ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+27
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
zulu
31 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Наступний
АвторПовідомлення
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 13:51

zuluz пише:
Гляньте будь ласка, по посиланню той роквел, що потрібен?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Это из нержавейки, а есть еще из замака (он легче и дешевле)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 13:58

fill пише:
Маю обидва і готовий посперечатися :-)
Але не тут :-)))
Я погоджусь шо різниця є (я власне і не писав що її немає). Але чи помітить її новачок, і чи буде для нього достатньо агресії у 89-й для цілковитого задоволення? 
Наприклад, я, не помічаю різниці по агресії між фатіпом (закрита голова) з лезом Спутнік та Кінгом з лезом BIC. Різниця є, якщо прискіпливо прислухатись до відчуттів, але якщо просто голитись для задоволення то десь на одному рівні по агресивності/комфорту/результативності для мене... ))))) Тільки для мене ))))


Останній раз редагувалося: all75 (Вт 5 Вер 2023 - 20:57), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 14:00

all75 пише:

Я погоджусь шо різниця є (я власне і не писав що її немає). Але чи помітить її новачок, і чи буде для нього достатньо агресії у 89-й для цілкивитого задоволення? 
Наприклад, я не помічаю різниці по агресії між фатіпом (закрита голова) з лезом Спутнік та Кінгом з лезом BIC. Різниця є, якщо прискіпливо прислухатись до відчуттів, але якщо просто голитись для задоволення то десь на одному рівні по агресивності/комфорту/результативності для мене... ))))) Тільки для мене ))))

Ти сам відповів на своє питання - тут тільки на собі спробувати :-)))

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 14:09

А що таке замак? І що краще вибрати?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 14:18

zuluz пише:
А що таке замак? І що краще вибрати?

ZAMAK - сплав цинку, алюмінію, магнію, міді (у нас ще зветься ЦАМ).
Більшість популярних бритв виготовлені саме з цього сплаву.

Питання про краще-гірше тут дещо не доречне. Є переваги і недоліки як в одного матеріалу, так і в іншого.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 15:01

zuluz пише:
А що таке замак? І що краще вибрати?
Если финансы позволяют, то однозначно берите нержавейку, хотя и против замак-а ничего плохого не могу сказать, просто нержавейка более долговечна и стабильна, ну и конечно самый главный минус замак-а то, что при падении может просто лопнуть, нержавейке ничего не будет.
Резьбы в нержавейке так же более долговечны!

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2878
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 17:53

Kitten911 пише:
Согласен, в  89 при той же эффективности нет того комфорта как у KC, мне КС показалась на много комфортне чем муля, но опять таки это моё личное мнение.
Но смысла после кинга в 89 точно не вижу!
Нууу.. Я би сказав, що навпаки.)) У КС немає того комфорту, що у EJ89. Але то таке, відносно особисте все.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 17:58

ARTURIUS пише:

Нууу.. Я би сказав, що навпаки.)) У КС немає того комфорту, що у EJ89. Але то таке, відносно особисте все.
Едж не пробовал, сравнивал с мулей, мне 89 на много грубей чем КС показалась
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2878
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 18:02

zuluz пише:
Гляньте будь ласка, по посиланню той роквел, що потрібен?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
У цього магазину для форумчан є знижка 10% на всі товари.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2878
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 18:04

Kitten911 пише:
Едж не пробовал, сравнивал с мулей, мне 89 на много грубей чем КС показалась
Тобі р89 в порівнянні зі всіма бритвами буде грубішою.))
Ти ж людині теж про це кажи.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 19:24

Не соглашусь со степенью понятия агрессий и еффективности у Роквелл, из 6 плит, минимум 2 мертвые, все 6 плит плавают в категории мягких станков, 6ую плиту с очень большой натяжкой можно назвать средней агрессивности/ефективности, она значительно менее эффективна и агрессивна чем та же Rocca.
Самый большой плюс который является и самым большим минусом Роквелла это то что станок не имеет требований к технике и ее не ставит, он либо бреет либо нет.
Выбора плит как такового из 6 вариаций не будет, сверх редко когда можно найти отзыв что люди могут бриться нею на позиции ниже 4, позиции до 4 такое впечатление что созданы для азиатов у которых за всю жизнь 3 волоска выростет.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 19:42

Вы писали что пользовались Areffa soap yuzu melody, хотел спросить у него аромат юзу или смеси фруктов, насколько ярко выражен аромат самого юзу если там смесь?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 20:07

creativeresponse пише:
Не соглашусь со степенью понятия агрессий и еффективности у Роквелл, из 6 плит, минимум 2 мертвые, все 6 плит плавают в категории мягких станков, 6ую плиту с очень большой натяжкой можно назвать средней агрессивности/ефективности, она значительно менее эффективна и агрессивна чем та же Rocca.
Самый большой плюс который является и самым большим минусом Роквелла это то что станок не имеет требований к технике и ее не ставит, он либо бреет либо нет.
Выбора плит как такового из 6 вариаций не будет, сверх редко когда можно найти отзыв что люди могут бриться нею на позиции ниже 4, позиции до 4 такое впечатление что созданы для азиатов у которых за всю жизнь 3 волоска выростет.
Все це залежить. Від типу шкіри, частоти гоління, комбінації леза і плити і цілей яка ставить перед собою людина у голінні. Якщо поставити в 6 плиту КАІ, то я сумніваюсь що ця звʼязка буде для новачка. Я голився для експерименту кожного дня на 3 плиті з фізером і не погано голився. Основні були 4-5. 

Так, 1-2 плита дійсно так, для галочки. Але з 3-6 можна експерементувати. Рокка зʼявилась в мене одною з перших бритв і кайфу я тоді не дуже отримував, бо як я писав вище, я не розумів тоді що вона не підходить особисто мені для моєї частоти гоління. Але ще питання, чи має бажання людина голитись постійно в ббс? Я, наприклад, не маю. Віддам перевагу комфорту гоління, а не чистоті. Але якісний DFS це must have, знову ж таки, для мене.

creativeresponse, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 20:16

Kozachok пише:

Все це залежить. Від типу шкіри, частоти гоління, комбінації леза і плити і цілей яка ставить перед собою людина у голінні. Якщо поставити в 6 плиту КАІ, то я сумніваюсь що ця звʼязка буде для новачка. Я голився для експерименту кожного дня на 3 плиті з фізером і не погано голився. Основні були 4-5. 

Так, 1-2 плита дійсно так, для галочки. Але з 3-6 можна експерементувати. Рокка зʼявилась в мене одною з перших бритв і кайфу я тоді не дуже отримував, бо як я писав вище, я не розумів тоді що вона не підходить особисто мені для моєї частоти гоління. Але ще питання, чи має бажання людина голитись постійно в ббс? Я, наприклад, не маю. Віддам перевагу комфорту гоління, а не чистоті. Але якісний DFS це must have, знову ж таки, для мене.
 Лезвия это прям очень сильно индивидуальное, я с первого дня Feather брился, хотя самое первое лезвие поставил Astra green, после пары движений поменял его на Feather, и получил отличное бритьё без травм и порезов, а по ббс тут же тоже очень индивидуально от роста волос зависит, кто-то за пару махов может достичь ббс чуть ли ни любой бритвой, а кому-то клинками нужно ухишраться и применять самые опасные техники чтобы это достичь

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 20:33

creativeresponse пише:
Не соглашусь со степенью понятия агрессий и еффективности у Роквелл, из 6 плит, минимум 2 мертвые, все 6 плит плавают в категории мягких станков, 6ую плиту с очень большой натяжкой можно назвать средней агрессивности/ефективности, она значительно менее эффективна и агрессивна чем та же Rocca.
Самый большой плюс который является и самым большим минусом Роквелла это то что станок не имеет требований к технике и ее не ставит, он либо бреет либо нет.
Выбора плит как такового из 6 вариаций не будет, сверх редко когда можно найти отзыв что люди могут бриться нею на позиции ниже 4, позиции до 4 такое впечатление что созданы для азиатов у которых за всю жизнь 3 волоска выростет.
Все индивидуально, но автор указал, что у него щетина редкая и мягкая, а так же что бритье раз в 3-4дня, по этому с роквелл я думаю тут с тройки можно спокойно стартовать и скорее всего, что 5-6 позиции могут и не пригодиться вовсе.... Рокку для новичков я бы не рекомендовал, тем более с такой растительностью.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 20:37

Kitten911 пише:

Все индивидуально, но автор указал, что у него щетина редкая и мягкая, а так же что бритье раз в 3-4дня, по этому с роквелл я думаю тут с тройки можно спокойно стартовать и скорее всего, что 5-6 позиции могут и не пригодиться вовсе.... Рокку для новичков я бы не рекомендовал, тем более с такой растительностью.
Но автор также указал что хочет чего-то агрессивнее, тобеж от позиций ниже 5 у него нужды тоже нет
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 20:53

ARTURIUS пише:

Тобі р89 в порівнянні зі всіма бритвами буде грубішою.))
Ти ж людині теж про це кажи.
С чего такие выводы у тебя? Конкретно если с кингом сравнивать, то да, мне кажется, что 89 более грубо работает с примерно той же агрессией
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2878
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 21:11

Kitten911 пише:
С чего такие выводы у тебя? Конкретно если с кингом сравнивать, то да, мне кажется, что 89 более грубо работает с примерно той же агрессией
Саме такі висновки з твоїх слів відносно р89. Тобі критично не підходять ні р89, ні р41. Ти не можеш голитись комфортно цими бритвами і я тебе дуже добре розумію. 
В мене схожа ситуація з Кінг С. Рідні леза в цій бритві мені дали хороше гоління і їх значно  дешевший клон Жиллетт Платинум, а от інші леза не зайшли. Гоління з ними було агресивним і не комфортним.
Схожа ситуація з Фатіп Піколо, з цією бритвою я так і не зміг подружитись.) От не моє і все тут..
В Жагері 89 я кайфував навіть від гоління з лезом Бік.)) А про р41 взагалі мовчу, бо для мене вона з лезом Фізер мабуть найкраща замак бритва з ДЄ лезами. Хочеш в один прохід проти росту, хочеш в два, хочеш в три через три дні.. Можна по всякому!))

_________________
Через терни до зірок!

creativeresponse Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2878
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 21:30

Kitten911 пише:
Рокку для новичков я бы не рекомендовал, тем более с такой растительностью.
Ігор, дай людині Рокку на пробу, може справді сподобається і викупить її в тебе. А нє то зекономить завдяки тобі купу грошей.))
Як на мене, то Рокка не може не сподобатись.)

_________________
Через терни до зірок!

creativeresponse та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 22:44

Дякую Всім за поради, буду аналізувати та систематизувати, поки що два варіанти на розгляді : rocca vs rockwell 6s

creativeresponse, stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 23:34

ARTURIUS пише:

Ігор, дай людині Рокку на пробу, може справді сподобається і викупить її в тебе. А нє то зекономить завдяки тобі купу грошей.))
Як на мене, то Рокка не може не сподобатись.)
Та я не против.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyВт 5 Вер 2023 - 23:42

ARTURIUS пише:

Саме такі висновки з твоїх слів відносно р89. Тобі критично не підходять ні р89, ні р41. Ти не можеш голитись комфортно цими бритвами і я тебе дуже добре розумію. 
Где я писал, что не могу бриться р89, что-то ты ошибся, 89 была первая тешка которой я вообще брился, кум давал погонять для того чтобы понять надо ли оно мне вообще, так вот я р89 брился без всяких проблем и с самого начала без единого пореза, но на второй раз с красной мордой остался т.к. Сразу ббс захотел, но ббс правда так я и не смог с ней получить, а не сложилось у меня из всей той кучи станков которых я пробовал с единственным станком это с р41.
Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyСр 6 Вер 2023 - 10:04

Розчарування пост(
Спробував нове лезо, фізер.
Не дивлячись на те, що маю японську машину, японський ніж, японський годинник, курва японське лезо розчарування року!!!
Якби я ім побрився в перший раз, то мабуть би й станок в смітник викинув, благо допетрав спочатку теорію вивчити на форумі, а не як завжди, коли зламалося, то давай інструкцію подивимось)
Штатні жіллетовські леза дають просто мегакомфортне гоління в усіх розуміннях, а фізер мені при перших проходах здався адекватним але потім почався дискомфорт шкіри, якого раніше не було, а саме підпікання, свербіння, відчуття порізу але як не дивно порізів немає.
Власне і результат гоління такий же, як і відчуття, куча мілких недобривок, острівці тирчать наощуп, хоча з метра вибритий вдеально, нутакоє.
Тому робимо висновок, все дуже індивідуально і треба тестувать на собі.
Наступне лезо буде рандомно вибране з зразків, любʼязно присланих мені мудрими камрадами ( дякую Стас), які bbs зроблять мабуть і Нєвою, а я буду вчитись далі…..

creativeresponse, stanislav-q, Kitten911, Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyСр 6 Вер 2023 - 11:09

Попробуйте лезвия Lord/Shark, очень мягкие лезвия!

Stormfild Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2878
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 5 EmptyСр 6 Вер 2023 - 11:15

zuluz пише:
Розчарування пост(
Спробував нове лезо, фізер.
Не дивлячись на те, що маю японську машину, японський ніж, японський годинник, курва японське лезо розчарування року!!!
Якби я ім побрився в перший раз, то мабуть би й станок в смітник викинув, благо допетрав спочатку теорію вивчити на форумі, а не як завжди, коли зламалося, то давай інструкцію подивимось)
Штатні жіллетовські леза дають просто мегакомфортне гоління в усіх розуміннях, а фізер мені при перших проходах здався адекватним але потім почався дискомфорт шкіри, якого раніше не було, а саме підпікання, свербіння, відчуття порізу але як не дивно порізів немає.
Власне і результат гоління такий же, як і відчуття,  куча мілких недобривок, острівці тирчать наощуп, хоча з метра вибритий вдеально, нутакоє.
Тому робимо висновок, все дуже індивідуально і треба тестувать на собі.
Наступне лезо буде рандомно вибране з зразків, любʼязно присланих мені мудрими камрадами ( дякую Стас), які bbs зроблять мабуть і Нєвою, а я буду вчитись далі…..
Якщо це в бритві Жиллетт Кінг С, то в мене була та ж сама ситуація з лезом Фізер. 
В багатьох інших бритвах це моє ходове улюблене лезо, якому не можу підібрати достойної заміни.
 Не варто поспішати з висновками.)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: