ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ

ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+23
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyВт 9 Лип 2024 - 13:39

vicbro пише:

В Штатах Прорасо мыло и крем стоят 10$, ничего удивительного.

Це так. Доставка до США не дешева.

Колись була історія:
Племінник поїхав вчитися у Штати. Наближався Новий Рік, і його мама хотіла зробити йому подарунок - щось замовити в США з доставкою по країні. 
Племінник попросив косметику для гоління. Його мама прийшла до мене по пораду. Каже, ось малий попросив таке-то мило, такий-то крем. Ссилається на мене, що я казав, що ці мило і крем хороші. 
Ну й дає посилання на червоне Proraso в якомусь американському магазині за цінами 12-15 баксів :-)

Довелося пояснити, що воно, звичайно ж, хороше. Але в Європі. І за 2 євро.
А в Штатах треба купувати місцеве за скромніші, ніж у нас, гроші :-)

WetShaver, vicbro та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex

Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСр 10 Лип 2024 - 16:17

fill пише:

Так. Я навіть не пригадаю, чи бачив його колись у продажу в Україні.
Мені мило привезла дружина, коли була недавно у Словаччині у відрядженні. 
Там воно не дороге, десь 3-4 євро. Бачив ціни в Штатах - 15-20 доларів - я в шоці! :-)

Тож тут лише варіант попросити когось, хто буде в Словаччині чи в Чехії, привезти звідти. Воно там в супермаркетах часто продається, не треба особливо шукати.
Півроку в 2022 жив в Словаччині, тому це мило знайоме. В супермаркетах Tesco воно коштувало 1,9 євро. В інших до 3 євро. Якість значно краща ніж Proraso. За винятком аромату майже не поступається дорогим брендам. Аромат лаванди спочатку легкий, при використанні поступово посилюється. До речі з Proraso, на мій погляд, пристойну піну взагалі не можливо отримати. Тим більше назвати його італійським можна лише частково, оскільки більшу частину бізнесу викупив китайський інвестиційний холдинг. Herba Drug виготовляє також лосьйони після гоління і туалетні води. Лосьйон Barbus брав для по акції 0,27 євро за флакон 60 мл. (його повна вартість близько півтора євро). Аромат і колір один в один Gillette Arctic Ice, відрізняється лише наявністю гліцерину, хоч і в помірній кількості. Липка плівка надовго не залишається. На відміну від ALPA, якій властиві огидні ноти, причому всьому ассортименту, Barbus хоч і пропонується за безцінь, має досить комфортний аромат.

WetShaver, fill та Yura_ Поставили вподобайку

fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyЧт 11 Лип 2024 - 11:27

Alex пише:

Півроку в 2022 жив в Словаччині, тому це мило знайоме. В супермаркетах Tesco воно коштувало 1,9 євро. В інших до 3 євро. Якість значно краща ніж Proraso. За винятком аромату майже не поступається дорогим брендам. Аромат лаванди спочатку легкий, при використанні поступово посилюється. До речі з Proraso, на мій погляд, пристойну піну взагалі не можливо отримати. Тим більше назвати його італійським можна лише частково, оскільки більшу частину бізнесу викупив китайський інвестиційний холдинг. Herba Drug виготовляє також лосьйони після гоління і туалетні води. Лосьйон Barbus брав для по акції 0,27 євро за флакон 60 мл. (його повна вартість близько півтора євро). Аромат і колір один в один Gillette Arctic Ice, відрізняється лише наявністю гліцерину, хоч і в помірній кількості. Липка плівка надовго не залишається. На відміну від ALPA, якій властиві огидні ноти, причому всьому ассортименту, Barbus хоч і пропонується за безцінь, має досить комфортний аромат.

Беззаперечно, Barbus - дуже хороше мило.
Мені важко порівняти його з Proraso, бо останнім (саме у формі мила) я користувався дуже давно, ще на зорі свого ВКГ. А тоді все здавалося шикарним і неймовірним :-)

Крем Proraso був відносно недавно, і це непоганий продукт. Крем Barbus теж є, незабаром його спробую. Тоді можна буде зробити відносно об’єктивне порівняння хоча б кремів.

Коли курив тему про ці словацькі продукти, бачив і лосьйони Barbus. Та чи то дружина не помітила його на поличці, чи його й не було в магазині. То я попросив на пробу бальзам DiXi. І це теж виявилось непоганою штукою.

Тож словакам зачот! І, як буде можливість, прикуплю собі й лосьйон, вже кортить :-)

Alex, vicbro, andreyv1979, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyЧт 11 Лип 2024 - 13:47

11-07-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .76
Blade: Feather
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Barbus Shaving Soap
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care: DiXi Ice Box 2-in-1

Постараюсь коротко :-)

Нічого не міняв, бо який сенс, якщо я лише минулого разу взяв новий набір косметики і ще не розпробував його до кінця?

Змінив лише помазок, взяв Omega Roma Colosseo. Це теж велика синтетика, в діаметрі при виході з ручки, навіть більша, ніж Sfumato. Але сам вузол в Колізея компактніший.
Тобто, намагався спростити собі набирання мила з невеликої банки.
Але сподівання справдилися не в повній мірі - вузол хоч і менший, але щетинки м’якші. Тож помазок пішов у розкаряку, і руки я все одно милом замастив :-)

До того ж ручка в Колізея велика, мені з моєю рукою важко було стиснути вузол в основі.
Але нічого, впорався - набрав чимало мила в помазок і намаслав у чаші хорошої вкривистої піни.
Воду по ходу трохи додавав, але менше, ніж минулого разу. Тож піна вийшла трохи густішою і блискучішою.
По ТТХ до піни не було жодних питань - ковзання і післяковзання з головою.

Загалом, мило радує своєю роботою. Я подивився склад, там нічого такого осбливого, все стандартне. Але при цьому все робе, як треба. Подумалось навіть, що якщо в Barbus додати фільдеперсову віддушку, то Аріана з Евансом й іншими Барістерами будуть в нього прикурювати :-)

Голився Feather-ом у GC .76. Цього разу лезо вже відчув, але зовсім трохи, на рівні "щось десь там таки є".
Гоління пройшло чудово і м’яко, ніщо не турбувало, не заважало. І результат порадував.
Як і минулого разу, двох проходів вистачило, щоб виглядати на всі 100% поголеним, а після третього вже не тільки виглядав, а й був :-)

Тому лосьйон Zakharov Farmacista припік не більше того, що від нього очікувалося.

А бальзам DiXi Ice Box 2-in-1 приємно завершив це чудове гоління.
Сьогодні взяв вже його менше, тож він повністю увібрався за кілька хвилин, і вже ніяк зовні себе не проявляє. Хіба що шкіра зараз у чудовому стані - здорова і доглянута :-)

От така історія :-)))

WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Yura_, CNPOMAHELL, mad_fish та Batman Поставили вподобайку

fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПн 15 Лип 2024 - 11:25

13-07-2024
15-07-2024

Brush: Vulfix 404
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina

Постараюсь більш-менш коротко :-)

Сьогодні знову одна оповідка на два гоління з однаковими між собою і не сильно відмінними, порівняно з попередніми, учасниками. І це, маю сказати, були два чудових гоління :-)

Перша невеличка зміна стосувалась помазка. Поки у банці мила ще по вінця, вирішив спробувати свій найменший помазок - Vulfix 404. Це мікс кабана і борсука діаметром 23 мм. На фоні моїх синтетик то просто недомірок якийсь :-)
Але працює цей недомірок досить добре, люблю його :-)

Мої сподівання на Vulfix 404 виправдалися - руки при наборі мила лишались чистими. Набір відбувався легко, помазок досить швидко набрався мила, можна було збивати піну.

При збиванні додаткову воду не додавав - обходився тим, що увібрав у себе помазок, і тими кількома краплями, що лишалися в чаші після замочування помазка.

Піни було не надто багато, не так, як з-під синтетики. Але її вистачало.
Ще один момент - вона була не така стійка. На першому проході - відмінно. На другому - трохи підсідала. На третьому - підсідала дуже помітно.

В принципі, це прогнозований результат, так в мене завжди буває, адже на другий і третій проходи я наношу піну на дуже мокре обличчя після вмивання. Коли піни багато, це її осідання не так помітно. А от коли мало - воно відчувається.

Загалом, це не сильно впливає на гоління. Хіба що на добривках трохи не вистачало вже післяковзання. З синтетикою такої проблеми не було - піни було просто дофігіща.

Та як би там не було, обидва гоління пройшли чудово. GameChanger .76 ще два рази відпрацював з Feather-ом, подарувавши якісне і комфортне гоління. 76-ий чудово справлявся зі своїм завданням, і знову сильно-сильно нагадав мені 89-ту :-)

Трохи прискіпуючись, був дещо здивованим, що Feather помітно підсів на четвертий сеанс. Я не часто користуюсь цим лезом, і в мене лишилось в пам’яті, що воно крім того, що гостре, ще й достатньо живуче. Але по факту - ні. Перші дзвоники пролунали ще з 84-им Геймом, тоді просто забив. Але зараз вже забити не вийшло - просідання леза добре помітне.

Ще одна заміна в учасниках стосувалась лосьйону. Раптом згадав, що до трав’янистої на запах олійки і трав’янистого мила, в мене ж ще є трав’янистий лосьйон - Saponificio Varesino Stella Alpina. Так, трава в ньому інша, але ж все одно трава :-)

Альпійська Зірка (вона ж едельвейс, вона ж білотка) - це дуже приємний лосьйон. Як і багато інших італійських, він містить гліцерин, що робить його жирнуватим на дотик. І аромат у нього дуже гарний, по-своєму неповторний.
Зрозуміло, що відпрацював він без жодних нарікань.
І хоч я ще не знаю, який аромат піноутворювача буде у мене наступного разу, та відкладу я цей лосьйон на холодну погоду - тоді він буде більш доречним. А зараз, влітку, маю чим іншим покористуватися.

На завершення обох голінь - бальзам DiXi Ice Box 2-in-1. Помічаю, що він мені все більше і більше подобається :-)
Він, хоч і відчувається жирним на дотик, таким насправді не є. Він відносно легко вбирається шкірою і при необхідності легко змивається. Та стан шкіри після нього дуже й дуже класний, не нарадуюсь :-)

Ruslan, WetShaver, Романюк, vicbro, stanislav-q, _yk_, ArtemSeaman і Поставили вподобайку

fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСр 17 Лип 2024 - 13:39

17-07-2024

Razor: RazoRock GameChanger .68
Brush: Sfumato
Lather: Barbus Shaving Cream

Думаю, що зможу коротко :-)

Продовжую знайомитись з продукцією словацького гольпрому, і взяв замість мила Barbus крем Barbus, його мені теж недавно привезли зі Словаччини.

Крем продається у стандартній пластиковій тубі, без додаткових коробочок. Під кришкою є фольга, як в деяких зубних пастах - контроль першого відкривання.
Оформлення туби в барберській тематиці - симпатичне, яскраве.

По аромату крем повністю повторює мило - трав’янистий, чоловічий. Здається, в кремі він потужніший. При чому і в самому кремі, і в піні.

По консистенції крем рідкуватий, більше нагадує густу емульсію чи щось таке. Втім, може це й від спеки :-)

Для приготування піни вичавив у чашу десь 2-3 см крему і почав збивати синтетикою Sfumato. По ходу воду не додавав, побачив, що для густої піни достатньо того, що в тій синтетиці набралося, коли її змочив трохи під струменем води і потім злегка струсив.

Піну зумисно робив густу, хотів побачити, яка вона вийде. Та й багато було піни з тих 2-3 см крему, не хотілося ще збільшувати об’єм.
Тож, піна вийшла густа і дуже вкривиста. На першому проході то взагалі був алебастр. А на другому, третьому і масці - густі вершки.

По ковзанню і післяковзанню все було прекрасно, дорікнути просто немає чим. Відтак, жодних проблем під час гоління не було.

Продовжуючи тест GameChanger-ів, взяв 68-ого і вставив у нього той же Feather. Той же - це в розумінні лезо тієї ж марки, а не те саме лезо, що вже раніше попрацювало у 76-ому :-)
На першому сеансі Feather, як і раніше, не відчувався в бритві. І голив при цьому досить впевнено і чисто.

68-ий - "наймолодший" з Геймів, у нього найменший гап. Тож він відчувається дуже комфортним. Відтак і голитися ним дуже приємно.
Але є й інший бік медалі: щоб поліпшити результат, інколи хочеться підтиснути. А він цього може не пробачити.
Власне як і сьогодні: переоцінив м’якість бритви і отримав на добривках дві коцки. Так, це в мене прикормлене місце для коцок, але ж все одно не хотілося.
Якби не впорався з ними водою, то скинув би пів бали. Та обійшлося :-)

Трав’яний лосьйон вже відклав, повернувся до Zakharov Farmacista. Треба його вже добивати.
Він не сильно припік, загалом шкіра не постраждала. Певно саме це трохи пригасило мою рішучість знизити оцінку за гоління :-)

Ну й на закуску знову взяв бальзам DiXi Ice Box 2-in-1. Вже писав, що він мені подобається все більше і більше, тож поки в роботі словацький крем чи мило, буде і словацький додатковий догляд :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Yura_, mad_fish та Batman Поставили вподобайку

Alex
Постоялець
Постоялець
Alex

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСр 17 Лип 2024 - 17:18

На відміну від мила крем мені не сподобався. Рідка консистенція, погано збивається на лиці. Крім Barbus classic пропонується також Barbus sport з більш солодким ароматом. На мій погляд мило купляти можна, а крем не вартий уваги.
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСр 17 Лип 2024 - 17:28

Alex пише:
На відміну від мила крем мені не сподобався. Рідка консистенція, погано збивається на лиці. Крім Barbus classic пропонується також Barbus sport з більш солодким ароматом. На мій погляд мило купляти можна, а крем не вартий уваги.

Після однієї спроби в мене дещо інше враження.
Я не збиваю піну на обличчі, якщо користуюсь не стіком. В чаші крем збився без проблем, піна мені сподобалась.

Те що крем рідкуватий, я помітив. Насправді, думав, це від спеки. Та й якщо ні, то це не є завадою, щоб збити його в чаші. Піна виходить хороша, достатньо слизька, лискуча.

Тож поки враження позитивні. А далі буде видно :-)

WetShaver, vicbro та mad_fish Поставили вподобайку

fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПт 19 Лип 2024 - 13:01

19-07-2024

Razor: RazoRock GameChanger .68
Brush: Zenith 506A Extra
Lather: Barbus Shaving Cream
Additional Care:
DiXi Ice Box 2-in-1
Proraso Gel Riparatore

Буде зовсім коротко :-)

Не думав, що зможу сьогодні написати оповідку, та плани змінилися, і я опинився біля компа, ще й з дрібкою вільного часу. То чого ж не скористатися нагодою? :-)

З учасників змінив лише помазок - взяв сільвертіп Zenith 506A Extra.
Крема вичавив ті самі 2-3 см і намаслав повну чашу чудової піни. По ходу додав трохи води, щоб на першому проході були вже вершки, а не ще алебастр.
Піна вийшла середньогуста, щільна, красива - прям інстагармна :-)
Навіть пошкодував, що не взяв у ванну телефон, можна було б зафоткати :-)
По ТТХ жодних питань. Самої піни було багато, тож вершки були протягом усьго гоління.

Лезо Feather після першого сеансу дещо змінило свій характер, стало вже не таким непомітним в бритві, відтак - більш прогнозованим.
Як наслідок - три чудових приємних проходи без жодного натяку на пошкодження...
Якби не одна халепа: вже ледь не передостаннім рухом бритви таки зачепив якусь фігню на підборідді. І то була якась неприємна фігня, бо ні водою, ні лосьйоном воно не заспокоїлось. Довелося дістати кровоспинний гель Proraso Gel Riparatore.

Зазвичай, я за таке скидаю пів бала з гоління. Але тут рука не піднялася - надто добре було все перед тим. Та й після того.

Бо лосьйон Zakharov Farmacista не просигналізував ні про які негаразди зі шкірою.
А бальзам DiXi Ice Box 2-in-1 взагалі довів мене ледь не до екстазу :-)

Тож, не став знижувати оцінку, не той випадок :-)

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Yura_, mad_fish і Поставили вподобайку

WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver

Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПт 19 Лип 2024 - 17:22

fill пише:
13-07-2024
15-07-2024
Brush: Vulfix 404
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina

Трохи прискіпуючись, був дещо здивованим, що Feather помітно підсів на четвертий сеанс. Я не часто користуюсь цим лезом, і в мене лишилось в пам’яті, що воно крім того, що гостре, ще й достатньо живуче. Але по факту - ні. Перші дзвоники пролунали ще з 84-им Геймом, тоді просто забив. Але зараз вже забити не вийшло - просідання леза добре помітне.
До речі, у мене з лезом Февер були приблизно такі ж результати. П'ять разів поголився, потім почало дерти шкіру. Багато хто говорить, що у них ці леза працюють мало не по 10-15 разів. Можу повірити, бо у мого брата з м'якшою щетиною (хоч і густою) недорогі леза Тріт Фалкон працювали 11 разів!) Можна було б і більше, але вже некомфортно, невпевнено голило.) Так що леза Февер хороші, але не скажу, щоб прям у рази кращi за інших. Для мене наприклад леза Дербі і то дають набагато комфортніший і передбачуваний результат. Не кажучи вже про нержавіючу сталь від Лорд, вона хоч і голить не так чисто як Февер, але коли шкіра не в кращому стані, порізатися дуже складно, щадить епідерміс, родимки та ін. Працюють по чотири-п'ять раз, коштують у рази дешевше. Думаю Февер більше для безкомпромісних самураїв зі шкірою броненосця.) Типу дай мені найгостріше лезо.

fill, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Alex
Постоялець
Постоялець
Alex

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСьогодні в 11:42

WetShaver пише:

До речі, у мене з лезом Февер були приблизно такі ж результати. П'ять разів поголився, потім почало дерти шкіру. Багато хто говорить, що у них ці леза працюють мало не по 10-15 разів. Можу повірити, бо у мого брата з м'якшою щетиною (хоч і густою) недорогі леза Тріт Фалкон працювали 11 разів!) Можна було б і більше, але вже некомфортно, невпевнено голило.) Так що леза Февер хороші, але не скажу, щоб прям у рази кращi за інших. Для мене наприклад леза Дербі і то дають набагато комфортніший і передбачуваний результат. Не кажучи вже про нержавіючу сталь від Лорд, вона хоч і голить не так чисто як Февер, але коли шкіра не в кращому стані, порізатися дуже складно, щадить епідерміс, родимки та ін. Працюють по чотири-п'ять раз, коштують у рази дешевше. Думаю Февер більше для безкомпромісних самураїв зі шкірою броненосця.) Типу дай мені найгостріше лезо.
Оскільки користуюсь лезами Feather з вісімдесятих років, теж помітив що сучасні леза цієї марки дійсно витримують шість комфортних голінь. Леза 80-х , 90-х більш комфортні при першому голінні і витримують значно більше сеансів. Оскільки вони ще зустрічаються в продажу доволі часто, варто купляти їх, або ті що призначені для внутрішнього ринку Японії. Я знаю що сучасні леза з чорно-білою і жовтою вставкою абсолютно ідентичні, але блістер з жовтою (10 лез), куплених років п'ять назад ( не пам'ятаю в КТГ чи Грейс) взагалі викинув, тому що тягнули с першого гоління як і буцімто ізраїльська Personna куплена в КТГ.

WetShaver, fill та Yura_ Поставили вподобайку

fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСьогодні в 12:52

По Feather-у: вже писав, що не часто ними користуюсь, востаннє то було роки два тому, напевно.
І от відклалося в пам’яті, що міг спокійно ними поголитись разів шість, чи близько того.
Тому був трохи здивований тими відчуттями, що отримав зараз.

І воно виходить просто, як по науці. В мережі гуляють результати тестів на гостроту різних лез. І як я пам’ятаю, Feather на першому голінні гострий, як перець чилі. На другому він різко просідає, і пару голінь тримається приблизно на одному рівні. Потім починає поступово ще просідати.

По правді сказати, навіть підсілим Feather-ом можна нормально голитися. Але коли в пам’яті сидить перший шикарний раз, то далі вже сприймаєш це лезо, як фігове. При тому, що для деяких лез гострота підсілого Feather-а є недосяжною в принципі :-)

P.S. Тут є такий нюанс, що найчастіше я голився Feather-ом з 89-ою. Не виключаю, що сама бритва може дещо нівелювати неприємні відчуття від леза. Тому і здавалося, що воно досить живуче.
Це лише припущення, звичайно ж

WetShaver та Yura_ Поставили вподобайку

Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 24 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі