи відросло. Продовжу "експерименти".

Цього разу взяв теж польський крем - Lider Classic. Відмінностей від Wars  то лише інший дух, та кислотно-зелений кольор самого крему. Можливо й пінка повинна була вийти такого ж відтінку. Але ні в моїй піалці ні на шкірі я цього не помітив.

Так як останнього разу здалося, що на друге гоління лезо Gillette Silver Blue було вже затупим як для цієї бритви, тому, цього разу, обрав BIC Chrome Platinum помаранчеве. Лезо нове, щойно з конвертику.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Пінка вийшла такою. Трохи дратувало, що майже вся пінка одразу опинилася у пензлику. Наніс її та почав голитися.
Знаєте, що скажу? Різні відчуття леза, це все ж схоже - різний вильот. Лезо різними боками навіть "співає по різному". Тобто вібрує. А різна вібрація то, скоріш за все, саме вильот. Можливо за рахунок великої кількості пінки в пензлі шар піни виявився завеликий на перший прохід. Але вчасно схаменуся, та промивав бритву частіше, ніж зазвичай. Лезо ніде особливо не гальмувало та не видавалося тупим. Хоча, у Feather Popular, будь-які леза окрім "рідного" якось дивно відчуваються. Трошки важкувато було на підборідді. Там радіус і важкувато одразу й вести бритву й підтримувати правильний кут по відношенню до шкіри.
Трохи змочив лице та наніс пінку вдруге. Почав прискіпливіше голити "проблемні місця". Одразу ж схаменувся, по відчув, що почав трохи тиснути на бритву. Перестав тиснути. Спочатку здалося що все ок, та виголися без проблем. Але ні. Нове, з помаранчевого конвертику, лезо BIC Chrome Platinum, доволі підступне, як на мене. З одного боку, воно відчувається значно м'якішим, ніж попередня версія (з жовтого конвертику). Розслабляєшся а воно тебе - гризь-гризь у відповідь. Ніби нічого не заважало, не тиснув, але отримав червону цятку над губою (під носом), під нижньою губою але трохи збоку від ямки на підборідді, окрему цятку на шиї, та цілу низку червоних цяток теж на шиї.
Рідина після гоління ALPA WINDSOR пекла. Помацав себе через пів години. По зросту волосся ніби ок. Проти зросту -колеться. Та це й не дивно. Все ж таки бритва - м'який кожноденник.

Промивання бритви покращує процес гоління. Але, все одно, забуваюся, час від часу, зайвого разу промити.

З приводу різних відчуттів залежно від сторони леза. Так як припустити варіант, що усі бритви в мене криві - тут будь-яка теорія вірогідності буде проти. Тому буду вважати, то я такий собі занадто чутливий, що відчуваю різницю. Але, різні звуки, залежно від того, яким саме боком повернути бритву, свідчать все ж про те, що різний вильот. А від того - тремтіння (вібрація) леза різне.
А я остаточно заплутався. :)

WetShaver та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyНд 10 Бер 2024 - 21:24

Піна «завоздушена» і не  до-взбита.
Не так інтенсивно мотиляй помазком по чаші,  приблизно оберт в секунду.
І рахуй оберти. Ти ж не знаєш скільки ти зараз зробив обертів. Як тобі наступного разу до-взбити піну до правильної констстенції?
А так би ти накинув, наприклад, ще обертів 50 і отримав правильну піну.

WetShaver, stanislav-q, Yura_, CNPOMAHELL, serg, Stormfild, mad_fish та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyПн 11 Бер 2024 - 20:00

ARTURIUS пише:
І рахуй оберти. Ти ж не знаєш скільки ти зараз зробив обертів. Як тобі наступного разу до-взбити піну до правильної констстенції?
А так би ти накинув, наприклад, ще обертів 50 і отримав правильну піну.
А сенс? Зараз я швидко замочу пензлика. Іншим разом я його потримаю пару хвилин. Наступного разу не струшу. Тому мені треба просто знати як саме виглядає "правильна" пінка ніж рахувати оберти.

Але сама ідея рахування, якщо попередні кроки спочатку робити правильно - мабуть, доволі слушна порада.

До того ж, обидва рази пінка мені не сподобалася. Але, якщо інші вважають, що треба пінка, щоб у ній бритва застрягала, буду робити так як радять. Аж самому цікаво, на якому разі мені скажуть, що пінка загуста? Чи будуть продовжувати розповідати про не той кут? ;) Бо, на противагу від тиску на бритву з кутом нахилу в мене ок. Навіть з різними бритвами ок. Сам дивуюся.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyВт 12 Бер 2024 - 1:01

Синтетику без разницы сколько "замачивать", потому что она не замачивается. Ее можно хоть просто под краном мочить результат будет такой же, как ее замачивать хоть минуту, хоть полчаса. Вода держится в узле между волокнами, а не в самих волокнах как у натуралов.

А так, да, у тебя все хорошо, и с пеной, и с углами, и вообще совсем. Именно поэтому то пена сохнет, то "вылеты разные", то морда в труху. Верим, я поверил.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

vicbro, andreyv1979, CNPOMAHELL, serg, mad_fish, Pauls та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyВт 12 Бер 2024 - 9:08

Такая пена завоздушена сильно и будет быстро сохнуть. Что-то мне подсказвает, что ты экономишь на креме.
Крема должно быть хотя бы 3см при нормальном отверстии тюбика (как, например, тюбик Прорасо). Могу ошибаться, но, как я помню, у Лидера малый диаметр отверстия и его нужно как минимум в 2-3 раза больше выдавить. У тебя две крайности: с одной стороны завоздушенная или жидкая (тоже завоздушенная) пена, и с другой - такая, чтобы бритва застревала. Сделай хоть раз такую, чтобы бритва застревала и откатывайся добавлением понемногу воды к более влажному варианту. Может тогда выйдет что-то похожее на негустую сметану.

andreyv1979, CNPOMAHELL, mad_fish та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyВт 12 Бер 2024 - 13:53

Изотовец пише:
Синтетику без разницы сколько "замачивать", потому что она не замачивается. Ее можно хоть просто под краном мочить результат будет такой же, как ее замачивать хоть минуту, хоть полчаса. Вода держится в узле между волокнами, а не в самих волокнах как у натуралов.
Дана синтетика з вузлом більшого розміру ніж в інших наявних в мене пензликів. Тому, навіть попри те, що синтетика, вбирає вона значно більше ніж мої кабани з борсуком.
Цитата :
А так, да, у тебя все хорошо, и с пеной, и с углами, и вообще совсем. Именно поэтому то пена сохнет, то "вылеты разные", то морда в труху. Верим, я поверил.
Ну припустити, що в мене всі наявні бритви гриві-косі теж не можна. Якщо з метеликами я ще можу припустити, що можна якось не так покласти лезу. Наприклад половинки кришки (сам механізм) якось закривається несиметрично. Але якщо це зрозуміло для "вінтажного" "Мерідіанну" часів СРСР (де припуски то не про них). Також можна припустити, що індійський метелик - не самий високотехнологічний інструмент.
Але що може бути не те із Feather Popular та Gillette King C? Я не знаю. Але відчуття різні. "Співає" лезо по різному відповідно до того, якою стороною повернути. Що це якщо не різний вильот?
vicbro пише:
Крема должно быть хотя бы 3см при нормальном отверстии тюбика (как, например, тюбик Прорасо). Могу ошибаться, но, как я помню, у Лидера малый диаметр отверстия и его нужно как минимум в 2-3 раза больше выдавить. 
Цього разу я клав крему рази в 3 більше, ніж зазвичай. Класти ще більше? Ок, поміряю лінійкою наступного разу скільки клав.
Цитата :
У тебя две крайности: с одной стороны завоздушенная или жидкая (тоже завоздушенная) пена, и с другой - такая, чтобы бритва застревала. Сделай хоть раз такую, чтобы бритва застревала и откатывайся добавлением понемногу воды к более влажному варианту. Может тогда выйдет что-то похожее на негустую сметану.
Порівняно з тим, що мені фоткали, в мене навіть зарідка пінка навіть останнього разу. Бо судячи з тих світлин, там бритва у 100+грам буде продовжувати стояти вертикально, навіть якщо перевернути чашу з пінкою із бритвою в ній.

І не дуже розумію де там завоздушення, якщо пінку навіть колоцькати вже важко. Не може густа пінка бути завоздушеною. Або "рідка-завоздушена" або "густа". У всякому разі я так вважаю. Хоча можу помилятися звичайно.



Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyВт 12 Бер 2024 - 15:17

На фото, которые тебе предоставили:
Пена гладкая, плотная, блестящая, нет многих "дырочек" (в реальности крупные пузырьки воздуха), выглядит как сметана.
У тебя:
Пена рыхлая, не блестит, много пузырей. Больше похожа на недовзбитый белковый крем для торта.
Если ты не видишь разницы и считаешь, что показанная пена густая - ну что ж, решать тебе...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyВт 12 Бер 2024 - 16:32

vicbro пише:
Если ты не видишь разницы и считаешь, что показанная пена густая - ну что ж, решать тебе...
Не бачу. І мені пінка занадто щільна. Це більше заважає ніж допомагає голитися.

vicbro Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyВт 12 Бер 2024 - 17:21

Ок. Не будемо, як наші сусіди шукати - "хто винуватець". Давайте розмірковувати над тим "що робити?" щоб цього більше не сталося?
Тож, що треба зробити, щоб прибрати "закиснення" піни?  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] пропонував рахувати оберти. Ідея цікава, але поки неможлива. Бо гарної пінки, як з'ясувалося, я все ще не можу зробити. Певний часовий проміжок вказував  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Але ж це абстрактний проміжок часу.
Якщо бритви в мене досить нерозповсюджені. То польські креми, думаю, пробував багато хто. Тому от Wars Classic або Lider Classic. Змочив пензля, струсив. Можливо, навіть відтиснув від вологи. Бо якщо не відтиснути пінка 146% вийде дуже рідкою (див. мої попередні світлини). Тому конкретні креми конкретний пензлик (теж доволі розповсюджений та передбачуваний, бо стандартна синтетика від "Яків"). А ще якась піалка, та вода з-під крану. Додам - жорстка вода.  

Так що роблю не так? Занадто ретельно збиваю? Чи навпаки - занадто неретельно збиваю? Скільки приблизно часу треба колоцькати? Або може не в часі справа? А у чому?

To  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] я колоцькав не менше, ніж той чувак з відео.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyВт 12 Бер 2024 - 17:35

CNPOMAHELL пише:
А у чому?
В тебе.

Тебе тысячу раз сказали бери больше крема, добавляй воду каплями, взбивай. Вторые два пункта повторяй до того момента как не получится такая же пена как на видео или фото. Не видишь разницу между тем что на фото/видео и тем что получается у тебя - обратись к окулисту.
Не поможет - ходи с бородой, брейся электробритвами, кассетниками, куском обсидиана, чем угодно, только не люби ни людям, ни себе мозг.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

serg Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyВт 12 Бер 2024 - 17:41

Изотовец пише:
Не видишь разницу между тем что на фото/видео и тем что получается у тебя - обратись к окулисту.
Окуліст каже - "звертайся до клініки, де є обладнання, що виявляє астигматизм, звичайним обладнанням виявити вади не можемо".
ТЦК, коли не попав з 3х пострілів по мішені зовсім - зір 100%.

Ще якісь поради?

PS: Ок набухаю крему ще в 2 рази, зіб'ю без води. Перевіримо різницю.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 38 EmptyВт 12 Бер 2024 - 17:52

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] пропонував рахувати оберти.
Як відносно швидкості обертів помазка в чаші? Невже ця пропозиція залишилась непоміченою?))

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 38 з 38Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 36, 37, 38
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Голова Timor Solingen Open Comb

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: