ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+27
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
zulu
31 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Наступний
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6966
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСр 6 Вер 2023 - 18:14

stanislav-q пише:
Ну либо соединить - сначала лосьон, спустя время смыть его и потом бальзам. То уже от кожи и предпочтений зависит. Если речь идет про восстановление после травматичного бритья - мне очень долго приходится ждать заживления при использовании только бальзама-крема. Поэтому для себя выбрал такой метод - прижечь лосьоном, а после нанести "лечебный" бальзам (минут через 15-20).
 
Таким образом лосьон снимает ~80% неприятных ощущений, а остальное уже бальзам/крем подлечивает)
Припікти спиртовим лосьоном, як на мене, то обов'язково. Лосьон вбиває бактерії, скорочує пошкоджені капіляри, та звужує пори шкіри. Потім бальзам - для зволоження, та в якості заспокійливого ефекту. Але я лосьон не змиваю. Чекаю, поки він всотується і через 10-15 хвилин наношу бальзам.

fill, stanislav-q, ARTURIUS, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСр 6 Вер 2023 - 19:07

Согласен с Русланом, правильная пена и правильная подготовка до бритья это 80% успеха!

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСр 6 Вер 2023 - 20:28

zuluz пише:
Після сьогоднішнього гоління фізером, обличчя прикіпало з пів дня, стало тепер же питання по лосьйону який би захищав від тих моментів, прорасо червоний маю та зелений і чогось інтуітивно тягне до серії tabac original, а хто користувавсь, дайте фідбєк по захисту шкіри лосьйоном тим, варто чи ні?
Восстанавливающие кремы/бальзамы для этого лучше подойдут, Bulldog или Prep шикарные недорогие варианты

stanislav-q, Kitten911, CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСр 6 Вер 2023 - 20:46

По поводу станка у вас есть два варианта развития, первый ресурсозатратный, перепробовать максимальное количество станков, и влюбится в какой-то с первого прикосновения, если станок ваш вам не нужно будет с ним больше одного сеанса проводить.
Либо второй вариант которым пользовались наши деды/прадеды взять один инструмент, абсолютно неважно какой и научиться пользоваться ним, вернее освоить его до совершенства.
Для меня сработал первый вариант из-за карты моей щетины и особенностей роста, станками типа King C, и Rockwell 6s, как бы хорошо я ими не владел идеально они меня не побреют в силу их возможностей на моей щетины, но это особенность именно моего лица, у вас таких проблем может и не быть вовсе.
И как уже огласили комрады, научитесь выжимать максимум из пены, это можно сделать только в чаше, медленно но уверенно добавляйте по 2-3 капли воды до полной переплйки пены, после каждого добавление проверяйте как изменилась пена, стала она более скользкой или нет, имеет ещё защитные свойства или уже потеряла их, степень скольжения которая вас устраивает, вообще ньюансов много, что для вас более приоритетно, скольжение/постскольжение или укрывистость, возьмём пример на мыле Арко, для меня лично оно рабочее только в жидком состоянии, защиты как таковой не даёт но зато скольжение такое что мало у кого есть, и для меня это самый важный критерий, благодаря такому скольжению ни порезов ни раздражений у меня нет, а кому-то важнее укрывистость, тут все тоже индивидуально

Ruslan, CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСр 6 Вер 2023 - 20:58

Плюс у каждого есть свой идеал бритвы, для меня это Blackbird, лучше я ничего не пробовал, хотя перепробовал почти все что существует, от Кинг с до абсолютно всех вариаций Wolfman всех гапов, материалов и версий, а для комрада Kitten911, она мягко говоря не в приоритете, и мы оба правы ибо выбираем то что лучше всего работает именно для нас.
Так что сколько бы и чего мы вам не советовали лучший инструмент именно для вас к сожалению можете выбрать только вы путем проб.

Ruslan, Kitten911, CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСр 6 Вер 2023 - 21:00

Может вам вообще зайдет какой-то из слантов а мы его даже не упоминали.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСр 6 Вер 2023 - 22:21

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Внесу трохи своъх вражень. Gillette King С - досить непогана бритва. Якби в мене вона була першою, можливо б я і не шукавнічого замість.

Хоча ні. Я люблю "не як у всіх". Тому, скоріш за все, моїм кинцевим результатом буде щось дивне, незручне що є тільки в мене, та виробника цього дива. Або щось дуже близьке до цього.

Але повернемось до Gillette King С. Шо пробував з лез у ній:

1.  Спутник - можна виголитись, але багато добривок та результат неідеальний. Десть трієчка із 5.
2.  Gillette Rubie на рівні "Спутнику". 3ка.
3.  Gillette Rubie (винтажне часів СРСР). Зовсім інше лезо у порівнянні із сучасним. Супер! Але перші 1-2 рази трошки агресивне. 4 з 5.
4.  Gillette Silver Blue мені здалося ідеальним у цій бритві. 5 із 5.
5.  Gillette Platinum 3,5 із 5. Голитися можна але трохи немприємно.
6.  London Bridge by Gillette (Китай). Ось це лезо мені у бритві теж дуже сподобалося. 5 із 5.
7.  Gillette Nacet (винтаж часів СРСР) Результат гарний але травматично. 4 із 5.
8.  Gillette Minora (кажуть, що сучасний Gillette Nacet - це те ж саме) Результат гарний але травматично. 4 із 5.
9.  Astra (Gillette) Superior Platinum зелена. 3 з 5 але трохи приємніше ніж Спутник.
10. Polsilver Super Iridium (Gillette) Найсучасніші, ті шо із написом Extra Stainless. І голитися боляче і результат далекій від ідеалу. 3 з 5.  
11. Polsilver Super Iridium (вінтажний, часів СРСР Польща). Дуже близько до ідеалу. 4 із 5.
12. Rapira Platinum Lux (РПЛ). Досить боляче. 2 із 5.
13. DERBY Extra (зелені) Близько до ідеалу 4 з 5.
14. DERBY Premium. Ідеальні. 5 із 5.
15. Perma Sharp Super Stainless (винтаж турецькі ще) Ідеал. 5 із 5.
16. Lord Platinum Середненько. Навіть із добривками результат далекий від ідеалу. 3 із 5.
17. Treet Classic Дуже близько до ідеалу. 4.5 із 5.
18. Dorco Platinum ST-300 (сині) Дуже неприємно. 1 з 5.
19. Wilkinson Sword З самого початку дуже неприємно. 2 із 5.
20. Bic Chrome Platinum. Супер. 4 із 5.
21. The Blubeard Revenge Неприємно та поганий результат. 3 з 5
22. Man Key Double Blade На подів - ідеально. 5 із 5.

І це, мабуть, 1/3 чи може навіть 1/4 від того різноманіття лез, шо встиг спробувати у цієї бритві.
Дуже здивували та порадували україно-китайські леза Man Key куплені у "EVA".

І ще ремарочка. Із ростом досвіду трохи змінилося відношення до деяких лез. Наприклад до BIC. Можливо деякі враження зараз біли б інакші.

Ruslan, creativeresponse, stanislav-q, Alfed, Yura_, all75 та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСр 6 Вер 2023 - 23:11

Я навіть і не очікував стільки відгуків, Реально Всім Дякую!!!
Давайте абстрагуємося від вартості станків і умовно поставимо всіх на одну поличку і коли мав змогу взяти люби станок, з усіх шо є, який би ти взяв?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

trimmer, Kitten911 та Evgeny поствили "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 0:16

Вы просили один станок при условии деньги не проблема и ТД.
Для меня это Blackland Vector, стальной, титановый слишком лёгким показался.
Если в категории под лезвия DE, то это будет Blackbird титановый, он гараздо приятнее чем стальной именно для меня, идёт мягче, после него я бы поставил Wolfman wr2 gap 1.45, но опять же это мои станки, которые подходят больше всего лично мне.
Может ваш станок это вообще Timeless 0.68.
Мой вам совет, изучите станки, и выберите тот к которому душа лежит больше всего, который вам нравится и визуально и по описанию, очень большая вероятность что станок который будет лежать к вашей душе ближе всего даже небыл упомянут нами

all75, CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 0:18

Чомусь я власне гадаю, як і Ви, що станок буде остаточний навіть не згаданий тут.

creativeresponse та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 0:27

zuluz пише:
Чомусь я власне гадаю, як і Ви, що станок буде остаточний навіть не згаданий тут.
Скоріш за все. Бо класний для одного не є класним для всіх. Треба пристовуватись до гоління саме цією бритвою, леза, піна теж мають значення. Тобто це комплекс дій. Я із легких починав типу Gillette Blue (китайський жілет теч), Treet Hercules, Lord L122 тощо. Тому легкі більш до вподоби. То Gillette King С мені трохи заважкий. Але якщо почати голитися тільки нею -проблем нема.

creativeresponse та zulu Поставили вподобайку

igorbod поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 8:49

Обрати еще внимание на вес станков. Кинг С весит 102г, он у тебя есть и тебе есть от чего отталкиваться по ощущениям. Это важный параметр для комфортного использования станка. Например, нормальные на вид станки, Timeless 0.95 и Pearl Flexi весят около 140г, Rockwell 6S - 120г, Rockwell 6С - 100г, Merkur / Muhle (стандартные) ~ 60г, EJ стандартные ~ 70-75г, алюминиевые - 30-40г и т.д. Как видишь разброс очень большой.
Привыкнуть можно ко всему, но вот мне, например, больше 100г ну совсем некомфортно, а комфортная зона от алюминиевых до 80-90г.
Я просто обращаю твое внимание на немаловажный параметр при выборе.

fill, ARTURIUS, Alfed, CNPOMAHELL, Stormfild та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 21:38

Після гоління фізером ріст щетини уповільнився, мабуть дуже глибоко вибрило, нічим іншим цей момент не можу пояснити.
Завтра спробую ще раз фізер запустити в роботу.

stanislav-q, ARTURIUS та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyПт 8 Вер 2023 - 14:28

Сьогоднішній єксперимент з фізером, а саме друге гоління , пройшло більш мʼ яко та чистіше, не можна сказати, що ідеально але десь коло того.
Тобто, при користуванні данним лезом є сенс його вперше притуплювати, а от чи є в тому сєнс, хз.
Фізер відкладаю до іншого станку, леза безперечно гострі.

Ruslan та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyПт 8 Вер 2023 - 15:00

Фізер зносять все, що треба , і не треба, 2-3 бриття, так, і є , комфортніше. Без порізів дуже рідко, в мене, бриття з Фізером. Але куди без нього, є купа м'яких станків, де тільки це лезо починає брити, хоч якось.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСб 9 Вер 2023 - 17:58

Грався з милом Арко та лезом комплектним до King C.
Піна вийшла на диво гарна, як сметана, а от запаха ну взагалі ніякого ярко вираженого, просто звичайне мило але дало вкупі з лезом результат майже ідеальний, при проводці пальцем по щоці супротиву не було, не піньків ні залишків волосся.
Я перший раз лишився задоволений.

Ruslan, fill, Evgeny та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСб 9 Вер 2023 - 18:08

zuluz пише:
Грався з милом Арко та лезом комплектним до King C.
Піна вийшла на диво гарна, як сметана, а от запаха ну взагалі ніякого ярко вираженого, просто звичайне мило але дало вкупі з лезом результат майже ідеальний, при проводці пальцем по щоці супротиву не було, не піньків ні залишків волосся.
Я перший раз лишився задоволений.
Комплектные лезвия вообще отлично в нем работают, ну а арко это отличное мыло, причём жировое мыло! 
Меня арко удивило после многих более дорогих мыл, пена выходит идеальная и по ттх мыло может потягаться с многими "артизанами" и раскручеными брендами!

ARTURIUS, Evgeny та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2878
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСб 9 Вер 2023 - 19:23

zuluz пише:
Грався з милом Арко та лезом комплектним до King C.
Піна вийшла на диво гарна, як сметана, а от запаха ну взагалі ніякого ярко вираженого, просто звичайне мило але дало вкупі з лезом результат майже ідеальний, при проводці пальцем по щоці супротиву не було, не піньків ні залишків волосся.
Я перший раз лишився задоволений.
Як голитись з Арко тиждень кожного дня, то виникає «наркозалежність» до його аромату.)))
І рука маніакально сама тягнеться саме до цього мила. Будьте обережні.)
Мило чудове, топ за своєю ціною, але є кращі.

Кінг С мені в парі з рідним лезом сподобався більш всього.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСб 9 Вер 2023 - 20:50

Арко пахнет для меня как отдел супермаркета, где продают порошки и ополаскиватели. Ничего негативного от запаха не испытываю, но и никакого восторга аромат не вызвает.

CNPOMAHELL, zulu та DenysKorap Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyСб 9 Вер 2023 - 21:27

Мне арко пахнет мылом с детства, называлось Duru и было волнистое в полосочку))) мне даже нравится этот аромат, запах чистоты.

Романюк, Віталіk, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyПн 11 Вер 2023 - 13:07

Сьогодні вдруге свідомо взяв Арко мило, і в десятку попав.
Той самий стабільний результат з піною та власне з голінням.
Піна на фоні іншим має більш виражену ноту ковзання, якщо можна такий термін вжити, от в перший раз ніби здалося, а вдруге я вже впевнився в цьому.
Признаю, що відносився до мила арко як до прохідного варіанту, але після сьогодніх результатів замовив баночку.
Цє мило 100% буде в арсеналі, воно працює і не дивлячись на мій невеликий досвід, буду його рекомендувати як для старта відмінний варіант.

vicbro, stanislav-q, ARTURIUS, andreyv1979, Yura_, all75 та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyПн 11 Вер 2023 - 13:23

zuluz пише:
Сьогодні вдруге свідомо взяв Арко мило, і в десятку попав.
Той самий стабільний результат з піною та власне з голінням.
Піна на фоні іншим має більш виражену ноту ковзання, якщо можна такий термін вжити, от в перший раз ніби здалося, а вдруге я вже впевнився в цьому.
Признаю, що відносився до мила арко як до прохідного варіанту, але після сьогодніх результатів замовив баночку.
Цє мило 100% буде в арсеналі, воно працює і не дивлячись на мій невеликий досвід, буду його рекомендувати як для старта відмінний варіант.

 Арко вообще шикарный продукт, если бы не его специфический запах который многие сравнивают с освежителя и для писсуаров в общественных туалетах гараздо больше людей держало бы его на постоянку.
 Вы ранее писали что ВКБ для вас только позитивные емоции дарит на данный момент, так вот мыло Арко это тот продукт который подарит вам много разочарований в будущем, а именно тем что столь дешёвый продукт запросто уделывакт многие премиальные предложения, из англичан ему только DR Harris может составить конкуренцию, а если Арко ещё и не сушит вашу кожу так это вообще бриллиант среди мыл.

stanislav-q, CNPOMAHELL, Stormfild та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyПн 11 Вер 2023 - 13:42

creativeresponse пише:
Вы ранее писали что ВКБ для вас только позитивные емоции дарит на данный момент, так вот мыло Арко это тот продукт который подарит вам много разочарований в будущем, а именно тем что столь дешёвый продукт запросто уделывакт многие премиальные
Я тут болгарський КАРО Липа (сенсетів) взяв. Новодєл. От де треш. Схоже в мене на нього навіть алергия. ARKO дуже норм на його фоні. А з подібного є ще NIVEA. Теж нормально за свій бюдет, якщо не чуєш запах хімозності.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyПн 11 Вер 2023 - 13:51

CNPOMAHELL пише:

Я тут болгарський КАРО Липа (сенсетів) взяв. Новодєл. От де треш. Схоже в мене на нього навіть алергия. ARKO дуже норм на його фоні. А з подібного є ще NIVEA. Теж нормально за свій бюдет, якщо не чуєш запах хімозності.
Если брать крема то Арко лучше обходить стороной, не знаю как они так умудрились сделать такое крутое мыло и так накосячил с кремами.
 Nivea Крем очень годный, по крайней мере лучше многих именитых брендов, я только у TOBS знаю крем лучше, но это компания полная противоположность Арко, крема у TOBS шикарные, а мыло никакое.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 7 EmptyПн 11 Вер 2023 - 14:19

zuluz пише:
Сьогодні вдруге свідомо взяв Арко мило, і в десятку попав.
Той самий стабільний результат з піною та власне з голінням.
Піна на фоні іншим має більш виражену ноту ковзання, якщо можна такий термін вжити, от в перший раз ніби здалося, а вдруге я вже впевнився в цьому.
Признаю, що відносився до мила арко як до прохідного варіанту, але після сьогодніх результатів замовив баночку.
Цє мило 100% буде в арсеналі, воно працює і не дивлячись на мій невеликий досвід, буду його рекомендувати як для старта відмінний варіант.

Как показывает опыт - не стоит предвзято относиться к продуктам только на основании низкой цены. Многие из них обладают отличными характеристиками. Мне из условно-дешевого мыла и крема понравились эти: арко, нивеа, палмолив, wars, а также лосьон axe/old spice после бритья. Лосьон от wars не пробовал еще, но думаю у них с этим тоже полный порядок.

Причем крем арко мне куда больше понравился, чем мыло. И в использовании удобнее. Хотя тут в ветке выше писали, что он куда хуже мыла. А мне наоборот зашел - очень быстро взбился, отличные защитные свойства и хорошее скольжение. Нужно самому пробовать, тем более, что цена на эти продукты мизерная. За 10 баксов можно все купить для затеста на мейкапе (варс-арко там вообще по 50-60 грн стоят).

creativeresponse, CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 7 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: