ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Необов'язкові нотатки alex-kin

Перейти донизу 
+18
STEEL
andreyv1979
CNPOMAHELL
Alfed
Stormfild
Caonima
Александр 7676
Сэм
2hcom
Zsolti
trimmer
ARTURIUS
fill
vicbro
Ruslan
Kitten911
egoist
alex-kin
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Наступний
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyСб 16 Груд 2023 - 0:24

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
В цілому, в якій бритві леза довше ходять в r41, чи в Катані?

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyСб 16 Груд 2023 - 6:11

Дякую, друже!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyСб 16 Груд 2023 - 6:13

ARTURIUS пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
В цілому, в якій бритві леза довше ходять в r41, чи в Катані?
На жаль, нічого конкретного сказати не можу, оскільки в Катані використовував половинку два рази, а в R41 - чотири рази. Тут в мене була константа.

Акулов, ARTURIUS, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyНд 17 Груд 2023 - 18:55

Поставив половинку "пера" в шаветку "Паркер", помолився і поголився.
Без пригод, але вийшов слабенький DFS.
Ні, ліва сторона гладенька, а права - не дуже  smekh
Ну, поскоблив трохи.
Ну, трохи із кутом ледве не промазав.
Взяв АШ Speik, думаю, все... зараз буде. І зовсім нічого. Зовсім. В мене такого ще не було.
Буду гратися далі.

Ruslan, trimmer, fill, Wolfskin, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyНд 17 Груд 2023 - 19:38

Я коли тренувався голитись шаветкою, то кожного ранку проходив обличчя цим інструментом без леза, наче голюся. Таким чином напрацьовував техніку.
Спробувавши декілька шаветок, зрозумів, що вони дуже різні.
Тож, якщо ця тема зацікавила, то спробуй ще мінімум декілька тих, які хвалять їх користувачі.
Річ цікава, але небезпечні бритви мені якось ближче.

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 6:00

ARTURIUS пише:
Річ цікава, але небезпечні бритви мені якось ближче.
Чесно кажучи, і мені DE станки ближче.
Буду напрацьовувати техніку, але, думаю, що голитися шаветкою так, як R41, тобто чисто-начисто, в мене не вийде.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 7:51

Так и шаветка это не инструмент для бритья, это инструмент для подбривания ( шея, контуры и т.д.) хотя кто-то ими полностью бреется, как говорится каждому свое. Я попробовал несколько раз опаску и решил, что мне эти танцы с бубном не нужны, но опять таки, многие сидят на опасках и в сторону станков даже не смотрят.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 8:52

Kitten911 пише:
Так и шаветка это не инструмент для бритья, это инструмент для подбривания ( шея, контуры и т.д.)
Чому ти так вирішив? Якщо прийти в барбершоп і попросити поголити бороду та вуса, то вони тебе поголять не чим іншим, як шаветкою. Голову теж нею голять.
Нормальний робочий інструмент.)

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 9:52

ARTURIUS пише:
Чому ти так вирішив? Якщо прийти в барбершоп і попросити поголити бороду та вуса, то вони тебе поголять не чим іншим, як шаветкою.
Так шаветтки і придумали спеціально для барбершопів. Це інструменти, пристосовані для того, щоб хтось голив клієнта (а не він сам себе). При цьому наслідується принцип одноразового інструменту - використовуються одноразові леза.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 10:24

ARTURIUS пише:

Чому ти так вирішив? Якщо прийти в барбершоп і попросити поголити бороду та вуса, то вони тебе поголять не чим іншим, як шаветкою. Голову теж нею голять.
Нормальний робочий інструмент.)
Ключевое, тебя побреют! 
Не буду спорить, но для меня это неполноценный инструмент и не опаска и не станок.... Как по мне инструмент исключительно для цирюлень, который придуман исходя из гигиенических соображений.

РустВр та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 10:28

Kitten911 пише:
Так и шаветка это не инструмент для бритья, это инструмент для подбривания…
Цікаво, а де про це можна почитати? Від людини із досвідом дивно таке чути.

РустВр та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 12:02

Ruslan пише:

Цікаво, а де про це можна почитати? Від людини із досвідом дивно таке чути.
Руслан, я знал😁 я знал, что ты впишешься за шаветку😁

РустВр та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 12:43

я не много станков пробовал, но шаветка давала самое чистое бритье. У меня bluebeard's revenge, в ней половинка лезвия всегда по-другому чувствуется по сравнению со станками. По моим ощущениям, она дает максимальную отдачу от лезвия, даже неподходящие для меня лезвия по остроте бреют относительно нормально в шаветке. Это полноценный инструмент, но специфичный: еще не опасная бритва, но уже далеко не станок. Думаю вспомнить "молодость" и помахать шаветкой в ванной  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 
проблема тут только в том, чтоб небыло как в одном комменте с амазона, который я увидел: "oh my God, my face will never be the same"

Volodymyr, andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 13:32

Концептуально шаветка з’явилася на початку 20-ого сторіччя, коли з’явилися одноразові леза.
Так само, як і небезпечна бритва, шаветка вироблялася в першу чергу для професійного використання перукарями. Для самообслуговування більше підходили різні версії Г- і Т-подібних бритв.

Спершу для шаветок використовувались спеціальні леза, але згодом розробили дизайн, який дозвояє працювати і з половинкою звичайного DE-леза.

Шаветка дозволяла перукарям виконувати свої процедри з гоління, але при цьому убезпечувала клієнтів від отримання хвороб, які могли передаватися через кров.

Сама назва Shavette є торговою маркою компані DOVO для своїх бритв зі змінним лезом. Зареєстрована у 1986 році.

Ще більш актуальним використання шаветки стало після того, як німецька влада почала ліцензувати перекарів і вимагати від них, щоб ті дезінфікували бритви. Це було марудною справою, тож простіше і зручніше було використовувати саме бритву зі змінним лезом.

Як і небезпечну бритву, шавет можна використовувати і для самостійного гоління. Треба лише навчитися.

trimmer, razorblade1989, azll, РустВр, andreyv1979, Kitten911, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 15:39

Kitten911 пише:

Руслан, я знал😁 я знал, что ты впишешься за шаветку😁
Але це не відповідь. І я «вписуюсь» не за шаветку, а за здоровий глузд.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 16:09

Ruslan пише:

Але це не відповідь. І я «вписуюсь» не за шаветку, а за здоровий глузд.
Руслан, посмотри статистику и ответь сам себе на этот вопрос, сколько людей в мире пользуется шаветками!? 00000,1% примерно))) 
И вот тут стоит спросить, а почему же!?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 16:18

Ну, якщо вже статистика пішла як доказова база, то треба полеміку сгортати.

Ruslan, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 16:38

Сергей выше вроде написал историю, или этого мало, не понимаю из-за чего столько шума!?
Руслан, я не хотел задеть твои чувства, каждый выбирает себе свое и это нормально, но шаветку придумали чисто из-за требований гигиены и большой популярностью они так и не пользовались никогда среди людей, которые сами себя бреют, такова уж и статистика и история этого инструмента. Это инструмент чисто для барберов.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 16:55

Kitten911 пише:
Сергей выше вроде написал историю, или этого мало, не понимаю из-за чего столько шума!?
Руслан, я не хотел задеть твои чувства, каждый выбирает себе свое и это нормально, но шаветку придумали чисто из-за требований гигиены и большой популярностью они так и не пользовались никого среди людей, которые сами себя бреют, такова уж и статистика и история этого инструмента. Это инструмент чисто для барберов.

Все ж таки уточню: придумали її, як більш зручну альтернативу небезпечній бритві. Її не треба було гострити, правити, берегти кромку тощо. І так воно й було певний час.
А от більшої популярності шаветка набула саме через санітарні вимоги, це так.

Статистику, на жаль, не знайшов. Було б цікаво подивитися її загальну в світі і в розрізі країн.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 17:04

Ігоре, моїх почуттів ти не зачепив.
Просто ти спочатку висказав хибну річ: "Так и шаветка это не инструмент для бритья, это инструмент для подбривания…". З якою я категорічно не згоден і не тому, що голюсь шаветкою, а тому, що це не відповідає дійсності. Потім:"сколько людей в мире пользуется шаветками!? 00000,1% примерно)))" І до чого це? А скільки людей користуються касетниками і піною з балону? І ось тут треба запитати, а чому же? А потім у тебе виникла  нова версія:"шаветку придумали чисто из-за требований гигиены" - і тут я з тобою повністю згоден.
Питання не в тому, подобається/ не подобається, багато чи мало користувачів й т.і. Питання у тому, що певній людині подобається певний інструмент і це потрібно сприймати з розумінням. Не буває хороших чи поганих, популярних чи ні.
І це я пишу більше для новачків у ВКБ, які читають тут на форумі й багато чого сприймають за чисту монету.
alex-kin, вибачаюсь, полеміку згортаю.

razorblade1989, fill, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 17:09

Друзі, в мене чисто прагматичний інтерес щодо шаветки (в якомусь сенсі, це також виклик самому собі): чи зможу я виголитися шаветкою так, як я голюся R41?
Це чисто суб'єктивний виклик, не більш того. Може, навіть гра.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 17:11

alex-kin пише:
 чи зможу я виголитися шаветкою так, як я голюся R41?

Сьогодні чи взагалі? :-)))

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 17:17

Руслан, я вроде сразу написал, что каждый сам для себя решает каким инструментом пользоваться, я высказал свое мнение, может оно и не совсем правильное ( хотя почти всегда шаветку в цирюльях используют именно для подбривания и точных контуров) , но оно моё и только моё, не стоит так реагировать на чьи-то высказывания, я же не последняя инстанция и не претендую на это, пусть люди пользуются тем чем им угодно, мне вообще без разницы кто чем и как бреется....
Не хочу дальше спорить и что-то доказывать т.к. Всё равно каждый из нас останется при своём мнении!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 17:18

fill пише:

Все ж таки уточню: придумали її, як більш зручну альтернативу небезпечній бритві
Так треба з небезпечки й починати з самого початку. В царській\радянській арміях були виключно небезпечні (клинкові) бритви. Чому? Бо:
1. так склалося історично
2. для чогось індивідуального (коли сам себе) було потрібне люстерко. А небезпечкою голили, зазвичай, один-одного.
Мені загалом здалося, що повноцінно з тешками населення познайомилось лише після 2ї Світової, коли фронтовики почали їх привозити масово у якості трофеїв. Не те, щоб тешок до того не виготовлялося. Але то було досить немасово і, мабуть, коштовно та незрозуміло потенційним користувачам.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 9 EmptyПн 18 Груд 2023 - 17:39

CNPOMAHELL пише:

Так треба з небезпечки й починати з самого початку. В царській\радянській арміях були виключно небезпечні (клинкові) бритви. Чому? Бо:
1. так склалося історично
2. для чогось індивідуального (коли сам себе) було потрібне люстерко. А небезпечкою голили, зазвичай, один-одного.
Мені загалом здалося, що повноцінно з тешками населення познайомилось лише після 2ї Світової, коли фронтовики почали їх привозити масово у якості трофеїв. Не те, щоб тешок до того не виготовлялося. Але то було досить немасово і, мабуть, коштовно та незрозуміло потенційним користувачам.

Не зовсім зрозуміло, а що зрозуміло, не зовсім точно.
Але я утримаюсь від подальшого обговорення, оскільки тут не найкраще місце для цього.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Необов'язкові нотатки alex-kin
Повернутися до початку 
Сторінка 9 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: