ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ

ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+21
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
fill
vicbro
Kitten911
ditrih_
zuluz
25 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 13, 14, 15
АвторПовідомлення
zuluz
Частий гість
Частий гість
zuluz

Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyНд 24 Груд 2023 - 12:18

Вітання Всім!

Продовжую єксперименти з плитами роквелу, маю сказати, що на мій розсуд, роквел закриває мабуть всі потреби в станках, подальше придбання різних агрегатів для гоління то мабуть вже коллеціювання більш, ніж потреба в самому станку. 
Просто помимо роквелу маю ще три станки і от брати іх в руки взагалі не цікаво, чомусь.

Значить після отримання легкоі степені дерматіту на підборідді, після 6 плити\ табак мило та лосьон, зробив перерву на тиждень, та вернувшись на другу плиту спробував поголитись, а вийшло як в рекламі:
- Чи можно поголитись другою плитою на роквелі?
- Ні синку, це фантастика )

Як Ви зрозуміли, друга плита не спромоглась дати результат, була з позором вигнана з ручки та на заміну вийшла третя, з новим, тільки з пачки, лезом дербі преміум. Його гострота мені здалася прямо непомірною, щось на кшалт фізера, голитись було некомфортно, але зараді єксперименту довів до логічного фіналу справу і отримав три порізи, три Карл !
Але не отримав сип, то й що треба було.

Так тихим сапом дійшов до звичного сету, четверта плита та дсб, косметика по настрою.
Мабуть ще не готовий я до шостоі плити, хоча маю думку, що так просто склалися зірки та фактори, а саме використання шостоі плити було на старті перших морозів, до нього светр з високим коміром, який тре іменно в місці висипання, спиртова косметика, нове лезо, агресивна плита коротше кажучи занадто багато факторів, сплелися в єдиний момент, який і перетворився в результат такий.

На разі ніяких проблем немаю, окрім що буває сам рукою смикнеш чи натиснеш, але цей процес мозок моментально фіксує та запалює чек) типу пригальмуй, тут проблєм і рука на автоматі знижує тиск та швидкість проходу.

На цей час по станку та лезам я гадаю що достатньо буде, а от якщо порадите мило якесь достойне, буду вдячний, користую найчастіше червоний прорасо, чомусь воно мені найбільш імпонує по всім характеристикам.

Дякую, що дочитали до кінця посту, принагідно Вітаю з Різдвом , хай Мир та спокій вже нарешті прийдуть в наш дім.

Ruslan, fill, stanislav-q, andreyv1979, ditrih_, Yura_, Alejandro і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51

ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyНд 24 Груд 2023 - 12:27

zuluz пише:
... а от якщо порадите мило якесь достойне...
За гідним милом напевно тобі сюди.

CNPOMAHELL та zuluz Поставили вподобайку

Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed

Дата реєстрації : 20.09.2021

ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyНд 24 Груд 2023 - 13:57

zuluz пише:
Вітання Всім!

маю сказати, що на мій розсуд, роквел закриває мабуть всі потреби в станках, 

У мене дешевий Gilete King C в парі з власними лезами або Shark chrome закриває всі потреби: без червоних цяток на шиї і 99% BBS. На рахунок мила то краще безпомазковий гель/крем, якби мені на початку це підказали був би радий бо місити піну це жах, не дочекаюся поки закінчиться Blue lable від Razorock.

stanislav-q, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

zuluz
Частий гість
Частий гість
zuluz

Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyНд 24 Груд 2023 - 14:30

Мені подобаєтся процес замісу піну та взагалі підготовки до гоління, хоч якась маленька але радість лишилась.

Ruslan, Wolfskin, stanislav-q, Yura_, all75, Batman та Cawa Поставили вподобайку

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 15 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: