ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблема з Merkur Progress

Перейти донизу 
+3
tasogare
Ruslan
Bonbon
7 користувачів
АвторПовідомлення
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyСб 11 Травень 2024 - 13:03

Друзі, привіт.
Трапиласмь якась халепа з моїм Прогресом.
Сьогодні як завжди ставив лезо, коли закручував, щось клацнуло (скоріше за все пружина в голові).

Тепер наступна проблема:
1. Потрібно дуже сильно прижимати верхню кришку щоб захопилась різьба та почало затягувати
2. На один режим збилась нумерація (тепер затягнута бритва показує 5 режим на попередньому оберті).
3. Коли розкручую бритву вона на першії нумерації, на агресивності 5 прямо вилітає з лезом. Хоча раніше спокійно крутив два повних обрета (тобто від 0 до 5 и потім ще раз до 5). 
4. Коли бритва розкрита верхня кришка дуже сильно зверху сидить.

Ось як виглядає зараз розкручена бритва [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Голитись скоріше за все можна буде, але це точно ненормальний стан.
Можливо хтось зтикався з такою проблемою, або натрапляв на пости як це виправити. Як на мене, можливо, змістилась пружина в голові і тепер значно більший тиск.

Бритві 13,5 місяців. Це десь 350 голінь. Майже ні про що для такої бритви :(
Хотілось би повренути її до нормального стану, тому буду радий порадам.

Відео завантажив на Ютуб, але перший раз, тому не певний, що у всіх відкриється :) наче має працювати
Merkur Progress
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyСб 11 Травень 2024 - 13:05

Забув додати, після кожного гоління верхня кришка знімалась, все промивалось та добре просушувалось.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyСб 11 Травень 2024 - 13:51

Треба розбирати станок. Схоже на те, що пружина злетіла з кріплення. Як розібрати - не знаю, Меркура в мене не було.
Повернутися до початку Перейти донизу
tasogare
Новачок
Новачок
tasogare


Повідомлень : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 17.03.2023

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyСб 11 Травень 2024 - 13:58

Розібрати цей станок можна тільки частково, це окрім кришки зняти (просто потягнути з зусиллям донизу) нижню «крутилку». Залишиться ручка з нижньою плитою, але оце там і пружина, а воно цільна конструкція, бо завальцоване (запресоване).


Останній раз редагувалося: tasogare (Сб 11 Травень 2024 - 14:03), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyСб 11 Травень 2024 - 14:03

Так, я теж інтуїтивно не побачив як її розібрати далі. До цього стану звісно зміг розібрати.
Я ще написав в інтернет магазин та суппорт Дово, може пощастить з гарантією (в інтернеті писали про 2 роки). Хоча я не сильно в це вірю, хоча чудеса трапляються.

tasogare Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyСб 11 Травень 2024 - 14:04

Може чимось допоможе.

Wolfskin, wakidzasi, Kitten911 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Barba Rossa
Новачок
Новачок
Barba Rossa


Повідомлень : 3
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.05.2024

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyСб 11 Травень 2024 - 23:24

У меня была такая же проблема.
Во-первых, купил на грейс другую крышку (пришлось брать ту же, что для Меркур 34С - её даже сайт производителя рекомендует в качестве замены, геометрия та же, но нет метки сбоку, что слегка неудобно).
Во-вторых, отрегулировать цифры относительно точки совершенно несложно (вычитал на Реддит, как это сделать). Нужно вытащить этот стержень из ручки бритвы, взяться за конец стержня с помощью какой-нибудь салфетки,а за металлическую часть, где цифры - осторожно плоскогубцами, и без больших усилий повернуть в нужную сторону. Я сильно не нажимал и никаких следов не осталось.

wakidzasi, stanislav-q, all75, Bonbon та tasogare Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyНд 12 Травень 2024 - 9:09

Хм, тобто ви хочете сказати, що проблема у верхній кришці?
Поки що не можу зрозуміти як заміна кришки може допомогти.
Збита нумерація це вже наслідок як на мене, а основна проблема у верхній частині голови.

Хоча, може там дійсно проблема з нижньою частиною різьби.
Дякую за пораду, подивлюсь сьогодні уважно!
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyНд 12 Травень 2024 - 10:09

Схоже, що дійсно справа у верхній кришці. Нижня частина різьби суттєво з'їдена. Мені немає чим під рукою заміряти різницю між цілою частиною та пошкодженоою, але різниця відчутна на дотик та помітна візуально.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Вставив кришку напряму в нижню крутилку (без ручки), вона дійсно починає прихоплювати різьбу на пару мм гилбше початку різьби. Тому треба сильніше прижимати та почало стріляти, бо вона просто злітає коли розкручую бритву. 
В підтвердження цієї теорії, в мене протягом користування двічі по зовсім трошки зміщувалась нумерація в максимально затягнутому стані, тобто вже тоді поступово різьбу з'їдало. Мене це не ососбливо хвилювало, тому не розбирався чому так трапилось.

Дякую за пораду! Дивився зовсім в іншу сторону.

Дочекаюсь відповіді виробника, якщо не замінять, то звісно замовлю собі нову кришку. Гарна новина, що бритвою можна спокійно поки що користуватись, верхня частина з пружиною абсолютно нормальна.

Єдине що, розчарований якістю Меркура. До цього 8 років користувався Меркур 33с і ніяких проблем.

Ruslan, wakidzasi, stanislav-q, all75, Михаил Александрович та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Barba Rossa
Новачок
Новачок
Barba Rossa


Повідомлень : 3
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.05.2024

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyВт 14 Травень 2024 - 0:00

Bonbon пише:
Хм, тобто ви хочете сказати, що проблема у верхній кришці?
Поки що не можу зрозуміти як заміна кришки може допомогти.
Збита нумерація це вже наслідок як на мене, а основна проблема у верхній частині голови.

Хоча, може там дійсно проблема з нижньою частиною різьби.
Дякую за пораду, подивлюсь сьогодні уважно!

В моєму випадку це була, вочевидь, кришка, оскільки після її заміни все встало на свої місця. 

Але згоден, розчаровує.
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyВт 14 Травень 2024 - 9:28

В мене Меркур запитав адресу та написав, що можливо направлять нову частину. Сподіваюсь, що це просто підібрали некоректний та більш м'якє дієслово на англійській :)

"We may send a free spare part by letter mail."


Чекаю від них ще підтвердження та спитав, що саме вони планують направляти бо не написали. 
В принципі відповіли буквально з самого ранку понеділка. Тому сподіваюсь, що буде оперативно.

Для довідки, писав сюди [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Це виявилась коректна адреса. 

Ruslan, wakidzasi, stanislav-q, ArtemSeaman, Yura_, Stormfild, Vlad_S та tasogare Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_S
Частий гість
Частий гість
Vlad_S


Повідомлень : 77
Репутація : 0
Дата реєстрації : 15.02.2023
Звідки : Kyiv

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyВт 14 Травень 2024 - 10:18

Bonbon пише:
В мене Меркур запитав адресу та написав, що можливо направлять нову частину. Сподіваюсь, що це просто підібрали некоректний та більш м'якє дієслово на англійській :)

"We may send a free spare part by letter mail."


Чекаю від них ще підтвердження та спитав, що саме вони планують направляти бо не написали. 
В принципі відповіли буквально з самого ранку понеділка. Тому сподіваюсь, що буде оперативно.

Для довідки, писав сюди [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Це виявилась коректна адреса. 
Це дуже круто, що вони надішлють верхню кришку безкоштовно! Сервіс)) 
Щодо підтвердження, так вони вже прямо написали про це, не турбуйтесь, "may" — це не "можливо", а "можемо". А що саме, то питання в гвинті кришці було ж... тож її і відправлять за логікою речей  Проблема з Merkur Progress  3387126096

Ruslan, Wolfskin, mad_fish та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyВт 14 Травень 2024 - 10:34

Ключове в слові "можемо". Я може і чіпляюсь, але may це синонім can:
used to indicate possibility or probability
Can and may are most frequently interchangeable in uses denoting possibility; because the possibility of one's doing something may depend on another's acquiescence, they have also become interchangeable in the sense denoting permission.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Якби це писали британці, то я би точно напрягся, бо це ще нічого не значить. В діловій мові було б shall/will, may це зовсім не обов'язок.

А там спишемо це на німецьку вічливість :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Barba Rossa
Новачок
Новачок
Barba Rossa


Повідомлень : 3
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.05.2024

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyВт 14 Травень 2024 - 11:09

May в цьому контексті - саме "можливо", тобто є ймовірність того, що не надішлють, але, зважаючи на те, що писали не носії мови, лише результат покаже, що вони мали на увазі.

Wolfskin та Bonbon Поставили вподобайку

Vlad_S поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Михаил Александрович
Частий гість
Частий гість
Михаил Александрович


Повідомлень : 92
Репутація : 0
Дата реєстрації : 23.01.2022
Вік : 45
Звідки : север Молдовы

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyВт 14 Травень 2024 - 17:51

popcorn
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyПн 20 Травень 2024 - 15:29

Доволі швидко приїхала запасна частина, ну як частина, прийшло насправді майже пів бритв :)
Довелось тільки ще один раз нагадати за себе. Що звісно дуже круто та заслуговує на повагу.
Ех, а я вже в принципі собі нову бритву вибрав, ну нічого ще багато часу попереду :)

Дуже дякую за поради!

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Andrewt, trimmer, Lazarik, Романюк, Wolfskin, vicbro і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyПн 20 Травень 2024 - 15:32

Дуже круто!

ARTURIUS та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Михаил Александрович
Частий гість
Частий гість
Михаил Александрович


Повідомлень : 92
Репутація : 0
Дата реєстрації : 23.01.2022
Вік : 45
Звідки : север Молдовы

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyПн 20 Травень 2024 - 17:36

Bonbon пише:
Доволі швидко приїхала запасна частина,
С Германии?
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyПн 20 Травень 2024 - 17:45

Так, з Золінгену

Wolfskin та Михаил Александрович Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 590
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблема з Merkur Progress  Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема з Merkur Progress    Проблема з Merkur Progress  EmptyПт 14 Черв 2024 - 22:28

Немцы за свою продукцию всегда в ответе. Мне однажды из Мюле ответили на мой запрос относительно определения даты изготовления бальзама после бритья по батч-коду (оказался просрочен).
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблема з Merkur Progress
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» MERKUR PROGRESS 510
» Rockwell 6/6C vs Merkur Progress
» Merkur Progress = Parker Variant?
» Merkur OC 15c (25c, 41c)
» Ручка для Merkur 34C

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: