ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+23
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyЧт 4 Січ 2024 - 13:50

fill пише:
Тест Derby - це цікаво. 
О, так, дуже цікаво!
Особливо, знаючи про твою прихильність до Derby Usta, цікаво буде почитати чи зміниться твоє ставлення до інших лез сімейства Дербі... І як вони будуть виглядати на фоні нещодавно протестованого сімейства Лордів/Шарків.

WetShaver, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyЧт 4 Січ 2024 - 13:55

STEEL пише:


попробовал вчера 4 "пшика" масла Перл, а сегодня снова вернулся на 3. Есть ощущения, что "самое оно" - это 2,5 или что то такое :D Но 4 - это явно перебор. Так что пока продолжаю работу с 3

Сьогодні теж зробив чотири пшики. Зараз викладу оповідку.
Але згоден з тобою - воно того не варте. 2,5 - 2,75 - саме то. Округляємо до 3 :-)

STEEL, WetShaver, Yura_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyЧт 4 Січ 2024 - 13:57

all75 пише:

О, так, дуже цікаво!
Особливо, знаючи про твою прихильність до Derby Usta, цікаво буде почитати чи зміниться твоє ставлення до інших лез сімейства Дербі... І як вони будуть виглядати на фоні нещодавно протестованого сімейства Лордів/Шарків.

Сам собі вже задаю це питання :-)))


Останній раз редагувалося: fill (Чт 4 Січ 2024 - 16:37), всього регувалося 1 раз(-и)

all75, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyЧт 4 Січ 2024 - 13:58

04-01-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Shark Platinum
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Extro Tabacco
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Постараюсь коротко про сьогоднішнє :-)

Для початку вирішив відповісти на питання: що буде, якщо нанести чотири пшики олійки Pearl Man Pre-Shave Oil?
Відповідаю: страшного - нічого. Але й корисного теж :-)
Такою кількістю олійки вже практично вмиваєшся. Втім, вбирається шкірою вона достатньо швидко, до нанесення піни її вже й не помітно на обличчі. Та з іншого боку, це нічого не додає в роботі - все те саме, що й з трьома пшиками.
Між двома і трьома пшиками різниця відчувається, між трьома і чотирма - вже ні, просто зайвий пшик. В подальшому не має особливого сенсу.

Як і казав раніше, повертаюсь до основної домашки на зиму - мила Extro Tabacco. Знову відколупав чималий кавалок і увім’яв його в чашу, щоб вистачило на кілька разів.
До збивання піни знову долучив синтетику Sfumato.
Яке наслідок - густа і жирна піна з відмінними ТТХ. Піни цілком вистачило на три проходи і на маску. Проблем ні з ковзанням, ні післяковзанням не було.

Проблеми почалися пізніше :-)
Певний час вагався, чи взяти нове лезо на тест у 89-ій, чи протестувати Shark Platinum у чомусь іншому. Схилився зрештою до другого варіанту, і вставив лезо у RazoRock German 37 Slant.

Старт гоління був досить приємним. Бритва з шурхотом зрізала щетину, лезо працювало спокійно, хоч і дрібочку агресивно.
Два проходи пройшли добре, без якогось помітного дискомфорту чи чогось іншого неприємного.
Але, як завжди, вся халепа трапилась на третьому проході. Хоч і старався бути обережним, не тиснути і не робити зайвих рухів, та, певно, не достатньо старався. В результаті поставив пару дрібних червоних цяток, зрізав якусь хрєнь і трохи пошкодив епідерміс.

Тонік Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar це пошкодження не сильно виявив, зразу не припік. Та згодом все ж було відчуття на шкірі, що щось таки не гаразд.

Хрєнь замазав кровоспинним гелем від Proraso (забув його вписати в статистику), але воно не сильно допомогло. Гель взагалі від довгого лежання без діла сильно загустішав, ледь вичавлювався. Колись він в мене таки закінчиться (якщо не здохне раніше), і я його вже не купуватиму - не дуже подобається, камінчик чи галуновий олівець працюють краще.

Гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba трохи заспокоїв шкіру, але дива все одно не зробив, все одно відчувається, що сьогодні голився. Зазвичай, при нормальному голінні, за пів години вже не маю жодних фантомних відчуттів. А тут вже пів дня якось не тойго.
Ввечері ще пройдуся молочком Areffa Soap, має попустити.

От така історія :-)))

STEEL, WetShaver, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyЧт 4 Січ 2024 - 21:49

Дуже приємно. Ти справдi робиш цікаву і потрібну справу. Тест Дербі дуже цікаво. Нажаль у мене теж не залишилося зелених Дербі до 2016 року. А я ще тоді неохоче домучив, краще б на груповий тест надіслав.) Та це справа минулого. Погано що у нас так слабо леза Дербі продаються, можна сказати зараз лише два види. Впевнений, ця стара версія Дербi Екстра, якийсь ребрендинг для внутрішнього ринку, тим цікавіше. А норовливий характер Шарк Платинум напевно доводить що вони все ж таки трохи гостріше.)

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПт 5 Січ 2024 - 9:17

fill пише:
Але, як завжди, вся халепа трапилась на третьому проході. 
Сергію, а три проходи в тебе - це класика (по росту/впоперек/проти росту)? Чи якась своя схема (порядок проходів)? І якщо є невелички ділянки (точкові,  не більше відбитка пальця) де волосся росте в іншому напрямку, ти змінюєш на них напрямок рухів, чи продовжуеш рухи за основними напрямками?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСб 6 Січ 2024 - 10:39

WetShaver пише:
Дуже приємно. Ти справдi робиш цікаву і потрібну справу. Тест Дербі дуже цікаво. Нажаль у мене теж не залишилося зелених Дербі до 2016 року. А я ще тоді неохоче домучив, краще б на груповий тест надіслав.) Та це справа минулого. Погано що у нас так слабо леза Дербі продаються, можна сказати зараз лише два види. Впевнений, ця стара версія Дербi Екстра, якийсь ребрендинг для внутрішнього ринку, тим цікавіше. А норовливий характер Шарк Платинум напевно доводить що вони все ж таки трохи гостріше.)

Гадаю, версію до 2016 року можна ще знайти, поспитаю в камрадів.
Важче буде з Blue Bird. Її вже не випускають давно, і випускали не довго. Але знву ж таки, поспитаю :-)

Ну й щодо Шарк Платінум ти, певно, маєш рацію. Зараз піду знову його перевірю :-)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСб 6 Січ 2024 - 10:40

all75 пише:

Сергію, а три проходи в тебе - це класика (по росту/впоперек/проти росту)? Чи якась своя схема (порядок проходів)? І якщо є невелички ділянки (точкові,  не більше відбитка пальця) де волосся росте в іншому напрямку, ти змінюєш на них напрямок рухів, чи продовжуеш рухи за основними напрямками?

Мої три проходи досить умовно можна назвати класичними WTG-XTG-ATG. Якщо розібратися ретельніше, то це скоріше XTG-XTG-ATG. Тобто, два поперек, один проти росту.
Зараз спробую описати:

Перший прохід - найпростіший. Просто веду бритву зверху вниз. Хіба що під вухом роблю захід за нього таким собі гаком.

Другий - теж не складний. Майже скрізь це протилежність першому - знизу вгору. Крім ділянки між вусами і підборіддям, умовно кажучи зони еспаньолки. Тут, від низа підборіддя до нижньої губи, я роблю горизонтальні рухи від центру до краю - рух праворуч, рух ліворуч, піднявся і знову праворуч-ліворуч. Аж поки не доголю до губи.
А от вуса навпаки - з краю в центр: спершу лівий вус зліва направо до центру, потім правий у протилежному напрямку.
Якщо в результаті цих двох рухів я перескочив серединку, то все. Якщо ні, то посередині, під носом, роблю один рух знизу вгору.

Після двох проходів в принципі можна зупинятися - часто візуально, і в більшості місць на дотик, я вже поголений.

Але для чистоти іду на третій прохід. Він у мене вже точно є проти росту і тому найскладніший.

Починаю з правого боку, і йду по шиї від вуха до верха кадика. Те, що нижче теж проходжу від краю у напрямку кадика. Якщо цього не достатньо, можу додатково зробити пару рухів згори вниз по діагоналі праворуч, десь на 4-5 годину.

Далі переходжу на зону під щелепою. Тут щетина росте, під малим кутом до шкіри, тому тут голю ретельніше. Роблю діагональні рухи знизу вгору на 10-11 годин. Якщо цього мало, доповнюю горизонтальними рухами від краю в центр.

Далі - щелепа. Веду по ній, по самому згину від еспаньолки до вуха. Під вухом роблю захід від щелепи назад. Далі від вуха по бакенбардам вгору до скроні. Тут ретельніше, бо росте тут активно і швидко - перше місце, де починає проступати.

Лишається щока. На ній іду рухами від еспаньолки назад до бакенбардів. Часто роблю це не прямими, а J-рухами. Тобто починаю коротко знизу, поворот і на бакени. Кілька таких рухів, поки не зніму всю піну.

З лівого боку ситуація симетрична. Різниця лише в тому, що низький ріст волосся тут в мене в зоні від вуха до верха кадика. Тобто, тут можу додатково пройтися стіжками, змінивши напрямок.
Зате під щелепою тут простіше, тому там тільки діагональний прохід на 1-2 години.

Лишається еспаньолка.
Тут починаю з лівого боку, коротюсіньким стіжками йду посередині зліва направо, а потім нижче, фактично з-під щелепи, діагоналлю знизу вгору на 1-2 години.
З правого боку навпаки - спершу діагональ знизу вгору на 10-11 годин, потім посередині горизонтально від краю до центру.
Це пов’язано з тим, як росте волосся. З лівого боку воно цупкіше саме посередині, а з правого - трохи нижче,

Саме підборіддя обголюю горизонтальними рухами праворуч ліворуч. Починаю з-під підборіддя і потроху піднімаюсь вгору, аж поки не обійду цю кістку. Далі - рух знизу вгору до нижньої губи.

Тут часто буває, що не виголюю все начисто. Тому обмацую і роблю додаткові рухи у непроголених місцях під іншими кутами.
Але стараюся без фанатизму - два-три легеньких рухи. Бо може бути травматично. За окремими волосинками вже не ганяюся, ну їх нафіг :-)

Вуса голю знизу вгору трохи навскіс. Тобто, правий вус з нахилои трохи праворуч, лівий - ліворуч. Безпосередньо під носом, по центру - чітко знизу вгору.
Умовно, якщо вважати вуса частиною кола, то виходить що рухаюсь в напрямку від центра цього кола до краю.

Потім роблю ще пару рухів у кутиках рота. Там буває, якщо не поголити добре, щетина зверху починає швидко проростати і колоти, це неприємно.
Раніше пробував проголювати кутики знизу вгору, але це часто травматично. Тому зараз просто роблю короткі горизонтальні стіжки в кутик - з кутика.

Власне і все. Далі тільки перевіряю і, можливо, парою контрольних стіжків десь ще проходжу.

Сподіваюсь, описав зрозуміло :-)
Але якщо чимось все ж заплутав, питай. Я у вівторок буду в офісі, можу роздрукувати контур обличчя і показати все стрілочками.

А поки що пішов я голитися у свої три проходи :-)))

WetShaver, Олександр Тернавский, Романюк, _yk_, all75, alex-kin, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСб 6 Січ 2024 - 19:11

fill пише:


Лишається еспаньолка.
Тут починаю з лівого боку, коротюсіньким стіжками йду посередині зліва направо, а потім нижче, фактично з-під щелепи, діагоналлю знизу вгору на 1-2 години.
З правого боку навпаки - спершу діагональ знизу вгору на 10-11 годин, потім посередині горизонтально від краю до центру.
Це пов’язано з тим, як росте волосся. З лівого боку воно цупкіше саме посередині, а з правого - трохи нижче,
Длинными проходами брею. От уголка губ до уголка. Опускаюсь ниже.  Это при первом нанесении пены, сразу же после прохода сверху вниз на этом участке. И всегда с правой стороны к левой. Обратно пробовал - в холостую. Станок суточную щетину не цепляет вовсе. Заметил, что по всей сбриваемой области щетина растёт скручиваясь против часовой стрелки. Только у меня?  Поэтому беру поправку в направлениях бритья правой и левой стороны.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyНд 7 Січ 2024 - 4:10

fill пише:

Рік щойно розпочався, і я вирішив поділитися з вами своїми голільними планами на найближче майбутнє, десь приблизно до початку літа.
Я так не зміг би. У певній мірі людина настрою. Можу щось дуже ретельно вибирати, порівнюючи характеристики а потім придбати щось зовсім інше в останній момент.
Вченими вже доказано, що це теж не спонтанні покупки. Бо якийсь порівняльний процес йде. Просто він неявний. А от як саме мізки вирішують зробити вибір на користь того, чи іншого - я хз.

Таки далекоглядні плани - то нудно (для мене). Частенько змінюю їх на користь миттєвих забаганок.

Але ж всі люди різні. 
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyНд 7 Січ 2024 - 4:22

all75 пише:

Особливо, знаючи про твою прихильність до Derby Usta, цікаво буде почитати чи зміниться твоє ставлення до інших лез сімейства Дербі...
З лінійки Derby пробував зелені Extra та Premium. Здалося, що Premium трошки приємніші. При виборі з поміж них без урахування ціни (блок зелених значно дешевше, залежно від пакування) обрав би Derby Premium. Леза досить схожі. Але Derby Premium трошки кращі. Трошки гостріші трошки довго триваліші.
Нещодавно придбав пачку "блакитних" Extra (ті що по 10). Поки не пробував. Але доведеться порівнювати по пам'яті. Бо, якось, не збагнув одразу прикупити й інших по пачечці для порівнянь. Набрав собі різних Treet, начитавшись  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ;) А "турки" йшли вже довіском.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyНд 7 Січ 2024 - 8:21

CNPOMAHELL пише:


З лінійки Derby пробував зелені Extra та Premium. Здалося, що Premium трошки приємніші. 
Для меня зелёные - самые резкие из них, чёрные - самые мягкие, а синие - где-то между ними.

WetShaver, Wolfskin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyНд 7 Січ 2024 - 13:27

Олександр Тернавский пише:

Для меня зелёные - самые резкие из них, чёрные - самые мягкие, а синие - где-то между ними.
Спасибо, Александр! Честно говоря я думал, что синие самые мягкие, и при этом самые кусачие. Но если они примерно на уровне зеленых, то надо будет попробовать. Потому, что на них цена выгоднее, все таки пачка 10 шт. Да и синий цвет мне больше нравится.)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyНд 7 Січ 2024 - 13:32

CNPOMAHELL пише:

Нещодавно придбав пачку "блакитних" Extra (ті що по 10). Поки не пробував. Але доведеться порівнювати по пам'яті. Бо, якось, не збагнув одразу прикупити й інших по пачечці для порівнянь. Набрав собі різних Treet, начитавшись  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ;) А "турки" йшли вже довіском.
Мені багато лез Трит підійшли. Особливо Фалкон, 7Дейс, Нова сталь, Платінум. Але й у Лордів є непогані леза, і чорні Дербі мені сподобалися. Цікаво буде дізнатися вашу думку щодо синіх Дербі, досить вигідна пропозиція.)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 8 Січ 2024 - 12:29

Олександр Тернавский пише:

Длинными проходами брею. От уголка губ до уголка. Опускаюсь ниже.  Это при первом нанесении пены, сразу же после прохода сверху вниз на этом участке. И всегда с правой стороны к левой. Обратно пробовал - в холостую. Станок суточную щетину не цепляет вовсе. Заметил, что по всей сбриваемой области щетина растёт скручиваясь против часовой стрелки. Только у меня?  Поэтому беру поправку в направлениях бритья правой и левой стороны.

У кожного дійсно трохи по-своєму росте волосся, тому конкретну методу виробляєш для себе шляхом проб і помилок.
Це не означає, що інший метод не працюватиме, але вже як до якогось звикаєш, то так і йдеш по звичному лекалу.

Олександр Тернавский та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 8 Січ 2024 - 12:34

CNPOMAHELL пише:

Я так не зміг би. 


Зміг би, якби захотів. Це не складно, і навіть не нудно.

Те, що я зараз роблю, продиктоване в першу чергу бажанням трохи прорідити поличку для нових цікавинок.
Але виявився ще один додатковий плюс: коли довший час користуєшся одними й тими ж засобами, досягаєш прогнозованого і повторюваного хорошого результату.

Yura_, all75, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 8 Січ 2024 - 12:36

06-01-2024
08-01-2024


Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Shark Platinum
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Extro Tabacco
Aftershave: Pierre Cardin ENERGY
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Постараюсь коротко :-)

Як інколи буває, нема часу написати про одне гоління, доводиться писати про два. Але спрощує задачу те, що вони були майже однакові.

По суті, обидва гоління - робота над помилками попереднього. Тому учасники майже незмінні.

З олійкою Pearl Man Pre-Shave Oil вже не вийожувався, брав свої стандартні три пшики, і ок.

Мило Extro Tabacco викорстовую те, що увім’яв у чашу. Я це діло попередньо замочую, і в обох випадках воду в процесі не додавав - в хід ішла та вода, що лишалася в помазку, і та, що стікла зі стінок після замочування. Тож в обох випадках піна була густа, але розбавляти її не хотілося, як раз навпаки, старався робити густішою.
У такої піни відмінні ТТХ, є певний захист, вона дуже вкривиста і жирна.

Власне, густина піни зумовлена тим, що в роботі були RazoRock German 37 Slant і лезо Shark Platinum. В перший раз ця парочка наробила трохи біди, тому густою піною намагався до певної міри нівелювати вплив леза на шкіру.
І це була правильна стратегія. В обох випадках гоління пройшло спокійніше, не травматично і чисто. Хоча комфорту все ж не вистачало. Тому, на цьому тест Shark Platinum в сланті завершую.
Лезо б ще точно сеанс відбігало, але я вже того не хочу. Хочу спокійного гоління з задоволенням :-)

Щоб перевірити цілісність шкіри взяв одеколон після гоління Pierre Cardin ENERGY. Це не на сто відсотків фабричний варіант. Свого часу ми з Олесею трохи почаклували над ним, і тепер він пахне смаженим маршмеллоу :-)

Одеколон прогнозовано припік, але не так сильно, як я боявся. Тож, зі шкірою все більш-менш ок, це добре.

Позаяк це все ж таки одеколон після гоління, він має в собі щось живильне. І це відчувається. Зокрема і в тому, що про гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba згадуєш далеко не зразу :-)
Певно, можна було б уже і без нього обійтись, але він сам себе не прикінчить - наніс, хай буде :-)

От така історія :-)))

Ruslan, STEEL, WetShaver, vicbro, Віталіk, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 8 Січ 2024 - 18:01

fill пише:
Зміг би, якби захотів. Це не складно, і навіть не нудно.
Зміг би,, звичайно. але плани -то нудно. От запланувати процес, коли треба щось нестандартне робити -то да. То нове, а значить -цікаве. А планувати на пів року коли не знаєш що завтра буде. Ну такє... Ну, може, у якості відвернутися від повсякдення тільки.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyВт 9 Січ 2024 - 13:16

CNPOMAHELL пише:

Зміг би,, звичайно. але плани -то нудно. От запланувати процес, коли треба щось нестандартне робити -то да. То нове, а значить -цікаве. А планувати на пів року коли не знаєш що завтра буде. Ну такє... Ну, може, у якості відвернутися від повсякдення тільки.

А яка різниця, що буде завтра?
Якщо щось піде не так, плани можна змінити чи відмінити. Якщо все буде гаразд, плани втіляться в життя, і я пройду якийсь шлях і чогось досягну.

Я розповів про свої наміри. Нікого не спонукаю робити так само, бо це лише мій вибір.
Ти робиш інакше - ти вільний робити, як вважаєш за потрібне.
Але не варто знецінювати те, що роблю я, коментарями на кшталт "Ну такє... "

Ruslan, vicbro, andreyv1979, Yura_, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyВт 9 Січ 2024 - 14:21

fill пише:
Але виявився ще один додатковий плюс: коли довший час користуєшся одними й тими ж засобами, досягаєш прогнозованого і повторюваного хорошого результату.
Согласен. Но скучно и уныло.

Wolfskin, andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 157
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyВт 9 Січ 2024 - 15:10

План повинен бути. В мене може бути план на місяць, а може бути план на сьогоднішній вечір (план стосовно гоління). Навіть, якщо щось йде не так, то завжди можу відступити від плану. В мене змінюються голярські речі згідно придуманої ротації. Мені не є нудно, нудно - то було голитися касетним станком жилет. Була одна піна, один касетник, один АШ. Оце - нудота.

Ruslan, Олександр Тернавский, fill, andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyВт 9 Січ 2024 - 16:45

Повинен бути планомірно запланований план. Без цього ніяк.

fill, Yura_, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyВт 9 Січ 2024 - 19:15

fill пише:
Але не варто знецінювати те, що роблю я, коментарями на кшталт "Ну такє... "
Ні ні. Я ніколи не хотів вас образити. Просто щиро дивуюся, коли людина щось планує. Планує на досить тривалий час. А потім ще в виконує заплановане  майже без змін.

Просто щоб ви зрозуміли. Це відмінність на рівні характеру.

Мій рівень планування десь такий
: Останнього разу голився у ніч з 4 на 5те. Тобто вже час голитися, все відросло. Але вночі не поголився (хоча б міг). Потім -спав. І от, надвечір вже, знову планую голитися. Але можуть бути шахєди (яких, до речі, не було зовсім ніде сьогодні вночі), мерехтить світло (вчора увечері знеструмлювали пів району, але в мене було ок). Тому, хоча я й планував гоління, чи станеться воно взагалі - я не знаю.

І, бачите, ваші далекоглядні плані більш пропрацьовані ніж навіть мої на найближчий час.

А на планування на тиждень, місяць, квартал - на таке я навіть не замахуюся.

Ось настільки усе відмінне в нас.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ну шо можу сказати вам? Читайте вище. Радий що ваша самоорганізація геть на іншому рівні ніж моя.

fill та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСр 10 Січ 2024 - 9:19

Был такой австралийский мультик 70-х годов "Вокруг света за 80 дней", у нас показывали в году так 1981 (если не ошибаюсь). Там был такой интересный персонаж Мистер Фикс. Он все время обращаясь к себе спрашивал
- Есть ли у вас план, мистер Фикс?
И у него, естественно, всегда был план действий...
План - это всегда хорошо, а если план еще и долгосрочный - то хорошо вдвойне.
CNPOMAHELL, если бы вы свои "эксперименты" проводили по намеченным планам, то может самоистязания давно бы прекратились... :)

fill, Kitten911, Yura_ та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСр 10 Січ 2024 - 9:41

vicbro пише:
- Есть ли у вас план, мистер Фикс?
И у него, естественно, всегда был план действий..
Але ж виграв все ж таки Філіас Фог, котрий хоча й мав довгостроковий глобальній план (це у назві мультику), але ж плани в нього весь час ламалися, та він діяв виходячи з існуючої ситуації. Це вам нічого не підказує?

Бо, хоча й є план дій. Але він може справдитися чи ні.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: