ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+23
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 11:57

Yura_ пише:
Я теж так думаю,  КТГ та інші українські постачальники мають тільки пачечки із вертикальним малюнком.

Саме так. 
І на офісайті Дербі показані саме з вертикальним написом. 
Хоча там же, в їх рекламному буклеті, напис горизонтальний.

Схоже Дербі вирішили піти шляхом Персонни, в марках якої сам чорт ногу зломить :-)

WetShaver, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 12:20

Не думаю, что от варианта картонки как-то зависит качество лезвий. Может не стоит искать? Суть надписей не отличается - значит в лезвиях ничего не менялось скорее всего.

Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 13:30

vicbro пише:
Не думаю, что от варианта картонки как-то зависит качество лезвий. Может не стоит искать? Суть надписей не отличается - значит в лезвиях ничего не менялось скорее всего.
І хтось мені у моєму журналу докоряв, що маю власну думку. А самі, не розібравшись у темі, пишете маячню. Суть проблеми не в розташуванні написів а у тому, що леза з одними написами виготовлялись раніше, і зараз, відповідно, не виготовляють. І вони вирізняються від лез, де написи нанесені по іншому. І Сергій ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ) хоче власноруч вдосконалитись ,наскільки сильно ці леза вирізняються.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 13:45

vicbro пише:
Не думаю, что от варианта картонки как-то зависит качество лезвий. Может не стоит искать? Суть надписей не отличается - значит в лезвиях ничего не менялось скорее всего.

Певний час, насправді, від картонки дещо залежало. До 2016 року Дербі випускали свої "зелені" леза з написом по короткій стороні. Потім вони трохи змінили самі леза, зробили їх гострішими. І щоб відрізняти старі від нових, стали в нові пхати картонку з написом по довгій стороні. Заразом ще зробили аналогічну синю версію, по 10 шт. в пачці.

Тож перший час після 2016 року картонка мала значення.

Але зараз, схоже, вони свої зелені леза знову стали пакувати у "старі" пачки. І якщо це так, то я цей момент десь випустив. Ну й виходить, що я дійсно зараз ганяюсь за якоюсь примарою :-)
І насправді мені потрібна все ж таки версія до 2016. Та як по пачці розрізнити - фіг його знає. То хіба що по конвертиках. Бо якийсь час тому вони їх уніфікували, а раніше були свої для кожної марки лез.

Я вже реально заплутався в цих нюансах :-)
Тому, мабуть, дійсно час припиняти пошуки і готуватись до тесту того, що вже є  :-)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 13:46

CNPOMAHELL пише:

І хтось мені у моєму журналу докоряв, що маю власну думку. А самі, не розібравшись у темі, пишете маячню. Суть проблеми не в розташуванні написів а у тому, що леза з одними написами виготовлялись раніше, і зараз, відповідно, не виготовляють. І вони вирізняються від лез, де написи нанесені по іншому. І Сергій ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ) хоче власноруч вдосконалитись ,наскільки сильно ці леза вирізняються.

Попрошу трохи знизити тональнісь. Гаразд?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 13:51

CNPOMAHELL пише:

І хтось мені у моєму журналу докоряв, що маю власну думку. А самі, не розібравшись у темі, пишете маячню. Суть проблеми не в розташуванні написів а у тому, що леза з одними написами виготовлялись раніше, і зараз, відповідно, не виготовляють. І вони вирізняються від лез, де написи нанесені по іншому. І Сергій ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ) хоче власноруч вдосконалитись ,наскільки сильно ці леза вирізняються.
А кто, собственно, сказал Вам, что лезвия в этих пачках разные? И что "те, что раньше" якобы не выпускаются? Надписи на картонке разные, а не на лезвиях. Откуда информация, что лезвия в пачке с вертикальной надписью отличаются от лезвий в пачке с горизонтальной надписью?
Кто пишет "маячню" - так это Вы.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 13:55

fill пише:
Попрошу трохи знизити тональнісь. Гаразд?
Прошу вас просто подивитись на відповідь "опонента". Причому людина свято упевнена, що має рацію. А ви кажете про тональність. Тут навіть казати більше нічого. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 14:00

CNPOMAHELL пише:

Прошу вас просто подивитись на відповідь "опонента". Причому людина свято упевнена, що має рацію. А ви кажете про тональність. Тут навіть казати більше нічого. ;)

Згоден, це стосується вже обох.

Панове, давайте спокійніше. Гаразд? :-)

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 14:09

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Тим цікавіше буде провести порівняльні тести та винести вердикт - чи є відмінності, та наскільки великі, якщо все ж таки є.

А якщо вже взялися шукати то, може, додасте до пошуків леза Astra індійського виробництва? Думаю "старі" леза в вас є. Або ж, все ще не проблема знайти. В інтернеті пишуть, що різниця є. У гіршу сторону. Але, наприклад я, котрий і "старих "Айстр" не розумів, навряд чи зможу побачити різницю між "погано" та "ще гірше". Бо для мене (повторюю, саме для мене) і стара Astra - дуже погані, перецінені леза.
Ну як, зацікавив?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 14:15

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Тим цікавіше буде провести порівняльні тести та винести вердикт - чи є відмінності, та наскільки великі, якщо все ж таки є.

А якщо вже взялися шукати то, може, додасте до пошуків леза Astra індійського виробництва? Думаю "старі" леза в вас є. Або ж, все ще не проблема знайти. В інтернеті пишуть, що різниця є. У гіршу сторону. Але, наприклад я, котрий і "старих "Айстр" не розумів, навряд чи зможу побачити різницю між "погано" та "ще гірше". Бо для мене (повторюю, саме для мене) і стара Astra - дуже погані, перецінені леза.
Ну як, зацікавив?

Та ні, не дуже.
У мене є один інтерес до лез Астра, але в мене все є, щоб цей інтерес задовольнити. Крім часу :-)
Настільки старі леза мене не цікавлять, не бачу в них чогось особливого.
А от те, що хочу зробити з Астрами, зроблю вже, як розберусь з Дербі

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 14:20

fill пише:
У мене є один інтерес до лез Астра, але в мене все є, щоб цей інтерес задовольнити. Крім часу :-)
Настільки старі леза мене не цікавлять, не бачу в них чогось особливого.
А от те, що хочу зробити з Астрами, зроблю вже, як розберусь з Дербі
Тоді, будь-ласка, напишіть мені, коли будете задовільняти свій інтерес. Щоб не пропустити. Бо цікаво, що саме хочете з'ясувати.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 14:28

CNPOMAHELL пише:

Тоді, будь-ласка, напишіть мені, коли будете задовільняти свій інтерес. Щоб не пропустити. Бо цікаво, що саме хочете з'ясувати.

Кінець другої - початок третьої декади березня, десь так :-)

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 14:46

fill пише:

Так, шукаю з горизонтальним.
Але щось мене вже почали тєразати смутниє сомнєнія - таке враження, що Дербі повернув своїм зеленим лезам стару упаковку. Тож те, що я шукаю, може вже й не існувати на складах, хіба що в когось у загашниках.
Оце був би прикол, але для нас ветшейверв не смішний зовсім.) Шкода що турки не пишут коли були вироблені леза. Як би ми не відносились до П.Г з мордору, але вони зазвичай навіть свій Спутник маркуют датою виробництва. В мене здебільшого 19-21 рік.)
До речі Сергій, може й справді відмінність тепер можна визначити за конвертами. Наскільки пам'ятаю, нещодавно бачив огляд на Дербі Екстра з написом Азмусебат, як на Дербі Преміум. Якщо тебi не складно подивися на конверти з пачок куплених зараз (КТГ, Менклаб).) Може там уже конверти інші, з написами Азмусебат, а не Дербi?)


Останній раз редагувалося: WetShaver (Сб 20 Січ 2024 - 2:36), всього регувалося 2 раз(-и)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 14:57

WetShaver пише:

Оце був би прикол, але для нас ветшейверв не смішний зовсім.) Шкода що турки не пишут коли були вироблені леза. Як би ми не відносились до П.Г з мордору, але вони зазвичай навіть свій Спутник маркуют датою виробництва. В мене здебільшого 19-21 рік.)

І це може бути абсолютно реальний прикол!

Сьогодні говорив з хлопцями з БритваМагу, намагалися розібратися. Вони теж шукали якісь коди дати, не знайшли.
Та говорять, що зелені Дербі в них дуже ходовий товар, розлітається швидко, і вони його постійно дозавозять. І стверджують, що скрізь на складах зараз саме такі варіанти, з написом по короткій стороні. Ті, що по довгій, кажуть, колись давно були, але вже й забули коли.

Ще з пари магазинів кидали фото - теж "старий" варіант.
Зрештою, купив по пачці на КТГ і на Менклабі. Обидві - з написом по короткій стороні. 

І от чогось думаю, що навряд чи б усі магазини тримали в себе запас старих лез. Тим більше, ходових.

Тож вже схиляюся до того, що інформація про "довгу сторону" нових зелених Дербі є вже дещо застарілою

П.С. Конверти сьогодні ввечері чи завтра перевірю.

П.П.С. У мене, до речі, Дербі Екстра дивної версії, її в Україні масово не продавали. Ті, що мене, куплені на Закарпатті в магазині контрабасу. Певно, з Угорщини привезли.
Але якось порівнював їх із "нашими" - те саме

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 15:20

fill пише:
І от чогось думаю, що навряд чи б усі магазини тримали в себе запас старих лез. Тим більше, ходових.

Тож вже схиляюся до того, що інформація про "довгу сторону" нових зелених Дербі є вже дещо застарілою
Влізу в розмову. В Україні частенько у кожній галузі один або декілька монополістів. Он 8 рочків пройшло, а російського виробництва леза все ще без проблем можна купити при бажанні. Може воно й контрабас. Але, схиляюся до думки, що то ще старі запаси ніяк не розпродадуть.
От ніхто ж не дивується, що в Туреччині до сих пір у продажу старі Perma Sharp (ті що пращури Derby). А їх Жілети купили ще в 2003му. Тобто 20 рочків пройшло, а лез стільки навиготовляли, що вони досі у продажу.
Причому зовсім не обов'язково, що леза роками лежали в нас на складах. Вони могли лежати на складах того, в кого наші гуртовики купляють леза. Чи в самих Derby, які могли навипускати досить багацько лез. Тим більше, що тема ВКГ дедалі стає популярнішою в світі.

Yurst 63 та WetShaver Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 15:23

Раз пішла така цікава дискусія, то додам ще цікавих фактів. По-перше бачив у пари блогерів на Ютубі та в Інсті пачки Дербі з написами турецькою. При чому теж по горизонталі, довгій стороні.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Але, що найцікавіше, для поглиблення питання довелося зайти на кацапський сайт отзовик.) Через впн.) Так от там є відгук одного користувача з москви, датований 8 липня 2015 року! І що найцікавіше, що там є фото лез Дербі Екста з написом по довгій стороні та турецькою.) Фото додаю!)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 15:39

Ааа знайшов на Ютубі відеоогляд американця, яких порівнював Дербі Екстра та Астру Грін. Наскільки я зрозумів йому, Дербі більше сподобалися. Але річ не в цьому. Огляд датований 25 лютого 2015 р. І на зображенні-прев'ю знову пачка Дербі Екстра, з написом по довгій стороні. Але вже англійською.) Остаточно турки вирішили заплутати всіх.) 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 15:40

Долго не мог добраться до недр своего арсенала, но добрался. Вот что есть: 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Я не могу быть уверен на 100%, но где-то в годах 16-17 я читал что данное оформления для внутреннего рынка, а всем остальным - картонки в другую сторону.

Как подтверждение: я купил 400 лезвий в 19 году лично в Стамбуле, из них была коробка на сотню дерби экстра. Я прямо уверен, что они одинаковые. В 18 году покупал на КТГ (думаю, что были вертикальные) и вот эти в 19 тоже купил (горизонтальные). Брился весь 23 год и немного 22 только дерби экстра, по старым воспоминаниям из 18 ну одно и тоже

Ruslan, WetShaver, fill, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 15:46

WetShaver пише:
Раз пішла така цікава дискусія, то додам ще цікавих фактів. По-перше бачив у пари блогерів на Ютубі та в Інсті пачки Дербі з написами турецькою. При чому теж по горизонталі, довгій стороні.
Хтів написати, що фоток старої версії повно. Та в поєднанні із датою відгуку це має зовсім інший сенс.
А я ось на таке натрапив у відгуку 2013 року - червоні пачки Derby та ще й по 10 штук.
Червоні Derby

А от самі леза та конвертики не вирізнються від сучасних.

WetShaver та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 15:49

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 15:50

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ахахах от ми і знайшли, кого "розкуркулити" на леза можна. ;)

PS: Як я припустив вище, у Туреччині могли продаватися рештки старих лез, виготовлені у немалій кількості для свого ринку. Як варіант.
Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 15:53

CNPOMAHELL пише:
Хтів написати, що фоток старої версії повно. Та в поєднанні із датою відгуку це має зовсім інший сенс.
А я ось на таке натрапив у відгуку 2013 року - червоні пачки Derby та ще й по 10 штук.
Червоні Derby
А от самі леза та конвертики не вирізнються від сучасних.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: WetShaver (Пт 19 Січ 2024 - 15:58), всього регувалося 1 раз(-и)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 15:55

я видел даже зеленые с наклейкой. У меня они как-бы в полиэтилене, а есть с контролем первого вскрытия, там нужно отрывать и тогда отверстие для лезвий будет свободно. Соответственно, никакого полиэтилена снаружи уже нет. Вроде-бы наклейка была белая с чем-то красным. Такое тоже только в Турции возможно  Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 3202928208

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 16:08

WetShaver пише:


...датований 8 липня 2015 року! І що найцікавіше, що там є фото лез Дербі Екста з написом по довгій стороні та турецькою.) 

Можливо, в тому блозі, на який я постійно посилаюся, помилка в даті.
Або, як варіант, спершу "довга сторона" з’явилася в Туреччині, а вже у 2016 вийшла на міжнародний ринок: написи по довгій стороні я бачив і турецькі, як у тебе на фото, і англійські

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 8 EmptyПт 19 Січ 2024 - 16:10

STEEL пише:
Долго не мог добраться до недр своего арсенала, но добрался. Вот что есть: 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Я не могу быть уверен на 100%, но где-то в годах 16-17 я читал что данное оформления для внутреннего рынка, а всем остальным - картонки в другую сторону.

Как подтверждение: я купил 400 лезвий в 19 году лично в Стамбуле, из них была коробка на сотню дерби экстра. Я прямо уверен, что они одинаковые. В 18 году покупал на КТГ (думаю, что были вертикальные) и вот эти в 19 тоже купил (горизонтальные). Брился весь 23 год и немного 22 только дерби экстра, по старым воспоминаниям из 18 ну одно и тоже


А можна мені пачечку таких?
Будь-лаааааасочка! :-)))

WetShaver, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 8 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: