ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+32
Vlad_S
WetShaver
ArtemSeaman
Акулов
Wolfskin
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
zuluz
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Наступний
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyСб 26 Серп 2023 - 9:20

zuluz пише:
Наскільки я пам’ятаю, то голилися т шкою раніше і милом, яке було в рукомийнику, а лезо в станку було типу cспутник чи нєва.
Це з спогадів дитинства.
навіть особисто знаю такиз староверов ))))

це ж просто гоління! І ми цьому процесу робимо щось таке щедевральне 
не кажу що це погано, навпаки, але ж кожному своє
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyСб 26 Серп 2023 - 10:19

zuluz пише:
Наскільки я пам’ятаю, то голилися т шкою раніше і милом, яке було в рукомийнику, а лезо в станку було типу cспутник чи нєва.
Це з спогадів дитинства.
Ну так це в совочку, на заході з 60 вже точно балони були у широкому вжитку.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyСб 26 Серп 2023 - 10:54

Самуїл пише:

Ну так це в совочку, на заході з 60 вже точно балони були у широкому вжитку.
 Ближе к концу 90х да, в 60-80х мыла типа Colgate/Old spice/Williams были массмаркетом.
 Балоны только в 70х придумали, такчто в 60х их аж никак быть не могло
Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyСб 26 Серп 2023 - 11:52

З побічних єффектів ВКГ маю відмітити, що навколишні стали відмічати нову та довготривалу якість запахів, бритвенноі косметики.
Тобто якщо порівнювати до і після, то раніше реакції на гоління не було в принципі, а зараз «вау» єфект присутній!

fill, stanislav-q, andreyv1979 та diusia1 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyСб 26 Серп 2023 - 12:00

zuluz пише:
З побічних єффектів ВКГ маю відмітити, що навколишні стали відмічати нову  та довготривалу якість запахів, бритвенноі косметики.
Тобто якщо порівнювати до і після, то раніше реакції на гоління не було в принципі, а зараз «вау» єфект присутній!
 Со временем когда перейдете на более серьезные мыла, заметите еще и улучшение состояния кожи

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6955
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyСб 26 Серп 2023 - 12:07

zuluz, вітаю із відкриттям власної сторінки на форумі!

zuluz Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyСб 26 Серп 2023 - 19:05

creativeresponse пише:

 Ближе к концу 90х да, в 60-80х мыла типа Colgate/Old spice/Williams были массмаркетом.
 Балоны только в 70х придумали, такчто в 60х их аж никак быть не могло
Це вам після чого такі думки прийшли? Не могло бути звичайно, незнаю чому правда барбасол на своєму сайті пише про п'ятидесяті, ще й на ібей вінтажні баночки часом продають, змова напевно, рептілоіди хочуть зруйнувати традиції вкг Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 3202928208

stanislav-q, Віталіk та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyСб 26 Серп 2023 - 20:59

Самуїл пише:

Це вам після чого такі думки прийшли? Не могло бути звичайно, незнаю чому правда барбасол на своєму сайті пише про п'ятидесяті, ще й на ібей вінтажні баночки часом продають, змова напевно, рептілоіди хочуть зруйнувати традиції вкг Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 3202928208
Вы внимательнее прочитайте что пишет барбасол, как раз они только в 70х и начали аерозольнын пены, до этого кремы безпомазковые продавали
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyСб 26 Серп 2023 - 22:25

Нашел более детальную информацию, мы с вами оба правы и оба неправы, в 60х действительно были аерозольнын пены но их доля рынка составляла менее 20%, рост рынка пошел только в 70х когда барбасол активно по ТВ начал рекламу и к концу 70х доля рынка выросла до 39%(не только барбасола а и всех конкурентов в формате балонной пены) и только в 90х почти весь рынок использовал балонные гели или крема

fill та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyНд 27 Серп 2023 - 14:50

Ruslan пише:
zuluz, вітаю із відкриттям власної сторінки на форумі!
Дякую, вирішив не залишатися в тіні, постійно читаючи, а трошки наповнити форум контентом, для того щоб індексація в пошукових системах краще нас бачила та видавала в пошуку відповідно вище.
Таким чином будем збільшувати популяцію прихільників ВКГ.

Ruslan, Акулов, stanislav-q, Віталіk, Kitten911, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2855
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyПн 28 Серп 2023 - 7:52

vicbro пише:
Продукты выше уровнем с хорошей защитой этот момент минимизируют в руках, которые понимают как правильно сделать эту пену, которая будет обладать этим свойством. Когда руки еще не стоят, то они не стоят и для взбивания правильной пены, а не только в самом бритье станком. Само по себе мыло не обладает свойствами защиты. Этим обладает правильно подготовленная пена. Так что для новичка и Прорасо годится.
Главное немного понимать какая пена должна быть, тогда и с Прорасо можно удовлетворительную для бритья пену получить.
Погоджусь з цією думкою. Над піною з мила Прорасо, щоб вона мала достатньо вологи, потрібно попрацювати. 
Мені в цьому сенсі дуже сподобався метод Руслана, якщо буде його бажання, то було би добре цей метод ще раз почитати в цій темі.))

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6955
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyПн 28 Серп 2023 - 8:28

ARTURIUS пише:

Мені в цьому сенсі дуже сподобався метод Руслана, якщо буде його бажання, то було би добре цей метод ще раз почитати в цій темі.))
Артуре, ти мене маєш на увазі?

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyВт 29 Серп 2023 - 8:48

vicbro пише:
Сколько оборотов никогда не считал, зачем? 
Тому що це єдиний (доступний мені) спосіб заміряти і оцінити швидкість набору мила помазком (звичайно ж помазок повинен бути той самий, і кола описувані помазком (при наборі) - одного діаметру).
Якщо ніяк не заміряти/оцінювати швидкість, то як можна стверждувати, що мила набираються швидше/довше/так само...?

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyВт 29 Серп 2023 - 10:42

Я утверждаю соответственно моим ощущениям, т.е. я не замечаю затрат какого-то лишнего времени.
Секундомером не пользуюсь, диаметры не контролирую, может еще учитывать боковую / торцевую поверхность помазка?. 
Здесь, чтобы не вдаваться в какие-то спорные рассуждения о скорости набора и т.д.,  нужно прояснить одно важное понятие.
А что есть такое набор мыла? Вероятно мы все (или не все) по разному понимаем это? Тогда о чем мы?
Для меня - это необходимая степень заполнения помазка (содержащего определенное кол-во влаги) мылом до залипания его при наборе, иначе пена не получится достаточно плотной и сметанной как я люблю. Для тебя, например, это может означать кол-во оборотов в зависимости от диаметра и т.д.
Некоторые пишут, например, что у них 5 - 10 оборотов по мылу MDC дают набор... Я считаю это невозможным...
Не будем спорить, останемся при своих.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:03

По MdC так і є. З синтетикою 15 обертів на 3 проходи мені вистачало.

fill та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:31

vicbro пише:
Я утверждаю соответственно моим ощущениям
Не будем спорить, останемся при своих.
Согласен, это непобедимый аргумент. Тут и обговаривать то нечего, не то что спорить.
Например, по моим ощущениям, лезвия Физер дают значительно меньше побривок до затупления чем лезвия Дерби Премиум, Спутник SS и Астра SP. И тут тоже нет смысла обговаривать и спорить, потому что количество побривок я не считал и не сравнивал, это просто так говорят мои ощущения.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2855
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:36

Ruslan пише:
Артуре, ти мене маєш на увазі?
Так
Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyВт 29 Серп 2023 - 12:30

Сьогодні пробував використовувати мило Areffa Summertime
Порівнювати маю можливість тільки з милом proraso
Станок той самий King C Gilette зі штатним лезом.
На фоні попереднього червоного прорасо, арефа видалась чимось набагато «легшим» та при контакті станка зі шкірою здалось, що «ковзання» збільшилось, тобто легше йти станку.
Прр цьому сама якість гоління не набагато але й виросла, хоча можливо техніка росте, звідси й єфект.
Резюмую, areffa дійсно відповідає своій назві summertime, воно доволі ніжне та легке, без ярко вираженого аромату, який збивав би з ніг, також присутній ефект допомоги при русі бритви, вона йде легко, наче сама бриє, ковзає відмінно.
В цілому милом лишився задоволений, буду решту пробніків пробувати і напишу відповідно відгук.

fill, Романюк, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyПн 4 Вер 2023 - 13:12

Ну ось пройшов я десь циклів 5/6 гоління
Маю відзначити наступне
При кожному наступному заході бриття стає чище, рука вчится тримати бритву легко, без нажиму, тобто техніка полірує сама себе, шляхом повторення одноманітніх рухів з легким корегуванням по обличчю в важкодоступних або проблемних місцях, порізів стає менше.
Тобто для новачків головне не зупинитись посеред шляху, а вперто милити помазком і збривати щетину, до розуміння дзену тієї задачі, мені здається, що я вже поряд десь.
По бритві, зрозумів, що перші спроби були злегка не такі, бо давив, зараз просто виставляєш кут і проводиш, всьо просто, звук зрізаємої щетини, то кайф.
Не треба боятися експериментів з милом та лосьойоном, якщо не заходить один, обовʼязково замінити на інший і рухатися далі.

Для себе вже визначився, що хочу трошки агресивніше гоління спробувати, нехватає чогось вже, ну принаймні мені так здається, дивлюсь в сторону muhle r89 abo rocca r94, поки не визначився , читаю відгуки.

fill, stanislav-q, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyПн 4 Вер 2023 - 13:18

zuluz пише:


Для себе вже визначився, що хочу трошки агресивніше гоління спробувати

Не поспішай з цим - гонка озброєнь далеко не завжди має сенс і дає очікуваний результат.

wakidzasi, Kozachok та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyПн 4 Вер 2023 - 13:49

Зазвичай новачки, щоб опреділити що їм більше по душі ідуть шляхом: придбати/протестувати умовно 2 бритви з різних ліг, наприклад Кінг С та Мюле р41. Поголившись різними лезами на обидвох бритвах деякий час, можна зрозуміти в яку сторону дивитись. Або обрати станок м‘якіший, але з гострим лезом, або агресивніший, але з більш м‘яким лезом. 

Але ще це залежить від періодичності гоління. Коли в мене була Рокка, я не міг голитись з нею через день, як звик. А от раз на 3 дні отримував непогане гоління. Тому потрібно "прислухатись" до своєї шкіри.

Я колись і пішов таким шляхом, зрозумівши що р41 для мене це перебір, тому що мій тип щетини, шкіри і вимоги до гоління не співпадають з роботою р41. Тому почав шукати щось посередині.

fill, ARTURIUS, Shave Master, Kitten911, Yura_, all75 та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3541
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyПн 4 Вер 2023 - 14:54

zuluz пише:


Для себе вже визначився, що хочу трошки агресивніше гоління спробувати, нехватає чогось вже, ну принаймні мені так здається, дивлюсь в сторону muhle r89 abo rocca r94, поки не визначився , читаю відгуки.
Почитайте ещё про других производителей, их много сейчас и многие лучше чем мюлле, лично моё мнение, у мюлле достойный внимания станок только Рокка, все остальное не заслуживает внимания, есть много станков на много лучше/комфортней/приятней и т.д.
Очень рекомендую пройтись по разорок, считаю по всем соотношениям самый честный производитель станков!

wakidzasi Поставив вподобайку

Cawa та zuluz поствили "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyПн 4 Вер 2023 - 15:00

Так, поки читаю та думку гадаю, який же він буде, той наступний.
Не зрозуміло до речі від чого більше кайфу буде від вибору чи користування, бо стільки інфи нової вже прочитано, ух.
А відносно разорок згоден, наскільки я зрозумів, що читав вони виробляють доступний якісний продукт.

Kozachok, stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyПн 4 Вер 2023 - 21:47

Із всіх пробників мила, любʼязно присланих старшими колегами, Дякую Стас, можу виділити одне Areffa soap yuzu melody, дійсно аромат не спутати ні з чим, просто запах якого ніколи не відчував раніше.
Це мило подарувало мені нову ємоцію позитивну.
Взагалі процес гоління вологого це бескінечний потік радості, позитиву - незалежно від результату його. 
Я чесно не пам’ятаю який процес в житті або річ давало стільки ємоцій, навіть придбання авто, нутакоє, а тут бескінечний пошук себе і складові дають тобі все нові горизонти.

Можливо сильно закрутив думку але маємо шо маємо, ВКГ то допамін в чистому виді, без домішок.

stanislav-q, Kitten911 та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3541
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 3 EmptyПн 4 Вер 2023 - 21:52

Все, и этого уже не спасти😁

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 20Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: