ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+19
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
ARTURIUS
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
23 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 14:23

STEEL пише:
завидую вашему месту жительства  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  я обычно пишу в инстаграме Алесе и заказ делаю, а вам можно просто зайти. Интересный гель!

Вчора заїжджав до Олесі з донькою. Я вже трохи звик до цього, але донька була просто шокована мільярдом баночок з ароматами :-)
Тож так, мати змогу просто заскочити і нанюхатись всякого цікавого - це безцінно :-)

А гель дійсно цікавий. Я б сказав, несподівано цікавий. Не очікував від нього нічого особливого, але його робота зі шкірою мене дуже приємно вразила

Ruslan, stanislav-q, Kitten911, Yura_, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 15:07

Спасибо за подробные впечатления :)

Цитата :
І тим сеансом я хочу перевірити, чи дійсно прозорий гель так вплинув на ситуацію. Наступного разу візьму Proraso, щоб спробувати це зрозуміти.
Для чистоты эксперимента можно попробовать одну сторону побрить гелем, а другую прорасой. Чтобы максимально наглядно была видна разница.

Для себя давно уже сделал вывод, что в большинстве случаев "скользючесть" + хорошая плотность средства для бритья как раз и дают ту самую защиту. У меня лучшее бритье получается как раз с гелями/кремами для бритья без помазка, либо очень скользкими классическими мылами-кремами (которые нужно вспенивать). 

И наоборот - бритье идет очень плохо, когда скольжение так себе, либо пена завоздушенная (из некоторых мыл/кремов не получается сделать влажную и плотную пену, она только в объеме растет оставаясь "сухой" и воздушной).

Еще такие штуки можно использовать комбинированно с классическими средствами чтобы получить наилучший результат. Причем вариантов немало
1. Нанести тонким слоем перед бритьем, а сверху уже пену взбитую. Дает скольжение и защиту.
2. Добавить непосредственно в пену - улучшит скольжение и защиту.
3. Первый-второй проход сделать с привычной пеной, а последующие, включая добривки, с таким гелем (как раз когда волос уже осталось мало, а елозить лезвием по лицу приходится больше всего).

Ну и последняя мысль: есть много безпомазковых кремов, которые обладают сильным скольжением (меньшим, чем гели, но большим, чем "классика") и видимой пеной. Как пример - Cremo, Pinaud clubman shave butter (мне очень зашел), Barbers (украинский продукт, но скольжение у него поменьше, чем у предыдущих двух), Helan (недавно тестировал его - тоже хороший продукт, без "вау", но производительность на отличном уровне).

fill, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 16:17

stanislav-q пише:
Спасибо за подробные впечатления :)


Для чистоты эксперимента можно попробовать одну сторону побрить гелем, а другую прорасой. Чтобы максимально наглядно была видна разница.

Для себя давно уже сделал вывод, что в большинстве случаев "скользючесть" + хорошая плотность средства для бритья как раз и дают ту самую защиту. У меня лучшее бритье получается как раз с гелями/кремами для бритья без помазка, либо очень скользкими классическими мылами-кремами (которые нужно вспенивать). 

И наоборот - бритье идет очень плохо, когда скольжение так себе, либо пена завоздушенная (из некоторых мыл/кремов не получается сделать влажную и плотную пену, она только в объеме растет оставаясь "сухой" и воздушной).

Еще такие штуки можно использовать комбинированно с классическими средствами чтобы получить наилучший результат. Причем вариантов немало
1. Нанести тонким слоем перед бритьем, а сверху уже пену взбитую. Дает скольжение и защиту.
2. Добавить непосредственно в пену - улучшит скольжение и защиту.
3. Первый-второй проход сделать с привычной пеной, а последующие, включая добривки, с таким гелем (как раз когда волос уже осталось мало, а елозить лезвием по лицу приходится больше всего).

Ну и последняя мысль: есть много безпомазковых кремов, которые обладают сильным скольжением (меньшим, чем гели, но большим, чем "классика") и видимой пеной. Как пример - Cremo, Pinaud clubman shave butter (мне очень зашел), Barbers (украинский продукт, но скольжение у него поменьше, чем у предыдущих двух), Helan (недавно тестировал его - тоже хороший продукт, без "вау", но производительность на отличном уровне).

Важко не погодитись.
Коли бритва не скаче по шкірі, коли піна дає притомне ковзання, не сохне і щільно та жирно вкриває шкіру, гоління виходить найкраще.

Чув, до речі, багато приємних відгуків про крем Cremo. Дехто з англомовних оглядачів взагалі називає його найкращим у своєму класі. У мене стоїть "галочка" якось його при нагоді спробувати - може знайду в когось з камрадів. А як нє, то його не важко купити.
Тільки це потім, зараз треба прорідити наявні запаси :-)

Навряд чи я буду експериментувати з різними сторонами обличчя різними засобами. Я таке не люблю робити, мені зрозуміліше щось одне використовувати. Та й наступне гоління буде вже післязавтра, тож навряд чи враження від сьогоднішнього гелю встигнуть вивітритись.
До того ж, проблеми перед тим були такі яскраві, що якщо вони знову вилізуть, то їх важко буде не помітити :-)

А от один експеримент зі звичайним кремом я незабаром проведу. Може, як трохи рознесене в часі порівняння звичайного крему і безпомазкового гелю. Думаю, десь через два три гоління :-)

WetShaver, stanislav-q, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 253
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 16:57

fill пише:
22-01-2024
Rating: 5 / 5
Razor: Fatip Piccolo
Blade: Shark Super Chrome
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Areffa Soap Transparent Gel
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Чесно сказати, я думав, що це буде останній сеанс для Shark Super Chrome в Fatip Piccolo. Думав поголюсь, отримаю нову дозу коцок і на тому все. Але тепер ні, лезо піде ще на один сеанс.
І тим сеансом я хочу перевірити, чи дійсно прозорий гель так вплинув на ситуацію. Наступного разу візьму Proraso, щоб спробувати це зрозуміти.
От як цікаво виходить. Мабуть все ж таки засіб для гоління не останнім чином впливає на результат і комфорт самого гоління. Особливо з агресивними бритвами та з прихованною агресією накшталт Фатіп.)

Ruslan, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 17:05

WetShaver пише:

От як цікаво виходить. Мабуть все ж таки засіб для гоління не останнім чином впливає на результат і комфорт самого гоління. Особливо з агресивними бритвами та з прихованною агресією накшталт Фатіп.)

Через два дні матиму відповідь на це питання :-)

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6959
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 17:18

WetShaver пише:

От як цікаво виходить. Мабуть все ж таки засіб для гоління не останнім чином впливає на результат і комфорт самого гоління.
Так і є, але переважна більшість ветшейверів не приділяють цьому належної уваги, зміщуючи акцент на леза, бритви та їх взаємодію.

WetShaver, fill, stanislav-q, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 17:37

Ruslan пише:

Так і є, але переважна більшість ветшейверів не приділяють цьому належної уваги, зміщуючи акцент на леза, бритви та їх взаємодію.
В мене була пара показових голінь, коли очікувані результати не справджувались з-за невдало обраного крему\гелю для гоління, чи невдало зробленої піни. Якраз із Lord\Shark лезами по співпадінню.

Треба якось зробити серію голінь, коли лише джерело піни змінюється а решта - незмінна.

Ruslan, WetShaver та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3543
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 17:45

CNPOMAHELL пише:
В мене була пара показових голінь, коли очікувані результати не справджувались з-за невдало обраного крему\гелю для гоління, чи невдало зробленої піни. Якраз із Lord\Shark лезами по співпадінню.

Треба якось зробити серію голінь, коли лише джерело піни змінюється а решта - незмінна.
У вас бывают нормальные сеансы бритья???  Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 1525310946

fill, vicbro, stanislav-q, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6959
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 17:45

CNPOMAHELL, спочатку треба навчитись робити добру, скользючу піну. Потім зміна засобів.

WetShaver, fill, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3543
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 17:47

WetShaver пише:
От як цікаво виходить. Мабуть все ж таки засіб для гоління не останнім чином впливає на результат і комфорт самого гоління. Особливо з агресивними бритвами та з прихованною агресією накшталт Фатіп.)
Очень сильно влияет на результат именно хорошее средство для бритья, для меня в первую очередь скольжение и защита имеет главное значение!

Yurst 63, WetShaver, fill, stanislav-q, all75, CNPOMAHELL та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 18:58

Kitten911 пише:
У вас бывают нормальные сеансы бритья???  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ні. Вирізняються ступінню поганості. "Хороший варіант" - то коли майже без цяток. Але саме "майже без" а не "зовсім без".
Ruslan пише:
CNPOMAHELL, спочатку треба навчитись робити добру, скользючу піну. Потім зміна засобів.
Тут прикол ще в тому, що не кожен крем дає пінку із ковзанням. А ще помітив, що саме коли почав намагазиті збивати пінку да-інде а потім лише на носити на лице - з'явилася та сама низка проблем. Бо при збиванні безпосередньо на лиці все значно краще.

Хочу теж спробувати порівняти при однакових умовах збивання у ємності та збивання на собі при незмінній решті.

Бо в мене не було проблем з голінням, поки не почав навчатися "правильно". ;) Не скажу що не різався, але все було значно краще.
Kitten911 пише:
Очень сильно влияет на результат именно хорошее средство для бритья, для меня в первую очередь скольжение и защита имеет главное значение!
Ага. Особливо крем-мило Proraso червоне (сандал) старої формули, де цих властивостей замало.


WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2863
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 19:27

CNPOMAHELL пише:

Бо при збиванні безпосередньо на лиці все значно краще.
Тому, що коли взбиваеш піну на обличчі шкіра встигає більше взяти вологи.
Спробуй, по можливості, дати більше води в піну, має бути краще ковзання і менше травм.

WetShaver, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6959
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 19:39

Тікайте вже з цієї хатинки у інший БЖ із обговоренням піни rolleyes2

fill, DismontDeSire, ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2863
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 23:09

Та да.. Бо гаражі ще ніхто не відміняв.)))

_________________
Через терни до зірок!

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyПн 22 Січ 2024 - 23:47

Kitten911 пише:

У вас бывают нормальные сеансы бритья???  Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 1525310946

- Тату, а снігова людина є?
- Ні, синку, це фантастика.
(с)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill, vicbro, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2863
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyВт 23 Січ 2024 - 7:51

fill пише:


А щодо власне гелю Areffa Soap Transparent Gel, то перше враження від нього в мене цілком позитивне. Так, його прозорість не стала мені раптом подобатися, цей системний недолік нікуди не дівся, гель просто так влаштований, і з цим треба або миритися, або брати інший засіб.
А от в плані роботи мені нема чим дорікнути - достатні ковзання і післяковзання, підсихання легко лікується, і, очевидно, гель добре впливає на шкіру, дозволяючи їй легше переносити контакт з лезом. Одне це варте особливої уваги!
Для мене безпомазковий засіб це те краще, що я пробував в голінні. Радію, що Олеся теж зробила цей гель. Теж хочеться його якось спробувати. 🙂

WetShaver, fill, stanislav-q, Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyВт 23 Січ 2024 - 8:14

ARTURIUS пише:

Для мене безпомазковий засіб це те краще, що я пробував в голінні. Радію, що Олеся теж зробила цей гель. Теж хочеться його якось спробувати. 🙂

Ну, ти знаєш, де Олесю знайти :-)

WetShaver, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyВт 23 Січ 2024 - 8:49

Ruslan пише:
Тікайте вже з цієї хатинки у інший БЖ із обговоренням піни [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ну от. Прийшов лісник і усіх порозганяв. :)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6959
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyВт 23 Січ 2024 - 10:03

Краще я ніж місцевий.

WetShaver, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyСр 24 Січ 2024 - 14:32

24-01-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: Shark Super Chrome
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Proraso Wood&Spice
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Не обіцяю коротко, але постараюсь :-)

Гоління сьогодні було експериментальним.
Не в тому плані, що було щось нове і несподіване, а в тому, що воно мало на меті встановити, чи дійсно засоби для гоління так сильно можуть впливати на кінцевий результат.

Поштовхом до цього став контраст в голінні при використанні мила і прозорого гелю. Тож сьогодні взяв перевірений і надійний крем Proraso Wood&Spice, і вирішив подивитися, що з того вийде.

Для чистоти експерименту вмився олійкою Pan Drwal Steam Punk так само рясно, як і минулого разу.

В роботу над піною знову повернув синтетику Sfumato, вже скучив за нею :-)
Піну зробив середньої густоти, щоб не було нарікань ні на загрузання бритви, ні на відсутність достатнього захисту, що його дає щільна піна.

Голився все тією ж парою: Fatip Piccolo + Shark Super Chrome. Це вже четвертий сеанс для леза.
Вже традиційно перші два проходи пройшли без жодних проблем. Лезо відчувалося дещо грубіше, ніж минулого разу, але не смертельно. Ще воно трохи криво стало, тож виліт з обох боків був трохи різний. Рівняти не став, просто використовував різні сторони бритви для різних ділянок: для ніжних - лагідніший бік, для міцних - зліший.

Третій прохід почався, та й пройшов, теж більш-менш нормально. Без цяток не обійшлося, але то я сам винен - погнався за окремими волосинками і отримав. Втім, серйозних наслідків це не мало - цятки змилися водою.

Тонік Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar не виявив жодних проблем шкіри, не припікав і не давав постприпікання. Стан шкіри лишався досить хорошим.
Але все ж таки варто було перевірити все чимось більш важким, тому за кілька хвилин намастився гелем Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Перевірку пройшов, але не з тим результатом, на який сподівався - гель подарував кілька хвилин дискомфорту. Тож, виходить, хоч і незначно, та шкіру все ж пошкодив.

В принципі, для Fatip Piccolo це непогане гоління. За щось одне конкретне знизити оцінку нема за що. Але по скупності дрібних факторів і на контрасті з попереднім голінням все ж скинув пів бали.

Отже, що показав мені експеримент:
Вплив засобів для гоління на результат має місце, але з купою застережень:

При використанні спокійного інструменту цей вплив майже не помітний. Можна сказати, його взагалі немає. Але якщо взяти в руки щось екстремальне (а Fatip Piccolo для мене таки екстремальний), то вплив відчутніший. Зокрема, якщо порівнювати Proraso Wood&Spice та Extro Tabacco, невеличку перевагу має Proraso. Але все ж невеличку, не разючу.

А от прозорий гель від Areffa Soap - це вже інше питання. Я його ще перевірю зі спокійною бритвою, але з екстремальною він показав себе пречудово.

Олеся розкрила секрет, що до складу гелю входить екстракт кореню алтеї. Дві хвилини в гуглі показали, що цей екстракт неймовірно добре впливає на шкіру.
Він містить 30-35% слизу, що чинить обволікуючу дію, завдяки чому швидше відновлюються пошкоджені тканини, усувається запалення, зменшується подразнення.
В купі зі слизом, наявні в екстракті дубильні речовини добре впливають на структуру шкіри: розгладжують її, підвищують еластичність, роблять ніжною та пружною.
А ще там є фітостерини, які активізують вироблення колагену, що підтримує нормальний стан шкіри, зберігаючи її пружність та еластичність.

І це далеко не повний перелік смаколиків для шкіри, що містяться в екстракті алтеї. Тож не дивно, що гель створив такі умови, що шкіра була добре захищеною, підготовленою до гоління і дозволяла навіть екстремальній бритві голити ніжно і приємно.
На те, що шкіра була пружною і еластичною я просто не міг не звернути уваги - настільки явно це відчувалося :-)

От така історія :-)))

Ruslan, STEEL, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 253
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyЧт 25 Січ 2024 - 2:36

Отже теория пiдтверджена, ще й з уточненнями.) А я знав, що Олеся фiгнi не порадить.) Цiкаво було б цей гель спробувати в якостi прешейва. Коли пробував дешевий гель пiсля голiння в якостi пришейва, то вiн менi сподобався бiльне нiж крем.)

fill, stanislav-q, andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyЧт 25 Січ 2024 - 9:47

WetShaver пише:
 Коли пробував дешевий гель пiсля голiння в якостi пришейва, то вiн менi сподобався бiльне нiж крем.)
Так як тема зовсім не та, відповідь, будь ласка, у моєму журналі. А питання таке. От намазюкуєтесь ви афтершейвом у якості прешейву. Що саме вас надихає на думку, що воно працює, це намазування? А якщо упевнені, що працює, то враження буль-ласка і відчуття свої - як саме воно працює? Бо кілька разів мазався - геть різниці не відчув. Може воно і в мене працює але я не зрозумів цього?
А трошки конкретніше процес. Тобто скільки брати, скільки часу чекати з нанесення, щось іще треба робити чи ні?
Спасибі.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] вкотре прошу пробачення, Сергію, за ліві толоки у вашому журналі. Але питання множацця. Можете навіть приєднатися до відповідей, як саме ви відчуваєте прешейв на собі.

fill та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyЧт 25 Січ 2024 - 10:38

WetShaver пише:
Отже теория пiдтверджена, ще й з уточненнями.) А я знав, що Олеся фiгнi не порадить.) Цiкаво було б цей гель спробувати в якостi прешейва. Коли пробував дешевий гель пiсля голiння в якостi пришейва, то вiн менi сподобався бiльне нiж крем.)

В принципі так, підтверджена.
І тут дійсно особняком стоїть Олесин гель - він сильно контрастує в роботі, порівняно зі звичайними милами-кремами. Між тими різниця як раз і не принципова.

А щодо того, щоб використати гель в якості пре-шейва, то ні, не цього разу :-)
Для цього в мене є ще один пробник від Олесі, і то як раз універсальна штука - до-для-після. Якось згодом буде на огляді. Та ще й не просто так, а в порівнянні з одним фабричним засобом до-для-після :-)
Той, щоправда, зроблений за іншою технологією, але все одно буде цікаво порівняти.

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyЧт 25 Січ 2024 - 11:18

fill пише:
При використанні спокійного інструменту цей вплив майже не помітний. Можна сказати, його взагалі немає. Але якщо взяти в руки щось екстремальне (а Fatip Piccolo для мене таки екстремальний), то вплив відчутніший. Зокрема, якщо порівнювати Proraso Wood&Spice та Extro Tabacco, невеличку перевагу має Proraso. Але все ж невеличку, не разючу.
Це при використанні спокійного інструменту і спокійному голінні, як ти полюбляеш.  good
А якщо взяти спокійний інструмент і екстремальне гоління (дуже гостре лезо та тиснути і махати бритвою, гонятися за кожним волоском та вискоблювати в біл'ярдний шар, тощо) то, думаю, різниця буде помітною.  biggrin

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 10 EmptyЧт 25 Січ 2024 - 11:26

all75 пише:

... екстремальне гоління (дуже гостре лезо та тиснути і махати бритвою, гонятися за кожним волоском та вискоблювати в біл'ярдний шар, тощо)...

Серед нас є любителі такого :-)))
Я, на щастя, це вже в основному переріс :-)

stanislav-q, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 10 з 20Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: