ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+23
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 14:45

Насчет хотелок и масла - проштудировал вопрос после того, как на глаза попалось масло american crew ultra gliding shave oil. 
Формально существует имеется масло "для бритья" и "до бритья". По факту же  99% из разряда "ДЛЯ", на самом деле выполняют только функцию "ДО", так как тормозят бритву и тяжело смываются. То есть их нужно совсем чуть-чуть наносить на кожу, ждать пока впитается и потом бриться.

Но есть один продукт, который действительно можно использовать для бритья (по крайней мере сотни отзывов с зарубежных амазонов-ебеев говорят об этом, сам пока не пробовал) - american crew ultra gliding shave oil. Пробовал кто-то его или нет? Как я понял - продукт интересный и необычный. Улучшает скольжение, хоть и является маслом, при этом легко смывается.

fill, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 15:00

я пока еще не дошел до использования масла для бритья. Но понял, что не хочу бриться без масла до бритья, заметна разница в подготовке лица. Пробовал прорасо белый и красный до бритья - не понравились. После красного вообще было лицо красное

Ruslan, fill, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 15:23

STEEL пише:
я пока еще не дошел до использования масла для бритья. Но понял, что не хочу бриться без масла до бритья, заметна разница в подготовке лица. Пробовал прорасо белый и красный до бритья - не понравились. После красного вообще было лицо красное
Очень важный момент (на мой взгляд) в использовании прешейвов состоит в том, что их нужно наносить на мокрое лицо, не на сухое. Даже такой прешейв как Прорасо (не красный, он конский для многих) нормально работает если наносить его на мокрое лицо и не смывать перед нанесением пены. По крайней мере у меня так.

STEEL, fill, stanislav-q, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 15:55

Наношу олійку на сухе обличчя, потім не змивая трохи зволожую шкіру перед нанесенням піни.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 16:04

Ruslan пише:
Наношу олійку на сухе обличчя, потім не змивая трохи зволожую шкіру перед нанесенням піни.
Руслан, рекомендую попробовать на влажное лицо, мне лично так и наносить легче и эффект лучше.

Ruslan, fill, vicbro, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 16:37

я наношу масло тоже на увлажненное лицо, но не на только что умытое. На слегка влажное лицо наносить приятнее, мне тоже так показалось. Сухая кожа натирается)) тогда мб надо попробовать масла больше

Ruslan, fill, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 16:40

Ruslan пише:
Наношу олійку на сухе обличчя, потім не змивая трохи зволожую шкіру перед нанесенням піни.
Если наносить масло на сухую кожу, то кожа и волос потом останутся не увлажненными. В противном случае масло наоборот сохраняет влагу на коже и волосе. Это мое мнение, основанное на моих экспериментах.

Ruslan, WetShaver, fill, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 16:55

Kitten911 пише:
Ruslan пише:
Наношу олійку на сухе обличчя, потім не змивая трохи зволожую шкіру перед нанесенням піни.
Руслан, рекомендую попробовать на влажное лицо, мне лично так и наносить легче и эффект лучше.
Спробую.

STEEL, WetShaver, fill, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 17:28

stanislav-q пише:
Насчет хотелок и масла - проштудировал вопрос после того, как на глаза попалось масло american crew ultra gliding shave oil. 
Формально существует имеется масло "для бритья" и "до бритья". По факту же  99% из разряда "ДЛЯ", на самом деле выполняют только функцию "ДО", так как тормозят бритву и тяжело смываются. То есть их нужно совсем чуть-чуть наносить на кожу, ждать пока впитается и потом бриться.

Но есть один продукт, который действительно можно использовать для бритья (по крайней мере сотни отзывов с зарубежных амазонов-ебеев говорят об этом, сам пока не пробовал) - american crew ultra gliding shave oil. Пробовал кто-то его или нет? Как я понял - продукт интересный и необычный. Улучшает скольжение, хоть и является маслом, при этом легко смывается.
Так, я 50 мл вже використав. І придбав ще 50 мл.
Все вірно підмічено: ковзання покращує, хоча і олійка, але змивається з долонь достатньо легко (а станок після гоління я все ж не тільки промиваю, але й протираю спиртом - залишки олійки відчувається).
Єдине, що я не спробував - і не мав такої думки: я застосовував і застосовую цей засіб саме ДО гоління. Голитися виключно ним я б не ризикнув (правда, я в останній час голюся виключно R41).

Річ дуже класна, але є один нюанс - але дуже важливий: сильно відчувається аромат гвоздики. Він приємний, духмяний, але гвоздика є гвоздика. З деякими різновидами мил, тих, що ніжні, квітково-фруктові, "подружити" "Американів" я не зміг. Тому в мене є The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil, яку порадив шановний fill: вона густіша, з долонь відмивається кепсько, але працює не гірше, а аромат (можливо, також на любителя: я дуже відчуваю касторову олію) поєднується геть з усіма моїми милами (їх небагато, але пара потрібна всім).

fill, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 17:32

STEEL пише:
я наношу масло тоже на увлажненное лицо, но не на только что умытое. На слегка влажное лицо наносить приятнее, мне тоже так показалось. Сухая кожа натирается)) тогда мб надо попробовать масла больше
Наношу на зволожене обличчя, а долоні, на які вичавлюю три краплі олійки, тримаю під гарячою водою, але без фанатізму. А потім масажую обличчя і думаю про щось хороше: наприклад, про те, що смерть Чахлика вже скоро і буде вона болючою-болючою.

Ruslan, fill, andreyv1979, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 17:33

А, майже забув важливе: олійка "Америкен Крю" - 50 мл, а "синьобородих" - 100 мл, а вартує дешевше.

fill, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 17:48

Спасибо, что поделились опытом  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 
Есть это средство в хотелках. Думал использовать его как раз исключительно в формате "до бритья". Другие масла, которые пробовал ранее, оставили неоднозначные впечатления. Были масла от трюфит-хил, wsp и areffa. Больше всего раздражало как раз то, что очень уж тяжело его отмыть от рук/лица/бритвы/раковины. А впечатления о характеристиках уж очень размытые, не помню как именно они действовали (запомнилось только плохое скольжение)
Так что надо будет сделать перетест как-нибудь  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Цитата :
А, майже забув важливе: олійка "Америкен Крю" - 50 мл, а "синьобородих" - 100 мл, а вартує дешевше.

На самом деле все еще "хуже" - The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil сейчас стоит 530 грн за 250мл (на три жизни вперед), а American Crew 680 грн за 50 мл.

fill, Kitten911, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 17:58

Сегодня утром познакомился с The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil как раз. Густая, да! Классная, да!!! Мне запах понравился, но еще не распробовал с одного раза. В любом случае, отложил в запасы, подождет пока закончу перл. Очень привлекательное предложение у них за майонезный пакет на пол литра. Цена прямо очень хорошая)

fill, stanislav-q, andreyv1979, Kitten911, alex-kin, CNPOMAHELL та Cawa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 16 Січ 2024 - 19:49

Надо бы наверное перенести все это в тему про масла)))
Мне что-то масла не зашли вообще, не нравится ощущение что все в масле, все это вымывать.....
Использую уже давно в качестве прешейва крем или бальзам после бритья, увлажняет, питает, способствует скольжению, мне такой простой, но рабочий вариант очень нравится.

fill, vicbro, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 17 Січ 2024 - 11:14

З цими щоденними клопотами таку цікаву розмову пропускаю! :-)

Давно вже став використовувати пре-шейв на постійній основі. Від початку не дуже розумів, нащо воно треба і що дає, але коли розпробував, то вже не спинити :-)

І от що помітив: чим більш досвідченим є ветшейвер, тим з більшою ймовірністю він буде користуватися пре-шейвами. Це не 100%, але тенденція така проглядається.
І тут навіть не важливо, що саме - олійку, крем чи щось інше. Сам факт використання.

Мій вибір давно вже зроблено на користь олійок. Або масла. По факту воно те ж саме, але моно і тверде. Креми пробував, але не оцінив. Спершу взагалі жахнувся від того, як вони працюють, потім потроху розібрався. Але все одно воно не моє.

Якось з Олесею дивились склад якогось крему від Proraso, так вона впевнено сказала, що це по факту мило. З нюансами, але мило.
І тоді стає зрозумілим, чому Proraso так себе поводить - чому змивається до скрипу на шкірі і чому червоний припікає. Судячи з усього, рівень pH там зависокий. Відтак крем добре розм’якшує щетину, але не кожна шкіра такий pH переживе спокійно.

Тому - олійки. Так, доводиться за задоволення платити додатковим миттям рук, але то не висока ціна :-)

Олійку AmCrew ще не пробував, навіть не дивися на неї: з її цінником і моїми запасами особливого інтересу для мене не становила.
Але от зараз зацікавила. Не те, щоб зараз побіжу замовляти, але "галочку" собі поставив, може якусь притомну акцію піймаю.

В ній більше цікавить варіант використання ДЛЯ. Колись я пробував голитися по олії, тоді це була якась зі своїх. Скажу чесно, не сподобалося. Але то була проста самопальна олійка. Можливо зі спеціально розробленою буде цікавіше. А як нє, то у варіанті ДО завжди буде в нагоді.

Тут, до речі, на днях купував леза для тесту Дербі, і щоб не ганяти порожняком поштовий диліжанс, кинув у кошик хитрий універсальний засіб від Noxema. Він і ДO, і ДЛЯ, і ПІСЛЯ.
Аромат в нього більш літній, тож, як потепліє, спробую у всіх трьох іпостасях і відпишусь :-)

Ruslan, WetShaver, stanislav-q, Yura_, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 17 Січ 2024 - 11:20

І, до речі, щодо лез Дербі:

Замовляв Derby Extra зелені у двох магазинах, з обох прийшла стара версія. Дзвонив ще в один - в них таке саме. Тож несподівано стикнувся з проблемою добути на тест нову версію леза, після 2016 року.

Може в кого є? Поділіться, плз :-)

Ось так має виглядати етикетка (напис вздовж довгої сторони):

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 17 Січ 2024 - 13:17

От я так і знав, що так буде!) Навіть леза порядним людям не купити, все треба діставати.) А якщо серьозно, то про К.Т.Г. я і здогадувався, що в них ще вистачає запасів старих лез. Але десь я вже бачив пачку з горізонтальним написом, чи на Менклаб, чи в Розетці, вже не пам'ятаю.)
А я ще думав і зелену пачку Дербі Екстра з К.Т.Г. замовити, а тоді б дивуюся, що результат той самий.)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 17 Січ 2024 - 13:22

WetShaver пише:
От я так і знав, що так буде!) Навіть леза порядним людям не купити, все треба діставати.) А якщо серьозно, то про К.Т.Г. я і здогадувався, що в них ще вистачає запасів старих лез. Але десь я вже бачив пачку з горізонтальним написом, чи на Менклаб, чи в Розетці, вже не пам'ятаю.)
А я ще думав і зелену пачку Дербі Екстра з К.Т.Г. замовити, а тоді б дивуюся, що результат той самий.)

Ну от друга покупка як раз з Менклаб і була. На сайті зображено з горизонтальним написом. Подзвонив, спитав. Сказали, що версія після 2016. По факту - ні.

Перед тим робив не голярське замовлення на КТГ, кинув у кошик пачку Дербі. Прийшли теж старі. Але там хоч по картинці було видно, що вони такі.

Ну й продзвонився в Грейс, там глянули пачку і сказали, що старі. Тож до них навіть і не їздив.

WetShaver, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 157
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 17 Січ 2024 - 13:29

Тяжке життя нашого брата-голяра (ветшейвера). Старі леза є, а нових немає. Дивина, та й годі.

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 17 Січ 2024 - 13:32

Yura_ пише:
Тяжке життя нашого брата-голяра (ветшейвера). Старі леза є, а нових немає. Дивина, та й годі.

Так отож!
При чому ж раніше бачив їх у продажу. А зараз - дулька :-)

WetShaver, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 17 Січ 2024 - 16:41

Ну вже дві пачеки Дербі маєш, хоч і не ті, що потрібні. Підуть у обмінний фонд.

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 17 Січ 2024 - 16:49

Ruslan пише:
Ну вже дві пачеки Дербі маєш, хоч і не ті, що потрібні. Підуть у обмінний фонд.

Та леза зайвими не бувають :-)

Я, до речі, не тільки Дербі в кошик кидав - взяв ще дещо екзотичне :-)

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 17 Січ 2024 - 17:09

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] От умієшь ти Сергію заінтригувати? Невже Тріт Нью, 7дейс, Лорд Кул?)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 17 Січ 2024 - 17:14

WetShaver пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] От умієшь ти Сергію заінтригувати? Невже Тріт Нью, 7дейс, Лорд Кул?)

Нє-а! :-)))

Elios, Pro Edge Platinum, KYONE і Gillette Minora у фельдіперсовій пачці на 10 шт, певно для арабського ринку

Ruslan, WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 17 Січ 2024 - 17:18

З переліченого пробував Elios, правда давно.

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: