ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+19
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
ARTURIUS
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
23 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyСб 13 Квіт 2024 - 13:20

WetShaver пише:
Мабуть для більшого комфорту цього леза треба, щоб воно не так прямо стирчало в голові. Було більше сігнутим. Може й справді в Фатіпі краще себе покаже. Але Фатіп він такий, ледь натиснеш, чи втратиш контроль, він тут як тут, щось знесе.)

Та немає зараз під рукою нічого такого, що сильно крутить лезо. Хіба що в косоріз вставити.
Але якось сртьомно, стрьомніше, ніж у Фатіп :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyСб 13 Квіт 2024 - 20:21

Ну у Фатіпі лезо більше згинається ніж у Меллоуні. А що за косоріз, Перкер чи Герман слант. Ти ніби казав, що тобі Паркер більше підійшов, з порівнянною ефективністю. Просто я забув якийсь із слантів у тебе був у гостях, а який особисто твій.)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyСб 13 Квіт 2024 - 22:47

WetShaver пише:
Ну у Фатіпі лезо більше згинається ніж у Меллоуні. А що за косоріз, Перкер чи Герман слант. Ти ніби казав, що тобі Паркер більше підійшов, з порівнянною ефективністю. Просто я забув якийсь із слантів у тебе був у гостях, а який особисто твій.)

У мене Герман слант. А в гостях був Паркер. 
По формі голови вони здаються один в один. Але працюють зовсім по-різному, і Паркер таки приємніший

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПн 15 Квіт 2024 - 12:49

15-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Gillette Tech 1970s England
Blade: Derby Blue Bird
Brush: Omega 80280
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Alex EXPLORER
Additional Care: Fitodoctor VELOUR

Ніяких коротко :-)

Девізи сьогоднішнього гоління:
- до і для - Життя іде, і все без коректур;
- інструменти - В бій ідуть самі "старики";
- після - Як я малим збирався навесні піти у світ незнаними шляхами;
- настрій - Ob-La-Di, Ob-La-Da :-)))

Пре-шейв і мило для гоління незмінні вже протягом півтора місяця, без коректур. Добиваю обидва, процес іде :-)
Гліцеринове мило вже просвічується і товщину має, як кілька аркушів паперу. Тож недовго йому ще лишилося :-)
А стік ще тримається. Лишилося теж небагато, але все ж є ще з чим працювати. Працюю :-)

Оскільки продовжую тест Derby Blue Bird в різних бритвах, вирішив заразом протестити зі стіком і різні помазки. І сьогодні дістав з шухляди своїх "стариків".
Помазок - Omega 80280, мій перший нормальний пензель у сучасному ВКГ. Йому вже років і років. Але він все ще живий, хоч останнім часом і не часто буває в роботі. Ну й за ці роки він давно вже приведений у форму - не колеться, не дряпає.

Піну кабанчик збив легко, з приємними відчуттями на обличчі. По ходу трохи підмочував кінчики, отримав піну середньої консистенції - слизьку, робочу, достатньо вкривисту.

Для гоління дістав ще одного "старичка" - бритву Gillette Tech англійського розливу 1970-их років. В мене ця бритва відносно недавно, але сама по собі вона старенька.

Голить Tech дуже м’яко і комфортно. Навіть трохи з надлишком :-)
Сама бритва маленька, легенька, маневрена - нею можна махати, як шаблею, на неї можна і треба тиснути, якщо потрібен результат.

З Tech-ом все свято може зіпсувати лише лезо. Але у випадку з Derby Blue Bird ніщо не було зіпсоване.
Лезо не вібрувало, звучало тихо, давало ліише легкий шурхіт зрізуваної щетини. Гострота леза була вдалою для цієї бритви. Тобто, голило легко, якісно та нетравматично. Так, довелося трохи потиснути, це до певної міри позначилось на шкірі, але зовсім трохи, не страшно.

На підборідді довелося акуратно обходити якусь фігню, що вискочила напредодні, але вдалося добре і без кровопускання. Я - молодець! :-)

Позаяк попередні засоби після гоління в мене закінчилися, вирішив спробувати щось зовсім нове і незнане. І таке в мене знайшлося :-)

Лосьон - Alex EXPLORER. Це французський масмаркет виробництва компанії Bradoline. Купив якось на МейкАпі, докинувши у замовлення дружини :-)

Після гоління лосьйон припік, може сильніше, ніж я очіківав, але не до крику.
Про аромат мені важко говорити. Він дуже тихий, ледь вловимий. Щось трохи солодкувато-кислувате, свіже, може якісь квіточки-травки в ньому є. І ментол. Його не відчуваєш на шкірі, лише на нюх.
Певно, найкращим словом для опису аромату буде російське "невнятный". Але він не відштовхує, досить приємний, літній.
Ну й для мене добре, що ментол не виїдає очі :-)

По доглядальним властивостям - непогано. Лосьон досить швидко вбирається шкірою, хоча ще секунд 5-10 трохи липне. Після того - все ок, і шкіра добре доглянута.

Тож, перше враження цілком позитивне, на 4.5 з 5-ти.

На закуску вирішив спробувати крем після гоління українського виробництва Fitodoctor VELOUR. Теж кинув на здачу в дружинине замовлення на МейкАпі :-)

Тюбик невеличкий, 44 г. І коштує 20 грн :-)
За описом, містить екстракти м'яти, зеленого чаю, інші компоненти, які чинять антисептичну дію на епідерміс, сприяють його заспокоєнню і швидкому загоєнню дрібних порізів.

Сам по собі крем має легку структуру і наноситься без жодних зусиль. Має злегка зеленкуватий колір, а пахне стандартно, як крем, нічого особливого.

При нанесенні відчуваєш, що крем жирненький. Вбирається не швидко, але дія на шкіру в нього хороша - шкіра дійсно зволожена і м’яка.
Не думаю, що таке буде добре на літо, але на зиму і демісезон може бути.

Ну й невеличкий об’єм робить його хорошим кандидатом на спакування у дорожний несесор :-)

А головне:
Ob-la-di, ob-la-da
Life goes on, brah
La, la, how the life goes on :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

STEEL, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПн 15 Квіт 2024 - 17:02

Вчера как раз просматривал тему [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] :)

WetShaver та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПн 15 Квіт 2024 - 18:19

Meo пише:
Вчера как раз просматривал тему [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] :)

Класна тема :-)
Мені було цікаво її почитати, а потім перекласти

WetShaver та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 11:39

17-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: Derby Blue Bird
Brush: Proraso
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina
Additional Care: PREP Crema Dermoprotettiva

І знову не зовсім коротко :-)

Сьогоднішнє гоління пройшло під девізом Forza Italia! :-)
Взяв у роботу Fatip Piccolo, а до нього в компаныю повитрушував усе італійське, що знайшов у хаті :-)

Так, незмінними лишилися мило і пре-шейв. Останній вже так просвічується, що якби він не був жовтуватого кольору, то я б у банці його вже й не знайшов би :-)

Для збивання піни взяв кабанчика Proraso. Останнім часом він рідко мені потрапляє в руки - якось охолов я до кабанів, синтетика рулить! :-)
Але час від часу струсити з нього пил все ж таки треба :-)

Для роботи на обличчі помазок Proraso все ж таки виявився трохи завеликим. Працює, звичайно ж, але треба бути уважним, щоб не розльопати піну на всю ванну.
Та як би там не було, зі своєю задачею помазочок впорався на відмінно, дав приємну піну середньої густоти.

Незмінним також було лезо - все те ж Derby Blue Bird, вже на 4-мо сеансі. А працювало воно в бритві Fatip Piccolo. Я не наважився поставити Blue Bird в нього раніше, адже Fatip є для мене непростою і не дуже прогнозованою бритвою.

Спершу здалося, що лезо стало сходу рівно. Принаймні на перших двох проходах різниці у вильоті я не відчував.
Намагався голитися ніжно, ледь торкаючись бритвою обличчя. І, в принципі, все було добре. Лезо міцно зафіксувалося між плитами, не вібрувало, не співало.
Чутно і відчутно було, як зрізається щетина. Але на дотик, під час вмивання між проходами відчувалося, що зрізається все ж недостатньо. Так би мовити, результат не відповідав докладеним зусиллям.
Тому всі надії було покладено на третій прохід. І тут головне було не перестаратися :-)

На третьому проході стало зрозуміло, що лезо все ж таки стало криво, з одного боку воно виступало трохи більше, ніж з іншого.
А ще стало зрозуміло на цьому проході, що лезо вже підсіло.
По-перше, воно залишало по собі не дуже добре проголені ділянки, тож довелося хоч і акуратно, та все одно шовгати по кілька разів.
По-друге, вуса знизу в гору більший виліт голити відмовився геть і зовсім.

Від гріха подалі більше став користуватися коротким вильотом. Тим більше, що це останній сеанс для леза, і дбати про рівномірність зносу кромки на різних сторонах леза вже не мало сенсу.

Лезо Derby Blue Bird відпрацювало в мене чотири сеанси у чотирьох різних бритвах. І воно мені загалом сподобалося, оцінка десь на 3\4 від відмінно.
Воно гостреньке, його можна назвати комфортним і ефективним.
Єдиним недоліком виявилася його товщина, через що лезо вібрує, а відтак схильне до нанесення травм. Тож, ним або ж треба голитися дуже обережно, або ж підібрати під нього бритву, яка фіксує лезо ближче до різучої кромки.

Fatip Piccolo - один з таких варіантів. Попри всю його вередливість, лезо він приборкав і видав цілком прийнятний результат.
В одному місці таки трохи поранився, але в усьому іншому все обійшлося добре, і своє якісне гоління я таки отримав.

Щоправда, трохи за рахунок епідермісу. Наніс лосьон SV Stella Alpina, і він добряче так припік. Хоч і наніс його багато, і можна було очікувати такого, та було все ж більше, ніж чекав.
До речі, зрозумів, що так багато наносити цього лосьйону немає сенсу - він жирний, як багато італійських, і у великій кількості довго вбирається, не вивітрюється, як просто спиртовий лосьйон.

Аромат у лосьона класний - трав’яний, терпкуватий - мені подобається. ТТХ теж на найвищому рівні, догляду дає за очі.

Проте Fatip - та ще падла :-)
Все ж таки добряче зніс епідермісу, навіть після загоювального лосьона шкіра пекла в деяких місцях.
Тож на допомогу покликав крем PREP Crema Dermoprotettiva.
З переляку теж наніс його забагато. Та він все ж швидко увібрався.
Крем добре заматував шкіру, але пекучість не прибрав, а навіть посилив. Вирішив дати йому пару хвилин, а потім змити.
Втім, на диво, через пару хвилин шкіра повнісю заспокїлася. Стало так добре, що й не відчувалося, що голився - жодного припікання, жодних фантомних відчуттів.
Таки так, воно робе! :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911, mad_fish і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 11:57

А о макарошках ни слова))))

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 16:29

Kitten911 пише:
А о макарошках ни слова))))

Макарошки - це смачно :-)))

WetShaver та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 11:58

fill пише:
15-04-2024

Rating: 5 / 5
Razor: Gillette Tech 1970s England
Blade: Derby Blue Bird

З Tech-ом все свято може зіпсувати лише лезо. Але у випадку з Derby Blue Bird ніщо не було зіпсоване.
Лезо не вібрувало, звучало тихо, давало ліише легкий шурхіт зрізуваної щетини. Гострота леза була вдалою для цієї бритви. Тобто, голило легко, якісно та нетравматично. Так, довелося трохи потиснути, це до певної міри позначилось на шкірі, але зовсім трохи, не страшно.
Що мені завжди подобалося в Тек подібних бритвах, так це фіксація та притискання леза. Не треба ламати голову, лезо кинув, затис і все стало залізно. Дві пластини металу притискають третю між собою геніальне все просто. Ще й фіксування по чотирьох краях. Надійно та просто. Єдине, що ці бритви переважно дуже м'які, ними треба водити по сто разів. Ну виняток становить Рапіра і подібний штампований мотлох з китаю. Але його я не беру до уваги, та й трохи його залишилося. Китайці теж не дурні, це сміття нікому, крім раши, не продаси.
Але цей той класичний випадок коли гарне, гостре лезо оживило гарний хоч i м'який станок!

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 12:18

Вітаю, Сергію! Минулого разу я теж використовував Дербі Екстра у Фатіпі Піколло. З улюбленим милом Челла у червоній банці. І скажу, що це майже ідеальне поєднання для мене. Все інтуїтивно, зручно. Мені мабуть пощастило, що мені Фатіп рідко знімає весь епідерміс, може, звичайно і мило допомогло із захистом. Бритва ковзала дуже добре, щетина була розм'якшена практично ідеально, все йшло як по маслу. І лезо голило м'яко та комфортно. Але трохи відчувався край леза, для інформативності, як я люблю. Взагалі я знайшов заміну кацапської рапіри для Фатіп Піколло. І це радує. Дербі Екстра навіть якось гладкіше і не так грубо працювало як рапіра. Чистота гоління може навіть краще. Хоча, може, у мене і техніка покращилася. І знову ж таки мило. Навіть пришейва не потрібно. Ось таке воно італійське гоління.)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 13:02

WetShaver пише:
Вітаю, Сергію! Минулого разу я теж використовував Дербі Екстра у Фатіпі Піколло. З улюбленим милом Челла у червоній банці. І скажу, що це майже ідеальне поєднання для мене...

Можу тільки позаздрити твоїй дружбі з Фатіпом :-)
Мені з ним важко. Так, було кілька приємних голінь, але зазвичай це щось дивне, травматичне і не дуже приємне.
Щоразу після такого гоління хочу виставити Фатіп на продаж, та за якийсь час мене попскає - все ж така він харизматичний, гарненький :-)
Тож якщо й не голитися ним, то хоча б дивитися на нього і показувати його приємно :-)

Про мило Cella я звичайно ж знаю, але боюсь його використовувати.
Воно мигдалеве. Колись у мене була сильна реакція на мигдалеве мило Figaro, тож з тих пір я цей аромат обходжу стороною, від гріха подалі :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 13:09

19-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby USTA
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Depot 407
Additional Care: Fitodoctor VELOUR

Навіть і не знаю, як сьогодні може бути коротко :-)

Продовжую тестувати леза Derby, і сьогодні останнє з тих, яке я маю - Derby USTA.

Derby USTA - це найкраще, що коли-небудь траплялося з компанією Derby! :-)
Це абсолютно нове і фактично бездоганне лезо.
Його виробляють на новому, повністю автоматизованому, обладнанні, подібному до того, на якому виготовляють леза Personna в Німеччині. Для виробництва використовують чи то шведську, чи то російську сталь (дані в різних джерелах різняться). Лезо має все той самий, традиційний для Derby, набір покриттів, але в цьому випадку він суттєво вдосконалений.
Лезо вирізняється своїм комфортом і є дуже гострим. Певно, не як Feather, але таки гострим.
Derby USTA отримує багато схвальних відгуків від різних оглядачів. І чимало з них вважають його одним з найкращих лез в світі. І це однозначно найкращі леза серед усіх Derby.

Я закохався в це лезо просто з першого ж проходу. Колись мене ним пригостили, і я був просто вражений комфортом, яке воно дає. Не міг навіть повірити, що голюсь лезом Derby, щодо яких на той час вже мав чимале упередження.

Це перші леза, яких я купив цілий блок - зазвичай купую по пару пачок. І зараз, коли мене питають про улюблене лезо, першим спадає на думку саме Derby USTA :-)

Та перш ніж власне голитися, треба ж підготувати шкіру і зробити піну :-)

В якості пре-шейву знову і вкотре використав гліцеринове мило Ach. Brito Glyce Lima Soap. Але використав його вже востаннє :-)
Як би я не хотів розтягнути той обмилок на два рази, але не вдалося - мило стерлося, далі розсипалося і тоненькими скибочками поприлипало до обличчя. Збирати залишки вже не мало сенсу, втер, що зміг, решту змив.

Не можу сказати, що пре-шейв мило це зовсім провальний продукт, але й не скажу, що був у захваті від нього. Що однозначно воно дає, так це додаткову слизькість. А от в плані догляду за шкірою воно посереднє. Якось діє, але не так, як я би хотів.
Тому в подальшому навряд чи купуватиму щось подібне, не бачу для себе в тому особливого сенсу.

На противагу прешейв-милу, мило для гоління ще не закінчилося. Та воно вже суттєво зменшилось в об’ємі, порівняно з початком березня - лишилось менше 20 мм. Але їх ще треба змилити, хоча процес намилювання ним обличчя вже суттєво ускладнився - обмилок важко тримати в руках, так і хоче вислизнути :-)

Та як би там не було, намилитися стіком, як стіком, ще можна, тож продовжую.

Для збивання піни повернув свій спеціально навчений помазок - DS Cosmetic Two Band. Після тестів майже всіх інших своїх помазків, переконуюсь що цей двосмуговий борсучок пристосований для збивання піни зі стіку чи не найкраще.

Отже, отримав середньогусту піну і взявся до безпосередньо гоління :-)
З першого ж руху бритвою отримав кайф кайфовий :-)
Все ж таки не дарма USTA одне з моїх найулюбленіших лез. Я вже реально скучив за ним :-)
Лезо гостреньке, комфортне, зі зрозумілим зворотним зв’язком - от просто все при ньому! :-)

Голився спокійно, впевнено, без остраху за стан шкіри і без сумнівів у результаті. От просто голився :-)
Derby USTA - воно, як 89-та голова. Ніякого випендрьожу, ніяких проблем - надійний і безкомпромісний інструмент. Навіть до певної міри нудний, тому що просто працює і все :-)

Звичайно ж, отриманий результат мене більш ніж задовольнив.
Не обійшлося, на жаль, без невеличкої цятки, але то питання не до леза і не до бритви - сам недогледів, моя помилка.
В усьому іншому - ідеал! :-)

Знайшов у шухляді лосьйончик, якого теж лишилося небагато. і треба з ним розібратися. Це - Depot 407. Хороший трохи жирнуватий італійський лосьйон з приємним літнім ароматом. Хотів його ще минулого літа прикінчити, але не встиг, було багато іншого. Тож, прикінчу зараз.

Depot припік рівно в міру, ні на грам більше. Стан шкіри - чудовий.

Після такого навіть немає особливої потреби у додатковому догляді. Але зважаючи на сезон і наявність спирту в лосьйоні, все ж варто чимось додатковим користуватися.
Для цього знову дістав новинку українського виробництва Fitodoctor VELOUR. Крем, попри свою жирність, досить швидко увібрався шкірою, підживив її і зробив приємною на дотик :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 9:12

21-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby USTA
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Depot 407
Additional Care: Noxzema Sensitive

Спробую вкластися в коротко, але не впевнений :-)

Оскільки деякі з засобів, якими я постійно користувався протягом останніх тижнів, недавно закінчилися, намагаюся підібрати їм заміну, щоб стояли на поличці у ванній хоча б впродовж певного часу, і я б їх не міняв.

Перша спроба - прешейв-олійка Pan Drwal Steam Punk.
Насправді, це один з трьох пре-шейвів, які в мене наразі лишилися, тож тут вибір невеликий :-)

Олійка ця досить приємна. В неї цікавий аромат, і вона цілком пристойно працює.
Наніс її сьогодні чимало, трохи вже підзабув, яка оптимальна доза. Але це той випадок, коли кашу маслом не зіпсуєш :-)
Часу побути на шкірі в олійки було предостатньо, тож за підготовку до гоління я був спокійний :-)

Щоб нанести стік, обличчя довелося добре змочити. Олію не змивав, просто добряче наплескав води на лице, і взявся натирати його милом.
Стіка з кожним разом стає все менше, утримувати його все важче, але поки що вдається.

Помазок той самий, двосмуговий борсук DS Cosmetic. Розуміючи, що на мені цього разу зовсім інший пре-шейв, намагався зробити більш рідку піну. І це мало сенс. Хоч мило RazoRock і слизьке саме по собі, все ж різниця в ковзанні по олії і по гліцериновому милу відчувалась.

Лезо Derby USTA відпрацювало впевнено. Здалось мені нині трохи жорсткуватим. Але скоріше це питання до стану шкіри весною, є нюанси, є трохи більше чутливості.
Та, в принципі, гоління пройшло добре. Трохи зіпсувала його моя неуважність - не помітив на шкірі невеличкий артефакт і зніс його на добривці. Все інше - гаразд. Та й та фігня зрештою змилась без сліду

Лосьйон Depot 407 припік дуже в міру. Тож, попри загальний стан шкіри, з нею все ок, олійка попрацювала добре, а лезо не нашкодило.

Втім, додати трохи догляду все одно не завадить. Як раз для такої ситуації дістав з заначки бальзам Noxzema Sensitive.
Він ріденький, з нейтральним ароматом і цілком пристойними ТТХ, мені подобається. Ну й цього разу він відпрацював на відмінно :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, Изотовец, Wolfskin, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6953
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 9:29

fill пише:
Як раз для такої ситуації дістав з заначки бальзам Noxzema Sensitive.
Ох же ж ці бездонні заначки…:)

Изотовец, Wolfskin, andreyv1979, Kitten911 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 11:41

Ruslan пише:

Ох же ж ці бездонні заначки…:)

Та це жах якийсь!

Добре, що за два останні роки трохи почистив закрома.
Бо "как вспомню, так вздрогну" :-)))

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 11:43

23-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby USTA
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Depot 407
Additional Care: Noxzema Sensitive

Буде коротко :-)

На сьогоднішнє гоління я почав налаштовуватись ще з вечора. Розуміючи, що шкіра цієї пори не в найкращій своїй кондиції, хотілося мати просто спокійне гоління - без поспіху, без експериментів, без якихось нових фішок і придумок.
Ну типу із серії "нема про що писати" :-)

Тож нічого не міняв, прокинувся трохи раніше, щоб мати час, і неквапом почав процес :-)

Підготовка - душ і олійка Pan Drwal Steam Punk. Вже згадав, скільки її треба, тож не передозував. Дав їй трохи попрацювати і взявся наносити стік.

Крім цього гоління, матиму до кінця місяця ще три. І хочеться їх пройти з використанням стіка в традиційний спосіб. Але це дається все важче і важче, тож не впевнений, що дотягну до травня і не перемну його в чашу.
Саме зараз добре розумієш переваги стіка в тубі чи хоча б на підставці.

Оскільки метою була негуста піна, витрусив помазок DS Cosmetic Two Band не дуже сильно, щоб одразу стартувати з рідкої субстанції, потроху доводячи її до потрібного стану.
Жодних проблем, довів. По ходу все одно довелося додавати воду, але вже не так багато.

Найважче було сконцентруватися власне на процесі гоління. Довелося ледь не силою вимкнути мозок, зменшити ритм серцебиття - і тоді вже почати спокійно, зважливо голитися, слідкуючи за кожним рухом, а подеколи навіть і смакуючи процесом :-)

При такому підході було б дуже несправедливим отримати якісь проблеми. На щастя, справедливість сьогодні була на моєму боці :-)
Гоління пройшло чудово, результат отримав якісний, стан шкіри не викликав жодних нарікань і на кровопускання не було навіть далеких натяків :-)

Це саме те, що я сьогодні хотів!
Я собою задоволений :-)

Про стан шкіри чудово засвідчив лосьйон Depot 407. Він ледь припік, дуже ніжно спрацював.

Навіть шкода було після нього наносити ще щось. Але весна є весна, тож від Noxzema Sensitive краще було не ухилятися :-)

От така історія :-)))

WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911, mad_fish, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 12:01

25-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby USTA
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Depot 407
Additional Care: Noxzema Sensitive

Постараюсь коротко :-)

Після дуже хорошого минулого гоління було лише одне бажання - повторити :-)

Тому зробив рівно те саме, що й минулого разу: прокинувся раніше, прийняв душ і почав готуватися, а потім спокійно голитися.
І, звичайно ж, нічого не міняв :-)

Олійку Pan Drwal Steam Punk наніс в потрібній кількості і дав їй попрацювати пару хвилин, цього для неї достатньо.

Потім звичне вже натирання обличчя стіком зі звичним вже скигленням щодо того, як це важко вже робити :-)
Поки натирав, згадав, що в мене десь лишилась туба з-під дезодоранту Tabac. Новий разороківський стік як раз добре підходить туди по ширині. Після гоління спробував приміряти, вийшло, що стік зменшився не тільки по довжині, а й по товщині. Тож, в тубі він не тримається.
Що ж, принаймні я спробував :-)
Ну й збагнув, що про це варто було подумати раніше, поки стік не злизався в усіх вимірах. Наступний треба буде не забути запхати в тубу хоча б на половині :-)

Піну наводив все тим самим борсучком DS Cosmetic Two Band. Все просто і зрозуміло, піна ок.

Це гоління було четвертим і останнім в тесті для Derby USTA.
Лезо відпрацювало просто бездоганно. Йому все ще вистачало гостроти (хіба що на вусах проти росту трохи повидєлувалось), воно було достатньо комфортним і голило впевнено та приємно. Мені немає чим йому дорікнути.

І, як вже казав на початку тесту цього леза: Derby USTA - це найкраще, що сталось з компанією Derby :-)
Лезо - якісне, комфортне, гостре.
Звичайно ж, в кожній з названих категорій можна знайти кращий варіант, але всі разом вони дуже вдало зібрані в цій конкретній моделі.
Одна проблема - щось останнім часом не бачу їх у продажу. Шкода буде, якщо Derby з якогось переляку припинили їх випускати.

Післяголільні процедури не принесли жодних несподіванок: лосьйон Depot 407 майже не пік, добре освіжив шкіру, а бальзам Noxzema Sensitive зробив її м’якенькою, пружною і доглянутою :-)

От така історія :-)))

WetShaver, Wolfskin, _yk_, Kitten911, Yura_, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 11:54

До речі, навіть в інтернет магазинах цих лезо ніде немає. Ну, хіба що на Ібеї. Лише переважно зустрічаються половинки. Як на перших двох фото. Але найгірше, що вони продаються на кацапському аліку та озоні. Причому з написом "Азмусебат"![Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 12:17

До речі, наскільки я зрозумів леза Дербі Уста, Азмусебат все-таки виробляє. Але в основному продає на внутрішньому ринку або на ринках де беруть багато, наприклад барбершопи. Ну чи Ібей за долари чи кацапи, там теж обороти мабуть більше. Навіть на фото акцій у Таджикистані написи кацапською. Це все, що треба знати про міжнародну політику Дербі!


І що ще важливо на оф. сайті не знайшов нічого про мила Дербі, навіть у чорній банці, креми є три види, а мила немає.) Не робить його значить більше Азмусебат!)
Хоча заради справедливості немає на цьому сайті і звичайних зелених Дербі та Дербі Преміум. Ні звичайних, ні половинок. Може вони реклами не потребують.)


Останній раз редагувалося: WetShaver (Пт 26 Квіт 2024 - 12:21), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 12:18

WetShaver пише:
До речі, навіть в інтернет магазинах цих лезо ніде немає. Ну, хіба що на Ібеї. Лише переважно зустрічаються половинки. Як на перших двох фото. Але найгірше, що вони продаються на кацапському аліку та озоні. Причому з написом "Азмусебат"!

Моє перше Drby USTA дали мені на пробу, і воно булов конвертиках з написами USTA USTA USTA по всьому полю. Це був червень 2020

У січні 2021 я замовив собі блок цих лез на Алі з доставкою з Туреччини. І вони вже прийшли в конвертах Азмусебат. Я навіть засумнівіся в їх автентичності. Але спробував, все ок. Лише згодом дізнався про уніфікацію конвертів.
Тож виходть, що в унікальних конветрах лезо проіснувало не довго.

Подивився леза в того алішного продавця - вже немає.

Ще глянув у одного турецього продавця з Єгипетського базару в Стамбулі - теж тільки половинки.

Я, звичайно ж, розумію, що Derby орієнтуються в першу чергу на професіоналів, на перукарів, але буде дуже шкода, якщо USTA у форматі DE більше не з’являться.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 12:30

WetShaver пише:
До речі, наскільки я зрозумів леза Дербі Уста, Азмусебат все-таки виробляє. 

Азмусебат - це материнська компанія Дербі. Це якісь їхні корпоративні заморочки, нам воно до спини :-)

Я не виключаю, що на офісайті представлене не все. Але мила і у того туреького продавця теж не знаходжу.
Втім, покопирсався і знайшов леза USTA  :-)
12 лір - це зараз десь 14,50 грн, хороша ціна.

Не знаю. правда, як у нього з міжнародною доставкою, але якщо поїхати у Стамбул, то можна просто нозями зайти до магазину і затаритися :-)
Щоправда, летіти в Стамбул треба з багажем, з лезами у ручній кладі в літак  не пустять.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 12:41

Нехилий такий сайт. Але як зараз до Туреччини виїхати, не випускають!) Доведеться дружину просити, щоби леза купувала.) Хитрий план, відправив дружину на відпочинок до Туреччини, щоб турецькими лезами, милами та одеколонами закупилася.) А 14.50 для таких лез, це задарма.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 12:49

WetShaver пише:
Нехилий такий сайт. Але як зараз до Туреччини виїхати, не випускають!) Доведеться дружину просити, щоби леза купувала.) Хитрий план, відправив дружину на відпочинок до Туреччини, щоб турецькими лезами, милами та одеколонами закупилася.) А 14.50 для таких лез, це задарма.

Ну, я можу виїхати, але зараз така логістика, що ті леза того не вартують :-)
То раніше сів у Борисполі і за пару годин зійшов в Ататюрку чи в новому аеропорту. А зараз це набагто геморніше.

А от дружина з відпочинком - то варіант :-)
Треба лише, щоб вона до Стамбулу дісталася.
Наш колега STEEL колись мені "продав" цей магазинчик. Якщо той, я теж радо поділюся координатами :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 14:34

на Египетском рынке в Стамбуле весьма недурственный оффлайн магазин сайта extrashaving, таки да! Никогда небыл в магазинах КТГ, так что это для меня был немного культурный шок. Столько вкусняшек и все вот прямо в магазине, можно потрогать, понюхать... Мне дедок-продавец попался, который понимает только турецкий, но то такое))

Ruslan, WetShaver та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 19 з 20Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: