ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+31
WetShaver
ArtemSeaman
Акулов
Wolfskin
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
zuluz
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Наступний
АвторПовідомлення
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyСр 23 Серп 2023 - 12:30

trimmer пише:
А ссылку на листопада можно?
fill уже написал, я одно замечание скажу: мне у него второй метод нравится, действительно классная пена получается, но небольшой перерасход мыла получается. И это учитывая, что я пользуюсь узлами 24мм (а при этом методе, если правильную пену делать, размер помазка определяет кол-во пены т.к. загрузить его нужно). Мне столько не нужно, я нашел свой метод, который описывал.

trimmer та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 134
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 8:54

Відносно піни, окремий пост буду писать.
Здавалось би, що такого важкого в тому, щоб зробити піну з мила, але як показала практика, можливо і тут накосячити.
І саме головне, дійшов до такого висновку, що всі єтапи мають свою вагу, не можливо зробити щось не якісно або нашвидкоруч і очікувати потім результат.
Тобто свій перший раз гоління, який не сподобався я повʼязую з неякісною піною, яку я робив інтуітивно і власне зробив то не правильно.
Це тепер я розібрався в декількох варіантах замісу і буду єксперементувати, коли щетина дасть можливість.

fill, ARTURIUS, andreyv1979 та Ігор Стетхем Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 9:31

Стосовно теми, вважаю купувати зараз продукцію gillette зашквар, але то етичний вибір кожного.
Стосовно піни - а чому у середовищі користувачів класничних двосторонніх станків панує думка що от його можна тільки з помазком використовувати? Просто іноді читаю як люди пишуть про правильне гоління з милом, а потім додають що коли немає часу використовують касетник з гелем. Піну з балона разом з з безпечною бритвою використовували мільйони на протязі десятків років. Ви ж наприклад через дань традиції не використовуєте леза з вуглецевої сталі... А новачку можливо було б простіше спочатку зосередитись на відчутях і техніці від станка, а не розророшувати увагу і час на приготування піни. Я все, кидайте тапки

trimmer Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 134
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 10:00

Самуїл пише:
Стосовно теми, вважаю купувати зараз продукцію gillette зашквар, але то етичний вибір кожного.
Стосовно піни - а чому у середовищі користувачів класничних двосторонніх станків панує думка що от його можна тільки з помазком використовувати? Просто іноді читаю як люди пишуть про правильне гоління з милом, а потім додають що коли немає часу використовують касетник з гелем. Піну з балона разом з з безпечною бритвою використовували мільйони на протязі десятків років. Ви ж наприклад через дань традиції не використовуєте леза з вуглецевої сталі... А новачку можливо було б простіше спочатку зосередитись на відчутях і техніці від станка, а не розророшувати увагу і час на приготування піни. Я все, кидайте тапки
Дайте будь ласка розшифровку, що ви маєте на увазі під «зашквар купувати жіллет» буду дуже вдячний.
А решту посту взагалі не зрозумів, відносно мила й піни, шось там коні люди всьо змішалось.
Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 134
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 10:09

Другий заход по голінню був з разряду «ну такоє» знову ж такі, піна робила свою справу й відсутніть техніки, а ось третій раз сьогодні вже щось здається нащупав.
Піна вже вийшла згідно інструкції пишна, висока і точно як на посиланнях в ютуб вище, консистенції типу вершків з балону, мені дуже сподобалось, перед бриттям прийом душу, рахуємо його за розпарення шкіри і то все до купи дало єфект.
Хоча й бритва сьогодні в руці відчувалась якось по іншому, впевненіше мабуть, рухи так само вже якось систематизуются , немає хаосу ні в рухах, ні в думках.
Спокійні врівноважені проводки по обличчю дали сьогодні результат, чесно я вражений, гладкість шкіри така, ну немає з чим порівняти але точно то вперше і навіть в проблемних місцях майже вже збрилось, хоча й є цятка порізу на підборідді.
В цілому теорія лягає на практику і я отримую результат, який мене чесно здивував, а тим паче в наш час, коли ємоцій позитивних ну фактично немає, це відчуття радості посилюється вдвічі, втричі і ти як дитина посміхаєшся дивлячись у дзеркало!
Дякую за поради, читаю і дослухаюсь до кожного досвіду!

fill, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 10:11

Голився майже 11 років з тешкою і піною/гелем з балона, раз на тиждень. Навіть не задумувався що може бути щось краще.
Висновки - зашквар/правильно/не правильно- то все суб'єктивно, як і ВКГ в цілому

stanislav-q, andreyv1979, all75 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 10:11

zuluz пише:


А решту посту взагалі не зрозумів, відносно мила й піни, шось там коні люди всьо змішалось.


Имеется в виду, что на первых порах можно вполне использовать баллонную пену, ну или гель, сосредоточиться на отрабатывании техники и не париться по поводу правильно или неправильно заколоченной пены

egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 10:21

Самуїл пише:

Стосовно піни - а чому у середовищі користувачів класничних двосторонніх станків панує думка що от його можна тільки з помазком використовувати?

У ВКГ загалом дуже мало догматів. І використання мила з помазком також ним не є.

Але такий спосіб робити піну для гоління дійсно є традиційним, ним користувалися задовго до винайдення балонних засобів. Власне, це одна з причин, що такий спосіб вважається "основним". Але ніхто не може нікому заборонити користуватися піною чи гелем з балона.

(Хіба що особисто я радив би в цьому випадку віддати перевагу гелю).

А от іти у ВКГ поступово, додаючи по одній опції, я не бачу сенсу. Гоління і приготування піни не такі складні науки, щоб не опанувати їх одночасно.
І вже точно новачкові приємніше зануритися у світ ВКГ одразу, з усіма його "наворотами". Це реально кайф. А ВКГ це більше про кайф, ніж про укорочення щетини.

(Та й взагалі, якщо вже їти поступово, то в першу чергу я радив би змінити саме косметику, а не інструмент).

vicbro, egoist, andreyv1979 та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 134
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 10:34

Я свідомо занурючись у ВКГ змінив усю поличку у ванній, тобто нічого, що використовувалось до, на разі не актуально.
Чомусь вважаю не доречним міксувати, звичайне бриття з одноразками з т образками, можна відчуття не ті отримати.

fill, andreyv1979 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 10:36

zuluz пише:
... перед бриттям прийом душу, рахуємо його за розпарення шкіри ...
Пару слов об этом как новичку...
Целью процедуры распаривания является распаривание щетины (для размягчения), а не кожи. Достаточно, чтобы щетина была хорошо увлажнена. Собственно, поэтому и душ хорош перед бритьем т.к. достаточно времени щетина находится в воде. Это и нужно. Повышенную температуру применяют для сокращения времени размягчения щетины. А вот кожа не должна быть долго под воздействием большой температуры. Распаривание кожи чревато травмированным последующим бритьем т.к. кожа как бы набухает от этого процесса. Хотя не у всех так.
Не занимайся пока "распариванием", нужно просто обильное длительное увлажнение.

fill, stanislav-q, egoist, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3539
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 11:44

Я бы ещё рекомендовал на влажное лицо перед бритьём за мин 5 нанести обильно крем или бальзам после бритья, очень хорошо работает как прешейв и кожу напитывает и щетину поднимает и размягчает! Распаривание лично мне ничего хорошего не дало, только травмотичность повысилась! Обильное умывание холодной водой и обильно крем/бальзам не смывая перед нанесением пены, а просто дополнительно смачивая лицо и потом нанесением пены, даёт очень положительный результат, но это все индивидуально, у меня кожа сухая, в случае с жирной или комбинированной может и не работать!

stanislav-q та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 13:23

andreyv1979 пише:
Теж як початківець колись, начитався порад і взяв мило прорасо, зараз можу впевнено сказати, що прорасо взагалі не кращий варіант для початківця, але це моя думка.
Повністью згоден. Краще починати з милом - з яким простіше отримати нормальну піну.
Kitten911 пише:
Самый большой недостаток у прорасо как для новичков, это то что у прорасо защита кожи минимальная, когда ещё руки не стоят это очень важно т.к. раздражение очень легко получить с таким средством, а вот продукты выше уровнем с хорошей защитой этот момент минимизируют!
Крім велигого недостатку, для мене воно має ще купку маленьких недостатків. Погано(довго) набирається, посереднє ковзання, погане післяковзання, поганий догляд за шкірою.
Kitten911 пише:
Не согласен, т.к. не так уж и давно сам был на месте новичка и сам это проходил, правильная пена то понятно, но если сделать плохую пену из прорасо и такую же плохую пену из нормального мыла, разница все равно будет разительная, у прорасо с защитой совсем беда....
Згоден, але із прорасо потрібно постаратися щоб отримати нормальну піну, а з іншими моїми милами - мені потрібно постаратися щоб не отримати нормальну піну.

vicbro пише:
...метод Марко... методу Листопада...
З такими бубнами я ще не танцював навколо прорасо... Треба буде спробувати...

stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 13:37

Аж захотілося купити Прорасо :-)

Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 14:19

all75 пише:


...Прорасо...

Набирается великолепно, пена великолепная (по моим критериям) для меня, никаких проблем и никаких танцев. С постскольжением есть вопросы, но для меня это не очень принципиальный вопрос.
Как я писал у меня получается пена как блестящая, плотная, тягучая, сметаноподобная эмульсия. Я всегда такую пену стараюсь сделать если мыло / крем позволяют, а в своем большинстве - позволяют. Проводил много экспериментов с плотностью пены и мои результаты показали, что такой вариант пены дает максимальные свойства по защите кожи. Все это я говорю только за себя. Кому-то лучше другая пена.
Когда вернулся в ВКБ, то, естественно, первое мыло было Прорасо. Вроде взбивал пену нормально, тогда так казалось. Банки мыла хватало на несколько месяцев. Точно не помню, но надолго. Сейчас, когда делал эксперименты с Прорасо, мне банки хватало на месяц с небольшим при ежедневном бритье. Т.е. около 35-40 сеансов бритья. Это около 3.5-4г на сеанс. О чем это говорит? О том, что в раннем периоде я просто недобирал мыла. Тогда я не понимал этого. Но это является в большинстве случаев основной причиной проблем с мылом в бритье. Это мое мнение.

fill, stanislav-q, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 14:40

vicbro пише:




 Банки мыла хватало на несколько месяцев. Точно не помню, но надолго.

Колись дуууууууууууууууууууже давно робив замір з якимось з продуктів Прорасо, чи крем, чи мило - вже й не пригадаю. Тоді мені упаковки вистачило на 62 чи 72 сеанси.

Зараз в мене лежить не розпочата туба синього крема Прорасо. При нагоді заміряю на новому етапі :-)
Але, гадаю, це теж вже буде на рівні 35-40 сеансів :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 15:00

vicbro пише:
Набирается великолепно
Що значить чудово? Швидше за всі інші мила? 
Я таку оцінку я ставлю милу якщо воно швидко набирається. Тобто 12-15 разів крутнув помазком в банці і все - пішов збивати піну в чашу чи на обличчя. Якщо 20-25 разів то це мило добре набирається... З прорасо мені треба крутити помазок значно більше, хоч синтетикою, хоч кабаном. 
Про інші ттх не бачу сенсу продовжувати бо їх не можна оцінити в цифрах... Комусь подобаються, комусь не подобаються... Та і від шкіри залежить, одну шкіру сушить іншу не сушить... До речі, я користуюсь зеленим прорасо, так от ментол в ньому мене не холодить. А навпаки, піна викликає легке, приємне тепло на шкірі. Та все ж в моєму рейтингу засобів для гоління прорасо займає нижній щабель (нижче нього тільки крем Мan Key)


Останній раз редагувалося: all75 (Пт 25 Серп 2023 - 15:18), всього регувалося 2 раз(-и)

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 15:15

Сколько оборотов никогда не считал, зачем? Но набирается не дольше другого мыла. Но так тоже говорить ни о чем т.к. есть очень твердые, просто твердые, мягкие, кропы и т.д. Не будем в эти дебри лезть. Каждый свое мнение имеет и славно :))

fill, egoist, Kitten911 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3539
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 15:40

Я считал прорасо довольно таки мягким мылом и у меня оно набиралось очень легко и быстро, проблем никогда с образованием пены не было, но вот когда начал пробовать другие продукты, понял что оно далеко от идеала!

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 15:45

Kitten911 пише:
... когда начал пробовать другие продукты...

Ось це - ключовий момент!



Панове, відчепіться від людини з Прорасо, їй-бо!
Дайте їй насолодитись моментом!
Поганому вона потім і сама навчиться :-)

vicbro, egoist, andreyv1979, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 16:16

Проразо класне мило/крем. Якщо не шукати шогось кращого, то і горя з ним не матимите 
Гарні ТТХ
Але, по правді кажучі, ВАРС краще

stanislav-q, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 17:40

fill пише:


У ВКГ загалом дуже мало догматів. І використання мила з помазком також ним не є.

А ВКГ це більше про кайф, ніж про укорочення щетини.
Якесь протиріччя ні? Хоча погоджусь що для декого це не про вкоротити щетину(а як ще пояснити те що деякі люди голяться раз в 3-5 днів але обов'язково ББС потрібен)
В тому то й справа що це не для всіх спосіб вбити час а процедура задля результату(котрий просто краще ніж касетником). От не всі ж наприклад хочуть заморочуватись з правкою клинкової бритви, так і з помазком/милом, уявляєте були часи коли люди голились для результату і використовували тшки з балонами.
Ось в результаті і маємо стереотип що тшка це компреси, прешейви, збивання мила, довго, але насправді нею можна поголитись зі швидкістю касетника(а може й швидше, бо промивається легше)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 17:52

Самуїл пише:

Якесь протиріччя ні? Хоча погоджусь що для декого це не про вкоротити щетину(а як ще пояснити те що деякі люди голяться раз в 3-5 днів але обов'язково ББС потрібен)
В тому то й справа що це не для всіх спосіб вбити час а процедура задля результату(котрий просто краще ніж касетником). От не всі ж наприклад хочуть заморочуватись з правкою клинкової бритви, так і з помазком/милом, уявляєте були часи коли люди голились для результату і використовували тшки з балонами.
Ось в результаті і маємо стереотип що тшка це компреси, прешейви, збивання мила, довго, але насправді нею можна поголитись зі швидкістю касетника(а може й швидше, бо промивається легше)

Не бачу протиріччя, якщо чесно.
Або просто ми не зрозуміли одне одного.
Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 134
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 19:32

Текст повідомлення


Останній раз редагувалося: zuluz (Чт 7 Вер 2023 - 1:19), всього регувалося 1 раз(-и)

stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 19:41

Самуїл пише:
уявляєте були часи коли люди голились для результату і використовували тшки з балонами.
Не зрозуміло про які часи мова (що справді більшість була змушена голитись тешками з балонами)??? Може це не про часи, а просто про людей які хотіли голитись тешками з балонами? Так такі і зараз є...
Але ж є і інші... Наприклад є такі хто голиться касетником (чи одноразовим) з милом і помазком. Чим подобається - тим і потрібно голитись.

Віталіk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 134
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 2 EmptyПт 25 Серп 2023 - 23:37

Наскільки я пам’ятаю, то голилися т шкою раніше і милом, яке було в рукомийнику, а лезо в станку було типу cспутник чи нєва.
Це з спогадів дитинства.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 19Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: