ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+19
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
ARTURIUS
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
23 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyВт 12 Груд 2023 - 17:51

Ruslan пише:

То була моя відповідь пану all75 :) Не пропозиція до тебе.
А що стосується олівця...У твоєму випадку це має бути виключно чорнильна ручка й обов'язково із золотим пером.

Нє-нє, класика жанру вимагає саме олівця!
На крайняк - якогось патичка :-)

Втім... :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6954
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyВт 12 Груд 2023 - 17:53

Сергію, який олівець? Красти - так мільйон, ..... - так королеву!

DismontDeSire Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyВт 12 Груд 2023 - 17:56

Ruslan пише:
Сергію, який олівець? Красти - так мільйон, ..... - так королеву!

Все правильно ти кажеш!
Але ж є ще геометрія. Не не всяку авторучку можна лезо натягнути :-)

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6954
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyВт 12 Груд 2023 - 18:09

fill пише:
Не не всяку авторучку можна лезо натягнути :-)
Як сову на глобус. Згоден. На цьому й зупинимось.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyСр 13 Груд 2023 - 11:02

all75 пише:

Порізатися? Кінгом? З Аско? Хе-хе smekh.  Я з Фізером пробував, і тиснути і махати, лезо впевнено заглиблювалось під шкіру, але жодного пошкодження нанести не зміг. А я так сподівався відчути небезпечність і гостроту Фізера. Не вийшло ))))).
Очень даже легко. На шее поставьте станок на 12.00 часов, и попытайтесь побриться в направлении на 10.30. Порез гарантирован. Очень быстрый (с первого же движения) и очень глубокий.

fill та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 577
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyСр 13 Груд 2023 - 16:17

Kitten911 пише:
Иногда даже жалею, что подарил своего кинга, переодически вот хочется прям чего-то такого мягкого-мягкого, а нету )))
Здесь он в наборе по очень гуманной цене. 
Бритва для лица Gillette King C: бритва + Гель ➜ Treetshave.com
Я брал куму на подарок. Взял бы и себе, но, черт возьми, станков уже и так немало (тем более мягких), а вдобавок хочется регулируемый))).

fill, DismontDeSire, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3532
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyСр 13 Груд 2023 - 16:35

Wolfskin пише:

Здесь он в наборе по очень гуманной цене. 
Бритва для лица Gillette King C: бритва + Гель ➜ Treetshave.com
Я брал куму на подарок. Взял бы и себе, но, черт возьми, станков уже и так немало (тем более мягких), а вдобавок хочется регулируемый))).
Та дело в том, что в свое время он у меня был и просто лежал без дела, подарил хорошему человеку, но покупать опять думаю смысла нет, один два раза побреюсь и опять лежать будет, опять подарю кому-то))))

fill та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 11:34

14-12-2023

Rating: 5 / 5

Razor: King C Gillette
Blade: ASCO Super Stainless
Brush: Vulfix 404
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Pearl Man Shaver's Spirit
Aftershave: Areffa Soap Пламя Горыныча
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Сьогодні зовсім коротко :-)

З минулого разу не змінилися учасники, а саме гоління було просто повторенням минулого, майже зі стовідсотковою точністю.

Мило Pearl Man Shaver's Spirit набирав з банки дрібненьким помазком Vulfix 404. Набрав достатньо, піни вийшло нормально на три проходи з невеличким лишком.

Водою сьогодні не грався, вистачило тієї, що лишилася в помазку.
До якості піни доколупатися не можу - жирненько, густенько, ковзенько.
Певно, єдина претензія - хочеться більше піни :-)
Помазочком-дрібнотиком її можна накалапуцяти достатньо, але вже звик отримувати з-під синтетики піни відро і миску. Тут поки що так не виходить. З часом подумаю, як все ж таки виколупати мило з банки і увім’яти в чашу - тоді має бути все гаразд.

Лезо ASCO Super Stainless в бритві King C Gillette працювало так само непомітно і так само дуже комфортно. Поголився швидко і легко. Навіть і не помітив, як зробив свої стандартні три проходи.

Як і минулого разу лосьйон Areffa Soap Пламя Горыныча зовсім і не думав пекти.

А тою фігньою, що Barberia Bolognini Fluido Dopobarba, намазався, щоб було, без особливої мети.

От така історія :-)))

STEEL, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 12:52

fill пише:
А тою фігньою, що Barberia Bolognini Fluido Dopobarba, намазався, щоб було, без особливої мети.

я вот вас читаю, никак не могу понять что это такое?  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] Вроде как эмульсия после бритья? Но зачем оно?))
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 13:07

STEEL пише:


я вот вас читаю, никак не могу понять что это такое?  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] Вроде как эмульсия после бритья? Но зачем оно?))

Та я й сам до пуття зрозуміти не можу.

Fluido Dopobarba я перекладаю з італійської, як рідина після гоління.
Але по факту воно не рідина. Консистенцією нагадує рідкий мед. І таке ж липке. Але не солодке :-)

В мене воно використовується, як бальзам, щоб відновити шкіру після гоління і обробки спиртовим засобом. З цією задачею воно справляється.
Воно може використовуватися і як самостійний засіб після гоління. Я пробував - нормально.

Але воно виглядає дуже дивно і незвично. Тому я хочу його зрештою добити і забути про нього :-)

Якщо цікаво, можу відправити залишок цього засобу в подарунок :-)

WetShaver та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 13:21

спасибо, от бутылочек уже нет места на полке (но может в новом году будет новая полка уже  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] ). Понял что оно за зверь такой из Италии

stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 13:23

STEEL пише:
спасибо, от бутылочек уже нет места на полке (но может в новом году будет новая полка уже  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] ). Понял что оно за зверь такой из Италии

В мене ще десь 40 мл того засобу лишилося.
Тож, якщо в новому році захочеться чимось заповнити нову поличку, знаєш, де мене знайти :-)

STEEL, WetShaver та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyПт 15 Груд 2023 - 2:22

fill пише:

Fluido Dopobarba я перекладаю з італійської, як рідина після гоління.
Якщо цікаво, можу відправити залишок цього засобу в подарунок :-)
От добра ти людина, Сергiю!)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyПт 15 Груд 2023 - 10:19

WetShaver пише:

От добра ти людина, Сергiю!)

Є троха :-)))

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyСб 16 Груд 2023 - 12:07

16-12-2023

Rating: 5 / 5

Razor: King C Gillette
Blade: ASCO Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Pearl Man Shaver's Spirit
Aftershave: Areffa Soap Пламя Горыныча
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Постараюся коротко :-)

Як казав один мафіозо в старому фільмі: "...по совєту друзєй, купіл автомобіль Москвічь. Послєднєй моделі!"

Мені з друзями пощастило більше, вони таку фігню не радять. Але по голінню їхні поради є більш ніж доречними і корисними. Тож, сьогодні гоління "по совєту друзєй" :-)

Перша порада стосувалася того, як все ж таки добути мило Pearl Man Shaver's Spirit з його дрібної банки. Порада проста і геніальна: взяти металеву ложечку для набору замість пластикової :-)
Як можна було самому до такого не додуматися, я не знаю. Але факт лишається фактом :-)

Тож металевою чайною ложечкою зішкріб верхній шар мила, розім’яв у руках, як пластилін, і затрамбував у чашу. Вуаля! Питання набору мила великим помазком вирішено! :-)

Збивати піну помазком Sfumato за таких умов було просто насолодою :-)
Звичайно ж, збив її достатньо, вистачило на три проходи і маску. І все це без втрати щільності. Просто красота!

Сама піна вийшла низькою, густою, вкривистою, добре ковзючою і постковзючою. Своєю поведінкою вона нагадала мені піну з-під мила Phoenix Artisan Accoutrements (PAA, формула CK1). Не один в один, але напрямок той самий - низько, щільно, густо.

Друга порада стосувалася бритви King C Gillette.
Ні, не викинути. Хоча це теж непогана порада :-)
Зробити їй шимінг.
Я раніше такого ніколи не робив, то чому б і не спробувати. Тим більше, що з King C Gillette мені давно вже все зрозуміло, враження від неї вже ніщо не зіпсує.

Як і було обіцяно, бритву я не впізнав! :-)
Це дійсно вийшла зовсім інша і значно цікавіша бритва.
Від "старої" лишилися комфорт і абсолютна безпека.
З неї повністю пішли невиразність, ватність і безликість.
Але додалися зворотній зв’язок, чіткість, ефективність і інформативність.
Один поки що не дуже позитивний момент - додалася вібрація леза і, як наслідок, співучість бритви. Це щось подібне, як відчувається Yaqi Katana.
Гадаю, це пов’язано з надто вузькою прокладкою для шимінга, яку я вирізав. Думаю, це легко пофіксити, обрізавши від проставочного леза трохи менше.
З іншого боку, коли відчуваєш вібрацію і чуєш бритву, більше тримаєш себе в руках і менше махаєш бритвою. А це плюс до безпеки :-)

Отже, шимінгованим Кінгом виголився в свої стандартні три проходи чисто, комфортно, не травматично і з великим задоволенням. Знову красота! :-)

Пізніше помітив, що внизу підборіддя лишив невиличкого "їжачка". Але то дрібниці, загального враження воно не зіпсувало ні на йоту.

Лосьйон Areffa Soap Пламя Горыныча припік суто символічно. По факту, пре-шейв і добре збите мило дали такий ефект, що особливої потреби в лосьйоні не було.

А потреби в бодяжці Barberia Bolognini Fluido Dopobarba не було взагалі. Але якщо нею не користуватися, то вона й не закінчиться ніколи. А це суперечить обраній концепції :-)

От така історія! :-)))

І дякую всім друзям за шикарні поради! :-)

WetShaver, Олександр Тернавский, Романюк, Wolfskin, Акулов, vicbro, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyПн 18 Груд 2023 - 12:43

18-12-2023

Rating: 5 / 5

Razor: King C Gillette
Blade: ASCO Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Pearl Man Shaver's Spirit
Aftershave: Areffa Soap Пламя Горыныча
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Зовсім коротко не обіцяю, але постараюся :-)

Ніхто з учасників не змінився. По суті, було гоління, як закріплення пройденого матеріалу :-)

По задуму, насправді, мав сьогодні вже повернутися до домашки - знову взяти Extro Tabacco. Але минулого разу наколупав досить багато мила Pearl Man Shaver's Spirit, тож його вистачило і на цей раз.

Працювати з цим милом, увім’ятим в чашу, значно приємніше, ніж робити набір з рідної банки. Коли береш помазок, на кшталт Sfumato, мило розкривається на повну. Воно видає слизьку, низьку, кремову піну, з якою дуже приємно голитися. Важко сходу навіть сказати, чого цьому милу не вистачає - все з ним більш, ніж гаразд. І ти розумієш, що мило дуже достйне. А з його ціною ти просто обкрадаєш виробника :-)
Ото б лише не та банка! :-)

З цими іграми з переналаштування бритви, якось взагалі випало з уваги лезо :-)
Сьогодні був четвертий сеанс з ASCO Super Stainless. Як і у попередні три сеанси, лезо в бритві не відчувалося взагалі. Воно дуже комфортно і м’яко голить, і ефективності вистачає навіть в "голому" Кінгу. Про шимінгований годі вже й говорити.

Кінга сьогодні ж теж шимінгував, але вирізав для цього ширшу прокладку.
Як і планувалося, вібрація леза і співи бритви пішли. Але несподівано пішли і частка агресивності і ефективності!
Бритва все ще відрізнялася від стандартної King C Gillette, але вже не так сильно. Місцями навіть здавалося, що різниці майже нема. Хоча це не так, це видно навіть по якості перших двох проходів і меншому шовганні бритвою на третьому.
Але от те, що з вузькою прокладкою Кінг був ефективніший, краще відчувався на шкірі і давав більше зворотного зв’язку, це факт.
При чому факт, який я сходу пояснити не можу :-)

Та як би там не було, гоління в три стандартних проходи пройшло чудово. Зголив все - чисто, якісно, легко, нетравмвтично і не так тупо, як Кінгом без шимінга.

Лосьйон Areffa Soap Пламя Горыныча вже традиційно ледь позначив свою пристуність.

А за кілька хвилин настав час Barberia Bolognini Fluido Dopobarba.
Мене питали, що ж це воно таке? Як міг, я відповів, але вирішив трохи покурити тему. І от, що я накурив:

Barberia Bolognini - італійська перукарня, яка існує з 1926 року. Час від часу вона замовляє для себе у сторонніх виробників різні засоби до/для/після гоління.
Відносно недавно вона обрала для себе нову компанію-виробника - Profumerie Balocchi. Це - виробник парфумерних і косметичних засобів з 1978 року, розташований в Пезаро, Італія.

Не думаю, що багато кому відома назва Balocchi. Але впевнений, що всі занють бренд, що належить цій компанії - Furbo.
А з 2015 року існує ще один цікавий бренд з цієї сім’ї - Hipsteria.

Щодо самого Barberia Bolognini Fluido Dopobarba, то це засіб після гоління у формі гелю.

За описом він "залишає на обличчі приємне відчуття свіжості, усуває почервоніння та подразнення. Він також зміцнює та освіжає шкіру, зберігаючи її здоровою, м’якою та еластичною. Має легкий ефект ліфтингу.
Аромат свіжий і пудровий. Пахне класичною італійською перукарнею."

Мої враження в більшості співпадають.
Гель дійсно добре впливає на шкіру. Після його використання шкіра лишається м’якою і еластичною.
У мене давно не було подразнень і почервонінь, щоб перевірити, як він їх усуває, але схоже, що він на таке здатен.
Не можу нічого сказати за ліфтинг. Прото не розумію, як це перевірити. Але по факту шкіра не обвисає і виглядає підтягнутою :-)

Щодо свіжості, то от тут навряд чи. Я її не відчуваю.
На обличчі гель залишає помітну плівку, яка довго вбирається шкірою.
В ароматі теж не бачу свіжості. Пудровість там є, а от іншим основним тоном для мене звучить аромат шкірки волоського горіху, такий трохи гіркуватий. Це не поганий аромат, просто мені важко віднести його до свіжих.

Тепер, начитавшись такого про Barberia Bolognini Fluido Dopobarba, думаю, може й не варто мені з ним поспішати? :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: fill (Пн 18 Груд 2023 - 14:10), всього регувалося 2 раз(-и)

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyПн 18 Груд 2023 - 12:49

спасибо за историю! Непонятная жижа стала немного понятнее  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyПн 18 Груд 2023 - 12:51

STEEL пише:
спасибо за историю! Непонятная жижа стала немного понятнее  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Знаєш, мені теж :-)))

STEEL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyПн 18 Груд 2023 - 14:10

У меня такие мысли по поводу шиминга.
Когда он был очень узким, то гап увеличивается, соответственно увеличивается вылет, но угол меняется на больший. Предполагаю, что лезвие касается крышки на краю.
Когда он стал шире, то гап и вылет также увеличиваются, а угол остается ближе к оригинальному т.к. более широкая прокладка не дает лезвию изменять направление и оно больше загинается.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyПн 18 Груд 2023 - 15:00

vicbro пише:
У меня такие мысли по поводу шиминга.
Когда он был очень узким, то гап увеличивается, соответственно увеличивается вылет, но угол меняется на больший. Предполагаю, что лезвие касается крышки на краю.
Когда он стал шире, то гап и вылет также увеличиваются, а угол остается ближе к оригинальному т.к. более широкая прокладка не дает лезвию изменять направление и оно больше загинается.

Можливо, й так.
Скоріш за все це пов’язано з кутами.

Спробував зробити фото з різними прокладками, але навряд чи з них щось можна розібрати:

Вузька прокладка:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Широка прокладка:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyПн 18 Груд 2023 - 15:22

Эту разницу на глаз не возьмешь...
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyПн 18 Груд 2023 - 16:06

vicbro пише:
Эту разницу на глаз не возьмешь...

Скоріше за все, так
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyСр 20 Груд 2023 - 12:05

20-12-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: LORD Classic
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Extro Tabacco
Aftershave: Areffa Soap Пламя Горыныча
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Попробую коротко, але не маю в тому впевненості :-)

Сьогодні багато змін - час прийшов :-)
Для початку, повернув в роботу олійку Pearl Man Pre-Shave Oil. Це чисто через аромат - він більше пасуватиме до всього іншого. По властивостям, що Pearl, що Синя Борода - обидві класні, мені подобаються.

Далі повернувся до домашки, знову витяг мило Extro Tabacco. Наколупав чималий кавалок і увім’яв у чашу. По ідеї, його має вистачити разів на чотири, якщо не більше :-)

Помазок - незмінний Sfumato. З таким шматком мила він впорався завиграшки. Намолотив добре відро піни, щоправда трохи менш густої, ніж я хотів. То від того, що недостатньо витрусив помазок, і в ньому було забагато вологи. Частокво навіть довелося дозбивати піну на обличчі, щоб додати густоти. І загалом все вийшло добре.

Піна хоч і була дещо пишнуватою, але не сильно втратила у властивостях - була достатньо жирною, прийнятно ковзючою і повністю робочою. Зрозуміло, що її вистачило і на три проходи, і на щільну маску, і було що змити в раковину :-)

Вирішив продовжити тести єгипетських супер-нержавійок, але цього разу вже не у м’якому Кінгу, а в злючому Fatip Piccolo. Знаю, що багато хто вважає його лагідним, але мені він злючий і непрогнозований. Тому голився з великою обережністю.

Перші два проходи пройшли на відмінно. Рухав бритву, ледь торкаючись шкіри. Лезо відчувалося на обличчі дуже помірно. Щоправда, воно стало в бритву трохи не рівно, тож одна сторона була дещо відчутніша. Але це не смертельно, просто треба було бути акуратнішим на агресивнішій стороні.

Перед третім проходом постарався взяти себе в руки, щоб не впасти в ейфорію від двох вдалих попередніх проходів. Тому знизив швидкість і викрутив тумблер "Обережність" на максимум.

За свої старання був винагороджений чистим, комфортним і нетравматичним голінням. Точніше, відносно нетравматичним, бо лосьйон Areffa Soap Пламя Горыныча трохи припік. Але все ж не так, як воно буває, коли Фатіпом розпанахаєш собі весь фейс :-)

А ще лосьйон закінчився :-)
Трохи несподівано, але приємно - ще крок до мінімалізму. Чи до нової покупки :-)

Завершив гоління люксовим (тепер я вже це знаю! :-) ) гелем Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Сиджу тепер з доглянутою і підтягнутою шкірою :-)

От така історія! :-)))

Ruslan, STEEL, WetShaver, Олександр Тернавский, vicbro, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyСр 20 Груд 2023 - 12:29

fill пише:
А ще лосьйон закінчився :-)
Трохи несподівано, але приємно - ще крок до мінімалізму. Чи до нової покупки :-)
зачем минимализм? Какой минимализм? Это же свободное место для чего-то нового  diablo
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 2 EmptyСр 20 Груд 2023 - 12:32

STEEL пише:

зачем минимализм? Какой минимализм? Это же свободное место для чего-то нового  diablo

Ага, вже замовив :-)
Тут на форумі дали наводку на італійські засоби, побачимо, що воно таке :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 20Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: