ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+23
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСр 10 Січ 2024 - 12:49

Олександр Тернавский пише:

Согласен. Но скучно и уныло.

Та тут в нас вистачає "розваг", що просто спокійно поголитися - це вже саме по собі кайф

vicbro та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСр 10 Січ 2024 - 12:51

CNPOMAHELL пише:

Ні ні. Я ніколи не хотів вас образити. 

Гаразд, певно я не вірно зрозумів.
Перепрошую!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСр 10 Січ 2024 - 12:53

vicbro пише:
Был такой австралийский мультик 70-х годов "Вокруг света за 80 дней"

Класнючий мультик! :-)

ляляляляляляляляля, Паспартуууу :-)))

Олександр Тернавский, vicbro, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСр 10 Січ 2024 - 13:31

10-01-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Shark Super Chrome
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Extro Tabacco
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Намагатимусь коротко, а там вже, як вийде :-)

Вніс трохи змін.
Для початку вирішив вигуляти іншу синтетику - Omega Roma Colosseo. На відміну від широко розквітлого вузла Sfumato, вузол у Колізея трохи менший і виглядає збитішим. А от сама фібра дещо м’якша, особливо на кінчиках. Але не скажу, що це якось суттєво впливає на процес збивання піни. Втім, відчувається при нанесенні: навіть забитий піною Колізей має до певної міри відчутний хребет, а от Sfumato за цих умов його повністю позбавляється.

Технологічно робив все те саме, що і зі Sfumato останні рази. Тобто, замочував мило і використовував ту воду, що лишилася після замочування і зливання води, плюс ту, що була в помазку. В помазку, здається, лишилося трохи більше, ніж зазвичай буває у Sfumato. Та, гадаю, то я просто не так ретельно його струсив.

Піна стартонула швидко, боявся, що вийде рідкою. Але, добре помаславши, отримав все ж добряче густу піну з потрібними мені ТТХ.

Помазок добре пошурхотів по увім’ятому в чаші милу, що по факту його там лишилося, дай, Боже, щоб на раз. Вирішив не ризикувати, і коли чаша з милом підсохли, на наступний сеанс увім’яв туди решту мила з банки.
Мені такий темп подобається. Очевидно, вже того тижня Extro Tabacco стане історією :-)

Для подальших тестів дістав зі шухляди ще одне лезо Shark, цього разу - Super Chrome. Це те, що з синіми бульбашками :-)

Колись давно я вже користувався ним, і воно лишило по собі лиш приємні спогади. Тоді, пригадую, це було єдине лезо, яким я без проблем міг поголитися з Fatip Piccolo. Що вже говорити про всі інші бритви! От тільки не пригадую, чи вони в мене тоді вже були :-)

89-та точно була, і сьогодні було знову приємно поголитися цією парочкою :-)

Лезо не підвело. Воно голило приємно і комфортно. І якісно: після двох проходів я був виголений чистіше, ніж після двох проходів парою RazoRock 37 German Slanr + Shark Platinum.
І це при тому, що Shark Platinum все ж таки трохи гостріше.
Але воно однозначно не таке комфортне, як Super Chrome. Бо це - комфортне дуже-дуже. А по гостроті, як мені здалося, на дрібочку перевершує нержавіючі версії.

При цьому зазначу, коли ми говоримо про гостроту і комфорт лез Shark, ми говоримо про різницю у 5-10%%. Фактично, про ледь вловимі нюанси.

Після гоління я трохи протупив. Варто було перевірити цілісність шкіри одеколоном, та я натомість взяв тонік Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar. Прогнозовано нічого не сталося, нічого не припекло. Тільки добре підживило шкіру.
Постараюся наступного разу не забути і все ж таки взяти спиртовий афтершейв, бо все ж цікаво що там і як зі шкірою. Хоча по відчуттям - все гаразд.

На закуску - гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Щось останнім часом він є трохи дискомфортним для мене. Можливо шкіра не дуже добре почуває себе в морози і тому так реагує на цей засіб. Уже сховав гель в шухлядку, наступного разу буде щось інше :-)

От така історія :-)))

WetShaver, Олександр Тернавский, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСр 10 Січ 2024 - 13:58

CNPOMAHELL пише:

Ні ні. Я ніколи не хотів вас образити. Просто щиро дивуюся, коли людина щось планує. Планує на досить тривалий час. А потім ще в виконує заплановане  майже без змін.

Просто щоб ви зрозуміли. Це відмінність на рівні характеру.

Мій рівень планування десь такий
: Останнього разу голився у ніч з 4 на 5те. Тобто вже час голитися, все відросло. Але вночі не поголився (хоча б міг). Потім -спав. І от, надвечір вже, знову планую голитися. Але можуть бути шахєди (яких, до речі, не було зовсім ніде сьогодні вночі), мерехтить світло (вчора увечері знеструмлювали пів району, але в мене було ок). Тому, хоча я й планував гоління, чи станеться воно взагалі - я не знаю.

І, бачите, ваші далекоглядні плані більш пропрацьовані ніж навіть мої на найближчий час.

А на планування на тиждень, місяць, квартал - на таке я навіть не замахуюся.

Ось настільки усе відмінне в нас.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ну шо можу сказати вам? Читайте вище. Радий що ваша самоорганізація геть на іншому рівні ніж моя.

У тебя просто привычка невыработанна это раз, ты в эти бирюльки играешься не так давно это два. Поэтому и подход такой.
И как показывает жизнь, то недостаточно даже просто иметь план, а желательно иметь в запасе и план Б, да и не один.

Олександр Тернавский, fill, vicbro, Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСр 10 Січ 2024 - 14:30

Изотовец пише:
У тебя просто привычка невыработанна это раз, ты в эти бирюльки играешься не так давно это два. Поэтому и подход такой.
В тому і річ. В мене багато до чого підхід подібний.
Цитата :
И как показывает жизнь, то недостаточно даже просто иметь план, а желательно иметь в запасе и план Б, да и не один.
План А потрібен найдосконаліший. Щоб було одразу виявити усі ті місця, де все піде не за планом, хехе. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСр 10 Січ 2024 - 14:36

CNPOMAHELL пише:

В тому і річ. В мене багато до чого підхід подібний.
Периодически не умываешься и зубы не чистишь хотя бы по утрам?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСр 10 Січ 2024 - 14:45

fill пише:

Гаразд, певно я не вірно зрозумів.
Та ні, я дійсно дивувався, що існують люди, в яких їх плани ще й справджуються. Бо, як співалося у іншому гарному фільмі "Айболіт-66" - "Нормальні герої завжди ідуть в обхід!" ;)
І на останок бородатий анекдот
Пияку не пускають до станції метро, бо він п'янезний. Він не витримує та питається в тітки, що стоїть на проході:
- Скажіть, а правда, що там, під землею їздять поїзди, а ще в них двері самі по собі перед тобою відкриваються?
Тітка, трохи здивовано:
-Так...
- А правда що у метро є такі сходи, що рухаються самі по собі?
-Так. А ви що, ніколи не бачили?
Пияка, ображено:
-Так ви ж ніколи не пускаєте.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСр 10 Січ 2024 - 14:51

Изотовец пише:
Периодически не умываешься и зубы не чистишь хотя бы по утрам?
Буває. Бо в мене не співпадає графік із тими, хто мене будить. Треба вже щось робити, а часі лише на штани натягнути. 

Коротше, не дуже вдалий приклад наведено.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Вт 16 Січ 2024 - 20:04), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСр 10 Січ 2024 - 16:16

fill пише:
10-01-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
А кто-то нержавейку в ход пустить обещал?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСр 10 Січ 2024 - 16:35

Олександр Тернавский пише:

А кто-то нержавейку в ход пустить обещал?

Ти маєш на увазі 3ONE6?
Так то пізніше, коли закінчу тестувати леза.
Та вона й не в мене зараз, віддав на тест :-)

WetShaver, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyСб 13 Січ 2024 - 11:46

12-01-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Shark Super Chrome
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Extro Tabacco
Aftershave: Pierre Cardin ENERGY
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Щось нахлинула ностальгія, тому трохи не коротко :-)

Зробив трохи змін. Щось за потреби, що задля різноманіття :-)

Прешейв поки ще не поміняв, все той же Pearl Man Pre-Shave Oil. З ним все гаразд, але, певно, поміняю на наступний раз, якщо не забуду. Просто, щоб потроху використовувати інші олійки.

А от помазок знову поміняв. Раптом згадав про першу мою синтетику Yaqi Heavy Metal з фіброю Timberwolf. Колись цей помазок зробив переворот у моїй свідомості. І потім довгий час був основним, витіснивши омегівського кабанчика. Здавалося, нічого кращого в світі не існує :-)

Та час спливав, колекція поповнилася іншими помазками, і вже цей Yaqi більше припадає пилом у шухляді, ніж працює за призначенням. То хіба куди їду, беру його з собою, як найдешевший і найкомпактніший варіант.

Помазок дійсно відносно компактний, 24 мм в діаметрі. Лофт він має 55 мм, і співвідношення L/K=2.29. Загалом, це не погано, хоча останнім часом схиляюся до помазків зі співвідношенням L/K ближче до 2.0, або ж до вузлів з більшим діаметром.

А ще в помазка офігенна ручка! Певно не помилюся, якщо скажу, що вона найзручніша з усіх моїх помазків.

Але є й "але". Останнім часом став зауважувати, що кінчики помазка трохи поколюють. Раніше не звертав на це уваги, все наче було гаразд. Але зараз, на фоні вузлів Omega Roma, Plissoft (RazoRock Big Bruce) і Boti N3C (Sfumato), невеличка колкість відчувається.
Не знаю, чи так було від початку, чи то з часом так сталося, але факт є факт. При нагоді треба буде порівняти його з новим Timberwolf-ом.

Та як би там не було, піну Yaqi Heavy Metal маслає дуже добре. Я знову не додавав воду по ходу, використовував наявну в милі і помазку, і її вистачило зробити приємну густу піну. Скажу по правді, таки можна було трохи розбавити, але не принципово.

Безпосередньо голився знову зі зв’язкою EJ DE89 і Shark Super Chrome. І це знову шикарне приємне гоління. Гостроти у леза цілком достатньо, а комфорт просто приголомшливий!
Після трьох проходів навіть натяку не було на шкірі, що голився. Просто щетиниа була, а потім її не стало :-)

Та для чистоти експерименту вирішив все ж провести тест на спиртягу, взяв одеколон Pierre Cardin ENERGY. Дивно, але він трохи припік, і потім ще кілька хвилин давав про себе знати на шкірі. І отут я в певних роздумах. Не можу повірити в пошкоджену лезом шкіру, це не відчувається ніяк. Тож схиляюся просто до загального стану шкіри після морозів.
А може це я так себе обманюю :-)

Зрештою, від гріха подалі, взяв молочко Areffa Soap Summertime і зняв всі питання одним махом :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911, alex-kin і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyНд 14 Січ 2024 - 17:03

fill пише:
10-01-2024
Rating: 5 / 5
Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Shark Super Chrome
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Extro Tabacco
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba
Для подальших тестів дістав зі шухляди ще одне лезо Shark, цього разу - Super Chrome. Це те, що з синіми бульбашками :-)
Колись давно я вже користувався ним, і воно лишило по собі лиш приємні спогади. Тоді, пригадую, це було єдине лезо, яким я без проблем міг поголитися з Fatip Piccolo. Що вже говорити про всі інші бритви! От тільки не пригадую, чи вони в мене тоді вже були :-)
89-та точно була, і сьогодні було знову приємно поголитися цією парочкою :-)
Лезо не підвело. Воно голило приємно і комфортно. І якісно: після двох проходів я був виголений чистіше, ніж після двох проходів парою RazoRock 37 German Slanr + Shark Platinum.
І це при тому, що Shark Platinum все ж таки трохи гостріше.
Але воно однозначно не таке комфортне, як Super Chrome. Бо це - комфортне дуже-дуже. А по гостроті, як мені здалося, на дрібочку перевершує нержавіючі версії.
При цьому зазначу, коли ми говоримо про гостроту і комфорт лез Shark, ми говоримо про різницю у 5-10%%. Фактично, про ледь вловимі нюанси.
Дуже дякую, Сергію, за цікаву розповідь. Ти ніби прочитав мої думки. Справа в тому, що мені завжди було цікаво порівняти леза сімейства Шарк. Але мало того мені завжди було цінно знайти комфортне лезо для мого Фатіпа Пікколо. Справа в тому, що цей станок мені завжди подобався і голив мене комфортно та чисто. Одна біда я його міг використати тільки з лезами Рапіра Платінум. Запас у мене звичайно ще є, але нові я не купую зрозуміло чому. Якби якісь леза Лорд/Шарк підійшли мені у Фатіпі це був би подарунок.)
Також помітив цікаву тенденцію, що гостре лезо не завжди чистіше за інших голить. По-перше, залежить від того в який станок його поставити. А по-друге, якщо лезо при гостроті ще не комфортне й агресивне, дере і ріже шкіру, то їм особливо не розгуляєшся.) Як результат якісь пеньки або пропуски. Наприклад той же Шарк Платінум гостріший ніж Лорд Платінум. Але Лорд Платінум мене голить трохи чистіше, безпечніше і служить довше.
Іноді саме ці 5-10% все вирішують!)

fill, andreyv1979, Kitten911, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyПн 15 Січ 2024 - 13:03

WetShaver пише:


Якби якісь леза Лорд/Шарк підійшли мені у Фатіпі це був би подарунок.)

Забігаючи наперед, скажу: після того, як прожену Шарк Хром у 89-ій, вставлю його у Фатіп Пікколо. Теж хочу нагадати собі, як це було :-)

І буде це вже на цьому тижні, в четвер. Вчора був третій сеанс, завтра буде четвертий, і все - тест у 89-ій завершено. Тож, якщо цікаво, дочекайся відповідних оповідок :-)

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyПн 15 Січ 2024 - 13:04

14-01-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Shark Super Chrome
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Extro Tabacco
Aftershave: Pierre Cardin ENERGY
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Гадаю, що вийде коротко :-)

В принципі, з учасників змінив лише пре-шейв, як і збирався. Те, що взяв - олійка Pan Drwal Steam Punk.

Маю сказати, брати-поляки непогано попрацювали над подачею. Олійку вони розлили у скляну пляшечку зі скляним же дозатором. Саму пляшечку вклали у картонну коробочку. До всього цього зробили красиву етикетку. Словом, дорого-багато :-)

І то ТТХ олійці не є чим дорікнути. Вона не дуже густа, але дуже масна, з рук її важче змити, ніж Pearl Man. На обличчі вона робить все, що їй потрібно, все гаразд.
А ще вона приємно пахне. Аромат трав’яний, густий. Поляки кажуть, що фужер. Не сперечатимусь :-)

До мила Extro Tabacco знову взяв помазок Yaqi Heavy Metal. Піну збив без жодних проблем. Вже цього разу трохи рідшу, ніж минулого. Певний вплив на ТТХ це мало, але не критично абсолютно.

Помазок все таки поколює. Знову ж таки, не критично, але не помітити важко. Тож, піде він і далі збирати пилюку в шухляді.
Ближче до літа дістану його ще раз, перевірю на нормальній шкірі, а там вирішу, що робити з ним далі.
Продавати, звичайно ж, не буду. А от думка замінити вузол вже певний час сидить в голові :-)

Лезо Shark Super Chrome + бритва EJ DE89 = суперкомфортне гоління :-)
Ну от реально нема до чого доколупатись :-)
Цього разу голився, трохи поспішаючи, тож не сильно шоркав бритвою по недобривках. Втім, по факту їх і не так, щоб було.
Ну й темп взяв вищий, але ні до чого страшного це не призвело - все в повному порядку.

Одеколоном перевірив шкіру - трохи припекло, а потім було ще певний час постприпікання. Але звернув увагу, що таке ж відчуття було і на деяких з тих ділянок шкіри, де бритвою не проходив. Тож майже напевно причина в загальному сані шкіри після морозів.

Ну а на такий випадок підбадьорити шкіру молочком Areffa Soap Summertime - саме воно :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyПн 15 Січ 2024 - 16:25

fill пише:

Забігаючи наперед, скажу: після того, як прожену Шарк Хром у 89-ій, вставлю його у Фатіп Пікколо. Теж хочу нагадати собі, як це було :-)
І буде це вже на цьому тижні, в четвер. Вчора був третій сеанс, завтра буде четвертий, і все - тест у 89-ій завершено. Тож, якщо цікаво, дочекайся відповідних оповідок :-)
Звичайно, таке не можна пропускати!)

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyПн 15 Січ 2024 - 16:53

WetShaver пише:
Звичайно, таке не можна пропускати!)
Фатіп+не супер гостре лезо... А мазохістом чомусь називали мене. хеххе.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyПн 15 Січ 2024 - 17:57

CNPOMAHELL пише:

Фатіп+не супер гостре лезо... А мазохістом чомусь називали мене. хеххе.
Нічого я впевнений, що все буде добре!)

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyПн 15 Січ 2024 - 22:12

CNPOMAHELL пише:

Фатіп+не супер гостре лезо... А мазохістом чомусь називали мене. хеххе.

Досить зла бритва і комфортне лезо - в чому мазохізм?

WetShaver, Kitten911, all75, CNPOMAHELL та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyПн 15 Січ 2024 - 22:44

fill пише:
Досить зла бритва і комфортне лезо - в чому мазохізм?
Про бритву згоден (хоча сам і не пробував, не ви один так висловлюєтесь про неї). А от лезо, на мій погляд, досить перебірливе.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyВт 16 Січ 2024 - 9:55

CNPOMAHELL пише:

Про бритву згоден (хоча сам і не пробував, не ви один так висловлюєтесь про неї). А от лезо, на мій погляд, досить перебірливе.

Комфортне прогнозоване лезо, все з ним гаразд

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyВт 16 Січ 2024 - 11:35

16-01-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Shark Super Chrome
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Extro Tabacco
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Коротко про сьогоднішнє :-)

Особливих змін в учасниках не проводив, лише пару косметичних.
Знову замінив помазок. Відправив Yaqi в шухляду і видобув звідти монструозного RazoRock Big Bruce.
Це реально велика синтетика, яка має приємний м’який ворс і є чудовим піногенератором. Простіше, ніж збити піну Великим Брюсом, є тільки вичавити її з балона :-)

Ну а мило Extro Tabacco сприяє тому, щоб отримувати чудову і по зовнішньому вигляду, і по ТТХ, піну. І на то треба буквально кілька рухів помазком.

EJ DE89 з лезом Shark Super Chrome вже традиційно порадували - гоління комфортне, приємне і чисте.
Слід сказати, що це вже був четвертий сеанс для цього леза, і воно відпрацювало чудово. Хоча, певно, це є останній (може передостанній) його нормальний сеанс, бо лезо вже подає явні ознаки затуплення. Втім, перевіряти його на живучість я не маю наміру, свої чотири гоління воно відробило добре, цього досить.

Відливант одеколону Pierre Cardin я прикінчив, тож знову повернувся до тоніка Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar. Тут без сюрпризів: жодного припінкання, приємний аромат, хороший стан шкіри після використання.

Після тоніка шкіра не конче вимагає чогось другим шаром. Але перед виходом на холод все ж варто було скористатись молочком Areffa Soap Summertime - так спокійніше :-)

От така історія :-)))

WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, alex-kin, CNPOMAHELL та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyВт 16 Січ 2024 - 11:39

fill пише:
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk

можете, пожалуйста, помочь найти это масло? Я нахожу только масло для бритья такое, а вот масло до - ну никак. Или вы это и используете?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyВт 16 Січ 2024 - 11:45

STEEL пише:


можете, пожалуйста, помочь найти это масло? Я нахожу только масло для бритья такое, а вот масло до - ну никак. Или вы это и используете?

Так, це саме воно. На КТГ пишуть, що то олія для гоління, але вона - перед голінням.
Саме Steam Punk у них в наявності зараз немає, є лише Original. Гадаю, воно не гірше

STEEL, WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 5 EmptyВт 16 Січ 2024 - 12:06

ну вот, новая хотелка  smekh

WetShaver, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: