ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+23
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПт 23 Лют 2024 - 11:03

23-02-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Perma-Sharp
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Zingari Man MERCHANT
Aftershave: Ogallala Bay Rum & Sandalwood
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Не впевнений, що вийде коротко, але постараюся :-)

До весни все менше й менше часу, тому намагаюся встигнути прогнати все, що маю на пробу :-)

Сьогодні взяв друге з намолених мил - Zingari Man MERCHANT.
Дімі і Віктору величезна подяка за можливість його спробувати! :-)

Volens nolens перше його використання буде порівнянням з попереднім милом від MacDuff's Soap Co.
Отже, якщо перше нагадувало за консистенцією Нутеллу, тільки більш світлого кольору, то Zingari Man MERCHANT схоже на шоколадне масло, щойно вийняте з холодильника. Воно досить тверде і не дуже охоче вминалося у чашу - довелося трохи докласти сили. Так само, як я намагався би намастити шоколадне масло на хліб :-)

Аромат у Zingari більш сильний і більш яскраво виражений, порівняно з MacDuff. Відчуваю в ньому трохи дерева, шкіри, смоли, перцю тощо. Аромат красивий, чоловічий на 100%. Найбільше він мені нагадує Executive Man від Stirling. Як варіант - приглушена і не така різка версія Proraso Wood&Spice.

Аромат добре відчувається і в банці, і в піні, і він супроводжує тебе протягом усього гоління. І це однозначний плюс для мене, адже аромат дійсно дуже приємний.
Після гоління і вмивання він вже злітає, тож не конфліктуватиме з лосьйоном.

Піна збивається з мила нескладно. Я мило попередньо замочив, але розумію, що можна було без цього й обійтися - помазок легко і просто "витягує" його повністю, після миття чаші в ній не було залишків недобраного мила.
Спершу піна була густа і збиралася такими невеличкими комочками. Не грудочками, звичайно а такими густими кавалочками піни. Тож, щоб добитися більш однорідної консистенції потроху додавав воду і ретельно розміщував.

Зрештою, все вийшло добре, хоча остання порція води все ж виявилася зайвою. Відтак піна вийшла хоч і красивою і жирненькою, але під кінець використання їй трохи не вистачало вкривистості. Та й післяковзання могло би бути трохи кращим. Втім, з ковзанням було все гаразд, а мої попередні зауваження зроблені на порівнянні з минулим милом MacDuff.

Гоління пройшло дуже добре. Як би я вище не бухтів, але піна забезпечила потрібні комфорт і захист, а лезо Perma-Sharp є достатньо хорошим, щоб робити свою справу впевнено і ненапряжно. І знову ж таки, відчувається, що воно гостріше і агресивніше, ніж турецька версія. Воно здатне добре і комфортно поголити, але треба бути трохи обачним, щоб не нашкодити собі.

Та, здається, все пройшло нормально: цяток і коцок не було, і шкіра в цілому не відчувалася пошкодженою. Певно, спиртовий лосьйон дав би однозначну відповідь на це питання, але в тон аромату мила я вибрав тонік Ogallala Bay Rum & Sandalwood. Це найм’якший по дії та по аромату з усіх моїх пробників Ogallala, тож він не пік взагалі.

Та є ще один індикатор - гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Пошкоджену шкіру він намагається активно лікувати, а це дає неприємне відчуття на ній. Втім, зараз все було добре, гель відпрацював спокійно :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, STEEL, WetShaver, Wolfskin, vicbro, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyНд 25 Лют 2024 - 16:58

25-02-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Perma-Sharp
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Areffa Soap Oleogel
Lather: Zingari Man MERCHANT
Aftershave: Floїd The Genuine
Additional Care: Areffa Soap Oleogel

Цікаве гоління, тому не впевнений щодо коротко :-)

А цікаве воно тим, що в роботі був один цікавий засіб. Насправді, я хотів його спробувати трохи пізніше, паралельно з іншим подібним, але зробленим за іншою технологією. Та, як зрозумів, Олесі з Areffa Soap хотілося б мати відгук раніше, тож вирішив не гаяти часу і розпочати вже зараз :-)

Цей засіб по-розумному зветься олеогель. Зовні він схожий на холодець. На половину складається з олій, а на половину - з умовного желатину, тобто, з інгредієнтів, які надають йому консистенцію гелю.
Аромат він має приємний. Здається, це November Watermellon, але більше десятки я на це не поставлю - я погано розуміюся на ароматах :-)

З розповіді Олесі я зрозумів, що засіб має неабиякий потенціал у догляді і некритичному лікуванні шкіри. А у плані гоління він позиціонується, як засіб до, для і після гоління.
Втім, Олеся каже, що випадки використання для їй ще не відомі. Можливо, буду першим, але не сьогодні. Сьогодні використав гель по менш екстремальному сценарію.

Для початку це був пре-шейв. Оскільки половина складу - олії, то ніяких неприємних сюрпризів я не чекав. Більше того, колись давно в мене вже був на пробі цей чи подібний гель, і як пре-шейв він мені тоді сподобався.

Сподобався він і цього разу. Засіб легко розтирається в руках, легко наноситься і не викликає дискомфорту. Також він легко змивається з рук, чим сильно нагадує гідрофільні олійки. В роботі олеогель показав себе цілком пристойно, відчувалася, що шкіра підготовлена, і проблем при голінні не має бути.
Не скажу, що це щось таке особливе, олійки теж дуже добре готують шкіру. Але й дорікнути мені зовсім нема чим - засіб робить свою справу, як слід.

І поки олеогель робив свою справу, почав готувати піну. Мило те саме, що й минулого разу - Zingari Man MERCHANT. Чималий шматочок увім’яв у чашу і почав працювати помазком. Попередньо мило не замочував, просто суто символічно залив у нього воду і одразу ж вилив. З помазка тільки струсив зайве і ще трохи. Так і почав.

По ходу всього процесу воду не додавав, маслав на тому, що було. Піна знову почала збиратися густими кавалочками, які я просто потроху розбивав помазком. Через деякий час мав достатньо густої в’язкої піни. Подивившись на неї, вирішив все ж таки додати пару крапель води. Правильне рішення - піна трохи збільшилась в об’ємі і заблищала.

І це було саме те, що потрібно! І, власне те, що не вийшло минулого разу.
Зараз же все було в повному ажурі - піна вийшла достатньо, але не надміру, густою, вкривистою з чудовим ковзанням і "полікованим" післяковзанням. Ну і з чудовим ароматом на весь сеанс :-)

Зіпсувати гоління вже не могло нічого. Адже бритва в руках була найкраща в світі, а лезо - Perma-Sharp - голить перевірено добре. І я вже не знаю, чи то зорі так стали, чи то лезо трохи ся вспокоїло, чи то ретельна підготовка новим засобом зіграла свою роль, але гоління пройшло просто фантастично. Все було комфортно, лагідно і ніжно. Але чисто і без жодних проблем.

Навіть вирішив перевірити все по-чесному і пішов за спиртовим лосьйоном. Вибрав Floїd The Genuine і наплескав собі подвійну дозу. Лосьйон ледь-ледь підпік, майже не відчутно. Насправді більше він дошкулив мені ментолом - разом з великою кількістю спирту на обличчя попала і подвійна доза ментолу. Тож очі трохи виїло, на щастя не на довго :-)

Ну й на завершення знову взяв олеогель Areffa Soap. По суті, потреби в ньому особливої не було, але цікаво було перевірити, як він працює в якості афтершейву.
І в цій якості він мені сподобався менше. Точніше сказати, не сподобався лише один момент - він дуууууже довго вбирається шкірою.

Сьогодні мені не треба було зранку нікуди йти, тож я, як наніс засіб, вже й не чіпав його. Але ще навіть через чотири години я пальцями відчував його на шкірі. Зрозумів, що шансів зникнути зі шкіри самому у олеогеля немає, я його просто змив. І, гадаю, взагалі варто робити це раніше. Нічого страшного не сталося. Навпаки - шкіра була дуже вдячна за такий догляд. Але виходити з дому з шаром липкого гелю на обличчі - то була б не дуже хороша ідея :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 27 Лют 2024 - 11:54

27-02-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Perma-Sharp
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Areffa Soap Oleogel
Lather: Zingari Man MERCHANT
Aftershave: Ogallala Bay Rum & Sandalwood
Additional Care: Areffa Soap Oleogel

Постараюсь коротко :-)

Тим більше, що сьогоднішнє гоління було спробою лише повторити минуле і отримати таке ж задоволення :-)

Лишив без змін пре-шейв - взяв той самий олеогель від Areffa Soap.
Не маю нічим дорікнути цьому засобу в якості пре-шейву. Гель тут працює на всі сто, забезпечуючи потрібну підготовку шкіри до гоління.
Ще цікаво, що баночка з гелем має невеличкий діаметр горловини, тож багато його не візьмеш. Але й того, що вдається колупнути пальцем, цілком достатньо :-)

Та невеличкі зміни таки були. Взяв інший помазок - Omega Roma Colosseo. Просто було цікаво, як він спрацює на милі Zingari Man MERCHANT.
Що Sfumato, що Omega Roma - обидва класні помазки. Ніколи не було, щоб не зміг ними збити притомної піни. Але вони все ж трохи різні, і трохи по-різному це роблять.

Технологію приготування піни не міняв: увім’яв шматок мила в чашу, залив водою секунд на 10, струсив з помазка зайву воду і ще трохи, і почав працювати.
Колізей бадьоро взявся до справи і досить швидко зробив густу пінну заготовку. Вона була помітно густіша, ніж те, що видає Sfumato. В принципі, це особливість Колізея, це було очікувано.
Кавалочки густої піни були більш яскраво виражені, але легко розтиралися помазком.
В кінці, як і минулого разу, додав трохи води, щоб збадьорити піну. Та все одно вона вийшла більш густою і відтак більш вкривистою. Але зберегла при цьому всі свої чудові ТТХ, і по такій піні голитися було неймовірно приємно.

Якщо спробувати підсумувати свій невеличкий досвід роботи з милом від Zingari, то я розумію, що не дарма так давно його хотів, і це той нечастий випадок, коли чуйка мене не підвела - мило на 5+, без жодних вагань.
Коли я якось куплю собі повноцінну банку мила Zingari , я точно знатиму, що воно варто кожного витраченого на нього пенні.
Лишилось тільки тих пенні достатньо наскладати :-)

Лезо Perma-Sharp мало сьогодні свій четвертий сеанс. Воно все ще голило комфортно і навіть достатньо впевнено. Відчувалося, що воно підсідає, і в деяких місцях доводилося зайвий раз пошовгати, щоб отримати бажану чистоту. Але це не було проблемою, шкіра лишалася неушкодженою. Одну коцку до уваги не беру :-)

За інших обставин лезо вже було б відправлене у бокс для відпрацьованих лез - свої чотири рази воно відпрацювало. Але на наступний раз планую взяти незнайомий і незвичний засіб для гоління. Тож, щоб не ламати собі голову, в чому проблема (якщо така буде), краще візьму хоч і підсіле, але прогнозоване лезо - воно гоління не зіпсує, і так мені спокійніше :-)

Перевіряти якість гоління спиртом сьогодні не став, знову взяв тонік Ogallala Bay Rum & Sandalwood. Він не пече взагалі, але нормально дезінфікує за рахунок бей руму в складі.

Наостанок змастив шкіру все тим же олеогелем Areffa Soap. Невеликої кількості достатньо, щоб покрити шкіру тонким шаром засобу. На кілька секунд відчув легкий дискомфорт, наче трохи пощипує. Але не сильно і не довго.
Чекати чотири години не став, змив через 15 хвилин.
Зараз шкіра в чудовому стані, жодних натяків на якісь сторонні відчуття немає :-)

От така історія :-)))

P.S. Те, що я прийняв за пощипування, є зігріваючим ефектом, який притаманний олеогелю. Тож, все гаразд, можна не хвилюватися :-)


Останній раз редагувалося: fill (Вт 27 Лют 2024 - 15:10), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, STEEL, WetShaver, razorblade1989, vicbro, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 156
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 27 Лют 2024 - 13:06

А я намагаюсь завжди змивати всі засоби після голяння. Особливо якщо вони утворюют плівку чи шар на шкірі. Керуюсь при цьому власними відчуттями, тому що різні засоби по різному вбираються шкірою і відповідно по різному з нею виділяються.) Зазвичай коли відчуваю на шкірі легкий зуч, свербіння це вже означає, що шкіра виділила зайву частину намащеного засобу і треба цей залишок смити. Так скажемо звільнити шкіру від зайвої плівки, дати подихати.) Частіше за все цей процес займає десь приблизно 15-30 хв.


Останній раз редагувалося: razorblade1989 (Вт 27 Лют 2024 - 13:19), всього регувалося 1 раз(-и)

WetShaver та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 27 Лют 2024 - 13:17

razorblade1989 пише:
А я намагаюсь завжди змивати всі засоби після голяння. Особливо якщо вони утворюют плівку чи шар на шкірі. Керуюсь при цьому власними відчуттями, тому що різні засоби по різному вбираються шкірою і відповідно по різному з нею виділяються.) Зазвичай коли відчуваю на шкірі легкий зуч, свербіння це вже означає, що шкіра виділила зайву частину намащеного засобу і треба цей залишок смити. Так скажемо звільнити шкіру від зайвої пливки, дати подихати.) Частіше за все цей процес займає десь приблизно 15-30 хв.

В принципі, правильний підхід - треба орієнтуватись на власні відчуття.

Більшість засобів, якими я користуюся після спиртових лосьйонів/одеколонів, вбираються досить швидко. Не маю потреби їх змивати, бо вже за кілька хвилин не відчуваю їх на обличчі. Виключення - гель Barberia Bolognini. Цей вбирається досить довго, пів години чи й годину, по ситуації. А якщо було не зовсім вдале гоління, і шкіра пошкодилася, він може неприємно припікати. Тоді я його за якийсь час змиваю. Втім, останнім часом таке трапляється не часто.

Ну а от олеогель змивати треба палюбе. Я і сам позавчора це відчув (за чотири години він ще відчувався на обличчі), та й Олеся потім сказала, що таки треба змивати, якщо гель не використовується в якості маски для обличчя. Та й після того все одно треба змити, бо не вбереться.
Перед голінням його змивати не треба - він сам по собі змиється після першого проходу.

WetShaver та razorblade1989 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 156
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 27 Лют 2024 - 13:32

Так! Деякі засоби є необхідність змивати, деякі не дуже. Але все одно вони змиються ввечері, коли вмиєшься після дня, або зранку, після сну.) І так вже працює шкіра. Вона спочатку вбирає засіб потім його переробляє, а потім рештки виділяє на поверхню. Навіть гліцерину їй багато не треба, і тим паче пахучі речовини з віддушки!) Частково все це стирається чи змивається разом з епідермісом!) А у мене прям виникає відчуття коли вже треба залишок змивати, те що шкірі вже непотрібно!)


Останній раз редагувалося: razorblade1989 (Вт 27 Лют 2024 - 13:36), всього регувалося 1 раз(-и)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 27 Лют 2024 - 13:34

razorblade1989 пише:
Так! Деякі засоби є необхідність змивати, деякі не дуже. Але все одно вони змиються ввечері, коли вмиєшься після дня, або зранку, після сну.) І так вже працює шкіра. Вона спочатку вбирає засіб потім його переробляє, а потім рештки виділяє на поверхню. Навіть гліцерину їй багато не треба, і тим паче пахучі речовини з віддушки!) Частково все це стирається чи змивається разом з епідермісом!)

Абсолютно вірно!
Жоден засіб не є вічним на обличчі. Питання лише, як він відчувається, і як на це реагувати :-)

WetShaver та razorblade1989 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 27 Лют 2024 - 13:47

Есть еще один способ - минут через 10 после нанесения средства, которое "полностью" не впитывается, промокнуть лицо салфеткой несколько раз. Таким образом все лишнее в нее впитается, а что не лишнее - останется в коже.

Это актуально только для тех средств, которые предполагают полное впитывание. Многие дешевые крема в целом могут находиться только "на коже", а впитываются в неё минимально. Хороший же крем/бальзам у меня впитывается полностью и незаметен уже через 5-10 минут.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 27 Лют 2024 - 13:49

stanislav-q пише:
Есть еще один способ - минут через 10 после нанесения средства, которое "полностью" не впитывается, промокнуть лицо салфеткой несколько раз. Таким образом все лишнее в нее впитается, а что не лишнее - останется в коже.

Это актуально только для тех средств, которые предполагают полное впитывание. Многие дешевые крема в целом могут находиться только "на коже", а впитываются в неё минимально. Хороший же крем/бальзам у меня впитывается полностью и незаметен уже через 5-10 минут.

Так, серветка це теж вихід.

А от брати хороший бальзам - це ще краще! :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyЧт 29 Лют 2024 - 11:47

29-02-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Perma-Sharp
Pre-Shave: Areffa Soap Oleogel
Lather: Areffa Soap Oleogel
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Areffa Soap Oleogel

Коротко не вийшло, хоч я і старався :-)

Цікаве гоління було сьогодні. Якщо не зважати на спиртовий лосьйон, то вся косметика - це один і той самий засіб, олеогель від Areffa Soap. Він був і до, і для, і після :-)

Як пре-шейв цей засіб я останніми днями використовував, і він мені сподобався. Цього разу я теж наніс його у звичний вже спосіб.
Щоправда, часу на попрацювати в нього було не так вже й багато, буквально пару хвилин. Це тому, що піну робити не треба було, тож просто трохи почекав , перекладаючи бритву з однієї сторони умивальника на іншу, і назад :-)

Перед тим, як використати олеогель в якості засобу для гоління, отримав детальні інструкції від Олесі. Суть така: на сухе обличчя сухими руками нанести засіб, і безпосередньо перед тим, як вести бритвою, змочити зону гоління водою.

Так і вчинив: зверху на пре-шейв наніс гель і, поступово змочуючи різні ділянки шкіри, зробив перший прохід. Слід зазначити, що після контакту з водою гель утворює мутно-білу тонку плівочку. Тож, весь час більш-менш видно, що поголив. І це вигідно вирізняє гель з-поміж інших безпінних засобів. В моїй системі координат, звичайно ж :-)

Втім, такого яскравого ковзання і післяковзання, яке дають безпінні гелі, олеогель не дає. Ці речі безумовно присутні, їх достатньо щоб нормально поголитися, але траси для спідвею не варто й сподіватись.

З іншого боку, постійна присутність на шкірі олії робить її (шкіру) надзвичайно еластичною. І це суттєво полегшує гоління.

Спосіб постійного змочування все нової і нової зони гоління мені не сподобався - не зручно: в одній руці бритва, іншою мочиш, потім її треба помити (бо не підтягнеш шкіру), потім все те саме на іншій зоні. Словом, трохи марудна справа.
Тож другий прохід вирішив собі полегшити: знову сухими руками наніс олеогель на сухе обличчя, але потім по ньому всьому пройшовся мокрими руками. І скажу, так справа пішла веселіше.

На третій прохід вирішив зробити ще простіше: наніс гель, а потім добре мокрими руками просто поплескав себе по щоках і шиї. І цей спосіб виявився найкращим. Крім того, на обличчі було більше води, і це дещо полегшило сам процес.

У підсумку гоління пройшло чудово - чисто і без жодних натяків на травматизм. На лезо, якщо чесно, навіть не звертав уваги - Perma-Sharp на своєму п’ятому сеансі цілком пристойно голило і не викликало жодного дискомфорту.

Щоб перевірити якість гоління скористався спиртовим лосьйоном 4711. Він припік в межах норми, нічого особливого. Тож, все гаразд :-)

Сказати по правді, якби це було звичайне гоління, то додатковий захист я б і не наносив. Шкіра протягом гоління так наживилася олією, що ніякий спирт їй не був страшний. Але експеримент є експеримент. Тому хвилин через 15 після лосьйону наніс дрібку олеогелю. А ще через 15 хвилин змив його.
Про стан шкіри можна й не говорити - він перфектний на всі триста! :-)

Якщо підвести підсумки використання олеогелю Areffa Soap за різними сценаріями, то можу відмітити таке:

- Пре-шейв - на тверду 5-ку. Гель чудово готує шкіру до гоління, робить її еластичною і менш вразливою до впливу гострого леза. Ще він легко змивається, що має сподобатися поціновувачам гідрофільних олійок.

- Афтершейв - на 4+. Як чистий АШ я його не використовував, але як другий засіб працює добре. Єдиний мінус: гель треба через якийсь час змивати, сам по собі він не вбирається дуже довго.

- Засіб для гоління - на 4-. Поголитися з ним можна, і навіть якісно та точно безболісно. Втім, ковзання і післяковзання навряд чи можна віднести до сильних сторін гелю - їх вистачає, але це все одно не піна.
Якщо брати з собою в дорогу, то це може бути хороший варіант, щоб зменшити об’єм несессера. Але голитися ним постійно в домашніх умовах я би не став.

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, all75 та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСб 2 Бер 2024 - 12:38

Вітаю, панове!

Починаю вже безпосередньо великий тест лез DERBY.
І щоб не перевантажувати оповідку, довідку про компанію DERBY і деякі її леза виношу в окремий пост:

Історія компанії Derby доволі довга, хоч і не йде своїми корнями у часи завоювання Константинополя :-)
Все почалося у 1940-му році в Стамбульському районі Шішлі (Şişli) з фабрики по виробництву гумового взуття.
Попутно компанія розвивала інші напрямки бізнесу, намагаючись надати споживачам низку якісних і недорогих продуктів місцевого виробництва. У 1950-их роках вона вже стала 38-ою найбільшою компанією в Туреччині.

Втім, вже у 1956-ому році компанія згорнула майже все своє виробництво, лишився тільки підрозділ, що випускав голярське приладдя. У 70-их цей підрозділ був виділений в окрему компанію, і вже у 1975-му році Derby представили свої перші леза - якісні і недорогі.

В такому вигляді все існувало до 1987-го року, коли компанії знову довелося скорочувати виробництво. Але того ж року Derby зайнялися випуском одноразових запальничок. Доходів від цього виду бізнесу вистачало, щоб підтримувати на плаву виробництво лез і навіть оновити обладнання.

До 1997-ого року виробництво лез вже почало випереджати інші види бізнесу. І саме тут, напевно, в Derby з’явилися чуваки з Perma-Sharp з мішками бабла, отриманими від продажу своєї компанії Gillette-у. На кілька місяців виробництво лез Derby припинилося і відкрилося вже на новому заводі і новому обладнанні в районі Тузла. Де воно і досі розташоване і виробляє леза.

Першими важливими обпільногострими лезами компанії були Derby Extra. Саме з ними вони вийшли на міжнародний ринок.
Але ці леза мають три покоління, які сильно різняться одне від одного.

Перше - це леза з платиновим покриттям. Вони ще не мали традиційного для Derby покриття з кераміки, вольфраму і полімеру.
Ці леза вважаються найгострішими в історії компанії. Вони випускалися до 2000 року, і їх ще можна купити, але важко знайти. В Європі вони продаються під марками Derby Platinum Plus або Derby Extra (як я розумію, червоній упаковці).
Ці леза виготовлялися з російської сталі

Друге покоління вважається найгіршим. Воно вже містило весь набір покриттів, але кріпилися вони не дуже надійно, тож швидко злітали. Леза давали не більше двох комфортних голінь, потім починався жах. А ще ці леза були тупими. Що й не дивно, бо виготовлялися з китайської сталі, яка просто не тримала довго заточку.

Цих лез свого часу було випущено більш ніж дофіга, і їх ще просто купити. Але краще триматися від них подалі. Щоб розуміти, Extra другого покоління продавалися з зеленою етикеткою, з написом Derby Extra вздовж короткої сторони пачки. В третьому поколінні дизайн змінили.
(Втім, зазначу, що, можливо, недавно Derby повернули старий дизайн пачок. Принаймні на своїх рекламних буклетах, розміщених на їхньому офісайті, "зелені" Derby Extra зображаються у старому дизайні).

Третє покоління - це вже покращена версія з 2016-ого року, і, очевидно, найкраще з Derby Extra. Їх виготовляють з більш якісної південно-корейської сталі. Тож лезо стало гострішим і витривалішим. А ще на цій сталі краще тримається покриття.

Разом зі апгрейдом лез компанія змінила і упаковку. В продажу з’явилися зелені (5 шт.) і сині (10 шт.) пачки, з написами, розташованими вздовж довгої сторони.
Компанія і багато споживачів стверджують, що ці леза однакові, а колір пачки лише показує кількість штук у ній. Тож, щоб не гадати з різними варіантами зеленого, можна просто брати сині, це вже напевно нове покоління.

Далі буде.
Є й інші леза в портфоліо компанії DERBY. Але про то буде пізніше, коли до них дійде черга :-)

Ruslan, STEEL, WetShaver, stanislav-q, _yk_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСб 2 Бер 2024 - 13:19

02-03-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra Old
Brush: DS Cosmetics Two Band
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care:
Barberia Bolognini Fluido Dopobarba
Proraso Gel Riparatore

Якось спробую коротко, але впевненим не можу бути :-)

Прийшла весна, час виконувати свої давні обіцянки :-)
Ну й так співпало, що саме з весни починається тест безпосередньо лез Derby різних моделей і випусків. Певно, це навіть на краще :-)

Взяв в роботу сьогодні стік RazoRock Green Label. І зразу стикнувся з проблемою пре-шейву. Зазвичай пре-шейв працює в той час, коли збиваєш піну в чаші перед тим, як нанести її на обличчя. А тут такого часового лагу для роботи прешейву немає - зразу починаєш працювати на обличчі.
Тож поки що вирішив обійтися без пре-шейва і обмежитись лише умивалкою, коли був у душі.

А далі взявся робити мило зі стіка за звичною технологією. Для цього в мене навіть є спеціальний помазок - DS Cosmetic Two Band, двосмуговий борсучок. Він невеличкий, має ручку а-ля Thäter і кулькоподібний вузол. Ним дуже зручно працювати на обличчі, для цього він свого часу і брався.

Робочий кінець стіка був попередньо замочений, і цим кінцем почав наносити мило на мокре обличчя. Наніс багато, щоб не мати проблем з нестачею піни в кінці.

Помазочок шустренько збивав піну. Пару разів я змочував його кінчики, щоб трохи розбавити піну. Врешті отримав туго набитий піною помазок і щільний шар піни на обличчі.
Всього, що намилив, цілком вистачило на три проходи і на не надто щільну маску в кінці.

Тест лез Derby почав з версії Extra, як у нас мало відома. Можу припустити, що це Extra для внутрішнього ринку, випущена до 2005 року, до грошової реформи в Туреччині, а може й до гіперінфляції кінця 1990-их. На цю думку наводить ціна за пачку - 900 куруш, тобто 9 старих лір (не можу собі уявити, щоб пачка лез коштувала 9 нових лір при тодішньому курсі 2 ліри за 1 євро).

Втім, скоріше за все це вже друге покоління Extra, оскільки на етикетці вказані покриття з хрому і кераміки. Перше покоління їх ще не мало.

Лезо лишило по собі трохи неоднозначне враження. Спершу я його навіть не відчув у бритві. Подумав був, що лезо криве і перевернув бритву іншою стороною. Але ні - експозиція з обох боків була однакова.
Та при цьому здавалося, що лезо наче не дістає до шкіри, наче воно трохи вужче за стандартні леза.

Щось конкретне по гостроті за таких умов сказати важко. Наче її вистачає. Але при такому комфорті вона зовсім не відчувалася.

І все було б добре, якби на другому проході я не отримав пару неприємних коцок. При чому в таких місцях, де важко собі уявити, як там можна накосяити. І це другий прохід, не третій, де трапляються переважно всі халепи.

Тож, якось доголився, будучи дуже уважним на третьому проході, щоб не нашкодити більше.
В кінці довелося трохи додатково пошовгати, щоб мати потрібну чистоту. Тиснути не наважився - ну його нафіг! :-)

Перевірку на цілісність епідермісу спиртовим засобом пройшов за натяжкою - лосьйон 4711 припік більше, ніж хотілося.
Одна за коцок не переставала кровоточити, довелося струсити пил з тюбика кровоспинного гелю Proraso. Ну й скинути за це пів бала з загальної оцінки.

Насправді, побоювався наносити другим шаром гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Але, на щастя, нічного страшного не сталося, все більш-менш гаразд.
На шкірі все ще є відчуття, що голився, втім не надто надокучливе :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, all75 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСб 2 Бер 2024 - 13:52

До старих лез завжди ставлюсь із насторогою.

WetShaver та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСб 2 Бер 2024 - 13:59

Ruslan пише:
До старих лез завжди ставлюсь із насторогою.

Є таке. 
Але от старіі Перма-Шарп мені сподобались. 
З Дербі поки що не визначився, побачимо, як буде далі

Ruslan, WetShaver та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСб 2 Бер 2024 - 15:08

Было (и есть) мыло разорок, только синее и в виде шайбы. Она оказалась мало для банки, имеющейся в наличии, так что я применив силу вдавил его внутрь, заполнив объем по краям. Со стиком такое, как мне кажется, не прокатит, но можно попробовать вот такое:

Стоит сразу сказать - "лайфхак" пока теоретический (придумал для себя на будущее, но пока не предоставился случай, чтобы воспользоваться им на практике). В очень горячую воду (80-90 градусов). Поместить стик/мыло в одноразовый пакетик, замотать, и кинуть в эту воду минут на 20-30. Таким образом температура передается непосредственно самому продукту, при этом "мягко", по идее мылу ничего не угрожает. В результате мыло должно стать как пластилин, а дальше уже вмять в удобную тару. Знаю, что советуют водяную баню, но это более запарно, хотя суть та же - "мягкий", продолжительный нагрев при комфортной (для продукта) температуре.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСб 2 Бер 2024 - 15:09

fill пише:
З Дербі поки що не визначився, побачимо, як буде далі
Тест є тест, все зрозуміло. Треба виконати все, що запланував.

fill та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСб 2 Бер 2024 - 18:04

upd. по поводу размягчения мыла. Нашел у себя полшайбы арко в их родной банке, попробовал так вмять - нереально, оно уж очень твердое для этого. Проверил способ, о котором писал выше - реально рабочий. Мыло стало мягче раз в 5, главное подольше его подержать в горячей воде. Причем внутри оно стало мягче, чем снаружи, сначала тяжело поддавалось, но когда до средины куска "вмял" - там оно прям мягкое оказалось. 

Я взял около 600 мл. кипятка, в салатницу поместил мыло в пакете одноразовом, затем залил до краев и накрыл крышкой, чтобы медленнее остывало. Оставил минут на 30. По идее можно и час подержать, поменяв воду - тогда эффект будет еще заметнее.

fill, andreyv1979, hlopets, mad_fish та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyНд 3 Бер 2024 - 0:04

Стіки це все ж таки не мій формат. Завжди захоплювався терпінням людей, які працюють з ними за традиційною технологією. Всі стіки, які у мене були я за методом Стаса, стер на тертці і утрамбував у банку. Арко взагалі без проблем у банку втрамбувалося, начебто там і було. Працює чудово. Шпайк звичайно складніше тому, що у мене стара версія і її стружка вона ніби воскоподібна. Неохоче липне одна до одної. Довелося утрамбовувати сильніше і трохи мочити верхній шар. Але тепер також працює без проблем. Та й не люблю я мочити стік частково. Потім на обличчі збивати. Постійно вода тече, розбризкується.)
Розумію, що стік зроблений для компактності. Можно об нього теж помазком потерти, набрати мила. Але я за простоту та зручність. Один раз стер, утрамбував і потім набираєш із банки без проблем, скільки потрібно, збиваєш у чащі і насолоджуєшся. Можна взяти банку потрiбного розмiру. І з прешейвом немає проблем.) До речі мені мило Арко трохи сушило шкіру тому я в нього ще дещо додав і аромат його трохи вивітрився і став приємнішим не такий різкий. Але свою думку звичайно ж не нав'язую.)
Щодо старих лез Дербі у мене були такі ж відчуття щодо них. Начебто дуже м'яко, майже не відчутно голили. Але трохи натиснув або подразнення, або червоні цятки на рівному місці. А ось щетину пробривали не дуже добре.) Хоча раніше я не так добре, щетину готовив, вмивався і голився.

fill, stanislav-q та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПн 4 Бер 2024 - 13:56

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Я ні на мить не сумнівався, що твій метод буде абсолютно робочим!
Будь-який нагрів мила робить його м’яким і податливим. Можна нагрівати, як ти це зробив, можна заморочитись на водяну баню. А можна навіть просто в мікрохвильову піч запхати. Сам так не робив, але бачив неодноразово. Тут головне не перегріти його, в піч засовувати на секунд 10-15. Тоді мило стає, як паста, і його можна хоч у банку перекласти, хоч у форму для кексу :-)

Але є й інший спосіб - механічний - про який пише колега  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] .
Я колись теж надивився Стаса і один зі своїх стіків перетер. Процедура нескладна і не дуже заморочлива. Отримав мило в банці, все ок.

Але є одне "але" :-)))
В якийсь момент я зрозумів, що стік мені подобається, як він є, в своїй первинній формі :-)
Я навчився з ним працювати, навчився збивати піну так, щоб нічого ніде не летіло і не стікало. Процес займає, мабуть, трохи більше часу, ніж збивання в чаші. Але економлю час на тому, що чашу не треба мити :-)

Коли я купував набір стіків РазоРок, то мав можливість взяти аналогічний в банках. Але свідомо вибрав стіки.
А вже зараз, після того як я ретельно почистив всі пробники і залишки, в мене лишилося 14 мильних засобів. І стіків серед них - 9! :-)))
Ще один - обмилок старого мила Файн. Він вже такий малий, що в банці не тримається. Увім’яти його - марна справа, твердий, як камінь. Тож набирати з нього доведеться або з руки, або використовувати, як такий собі круглий стік :-)
Тож, вважай, 10 стіків на руках :-)

Ruslan, STEEL, WetShaver, andreyv1979, hlopets, Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 467
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПн 4 Бер 2024 - 14:09

Хоч файн перетри, будь нормальною людиною Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 3202928208

Ruslan, hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПн 4 Бер 2024 - 14:10

andreyv1979 пише:
Хоч файн перетри, будь нормальною людиною Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 3202928208

Нє, тертушку об Файн зламаю - дружина приб’є :-)))

WetShaver, andreyv1979 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПн 4 Бер 2024 - 14:10

stanislav-q пише:
по поводу размягчения мыла. Нашел у себя полшайбы арко в их родной банке, попробовал так вмять - нереально, оно уж очень твердое для этого. 
На счет мыла в банке не скажу. Но стик арко достаточно размягчается уже при летней температуре, когда на улице 30-40° С. И вминается в банку без дополнительного нагрева и перетирания.

fill, andreyv1979 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПн 4 Бер 2024 - 14:11

я свой файн твердый прилепил кое-как к дну банки, замачивал каждый раз. Так он и приклеился, и набирался пошустрее))

fill, andreyv1979 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПн 4 Бер 2024 - 14:12

all75 пише:

На счет мыла в банке не скажу. Но стик арко достаточно размягчается уже при летней температуре, когда на улице 30-40° С. И вминается в банку без дополнительного нагрева и перетирания.
я в руке его согревал и просто пальцами уминал в банку. Послушный он  Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 3387126096

WetShaver, fill, andreyv1979, hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПн 4 Бер 2024 - 14:14

STEEL пише:
я свой файн твердый прилепил кое-как к дну банки, замачивал каждый раз. Так он и приклеился, и набирался пошустрее))

Я пробував так робити, але не дуже допомагало.
Втім, може був не надто наполегливим. Коли дійдуть руки до Файна, спробую ще.
Варіант працювати з ним, як зі стіком, лишається завжди. А от залишити його звичайним милом - над цим все ж таки варто буде попрацювати

WetShaver, andreyv1979 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 13 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: