ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+19
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
ARTURIUS
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
23 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 11:00

mad_fish пише:

Так )

О, клас!
Можливо нарешті познайомимося особисто. А то живемо, здається, недалеко один від одного за київськими мірками, а досі ще не бачились

mad_fish Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 11:44

all75 пише:

Не забываем делать поправку, что все в ВКБ индивидуально. Сергей высказал свое мнение относительно 89 и Кинга. У других пользователей мнения отличаются, естественно , вплоть до диаметрально противоположных: что Кинг эффективней чем 89. Какой станок будет эффективней на вашей щетине/коже - никто не знает, пока не попробуете обе бритвы. Возможно, что все перечисленные станки будут - "не то...", и нужно смотреть на 41 ))) ... 
И что значит "вырос"? Я понимаю "вырос", это когда Кинг брил в ББС, брил, а потом перестал выбривать в ББС (щетина стала жестче или еще что-то поменялось с возрастом).
А если, просто различную косметику (мыло/крем) и лезвия (Feather, BIC, Nacet, Personna) перепробовали с Кингом и желаемого результата не достигли, то это не "вырос", это - неудовлетворен результатом.

Не всегда удаётся точно сформулировать мысль, но факт в том, что около полугода брился Кинг С и был доволен, особенно тем как он бережно относится к коже, а потом по мере продвижения, он если и отвечал требованиям, то с переменным успехом. Огромным плюсом являлось то, что это был почти бесплатный тренажёр для освоения техники) На данный момент есть ощущение, что свой станок я ещё не нашёл, и это было лишь ступенькой к его нахождению. По поводу 41 были такие мысли, что стоит обязательно попробовать :) Также есть предположение, что больше всего могут подойти SE станки с узкой головой (пользование BIC Metal это косвенно подтверждает), заодно и лезвия будут медленнее расходоваться)

fill пише:
Наскільки я знаю, не відкручується.
Та й який в тому сенс? Стандартна ручка не є такою аж надто цікавою. Краще підібрати якусь іншу ручку під себе. У Джаґґерів їх дуже багато різних. А можна ж і якусь іншу взяти, іншого виробника.

І пару слів щодо 3ONE6: у мене є така, дуже її хотів. Але по факту вона виявилася трохи заагресивна для мене. Треба буде її ще покрутити уважніше, є таке в планах на другу половину року.

Полностью согласен, другие ручки выглядят поинтереснее, видел у них и прорезиненные. 

Будет очень жаль если не подойдёт, трудно вспомнить другой такой станок из нержавеющей стали, который бы выглядел так традиционно и сдержанно, и без громоздкой рукоятки. С удовольствием буду следить за развитием событий, надеюсь удастся подобрать к нему лезвие и нивелировать его агрессивность. hi

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 11:51

Meo пише:



Также есть предположение, что больше всего могут подойти SE станки с узкой головой (пользование BIC Metal это косвенно подтверждает), заодно и лезвия будут медленнее расходоваться)...




Будет очень жаль если не подойдёт, трудно вспомнить другой такой станок из нержавеющей стали, который бы выглядел так традиционно и сдержанно, и без громоздкой рукоятки. С удовольствием буду следить за развитием событий, надеюсь удастся подобрать к нему лезвие и нивелировать его агрессивность. hi

Як бюджетний і доступний варіант бритви SE (точніше - 1/2DE) можу порадити Yaqi Katana. Вона трохи зленька, не на кожен день. Але прикольна. І дійсно маневрена.


А щодо 3ONE6, то я дійсно не збираюся опускати руки. Чи ж дарма я його так хотів?! :-)
Там надлишок агресії не є великим, гадаю, під нього поступово можна підлаштуватися

WetShaver, mad_fish та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 20:33

fill пише:
03-04-2024
Rating: 5 / 5
Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Premium

Не можна говорити про дискомфорт, як такого його немає, лише менший комфорт, порівняно з Extra. А от про гостроту можна говорити впевнено - Premium таки гостріше. І це не лише відчуття на шкірі, але й ефективність в роботі. Так, після двох проходів, залишки щетини були помітно меншими, порівняно з двома проходами з Extra. І це при тому, що тиск на бритву був меншим - було просто стрьомно тиснути хоч якось сильно.

Чому чорні Дербі багатьом більше подобаються.) Ось і мені теж Дербі Преміум здалися гострішими та інформативнішими, ефективнішими. Вже не пам'ятаю в яких я бритвах ними голився кілька разів, але гоління було дуже легким і навіть комфортним. Але з ними треба бути напоготові як і з усіма Дербі. До речі днями я вперше поголився Дербі Екстра в зеленій пачці, вони звичайно дуже схожі на ті, що в синій але мені здалося, що вони йдуть трохи легше, гладкіше, і що вони зовсім трохи гостріше. На рівні впевненішого різання щетини просто. Подивлюся скільки вони пропрацюють. Якщо так само як і Дербі Екстра із синьої пачки (чотири рази), то треба брати. Спіймав себе на думці, що леза з зеленої пачки мені навіть нагадали мій улюблений Спутник. Ідуть м'яко, але гострота більше відчувається шкірою, різкість, начебто. Але подразнення немає. Був близько один раз поставити червону цятку, але обійшлося. Волосяна фолікула почервоніла, але кров не пішла.)

fill, Stormfild та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyПт 5 Квіт 2024 - 12:15

fill пише:


Як бюджетний і доступний варіант бритви SE (точніше - 1/2DE) можу порадити Yaqi Katana. Вона трохи зленька, не на кожен день. Але прикольна. І дійсно маневрена.


А щодо 3ONE6, то я дійсно не збираюся опускати руки. Чи ж дарма я його так хотів?! :-)
Там надлишок агресії не є великим, гадаю, під нього поступово можна підлаштуватися

Поразмыслил тут немного, внимательно посмотрел фотографии, и понял что если и брать, то всё же 3ONE6. С прошлого года к нему присматривался, а как прошло время он стал нравится ещё больше. К нюансам бритья думаю приспособлюсь как-нибудь, есть привычка выбрать одну хорошую вещь и потом пользоваться годами, а здесь так вообще она способна прослужить всю жизнь. Этим пожалуй и ограничусь в своих поисках железа)

fill та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyПт 5 Квіт 2024 - 12:15

WetShaver пише:


Чому чорні Дербі багатьом більше подобаються.) Ось і мені теж Дербі Преміум здалися гострішими та інформативнішими, ефективнішими. 

Гадаю, всі мої проблеми з Derby Premium, пов’язані як раз з його гостротою і деякими індивідуальними особливостями самого леза. Ну там градус заточування, товщина метало  чи ще щось.
Зараз руки вже стали трохи прямішими, і ці проблеми до певної міри вдається нівелювати. Ну й лезо, відповідно, розкривається набагато приємніше.

А щодо різниці в лезах Extra з пачок різного кольору, то тут скоріше питання в тому, що умови експерименту неможливо відтворити на 100%. Десь щось завжди інше - виспався чи недоспав, настрій хороший чи не дуже, зволожив шкіру на 5 балів чи на 7, потримав пре-шейв 20 секунд чи 45 тощо. Тому певна різниця відчувається, але все це на рівні похибки. 
Я теж відчував, що кожне лезо трохи інше, але не писав про це, бо там тої різниці децл, на 99% леза однакові.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyПт 5 Квіт 2024 - 12:32

Meo пише:


Поразмыслил тут немного, внимательно посмотрел фотографии, и понял что если и брать, то всё же 3ONE6. С прошлого года к нему присматривался, а как прошло время он стал нравится ещё больше. К нюансам бритья думаю приспособлюсь как-нибудь, есть привычка выбрать одну хорошую вещь и потом пользоваться годами, а здесь так вообще она способна прослужить всю жизнь. Этим пожалуй и ограничусь в своих поисках железа)

Попри моє певне розчарування від 3ONE6, я ні секунди не шкодую, що її взяв.
Бритва сама по собі суперова, дуже красива і якісно зібрана. По дизайну вона мені подобається більше, ніж Rocca, якість співмірна. Голить 3ONE6 загалом теж добре, лише слід до неї себе привчити. Гадаю, це цілком по силі.

Розчарування викликане не стільки бритвою, скільки несправдженими сподіваннями. На одному з британських форумів хтось влучно зауважив: ми всі чекали 89-ту в нержавійці, а отримали зовсім іншу бритву. От це саме про мене :-)

Та тим не менше, мати таку бритву в колекції - це дуже приємно. Тим більше з моєю лояльністю до бренду Edwin Jagger :-)

У мене варіант з ручкою з нержавійки. Загалом приглядав собі з алюмінієвою ручкою, щоб мати баланс у бік голови. Але підвернулася з нержавійкою по дуже привабливій ціні, тому і взяв. Та нержавійка виявилась досить непоганою, за балансом десь посередині. Навіть сподобалось :-)

Коли мій 3ONE6 повернеться до мене з тестів, я поганяю його з легшою ручкою для цікавості, щось маю таке в загашнику. Але привчати себе буду все ж до рідної ручки - не люблю колхозити хороші речі :-)

А щодо завершення пошуків, то тут як пощастить :-)
Для мене 3ONE6 дійсно стала останньою бритвою, яку я купив на цей час. Й довгий час до покупки це була єдина бритва, яку я ще хотів мати, і зараз дійсно нічого не хочу купувати.
Спробувати - так, купувати - вже ні, всього достатньо, ще б і продав би щось :-)

Але твій досвід може бути іншим :-)))

WetShaver, Wolfskin, ARTURIUS, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyПт 5 Квіт 2024 - 12:33

05-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Premium
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Ogallala Bay Rum Cologne
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

По можливості постараюсь коротко :-)

Початок, як завжди: пре-шейв після душу і по ньому натитрання обличчя стіком.
Згадав раптом, що в мене ж не один борсучок в колекції :-)
Тож витягнув з шухляди сільвертіп Zenith 506A Extra.

Хороший помазок, приємний. Він відносно невеликий, м’якенький, має ворс у формі вентилятора, добре тримає воду і помітно збільшується в об’ємі після намочування.

В плані роботи помазком нічого не вигадував - працював, як і з усіма іншими. Не став, хіба що, мочити кінчики попередньо, додавав воду по ходу. Помазок добре розчепірився, чудово збивав мило. Результат - класна слизька піна в достатньому об’ємі.

На відміну від DS Cosmetic цей помазок м’якший, дещо лагідніше працює на обличчі. Гадаю, якийсь час його поганяю, хай китайчик відпочине :-)

Реабілітація леза Derby Premium продовжується :-)
Як би дивно це для мене не було, але лезо відпрацювало відмінно. Воно відчувалося цілком гостреньким і голило відповідно. Здається, трохи затупилося, але з гостротою ще все ок.

Два проходи пройшли взагалі без питань. Звичайно ж, лезо трохи тримає в напрузі, але все не так страшно. На третій прохід трохи зібрався і намагався проходити всі стрьомні місця дуже обережно. Майже вдалося, в одному місці щось зачепив, але все інше - у повному порядку.

Знову вирішив нанести маску з залишків піни. Мабуть дарма, трохи підсушило. Не буду більше. Принаймні, поки користуюсь прешейв-милом.

Одеколон Ogallala Bay Rum Cologne припік в межах своєї норми і добре підсушив ту цятку, що був її поставив. Стан шкіри - перфект!

Про молочко навіть забув на якийсь час. Але потім згадав і таки наніс - воно саме себе не прикінчить :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, Романюк, Wolfskin, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyСб 6 Квіт 2024 - 16:15

fill пише:


Попри моє певне розчарування від 3ONE6, я ні секунди не шкодую, що її взяв.
Бритва сама по собі суперова, дуже красива і якісно зібрана. По дизайну вона мені подобається більше, ніж Rocca, якість співмірна. Голить 3ONE6 загалом теж добре, лише слід до неї себе привчити. Гадаю, це цілком по силі.

Розчарування викликане не стільки бритвою, скільки несправдженими сподіваннями. На одному з британських форумів хтось влучно зауважив: ми всі чекали 89-ту в нержавійці, а отримали зовсім іншу бритву. От це саме про мене :-)

Та тим не менше, мати таку бритву в колекції - це дуже приємно. Тим більше з моєю лояльністю до бренду Edwin Jagger :-)

У мене варіант з ручкою з нержавійки. Загалом приглядав собі з алюмінієвою ручкою, щоб мати баланс у бік голови. Але підвернулася з нержавійкою по дуже привабливій ціні, тому і взяв. Та нержавійка виявилась досить непоганою, за балансом десь посередині. Навіть сподобалось :-)

Коли мій 3ONE6 повернеться до мене з тестів, я поганяю його з легшою ручкою для цікавості, щось маю таке в загашнику. Але привчати себе буду все ж до рідної ручки - не люблю колхозити хороші речі :-)

А щодо завершення пошуків, то тут як пощастить :-)
Для мене 3ONE6 дійсно стала останньою бритвою, яку я купив на цей час. Й довгий час до покупки це була єдина бритва, яку я ще хотів мати, і зараз дійсно нічого не хочу купувати.
Спробувати - так, купувати - вже ні, всього достатньо, ще б і продав би щось :-)

Але твій досвід може бути іншим :-)))

Про качество кажется на форуме видел, что у этой серии станков практически не встречается сильных дефектов и они проходят тщательный контроль. 

Когда-то мне казалось что Rocca чуть ли не идеал, а сейчас посмотрел сравнения этих станков и эта её матовость и толстенная ручка как-то не моё, наверное если бы и брал то только в полностью чёрном цвете.. Вообще как могут меняться вкусы со временем, раньше был в основном за хайтек и контемпорари, а потом откуда-то из глубин подсознания тихонечко подкрался ренессанс, теперь вот нравятся всякие допотопные классические вещи, или если быть точнее нравится и старинное, и современное, каждое по-своему)

Схожие впечатления, что это как минимум коллекционная бритва :)

fill, Wolfskin та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyСб 6 Квіт 2024 - 18:17

Meo пише:


Про качество кажется на форуме видел, что у этой серии станков практически не встречается сильных дефектов и они проходят тщательный контроль. 

Когда-то мне казалось что Rocca чуть ли не идеал, а сейчас посмотрел сравнения этих станков и эта её матовость и толстенная ручка как-то не моё, наверное если бы и брал то только в полностью чёрном цвете.. Вообще как могут меняться вкусы со временем, раньше был в основном за хайтек и контемпорари, а потом откуда-то из глубин подсознания тихонечко подкрался ренессанс, теперь вот нравятся всякие допотопные классические вещи, или если быть точнее нравится и старинное, и современное, каждое по-своему)

Схожие впечатления, что это как минимум коллекционная бритва :)
А мне Рокка наоборот больше с берестой нравится, остальное все скучное :)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill, Wolfskin, Kitten911, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyСб 6 Квіт 2024 - 20:48

Изотовец пише:

А мне Рокка наоборот больше с берестой нравится, остальное все скучное :)

Когда только начал интересоваться темой, набор с берестой в общем-то и нравился больше всего, сейчас посмотрел и по прежнему нравится, это и очень стильно, ощущение дороговизны, нержавейка, непохожесть на других, тут ничего не скажешь, с удовольствием приобрел бы и для коллекции и для пользования, вместе с помазком и подставкой) Могу лишь скромно надеяться что когда-нибудь соберу с 3ONE6 такую комбинацию для SOTD, после которой будет понятна задумка, почему выбор пал на простенькую викторианскую классику :)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyПн 8 Квіт 2024 - 12:51

Meo пише:


Вообще как могут меняться вкусы со временем, раньше был в основном за хайтек и контемпорари, а потом откуда-то из глубин подсознания тихонечко подкрался ренессанс, теперь вот нравятся всякие допотопные классические вещи, или если быть точнее нравится и старинное, и современное, каждое по-своему)


Хай-тек - це цікаво, правда. Є дуже непогані варіанти бритв, оформлені в цьому стилі.
Та дійсно чомусь більше тягне у бік класичних чи близько того форм. 
Мабуть тому, що все найзруніше для рук було вигадане років 100-150 тому, далі вже йдуть просто варіації на тему. І на ті варіації цікаво подивитись, а тримати в руках приємніше оригінал, якщо так можна сказати :-)

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyПн 8 Квіт 2024 - 12:52

07-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Premium
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Ogallala Bay Rum Cologne
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Постараюсь коротко :-)

Гоління без змін і з хорошим результатом.

Щоразу матюкаюся на прешейв-мило, але, як той їжачок, продовжую колотися :-)
Вже думав навіть перекинути його на ванну, щоб приймати з ним душ. Та зупинився - доб’ю таки, менше 40-ка грам лишилося, фігня по суті :-)

Стік потроху стирається, вже й не так зручно ним натирати обличчя, але поки що є з чим працювати. Тож і працюю.

Піну збивав Зенітом. Приємно, що він виявився дуже класним для цієї задачі. Трохи підмочив кінчики перед початком збивання і потім ще разок в процесі, щоб піна не була надто густою. Ну й отримав, що хотів: слизька вкривиста піна, ТТХ - топ! :-)

У мене не відклалося в пам’яті, чи працює прокляття третього сеансу для Derby Premium, але про всяк випадок старався бути обережним.
Лезо ще трохи втратило гостроти і стало дуже приємним і комфортним. Навіть дивуюсь, як я цього не помічав раніше :-)
Тож, поголився без пригод - чисто, якісно, легко, з однією маленькою помарочкою, на яку годі й звертати увагу. Епідерміс цілий, ніщо не вказує на якісь проблеми.

Одеколнчик від Ogallala припік у свій характерний спосіб. Для спиртового засобу це могло б бути і занадто, але для бей рум - нормально. І головне, що шкіра після його використання просто пашить здоров’ям. Бей рум мені і раніше подобався, але зараз я просто в захваті від нього :-)

Молочко Areffa Soap Summertime потроху добиваю, вже вичавлюю останні краплі. Ще пару раз, і з ним буде все. І це добре :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 9 Квіт 2024 - 12:30

09-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Premium
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Ogallala Bay Rum Cologne
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Думаю, що зможу коротко :-)

Цікаве гоління з майже прогнозованими наслідками :-)

Почалося все буденно: пре-шейв після душу на мокре обличчя. Розмилив його і став наносити стік. Писав вже, що стік сильно зменшився, його вже важкувато тримати в руках. І по ходу він втрачає вже не тільки в довжині, а й трохи в ширині :-)
Щось я трохи протупив. Треба було заміряти не лише довжину стіка, а й його вагу, це було б наочніше по витратам. Втім, це всього лиш мило - чи варте воно аж такої скрупульозності? :-)

Для леза Derby Premium це був четвертий і останній сеанс на цьому тесті. Прокляття третього сеансу наче його не торкнулося. Натомість четвертий був дещо невпевнений.
Спершу все було ок. Відчувалося, що лезо підсіло ще і голило більш-менш комфортно. Проблеми відчулися на третьому проході. На ньому гостроти вже відверто не вистачало. Лезо стало якимось наче зазубреним. А щоб досягти прийнятного результату довелося на нього підтискати і проходити деякі місця по кілька разів.
Зрозуміло, що за таких умов уникнути коцок було важко, і парочку таки поставив. Але епідерміс в цілому лишився неушкодженим, дивно навіть.
Вирішив не знижати оцінку, нічого страшного загалом не сталося.

Підбиваючи підсумки тесту леза Derby Premium можу сказати, що в цілому це непогане лезо. Раніше в мене з ним були проблеми, воно мене постійно кусало. Зараз все виявилося набагато приємнішим. Лезо на дотик здається тоншим, ніж Derby Extra, є помітно гострішим і, можна сказати, більш комфортним.

До недоліків леза сміливо віднесу те, що воно швидко втрачає гостроту. І якщо на другому-третьому сеансах з цим можна миритися, і це навіть дає трохи розслабитися в процесі гоління, то на четвертому втрата гостроти вже створює певні проблеми. Звичайно ж можна було б спробувати відправити лезо на п’ятий сеанс і перевірити - може в Derby Premium також присутнє "самозаточування", як в Derby Extra. Але, оскільки є інші Derby на черзі, не став цим займатися.

Та й не варте це лезо такої уваги. Свої чотири сеанси, хоч і з натяжкою, воно відпрацьовує і для нього цього більш ніж достатньо.
Для себе зрозумів, що лезо має право на існування. Купувати його блоками я не буду, але й не завжди відмовлятимусь від нього, якщо раптом трапиться в руки.

Завершення гоління теж вже звичне. Спершу бейрумівський одеколон Ogallala. На диво, припік він дещо менше, ніж зазвичай.

А потім за кілька хвилин молочко Areffa Soap Summertime, щоб вже закінчити ним найближчим часом :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Ігор Стетхем і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyЧт 11 Квіт 2024 - 15:16

11-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Blue Bird
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Ogallala Bay Rum Cologne
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Коротко - це не про сьогодні :-)

Нове лезо, нові враження, є про що сказати :-)

Інші учасники незмінні, нема чого особливого додати. Хіба що те, що я почав розуміти тих, хто каже, що при збиванні стіка навколо розлітається піна :-)
Сьогодні щось поганенько витрусив Зенітівського борсучка та ще й кінчики попередньо намочив надто сильно. Тож отримав на старті просто якийсь шампунь на обличчі. Зрозуміло, що по ходу воду вже не додавав, а от помазком помаслати таки довелося, щоб хоч якусь густоту зобразити :-)
Сильної густоти не вийшло, натомість походу стирав піну з усього себе, з умивальника, з плитки, з дзеркала... :-)
Та як би там не було, голитися по такій піні можна було без жодних проблем. Це великий плюс до мила, однозначно!

А тест лез Derby продовжується, і сьогодні новий піддослідний кролик. Вірніше, птах - Derby Blue Bird.

Derby Blue Bird - лезо-примара і лезо-ковток свіжого повітря в стайні Derby :-)
Воно випускалось компанією досить недовгий час. Пропонувалось, як преміальне лезо для перукарень. Воно виготовлене з тонкого листа шведської сталі марки Sandvik і має все той самий набір покриттів, як і Extra з Premium. Але воно гостріше за них обох. Принаймні так пишуть.
Певний час Blue Bird пропонувалися у форматах DE та 1/2 DE. Згодом виробництво скоротилося лише до половинок, суто для перукарських потреб. А вже 2018-ого року виробництво Blue Birds припинилося повністю.

Є також інформація (як стверджують, від самого виробника), що Blue Bird - це приватна марка, що її випускала компанія Derby. Так само, як і інша "пташина" марка - Concord. З того ж джерела відомо, що Blue Bird і Concord - це одне й те саме лезо в різних упаковках.
Не можу цього перевірити, тож віритиму на слово :-)

Свого досвіду з Blue Bird я не маю, це буде мій перший раз. Тим цікавіше :-)
Перед тестом вдалося роздобути одне лезо, тож витисну з нього вражень по максимуму :-)

З першого ж руху стало зрозуміло, що нічого спільного ні з Extra, ні з Premium Blue Bird не має. Воно відчувається достатньо гострим, гострішим за обидві ті моделі, і зовсім не позбавлене комфорту. А ще воно дуже шумне, зрізає щетину з добре чутним шурхотом.

Цей шурхіт майже напевно пов’язаний з тим, що лезо тонке. У 89-ій лезо притискається до верхньої кришки на певній відстані від кромки. І цього достатньо, щоб викликати вібрацію тонкого леза, а відтак і шурхіт.

Ця вібрація не заважає при голінні на перших проходах, але на третьому міцно тримає в напрузі, адже вібрація з великою ймовірністю може привести до травмування. В одному місці так і сталося, на щастя - не сильно.

В усьому іншому гоління пройшло дуже добре, шкіра ціла, не зчесана. Одеколончик Ogallala припік в межах своєї норми, а молочко Areffa Soap просто завершило приємне гоління :-)

Оскільки лезо в мене всього одне, і купити інше вже важкувато, то я трохи зміню умови тесту і прожену його ще в інших бритвах. Спробую підібрати такі, де вібрація може бути меншою, щоб отримати інші враження.

Гадаю, зміна умов тесту не буде великою крамолою, адже враження у 89-ій я про лезо склав, і це беззаперечно позитивне враження. А що буде в інших - побачимо :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, STEEL, WetShaver, vicbro, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyПт 12 Квіт 2024 - 20:00

Недаремно вони напевно напис Хай-Стейнлес зробили. Просто як Февер!) Досить добре, леза фіксуються в бритвах із нержавіючої сталі. Наскільки я пам'ятаю в тебе є Едвін Джагер з нерж?)
Загалом у будь-якому станку буде цікаво побачити цей рідкісний тепер екземпляр. Головне не у Фатіпі!)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6953
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyПт 12 Квіт 2024 - 20:13

Почитав свої давні враження у відповідній темі і вийшло що ні в R89 ні в R41 це лезо мені не сподобалось. Підозрюю, що зараз у шаветі воно працювало би так, як треба.

WetShaver та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyПт 12 Квіт 2024 - 20:18

Ruslan пише:
Почитав свої давні враження у відповідній темі і вийшло що ні в R89 ні в R41 це лезо мені не сподобалось. Підозрюю, що зараз у шаветі воно працювало би так, як треба.
Шкода що зникло це лезо, цікавий був варіант, серед інших Дербі. Але виробники рахують інакше.)

Ruslan та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyСб 13 Квіт 2024 - 11:53

WetShaver пише:
Недаремно вони напевно напис Хай-Стейнлес зробили. Просто як Февер!) Досить добре, леза фіксуються в бритвах із нержавіючої сталі. Наскільки я пам'ятаю в тебе є Едвін Джагер з нерж?)
Загалом у будь-якому станку буде цікаво побачити цей рідкісний тепер екземпляр. Головне не у Фатіпі!)

Фатіп у мене в планах :-)))
Але на четвертому сеансі, якщо лезо до того часу доживе :-)

Тут справа більше не в матеріалі, а в тому, як і де лезо притискається до верхньої кришки. У 89-ій це дві поздовжні рейки, які відстоять на 3-4 мм від ріжучої кромки. От на цих міліметрах лезо і вібрує.
У Фатіпі ж лезо притискається всією площиною нижньої плити, ще й нею ж підтримується знизу по всій ширині. Тобто лезо не має вільного ходу вниз, а вгору хід дуже обмежений. Тож, в плані фіксації леза Фатіп виглядає дуже перспективно. Принаймні, теоретично :-)

WetShaver, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyСб 13 Квіт 2024 - 11:57

Ruslan пише:
Почитав свої давні враження у відповідній темі і вийшло що ні в R89 ні в R41 це лезо мені не сподобалось. Підозрюю, що зараз у шаветі воно працювало би так, як треба.

Я теж їх перечитував перед тим, як самому тестувати, пам’ятаю цей момент.

І тут може бути два пояснення:
По-перше, от ця сама вібрація. Вона дійсно може бути не дуже приємною.
А по-друге, зустрічав повідомлення, що у випадку Derby Blue Bird був поганий контроль якості. Чомусь. І траплялося так, що навіть в одній пачці леза могли випадковим чином голити чудово голити, або ж не голити взагалі.

Ruslan та WetShaver Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyСб 13 Квіт 2024 - 12:03

WetShaver пише:

Шкода що зникло це лезо, цікавий був варіант, серед інших Дербі. Але виробники рахують інакше.)

Вони є на Razor Blade Club по ціні 0,75 євро за пачку.
На сайті пише, що доставка у будь-яку точку світу.
Заради пачки Blu Bird нема сенсу ганяти поштовий диліжанс, але набрати всякого цікавого і докинути туди пачечку цих - можна й спробувати

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyСб 13 Квіт 2024 - 13:01

13-04-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Derby Blue Bird
Brush: Vulfix 404
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Ogallala Bay Rum Cologne
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Вихідний, тож можна і не коротко :-)

Тим більше, є про що розказати.

На друге гоління в межах тесту Derby Blue Bird взяв іншу бритву - Yaqi Mellon. І інший помазок - Vulfix 404.

Бритва Yaqi Mellon мені подобається. Це м’якенька і приємна бритва. Головне пам’ятати, що вона не створена для BBS. Можна, звичайно ж, витиснути з неї той BBS, але це досить кривава історія. А от пристойний DFS з нею отримати легко і ненапряжно.
Голову Yaqi Mellon я купував окремо, і зараз вона в мене живе на важкій разороківській ручці з нержавійки. І це вдале поєднання. Конструкція має рівномірний розподіл ваги, тримати бритву в руках приємно і голитися приємно не менше.

Помазок Vulfix 404 Grosvenor - найменший в моїй колекції. Це мікс борсука і кабана, діаметр вузла 23 мм. Помазок теж один з моїх улюблених, має свою харизму.
Він названий іменем відомого англійського аристократичного роду Гровенорів. Голова роду традиційно носить титул герцога Вестмінстерського.
Нинішній глава роду - 33-річний Гью Ричард Луї Гровенор, бізнесмен і мільярдер. Він є далеким нащадком гетьмана Петра Дорошенка - через дружину Пушкіна Наталію Гончарову (Ланську), яка є праправнучкою гетьмана. Зрозуміло, що й сама Наталка та її чоловік, є герцоговими пращурами. І там же в компанії пращурів є й російський цар Микола І.

Але то все так, до слова :-)

Збити піну Гровенором, то як два пальці об асфальт - легко і просто. Піну зробив не дуже густу, але робочу на всі 100. На три проходи її вистачило з гаком.

Піна вийшла слизькою сама по собі. А враховуючи конструкцію верхньої кришки Yaqi Mellon, бритва по ній просто літала - ледь втримував :-)

А от лезо Derby Blue Bird в цій бритві дещо розчарувало.
Воно, здається, вібрує трохи менше. І воно не таке співуче - акустика в Double Open Comb відчутно гірша.
Гостроти лезу вистачає. Але сьогодні воно було якимось неприємно різким. І це дуже напрягало. Чесно сказати, сподівався на кращу поведінку леза, але маємо, що маємо.

На додачу ще й провиткав в одному місці: знаю ж, що на BBS не можна йти, та в якийсь момент руки побігли вперед голови, тож отримав трохи цяток.
І для повноти вражень ще й зрізав якийсь артефакт на підборідді. Довелося навіть діставати прорасівський гель від порізів (не вписав у статистику). Тут питання не до леза і не до бритви. Але все воно якось склалося купи, тож скинув пів бала з рейтингу гоління.

Втім, є й хороші новини: докінчив одеколон Ogallala Bay Rum Cologne там молочко Areffa Soap Summertime Milk.

Одеколон мені сподобався. Так, він припікає. По-своєму. Але він не пустий, в ньому є доглядальні компоненти. Це відчувається і по кольору (мутнуватий) і на дотик (руки наче жирнуваті після нього).
Відтак, стан шкіри після використання завжди відмінний.
А ще аромат бей рум - чесний, чистий, конкретний, чоловічий.
Задумався над придбанням повноцінної пляшки :-)

Ну а молочко - дуже приємна річ у неспекотну погоду, дуже добре доглядає за шкірою. При тому, не лише за шкірою обличчя - користувався ним на різних ділянках тіла, дає хороший ефект.
Братиму ще, але в іншій пляшці :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, mad_fish, Batman і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyСб 13 Квіт 2024 - 13:11

fill пише:


Вони є на Razor Blade Club по ціні 0,75 євро за пачку.
На сайті пише, що доставка у будь-яку точку світу.
Заради пачки Blu Bird нема сенсу ганяти поштовий диліжанс, але набрати всякого цікавого і докинути туди пачечку цих - можна й спробувати
Так, дякую, побачив. Знаю давно цей сайт, хоч жодного разу не замовлял з нього. Що цікаво, коштуюсь вони так само як звичайні Дербі Екстра. Але одразу було зрозуміло, що вони краще!) А от Уста і Преміум, дорожче!)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyСб 13 Квіт 2024 - 13:17

Мабуть для більшого комфорту цього леза треба, щоб воно не так прямо стирчало в голові. Було більше сігнутим. Може й справді в Фатіпі краще себе покаже. Але Фатіп він такий, ледь натиснеш, чи втратиш контроль, він тут як тут, щось знесе.)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyСб 13 Квіт 2024 - 13:18

WetShaver пише:

Так, дякую, побачив. Знаю давно цей сайт, хоч жодного разу не замовлял з нього. Що цікаво, коштуюсь вони так само як звичайні Дербі Екстра. Але одразу було зрозуміло, що вони краще!) А от Уста і Преміум, дорожче!)

Теж ніколи там не замовляв.
Треба якось зібратися з духом, розібратися з хотєлками і таки щось замовити :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 18 з 20Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: