ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+26
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
2046
ARTURIUS
Ruslan
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
No name
30 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Наступний
АвторПовідомлення
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyПн 4 Вер 2023 - 21:54

Я вже зрозумів, що ВКГ то хвороба, яка не виліковна стає на стадії якийсь і тільки прогресує.
Так що приймайте в палату!!!

Романюк, stanislav-q, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyПн 4 Вер 2023 - 22:09

zuluz пише:

Взагалі процес гоління вологого це бескінечний потік радості, позитиву - незалежно від результату його. 
Дуже влучно і класно підмітили.)
Є звичайно спади та емоційні піднесення, але справді, навіть якщо обличчя трохи порізав, або невдало поголився все одно є якесь оновлення, чистота, відсвіження та радість після гоління. І це круто!))

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyПн 4 Вер 2023 - 22:09

zuluz пише:
Із всіх пробників мила, любʼязно присланих старшими колегами, Дякую Стас, можу виділити одне Areffa soap yuzu melody, дійсно аромат не спутати ні з чим, просто запах якого ніколи не відчував раніше.
Це мило подарувало мені нову ємоцію позитивну.
Взагалі процес гоління вологого це бескінечний потік радості, позитиву - незалежно від результату його. 
Я чесно не пам’ятаю який процес в житті або річ давало стільки ємоцій, навіть придбання авто, нутакоє, а тут бескінечний пошук себе і складові дають тобі все нові горизонти.

Можливо сильно закрутив думку але маємо шо маємо, ВКГ то допамін в чистому виді, без домішок.
Вообще юзу мне очень сильно напоминает аромат жевательных червячков желейных, только с добавлением грейпфрута (ну и мыльная основа ощущается конечно, но где-то на заднем плане). Это те, которые лет 20 назад в ларьках поштучно продавали. 
Опытным путем выяснил, что эта аромка - смесь малины+апельсина (случайно пришел к такому выводу, когда делал кальян смешав два этих вкуса и на выходе получил запах и вкус как раз желейных червячков этих, другие люди тоже подтвердили схожесть). Так что по моим ощущениям тут главенствуют эти 3 аромки: грейпфрут, малина, апельсин и может чуток еще других цитрусов (лимон-лайм). По мне - этот аромат гастрономический: аромки скорее напоминают что-то из еды/напитков, нежели из парфюмерии.

No name Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Новачок бритва   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 0:36

Який наступний станок, після цього, для новачка порадите?
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 6:48

zuluz пише:
Який наступний станок, після цього, для новачка порадите?
Після бритви Кінг С у тебе є декілька «доріг»:
- бритви приблизно тієї ж ефективності Мюле р89, Меркур 33с.
- бритви більшої ефективності Мюле р41, Фатіп Пікало.
- універсальна бритва Роквел 6с.
Але можна не гратись з бритвами, а звернути увагу на леза і взяти бритву вже іншого рівня, це Мюле Рокка. Бритва має чудовий дизайн, виготовлена з нержавіючої сталі, поєднує в собі ефективність та комфорт, який чудово регулюється лезами. Вона дорожча за попередні перечисленні, але на мій субʼєктивний погляд буде кращою від них. Кращою у всьому.)

Kitten911 та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 9:05

Согласен с Артуром, я когда начинал, сразу взял себе роквелл и там мне уже стало понятно куда двигаться, потом перепробовал много всего, но в итоге оставил себе 2 станка и один из них это Rocca - в своих деньгах один из лучших, а у мюлле самый лучший станок!
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 9:26

zuluz пише:
Для себе вже визначився, що хочу трошки агресивніше гоління спробувати, нехватає чогось вже, ну принаймні мені так здається, дивлюсь в сторону muhle r89 abo rocca r94, поки не визначився , читаю відгуки.
Які леза спробували? Як голитесь? Щодня, в 3-ри проходи (за/впоперек/проти росту)?
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 9:32

zuluz пише:

Для себе вже визначився, що хочу трошки агресивніше гоління спробувати, нехватає чогось вже, ну принаймні мені так здається, дивлюсь в сторону muhle r89 abo rocca r94, поки не визначився , читаю відгуки.

Здесь подкину еще информацию к размышлению. Желание более агрессивного бритья возникает, как правило, во время бритья.
Но есть еще важный параметр "частота бритья", о котором не стоит забывать при выборе агрессивности бритвы.
Например, я бреюсь каждый день и у меня были такие случаи с некоторыми бритвами:
понедельник - комфортно, отлично
вторник - мягко, нормально
среда - так же
четверг - что-то немного жестче
пятница - комфорт снизился, не так мягко, как раньше
суббота - приходит понимание, что кожа устала
Поэтому очень важно учитывать предполагаемую частоту бритья при выборе агрессивности станка. После первых нескольких процедур с одним станком не всегда понятно какие ощущения он даст при частом использовании.
Конечно, если предполагаешь бриться раз в три дня, то эти аргументы не очень важны...

stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_, alex-kin та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 9:34

zuluz пише:
Який наступний станок, після цього, для новачка порадите?
Сложно ответить ибо мы не знаем ваш бюджет, и что конкретно вас устраивает/не устраивает в инструменте который у вас уже есть.
 Если брать анализ форумов то Rocca будет одним из лучших вариантов, зачастую эта бритва остаётся в коллекциях людей, даже те кто ее продают, в большинстве случаев покупают ее ещё раз, и это действительно шикарный инструмент который можно использовать как для повседневного так и для бритья раз в 3 дня, ее ефективности вполне хватает, так же можно взять ее прямого конкурента EJ 316, тут уже что вам больше нравится, у каждой есть свои преимущества и недостатки, хотя по сути это одна и та же бритва, EJ имеет меньше углов работы и проще освоить на максимум возможностей из-за более отчётливой гарды и меньшего рабочего угла, с другой стороны мюле позволяет выбиваться чище если у вас есть лежачие волосы, меня лично EJ в ббс выбрить не может, если у вас нет проблем с лежачим волосом то вполне вероятно что результат они вам будут давать одинаковый.
 Более бюджетный вариант будет Fatip, но он более требователен к технике.
 Если бюджет позволяет вы можете пойти по пути от Blackland, и Blackbird и Vector шикарные инструменты, предпочтение я лично отдаю Vector из-за того что artist club лезвия работают гараздо лучше с моей щетиной чем DE, и если бы я начинал все с нуля полностью забыв технику бритья я бы купил именно ее и вопрос об инструменте закрыл бы навсегда.
 R41 отличный инструмент если вам важен только результат, ибо она не берет а убирает щетину как скребок, комфорта ноль зато результат хороший.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 9:39

Плюс купите , bic metal, стоят дешевле чем чашка кофе, поймёте нравится вам SE бритвы или нет, плюс у них ефективности и агрессивность так же как и требования к технике выше чем у king C, Muhle r89 и подобных мягких станков, пока определяется со следующим станком, по бюджету никак не ударит, лишним опыт тоже не будет
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 9:55

creativeresponse пише:

 R41 отличный инструмент если вам важен только результат, ибо она не берет а убирает щетину как скребок, комфорта ноль зато результат хороший.
В цьому сенсі хочеться зробити один акцент, що світ ділиться на дві половини. 
Одним р41 - скребок і вони цією бритвою не можуть комфортно голитись, а іншим це бритва для регулярного комфортного гоління і навіть для повсякденного.

Mel та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 10:08

ARTURIUS пише:

В цьому сенсі хочеться зробити один акцент, що світ ділиться на дві половини. 
Одним р41 - скребок і вони цією бритвою не можуть комфортно голитись, а іншим це бритва для регулярного комфортного гоління і навіть для повсякденного.
 Это да, есть огромная куча фанатов сего инструмента, и есть за что, я нею могу спокойно бриться и каждый день, но как человек начинавший с шаветок и клинковых перед тем как попробовал тешки, я уже был приучен или разбалован комфортом срезания щетины под острыми углами, к сожалению геометрия R41 не имеет зацепа при острых углах.
 Очень большая вероятность того что если бы я начинал путь с тешек для меня это ощущение скребка небыло б настолько ярко выражено, а может и вовсе не знал бы что оно есть, Rocca я тоже могу и даже пользуюсь в некоторых местах как скребком да и клинковыми тоже, иначе с моим волосом BBS не достигнуть.
Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 11:14

Частота мого гоління, два / три дні дні, рідко чотири
Щетина не дуже активно росте і не можу сказати, що прямо дріт якийсь, на фоні інших думаю мʼяка і поміркована.
Леза використовував тількі штатні жілетовські, ось знайшов фізер та купу інших, завтра напишу відгук.
По бюджету обмежень не маю, хоча гадаю треба поступово підіймати планку, для отримання розуміння та відповідно кайфу, від процесу.
Якщо дати новачку як самий бюджетний варіант, так і самий топовий він однаково поріжется і залишиться незадоволеним.
Тому волію поступово постигати дзен.


Останній раз редагувалося: zuluz (Вт 5 Вер 2023 - 11:22), всього регувалося 1 раз(-и)

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 11:20

zuluz пише:
Частота мого гоління, два / три дні дні, рідко чотири
Щетина не дуже активно росте і не можу сказати, що прямо дріт якийсь, на фоні інших думаю мʼяка і поміркована.

При таких вводних, гадаю, 41-ша зараз не потрібна. Може якось згодом, чисто для гостроти відчуттів.
А зараз щось спокійніше потрібне.

Я, як адепт 89-ої, завжди раджу саме її. І саме у варіанті DE89 від Edwin Jagger.
Але останнє це вже таке. Якщо більше подобається R89 від Muhle - то нехай

ARTURIUS та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 12:26

zuluz пише:
Частота мого гоління, два / три дні дні, рідко чотири
Щетина не дуже активно росте і не можу сказати, що прямо дріт якийсь, на фоні інших думаю мʼяка і поміркована.
Леза використовував тількі штатні жілетовські, ось знайшов фізер та купу інших, завтра напишу відгук.
Правильно, поганяйте інші леза, та поділіться результатом. Можливо і підберете лезо яке додасть агресивності/ефективності.
А стосовно станка, то думаю що не потрібно брати 89-ту, можете і не відчути різниці з Кінгом. Та і на самий верх агресивності мабуть не варто кидатись.
 Я б брав щось із: Rocca,  EJ 316, Разорок ГЧ, Фатіп Піколо (закриту голову), Фатіп FOCS (слант) ... і т.п. (список можно продовжувати) ))))
P.S. Про кількість проходів нічого не відповіли... Голитесь в стандартні 3-ри проходи?, Чи може, як деякі поціновувачі - в ББС, в один прохід? Бо тоді зразу 41 треба брати )))

Kitten911 та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 12:33

Возьмите роквелл мой вам совет и точно не пожалеете, он даст в полной мере пройтись по разным уровня агрессии и определиться для себя что вам нужно при этом не потратив больших денег на поиски своего дзена.
Роквелл этот тот станок с которого я бы рекомендовал начинать любому новичку и не только, на нем в принципе можно и остановиться вовсе с поисками т.к. Покупая роквелл вы покупаете универсальный набор плит, которые во-первых дают плавно прийти к нужной агрессии и понять какая агрессия подходит вашей коже и во-вторых это качественный продукт, который может стать основным и единственным т.к. Имеет одни сплошные плюсы и как минимум заменяет 4 разных станка, а так же очень хорошую ликвидность, в случае если он надоест вы всегда его без проблем и особой потери в стоимости сможете его продать, это как тойота в мире автомобилей. Хоть многие его и считают "скучным", но это мнение людей, которые уже давно прошли десятки а-то и сотни разных станков и имеют с чем сравнивать, лично я считаю что я правильно сделал взяв своим первым станком именно роквелл, он мне задал направление куда идти дальше.

Yurst 63, 2046 та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
2046
Постоялець
Постоялець
2046


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 12:48

Згоден з думкою стосовно Роквелу.
Чудовий станок, який закриває всі питання своїм набором плит. З ним можна тестувати-неперетестувати купу комбінацій різних лез з його плитами.

Однак, я би рекомендував взяти його все ж таки в нержавіючій сталі, щоб взагалі не думати, що можуть виникнути якісь проблеми з різьбою у версії з замаку (а вони, нажаль можуть виникнути з часом).

І той факт, що Роквел досить рідко зустрічається у розділі "продаж" говорить про те, що влаштовує майже всіх, хто його придбає.

Yurst 63, Kitten911, all75 та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 12:53

Kozachok пише:
Згоден з думкою стосовно Роквелу.
Чудовий станок, який закриває всі питання своїм набором плит. З ним можна тестувати-неперетестувати купу комбінацій різних лез з його плитами.

Однак, я би рекомендував взяти його все ж таки в нержавіючій сталі, щоб взагалі не думати, що можуть виникнути якісь проблеми з різьбою у версії з замаку (а вони, нажаль можуть виникнути з часом).

І той факт, що Роквел досить рідко зустрічається у розділі "продаж" говорить про те, що влаштовує майже всіх, хто його придбає.
С резьбами были проблемы у роквелл до 18года вроде если я не ошибаюсь, это если нарваться на старую версию то конечно может быть проблема, а если брать новый, то все будет хорошо, у меня проблем не было никаких. Но конечно s-ка будет в любом случае круче и тут я не спорю, есть деньги нужно брать S-ку однозначно!

2046 та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 12:55

all75 пише:

... думаю що не потрібно брати 89-ту, можете і не відчути різниці з Кінгом...

Маю обидва і готовий посперечатися :-)
Але не тут :-)))

vicbro, ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 13:03

fill пише:


Маю обидва і готовий посперечатися :-)
Але не тут :-)))
Согласен, в  89 при той же эффективности нет того комфорта как у KC, мне КС показалась на много комфортне чем муля, но опять таки это моё личное мнение.
Но смысла после кинга в 89 точно не вижу!
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 13:09

Kitten911 пише:
Возьмите роквелл мой вам совет и точно не пожалеете, он даст в полной мере пройтись по разным уровня агрессии и определиться для себя что вам нужно при этом не потратив больших денег на поиски своего дзена.
Так, Роквел дає деякі переваги. Можна визначитась з потрібним рівнем агресії не купуючи кілька станків.
Але, на мою думку, з деякими параметрами він не допоможе визначитися.

Він не дає можливості визначитися з конструкцією голови, адже:
Kitten911 пише:
Согласен! Для меня вообще я заметил, чем больше изгиб головы, тем более комфортно станок бреется и легче угол найти.
Щоб це зрозуміти потрібно спробувати голови різної конструкції.
Він не дає можливості визначитися з ручкою, яка більше сподобається: довга/коротка, товста/тоненька, легка/важка, з накаткою и т.д.?
Він не дає можливості визначитися з вагою та матеріалом станка, що більше сподобається. Ну і один з єлементів ВКГ - різномаїття. Мені було б нудно голитися одним й тим самим станком тривалий проміжок часу, хай і з різною агресією. Якщо мати один Роквел - людина позбавлена різномаїття. 
Але, якщо нема потреби в різномаїтті і потрібен один станок на все життя - то Роквел з нержавійки цілком підходить на цю роль.


Останній раз редагувалося: all75 (Вт 5 Вер 2023 - 13:38), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 13:17

all75 пише:
Так, Роквел дає деякі переваги. Можна визначитась з потрібним рівнем агресії не купуючи кілька станків.
Але, на мою думку, з деякими параметрами він не допоможе визначитися.

Він не дає можливості визначитися з конструкцією голови, адже:
Щоб це зрозуміти потрібно спробувати голови різної конструкції.
Він не дає можливості визначитися з ручкою, яка більше сподобається: довга/коротка, товста/тоненька, легка/важка, з накаткою и т.д.?
Він не дає можливості визначитися з вагою та матеріалом станка, що більше сподобається. Ну і один з єлементів ВКГ - різномаїття. Мені було б нудно голитися одним й тим самим станком протагом тривалого часу, хай і з різною агресією. Якщо мати один Роквел - людина позбавлена різномаїття. 
Але, якщо нема потреби в різномаїтті і потрібен один станок на все життя - то Роквел з нержавійки цілком підходить на цю роль.
Я же и говорю, каждому свое, мне не было нудно с роквелл и ручки я менял тем самым меняя вес/баланс станка и лезвиями игрался, ну а дальше каждый решает сам что ему нужно ехать или шашечки))) 
Я ни разу не пожалел о том, что первый станок у меня был именно роквелл, мне он дал понять многое, а самое главное для меня в нем было это то, что благодаря тому, что я попробовал все уровни агрессии я стал понимать о чем люди пишут на форуме, про разные станки и уровни их агрессии сравнивая их по роквелл)))
Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 13:23

all75 пише:

Правильно, поганяйте інші леза, та поділіться результатом. Можливо і підберете лезо яке додасть агресивності/ефективності.
А стосовно станка, то думаю що не потрібно брати 89-ту, можете і не відчути різниці з Кінгом. Та і на самий верх агресивності мабуть не варто кидатись.
 Я б брав щось із: Rocca,  EJ 316, Разорок ГЧ, Фатіп Піколо (закриту голову), Фатіп FOCS (слант) ... і т.п. (список можно продовжувати) ))))
P.S. Про кількість проходів нічого не відповіли... Голитесь в стандартні 3-ри проходи?, Чи може, як деякі поціновувачі - в ББС, в один прохід? Бо тоді зразу 41 треба брати )))
Проходи так, провтикав розповісти.
Дивився відео на ютубі англомовний хлоп дуже толково розклав по поличкам процес, в нього й навчився, в три проходи, по росту, поперек і власне проти росту кінцевий проход.
Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 13:30

Гляньте будь ласка, по посиланню той роквел, що потрібен?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 4 EmptyВт 5 Вер 2023 - 13:47

Ось леза які маю для тесту, щось тай зайде

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

DismontDeSire та Wład Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: