ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+26
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
2046
ARTURIUS
Ruslan
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
No name
30 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Наступний
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 11:18

Kitten911 пише:
Где я писал, что не могу бриться р89, что-то ты ошибся, 89 была первая тешка которой я вообще брился, кум давал погонять для того чтобы понять надо ли оно мне вообще, так вот я р89 брился без всяких проблем и с самого начала без единого пореза, но на второй раз с красной мордой остался т.к. Сразу ббс захотел, но ббс правда так я и не смог с ней получить, а не сложилось у меня из всей той кучи станков которых я пробовал с единственным станком это с р41.
Можливо не так зрозумів тебе. Саме ця ситуація з р89 твого кума й залишила негативну емоційну пляму в моїй памʼяті твого відношення до цієї бритви.
Дякую, що дав більш детальне пояснення свого відношення.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 11:37

ARTURIUS пише:

Якщо це в бритві Жиллетт Кінг С, то в мене була та ж сама ситуація з лезом Фізер. 
В багатьох інших бритвах це моє ходове улюблене лезо, якому не можу підібрати достойної заміни.
 Не варто поспішати з висновками.)

Так бритва King C , наступну поки обираю.
На рахунок лез дякую за підказку, не буду викидать, збережу для наступного станку.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 11:39

zuluz пише:
 але потім почався дискомфорт шкіри, якого раніше не було, а саме підпікання, свербіння, відчуття порізу але як не дивно порізів немає.
Власне і результат гоління такий же, як і відчуття,  куча мілких недобривок, острівці тирчать наощуп, хоча з метра вибритий вдеально, нутакоє.
Тому робимо висновок, все дуже індивідуально і треба тестувать на собі.
Пошкодження епідермісу дали таке відчуття. Мабуть і мікропорізи були, але затягнулися під дією піни. А недобривки мабудь із-за небажання проходити по вже пошкодженим місцям (просто так Фізер недобривок не залишає). 

Та не треба робити висновок по одному сеансу гоління. Досвідчені люди кажуть що потрібно зголити пачечку лез щоб нормально з ними познайомитись. 
Але коли тільки починаєте ставити техніку та вчитеся збивати піну... Можливо ще хромає техніка, а можливо піна не мала захисту. Я б порадив обов'язково повернутися до Фізера в станку Кінг С. Через певний час (можливо тиждень - два, а можливо через кілька місяців - пів року, враховуючи що голитесь не кожен день). Коли покращите техніку гоління, та навчитеся збивати правильну піну (яка матиме не тільки чудове ковзання, а ще й відмінний захист шкіри) - тоді, можливо, Фізер стане лагідним і слухняним лезом, а може ще й улюбленим )))
Особисто в мене, улюбленим воно не стало, але порізатись та пошкодити епідерміс, коли воно стоїть в Кінгу, в мене не виходить як би я не намагався. Вже і махаю як шашкою... І не розумію, як можна таким лагідним лезом порізатися чи пощкодити епідерміс. Одна ремарка - я його почав тестувати через півтора року, як занурився у ВКГ, раніше не наважувався, бо читав що воно гостре і зле. А дарма, моя реальність показала що все навпаки.

Загалом висновок по суті правильний. Все треба тестувати на собі, бо все індивідуально. Але для нормального теста треба правильна техніка, правильна піна, і кільканадцять сеансів гоління.


Останній раз редагувалося: all75 (Ср 6 Вер 2023 - 12:29), всього регувалося 5 раз(-и)

Kitten911, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 11:48

zuluz пише:
не буду викидать, збережу для наступного станку.
Ще про що хочеться нагадати відносно вибору бритви..
У Роквелл леза працюють більш-менш однаково, це «всеядна» до лез бритва, яка не дає проявитись властивостям лез в повній мірі. В порівнянні з Роквелл Рокка веде себе по іншому. Це теж лояльна бритва до лез, але вона розкриває властивості і потенціал леза і кожне лезо в цій бритві дає нові відчуття.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 12:07

zuluz, якщо постійно змінювати станки та леза, толку не буде.
Пропоную обрати якийсь станок і під нього підбирати лезо. Але з лезом певної марки треба провести хоча б 5-10 голінь щоб його "зрозуміти" і шкіра до леза звикла. І цей процес займе доволі довгий час, бо лез різних дуже багато. Вам буде, чим себе зайняти :) А "стрибати" по бритвах, як на мене, не раціонально.

fill, q7819, ARTURIUS, Alfed, Yura_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 13:38

zuluz пише:
Розчарування пост(
... потім почався дискомфорт шкіри, якого раніше не було, а саме підпікання, свербіння, відчуття порізу але як не дивно порізів немає.

…..

Знесений епідерміс - тут і до гадалки не ходи.
І в цьому "провина" саме Кінга. Це дуже м'яка бритва з дуже поганим зворотним зв'язком. А коли лезо не відчувається на шкірі, виникає спокуса натиснути.
Деякі леза це пробачають, але Feather на першому сеансі - ні.

Але не все ще пропало :-)
Справа в тім, що Feather має таку властиаість, що воно стрімко втрачає гостроту після першого гоління. І далі воно все ще лишається гострим, але вже стає комфортним.
Деякі люди навіть навмисно затупляють Feather на корку від вина. Це для того, щоб не робити перший - не приємний - сеанс на собі, а почати зразу з умовно другого.

Тож, варто спробувати Feather ще раз - існує ненульова ймовірність, що друге гоління буде приємніше.
Тільки не зразу, дай шкірі трохи відпочити

stanislav-q, ARTURIUS, ditrih_, CNPOMAHELL та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 13:49

Плохая идея конечно начинать с физером, для вашей растительности и кожи нужно мягкое лезвие и будет все ок, когда поставите руку и технику, тогда уже можно и острыми лезвиями играться, если конечно они вообще нужны будут, я спустя долгое время и кучи тестов всего на свете понял, что мне нужен эффективный и мягкий станок и мягкое не супер острое лезвие и вот тогда начался настоящий кайф!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 14:01

ARTURIUS пише:

У Роквелл леза працюють більш-менш однаково, це «всеядна» до лез бритва, яка не дає проявитись властивостям лез в повній мірі. В порівнянні з Роквелл Рокка веде себе по іншому. Це теж лояльна бритва до лез, але вона розкриває властивості і потенціал леза і кожне лезо в цій бритві дає нові відчуття.
Вот тут Артур я с тобой не согласен, Роквелл хоть и переваривает большую часть лезвий нормально, но не могу сказать, что все лезвия в роквелл работают одинаково, нет все лезвия отличаются и все работают по-разному, а некоторые и очень сильно отличаются или не заходят вовсе , я не знаю кто эту басню придумал, но это не так, да он практически всеядный, но нельзя говорить, что все лезвия в роквелл работают одинаково, это не правда!

AMAROK та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 14:22

Kitten911 пише:
все лезвия в роквелл работают одинаково
Перечитай, будь ласка. Я написав, що більш-менш однаково. Це не є категоричне твердження, а відносне.
Знову ж, пишу про свої відчуття. Можливо у людини з товстою шкірою та тонкою рідкою щетиною в голінні з Роквеллом взагалі відчутна різниця лез не буде.))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 14:25

ARTURIUS пише:

Перечитай, будь ласка. Я написав, що більш-менш однаково. Це не є категоричне твердження, а відносне.
Знову ж, пишу про свої відчуття. Можливо у людини з товстою шкірою та тонкою рідкою щетиною в голінні з Роквеллом взагалі відчутна різниця лез не буде.))
Ты много лезвий прогнал в роквелл?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 14:33

Ruslan пише:
zuluz, якщо постійно змінювати станки та леза, толку не буде.
Пропоную обрати якийсь станок і під нього підбирати лезо. Але з лезом певної марки треба провести хоча б 5-10 голінь щоб його "зрозуміти" і шкіра до леза звикла. І цей процес займе доволі довгий час, бо лез різних дуже багато. Вам буде, чим себе зайняти :) А "стрибати" по бритвах, як на мене, не раціонально.
Трошки розкажу своє бачення, а Ви поправте, де помиляюсь.

Я придбав найбюджетнішу але адекватну бритву King C для розуміння в принципі, зайде мені ВКГ чи ні, бо розуміння процесу було нуль цілих нуль десятих.

На цьому єтапі можу сміло сказати, що процес цей не кину і буду продовжувати, бо ті ємоції, що дарує вологе бриття, бесцінні.

Звідси виходить наступне моє бачення, що треба придбати гарний, брєндовий станок і з ним вже гратися з лезами і іншим приладдям.

По станку максимальну кількість балів в моєму баченні задачі, на разі набрав роквєл, своєю можливістю адаптації під задачі. Рокка безспірно мерседес в світі бритв але до нього треба дорости і зрозуміти, боюсь на цьому єтапі я не готовий до нього, хоча була думка придбати обидва станки, та й по всьому.

Якось так, пишіть, що думаєте.

P.s. King c ляже в нессесер і буде в поіздках допомогати мені.

Ruslan, _yk_, andreyv1979, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 14:33

Kitten911 пише:
Ты много лезвий прогнал в роквелл?
Ні, не багато, але вони були різними. Мені було достатньо цього, щоб зробити для себе висновок в порівнянні з іншими бритвами, наприклад з тою ж Роккою.

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 14:40

ARTURIUS пише:

Ні, не багато, але вони були різними. Мені було достатньо цього, щоб зробити для себе висновок в порівнянні з іншими бритвами, наприклад з тою ж Роккою.
Вот видишь как, у нас абсолютно разные кожи и я со своей чувствительной кожей очень чувствовал разницу в лезвиях, а у тебя кожа эту разницу не чувствует, ты можешь скоблить по сто раз на одном месте без последствий, а у меня потом два дня морда красная вся😁 и это  ещё раз подтверждает, что все мы разные и индивидуальные моменты могут отличаться очень сильно....

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 14:48

zuluz пише:
Трошки розкажу своє бачення, а Ви поправте, де помиляюсь.

Я придбав найбюджетнішу але адекватну бритву King C для розуміння в принципі, зайде мені ВКГ чи ні, бо розуміння процесу було нуль цілих нуль десятих.

На цьому єтапі можу сміло сказати, що процес цей не кину і буду продовжувати, бо ті ємоції, що дарує вологе бриття, бесцінні.

Звідси виходить наступне моє бачення, що треба придбати гарний, брєндовий станок і з ним вже гратися з лезами і іншим приладдям.

По станку максимальну кількість балів в моєму баченні задачі, на разі набрав роквєл, своєю можливістю адаптації під задачі. Рокка безспірно мерседес в світі бритв але до нього треба дорости і зрозуміти, боюсь на цьому єтапі я не готовий до нього, хоча була думка придбати обидва станки, та й по всьому.

Якось так, пишіть, що думаєте.

P.s. King c ляже в нессесер і буде в поіздках допомогати мені.
Все вы правильно делаете, все постепенно, спешить уже некуда, вы уже попались в эту паутину😁
Теперь берите станок, который больше нравится и что-то из косметики более менее нормальной, и пройтись хорошо по лезвия, рекомендую начинать с мягких и поднимать планку вверх, чтобы понимать когда будет самое оно. 
Потом начнутся помазки, мыла и т.д. Поздравляю, вы увязли в этой очень увлекательной теме на долго, так что расслабьтесь, и неспешно идите своим путем и слушайте всех, фильтруйте все и делайте то, что считаете нужным!

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 15:43

zuluz пише:

...
Звідси виходить наступне моє бачення, що треба придбати гарний, брєндовий станок і з ним вже гратися з лезами і іншим приладдям.

... хоча була думка придбати обидва станки, та й по всьому.
По поводу покупки обоих станков притормози, не кидайся с разбега...
На счет классного брендового станка тоже не спеши, дай себе паузу.
С Кингом можно отлично тестировать все остальное, хороший станок.
Главное - движения по освобождению себя от денежных знаков не должны быть импульсивными, а плавными  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, fill, stanislav-q, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 157
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 15:45

Хочу поділитися своїм досвідом. Як повернувся у КГ, то перші 30 голінь (приблизно 2 місяці) були однією бритвою (хоча вдома були ще дві бритви, але їх не використовував, про існування однієї я й не знав) та на 90% використовував лезо однієї марки. Потім придбав іншу бритву, та то вже інші історії.
Мені здається, що перші гоління - то набиваєш руку та шкіра звикає до леза.

Kitten911, all75 та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 16:37

Після сьогоднішнього гоління фізером, обличчя прикіпало з пів дня, стало тепер же питання по лосьйону який би захищав від тих моментів, прорасо червоний маю та зелений і чогось інтуітивно тягне до серії tabac original, а хто користувавсь, дайте фідбєк по захисту шкіри лосьйоном тим, варто чи ні?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 16:40

zuluz пише:
Після сьогоднішнього гоління фізером, обличчя прикіпало з пів дня, стало тепер же питання по лосьйону який би захищав від тих моментів, прорасо червоний маю та зелений і чогось інтуітивно тягне до серії tabac original, а хто користувавсь, дайте фідбєк по захисту шкіри лосьйоном тим, варто чи ні?
Для таких моментов лучше не лосьон, а бальзам или крем, т.к. На уже травмированную кожу ещё и спирт сверху не очень хорошо, а вот хороший бальзам самое оно!
Кожу нужно успокоить и снять раздражение, а спирт может сделать ещё хуже!

stanislav-q та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 16:59

Ну либо соединить - сначала лосьон, спустя время смыть его и потом бальзам. То уже от кожи и предпочтений зависит. Если речь идет про восстановление после травматичного бритья - мне очень долго приходится ждать заживления при использовании только бальзама-крема. Поэтому для себя выбрал такой метод - прижечь лосьоном, а после нанести "лечебный" бальзам (минут через 15-20).
 
Таким образом лосьон снимает ~80% неприятных ощущений, а остальное уже бальзам/крем подлечивает)

Ruslan, fill, vicbro та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 17:06

zuluz пише:
Після сьогоднішнього гоління фізером, обличчя прикіпало з пів дня, стало тепер же питання по лосьйону який би захищав від тих моментів, прорасо червоний маю та зелений і чогось інтуітивно тягне до серії tabac original, а хто користувавсь, дайте фідбєк по захисту шкіри лосьйоном тим, варто чи ні?

Приєднуюсь до порад використовувати лосьйон, а згодом бальзам.

З бальзамів, які добре заспокоюють шкіру, можу порадити Prep і Weleda.

Якщо ж говорити про лосьйон з хорошим доглядом, то раджу подивитися у бік Areffa Soap

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 17:24

stanislav-q пише:
сначала лосьон, спустя время смыть его и потом бальзам.
Не потрібно змивати, бо немає потреби. Витримати лосьйон пару хвилин, щоб спирт вийшов і нанести бальзам, або краще доглядовий крем (не дитячий, не для рук чи ніг, а косметологічний крем для обличчя  данного типу шкіри).

Якщо шкіра суха, а тим паче чутлива, то краще обійтися бальзамом без спиртового лосьйону.

Якщо взагалі все правильно робити за «косметологічними протоколами», то необхідно використовувати індивідуальний доглядовий комплект і використовувати безспиртовий тонік та крем. 
Для шкіри це буде краще і вона обовʼязково згодом подякує.)

stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 17:33

Согласен, многое зависит от типа кожи, на мою сухую кожу если натер и сверху лосьон спиртовой то получается крах и морда красная на пол дня, а если хорошенько умыться несколько раз холодной водой и сверху нанести бальзам, то все очень быстро приходит в порядок.
Артур очень правильно рекомендует, нужно подбирать средства и способы по типу кожи, а какая она у вас мы не знаем!

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 17:34

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Класний лосьйон, який відмінно працює та викликає захоплення ароматом це Abbate Y La Mantia. В нашій країні вони є в продажу тут: 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 17:45

zuluz пише:
Після сьогоднішнього гоління фізером, обличчя прикіпало з пів дня, стало тепер же питання по лосьйону який би захищав від тих моментів, прорасо червоний маю та зелений і чогось інтуітивно тягне до серії tabac original, а хто користувавсь, дайте фідбєк по захисту шкіри лосьйоном тим, варто чи ні?
Как заядлый табаколюб рекомендую всю линейку  данного производителя, все средства за свою цену очень хорошие, бальзам вообще на уровне хороших брендовых средств но начинать нужно с чего-то одного и маленького т.к. для многих аромат очень специфический. 
Но опять таки, для защиты кожи нужно использовать средства до бритья, а после бритья, когда уже так получилось, что кожа пострадала, нужно подбирать средства и способы исходя из вашего типа кожи.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 6 EmptyСр 6 Вер 2023 - 18:08

zuluz пише:

Звідси виходить наступне моє бачення, що треба придбати гарний, брєндовий станок і з ним вже гратися з лезами і іншим приладдям.
Цілком згоден. Якісний інструмент - це запорука успіху. Який саме придбати радити не буду, на форумі багато оглядів різних бритв та не менше до цих оглядів коментарів. Можна почитати та зробити для себе висновки.
Також хочу звернути увагу, що класна бритва та офігенне лезо - це половина справи. Ви сильно здивуєтесь на скільки покращиться Ваше гоління, коли навчитеся робити гарну ковзку піну. Приділіть, будь ласка, певний час цій навичці .

fill, stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: