ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Rockwell 6/6C vs Merkur Progress

Перейти донизу 
+10
Alfed
creativeresponse
Prometheus
CNPOMAHELL
ARTURIUS
m-2020
paha
Kitten911
ditrih_
Bonbon
14 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyНд 26 Бер 2023 - 0:20

m-2020 пише:
Згоден з Вами. У кожного свої вподобання. І свій шлях до нірвани у голінні.
В мене три проходи (по росту, поперек і третій - проти росту). Перші 2 проходи можна на одній і тій самій агресії пройти. Проти росту - менша агресія. А от під носом, якщо не сбавити агресію, то який би я обережним не був новим лезом все одно можу порізатись. Тому керуванням агресією у процесі бриття - для мене це панацея.
І також перевага регульованого станка в тому, що не треба підбирати пару лезо-станок. Береш нове незнайоме лезо. З перших дотиків розумієш - треба збільшити агресію, чи зменшити. А добрих лез багато... Комусь хочеться спробувати нове мило, а мені цікаво - а як поведе себе це лезо? А можливо воно краще за те що я вже пробував? yahoo
Наприклад, так я на своєму досвіді підтвердив, що кітайські зелені леза апач такі самі як амеріканська персона. Але апач в наших умовах простіше з алі дістати.

Я описав, як у мене. Ви поділились своїм досвідом і це круто. 
Всі ми різні і у кожного свої інтереси. Вам цікаві різні леза в одній бритві, а мені цікава робота «одного леза» в різних бритвах.))
Насправді, бритва, як інструмент вражає в голінні більш за все. Можна голитись з різним милом, любим помазком і навіть без нього, а от бритва має неймовірний вплив на гоління. 
Хоча, як би мав одну бритву, то мабуть казав би те ж саме про леза.))))

m-2020, Kitten911, ditrih_, CNPOMAHELL, Bonbon та Yurkagan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
m-2020
Новачок
Новачок
m-2020


Повідомлень : 22
Репутація : 1
Дата реєстрації : 12.12.2020
Вік : 44
Звідки : Чернігів

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyПт 31 Бер 2023 - 22:02

ditrih_ пише:


Честно говоря не понял, как у вас там собралось лишнее.... Вычищается очень легко, как обычной влажной салфеткой обёрнутой в зубочистку, так и вышеупрмянутмыми мной ёршиками...
Не з того ракурсу фото.
Якщо подивитись в торець, наприклад, там де мітка на рухомій частини (щоб не сплутати як приєднувати кришку). При збільшенні агресії рухома плита піднімається. Так от між нижньою нерухомою частиною голови і рухомою частиною при збільшенні агресії з"являється щилина. Там перевернутий П образний отвір по якому рухається рухома частина голови при регулюванні агресії. І мені здається в тій щилині в мене мильний наліт. І коли залишити висихати станок з мінімальною агресією, то рухома плита приліпає до основи голови. І сили пружини не вистачає відірвати рухому частину при регулюванні агресії.
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyПт 31 Бер 2023 - 22:50

Є там такий рухомий елемент. Я поки що десь 2 тижня юзаю. Все гуд, проблем не видно, але я доволі ретельно промиваю.

Доречі, якщо приліпає на мінімальній агресії, то можливо є сенс спробувати залишати на агресії вище. Таким чином, навіть якщо буде заліпати, то буде його приводити в рух та «відривати» коли затягуєш плиту.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyПт 31 Бер 2023 - 23:11

ARTURIUS пише:
Можна голитись з різним милом, любим помазком і навіть без нього, а от бритва має неймовірний вплив на гоління. 
Вважаю, що мило та навіть довжина щетини теж впливають на результат. Може не так, как бритва чи лезо. Але при однакових інших факторах, зміна одного з компонентів гоління - помітна. Помазок помітний на шкірі (враження). Є різниця при збиванні піни. Але простіше напаскудити результат просто додавши більш ніж треба води при збитті пінки аніж при зміні помазка. Але в мене помазки-нонейми з Китаю. Може на коштовних різниця більш помітна.

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyПт 31 Бер 2023 - 23:36

Підтримую. Я тому не фанат використовувати багато різних мил/бритв/лез.
Наприклад мені дуже важко отримати ідеальний результат (саме ідеальний) в такому випадку. При тому, що я голюсь 3-6 разів на тиждень і немає великих перерв. 
Навіть коли одна й та сама комбінація мило, бритва, лезо, а при цьому нова локація і інша вода, вже суттєво відрізняється результат перших 1-2 рази поки не підбереш ідеальну піну. 
Тому я завжди використовую одну бритву, леза, і максимум 2 мила в ротації. Виключення тільки зараз коли я тестую пробники від Олесі. Але навіть вони один від одного суттєво відрізняються по характеристикам, тому ще раз підтвердило моє правило і чекаю коли закінчу їх, щоб знову звузити до двух.

Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3505
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyСб 1 Квіт 2023 - 4:49

Bonbon пише:
Підтримую. Я тому не фанат використовувати багато різних мил/бритв/лез.
Наприклад мені дуже важко отримати ідеальний результат (саме ідеальний) в такому випадку. При тому, що я голюсь 3-6 разів на тиждень і немає великих перерв. 
Навіть коли одна й та сама комбінація мило, бритва, лезо, а при цьому нова локація і інша вода, вже суттєво відрізняється результат перших 1-2 рази поки не підбереш ідеальну піну. 
Тому я завжди використовую одну бритву, леза, і максимум 2 мила в ротації. Виключення тільки зараз коли я тестую пробники від Олесі. Але навіть вони один від одного суттєво відрізняються по характеристикам, тому ще раз підтвердило моє правило і чекаю коли закінчу їх, щоб знову звузити до двух.
Вот и я принял примерно такое же решение, мыл/кремов нужно до 5 шт. ( в моем случае) и только те, с которыми результат всегда 100%

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyСб 1 Квіт 2023 - 5:43

Kitten911,
А по бритвам як? Пробував Меркур Прогресс? Як вважаєш, може ця одна бритва замінити всі твої пʼять?))

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyСб 1 Квіт 2023 - 10:27

m-2020 пише:
ditrih_ пише:


Честно говоря не понял, как у вас там собралось лишнее.... Вычищается очень легко, как обычной влажной салфеткой обёрнутой в зубочистку, так и вышеупрмянутмыми мной ёршиками...
Не з того ракурсу фото.
Якщо подивитись в торець, наприклад, там де мітка на рухомій частини (щоб не сплутати як приєднувати кришку). При збільшенні агресії рухома плита піднімається. Так от між нижньою нерухомою частиною голови і рухомою частиною при збільшенні агресії з"являється щилина. Там перевернутий П образний отвір по якому рухається рухома частина голови при регулюванні агресії. І мені здається в тій щилині в мене мильний наліт. І коли залишити висихати станок з мінімальною агресією, то рухома плита приліпає до основи голови. І сили пружини не вистачає відірвати рухому частину при регулюванні агресії.


А, понял. Да бывает, что собирается налёт и там, такая "проблема" была на моём Паркере Варианте. Но принцип решения  остаётся тот же - ёршик, либо CiFподобное вещество для сантехники.

m-2020 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3505
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyСб 1 Квіт 2023 - 11:28

ARTURIUS пише:
Kitten911,
А по бритвам як? Пробував Меркур Прогресс? Як вважаєш, може ця одна бритва замінити всі твої пʼять?))
Не пробовал, хотя была возможность, пробовал Паркер вариант, мне прогресс визуально не нравится, а те станки, которые я точно не рассматриваю к покупке и на пробу не вижу смысла брать, лишь бы людей лишний раз напрягать не хочется.... 
И нет, моё мнение, что ругулируемый станок уступит трем/пяти разным станкам т.к.  регулируемый может только уровень агрессии менять, а с тремя/пятью разными станками можно подобрать себе абсолютно разные варианты как по агрессии так и по резу, комфорту и т.д. Я бы взял лучше несколько разных станков и под настроение менял бы их в зависимости от настроения, усталости кожи и т.д. Что собственно у меня и вышло, был Роквелл, но я не жалею что его продал, с ним было хорошо но не так интересно как с несколькими разными станками, и у каждого из них свой характер, а роквелл хоть и имел много плит, но характер оставался без  изменений.

Yurst 63, vicbro, ARTURIUS, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyСб 1 Квіт 2023 - 12:37

Kitten911
Дякую, в мене схожа думка.)

_________________
Через терни до зірок!

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyСб 1 Квіт 2023 - 18:14

Kitten911 пише:
И нет, моё мнение, что ругулируемый станок уступит трем/пяти разным станкам т.к.  регулируемый может только уровень агрессии менять, а с тремя/пятью разными станками можно подобрать себе абсолютно разные варианты как по агрессии так и по резу, комфорту и т.д.
Так один регулюємий то про універсальність, практичність та уніфікацію вражень від голінні, а не про задоволення.
Цитата :

Я бы взял лучше несколько разных станков и под настроение менял бы их в зависимости от настроения, усталости кожи и т.д. 
Один регулюємий просто економить місце, яке б зайняла купа окремих бритв. Плюс економія коштів теж. Все-таки буже вже різноманітне все. Причому не тільки бритви але й леза, косметика до, для та після гоління.
Але в нас же не про економію? ;)
Тому погоджуся, що 5 різних бритв цікавіше ніж 1 регульована. А от коли бритва використовується виключно як інструмент для гоління, то, думаю 1 універсальна краща.
Тому що пам'ятаємо, що універсальна річ, робить одразу багато чого, але робить це гірше аніж декілька вузькоспеціалізованих засобів.
З іншого боку... Якщо б це була моя перша бритва, і досвіду гоління чимось іншим не було б зовсім - мабуть би обрав щось одне, регульоване (чи то зі змінними плитами). Можливо ще й посміювався к із більш досвідченіх колег, стосовно їх обертом постійно змініючихся бритв. Тому що, як кажуть про першородній гріх (Адам, Єва, яблуко, Змій тощо...) - щастя у незнанні. Бо кожна нова бритва -це потреба пристосування до неї. У противагу до однієї універсалки, де вже й кут тримаєш автоматом і до ваги та особливостей звик.

PS: То я теоретизую. В мене із регульованих лише "китайфутур" від QShave.

ARTURIUS, Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyНд 25 Черв 2023 - 0:59

Прогресс регульований, більш універсальний, агресія більша, регулюється прямо під час бриття, краще промивається, за Роквел 6 нерж. Але Роквел монолітний, нічого не зміщується, лезо стає відразу точно, більш всеїдний до вибору лез, ручка не ковзає. І все таки нержавійка, важкий.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyНд 25 Черв 2023 - 9:19

Bonbon пише:
Знаю, що це дуже суб'єктивно, але щоб ви вибрали в якості першої регульованної бритви?
Цікаво почути думки тих у кого є досвід використання обох. Хто не використовував, також пишіть, цікаво, хто, що думає.

Вибираю собі першу таку бритву/аналізую чи варто. Зараз голюсь Merkur 33C. Все більше ніж влаштовує, але іноді потрібно поголитись після 4-6 днів, іноді навпаки кожен день чи виникає подразнення після спорту і хочеться меншої агресивності. 
Інші варіанти, плз, не пропонуйте, це два шортлістнуті кандидати з багатьох  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 

В Роквелі бачу:
 + більша надійність. Немає механічних елементів які можуть вийти з ладу.
 + ближкий до стандартного розміру головки до якої я звик
 + насічка на ручці, має бути більш зручно, також звик.
 - незручність змінювати плити під час гоління. Важко собі уявляю, що буду між проходами її розбирати та щось змінювати.
 - незручність в зберіганні плит які не стоять в бритві. Щось мені підсказує, що я одну плиту поставлю і максимум тільки буду після поїздок перший раз голитись з більш агресивною плитою, а решта буде десь зберігатись. 

В Меркурі:
 + можливість змінювати налаштування під час гоління та не паришся з зайвими запчастинами.
 - теоретично більша вірогідність поломки. 
 - більша головка бритви, потрібно буде підлаштовуватись. Але після опасок, мабуть не має бути реальной проблемой.

Обидві бритви мають +- однакову ціну та Меркур розглядаю з короткою ручкою. Естетика Меркура мене влаштовує.

Можливо я щось упустив?

Як взагалі ви часто граєтесь з різними режимами? Особливо під час самого гоління?

Купувати просто "оскільки у кожного ВКГшника має бути аджастибил станок" то не про мене  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 Ни ту ни другую, у Роквелла для меня была только одна плита рабочая и это 6ая, у Меркура мне голова была неудобной, из регулируемых понравился только Fatboy(у меня был 1954года, были ли изменения в более новых моделях не знаю), а так Blackland Blackbird с плитами lite, стандартная и Гребёнка был бы мой выбор и совет новичкам если есть желание "регулируемых" бритв, lite по еффективности для меня сравним с R89 и поэтому лично для себя я бы эту плиту не брал, но есть куча фанатов таких мягких вариантов для которых это идеальная бритва на повседневке, стандартная плита по еффективности лично для меня ничем не хуже чем R41, но она бреет комфортно а не скребёт как muhle, Гребёнка для меня чуть менее щадящяя чем плита стандарт, разницы в еффективности я между ними не наблюдал, но это скорее всего из-за того что я бреюсь раз в 2-3 дня, и не запускаю "лёгкую двух недельную небритость" там может и почувствовал бы разницу

Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyНд 25 Черв 2023 - 9:24

Извините сразу чот упустил момент где вы написали что другие варианты не предлагать, но все же оставлю выше написанное, может кому полезно будет

CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 151
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyНд 25 Черв 2023 - 9:46

creativeresponse пише:

 Ни ту ни другую, у Роквелла для меня была только одна плита рабочая и это 6ая, у Меркура мне голова была неудобной, из регулируемых понравился только Fatboy(у меня был 1954года, были ли изменения в более новых моделях не знаю), а так Blackland Blackbird с плитами lite, стандартная и Гребёнка был бы мой выбор и совет новичкам если есть желание "регулируемых" бритв, lite по еффективности для меня сравним с R89 и поэтому лично для себя я бы эту плиту не брал, но есть куча фанатов таких мягких вариантов для которых это идеальная бритва на повседневке, стандартная плита по еффективности лично для меня ничем не хуже чем R41, но она бреет комфортно а не скребёт как muhle, Гребёнка для меня чуть менее щадящяя чем плита стандарт, разницы в еффективности я между ними не наблюдал, но это скорее всего из-за того что я бреюсь раз в 2-3 дня, и не запускаю "лёгкую двух недельную небритость" там может и почувствовал бы разницу
Rr gc 0.84 за 60 д. Или М. Rocca 120 д. Если есть опыт использования то что лучше и чем имено и насколько и есть ли смысл переплатить в 2 раза?
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyНд 25 Черв 2023 - 9:56

Alfed пише:

Rr gc 0.84 за 60 д. Или М. Rocca 120 д. Если есть опыт использования то что лучше и чем имено и насколько и есть ли смысл переплатить в 2 раза?
Для меня Razorock game changer ни 0.6 ни 0.8 вообще не рабочие бритвы, примерно как Rockwell на 4 плите ( если сравнивать с 0.8), Rocca значительно более эффективная при этом мягкость работы у них плюс минус одинаковая лично для меня, потому Rocca одна из немногих тешек которая до сих пор у меня есть

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyНд 25 Черв 2023 - 10:36

Bonbon пише:
. Але після опасок, мабуть не має бути реальной проблемой.
 После опасок как раз сложнее найти свою тешку, далеко не каждая тешка способна работать на углах опаски и давать тоже комфорт убора щетины.
 Выбирите ту к которой душа больше лежит, я почти уверен что регулировками вы как и большинство пользоваться не будете, и выбирите максимально подходящую для вас позицию на которой и будете пользоваться этими бритвами на постоянку, сама регулировка это на 90% гиммие и на 10% возможность найти ту позицию на которой вам будет комфортно

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyНд 25 Черв 2023 - 11:44

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Prometheus пише:
Прогресс регульований, більш універсальний, агресія більша, регулюється прямо під час бриття, краще промивається, за Роквел 6 нерж. Але Роквел монолітний, нічого не зміщується, лезо стає відразу точно, більш всеїдний до вибору лез, ручка не ковзає. І все таки нержавійка, важкий.
Согласен с creativeresponse что лучше не рассматривать упомянутые, а купить полированный Blackbird. Если рассматривать Rockwell 6s, из коробки он тяжелый, немного уродливый, практически заготовка, покрытие при бритье создает впечатление мелкой наждачной бумаги. Но его, в отличие от Mercur Progress, можно превратить в хороший станок с нужными параметрами. Плиты один и два совершенно без надобности, поскольку с первой станок практически не бреет, вторая почти не отличается от третьей. Их можно убрать, что сделает голову более легкой подправить геометрию под свои предпочтения и отполировать. В этом случае с ним не сравнится ни Mercur Progress, ни Rocca.

Prometheus, Олександр Тернавский та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyНд 25 Черв 2023 - 12:17

creativeresponse пише:
 После опасок как раз сложнее найти свою тешку, далеко не каждая тешка способна работать на углах опаски и давать тоже комфорт убора щетины.
 Выбирите ту к которой душа больше лежит, я почти уверен что регулировками вы как и большинство пользоваться не будете, и выбирите максимально подходящую для вас позицию на которой и будете пользоваться этими бритвами на постоянку, сама регулировка это на 90% гиммие и на 10% возможность найти ту позицию на которой вам будет комфортно

Тема вже доволі стара. Купив Прогрес.
Мені заходить добре. Регулюваннями користуюсь постійної, майже щодня ж березня місяця. Регулюю якщо роблю гоління в 3 прохода (це 80-90 часу), або не граюсь зміною під час гоління, якщо роблю відновлююче гоління dfs в 2 проходи з/без добривками.

Мені Меркур дозволив голитися щодня та підбирати режим в залежності від того вибріваюсь я в bbs або хочу трохи дати обличчю відпочити

Олександр Тернавский, creativeresponse, Qwertyus, Kitten911, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3505
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyНд 25 Черв 2023 - 12:24

Bonbon пише:

Тема вже доволі стара. Купив Прогрес.
Мені заходить добре. Регулюваннями користуюсь постійної, майже щодня ж березня місяця. Регулюю якщо роблю гоління в 3 прохода (це 80-90 часу), або не граюсь зміною під час гоління, якщо роблю відновлююче гоління dfs в 2 проходи з/без добривками.

Мені Меркур дозволив голитися щодня та підбирати режим в залежності від того вибріваюсь я в bbs або хочу трохи дати обличчю відпочити
Какие позиции стали любимыми?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyНд 25 Черв 2023 - 12:48

Kitten911 пише:
Какие позиции стали любимыми?
Все залежить від леза. Для ббс зазвичай 2.0-1.5-3.5, (БІК 2.0-1.5-2.5)

Якщо гарний дфс два проходи з добривками 2.0-2.0. Тільки Фізер для мене якось значно краще показав на 3.0-3.0.

Ну і якщо дуже пересарався в попередній день, то можу поголитись 1.5-1.5, щоб відновитись, але це такий фіговий дфс. Не люблю цей режим, бо все рівно потім роблю більше добривок, бо дратують невиголені місця.

Певно, що найулюбленіший 2.0-1.5-3.5, користуюсь їм частіше всього.

m-2020, Kitten911, ditrih_, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyСр 28 Черв 2023 - 15:55

Треба мати і Прогрес, і Роквел в нержі) Хоча в Роквелі 2 плити , взагалі не бриють, значить непотрібні. А взагалі гібрид цих двох станочків, був би не лишнім. Уявіть собі: нерж Прогресс, з чіпкою ручкою Роквела, важкенький, нічого не бовтається, і бриють 90% лез, які є в продажу, причому не агресивно, і ефективно)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyСр 28 Черв 2023 - 16:12

Prometheus пише:
А взагалі гібрид цих двох станочків, був би не лишнім. Уявіть собі: нерж Прогресс, з чіпкою ручкою Роквела, важкенький, нічого не бовтається, і бриють 90% лез, які є в продажу, причому не агресивно, і ефективно)
Ага і вийде який-небудь коштовний Feather сталевий, який просто не голить, хоча й комфортний (по розповідям користувачів).
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyСр 28 Черв 2023 - 16:29

Prometheus пише:
Треба мати і Прогрес, і Роквел в нержі) Хоча в Роквелі 2 плити , взагалі не бриють, значить непотрібні. А взагалі гібрид цих двох станочків, був би не лишнім. Уявіть собі: нерж Прогресс, з чіпкою ручкою Роквела, важкенький, нічого не бовтається, і бриють 90% лез, які є в продажу, причому не агресивно, і ефективно)
 Такое есть, называется Mergress
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress - Сторінка 2 EmptyСр 28 Черв 2023 - 16:30

Prometheus пише:
Треба мати і Прогрес, і Роквел в нержі) Хоча в Роквелі 2 плити , взагалі не бриють, значить непотрібні. А взагалі гібрид цих двох станочків, був би не лишнім. Уявіть собі: нерж Прогресс, з чіпкою ручкою Роквела, важкенький, нічого не бовтається, і бриють 90% лез, які є в продажу, причому не агресивно, і ефективно)

Ну так Rockwell Т из нержи есть, недавно наладили производство.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Rockwell 6/6C vs Merkur Progress
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» MERKUR PROGRESS 510
» Merkur Progress = Parker Variant?
» ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ СТАНОК!
» Merkur OC 15c (25c, 41c)
» ROCKWELL 6S

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: