ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+31
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
WetShaver
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
creativeresponse
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyВт 5 Бер 2024 - 20:50

stanislav-q пише:
Просто вывод из ваших действий (именно с "пенкой") можно сделать такой - либо это троллинг, либо паталогическая необучаемость.
Швидше друге. Але там, чомусь, теж з великими прогалинами. Тобто щось там відпилити, постругати чи забити, то краще одразу не братися. Бо, потім, переробляти і довше і дорожче вийде. При цьому можу якогось замка в дверях поміняти чи провода припаяти тощо.

Мені потрібно розуміти що и нашо то я роблю. Без цього не працює. Зараз я біьшою мірою не розумію на що саме звертати увагу.  
Цитата :
И так по кругу... Естественно у людей, мягко говоря, закрадываются сомнения - а все ли тут нормально?
А прикиньте як то мені? Повинні були вийти "кубіки", а виходять "трикутники" чи "кільця". Причому кожен раз різне. Але я намагаюся.

PS: От скажіть то нормально, що треба щось один одному наговорити, щоб почати дали спілкуватися як потрібно? Чи це якась перевірка, і без цього неможна долучитися до форуму? Ніби ж дорослі люди, з онуками подекуди...
Повернутися до початку Перейти донизу
serg
Бувалий
Бувалий
serg


Повідомлень : 115
Репутація : 2
Дата реєстрації : 05.09.2022
Вік : 35
Звідки : Львів

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyВт 5 Бер 2024 - 22:05

CNPOMAHELL спробуйте крем для гоління Prorasso, будь-який. Вичавте з тюбика десь сантиметра чотири (ніби як в рекламі зубної пасти, типу на всю щітку) в чашу. Помазок після замочування потримайте секунд 5, що довільно стече то лишнє, а потім з нього ж вичавте воду у чашу з кремом та ніби замішуйте помазком по колу не бійтеся натискати трохи помазок і чим швидше та інтенсивніше рухатисете по колу помазок тим швидше почне формуватися піна. Якщо почне вилазити через краї, а ще будуть бульбашки ну додайте ще крему не шкодуйте якщо вийде загустий та забагато нічого страшного завжди можна додати трохи крапель води. Якщо будете шкодувати крему то нормально піну не зіб'єте. Пару разів зробите з перевитратою зате як то кажуть вловите той баланс вода/крем. Крем раджу бо він чудово збивається, а після розуміння який має бути і в яких пропорціях його поєднувати можна і на мило перемикатися. І не пишіть будьласка зайвого, чесно було цікаво стежити за прогресом, а ото весь лишній текст відволікає. Створіть окрему тему наприклад, що я думаю, або скарги та побажання і в ній певно вказуйте посилання на інші гілки форуму де виникли непорозуміння бо люди, які хочуть допомогти не завжди мають час перечитувати понад 20 сторінок, щоб зловити суть питання. Гарного всім вечора.

CNPOMAHELL та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyВт 5 Бер 2024 - 22:59

Вітаю. Не писав в цей бортовик ніколи, але він веселий, з теоріями, як звичайними, так і заговорів, а ще і з практиками (веселими та сумними). Зрозумів, що не можу вже пройти повз, тому залишу пару слів від себе. Всі ми колись з чогось починали, тому ось деяка інструкція, яку я б написав самому собі в минуле і я впевненний вона мені б допомогла.

Що по лезах?

Як особисто я підбирав леза на початку свого шляху? Все просто: навмання, та підглядав чим голяться інші. Додатково я оріентувався на думку багатьох стосовно конкретного леза (чи підійде потенціально воно мені чи ні), щось на кшталт: “Feather — це гостре лезо, новачкам бути обережним з ним”. А далі все на своєму досвіді та шкірі тестував.

Що по піні?

Самий перший засіб для гоління який я спробував — це крем Арко фіолетовий, придбанний в АТБ чи щось таке. Чи одразу в мене виходила піна для гоління? Звісно — ні. Але і шампуня не було, бо дивився я блогерів різних і у всіх звертав увагу на деталі (чи віджимають помазок чи ні, скільки по часу набирають засіб чи скільки його мусолять в чаші). Зовсім згодом я придбав перше мило, черовне проразо, бо це класика для новачків. Аромат мені дуже сподобався. Але і з нього не виходила піна, бо тоді я не вмів регулювати воду, з помазку всю віджимав, а додавати забував і в мене на обличчі виходила фігня, яка висихала за 5 секунд і ковзання не було, тоді я відразу думав що мило лайно, а не мої руки криві. А що мені допомогло? Перші 2 роки у ВКГ я користувався чашою для гоління і мій метод кожного разу був незмінний, тому що я побачив і спробував збивати пінку “по-Листопадівські”. Не знаю чи згадували це до цього, але якщо що, краще продублюю. Дуже рекомендую. Цей метод мене врятував і поставив на вірний шлях. Лінка. (і не дивіться що піни на відео в нього виходить ціле відро, я також зливав багато в раковину спочатку, але мені було байдуже, бо з цим методом я зрозумів що таке піна для гоління)

Що по помазку?

Помазок у Вас добрий, моя перша синтетика також була Які, тому піну він ковбасить дуже бодро, тому що першим моїм помазком взагалі був неякісний кабан від омеги і я відчув різницю з перших секунд.

Що по голінню?

Сказано було до мене не мало і поради добрі. Як було у мене?
Від самого початку, подивившись різних блогерів, я зрозумів що чим більше шкрябаеш, тим більше подразнення, щоб не шкрябати на одному місці і мінімізувати почервоніння та подразнення, потрібно вивчити свою карту росту волося. Як? Не поголитись 3-4 дні, потім сісти, поставити перед собою зеркало, і почати дивитись як і куди росте щетина, але я не тільки дивився, а ще і переносив все це на бумагу, зі стрілочками, ось так:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]



Перед голінням виставляємо бритву. Деякі бритви краще голять від гарди, деякі від кришки, деякі і так і так, а деякі взагалі голять наприклад тільки від гарди (як наприклад The winning razor).
Від кришки чи від гарди? В моєму випадку, якщо бритва дозволяє, я голюсь від кришки, бо мені так більше подобається і немає проблем. Лінка



Перша моя бритва це радянська якась фігня, десь в архівах моїх повідомлень на форумі можна знайти з нею сотд. Вона була маленька, легенька, та ще і open comb. З нею я різався, пробував, вивчав, тестував і якось щось голився, але кайфу не було. Потім з‘явився Fatip Piccolo. Для мене був не комфортний абсолютно, а ще й постійно лезо ставало криво. В процесі володіння піколо, мені потрапила до рук р41 (я хотів дізнатись, чи підійде мені в теорії станок, який вважають найагресивнішим більшість ВКГшників?) Не підійшов, і тут я зрозумів, що агресинві станки не моє, почав шукати щось посередині. Свій перший грааль я знайшов у бритві — Razorock Lupo алюмінієва. Я голився нею пів року, набивав руку, тесутвав леза, для мене вона виявилась дуже класною і зараз хоч я її і не маю, але завжди згадую і навіть періодично хочу знову придбати.

Чи потрібен ББС?
Звісно завжди хотілось би, але не завжди потрібен. Навіть зараз, коли я тестую нове лезо або бритву і розумію, що в процессі гоління щось виявилось злюче до моєї шкіри і вже є неприємні відчуття навіть в процессі вмивання водою між проходами, я краще залишусь в неякісному ДФС, аніж розвалю собі епідерміс остаточно.

Що після гоління?

Писати думаю немає сенсу, бо кожному своє. Влітку мені тільки лосьйони, взимку — бальзами або емульсії краще, тому оберайте самостійно.


Сорі, якщо якось сумбурно. Хай щастить doubleUP

fill, ARTURIUS, andreyv1979, Ігор Стетхем, Kitten911, Alfed, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 506
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyВт 5 Бер 2024 - 23:49

CNPOMAHELL пише:
Знаєте, панове, ось що вам скажу.



Ну хоч той "посилач услід за кореблем" зник кудись. Леза йому буцімто не сподобались, бо росіянські. Так вони і раніше відкрито продавалися, зараз є, і надалі будуть продаватися не один рік. Бо ті ж, турецького виробництва, Perma Sharp Super й досі купити можна, хоча перестали їх випускати мабуть рочків з 20 як не більше.
І шо мені їх одразу повикидати тепер? Чи може тепер треба розказувати, що ні в мене Astra SP - індійська. Чи писати тепер виключно про Treet, Lord, Derby тощо?

Можна було б і ще багато чого написати, але ліньки.
Если это ,,камушек в мой огород", то я, вроде бы, никуда не девался. Несколько дней отсутствовал, поскольку уезжал из Украины чтобы продлить временное убежище еще на год. Да и участвовать в этой идиотской переписке в твоем журнале особого желания не было. Что касается лезвий, извини, был неправ. Тебе действительно предпочтительнее пользоваться, как ты говоришь ,, росіянськими" Рапирой, Спутником, Астрой, а , еще лучше, Невой. Они тоже еще продаются. Рекомендую также станок Старт. Идеальное сочетание кривых рук, мусорных лезвий и станка ,, мейд ин раша '' возможно решит проблему. На советы форумчан можно не обращать внимание. Из остатков Прорасо, неизвестно сколько лет назад начатого, у тебя получается отличная пена. Обычно, когда жена моет пол, в тазе пена примерно такой же консистенции. А что-то еще написать, хоть и ,,ліньки" стоит. Можна еще попробовать опаску и выложить крупным планом результат. Наверняка смена порядком поднадоевшей темы на новую кого нибудь заинтересует.

Caonima Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyВт 5 Бер 2024 - 23:50

Ну давайте по порядку.
Я тебе год талдычил про лезвия и станки, что нужно взять что-то одно и пользоваться им длительно. И когда ты говорил про Теки, что мол тут информации на форуме о них мало, я тебе говорил, что нужно взять что-то такое, что может быть очевидным индикатором для многих, как тот же Кинг и условная Астра, а не Тек с винтажным Полсилвером.
Я тебе говорил взять баллон с гелем/пеной и бриться с ним определенное время.
И неоднократно говорил, что нужно пойти в ванную и стоять взбивать пену пока ее не научишься взбивать. Не учиться ее взбивать во время бритья и потом бриться непонятно с чем, а пойти в свободный вечер и да, просто смылить в раковину тюбик крема, банку мыла пока не добьешься нормального желаемого результата. Не понимаешь какой результат должен получиться - спроси. Не понимаешь по описанию на словах - попроси видео или фото.
Чтобы получать конкретные ответы нужно задавать конкретные вопросы. Если нет понимания какого-то момента - задавать уточняющие вопросы. Не разводить полемику рожая философские простыни и спорить на ответы других, а спрашивать, уточнять и докапываться до истины. Только так можно начать понимать что ты делаешь, если тебе это так важно и нужно.
А по поводу моего брюзжания если ты не заметил за все это время, то оно относится не только к "новичкам", но и к "старичкам". Есть такая поговорка "У семи нянек – дитя без глаза" и это классическая ситуация помощи новичкам, потому что приходит 20 человек и кто в лес, кто по дрова начинают советовать советы. Так как ты не особо спешишь разбираться в советах и в них вникать, так и советующие не спешат разбираться в проблеме, а спешат давать советы.
Я бы мог тут сейчас душную простыню выдать про все эти советы покупать R41, про "расследования" происхождения лезвий, про корреляцию тем "про лучший станок" с реальностью, про связки станок-лезвие, про таблицы "агрессивности" станков и т.д., но мне просто лень в очередной раз это делать. Я просто лишь скажу, что от всей этой, извините, херни, которой принято заниматься на ВКБшных форумах у меня глаз порой начинает дергаться. И то, что как "новички" приходят за советами не желая в них вникать и слушать, так и советы дают таким же образом, не говоря о том, что на огонек раздачи советов забегают и "уже не новички" со своим широким багажом знаний и опыта, чтобы тоже раздать пару тройку советов о том как они вот пришли в поисках к своему "граалю", который они потом через месяц продавать будут.
Пришел за советом? Значит нужно спрятать свое "я" куда подальше, перестать спорить, вникать в них и слушать. Не понятно - уточнять и разбираться. Все. В противном же случае, как обычно бывает, виноваты станки, лезвия и мыло, а не обезьяна, которая всем этим пытается пользоваться.
Детский сад, штаны на лямках. То спорят, то обидки включают.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

vicbro, Kitten911, Yura_, all75, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2853
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyСр 6 Бер 2024 - 7:56

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Дякую за опис свого досвіду. Я теж за те, щоб спробувати ті грані доступного, які є і від них вже відштовхуватись. В моєму випадку р41 не то, що підійшла, а «залетіла по повній».)))
Навіть, якщо прийде розуміння, що бритва не підходить, то й приходить розуміння до чого рухатись далі.

Погоджусь з [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] відносно однієї бритви й лез. Наприклад Кінг С та прийнятне лезо в постійному використанні дадуть цілий ряд хороших результатів.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
З піною в мене теж були складнощі, поки не почав рахувати оберти помазка в чаші. Деякі мила збиваються навіть при трьохсот обертах. Тож просто потрібно терпеливо маслати помазком і отримаєш хорошу піну.
Щоб не морочитись з водою в помазку, можна його добре струшувати і воду вже по капельно добавляти в саму піну.
Якщо важко запамʼятовувати кількість використаного мила й води, то потрібно вести записи. Придбати ваги й шприц. Багато хто саме так і робить. Я теж так робив і навчився.

_________________
Через терни до зірок!

Kozachok, andreyv1979, Yura_, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyСр 6 Бер 2024 - 12:42


Alex пише:
Что касается лезвий, извини, был неправ. Тебе действительно предпочтительнее пользоваться, как ты говоришь ,, росіянськими" Рапирой, Спутником, Астрой, а , еще лучше, Невой.
Ну виж знову накидуюте на вентилятор. Я так розумію, що в вас просто настрій був жахливий, а тут ще й я попався з росіянськими лезами? Чи я єдиний хто користється подібними лезами? Так не на мене ображайтесь, а на "чудову" компанію Gillette, що досі якось не поспішає виходити з ринку рф. Як і ціла низка інших великих світових компаній.

Хоча, там же РПЛ було? Ну так, тут геть росіянська компанія. І так, цих лез (РПЛ\Спутник) в мене, мабуть, стільки ж як усіх інших разом. Шо є то є. Але я не закликаю вас користуватися ними, просто голюсь. Я, в принципі, не вказую вам, шо і як робити, на противагу від вас. Але спробую не використовувати "прилюдно", або менше писати про це.
Изотовец пише:
Чтобы получать конкретные ответы нужно задавать конкретные вопросы. Если нет понимания какого-то момента - задавать уточняющие вопросы. 
В тебе безсумнівно досить конкретні відповіді навіть на мої переважно загальні питання. Але наголошу, що вточнюючі питання можна задавати лише коли ці питання з'явилися. Зазвичай, це відбувається, коли трошки більше в темі. Або якісь сумніви щодо своїх дій або чиїхось порад.

Як там кажуть?: "Чим більше я знаю - тим більше я не знаю". Саме із накопичених знань виникають питання. Мабуть до цього ще не дійшов, щоб за нюанси питатися.

Всім іншим - спасибі за відгуки та поради. Майже нічого не буду писати у відповідь, бо треба перечитати та проаналізувати. Бо в мене й так погано із вибором вірних шляхів, та з неправильними передчасними висновками. От як мені вже неодноразово вказували на мої: "не та бритва, лезо, крем тощо". Бо, якось, чекав на значно легший "вхід" до ВКГ. А тут вийшло навіть гірше, ніж було на початку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3538
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyСр 6 Бер 2024 - 13:45

Переходи на электробритву!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyСр 6 Бер 2024 - 14:46

Kitten911 пише:
Переходи на электробритву!
Там ще гірше. Результат. А ще на шиї подразнення, бо волосся куди завгодно росте. Доводиться по одному місці проходити багато разів.
А от варіант [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], який він весь час повторює - значно вдаліший. Бо з касетниками\одноразками справа виглядає значно краще. 
Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 157
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyСр 6 Бер 2024 - 16:46

Шановний [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] , я тут вам сфоткав пінку свою, а то хтось тут скаржився шо навчають як треба, а своє не показують. Я теж не профі, але на мою думку більш менш нормально вийшло, поголився добре.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

trimmer, Kozachok, stanislav-q, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2853
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyСр 6 Бер 2024 - 17:11

Шановні, пишемо по темі, буде час - зайве потру.
Дякую за розуміння!

_________________
Через терни до зірок!

Wolfskin, CNPOMAHELL, Lopar та serg Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyЧт 7 Бер 2024 - 1:11

mad_fish пише:
Шановний [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] , я тут вам сфоткав пінку свою, а то хтось тут скаржився шо навчають як треба, а своє не показують. Я теж не профі, але на мою думку більш менш нормально вийшло, поголився добре.
Я пробував з якогось крему густу (значно рідше вашої) бритва гальмувала та стрибала. Але в мене гоління одне на одне схожі лише результатами. Тому буду мат за орієнтир.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyЧт 7 Бер 2024 - 2:45

Гоління 07.03.2024


Прешейв не було
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Gillette Silver Blue (США\росія)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління лосьон після гоління "Кузнецкий Мост" (росія)

Останнього разу голився ближче до вечору 3го, зараз друга ночі 7го.

Подивився я на повідомлення зі світлиною пінки та й вирішив собі зробити.  Крем взяв знову, Wars Classic. Планував: або робити, поки не вийде подібна, або вже по ситуації вирішувати. В чашці зосталися рештки мила з попереднього гоління, тому може це теж якось вплинуло ситуацію (а може й ні?).
Такої густини пінку я, зазвичай, не роблю. Але сказали: щоб ложка стирчала вертикально. А хто я, щоб сперечатися? Та й самому було цікаво. Ось таке вийшло. Майже не колоцькав. За відсутності вологи, якось, майже саме вийшло.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Все одразу вбирав у себе пензлик. Його я трохи намочив та добряче відтиснув. Спершу пінки поза пензлем було не видно зовсім. Тому, ще додавав десь 1.5 дози від першого разу та трошки накапав вологи. Нажаль не пофоткав. На цій світлині вже та пінка, яку я, згодом, наносив на лице. Майже нічого у піалці не зоставалося.

Бритвою цього разу -  метелик Feather Popular з Японії. Ну заважка мені Gillette King C. Лезо те саме, що й попереднього разу Gillette Silver Blue (тобто, використовується вдруге) з наданих пробників від  Дмитра ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]).
Бритва йшла так собі. Ніби лезо вже затупе. Різниця з вильотом якщо й була, то майже непомітна. Здалося, що все ж забагато пінки наколоцькав. Голився не зверху-вниз, потім знизу-вверх, а трохи схоже на зображення, що було в коментарях вище. У всякому разу від вуха до середини підборіддя, майже як на зображенні робив.
Перед другим проходом та нанесенням пінки вмився. Наніс пінку, та почав голитися другий прохід. Бритва - м'якенький кожноденник, якогось дива я й не чекав. Але, все ж, вирішив зробити добривки. Багато добривок. Вийшло норм. Якщо проводити долонею по зросту волосся то пеньки й не відчуваються зовсім. Якщо проти - трохи можна щось намацати.
Може трошки по кутках рота щось зосталося. Але в мене воно зостається навіть з "більш гострими парами". При цьому там з'являються червоні цятки, а результат той самий.
Цього разу кривавих цяток не було. Аж, потім, розгледів одненьку під нижньою щелепою. До того (у попереднє гоління) щось таке вискочило на щоці, що коли зрізав - дуже кровило. Цього разу нічого не зрізав нічого не кровило.
Лосьон після гоління "Кузнецкий Мост" пік при нанесенні. Також за майже годину поспіль, пече від притискання коміру футболки до шиї, та просто в області підборіддя. Спеціально ходив подивитися - ще трохи на шиї, нижче та лівіше адамового яблука є певні подразнення (почервоніння шкіри). Але ніяких кривавих цяток.

У самому кінці пінка вже трохи підсохла. Але й голився я не 15 хвилин, як попереднього разу - значно довше (але й не пів години).
Здається, з більш гострим лезом бритва себе показала б краще. А, може, тоді, всю пику просто б розніс? Пінка мені здалася загустою. Але почекаю висновків співрозмовників. Ось таким вийшло гоління сьогодні.

stanislav-q, hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyЧт 7 Бер 2024 - 8:58

Пена явно недовзбитая если можно так сказать. Помазок не нужно "добряче" отжимать, просто поднял из воды, слегка прижал щетину чтобы удалить лишнюю влагу. Сначала должно быть ощущение, что размазываешь крем по чаше. Через некоторое время добавляешь немного воды и продолжаешь взбивать. Так постепенно ощущение размазывания крема перейдет в ощущение размазывания сметаны с некоторым увеличением объема пены. Добавлять воду нужно таким образом: подставь под воду 2-3 пальца и затем дай стечь воде с них в чашу. Тогда точно лишнюю не нальешь. Потрать время, без этого опыта не получишь. Сделав изначально более густую пену ты всегда можешь ее доработать на лице макнув кончик помазка в воду и красящими движениями пройти пену на лице, так же и в чаше.
Бритва - мягкий ежедневник, от которого, тем не менее, у тебя печет кожа. Меня не покидает ощущение, что ты в попытках "выбриться" постоянно давишь на станок. Попробуй представить себе, что ты ведешь лезвием по поврежденной коже (например, обожженной) или что ты лезвием хочешь смахнуть что-то с кожи как-будто пером крошку. Вот настолько пока у тебя должно быть ощущение давления на кожу.
Качество процесса бритья заключается не только в чистоте ("выбритости"), а и в максимально возможном здоровом состоянии кожи после бритья. У тебя, судя по всему, кожа проблемная.
Тебе стоит на время пожертвовать чистотой и сосредоточиться на достижении комфорта для кожи. Попробуй просто не прижимать совсем станок к коже. Когда ты сможешь бриться не нанося вред коже, тогда займешься чистотой.
Еще есть распространенная ошибка у многих - так называемые добривки. Сами по себе добривки ничего плохого не делают. Но многие в процессе этих добривок, пытаясь выбрить какой-то участок, чрезмерно его "натирают" проводя много раз по одному месту, при этом еще постепенно увеличивая давление на станок.
Еще замечаю у тебя хроническую проблему "уголков рта" - невыбриваемость, а чаще цятки. Подставь под угол рта язык, с помощью которого сделаешь нужное место округлой формы. И легко проведи по гладкой круглой образующей станком против роста щетины. И никаких проблем не будет. Только не дави!

stanislav-q, andreyv1979, hlopets, CNPOMAHELL та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyЧт 7 Бер 2024 - 14:14

vicbro пише:
Сделав изначально более густую пену ты всегда можешь ее доработать на лице макнув кончик помазка в воду и красящими движениями пройти пену на лице, так же и в чаше.
Та, бачиш, проблема не в збиванні піни. Проблема у збиванні такої пінки, з якою б можна голитися? тобто не зарядка і не загуста. А тут зостається лише спосіб, який неодноразово пропонував  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - повністю "змилити"  один чи більше тюбик крему, для розуміння.
Цитата :
Бритва - мягкий ежедневник, от которого, тем не менее, у тебя печет кожа. Меня не покидает ощущение, что ты в попытках "выбриться" постоянно давишь на станок.
Так і є. Тут або з-за консистенції крему бритва гальмувала, чи лезо справді непідходяще бритві (зам'яке). Або ж все одразу плюс тисну, бо попередні рази використовував більш важку бритву (в останньому варіанті навіть я невпевнений).
Цитата :
Качество процесса бритья заключается не только в чистоте ("выбритости"), а и в максимально возможном здоровом состоянии кожи после бритья. У тебя, судя по всему, кожа проблемная.
Та нє. Тиснув же, бо не голило. Ще й багато добривок по одному місцю.
Цитата :
Еще замечаю у тебя хроническую проблему "уголков рта" - невыбриваемость, а чаще цятки. Подставь под угол рта язык, с помощью которого сделаешь нужное место округлой формы. И легко проведи по гладкой круглой образующей станком против роста щетины.
Ну то для мене проблема. Дратує. Я й підсовую туди язика при голінні. Але, мабуть, ще й тисну.



hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyЧт 7 Бер 2024 - 16:58

Як на мене піна вже краща. І в принципі результат гоління кращий, це добре! Головне, як я вже казав орієнтуватися на свої відчуття. Піна сохне, додати води, якщо піна рідка додати крему. Але якщо щось змінюєш і результат кращий, то треба запам'ятовувати чи записувати. Для того, щоб зробити висновки та помилки не повторювати. А зміни, які призводять до прогресу, запам'ятати. Це важливо. Тоді й покращення буде!

Зазвичай у мене подразнення буває у трьох випадках. Тупувате лезо або затупилося, натиснув сильніше якщо станок забитий/м'який або алергія. Спробуйте частіше бритву промивати. Але й леза думаю краще перевіряти, щоб не тупі були.)

Думаю, у випадку з Популяром та іншими м'якими бритвами можна спробувати перевірити гостроту леза навіть без піни. Наприклад, провели по одному місцю, піну зняли. Потім намочили цю ділянку рукою і по вологій шкірі провели бритвою. Тільки шкіру потрібно ПРИТРИМАТИ, іншою рукою, щоб не грала, не рухалася. Якщо залишкове ковзання є і лезо не спотикається, значить справа не в кремі та лезі. Може й справді піна підсохла.

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyЧт 7 Бер 2024 - 17:38

Парни, у него нулевая способность к концентрации на чем-то. Получилось побриться без особых травм и относительно чисто - уже хорошо. Вы не научите его делать пену, идеально поставить технику и выучить какие-то лайфхаки по бритью одновременно.
Пусть сначала научится делать пену до конца, а бороться с раздражением и учиться пробривать сложные места потом уже будет, главное что лицо не располосовал и дальше была хотя бы повторяемость того результата, который получился в этот раз.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

razorblade1989, Wolfskin, ARTURIUS, Yura_, all75, CNPOMAHELL та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2853
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyЧт 7 Бер 2024 - 20:30

vicbro пише:
Бритва - мягкий ежедневник, от которого, тем не менее, у тебя печет кожа. Меня не покидает ощущение, что ты в попытках "выбриться" постоянно давишь на станок.
Або голиться шкрябаючиси рухами від гарди, а не від верхньої кришки.

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyПт 8 Бер 2024 - 9:06

С углом точно присутствуют проблемы.
Анализируя то, что у автора некоторые станки проявляют разную агрессивность с разных сторон приходит на ум только одно объяснение - вероятно он бреет с разным углом в этих случаях. Т.е. с одной стороны станка(лезвия ) бреется от крышки, а с другой - от гарды. И получается разное ощущение "агрессивности". А если еще плюс к этому разное давление на станок (скорее всего это разные участки лица участвуют) - то точно будут сильные отличия в ощущениях и результатах.  Другого объяснения не получается придумать, например, со станком КингС.

Yura_, all75, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

q7819 поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 157
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyПт 8 Бер 2024 - 11:23

Шановний [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] я вам тут фотоінструкцію зняв з кремом Wars wink
Замочуєм помазок:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Струшуєм або віджимаєм воду, щоб був таким:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Додаєм крем:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


ARTURIUS, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 157
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyПт 8 Бер 2024 - 11:25

Калапуцаєм помазком та потрохи краплями додаєм води, отримуєм чудовий результат:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

trimmer, razorblade1989, Wolfskin, Kozachok, stanislav-q, ARTURIUS, hlopets і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyПт 8 Бер 2024 - 15:03

vicbro пише:
Т.е. с одной стороны станка(лезвия ) бреется от крышки, а с другой - от гарды. И получается разное ощущение "агрессивности". А если еще плюс к этому разное давление на станок (скорее всего это разные участки лица участвуют) - то точно будут сильные отличия в ощущениях и результатах.  Другого объяснения не получается придумать, например, со станком КингС.
Нє. Я ж не руку міняю а бритву на 180 перевертаю. Інакше б в мене враження навіть впродовж 1 проходу мінялися б. 
Це щось інше. Хоча теж не знаю що.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyСб 9 Бер 2024 - 14:27

CNPOMAHELL пише:

Нє. Я ж не руку міняю а бритву на 180 перевертаю. Інакше б в мене враження навіть впродовж 1 проходу мінялися б. 
Це щось інше. Хоча теж не знаю що.
Я про это и писал, не про руку. Ты когда-то писал, что редко переворачиваешь и промываешь станок и пол лица одной стороной бреешь. Или мне показалось?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyСб 9 Бер 2024 - 14:42

vicbro пише:

Я про это и писал, не про руку. Ты когда-то писал, что редко переворачиваешь и промываешь станок и пол лица одной стороной бреешь. Или мне показалось?
Это я предполагал, что он так делает, но он сказал, что нет, типа переворачивает чаще еще на одной стороне лица. Хотя я других причин тоже не вижу.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Wolfskin, vicbro та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 37 EmptyНд 10 Бер 2024 - 19:03

vicbro пише:
Я про это и писал, не про руку. Ты когда-то писал, что редко переворачиваешь и промываешь станок и пол лица одной стороной бреешь. Или мне показалось?
Точно писав.
Изотовец пише:
Это я предполагал, что он так делает, но он сказал, что нет, типа переворачивает чаще еще на одной стороне лица. Хотя я других причин тоже не вижу.
От, дивіться, панове. З одного боку мав таку звичку - досить зрідка промивати бритву та нечасто змінювати сторону, якою голишся.

З іншого, тепер в мене з'явилася причина, не міняти сторони. Бо, як пам'ятаємо, чомусь є відчуття, що кожна сторона голить по своєму. А от звичка, досить зрідка промивати бритву, так і зосталася.

А ще, я навмисне перевертаю бритву. Бо, на 2му проході те, яким боком бритви голишся - впливає на результат. Більш "агресивна сторона" = чистіший результат.

Тому, хоча ви й праві більшою мірою, причини цього трохи інші.

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 37 з 38Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Голова Timor Solingen Open Comb

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: