ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+31
WetShaver
ArtemSeaman
Акулов
Wolfskin
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
zuluz
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Наступний
АвторПовідомлення
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyПн 11 Вер 2023 - 14:26

Кстати, чуть отойду от темы, но меня до сих пор удивляет "закостенелость" многих бритвенных брендов. К примеру - мыло табак очень многим людям нравится, но почему-то за десятилетия бренд не додумался расширить линейку, добавить парочку мыл с другим ароматом. Это был бы определенный "буст" для них, учитывая, как это мыло уважают в бритвенной сфере. Тем более, что никто не заставляет убирать старое, просто расширить. Proraso - имеют всего 2 лосьона после бритья. Что им мешает сделать еще 3-4 новых я не понимаю :) То же касается и их мыл (в баночках), всего 3-4 варианта вроде существует...
У Floid-а, к примеру, огромный потенциал. Но почему-то нет мыла и крема для бритья в арсенале.
Я думаю можно вспомнить еще много примеров такой консервативности от мировых брендов...

Evgeny та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2854
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyПн 11 Вер 2023 - 16:34

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Не все так просто.. Проразо розширили свою корпоративну лінійку лосьйонів придбавши компанію Флойд.))
А Флойд, в свою чергу, відносно виготовлення мила для гоління пішли більш простим шляхом і випустили піну для гоління.)



[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Европа досить консервативна. Флойд зі своїми експеримантами в ароматах лосьйонів ледь не розорився. Випуск “Чорного Флойду» з натяком на квітковий аромат був не сприйнятий публікою, хоча мав ту ж саму любиму всіма олдскульну базу.

stanislav-q, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 137
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyПн 11 Вер 2023 - 17:05

Відносно радості від гоління, як згадували вище, то раніше я тоой процес виконував як роботу не дуже цікаву але обов’язкову, якщо можна було прошаритись, а бо й взагалі забити, то звичайно так і було.
На разі ж з нетерпінням очікую зросту щетини, але сюрприз, після т образки вона росте повільно і довше, банально тому, що зросла якість зрізу волосся.
Так що єкперименти йдуть повільно і потроху добавляють знать та навиків.
Дякую всім хто не пройшов мимо, а поділився досвідом, це бесцінно!

stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911, Jeemye та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyПн 11 Вер 2023 - 17:41

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], да, пену видел, она вроде и до "поглощения" была у них... Насчет ароматов - тут главное бывалых не ввести в заблуждение, а также не убирать то, что все любят. Если выйдет мыло табак в ярко-зеленой/светло-оранжевой упаковке, с большой надписью "CITRUS" на всю упаковку, вряд-ли его по ошибке возьмут вместо классического...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyПн 11 Вер 2023 - 19:54

stanislav-q пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], да, пену видел, она вроде и до "поглощения" была у них... Насчет ароматов - тут главное бывалых не ввести в заблуждение, а также не убирать то, что все любят. Если выйдет мыло табак в ярко-зеленой/светло-оранжевой упаковке, с большой надписью "CITRUS" на всю упаковку, вряд-ли его по ошибке возьмут вместо классического...
 Ну Tabac с другими запахами существовал, назывался Fine, жаль что жировую формулу они забросили в отдали предпочтение веганской, чем потеряли достаточно большое количество клиентов, вернуть жировую формулу куда важнее расширения ароматов.

vicbro, stanislav-q, Evgeny, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 6:19

stanislav-q пише:
Как показывает опыт - не стоит предвзято относиться к продуктам только на основании низкой цены. Многие из них обладают отличными характеристиками. Мне из условно-дешевого мыла и крема понравились эти: арко, нивеа, палмолив, wars, а также лосьон axe/old spice после бритья. 
Не все так просто. З роками креми теж змінюються (як і лосьони, гелі тощо).
stanislav-q пише:
Лосьон от wars не пробовал еще, но думаю у них с этим тоже полный порядок.
КАРО змінився не в кращу сторону після продажу компанії "АЛЕН МАК". Теж із WARS. Він все ще гарна бюджетна штука, поки на згадаєш той самий, часів СРСР. У всякому разі так кажуть. Болгарським КАРО (червоним) виробництва АЛЕН МАКу я голився. Але то було у 2000му році аж. Зараз голився (блакитним "сенситів-липа") важко порівнювати різні креми. Але новий такий собі.
WARS я памятаю тільки запах, у дитинстві. 1993-95. Тому сказти той "самій він, чи ні", не можу. Зараз купив собі крем для гоління WARS. Але ще не пробував. І, здається, то теж не той самій, а щось нове.
По згаданому вами Olld Spice - кажуть сильно вирізняються, ті ща продають зараз у нас (італійського виробництва) і індійські.
Palmolive вважавють одним із найкащих кремів для гоління. Нажаль його зараз досить важко знайти у продажу.
Але погоджуся. Для починаючого бритвомана усе це досить гарний вибір бюджетної косметики.

Але ттут ще грають і власні вподобання.

creativeresponse та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3541
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 7:43

CNPOMAHELL пише:

Не все так просто. З роками креми теж змінюються (як і лосьони, гелі тощо).

КАРО змінився не в кращу сторону після продажу компанії "АЛЕН МАК". Теж із WARS. Він все ще гарна бюджетна штука, поки на згадаєш той самий, часів СРСР. У всякому разі так кажуть. Болгарським КАРО (червоним) виробництва АЛЕН МАКу я голився. Але то було у 2000му році аж. Зараз голився (блакитним "сенситів-липа") важко порівнювати різні креми. Але новий такий собі.
WARS я памятаю тільки запах, у дитинстві. 1993-95. Тому сказти той "самій він, чи ні", не можу. Зараз купив собі крем для гоління WARS. Але ще не пробував. І, здається, то теж не той самій, а щось нове.
По згаданому вами Olld Spice - кажуть сильно вирізняються, ті ща продають зараз у нас (італійського виробництва) і індійські.
Palmolive вважавють одним із найкащих кремів для гоління. Нажаль його зараз досить важко знайти у продажу.
Але погоджуся. Для починаючого бритвомана усе це досить гарний вибір бюджетної косметики.

Але ттут ще грають і власні вподобання.
Ключевое слово у вас - "кажуть", некоторые продукты становятся даже лучше, чем были, но для отдельных людей все, что было в совке считается лучшим, все нужно пробовать, а не питаться мнением других, иначе своего мнения так и не будет, а будут только догадки.

creativeresponse та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 137
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 9:00

Нарешті навчився фото вставляти на форум.
Сьогоднішні обнови.



[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Andrewt, Акулов, q7819, creativeresponse, Kozachok, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 9:07

zuluz пише:
Нарешті навчився фото вставляти на форум.
Сьогоднішні обнови.



[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 Поздравляю с обновами, особенно с 6S, пусть служит в радость и приносит кучу незабываемых эмоций

stanislav-q, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3541
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 9:12

zuluz пише:
Нарешті навчився фото вставляти на форум.
Сьогоднішні обнови.



[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Роквелл, сильвер блю и арко будут отличными партнёрами! 
Правильный выбор!

Акулов, stanislav-q, ditrih_, CNPOMAHELL та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 137
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 9:23

Все на пробу, крім Арко, то вже має заброньоване на полці місце.
З цим милом, як і з купою інших засобів, мене познайомив камрад Станіслав, тепер він вписаний в мою історію гоління!


Останній раз редагувалося: zuluz (Вт 12 Вер 2023 - 14:36), всього регувалося 1 раз(-и)

Акулов, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 9:33

Kitten911 пише:

Ключевое слово у вас - "кажуть", некоторые продукты становятся даже лучше, чем были, но для отдельных людей все, что было в совке считается лучшим, все нужно пробовать, а не питаться мнением других, иначе своего мнения так и не будет, а будут только догадки.
А как он может попробовать то, чего нет сейчас, а в ТО время он еще не брился? Поэтому и слушает, что говорят. Но говорят далеко не всегда правду.
В конце 70-х (когда я начал бриться) и в 80-х в было АБСОЛЮТНОЕ ОТСУТСТВИЕ информации! То, что ты увидел (подсмотрел) в парикмахерской или у отца / деда - это был единственный источник дополнительной информации. Мне не повезло, отец брился электробритвой, а мне это никак не подходило, и приходилось все на собственном опыте... Такой предмет как "чаша" и взбивание пены в ней были атрибутами парикмахерской (там были нержавеющие, в похожие тогда мороженное накладывали в кафе). И то, часто видел, как парикмахеры  помазком на лице взбивали. Я взбивал  в основном на ладони, не нравилось на лице это делать как, впрочем, и сейчас никогда это не делаю.
К чему, собственно, я описываю все это? К тому, что я, который использовал средства для бритья в то время, не могу сравнить тот крем (например ВАРС) с современным по качеству  (ну разве что - по запаху,  и то на уровне похож - непохож) т.к. у меня сегодня изменилось совершенно понимание процесса бритья, методов получения пены и т.д. И все это из-за наличия информации и выбора. Тогда ни того ни другого не было.
Поэтому, когда говорят, что ТОГДА что-то из средств для бритья было лучше, нужно относиться к этому скептически.

fill, creativeresponse, stanislav-q, _yk_, Kitten911, Yura_, CNPOMAHELL та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 9:37

vicbro пише:

А как он может попробовать то, чего нет сейчас, а в ТО время он еще не брился? Поэтому и слушает, что говорят. Но говорят далеко не всегда правду.
В конце 70-х (когда я начал бриться) и в 80-х в было АБСОЛЮТНОЕ ОТСУТСТВИЕ информации! То, что ты увидел (подсмотрел) в парикмахерской или у отца / деда - это был единственный источник дополнительной информации. Мне не повезло, отец брился электробритвой, а мне это никак не подходило, и приходилось все на собственном опыте... Такой предмет как "чаша" и взбивание пены в ней были атрибутами парикмахерской (там были нержавеющие, в похожие тогда мороженное накладывали в кафе). И то, часто видел, как парикмахеры  помазком на лице взбивали. Я взбивал  в основном на ладони, не нравилось на лице это делать как, впрочем, и сейчас никогда это не делаю.
К чему, собственно, я описываю все это? К тому, что я, который использовал средства для бритья в то время, не могу сравнить тот крем (например ВАРС) с современным по качеству  (ну разве что - по запаху,  и то на уровне похож - непохож) т.к. у меня сегодня изменилось совершенно понимание процесса бритья, методов получения пены и т.д. И все это из-за наличия информации и выбора. Тогда ни того ни другого не было.
Поэтому, когда говорят, что ТОГДА что-то из средств для бритья было лучше, нужно относиться к этому скептически.
 Наверное очень редким исключением будет когда человек все время брился одним набором и потом этот набор изменился в качестве, как например произошло у меня с мылом табак

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 9:48

А что с мылом Табак? То, что оно сейчас на растительных жирах? У меня шайба из новых лежит, пока не пробовал. Последнее было еще на животных жирах в использовании. Кто-то говорил, что не почувствовал разницы.
Я активно пользуюсь мылом как на животных жирах, так и на растительных. Никаких проблем. Думаю - новый Табак меня не разочарует.

Yurst 63 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3541
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 9:55

Я из тех многих, кто разницу не почувствовал, разве что аромат в новой шайбе как в новой шайбе, более насыщенный)))

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 10:05

vicbro пише:
А что с мылом Табак? То, что оно сейчас на растительных жирах? У меня шайба из новых лежит, пока не пробовал. Последнее было еще на животных жирах в использовании. Кто-то говорил, что не почувствовал разницы.
Я активно пользуюсь мылом как на животных жирах, так и на растительных. Никаких проблем. Думаю - новый Табак меня не разочарует.
 Скольжение и постскольжение ниже, пена не такая сливочная, менее пышная, и сушит значительно сильнее, но это лично для меня.
 Если брать срез по зарубежным форумам то там в основном люди отказались от новой формулы, очень много постов про то что люди рады что сделали себе пожизненные запасы мыла когда это было возможно, ибо новую формулу они точно не купят больше после сравнения.
Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 137
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 14:37

А ось по милу Табак маю питання, воно десь до мене їде, тільки зараз прочитав інфу відносно зміни формули його, чи то так критично насправді або ж мені буде однаково, бо досвіду використання старого не маю і відповідно порівнювати ні з чим.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1080
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 15:02

zuluz пише:
А ось по милу Табак маю питання, воно десь до мене їде, тільки зараз прочитав інфу відносно зміни формули його, чи то так критично насправді або ж мені буде однаково, бо досвіду використання старого не маю і відповідно порівнювати ні з чим.
А ты не читай про всякие формулы, бери и пробуй. Тем более, что ты не пробовал старый. Да и не только его :))

WetShaver, fill, ARTURIUS, Kitten911, Evgeny, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 15:04

Kitten911 пише:
Ключевое слово у вас - "кажуть", некоторые продукты становятся даже лучше, чем были, но для отдельных людей все, что было в совке считается лучшим, все нужно пробовать, а не питаться мнением других, иначе своего мнения так и не будет, а будут только догадки.
Ну про те що зараз Каро поганий -погоджуся. Хоча й не пам'ятаю який був старий. Все ж таки 23 роки пройшло. Хоча збивається і той і цей ок. Я Каро тоді брав на відпочинок у літку. Голився із касетником. Вода з-під крану іржава, холодна, солонувата.
Зараз дістав крем для гоління WARS. Запах схожий, досить специфічний. Сьогодні поголюся. Але тут мені порівенювати ні з чим.
creativeresponse пише:
В конце 70-х (когда я начал бриться) и в 80-х в было АБСОЛЮТНОЕ ОТСУТСТВИЕ информации! То, что ты увидел (подсмотрел) в парикмахерской или у отца / деда - это был единственный источник дополнительной информации.
Тут ще теке треба зауважити. Зовсм не факт, що батько\дід були "гуру у голінні". Тбто, можливо і хороше, що не брали із них приклад.

Теж спочатку голився єлектро бритвою Харків. Тим більш, що наприкінці школи, та й перші курси інституту голити кось і нічого було - так, набридливий пушок.

А потім зявився Gillette Slalom та їх же піна/гель. Ну і подальші теж Gillette. А ще пінки та молочко після гоління від Nivea. А от крем після гоління в мене був якийсь український. Крем після гоління "Велюр" (Фітодоктор). Його і зараз виускають. 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Не у тому річ. Тоді -це молодість (чи дитинство). Тому усе буде яскравіше та крутіше. Не тому, що так і було. Дивився на Дискавері якось передачку про виверти мізку. Кожного разу коли разказуєш яку-небудь історію, вона обростає новою кількістю подробици. Тими, яких не було. У тому ж разі і смаками, запахами тощо.
Таким чином слідчі маніпулюють показами свядків - підштовхуючи їх до тої чи іншої певної відповіді.
У будь-якому разі, маю сумніви, що можна пам'ятати щось, чим голився років 20-30 тому. Бо то не спогади а ваша інтерпретація спогадів. І якщо то були ваші перві кроки у гоління, та вони були яскравими і незабудніми (позитивно чи ні -неважливо) то й спогади про це зараз будуть відповідно дужи позитивними чи дуже негативними.

stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 15:07

vicbro пише:
Я активно пользуюсь мылом как на животных жирах, так и на растительных. Никаких проблем. Думаю - новый Табак меня не разочарует.
Тут головне - чі відчуєте різницю.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 15:14

ARTURIUS пише:
Кінг С мені в парі з рідним лезом сподобався більш всього.
 Хоча бритва в мене вже довгенько (майже рік, купував набір із лезами та гелем для гоління ще 07.10.2022) "рідні" леза ще не пробував. Але, блін, ціноутровення в них таке собі. Чомусь здається, що GSB мені і після гоління "рідними" віявиться більш цікавим та класним у цій бритві.

stanislav-q та Cawa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2854
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 18:20

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Що заважає спробувати?)

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 137
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 19:17

З якоі плити починати знайомство з роквелом?
Та якого леза?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 19:19

zuluz пише:
З якоі плити починати знайомство з роквелом?
Та якого леза?

Лезо - пофіг.
Плита - 3. І далі вгору.

CNPOMAHELL та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 137
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 8 EmptyВт 12 Вер 2023 - 19:32

fill пише:


Лезо - пофіг.
Плита - 3. І далі вгору.
Чомусь нафантазував, що потрібно з другої стартувать, то мабуть для інтимних зон, 1/2?

andreyv1979 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 8 з 20Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: