ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+23
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПт 19 Січ 2024 - 16:11

CNPOMAHELL пише:

Хтів написати, що фоток старої версії повно. Та в поєднанні із датою відгуку це має зовсім інший сенс.
А я ось на таке натрапив у відгуку 2013 року - червоні пачки Derby та ще й по 10 штук.
Червоні Derby

А от самі леза та конвертики не вирізнються від сучасних.

Червоні бачив тільки на фото. Навіть і не брався їх шукати, марна справа

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПт 19 Січ 2024 - 16:12

STEEL пише:
я видел даже зеленые с наклейкой. У меня они как-бы в полиэтилене, а есть с контролем первого вскрытия, там нужно отрывать и тогда отверстие для лезвий будет свободно. Соответственно, никакого полиэтилена снаружи уже нет. Вроде-бы наклейка была белая с чем-то красным. Такое тоже только в Турции возможно  Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 3202928208

У мене Дербі Преміум (чорні) з такою наклейкою. Вище про них згадував :-)

Порівнював з "целофанкою" - різниці не помітив

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПт 19 Січ 2024 - 16:16

fill пише:

Можливо, в тому блозі, на який я постійно посилаюся, помилка в даті.
Або, як варіант, спершу "довга сторона" з’явилася в Туреччині, а вже у 2016 вийшла на міжнародний ринок: написи по довгій стороні я бачив і турецькі, як у тебе на фото, і англійські
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Червоні теж бачив лише на фото чи відео, при чому тільки в американців. Підозрюю, що це версія для якоїсь мережі супермаркетів або аптек.)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПт 19 Січ 2024 - 16:43

fill пише:



А можна мені пачечку таких?
Будь-лаааааасочка! :-)))

тогда жду от вас куда и кому отправлять  Ок Лучше всего новой почтой, так и быстрее, и проще
постараюсь на выходных отправить

WetShaver, fill, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПт 19 Січ 2024 - 16:54

STEEL пише:


тогда жду от вас куда и кому отправлять  Ок Лучше всего новой почтой, так и быстрее, и проще
постараюсь на выходных отправить

Дякуюююю!!! :-)))

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПт 19 Січ 2024 - 20:08

WetShaver пише:


До речі Сергій, може й справді відмінність тепер можна визначити за конвертами. Наскільки пам'ятаю, нещодавно бачив огляд на Дербі Екстра з написом Азмусабад, як на Дербі Преміум. Якщо тебi не складно подивися на конверти з пачок куплених зараз (КТГ, Менклаб).) Може там уже конверти інші, з написами Азмусабад, а не Дербi?)

Ось зробив фото. Пачки і конверти однаковісінькі. І самі конверти -  нового актуального дизайну. Тобто, виходить, леза зроблені відносно недавно. 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПт 19 Січ 2024 - 22:41

fill пише:
Червоні бачив тільки на фото. Навіть і не брався їх шукати, марна справа
Судячи з написів, то під Латиноамериканський ринок і ще більш давнє ніж "ми" шукаємо. Тільки якщо через ebay.
WetShaver пише:
Червоні теж бачив лише на фото чи відео, при чому тільки в американців. Підозрюю, що це версія для якоїсь мережі супермаркетів або аптек.)
Скоріш то для сусідніх зі США держав. Написи чи то іспанською, чи то португальською.
fill пише:
 І самі конверти -  нового актуального дизайну. Тобто, виходить, леза зроблені відносно недавно. 
А який в конвертиків старий дизайн був? А то щось я цей момент впустив...



Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПт 19 Січ 2024 - 23:49

CNPOMAHELL пише:







 
А який в конвертиків старий дизайн був? А то щось я цей момент впустив...




Якщо мені не заджує пам'ять, там був паттерн з написів Derby Extra

P. S. Ось на фото видно:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПт 19 Січ 2024 - 23:58

fill пише:
Якщо мені не заджує пам'ять, там був паттерн з написів Extra
Такі?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyСб 20 Січ 2024 - 0:15

CNPOMAHELL пише:

Такі?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Так

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyСб 20 Січ 2024 - 12:15

20-01-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: Shark Super Chrome
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Extro Tabacco
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

От майже нема про що писати, тож коротко :-)

Не міняв узагалі нічого. Треба було просто ще раз зробити свою роботу - спокійно і вдумливо.

Оглянувши залишки мила Extro Tabacco, засумнівався, чи вистачить його ще на один сеанс. Але загалом вистачило. Для більшого об’єму трохи додав води, і піни вийшло цілком достатньо. Хоч і була вона не така густа, як я звик останнім часом робити, та на ТТХ це сильно не вплинуло, все було ок.

І щоб уже завершити тему Extro Tabacco, хочу сказати, що це мило мені сподобалось. Можуть бути питання до аромату, і саме цей не всім зайде. Але у виробника широка лінійка мил, можна підібрати аромат під себе. Кажуть, є взагалі дуже визначні.

Якщо спробувати ранжувати мило, те це рівень вище середнього. І за ті гроші, що воно раніше продавалося, це був просто подарунок. Але зараз "у консерваторії щось зламалося", і мило подорожчало рази в два чи й більше. І за 26 євро воно вже не є таким цікавим.
Хоча, по справедливості, це ціна за 150 мл в стильній скляні банці. Тож, певно, вердикт не є сильно категоричним :-)

Гоління - другий шанс для Fatip Piccolo з лезом Shark Super Chrome. Перші два проходи пройшли просто на відмінно! Лезо відчувалося в бритві значно комфортніше, ніж минулого разу. Чистоти після двох проходів було достатньо, а шкіра не подавала жодних ознак чогось недоброго.

Та знову все зіпсував третій прохід. Наче і був обережний, наче і дивився за собою і за тим, що роблю, але все одно накоцав себе чимало. Десь щось старе розбурхав, десь і нового додав.
Не смертельно, все змилося водою, але все одно не те, чого хотів. Тому знову мінус пів бала.

Ну і пожива до роздумів...
Раніше вважав це дуже хорошою парою, а Shark Super Chrome - чи не єдиним лезом, яке у мене добре працює в Fatip Piccolo. А зараз щось не те, занадто травматично для хорошої пари. Хоча по комфорту все більш-менш нормально.
Чи то я вже щось забув, і тоді це було не Shark Super Chrome, а щось інше?
Чи то може в мене вже руки по-іншому налаштовані і ніяк не згадають, як робити, як раніше?
Хто його зна’!

Ще раз цю пару використаю, вже з іншим кремом, а там вже побачу: якщо ситуація повториться, то піде Fatip далі відпочивати.

Після гоління освіжився тоніком Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar. Вже прослідкував, щоб його не було мало, і все пройшло нормально. Було недовгий час відчуття, що стягує.

Але коли прийшов час наносити молочко Areffa Soap Summertime, вже нічого такого не відчувалося. Молочком шліфонувся вже більше профілактично :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, Yura_, CNPOMAHELL та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyСб 20 Січ 2024 - 12:40

Мені здається, що на це гоління може і стан шкіри впливати. Все ж таки цього року досить пристойні морози. Може ще спробувати змінити звичну схему гоління. Наскільки пам'ятаю у тебе два перші проходи впоперек зросту. Може робити впоперек, а потім по росту, або напрями поміняти. (Від носа до вух або навпаки.) Або проти росту голити максимально від кришки.) Або в місці коцьків голити короткими стрижками. Все може бути.)
Мені здається треба відкласти цю зв'язку до кращих погодних умов.)

fill, Yura_, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyСб 20 Січ 2024 - 12:48

WetShaver пише:
Мені здається, що на це гоління може і стан шкіри впливати. Все ж таки цього року досить пристойні морози. Може ще спробувати змінити звичну схему гоління. Наскільки пам'ятаю у тебе два перші проходи впоперек зросту. Може робити впоперек, а потім по росту, або напрями поміняти. (Від носа до вух або навпаки.) Або проти росту голити максимально від кришки.) Або в місці коцьків голити короткими стрижками. Все може бути.)
Мені здається треба відкласти цю зв'язку до кращих погодних умов.)

Абсолютно погоджуся!
Погода, очевидно, вносить свої корективи у гоління. І, певно, для Фатіпа зараз не найкращий час.
І я дійсно думаю повторити цю пару влітку. Тим більше, що й мої спогади про вдалий підбір пари до Фатіпа відносяться як раз до літа.
Але все одно ще раз спробую з кремом Прорасо, щоб просто виключити з розгляду фактор мила.

Щодо техніки, то вона вже вироблена в мене багато років. Не думаю, що проблема в ній. Можна, звичайно ж, якось погратися, але чи варте воно того? Фатіп і Шарк - не найцінніші приблуди в моїх загашниках, не бачу сенсу заради них "мірку збивати" :-)

WetShaver, ditrih_, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyСб 20 Січ 2024 - 13:38

Про мірку збивати повністью згоден!) Не треба!)

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПн 22 Січ 2024 - 12:24

Вітаю, панове!

Дякуючи вашій допомозі зміг зібрати чимало матеріалів для тесту Дербі:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Тест починаю десь за два тижні, може трохи раніше. 
От в тому порядку, як воно на фото: згори вниз, зліва направо

Включив до тестів і Перма-Шарп турецького розливу. Хтось казав, що це пращури Дербі. Не можу ні підтвердити, ні спростувати цього, тому хай буде. Зрештою, з нього почну, а там вже точно самі Дербі :-)

Ruslan, STEEL, WetShaver, all75, alex-kin, CNPOMAHELL, Batman та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПн 22 Січ 2024 - 12:40

Дуже цікаво, особливо що Дербі мені подобаються в більшості :). Але за для чистоти експерименту інше голярське приладдя повинно бути незмінним.

WetShaver, CNPOMAHELL, Wład та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПн 22 Січ 2024 - 12:46

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ого! Крутяк! Тут зібрано навіть більше, ніж сподівався.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПн 22 Січ 2024 - 12:48

Ruslan пише:
Дуже цікаво, особливо що Дербі мені подобаються в більшості :). Але за для чистоти експерименту  інше голярське приладдя повинно бути незмінним.

Маєш рацію. І я точно не мінятиму бритву.
А от щодо мила, тут навіть і не знаю. З весни планую користуватися тільки стіком РазоРок. Але не хочу відкладати тест на півтора місяці. Тому, певно, почну, як є, а далі воно вже саме вийде не одне мило. Єдине що, слідкуватиму, щоб нове лезо не попадало на нове мило.

Ruslan, WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПн 22 Січ 2024 - 12:53

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ого! Крутяк! Тут зібрано навіть більше, ніж сподівався.

Так, пощастило.
Дещо мав, дещо докупив, з дечим друзі допомогли.
Тож, сподіваюсь, тест буде цікавим :-)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПн 22 Січ 2024 - 13:33

Есть ещё Дерби Премиум в зелëном конверте, в теме про Дерби есть фото.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПн 22 Січ 2024 - 13:48

что-то количество дерби прямо начинает зашкаливать  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  даже с уже готовым количеством в наличии это довольно много. Дерби в левом столбце 2 сверху, наверное, винтажные какие-то. Вот это действительно интересные лезвия

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПн 22 Січ 2024 - 13:51

trimmer пише:
Есть ещё Дерби Премиум в зелëном конверте, в теме про Дерби есть фото.

Якщо ти маєш на увазі саме конверт, то це, очевидно, ті ж самі Преміум, що й в мене.
Просто кілька років тому Дербі уніфікували конверти, і тепер всі пакують в однакові.
Пригадую, що й мої перші УСТА були у своєму, з відповідним написом. Але потім, коли купив блок, там вже були всі в стандартних нових конвертах.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПн 22 Січ 2024 - 13:56

STEEL пише:
что-то количество дерби прямо начинает зашкаливать  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  даже с уже готовым количеством в наличии это довольно много. Дерби в левом столбце 2 сверху, наверное, винтажные какие-то. Вот это действительно интересные лезвия

Так, це дійсно щось древнє. Там ще ціна вказана в курушах. Тобто, це десь початок-середина 90-их, до гіперінфляції кінця 90-их. І вже точно до введення нової ліри у 2005-му.
Принаймні, я так собі міркую :-)

Купив їх разом з Перема Шарп колись давно у якогось діда під Галатським мостом :-)

STEEL та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПн 22 Січ 2024 - 14:05

22-01-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: Shark Super Chrome
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Areffa Soap Transparent Gel
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Цікаве гоління, є трохи про що розказати, тому не обіцяю коротко :-)

Несподівано змінились плани :-)
Найбільшу частину основної зимової домашки я виконав, тому вирішив, поки ще трохи є тоніка Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar, покористуватися кремом Proraso Wood&Spice, а потім перейти до парного пробника прикольного мила і лосьйона.

Але в неділю зустрівся з Олесею, і отримав від неї на претест одну цікавинку. Ну й вирішив не тягнути з цим ділом, тим більше що на такий продукт відгук цінний, коли віно скоро.

Продукт цей - прозорий безпомазковий гель для гоління. Це - новинка в асортименті бренду Areffa Soap. Він позиціонується, як гель для точкового гоління, тобто, для контурингу. Але моя релігія не забороняє мені виголити ним увесь фейс :-)

Гелю ще немає у продажу. Але, як казав мій друг Льоша bt, життя в столиці має свої переваги :-)

По консистенції гель нагадує конфітюр, але має мутновато-білий колір.
На дотик він ніжний і, на відміну від інших подібних засобів, не розтікається, тримається в руці желейним комочком.

Аромат в нього трохи медичний, мені здається, що чую аніс і камфору. Не знаю, це аромат компонентів, чи Олеся додала таку віддушку - тут вже автор краще скаже.

Я вже писав, і зразу сказав Олесі, що не дуже люблю подібні засоби, бо не бачу, що голю. Маючи відпрацьовану роками послідовність рухів, поголитися цим можу без проблем, але візуального контролю мені все ж хочеться.

Та не спробувати такого я просто не міг! :-)
Тож, зразу взявся до діла.

Спершу наніс пре-шейв олійку Pan Drwal Steam Punk. Наніс щедро, не шкодуючи. Дав їй попрацювати хвилини півтори-дві, і почав наносити гель.

Помазок з ним не потрібен. Гель набирав просто пальцем з банки, трохи розтирав у долонях, а далі - на обличчя.
Гель наноситься легко, так само легко розподіляється по шкірі.
Він абсолютно прозорий, навіть натяку на якусь непрозору плівочку не дає.

Голився тією ж парою, що й минулі рази - бритва Fatip Piccolo і лезо Shark Super Chrome. Перший і другий проходи пройшли традиційно добре. Лезо відчувалося ще комфортнішим, ніж раніше.
Однією з переваг прозорих гелів є те, що можна рідше промивати бритву - вона не збирає піну. Тож досить швидко зробив обидва проходи.

Ще одною перевагою прозорих гелів є неймовірна ковзкість. В даному випадку, її теж вистачає, але все ж менше. І, слід сказати, що це комфортно менше. Тобто, ковзкість є, вона відчутна, але це не заважає при необхідності підтягнути шкіру. Особливо, взявшись пальцями по вже проголених ділянках.

Між проходами наносив гель знову. Зокрема і перед третім. І почав його з великою обережністю, бо пам’ятаю, чим він закінчується.
І от тут стало дуже цікаво :-)
Однозначно не скажу, що вплинуло більше - сам гель чи пре-шейв олійка, але шкіра була настільки пружною і еластичною, що гоління перетворилося на суцільний кайф. Навіть якщо я десь щось косячив, десь зайве притискав, мені це пробачалося без проблем.

Оскільки третій прохід був трохи довший за перші два, то під кінець гель трохи став підсихати. Але вологою рукою це просто виправлялося - гель оживав і все йшло, як по маслу.

В результаті я отримав чудове гоління - чисте, комфортне і абсолютно не травматичне. От саме те, чого не міг досягти пару останніх разів.
Коли вмився, зрозумів, що на цьому, в принципі, можна ставити крапку. Шкірі більше нічого не було потрібно, вона лишилася в чудовому стані і аж пищала від задоволення :-)

Чесно сказати, я думав, що це буде останній сеанс для Shark Super Chrome в Fatip Piccolo. Думав поголюсь, отримаю нову дозу коцок і на тому все. Але тепер ні, лезо піде ще на один сеанс.
І тим сеансом я хочу перевірити, чи дійсно прозорий гель так вплинув на ситуацію. Наступного разу візьму Proraso, щоб спробувати це зрозуміти.

А щодо власне гелю Areffa Soap Transparent Gel, то перше враження від нього в мене цілком позитивне. Так, його прозорість не стала мені раптом подобатися, цей системний недолік нікуди не дівся, гель просто так влаштований, і з цим треба або миритися, або брати інший засіб.
А от в плані роботи мені нема чим дорікнути - достатні ковзання і післяковзання, підсихання легко лікується, і, очевидно, гель добре впливає на шкіру, дозволяючи їй легше переносити контакт з лезом. Одне це варте особливої уваги!

У мене не великий досвід, щоб аргументовано порівняти Олесин гель з аналогами, але мені здається, що найближче до нього стоїть прозорий гель від Floid.

Аромат не обговорюю, бо, як я розумію, він може бути різним. Та навіть цей мене не відштовхує, при тому ж, що на обличчі він менш відчутний, ніж з банки.

Подальші процедуру вже й не такі цікаві. Спершу наніс тонік Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar. Він, до речі, ніяк не проявив себе, навіть постприпікання не дав - як водою вмився. І це, між іншим, багато говорить про стан шкіри.

Принаймні мені цього сигналу було достатньо, щоб навіть видобути з шухлядки гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. На пошкоджену шкіру він може неприємно відреагувати, але тут не було й натяку на якісь такі речі - все дуже й дуже добре :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: fill (Пн 22 Січ 2024 - 15:58), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, STEEL, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 9 EmptyПн 22 Січ 2024 - 14:15

завидую вашему месту жительства  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  я обычно пишу в инстаграме Алесе и заказ делаю, а вам можно просто зайти. Интересный гель!

Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 9 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: