ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+27
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
zulu
31 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Наступний
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6966
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 12:01

Висновок. При можливості усі засоби треба пробувати на собі.

AMAROK, andreyv1979 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 14:47

ARTURIUS пише:
Якщо підберете доглядовий крем під свій тип шкіри, то він спрацює краще за бальзам. Хоча одне має доповнювати інше, бо у кожного засобу свої задачі та цілі в використанні.
Так і олійка перед голінням, то не для всіх, а для конкретного типу шкіри, яка цього потребує. Чи я не правий?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 14:51

CNPOMAHELL пише:

Так і олійка перед голінням, то не для всіх, а для конкретного типу шкіри, яка цього потребує. Чи я не правий?

Не правий.
Під конкретний тип шкіри можна підібрати ту чи іншу олійку, якщо треба.
А олійка взагалі - то для всіх.

vicbro, ARTURIUS та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 15:16

fill пише:
Під конкретний тип шкіри можна підібрати ту чи іншу олійку, якщо треба.
А олійка взагалі - то для всіх.
Якось не пригадую використання подібного засобу у будь-яких описах процесу гоління. От розпарювати шкіру гарячим рушником -то да. А олійки -ні.
Та й нащо тобі зайве ковзання таМ, де воно не потрібне? За це крем\гель відповідають при нанесенні на зволожену водою шкіру.
А от якщо шкіра суха - тоді так, олійка дає додаткове змещення\ковзання\зволоження.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 15:26

CNPOMAHELL пише:

Якось не пригадую використання подібного засобу у будь-яких описах процесу гоління. От розпарювати шкіру гарячим рушником -то да. А олійки -ні.
Та й нащо тобі зайве ковзання таМ, де воно не потрібне? За це крем\гель відповідають при нанесенні на зволожену водою шкіру.
А от якщо шкіра суха - тоді так, олійка дає додаткове змещення\ковзання\зволоження.

Може варто ще якісь описи подивитися - про олійку й інші пре-шейви багато де сказано-показано.

Олійка - це не для ковзання. Олійка потрібна, щоб краще підготувати обличчя для гоління. Вона робить шкіру більш еластичною і менш вразливою до впливу леза.

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 16:12

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Якщо не дивитися про це то незрозуміло - навіщо воно. Здеється оно більше про маркетинг а не щось потрібне.
Хоча, можливо, олійка - то доповнення до мила (всетаки голилися з милом раныше а не з кремом). А сучасні мила дуже ненатуральні і олійка це компенсує.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 16:21

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Якщо не дивитися про це то незрозуміло - навіщо воно. Здеється оно більше про маркетинг а не щось потрібне.
Хоча, можливо, олійка - то доповнення до мила (всетаки голилися з милом раныше а не з кремом). А сучасні мила дуже ненатуральні і олійка це компенсує.

Ну я ж наче вище написав: олійка готує шкіру до гоління, робить її еластичнішою і більш захищеною.

vicbro, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 18:11

CNPOMAHELL пише:

Якось не пригадую використання подібного засобу у будь-яких описах процесу гоління. От розпарювати шкіру гарячим рушником -то да. А олійки -ні.
Та й нащо тобі зайве ковзання таМ, де воно не потрібне? За це крем\гель відповідають при нанесенні на зволожену водою шкіру.
А от якщо шкіра суха - тоді так, олійка дає додаткове змещення\ковзання\зволоження.
Распаривание полотенцем берет свое начало из тех бородатых времён, когда кроме клиновой бритвы больше ничего не было. И очень немногие имели возможность использовать удобства гигиены в виде умывания лица, обильным использованием горячей воды. Ее надо было наносить в дом, нагреть на дровах или примусе. Одно и другое, особенно в городе для низших слоев было дорогой роскошью. Да и мылись в лучшем случае раз в неделю. Сальных отложений на лице было много. Когда шли к брадобрею, или дома брились перед походом в церковь, то толк в горячем полотенцем был. Распаривал бороду, помогал удалять сальный жир с лица, не особо истощая кожу.
Но сегодня, когда моемся каждый день в душе, мажемся всяким хорошим - кожа изнежена так сказать. Поэтому когда бреемся после горячего полотенца, кожа не упругая, не натянута, дряхлая, сминается под давлением. Плюс подкожного своего жира почти нет. Ну и мыло тоже дополнительно сушит кожу, какое бы качественное не было. В итоге у очень многих коцки, раздражение, краснота. Так званый бритвенный ожег.
Тёплой водой нужно смачивать бороду.

stanislav-q, Kitten911, Yura_, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 18:49

AMAROK пише:
Распаривание полотенцем берет свое начало из тех бородатых времён, когда кроме клиновой бритвы больше ничего не было. И очень немногие имели возможность использовать удобства гигиены в виде умывания лица, обильным использованием горячей воды. Ее надо было наносить в дом, нагреть на дровах или примусе. Одно и другое, особенно в городе для низших слоев было дорогой роскошью. Да и мылись в лучшем случае раз в неделю. Сальных отложений на лице было много. Когда шли к брадобрею, или дома брились перед походом в церковь, то толк в горячем полотенцем был. Распаривал бороду, помогал удалять сальный жир с лица, не особо истощая кожу.
Но сегодня, когда моемся каждый день в душе, мажемся всяким хорошим - кожа изнежена так сказать. Поэтому когда бреемся после горячего полотенца, кожа не упругая, не натянута, дряхлая, сминается под давлением. Плюс подкожного своего жира почти нет. Ну и мыло тоже дополнительно сушит кожу, какое бы качественное не было. В итоге у очень многих коцки, раздражение, краснота. Так званый бритвенный ожег.
Тёплой водой нужно смачивать бороду.
Давно перешёл на холодную или чуть тёплую воду зимой, когда распаривался то были частые раздражения, потом ушёл вообще от этого, обильно умываюсь несколько раз и потом на мокрое лицо наношу бальзам или крем после бритья ( вместо масла, не нравятся мне это липкое ощущение и мытье всего инструмента с мылом после масла ), но распаривание это моя самая большая ошибка в вкб была! 
Всё приходит с опытом...

Ruslan, creativeresponse, AMAROK, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 19:20

Да, как по мне так "размачивание" лучше, чем распаривание. Я с полотенцами не заморачиваюсь, просто подставляю лицо под кран с едва теплой водой на полторы-две минуты, после этого щетина срезается в разы мягче. Особенно это заметно на слегка подсевшем лезвии.

vicbro, AMAROK, Kitten911, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 19:48

Один единственный раз, насмотревшись бывалых самураев вкб Ютуба, напитавшись их мудростью, с благоговением пошел в душ основательно распаривать лицо. Побрился....
Когда вышел из ванной, жена в ахтунге сказала:
Писец, как пацан до армии. Ещё прыщей подростковых к багровой роже не хватает.
На сием эксперименте с распариванием распрощался как со страшным сном

Kitten911, ditrih_, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСр 20 Вер 2023 - 20:00

Ещё про врастающие волоски бороды:
основательно распаренная борода по природе своей сильнее вытягивается наружу. И вот любитель основательного ББС снёс ее под корень.... через полчаса час температура кожи приходит в норму, а волоски бороды прячутся в ужасе от лезвия глубоко под кожей. Ну а там, далее, все по инструкции - вросшая борода.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 11:53

Вітання Всім та мирного неба.

Війна вносить коррективи в ведення журналу, тому рідко пишу.

Сьогодні мав досвід цікавий, надивившись блоггерів по тематиці гоління спробував одночасний тест обох станків, R6s 3 плита (лезо перо) vs GKC ( лезо gsb), мило прорасо червоне, був реально здивований результатом. 

Чомусь я був впевнений, що роквел положить на лопатки джиллет без варіантів але не все так однозначно, на складних участках шкіри типу підборіддя, під носом R6s безперечно зробив краще, а по щоці наприклад по прямій гладще вийшло у джиллета.
Мабуть правильно буде сказать, що роквел показав стабільну та комфортнішу трішки роботу по всій площині обробляємої поверхні, а джилет плаваючу але сказати, що він набагато гірше спрацював від роквела не можу.

Тому я б сказав паритет вийшов особисто в мене на ціх станках, крім того що кінгом періодично ріжусь і доволі глибоко.

До чого писанина вся, гадаю що маючи "набиту руку" кінгом ти зробиш не набаго гірше роботу ніж роквелом, ну точно не в 10 разів, як відрізняется їх вартість.

Всьо, кидайте тапки...

_yk_, AMAROK, Kitten911, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 12:06

Да, все так и есть, у меня были оба станка и ощущения что на тройке они +- одинаково работают, не резался правда кингом ни разу.

AMAROK та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 12:06

По милу на разі фаворит Арко, перебрав мабуть з десяток зразків, найкращий результат турецький брєнд, потім прорасо.
Також маю табак але ще не відкривав, жду свята, бо кращий подарунок то нова ємоція.

Для новачків старт з Арко можно рекомендувати на всі сто, результат буде.


Останній раз редагувалося: zuluz (Сб 23 Вер 2023 - 12:15), всього регувалося 1 раз(-и)

ARTURIUS, Kitten911, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 12:14

Kitten911 пише:
Да, все так и есть, у меня были оба станка и ощущения что на тройке они +- одинаково работают, не резался правда кингом ни разу.
Градацію плит зберігаю, йду від меньшого до більшого, для розуміння процесу та відповідно отримання насолоди від результату.

Після початку свого шляху у справжньому голінні, дійшов висновку, що бриття отими всіми пластиковими приладдями, тепер вже можу це написати бо маю досвід,
по типу сексу з резиновою жінкою, процес схожий зі справжнім, а по факту фікція і щоб то осягнути, треба просто хоча б раз спробувати по справжньому і все, назад шляху вже не буде.

stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911, CNPOMAHELL та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 17:35

zuluz пише:
Після початку свого шляху у справжньому голінні, дійшов висновку, що бриття отими всіми пластиковими приладдями, тепер вже можу це написати бо маю досвід,
по типу сексу з резиновою жінкою, процес схожий зі справжнім, а по факту фікція і щоб то осягнути, треба просто хоча б раз спробувати по справжньому і все, назад шляху вже не буде.
Марно. Бо після т-бритв голитися хоч одноразкою коч касетником - то як після якогось літака с 70х (де під сотню приборів, кнопок та різних перемикачів) враз пересісти на дельтаплан з моторчиком, де тільки 2 ручних важіля для керування, а саме складне -то завести двигло, та й то -на землі.

Інше діло, що воно нецікаво. Але тенника гоління вже ніккуди не дівається. Навіть на касетниках.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 18:21

Ну что я могу тут сказать....
Чтобы не спровоцировать баталий, скажу о себе, и только о себе...
Одноразовые станки для того, чтобы смести юношеский пух, для ручной клади в самолёте, ну именно так: использовал и выкинул.
Если борода три и более дней - хватает на пол лица. Раздражение.
Кассетники: Мона в ручную кладь, кривыми руками бриться можно, тремор рук простительно.
Но: рвет, дёргает бороду более трёх дней, три и более лезвия сносят нах хороший слой эпидермиса, каждый день против шерсти бриться - вросшие волосы, эпидермиса почти нет. Так как стоят дорого - используются больше положенного. Далее используются тупыми раз-два в неделю. Опять вросшие волосы, прыщи красные и гнойные. На вопросы о страшной небритой, прыщавой роже ответ в стиле "Борода очень твердая, грубая". Брутальная одним словом...
А вот на самолёте 70-ых, как назвали Т-станки - крайне комфортно летать, каждодневно, без прыщей, вросших волос, красных точек и херовой гигиены прибора

Ruslan, Kitten911, CNPOMAHELL та DenysKorap Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 18:25

Да и один раз купив этот самолёт 70-ых на всю жизнь - заправляю его за копейки, каждый день новьем.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 19:18

Согласен, кассетники совсем по-разному себя показывают в зависимости от умения бриться и понимания, что тебе лучше подходит (перерыв между сеансами бритья, подготовка кожи, средства для бритья/после бритья). Когда уже тешками научился, то и мак 3 воспринимается отлично - особенно если вовремя кассету менять, а не по 50 раз одной бриться!

trimmer, Kitten911, CNPOMAHELL та DenysKorap Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 20:38

CNPOMAHELL пише:

Марно. Бо після т-бритв голитися хоч одноразкою коч касетником - то як після якогось літака с 70х (де під сотню приборів, кнопок та різних перемикачів) враз пересісти на дельтаплан з моторчиком, де тільки 2 ручних важіля для керування, а саме складне -то завести двигло, та й то -на землі.

Інше діло, що воно нецікаво. Але тенника гоління вже ніккуди не дівається. Навіть на касетниках.
 Bic metal шикарная одноразка, для меня лично уделывает многие тешки, единственный минус очень лёгкая, а так в разы еффективнее чем тотже Кинг с, которым мне нужно проходов 5-6 сделать чтобы до дфс побриться, с БИК метал 2 прохода

Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2878
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 20:56

creativeresponse пише:
Цитата :
Bic metal
Лежить в мене вже місяці три.. Все не наважусь її порівняти з Вектором.))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 21:44

ARTURIUS пише:

Лежить в мене вже місяці три.. Все не наважусь її порівняти з Вектором.))
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 3202928208 не хочу в слух говорить что с чем ты собрался сравнивать.... 
Смайликов реально нехватка, вместо нравится/не нравится нужно функцию смайликов добавить)))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 157
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 21:50

creativeresponse пише:

 Bic metal шикарная одноразка, для меня лично уделывает многие тешки, единственный минус очень лёгкая, а так в разы еффективнее чем тотже Кинг с, которым мне нужно проходов 5-6 сделать чтобы до дфс побриться, с БИК метал 2 прохода
Сколько раз брились одним станком/на сколько побривок хватает одного, брак попадался в пачке?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 10 EmptyСб 23 Вер 2023 - 22:46

Alfed пише:

Сколько раз брились одним станком/на сколько побривок хватает одного, брак попадался в пачке?
Мне любого лезвия или станка хватает только на один раз, будь то мак 3, DE, или Artist club.
 Брак в пачке попадается, но это болезнь Бика в целом, плюс подделок много, даже в той же Еве, у подделок другой упаковочный материал и цвет оранжевой полоски более желтый

Alfed, CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 10 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: