ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+27
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
zuluz
31 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Наступний
АвторПовідомлення
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 13:49

Та кассетников разных видов у меня хватает, плюс ко всему, судя по внешнему виду, кассетники у них от других производителей, только брендированные под них. А вот крем интересно было попробовать и я остался полностью доволен им

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 20:15

stanislav-q пише:
Та кассетников разных видов у меня хватает, плюс ко всему, судя по внешнему виду, кассетники у них от других производителей, только брендированные под них. А вот крем интересно было попробовать и я остался полностью доволен им
Скоріш за все це ребрендінг. Мені лезо їхнє дуже сподобалося. І бальзям після гоління. Але в моєму бортовому журналі бальзам закидали шапками більш досвідчені форумчани.
Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 115
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyСб 7 Жовт 2023 - 12:39

Чергове гоління
Мило оріджінал, роквел 6s 4 плита та treet platinum
Помазок від які синтетика для мене незрозумілий поки що, набирає довго , ввідає неохоче, грався і з кількістю води і різне мило, результата як на попередньому добитися не можу.
Голився в три проходи, пам’ятаючи мудру думку, вичитану тут, що в погоні за ідеальним голінням роблятся проходи числені і травмують шкіру, тому неквапливо і взагалі без натиску, під вагою голови станка і зробив справу. Лишились пеньки на звичайних місцях, добривати не став. Жодного порізу чи цятки не отримав, лезу ставлю залік, голить комфортно та якісно.
Станок на четвертій плиті вже на голову вищий та агресивніший ніж кінг с.
Косметика оріджінал то окрема тема, аромат збиває з ніг і мене і навколо всіх)
Якщо по помазку підскажете, буду вдячний за алгоритм праці з ним.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyСб 7 Жовт 2023 - 12:50

zuluz пише:
, набирає довго , ввідає неохоче


Якщо по помазку підскажете, буду вдячний за алгоритм праці з ним.

В синтетиці треба залишати трохи води, ви витрушувати "насухо", як натуралів.
Тоді набір піде явно веселіше, швидше буде збиватися, і піни буде багато, буде ще віддавати

stanislav-q, Alfed, CNPOMAHELL та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyСб 7 Жовт 2023 - 14:00

zuluz пише:
Чергове гоління
Мило оріджінал, роквел 6s 4 плита та treet platinum
Помазок від які синтетика для мене незрозумілий поки що, набирає довго , ввідає неохоче, грався і з кількістю води і різне мило, результата як на попередньому добитися не можу.
Голився в три проходи, пам’ятаючи мудру думку, вичитану тут, що в погоні за ідеальним голінням роблятся проходи числені і травмують шкіру, тому неквапливо і взагалі без натиску, під вагою голови станка і зробив справу. Лишились пеньки на звичайних місцях, добривати не став. Жодного порізу чи цятки не отримав, лезу ставлю залік, голить комфортно та якісно.
Станок на четвертій плиті вже на голову вищий та агресивніший ніж кінг с.
Косметика оріджінал то окрема тема, аромат збиває з ніг і мене і навколо всіх)
Якщо по помазку підскажете, буду вдячний за алгоритм праці з ним.
 Я все помазки струшиваю( в синтетике значительно меньше влаги остаётся чем в натуралах), мыло увлажняю на секунд 15-20, сливаю с него воду и потом начинаю забор до залипания помазка, если с мылом хорошо уже знаком то могу сразу на лице взбивать, если нет то только в чаше( взбиваю 2 раза первый експерементный до перепоя и неработоспособности чтобы найти максимально рабочие для меня характеристики мыла, иногда мыло раскрывается только в жидкой пене как Арко или Williams, второй уже точно зная где пик пены), самое важное это дозировать воду по паре капель иначе можно натворить неисправимой беды.
 Разницы во взбивании пены что синтетикой что барсуком не замечаю никакой, алгоритм один и тот же, струсил набрал и в работу

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyСб 7 Жовт 2023 - 14:01

А ориджинал что это за мыло?
Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 115
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyСб 7 Жовт 2023 - 15:19

Табак мав на увазі, чомусь я з самого початку почав називать його оріджінал

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 115
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyСр 11 Жовт 2023 - 14:32

Вітаю спільноту.

Гоління стає рідшим але набагато цікавішим за своїм результатом.

Рухи бритви вже накатали свою "колію" випрацювався певний алгоритм проходів, який здаєтся не дає шансу лишитися окремому волоску чи пеньку, але ніт, хоча з кожним разом їх меншає прямо до нуля.

Станок роквел 6s, як казали всі користувачі його, всеядний до лез, по суті йому однаково чим голить, робить він то як термінатор, без ємоцій і лишніх балачок, стабільно виконує свою роботу, навіть очікувано, як я кажу про свою автівку - жрє і прє, так і роквел.
Хоча все ж для мене найбільш комфортне та чисте гоління то джіллет сільвер блю.

Помазок нарешті дався до рук, синтетичний які, ми подружилися.

Із постулатів які вивів для себе, то голися без дурних думок в голові, не спіши ні в якому разі та не дави.

Поки що осилив тільки четверту плиту роквелу, решта вищих чекає на свій вихід.
Табак продукція мило та лосьон , зайшло неймовірно, єдине після лосьону сушить шкіру, прохожу потім препом, результат гладенька та чиста шкіра, то радує.

Ruslan, Олександр Тернавский, fill, vicbro, Kozachok, stanislav-q, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyСр 11 Жовт 2023 - 14:42

Гарний настрій дуже впливає на якість гоління.

stanislav-q, Kitten911, Yura_, alex-kin, CNPOMAHELL та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyСр 11 Жовт 2023 - 15:30

Ruslan пише:
Гарний настрій дуже впливає на якість гоління.
А уважнысть при процесі гоління (це я про себе, хаха) - ще й прийнятний результат дає. ;)

Yura_, all75 та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3530
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyСр 11 Жовт 2023 - 22:09

Странно, даже мне мою сухую кожу табак не сушит, у вас точно лосьон, может Eau de Cologne!?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 115
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyСр 11 Жовт 2023 - 22:22

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] after shave lotion

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3530
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 7:02

Всякое бывает в ВКБ)))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 115
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyПн 20 Лист 2023 - 15:00

Вітання спільноті!
Трошки було не до написання постів на форуміі але голитися не забував!
Зайшов мені сет четвертої плити роквелу та джилет сильвер, а косметика тасувалась в залежності від настрою.
І от в один прекрасний ранок я згадав, що в мене ще дві плити роквелу 5/6 лежать без уваги, оглянувши щетину, було прийнято рішення таки взяти плиту номер 5, та й по всьому, мило та лосьон червоний прорасо і вперед.
Маю сказати наступне, що після четвертої плити пʼята справила враження неочікуване, на іі фоні плита 4 то іграшка, а 5 то справжня та небезпечна бритва, яка вкусить тільки ти прогавиш момент. Відчутно більший гап дав шалений прирост в агресіі станку, тобто до четвертої включно я не відчував такого в руці та на обличчі, а тут прямо чутно як лезо йде по шкірі і хрустить смачно волоссям.
В цілому враження позитивне, на фоні четвертої гоління стало чистіше, без острівців да добривок, і саме головне без порізів!
Від агресіі станку очікував шось на кшталт зносу епідермісу та скаженого відчуття на шкірі після лосьону але на диво все пройшло гладко, у всіх сенсах.
Черговий раз визначу, для майбутніх поколінь, що тактика почергово тестувати пластини дали свій єфект, поступово піднімаючись вгору, отримуеш насолоду. Тому що зі старту зарядити останню плиту і сказати , шо ото всьо ваше вкг шляпа, бо морду всю подрав, не правильно, хоча допускаю що на шостій плити новачок наробить справ на обличчі, як пʼяний тракторист по полю на оре.
Дякую, , що дочитали до кінця, буду писати по мірі можливості та нових вражень.
Так гляди і до Роки дійду, адже агресивна бритва має буть в колекції)


Останній раз редагувалося: zuluz (Пн 20 Лист 2023 - 15:15), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, Андроний, stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911, Nils, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 115
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyПн 20 Лист 2023 - 15:05

І до речі, ще одного чоловіка перевів на сторону світла, прорекламувавши йому всі переваги ВКГ він погодився та я йому замовив Кінг - С та з власного передав пару пачок лез, прорасо зелене мило нове та лосьон зелений, та і по мелочам там, помазок і трохи пробніків.

stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911, Nils та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyПн 20 Лист 2023 - 15:19

Деякі пишуть, що їм шостою приємніше голитися ніж с 5ю

CNPOMAHELL та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3530
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyПн 20 Лист 2023 - 17:47

Однозначно, 5 плита у Роквелл самая злая и некомфортная, я ее Когда попробовал после четверки, то и думать о шестой плите перестал, но почитав отзывы таки рискнул и поставил шестерку и очень удивился, на самом деле шестая плита зметно мягче бреет чем пятерка, при этом еще и эффективней, короче в итоге брился только 4 и 6 плитами. Шестерка очень классная, чуть агрессивнее чем 4 но эффективность заметно выше!

andreyv1979, Nils, CNPOMAHELL та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 115
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyПн 20 Лист 2023 - 20:55

Ок, завтра спробую шосту позицію.

Nils та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 300
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyПн 20 Лист 2023 - 20:58

Мне тоже больше всех шестая плита зашла. Четверка тоже норм, пятая - ни рыба ни мясо)))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 300
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyПн 20 Лист 2023 - 20:59

zuluz пише:
Ок, завтра спробую шосту позицію.
Расскажи потом как она тебе...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 115
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyВт 21 Лист 2023 - 19:39

Спробував шосту плиту роквелу, голить чисто але отримав легку сип на обличчі в районі підборіддя, мабуть шось не зайшло, буду міркувати.
Або просто треба було звикнути до пʼятої, а потім вже вирішувати по шостій.
Можливо справа в адаптації шкіри до агресивної бритви або ж на цю агресію треба мʼякішу косметику, бо я брав табак.

stanislav-q, Nils та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3530
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyВт 21 Лист 2023 - 19:44

А лезвие какое было?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 115
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyВт 21 Лист 2023 - 23:32

Kitten911 пише:
А лезвие какое было?
Як завжди, джилет сільвер

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3530
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyСр 22 Лист 2023 - 8:59

zuluz пише:

Як завжди, джилет сільвер
Не самые мягкие и комфортные лезвия, я бы что-то другое ещё попробовал.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 14 EmptyЧт 23 Лист 2023 - 2:19

Бреюсь каждый день на второй пите. Три прохода...
Шестую использую по росту волос, если небритость более трёх дней... Потом остальные два прохода на второй. Тоже все плиты заходят на ура, кроме первой и пятой. Да и первую пробовал всего один раз

Kitten911, Yura_, CNPOMAHELL та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 14 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: