ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+27
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
zulu
31 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Наступний
АвторПовідомлення
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyСб 30 Вер 2023 - 11:41

AMAROK пише:

Не уступает чему?
Вы видимо забыли что несколько постов назад писали про барсуков
Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyСб 30 Вер 2023 - 19:17

Замовив синтетику за посиланням Стаса та прорасо кабана ща своєю ініціативою.
З чашкою поки визначаюся, пластик взагалі чомусь не вставляє хочу натуральне шось, глину дивився, поки не вибрав.
Може в свою тарєль наклею прозрачних таких напівкуль, після ремонту лишились та й по всьому.
Дякую Шановні колеги за поради, завдяки ім я просуваюся вперед значно швидше ніж справився би сам.

Ruslan, stanislav-q, AMAROK та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyНд 1 Жовт 2023 - 10:03

Друзі, якщо є бажання обговорити усі тонкощі виробництва та використання помазків, обирайте будь-яку відповідну тему з [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Не треба цього робити у БЖ форумчанина, особливо починаючого.

fill та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyПн 2 Жовт 2023 - 12:49

Прийшов помазок Yaqi, на фоні попереднього від Willkinson, це звичайно небо і земля, якість виготовлення китайчика просто божественна, після нього брати в руки знаменитий брєнд бажання немає.
При першому використанні випадіння волосу не помітив але набирає мило дуже повільно та багатенно, можливо щось роблю не так, погортаю форум.
Сьогодні продовжив тест роквелу, пробував комбінувати плити, перший прохід 4 (знесло відсотків так на 70 ), а наступні два на третій, результат візуально майже чисто, рукою відчуваю острівці, тобто третя плита все таки не дає мені бажаного результату, хоча по відчуттям самоі шкіри, ну типу підпікання, якийсь мінімальний дискомфорт на ціх плитах однаковий.
Мабуть мені зайде на постоянку четверта плита, хоча дві верхніх ще не пробував.
Чомусь після третього гоління було розуміння, що я от от дійду до дзена, то чим більше бриюся тим більше розумію, що дзен вполювати буде ой як не просто, треба витратити трохи часу.
І це при тому, що моі знання в більшості своій, сформовані завдяки спільноті, єкономія часу і коштів,  а якщо б стрибав по щаблинам сам і набивав шишки, то не виключаю, що на якомусь єтапі і зійшов би з шляху просвітління!


Останній раз редагувалося: zuluz (Пн 2 Жовт 2023 - 13:24), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, stanislav-q, AMAROK, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2877
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyПн 2 Жовт 2023 - 13:17

zuluz пише:
 хоча по відчуттям самоі шкіри, ну типу підпікання, якийсь мінімальний дискомфорт на ціх плитах однаковий.
Це вже більше питання до лез та кута нахилу бритви.)

_________________
Через терни до зірок!

AMAROK, CNPOMAHELL та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyПн 2 Жовт 2023 - 13:57

zuluz пише:
Прийшов помазок Yaqi, на фоні попереднього від Willkinson, це звичайно небо і земля, якість виготовлення китайчика просто божественна, після нього брати в руки знаменитий брєнд бажання немає.
При першому використанні випадіння волосу не помітив але набирає мило дуже повільно та багатенно, можливо щось роблю не так, погортаю форум.
Сьогодні продовжив тест роквелу, пробував комбінувати плити, перший прохід 4 (знесло відсотків так на 70 ), а наступні два на третій, результат візуально майже чисто, рукою відчуваю острівці, тобто третя плита все таки не дає мені бажаного результату, хоча по відчуттям самоі шкіри, ну типу підпікання, якийсь мінімальний дискомфорт на ціх плитах однаковий.
Мабуть мені зайде на постоянку четверта плита, хоча дві верхніх ще не пробував.
Чомусь після третього гоління було розуміння, що я от от дійду до дзена, то чим більше бриюся тим більше розумію, що дзен вполювати буде ой як не просто, треба витратити трохи часу.
І це при тому, що моі знання в більшості своій, сформовані завдяки спільноті, єкономія часу і коштів,  а якщо б стрибав по щаблинам сам і набивав шишки, то не виключаю, що на якомусь єтапі і зійшов би з шляху просвітління!
Ну вилкинсон это кабан, поэтому он может быть слегка несуразным на фоне синтетики (в плане, что волосы торчат во все стороны, и в целом лохматый, а синтетика идеальной формы). По идее синтетика вообще не должна терять волоски. У меня за все время (пару лет) может 1-2 раза отламывался волосок на помазке синтетическом. Натуральные же теряют их постоянно, но с разной периодичностью. Бывает каждое бритье 1-2 волоса выпадают, другие же раз в 5-7 сеансов - зависит от производителя и конкретного помазка.

AMAROK, CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyПн 2 Жовт 2023 - 14:21

zuluz пише:

Мабуть мені зайде на постоянку четверта плита, хоча дві верхніх ще не пробував.
Каково же будет ваше удивление, когда вы дойдете до 6 плиты)))) главное чтобы пятая не спугнула т.к. Как по мне она самая странная в роквелл!

AMAROK, CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyПн 2 Жовт 2023 - 14:35

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] то вже не хвилюйтесь, дійду 100% і навіть кругами буду там ходити)) вже рішення прийнято, поки не дійду до вершини гори цієї бритви, вона буде в мене.
Можливо з часом, коли захочется новим вражень, придбаю. Rocca але то все пізніше…

stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 12:58

Глобально можу відмітити на любій плиті та з любим лезом або взагалі на любій т образці , скорочуєтся темп росту щетини, в моему випадку то майже в два рази термін збільшився.
Тобто т образна люба голить набагато чистіше  одним лезом ніж розрекламована джилетовська пятилезова система, тобто маркетинг рулить.
А якщо взяти голу математику то на перспективу т образний станок фінансово вигідніший буде, це не враховуючи насолоди від процесу.
Якісь такі філософські думки сьогодні.

stanislav-q, Kitten911, Yura_, alex-kin та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 13:09

zuluz пише:
Глобально можу відмітити на любій плиті та з любим лезом або взагалі на любій т образці , скорочуєтся темп росту щетини, в моему випадку то майже в два рази термін збільшився.
Тобто т образна люба голить набагато чистіше  одним лезом ніж розрекламована джилетовська пятилезова система, тобто маркетинг рулить.
А якщо взяти голу математику то на перспективу т образний станок фінансово вигідніший буде, це не враховуючи насолоди від процесу.
Якісь такі філософські думки сьогодні.
 Выгоднее только в случае если вы уж очень сильно умеете себя в руках держать, ибо тут то станок то мыло то ещё что новое захочется.
 В общем брится даже новым Gillette labs(который почти в 4 раза дороже чем fusion) будет дешевле чем путь ВКБ, из-за отсутствия безграничного количества соблазнов

fill, stanislav-q, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 14:11

Я мав на увазі коли сєт сформований вже, а так то звичайно, щось постійно хочется новенького.
А з другого боку чому б і ні, жінки оно скільки тюбиків мають і нічо, якось живуть з цим і постійно шось замовляють нове, а ми що , хужі?

Ruslan, stanislav-q, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 14:16

В мене вже давно більше ніж у дружини Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 3202928208

Ruslan, fill, vicbro, stanislav-q, Kitten911, Yura_, CNPOMAHELL і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 14:57

zuluz пише:
Я мав на увазі коли сєт сформований вже, а так то звичайно, щось постійно хочется новенького.
А з другого боку чому б і ні, жінки оно скільки тюбиків мають і нічо, якось живуть з цим і постійно шось замовляють нове, а ми що , хужі?
Когда сформирован один сет, начинает хотеться другой сет и так далее, так меня кум и развёл, одно из аргументов было то, что на этом ещё и сэкономить можно, ага, сэкономил 😆

Ruslan, stanislav-q, CNPOMAHELL та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 15:21

Сэкономить можно только при уникальных обстоятельствах. Когда человеку это вообще не интересно, но при этом каким-то образом такая бритва с хорошими лезвиями попала в руки и сразу же подошла. В таком случае можно будет экономить. Покупаешь периодически одно средство для бритья/после бритья (200 грн хватит с головой, если брать крем арко/nivea/man key/wars и любой масс-маркетовский АШ), лезвия. Затраты в перерасчете на месяц будут максимум 3-4 доллара.
А такие случаи скорее уже исключения из правил :)

Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 19:30

Якщо виключити ємоції та хотєлки, зібрати сєт який голить пристойно і не вартує всього золота світу, я все таки впевнений що по якомусь проміжку часу він вийде значно дешевше.

Відштовхуюсь від своіх типу знань по пластиковим фьюжнам і решті джілеттів, змінні касети то рідке гуано, я пару раз взял і забив, потім брав одразу новий станок, за немало грошей як за пластік, в середньому однією касети там ну на два місяці мабуть, може й три, статистику не вів але точно пам’ятаю, що останнім часом доволі часто купляв нові бритви.
Можливо я помиляюсь в підрахунках, поправляйте, але безспірно косметика справжня ВКГ дорожче ніж масмаркет буде.

stanislav-q та AMAROK Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 20:37

ну я до сих пор бреюсь всем) И кассетниками и тешками. Причем по-разному, иногда хочется максимально гладко и без раздражений - в таком случае в ход идет мак3 или деоника (на 3 лезвия) с гелем для бритья. Сразу против роста и потом добривки. Результат отличный - нет раздражения, лосьон на коже почти не ощущается

Периодически хочется классики - беру роквелл 6s или Leaf (хотя лиф ближе к кассетникам со своим углом атаки лезвия), и вкб-шную косметику. Причем могу как полностью выбриться, так и только по росту+поперек пройтись, чтобы щетина осталась мелкая (ощущается, когда против шерсти ведешь, но если просто прислонить ладонь или щеку чью-нибудь, то кожа условно гладкая). Выходит приемлемое по качеству бритье без травмирования кожи.

Что касается цены - зависит от частоты бритья. Я чаще, чем в 3-4 дня не бреюсь. Кассеты мак 3 хватает минимум раз на 10 отлично побриться (скорее всего 12-15 будет). Стоит она 50-70 грн (смотря по какой цене попадется, я последние разы покупал около года назад по ~50 грн). Соответственно мне бы кассеты хватило на месяц железно. Не сказал бы, что это какие-то ощутимые деньги за месяц комфортного бритья.

Но для другого сценария, когда человек каждый день бреется, картина уже другая. Подсевшее лезвие на однодневной щетине ощущается сильнее, и тот же мак 3 придется менять каждые 5-6 сеансов для комфортного бритья. А это уже 200-250 грн. за кассеты. В таком случае (при условии, что тешка подходит по всем параметрам) экономия будет существенной, а бонусом к этому всегда острое лезвие с копеечной стоимостью.

ARTURIUS, Kitten911, Yura_, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 22:05

zuluz пише:
Якщо виключити ємоції та хотєлки, зібрати сєт який голить пристойно і не вартує всього золота світу, я все таки впевнений що по якомусь проміжку часу він вийде значно дешевше.

Відштовхуюсь від своіх типу знань по пластиковим фьюжнам і решті джілеттів, змінні касети то рідке гуано, я пару раз взял і забив, потім брав одразу новий станок, за немало грошей як за пластік, в середньому однією касети там ну на два місяці мабуть, може й три, статистику не вів але точно пам’ятаю, що останнім часом доволі часто купляв нові бритви.
Можливо я помиляюсь в підрахунках, поправляйте, але безспірно косметика справжня ВКГ дорожче ніж масмаркет буде.
Правильно, что уверен в том, что со временем будет дешевле.
Stanislav-q писал про уникальные обстоятельства... Да нет их. Терпение в выборе, сбор информации, благо сегодня ее много, как и бритв. Начальные затраты мои были:
бритва с регулируемой агрессией (для универсальности)
чаша (большая для чая, копейки)
три помазка.
Набором доволен на все 1000%
Бреюсь каждый день
Расходный материал:
лезвия Gillette Platinum - 2.5€ (лезвия хватает на 10 раз комфортно бритья, ну если прям комфортного - 7 раз)
крем Nivea синий - 2.9€ (хватает на 2-3месяца)
Вот и все Угр000мнейшие расходы

stanislav-q, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 22:57

Теперь осталось определиться, много ли таких аскетов у нас на форуме :) 
Имеющих по одному экземпляру всего необходимого из косметики, а бритвы-помазки и вовсе не покупались после найденых фаворитов. 

Ну лезвия не считаем, их вполне оправданно закупать сотнями на будущее. Со временем они точно подорожают, а то и вовсе пропадут из продажи.

Янеж та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 23:16

stanislav-q пише:
Теперь осталось определиться, много ли таких аскетов у нас на форуме :) 
Имеющих по одному экземпляру всего необходимого из косметики, а бритвы-помазки и вовсе не покупались после найденых фаворитов. 

Ну лезвия не считаем, их вполне оправданно закупать сотнями на будущее. Со временем они точно подорожают, а то и вовсе пропадут из продажи.
Ну из косметики я не один экземпляр имею - мыло тоже есть. Просто в будние дни быстрее взбивать пену на лице, используя крем. Пол минуты и в помазке из pure badger пены на три прохода. По выходным использую мыло, помазок барсук silvertip, взбиваю в чаше.
По лезвиям что пропадут - не согласен. Сейчас наоборот идёт сильное возрождение ВКБ, особенно на западе. Чего этим лезвиям пропадать?
Ну и лезвий, у меня в загашнике, где-то более чем на 3 года.

Ruslan, stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 23:18

stanislav-q пише:
Теперь осталось определиться, много ли таких аскетов у нас на форуме :) 
Имеющих по одному экземпляру всего необходимого из косметики, а бритвы-помазки и вовсе не покупались после найденых фаворитов. 

Ну лезвия не считаем, их вполне оправданно закупать сотнями на будущее. Со временем они точно подорожают, а то и вовсе пропадут из продажи.
Я тут дещо відповім. Це не стандартно. Це не всім сподобається. Але це є правдою. Нам всім це необхідно. І мене це теж стосується. Ось така їжа для роздумів.
Притча Ісуса Христа
"І промовив до них: Глядіть, остерігайтеся всякої зажерливости, бо життя чоловіка не залежить від достатку маєтку його. І Він розповів їм притчу, говорячи: В одного багача гойно нива вродила була. І міркував він про себе й казав: Що робити, що не маю куди зібрати плодів своїх? І сказав: Оце я зроблю, порозвалюю клуні свої, і просторніші поставлю, і позбираю туди пашню свою всю та свій достаток. І скажу я душі своїй: Душе, маєш багато добра, на багато років складеного. Спочивай, їж та пий, і веселися! Бог же до нього прорік: Нерозумний, ночі цієї ось душу твою зажадають від тебе, і кому позостанеться те, що ти був наготовив?... Так буває і з тим, хто збирає для себе, та не багатіє в Бога."
Вiд Луки 12:15‭-‬21

Ruslan, stanislav-q та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 23:40

Залишив собі мінімум, по одному, тільки деякі кілька залишків мил позосталися, і лосьйонів, які потроху ділим з батьком. І певний запас лез. Накопичень не планую в цьому більше. Власне , і з форуму пропав останнім часом по тій же причині. Часом свербить, але треба з цим боротися. Дякую за увагу. Всім Господнього Благословення!

Ruslan, fill, stanislav-q, AMAROK, egoist, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyСр 4 Жовт 2023 - 0:06

Пропадут - в плане определенный бренд. Ну например gillette nacet вроде прекратили выпускать. И еще какие-то бренды тоже попадались на глаза, которые уже сняли (люди их запасали, как табак жировой и другие "снятости").

AMAROK Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyСр 4 Жовт 2023 - 0:42

stanislav-q пише:
Пропадут - в плане определенный бренд. Ну например gillette nacet вроде прекратили выпускать. И еще какие-то бренды тоже попадались на глаза, которые уже сняли (люди их запасали, как табак жировой и другие "снятости").
Старый Nacet сняли, новый ещё пооизводится
Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyСр 4 Жовт 2023 - 20:34

Янеж пише:
Залишив собі мінімум, по одному, тільки деякі кілька залишків мил позосталися, і лосьйонів, які потроху ділим з батьком. І певний запас лез. Накопичень не планую в цьому більше. Власне , і з форуму пропав останнім часом по тій же причині. Часом свербить, але треба з цим боротися. Дякую за увагу. Всім Господнього Благословення!
Вспоминаю своих дедов и бабушек...
Всегда было самое необходимое в прок... По их возможности... Жизнь их жёстко научила. Во второй мировой детство провели. Была эта привычка у них и в 80-ых и в 90-ых... Не тонны в схронах лежали, но на пару месяцев было....
Притча поучительная, но разум дан не для слепого следования, а для понимания и адаптации под окружение, прогнозирования событий и реакции на них.
Сейчас это в свете мировых событий, а в особенности в Украине, набирает важнейшее значение

andreyv1979, Kitten911, Yura_, ПВА та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 13 EmptyЧт 5 Жовт 2023 - 23:05

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] У "ЭВІ" зараз знижки на касетники та одноразки від MAN KEY/

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 13 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: