ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Rockwell 6/6C vs Merkur Progress

Перейти донизу 
+10
Alfed
creativeresponse
Prometheus
CNPOMAHELL
ARTURIUS
m-2020
paha
Kitten911
ditrih_
Bonbon
14 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyЧт 9 Бер 2023 - 22:44

Знаю, що це дуже суб'єктивно, але щоб ви вибрали в якості першої регульованної бритви?
Цікаво почути думки тих у кого є досвід використання обох. Хто не використовував, також пишіть, цікаво, хто, що думає.

Вибираю собі першу таку бритву/аналізую чи варто. Зараз голюсь Merkur 33C. Все більше ніж влаштовує, але іноді потрібно поголитись після 4-6 днів, іноді навпаки кожен день чи виникає подразнення після спорту і хочеться меншої агресивності. 
Інші варіанти, плз, не пропонуйте, це два шортлістнуті кандидати з багатьох  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 

В Роквелі бачу:
 + більша надійність. Немає механічних елементів які можуть вийти з ладу.
 + ближкий до стандартного розміру головки до якої я звик
 + насічка на ручці, має бути більш зручно, також звик.
 - незручність змінювати плити під час гоління. Важко собі уявляю, що буду між проходами її розбирати та щось змінювати.
 - незручність в зберіганні плит які не стоять в бритві. Щось мені підсказує, що я одну плиту поставлю і максимум тільки буду після поїздок перший раз голитись з більш агресивною плитою, а решта буде десь зберігатись. 

В Меркурі:
 + можливість змінювати налаштування під час гоління та не паришся з зайвими запчастинами.
 - теоретично більша вірогідність поломки. 
 - більша головка бритви, потрібно буде підлаштовуватись. Але після опасок, мабуть не має бути реальной проблемой.

Обидві бритви мають +- однакову ціну та Меркур розглядаю з короткою ручкою. Естетика Меркура мене влаштовує.

Можливо я щось упустив?

Як взагалі ви часто граєтесь з різними режимами? Особливо під час самого гоління?

Купувати просто "оскільки у кожного ВКГшника має бути аджастибил станок" то не про мене  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Mel, stanislav-q, ditrih_, hlopets, Yura_ та paha Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyЧт 9 Бер 2023 - 23:17

Исключительно моё мнение, основанное на опыте пользования обеими бритвами по сей день.
Я бы выбрал Меркур Прогресс. Просто из-за того, что нет возни с кучей плит по-началу.
Ломаться ему предстоит долго, пару-тройку Роквелов переживёт точно, так как ломаться по сути нечему. А рабочие детали, сделаны на совесть. Моему Меркуру лет пять, я ним бреюсь два года. Выглядит как новый.
Однако и Роквеллу уже полтора и тоже выглядит на 4,95 из 5ти. Это если о внешнем виде.

Меркур удобнее в настройках. Это да... однако когда вы ними наиграетесь, и подберёте свою шкалу (впрочем как и на Роквелле свою плиту), то будете бриться своим любимым лезвием, не смЫкая переключение шкалы.
Оба станка, позволяют работать разными лезвиями, разным состоянием кожи и щетины. Тут разницы нет, но опять же это Но. Со временем, лично мне, хотелось что-то агрессивнее, но с моими же лезвиями. И вот Роквелл 6С, не давал той агрессии на плите N6, какую давал Меркур даже на шкале N4. А следовательно полёт экспериментов, на Меркур шире.
Ну и самое интересное. Роквелл скучный. Он просто бреет. Очень хорошо это делает. Но скучно. :)

Оба станка справляются на 100% со своими задачами. Остальное - дело вкуса.
Ну и напоследок - кому что нравится. Классический стиль Меркура, или более современный Роквэлл.

Ruslan, Олександр Тернавский, stanislav-q, Kitten911, all75, kh_fish, paha та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3506
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 10 Бер 2023 - 0:00

Я в свое время стоял перед тем же выбором и выбрал роквелл о чем ни разу не пожалел, прогресс более злой станок и мне жутко не нравится эта крутилка, менять плиты Вы будете первое время, а как Дима правильно сказал, потом остановитесь на одном варианте агрессии и точка, иногда возможно и будет желание взять другую плиту/покрутить крутилку, но думаю это будет крайне редко. По этому вывод один, брать то, что больше нравится!

ditrih_, hlopets, paha та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 10 Бер 2023 - 0:14

ditrih_ пише:
Исключительно моё мнение, основанное на опыте пользования обеими бритвами по сей день.

А наскільки реально відчувається різниця у «скольжении» Роквела хромованого в порівняні з Меркуром? Чи то все надумані проблеми пишуть?

stanislav-q, hlopets та paha Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 10 Бер 2023 - 0:23

Так, я розумію, що будь які регулювання (в обох варіантах) то все до певного часу та досвіду. Адже 90% голишся при однакових умовах.

Для тих у кого Меркур, маючи декілька станків, чим частіше ви користуєтесь Мерукром чи іншими стандартними станками.
Просто з Роквелом коли награвся якось зрозуміло: поставив плиту та користується далі як нерегульованим станком.
А ось з Меркуром коли награєшься чи немає бажання повернутись до більш компактної моделі?

stanislav-q, ditrih_, hlopets та paha Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 10 Бер 2023 - 0:53

Меркуром пользуюсь так же и столько же, как и другими станками, достаточно часто. Особенно когда хочется побриться именно теми лезвиями, которые в нём на мой взгляд, работают лучше, чем в любом другом. Вот есть в нём что-то. Стиль наверное, манера работы, угол реза, вес, форма головы и верхней крышки в частности. И в руке держать приятно)
С Роквелл у меня так и получилось - 4я основная с лезвием Бик. Или Gillette Platinum на 6й плите, но редко.
Меркуром, я пробую все новые или хорошо забытые старые лезвия. Попадается например какой-то новый вид, начинаю со средней шкалы, а там уже смотрю на поведение станка и лезвия на моём лице.
Если же просто бреюсь Меркуром как и другими станками, то выставляю на позицию 3 и бреюсь в своё удовольствие, практически любым лезвием.

Если отойти немного от данных станков, и спросить себя, чтобы я сейчас купил вместо всего что есть, то смело бы ответил - RazoRock Lupo 72 стальной (или алюминиевый 0,61 по моему) и RazoRock GameChanger 84 в пару) Ну или любой из этих один. Но это у меня так звезды сошлись, у кого-то по другому ;)



Upd.
А почему вы считаете, что Меркур не компактен? Или менее компактен, чем Роквелл. В обоих станках три элемента. Причём в Меркур, регулировочный ключ, не обязательно раз за разом снимать. Разве что для регламентной чистки и то, не каждое бритьё


Останній раз редагувалося: ditrih_ (Пт 10 Бер 2023 - 1:19), всього регувалося 3 раз(-и)

Олександр Тернавский, hlopets, paha та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 10 Бер 2023 - 0:54

Bonbon пише:

А наскільки реально відчувається різниця у «скольжении» Роквела хромованого в порівняні з Меркуром? Чи то все надумані проблеми пишуть?

Скользят оба очень комфортно, никаких препятствий не замечал ни сначала пользования, ни после того, как набил руку. Оба гладкие и блестящие) Покрытие на обоих держится и надеюсь будет держатся ещё долго)

Kitten911, hlopets, paha та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
paha
Новачок
Новачок
paha


Повідомлень : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.10.2022
Вік : 45
Звідки : Одесса

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 10 Бер 2023 - 13:56

за Роквелл на нашем форуме писали про резьбу [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] . Если на "попробовать" то не существенно. А пробовать - однозначно ради новых ощущений. Только эти станки не решение проблемы "иногда после спорта раздражение". У меня нету 6С. Было раздражение и тоже думал что менее агрессивное бритье буду применять. В реальности приобрел 6S и в моменты раздражений просто не бреюсь совсем, зная про то что могу на второй позиции побриться.

hlopets та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 10 Бер 2023 - 14:40

ditrih_ пише:
А почему вы считаете, что Меркур не компактен? Или менее компактен, чем Роквелл. В обоих станках три элемента. Причём в Меркур, регулировочный ключ, не обязательно раз за разом снимать. Разве что для регламентной чистки и то, не каждое бритьё

Тому, що у Роквела просто менша голова бритви, тому на мою думку має бути зручніше. Але це все діло практики

ditrih_, hlopets та paha Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 10 Бер 2023 - 14:44

paha пише:
за Роквелл на нашем форуме писали про резьбу [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] . Если на "попробовать" то не существенно. А пробовать - однозначно ради новых ощущений. Только эти станки не решение проблемы "иногда после спорта раздражение". У меня нету 6С. Было раздражение и тоже думал что менее агрессивное бритье буду применять. В реальности приобрел 6S и в моменты раздражений просто не бреюсь совсем, зная про то что могу на второй позиции побриться.

Хм, цікаво. До цього ніде цього не знаходив. 
Я люблю так щоб речі на роки, тому це насправді важливо. Я ок якщо такі речі будуть у китайських аналогів, а у рівня Роквел очікуєш достойний рівень.

Про подразнення після спорту, не ломайте мою аргументацію самому собі купити собі новий станок  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

paha Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 10 Бер 2023 - 14:47

Вирішив брати Меркур. Все ж таки він мені ближче до души. Щось дійсно нове в порівнянні з моїм станком. 
Ще тижня два пересплю з цією ідеєю та візьму. Поки є час погратись новими тестерами мила від Олесі. А там буде щось новеньке.

Всі величезне дякую

Романюк, stanislav-q, egoist, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_, hlopets і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3506
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyСб 11 Бер 2023 - 0:11

paha пише:
за Роквелл на нашем форуме писали про резьбу [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] . Если на "попробовать" то не существенно. А пробовать - однозначно ради новых ощущений. Только эти станки не решение проблемы "иногда после спорта раздражение". У меня нету 6С. Было раздражение и тоже думал что менее агрессивное бритье буду применять. В реальности приобрел 6S и в моменты раздражений просто не бреюсь совсем, зная про то что могу на второй позиции побриться.
Ох уж эти басни за резьбы роквелл.... 
Проблема была в первых выпусках станка, в 2019году эту проблему устранили и все стало нормально, а басни по сей день ходят....
Сам повёлся в свое время на эти басни и купил на всякий случай запасную верхнюю крышку, нет с резьбой проблем у роквелл, нету! )))
Так в итоге и продал станок с двумя крышками в идеале, и намёков никаких не было на каких-то дефекты!

egoist, hlopets, paha та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
paha
Новачок
Новачок
paha


Повідомлень : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.10.2022
Вік : 45
Звідки : Одесса

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyСб 11 Бер 2023 - 3:34

А крышку? На нашем форуме обсуждалась резьба в ручке… Не знал что еще и с резьбой крышки была проблема. Хорошо что исправили. good
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3506
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyСб 11 Бер 2023 - 10:35

paha пише:
А крышку? На нашем форуме обсуждалась резьба в ручке… Не знал что еще и с резьбой крышки была проблема. Хорошо что исправили. good
Забываем о этих проблемах и живём счастливой жизнью дальше, нет проблем ни с крышкой ни с ручкой уже давно...

egoist та paha Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyЧт 23 Бер 2023 - 21:47

Можливо трохи тупе питання. Але як ви чистите ваші регульовані механічні бритви?

Я весь час користувався Меркуром 33с і все було зрозуміло: поголився, розібрав, висушив, зібрав. Ручка сквозна і навіть якщо влага залишалась вона просихала.

Сьогодні вперше поголився і замислився чи буде норм кожен раз знімати верхню плиту та ретельно вимикати. Без зняття нижнього частини з регулюванням, в ручці точно буде залишатись волога. А розбирати повноцінно це вже якось занадто для щоденного використання.

Як ви робите? Чи змащуєте ви час від часу механізм?

Акулов та m-2020 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 24 Бер 2023 - 11:51

Мою хозяйственным мылом в разобранном виде. Впадины, закрытые участки и ручку внутри, мОю ёршиком для курительные трубок. В сигарных/трубочных магазинах их полно разных. Ни чем не смазываю, просто обтираю и насухо чищу ёршик внутри.
На эту процедуру затрачиваю от трёх до пяти минут. Это даже не обязательство, а процесс, мне нравится))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Акулов, stanislav-q, paha та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 24 Бер 2023 - 13:09

Але це ж не кожного разу після користування так ретельно? Чи кожного? :)
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyПт 24 Бер 2023 - 14:24

Каждый раз :)
Мне не лень, тем более Нижний ключ, снимается и вставляется обратно, на моём станке, очень легко. Как-то уже в привычку вошло. :) Да и кажется мне, что при разборке-сборке Прогресса, процесс ничем не отличается от обслуживания любого трёх составного станка. Если шайба на ключе сильно плотно держится, то её можно прижать немного, чтобы от легкого усилия снималась. Я так сделал.
Но если нет желания каждый раз чистить, то вообще не вижу из-за этого проблем. Влага если и попала вовнутрь ручки при промывке, то высохнет.

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
m-2020
Новачок
Новачок
m-2020


Повідомлень : 22
Репутація : 1
Дата реєстрації : 12.12.2020
Вік : 44
Звідки : Чернігів

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyСб 25 Бер 2023 - 18:59

Bonbon пише:
Можливо трохи тупе питання. Але як ви чистите ваші регульовані механічні бритви?

Як ви робите? Чи змащуєте ви час від часу механізм?
О! Правильне питання.
Вибачте, тільки сьогодні помітив тему.
Є в мене короткий прогресс. Десь 10 років був моїм основним станком. Для екзотики тимчасово переходив на інші станки (fatip piccolo / R41 / Yaqi Slant та інші)
А от останній рік перейшов на регульовану бритву від Yaqi, Як раз із-за проблем з чищенням.

У прогреса не розбирається голова. Вірніше так - кришка знімається, а от нижня частина і регулювана пліта - не розбираються. І за час експлуатації скопився милний наліт між ніжньою пластиною і плітою, що регулює агресію.  3-4 рази в мене після сушки регульована пліта приліпала до ніжньої частини (наче в найменшій агресії). І так висихав станок. Приходилось "механічно відривати" і далі користуватися прогресом. Пробував замочувати на добу у стакані з водою. Начеб-то на місяць допомогало. Зовні і в середені ручки чистив вушними ватяними паличками.

Я цю проблему описував тут на форумі. Теж запитував, але напевно інші користувачі прогреса з цим не стикалиса.
А от у регулюваної Yaqi для чищення розбирається все.

P/S Проблеми в мене виникли десь на 8 рік експлуатації, і так як в темі про прогресс ніхто на моє повідомлення не відповів, то напевно ніхто більше з такою ситуацією не стикався.

Олександр Тернавский, paha та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyСб 25 Бер 2023 - 19:44

Цікаво, я вирішив кожен раз знімати верхню плиту та промивати ретельно. А нижній механізм вже під час заміни леза.
Хоч мені бритва і зайшла, але якщо вона буде викликати «танців з бубном» під час обслуговування, то мені також буде простіше її замінити чимось іншим. Життя занадто коротке, щоб робити щось, що не приносить задоволення :)

Ще, можливо, це залежить від жорсткості води. Там де я зараз живу, вода м’яка і проблем не має бути.

Із цікавого, я почитав декілька окремих обговорення на B&B, так там люди писали, що вони взагалі просто промивають під водою не розбираючи і все. Знімають верхню кришку тільки при заміні леза. Я о собі так не уявляю, мені потрібно, щоб все було чисто:)

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2823
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyСб 25 Бер 2023 - 20:12

Для мене регульовані бритви це щось дивно надлишкове і не важливо чи це поворотний механізм, чи змінні плити.
В мене одна шкіра, одна і та сама щетина, шо там регулювати?)
Підібрав бритву та лезо і огоу!! ))

_________________
Через терни до зірок!

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyСб 25 Бер 2023 - 20:26

Я так само постійно думав. Мене в моєму процесі все повністью влаштовувалося. Але захотілось екзотики, головняка якогось, ось і отримав :)
Тепер буде ще довго чим зайнятись і гратись з різними режимами.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
m-2020
Новачок
Новачок
m-2020


Повідомлень : 22
Репутація : 1
Дата реєстрації : 12.12.2020
Вік : 44
Звідки : Чернігів

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyСб 25 Бер 2023 - 22:02

ARTURIUS пише:
В мене одна шкіра, одна і та сама щетина, шо там регулювати?)
Згоден з Вами. У кожного свої вподобання. І свій шлях до нірвани у голінні.
В мене три проходи (по росту, поперек і третій - проти росту). Перші 2 проходи можна на одній і тій самій агресії пройти. Проти росту - менша агресія. А от під носом, якщо не сбавити агресію, то який би я обережним не був новим лезом все одно можу порізатись. Тому керуванням агресією у процесі бриття - для мене це панацея.
І також перевага регульованого станка в тому, що не треба підбирати пару лезо-станок. Береш нове незнайоме лезо. З перших дотиків розумієш - треба збільшити агресію, чи зменшити. А добрих лез багато... Комусь хочеться спробувати нове мило, а мені цікаво - а як поведе себе це лезо? А можливо воно краще за те що я вже пробував? yahoo
Наприклад, так я на своєму досвіді підтвердив, що кітайські зелені леза апач такі самі як амеріканська персона. Але апач в наших умовах простіше з алі дістати.

ARTURIUS, Yura_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyСб 25 Бер 2023 - 22:25

m-2020 пише:

У прогреса не розбирається голова. Вірніше так - кришка знімається, а от нижня частина і регулювана пліта - не розбираються. І за час експлуатації скопився милний наліт між ніжньою пластиною і плітою, що регулює агресію.  3-4 рази в мене після сушки регульована пліта приліпала до ніжньої частини (наче в найменшій агресії). І так висихав станок. Приходилось "механічно відривати" і далі користуватися прогресом. Пробував замочувати на добу у стакані з водою. Начеб-то на місяць допомогало. Зовні і в середені ручки чистив вушними ватяними паличками.


Честно говоря не понял, как у вас там собралось лишнее.... Вычищается очень легко, как обычной влажной салфеткой обёрнутой в зубочистку, так и вышеупрмянутмыми мной ёршиками...
Если так судить, то любая бритва, где есть канал для пены, будет забита. На том же Роквелл 6, каналы для пены, достаточно быстро загрязняются. Если их не чистить после бритья. Да и то, даже если и загрязнилась, любое чистящее средство для ванной (краны, душ чем-то же отмываем).

А то люди, которые хотят регулируемую бритву, решат что это действительно проблема... ;) ?

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

За несколько лет постоянного пользования, як нова копийка))



 To  ARTURIUS      Да, но лезвия-то ты пробуешь разные? И вот регулировка агрессивности станка, позволяет комфортно работать с любыми лезвиями.
В Прогрессе или в Роквелле. Хоть Feather, хоть Lezo. ;)

Олександр Тернавский, Kitten911, Yura_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2823
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Rockwell 6/6C vs Merkur Progress Empty
ПовідомленняТема: Re: Rockwell 6/6C vs Merkur Progress   Rockwell 6/6C vs Merkur Progress EmptyНд 26 Бер 2023 - 0:13

ditrih_ пише:
 To  ARTURIUS      Да, но лезвия-то ты пробуешь разные? И вот регулировка агрессивности станка, позволяет комфортно работать с любыми лезвиями.
В Прогрессе или в Роквелле. Хоть Feather, хоть Lezo. ;)
Я зупинився всього на декількох лезах. Принцип в виборі лез простий, лезо має бути не дорогим і доступним. 

Прийшов до висновку з DE лезами, що простіше все ж таки бритву підібрати під лезо, хто б там шо не казав.)

З регульованими бритвами у мене історія одна, беру лезо Feather накручую на максимум і голюсь.)) 
Меркур Прогрес на максималках бритва не для мене, бо є причини в вібрації леза і присутня аргесія при голінні. Хоча вибриває бритва відмінно, під самий корінець щетини.)) Але є інші бритви, в яких є такаж ефективність з меншою агресивністю. Їх не багато, але вони є.))

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
 
Rockwell 6/6C vs Merkur Progress
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 4Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» MERKUR PROGRESS 510
» Merkur Progress = Parker Variant?
» ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ СТАНОК!
» Merkur OC 15c (25c, 41c)
» ROCKWELL 6S

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: