ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+32
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyНд 19 Лист 2023 - 16:36

Хороший станок тот, который тебя качественно и мягко бреет без последствий, остальное то все забобони)))

Stormfild Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyНд 19 Лист 2023 - 16:46

Kitten911 пише:
Хороший станок тот, который тебя качественно и мягко бреет без последствий, остальное то все забобони)))
То й я про те ж. Але поки що, практично однаково поганий результат з будь-якою бритвою. ;)_
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyНд 19 Лист 2023 - 17:57

Лицо распариваете?
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyНд 19 Лист 2023 - 18:44

CNPOMAHELL пише:


А хто його знає, фігню вони радять чи ні?...
 От, наприклад, 20 чоловік тобі кажуть, що GSB викидають після 3-4 гоління. А 21-й тобі каже, що голиться мінімум 15 раз.
 Як ти вважаєш, хто із них радить фігню?

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyНд 19 Лист 2023 - 18:46

CNPOMAHELL пише:



Вариант 2. Спочатку мені пояснювали чому я повинен спочатку спиртовий афтершейв чи одеколон наносити, і тільки потім - кремчик\бальзамчик тощо... Причому ви, Ігоре, один з тих, хто це мені й казав пару сторінок назад.
А вчора  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] питав, чому я саме так проблю?


Це я про те, як іноді важко слідувати порадам. Бо вони, часом, прямо протилежні одна одній, ці поради...
 В твоєму випадку різниці нема.
Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 629
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyНд 19 Лист 2023 - 19:07

Caonima пише:

 От, наприклад, 20 чоловік тобі кажуть, що GSB викидають після 3-4 гоління. А 21-й тобі каже, що голиться мінімум 15 раз.
 Як ти вважаєш, хто із них радить фігню?

Я голюся одним лезом три - чотири рази.
Якщо я знаю, що це чи інше лезо вистачає на два, а третій з натяжкою, я його використовую два рази і відправляю на утиль.
Для мене супер гострі та витривалі леза - це КАІ, ВІС та Фізер, і то я їх гоняю тиждень (голюся 4-5 разів на тиждень), а потім відправляю на спокій, тут питання гігієни.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 629
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyНд 19 Лист 2023 - 19:11

Kitten911 пише:
Лицо распариваете?

Я тоже , поначалу, наслушался советов - лицо распаривать и всё такое, а потом понял - для меня распаренное лицо это ужас, кто-то бреется холодной водой и ему супер, мне холодной дискомфорт, поэтому теплая.
Все познается с опытом. Пробуй, отмечай, корректируй

P.S. Kitten911 это не тебе адресовалось))))

Kitten911, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyНд 19 Лист 2023 - 22:58

Андроний пише:


Я тоже , поначалу, наслушался советов - лицо распаривать и всё такое, а потом понял - для меня распаренное лицо это ужас, кто-то бреется холодной водой и ему супер, мне холодной дискомфорт, поэтому теплая.
Все познается с опытом. Пробуй, отмечай, корректируй

P.S. Kitten911 это не тебе адресовалось))))
Та же самая история, наслушался/насмотрелся блохеров всяких, полотенечко себе купил вафельное, распаривался, бритье только после душа и т.п..... 
Теперь все наоборот, пошагово опишу, возможно кто-то для себя что-то возьмёт. 

Бритье только перед душем, в самом начале замачиваю помазок в горячей воде, лицо обильно умываю тёплой водой, не горячей, а летом вообще холодной (просто напитываю влагой кожу), потом в качестве прешейва наношу крем/бальзам после бритья на влажное лицо, потом готовлю станок, готовлю пену, ещё раз смачиваю лицо и после наношу тёплую пену со скаттла и бреюсь, после бритья хорошенько умываюсь прохладной водой ( летом холодной, когда холодно просто сааамую малость тёплой, чтобы не было дискомфорта), промакиваю лицо, мою инструмент, наношу лосьон, пока вытираю и складываю инструмент лосьон делает свое дело и через пару минут наношу крем/бальзам после бритья ( в холода крем/бальзам обязательно и обильно, а летом чаще всего хватает только аш, но у меня сухая кожа).
Порезов за всё увлечение вкб было 2-3 раза и именно тогда, когда распаривался, так же и раздражения почти всегда были когда распаривался, сейчас лишь иногда бывает лёгкое покраснение, если незнакомый станок и я дал слабинку и поелозил ним хорошенько....
Бреюсь сейчас всегда в 2,5 прохода, поперёк и против щетины ( шея по росту и против, усы и борода по росту, поперек и против), по этому называю это  2,5 прохода.

Ruslan, Олександр Тернавский, Андроний, Yura_, Stormfild та igorbod Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 1:26

Kitten911 пише:

Лицо распариваете?
Ні. Нені й так ніби ок. Суттєвих позитивних змін не відчув. Та може якось не так робив шось.
Caonima пише:

Як ти вважаєш, хто із них радить фігню?
Смішно. То був приклад того, наскільки одне й те ж лезо вирізняється для різних людей. І наскільки хибно намагатися виконати на собі усе те, що рекомендують в інтернетах.
Caonima пише:

В твоєму випадку різниці нема.
В моєму випадку купа факторів призводить до негативного результату. Тому так, окремий фактор послідовності нанесення на загальному результті не відображається.
Припиняйте: хохмити, то не ваше. ;)
Андроний пише:

Для мене супер гострі та витривалі леза - це КАІ, ВІС та Фізер, і то я їх гоняю тиждень (голюся 4-5 разів на тиждень), а потім відправляю на спокій, тут питання гігієни.
В мене ок навить із сильно м'якішими лезами. На кшталт Treet, Lord, Derby, РПЛ, Спутник тощо. І мої леза іржавіють зазвичай швидше ніж затупляться. Томутеж по декілька разів і все.
Андроний пише:

Я тоже , поначалу, наслушался советов - лицо распаривать и всё такое, а потом понял - для меня распаренное лицо это ужас, кто-то бреется холодной водой и ему супер, мне холодной дискомфорт, поэтому теплая.
Я так собі розумію, що розпарювання обличча поребує яка-набудь специфічна шкіра чи волосся. Я просто пару разів активно вмиваюся водою теплою перед сеансом гоління. Пробував мазатись афтершейвом у якості прешейву. Якоїсь різниці теж не повітив. Але ж воно й не для того зроблене було.
Утім, дуже можливо, що якраз прешейв зможе допомогли, наприклад, із лежачім волоссям на шиї, до досить проблемно виголитися.
Kitten911 пише:

Та же самая история, наслушался/насмотрелся блохеров всяких, полотенечко себе купил вафельное, распаривался, бритье только после душа и т.п..... 
В мене різниця голитися та голитися після душу одразу - є. Але т.я. у квартирі прохолодно більшу частину року (панельна будівля, вуглова квартира), то в мене гоління і душ, зазвичай - то є різнні процедури, рознесені у часі. Бо, після душу хочется скоріш влізти під ковдру, а не стояти ще й голитися в трусах.
Цитата :
Теперь все наоборот, пошагово опишу, возможно кто-то для себя что-то возьмёт. 
Десь +/- схоже голюся. Афтершейв у якості прешейву не зрозумів. Вмиваюся теплою водою переважно що перед що після гоління.
Спробую вмитися прохолодною водою в кінці, та порівняти вражеення. 

Андроний та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 3:55

Гоління 20.11.2023
Прешейв небуло
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо Gillette Silver Blue (росія)
Помазок noname линяючій борсук (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)
Пройшло трохи більше ніж 2 дні (голився 17го у кінці дня). Крем для гоління обрав знову польський Wars Classic, та збивав його у пластиковій чаші TupperWare. Лезо зоставив Gillette Silver Blue (GSB). Причому, це те ж саме лезо. І це 3є його гоління. Та знову поверенуся до індійської бритви-метелика Monarch.

Помазок замочив. Крему вичавив рази в 1.5-2 менше, ніж попереднього разу, щоб знову не вийшла надто густа та з великим надлишком пінка. І на перший прохід все вийшло ок. Трошки рідкувата пінка, як мені й подобається. Не густа.
Нагадаю, що поведінка лез у цій бритві різна, відповідно яким саме боком голитися. І починаю схилятися до думки, що то властивість саме бритви. Хоча... Лезо GSB ковзало нормально однім боком. А іншим навіть трохи гальмувало. Причому, складалося враження, ніби я голюся трохи зазубреним лезом і от тими зазубринами воно чіпляється за пінькі ворсин та шкіру.
І, нібі, все йшло гарно спочатку. Хоча знову зніс свою багатостраждальну родимку. Пепередня бритва Fearher Popular такого собі не дозволяля. І, на кінець першого проходу, то була єдина моя проблема. Я вже збодрився, та, навіть, почав трошки мріяти, як буду хизуватися майже "безпечним" голінням. Ан ні. На ейфорії я впустив момент, і на друге нанесення пінка, на досить вологій шкірі дала, вже, навіть, на мій смак, зарідку щільність. І, от би мені скористатися численими порадами ,та доколоцькати пінку до прийнятної густини. Але полінувався.
Ковзати лезо стало гірше. Причому обома боками. Як результат - по кутках рота знову пара цяток, одна у ямці підборіддя. Одна на щелепі. А ще, проявилося локальне почервоніння та пара цяток нижче вуха. І це проявилося в першого проходу ще.
І одненька червона цятка у кутку рота дуже вже кровить. Причому одна й та ж сама, третє гоління поспіль.

А ще спробував змити пінку холодною водою при остаточному вмиванні, по прикладу Ігоря ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ). І, знаєте, значно приємніше. І це попри те, що шкіра після гоління, як мені здалося, була у трохи гіршому стані, ніж останнього гоління.

Рідина після гоління ALPA WINDSOR жахнула спиртом, але згодом почало приємно холодити шкіру. І, десь, хвилин через 5-7 наніс наніс заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN.

Висновки.
У цілому, практично не пече. Десь ледь-ледь щось відчувається на підборідді, якщо спеціально зосередитися на відчуттях. Для цієї бритви 3й раз лезо GSB вже використовувати не можна. Бо бритва досить м'яка, як і більшістть інших бритв-метеликів. На противагу від Feather Popular, в якій і м'які леза теж відчуваються так само приємно, просто не голять, тут із самого початку треба брати щось гостре, і, бажано, тільки но з конвертика.  И нашо наново винаходити лісяпєд, якщо вже є "ідеальна пара"? А ідеальним, по відчуттях у процесі гоління тут буде BIC Chrome Platinum. І саме його буду використовувати наступні гоління.
Як завжди, поганий результат - виключно наслідок моїх невірних рішень та певної недбалості при голінні. І цілком передбачуваний. Слід бути уважнішим наступного разу.
UPD. Все-таки трохи попікує шкіру. Але спочатку то було не так виражене.

Олександр Тернавский, Андроний, ARTURIUS та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 9:11

CNPOMAHELL пише:


В моєму випадку купа факторів призводить до негативного результату. Тому так, окремий фактор послідовності нанесення на загальному результті не відображається.
Припиняйте: хохмити, то не ваше. ;)
 Справа зовсім не у послідовності, а в тому, що ту "помазуху" треба давно викинути у відро. А ти продовжуєш її наносити собі на обличчя. Можеш це робити до лосьйону, після, або, навіть, перед голінням. Результат не зміниться.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 9:15

CNPOMAHELL пише:


Смішно. То був приклад того, наскільки одне й те ж лезо вирізняється для різних людей. І наскільки хибно намагатися виконати на собі усе те, що рекомендують в інтернетах.
То, як раз, був приклад того, що треба правильно фільтрувати інформацію.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 10:50

Caonima. пише:
 От, наприклад, 20 чоловік тобі кажуть, що GSB викидають після 3-4 гоління. А 21-й тобі каже, що голиться мінімум 15 раз.
 Як ти вважаєш, хто із них радить фігню?
Цілковитою фігнею може бути як 3-4 так і 15. Тут ніяк не вгадаєш і ніяк не відфільтруєш. І в даному випадку, з лезами, взагалі не треба вважати. Тут треба брати лезо, голитись і самому визначати кількість комфортних голінь.  В ВКГ все індивідуально. І в конкретної людини кількість разів комфортного гоління одним лезом буде своя. Береш лезо і голишся, як не комфортно - міняєш лезо. Це може бути і 1 комфортне гоління, а потім в смітник... Може і жодного комфотрного гоління і зразу в смітник... А може бути і 20 дуже комфортних голінь, і далі можна голитись, але заїржавіло і тому в смітник...

Олександр Тернавский, Віталіk, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 12:06

CNPOMAHELL пише:


Недостатньо просто прочитати про чийсь досвід. Он  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] із  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] зразу сказали, що цяткі то від тиску. А я тут тижні зо три голися, та лише наостанок почав трохи розуміти, що саме роблю не так. Не "зрозумів" а "почав усвідомлювати". Бо тіло вже працює по "набитому лекалу" і досить важко вносити корективи. Бо поганий - то теж досвід. І от саме його мені треба подолати. І тіло цим корективам досить сильно пручається.

Не только в этом. Попробуйте угол острее выдерживать, дальше ручку бритвенного станка от лица отводить. Некоторые станки, в таком случае, могут агрессию на четыре позиции уменьшить, (может и более?) как минимум. Да и давление на кожу позволяют делать намного большую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 12:16

CNPOMAHELL пише:


Чисто я будь-якою бритвою не виголюся. Бо, як і в інших, шия з досить лагідною шкірою і там волосся більшостю лежить та росте у різні боки.

Кожа, с практикой нежность утратит, если бриться каждый день. А чтобы поднять щетину исключить нанесение пены красящими движениями. Поможет существенно.

Постоянно бреюсь и с пенами и с без пенами держа под рукой маленький пульверизатор. Отлично пену регулирует.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 12:26

CNPOMAHELL пише:


В мене є 2 бритви-метелика. вони мені подобаються. Але решта їх захейтила. По вони ніколи таким не голилися. Розумієте? Не знаю на підставі моїх невдалих результатів гоління вони зробили свій висновок, чи то просто все, чим люди не користуються - зразу погане?
Вже ніби взяв бритву, які у всякому разі знають майже всі - Feather Popular. Почав я нею голитися - і знову все не так. Кажуть погана -міняй на іншу.
Супер скорость, или Ракета - великолепные бабочки. Японец курит далеко в сторонке.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 12:32

CNPOMAHELL пише:


Смішно. То був приклад того, наскільки одне й те ж лезо вирізняється для різних людей. І наскільки хибно намагатися виконати на собі усе те, що рекомендують в інтернетах.
Учтите, что они ещё и бреются в морозилке. smekh
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 12:37

Цитата :



А ще спробував змити пінку холодною водою при остаточному вмиванні, по прикладу Ігоря ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ). І, знаєте, значно приємніше. І це попри те, що шкіра після гоління, як мені здалося, була у трохи гіршому стані, ніж останнього гоління.
А обычно горячей? Я горячей только когда пена едрёная, на кожу действует очень сильно и отрицательно.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 12:39

all75 пише:

Цілковитою фігнею може бути як 3-4 так і 15. Тут ніяк не вгадаєш і ніяк не відфільтруєш. І в даному випадку, з лезами, взагалі не треба вважати. Тут треба брати лезо, голитись і самому визначати кількість комфортних голінь.  В ВКГ все індивідуально. І в конкретної людини кількість разів комфортного гоління одним лезом буде своя. Береш лезо і голишся, як не комфортно - міняєш лезо. Це може бути і 1 комфортне гоління, а потім в смітник... Може і жодного комфотрного гоління і зразу в смітник... А може бути і 20 дуже комфортних голінь, і далі можна голитись, але заїржавіло і тому в смітник...

Тут для начала стоит определиться какая цель эксперимента преследуется. Если это незнакомое лезвие, а с бритьем и так не все в порядке, то проводить эксперименты по определению живучести лезвий это таке. Для того чтобы понять лезвие нужно сбрить минимум 3-5 штук по 2-3 бритья по хорошему в одном определенном сетапе, и вот тогда если все "ок" можно и проверять на сколько ж его хватит. В отдельных случаях можно конечно и сразу все это выяснять, только сильно сомневаюсь, что тут на форуме из всех пользователей даже половина таких гуру соберется. Можно зайти в раздел про лезвия и темы просмотреть, как там один и тот же человек может спустя 2-3-5 лет писать абсолютно полярные обзоры на одни и те же лезвия, причем порой там исключается даже фактор "разных партий" потому что описываться могут лезвия из одной пачки.
И какой вообще сакральный смысл в этих подходах на "20 раз"? Человеку бриться научиться для начала нужно, а не "на спичках экономить".

Ruslan, ARTURIUS, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 13:13

Изотовец пише:
Можно зайти в раздел про лезвия и темы просмотреть, как там один и тот же человек может спустя 2-3-5 лет писать абсолютно полярные обзоры на одни и те же лезвия, причем порой там исключается даже фактор "разных партий" потому что описываться могут лезвия из одной пачки.
Ну так це ще один аргумент на користь того що не треба зважати що когось конкретне лезо комфортно голить 3-4 рази, чи 1 раз, чи 10 разів... А треба: 
all75 пише:
Береш лезо і голишся, як не комфортно - міняєш лезо. Це може бути і 1 комфортне гоління, а потім в смітник... Може і жодного комфотрного гоління і зразу в смітник... 

Изотовец пише:
И какой вообще сакральный смысл в этих подходах на "20 раз"? Человеку бриться научиться для начала нужно, а не "на спичках экономить".
Так ніякого сенсу... Як і в походах на 7-10 разів, як і в походах на 3-4 рази - немає ніякого сакрального сенсу. 
Один раз поголився і лезо в смітник, ось тут є сенс - кожен раз нове гостре лезо.

trimmer та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 14:17

Caonima пише:

Справа зовсім не у послідовності, а в тому, що ту "помазуху" треба давно викинути у відро. А ти продовжуєш її наносити собі на обличчя. Можеш це робити до лосьйону, після, або, навіть, перед голінням. Результат не зміниться.
А я що, не те ж саме сказав? В мене одночасних помилок стільки, що відокремити щось одне, та призначити причиною поганого результату гоління, буде дуже непередбачливо.
all75 пише:

Цілковитою фігнею може бути як 3-4 так і 15. Тут ніяк не вгадаєш і ніяк не відфільтруєш. І в даному випадку, з лезами, взагалі не треба вважати. Тут треба брати лезо, голитись і самому визначати кількість комфортних голінь.  В ВКГ все індивідуально. І в конкретної людини кількість разів комфортного гоління одним лезом буде своя. Береш лезо і голишся, як не комфортно - міняєш лезо. Це може бути і 1 комфортне гоління, а потім в смітник... Може і жодного комфотрного гоління і зразу в смітник... А може бути і 20 дуже комфортних голінь, і далі можна голитись, але заїржавіло і тому в смітник...
Я десь про те ж. Просто навів 2 критично протилежних варіанти, щоб показати, як важко іноді враховувати чийсь досвід, сліпо наслідуючи тому чи іншому. Не тому, що іх досвід невірний. а тому, що сам наслідувач не в тих же умовах знаходиться що й ті, на кого він рівняється. Ба, навіть, якщо зібрати те ж саме приладдя та аксесуари, мати подібну шкіру, та навіть припустити однагові голярскі здібности, проста pH (обо жорсткість) води вже буде давати велику різницю у результаті.
Олександр Тернавский пише:

Не только в этом. Попробуйте угол острее выдерживать, дальше ручку бритвенного станка от лица отводить. Некоторые станки, в таком случае, могут агрессию на четыре позиции уменьшить, (может и более?) как минимум. Да и давление на кожу позволяют делать намного большую.
Ніби й намагаюсь, але не часто виходить дотримуватися. Хоча, та ж Feather Popular у цьому плані простіша бо, якщо, голитися не від кришки нею - просто не голить.
Олександр Тернавский пише:

Супер скорость, или Ракета - великолепные бабочки. Японец курит далеко в сторонке.
Винтажні Жілєти? Та я якось стрьомаюсь щось подібне брати. Може неє якийсь старій нєгр яйця голив? Так що, краще я нове щось. Хоча... Бачив як на конвеєрі мілі китайці (так вони широко використовують працю дітей) перевіряють оті сучайні вейперські хрєні -тупо підряд затягуються кожною.
Або подивитися індійську культуру складання будь-чого. Просто сидячи на землі, посеред хібарки, у пилюці клепають кондиціонери, кастрюлі чи щось інше.
Маю радянських часів "Марідіан" з м.Сєверодонецька (бувша УРСР, тепер Україна). Ніби клон Shick Krona. У всякому разі зовні - 1 в 1. Довить вибаглива у плані підбору лез, але прикольна.
Цитата :
Учтите, что они ещё и бреются в морозилке. [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
А от реально було щось на кшталт прикладання льоду до щік. Хехе.
Цитата :
А обычно горячей? Я горячей только когда пена едрёная, на кожу действует очень сильно и отрицательно.
Теплою.
Изотовец пише:
 Для того чтобы понять лезвие нужно сбрить минимум 3-5 штук по 2-3 бритья по хорошему в одном определенном сетапе, и вот тогда если все "ок" можно и проверять на сколько ж его хватит.
Тут інша "проблемка". Маєш куку лез. Трошки менше бритв. А ще цікавість. Хочеться усе й одразу випробувати. При цьому, голитися частіше ніж раз на 2 дні, я просто фізиологіно не зможу -шкіра не дасть. А ще й я так голдюся, що треба давати перепочинок шкірі. ;) 
Цитата :
В отдельных случаях можно конечно и сразу все это выяснять, только сильно сомневаюсь, что тут на форуме из всех пользователей даже половина таких гуру соберется. Можно зайти в раздел про лезвия и темы просмотреть, как там один и тот же человек может спустя 2-3-5 лет писать абсолютно полярные обзоры на одни и те же лезвия, причем порой там исключается даже фактор "разных партий" потому что описываться могут лезвия из одной пачки.
Та тут можнга просто кардинально змінити думку про лезо\бритву\якесь приладдя після користування ними 2-5 років. Не пам'ятаю де читав, але в людей з однієї пачки леза голили по різному. Навіть не можу припустити, як таке вожливо взагалі.

Я до Feather Popular спочатку відновився досить зневажливо. Але кльова бритва ж, яка досить поблажлива до голірської майстерності користувача. А той же час, інші бритви за недбалість у процесі гоління одразу карають.

А про довготривалість лез до підвищення голярської майстерності відношення не має. А про леза було, як приклад не наслідувати всім підряд порадам.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 16:01

CNPOMAHELL пише:


Ніби й намагаюсь, але не часто виходить дотримуватися. Хоча, та ж Feather Popular у цьому плані простіша бо, якщо, голитися не від кришки нею - просто не голить.

Это не та бритва с которой можно. Ней хоть как-то побриться без вые...
Винтажні Жілєти? Та я якось стрьомаюсь щось подібне брати. Може неє якийсь старій нєгр яйця голив? 

А яйца в магазине или на рынке покупаете? Откуда они из курицы вылазаят?

А от реально було щось на кшталт прикладання льоду до щік. Хехе.

Реальная тема. Только после бритья.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 629
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 16:36


Так ніякого сенсу... Як і в походах на 7-10 разів, як і в походах на 3-4 рази - немає ніякого сакрального сенсу. 
Один раз поголився і лезо в смітник, ось тут є сенс - кожен раз нове гостре лезо.


Тут я не згоден (щодо ситуації - один раз поголився і в смітник).
Є такі леза, які при першому використанні - вони жахливі, а другий та третій - чудові.
Я, взагалі, собі фіксую як лезо веде себе з цей або цією бритвою. У мене вже близько півтори, а може і більше записів.

Олександр Тернавский та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 18:34

CNPOMAHELL пише:
Тут інша "проблемка". Маєш куку лез. Трошки менше бритв. А ще цікавість. Хочеться усе й одразу випробувати. При цьому, голитися частіше ніж раз на 2 дні, я просто фізиологіно не зможу -шкіра не дасть. А ще й я так голдюся, що треба давати перепочинок шкірі. ;)
Тебе уже говорили как решить эту проблему - угомонить таланты. Как пить там бросают, курить или еще чего-то. Заходишь в ванную собираешь все лишнее в условный коробок и уносишь его куда-нибудь на полку в шкаф до лучших времен. Вот у тебя есть твой Популар бери его, одни лезвия которые понравились к нему и гель в баллоне, и штудируй все это дело с месяц. Как сойдет все к минимуму травм можешь себя побаловать и достать из коробка помазок с кремом или лезвия новые. И так пока со всем не разберешься.
Ни у кого не получалось все и сразу, кто бы что не говорил. Просто разобраться в основных моментах у кого-то занимало больше времени, у кого-то меньше. Но в одночасье понимание с неба все равно не сваливалось.
И то что ты пишешь что у тебя шея чувствительная. Я конечно не исключаю вариантов, что есть те у кого кожа на шее как и на лице как у бегемота, но у большинства людей кожа на шее чувствительнее чем на лице. Это норма, как минимум потому что кожа на шее тоньше, а в добавок ко всему это вообще по сути эрогенная зона у большинства людей, она не может быть не чувствительной.

Андроний, stanislav-q, Kitten911, all75, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 18 EmptyПн 20 Лист 2023 - 22:36

Олександр Тернавский пише:
Это не та бритва с которой можно. Ней хоть как-то побриться без вые...
Так нею хочаб голитися приємно, із будь-яким лезом у парі (з тих що я тут перепробував).
Цитата :
А яйца в магазине или на рынке покупаете? Откуда они из курицы вылазаят?
В курей з болячок тільки курячий грип. І те, при виявленні побібного - викошуюсь усю ферму курей. А що там було у попереднього користувача - я навіть не здогадуюсь. А ще бритви можуть бути із окопів 2ї Світової. Там і без користувачів достатньо причин, не купу вати таке. Але вирішує кожен сам собі. Я бридливий.
Цитата :
Реальная тема. Только после бритья.
Може.
Изотовец пише:
Тебе уже говорили как решить эту проблему - угомонить таланты. Как пить там бросают, курить или еще чего-то. Заходишь в ванную собираешь все лишнее в условный коробок и уносишь его куда-нибудь на полку в шкаф до лучших времен. Вот у тебя есть твой Популар бери его, одни лезвия которые понравились к нему и гель в баллоне, и штудируй все это дело с месяц. Как сойдет все к минимуму травм можешь себя побаловать и достать из коробка помазок с кремом или лезвия новые. И так пока со всем не разберешься.
Досить важко. То як мати шкф із цукерками, а їсти тільки оті іриски з нижньої полички.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 18 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Продам Yaqi Katana голова (нова)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: